Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ PHORUM!!!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by lyna View Post
    που γ περίπου δύο μήνες ημασταν κλειστα,
    ο Χριστος

δυο μηνες, δηλαδη παιζει να κανει αναβαθμιση και ο παμκιν και να εβαλε το μηνυμα για ξεκαρφωμα :P

Comment

• Junο
      Junο commented
      Editing a comment
      Για να αρχίζουν να βρίζουν τα παλιά μέλη τους παλιούς συντονιστές σε άλλα φόρουμ και μετά ... "ελάτε πουλάκια μου"!

Πανα, μπαίνω από κινητό κ να φανταστείς δεν μπορώ να κάνω quote καν .
    ειχα πάνω από χρόνο να μπω κι εγώ.
    Τελευταία φορά που ο Κώστας έκανε σούπερ αναβάθμιση ήταν το 2015 που γ περίπου δύο μήνες ημασταν κλειστα, περίοδο στην οποία πήγα κ γράφτηκα στου χελωνου κ μετά από λίγο στο δικό σας.
    Αλλά αν θες θα το κοιτάξω αύριο από πισι. Τώρα δεν μπορώ να σε βοηθησω. Δυστυχώς. :)
    Αν σου είναι εύκολο γιατί δεν το βλέπω πουθενά... βλέπω μόνο το new topics και μου βγάζει αυτό:
    Search Result

Your criteria is not restrictive enough and might return too many results. Please restrict your criteria and try again.

Ο μόνος τύραννος που δέχομαι είναι η σκληρή φωνή μέσα μου.

Comment

• Δεν είναι μόνο το κόστος, συνέχεια θα θέλει κάτι να διορθώσεις, πχ δεν έχω ιδέα τι είναι το php
      Θέλει κάποιο που να είναι χρήστης και να γνωρίζει να φτιάχνει, όχι μόνο ποστ αλλά και τεχνικά θέματα
      Αλλιώς 3 την ώρα θα απευθύνεσε σ αυτούς που τη φτιάξανε και λογικά έχουν και σέρβερ που θα τι φιλοξενήσει. Κάθε διόρθωση πληρώνεται
      Και δεν είναι αυτό, θα είναι σα σπασμενο τηλέφωνο κανε αυτό, κάνε εκείνο

Comment

• ενα σας λεω, εχω το email foscili, αλλα αν το ανοιξει νεο phorum θα ειναι ο πρωτος διαχειριστης που θα χωνει πουστηρλικια στους χρηστες σε φαση συνδρομου turette

Comment

• Originally posted by Que sera sera View Post

ο Χριστος

δυο μηνες, δηλαδη παιζει να κανει αναβαθμιση και ο παμκιν και να εβαλε το μηνυμα για ξεκαρφωμα :P
          εγω εχω μια διαισθηση οτι το σαιτ κυνηγηθηκε για πολιτικους λογους και πιθανον τωρα να το καθαριζουν,να το αναβαθμισουν και να ξαναανοιξει ισως με αλλη μορφη
          δεν υπαρχει αλλος λογος για να συνεχιζει να παραμενει up,αποκλειοντας μονο την προσβαση χρηστων....λεω εγω τωρα.ειναι το δικο μου σεναριο

Comment

• Για ότι θέλετε μπορείτε να απευθυνθείτε στον kostas80.

Πάνα εγινε.

Βασικά,με αφήνει να κάνω μοντερεησον μέσω Κιν αλλά δεν με αφήνει να κάνω quote (??). Καλά είμαι κ λίγο αμπαλη με αυτα, αλλά καλύτερα να το κοιτάξω από πισι.
            Sturge-on

Comment

• Originally posted by Que sera sera View Post

κοιτα, το κοστος ειναι μικρο, αλλα φτου και απο την αρχη ειναι προβλημα χωρις αρχειο.
              Εδω λιγο πιο λειτουργικο να γινει καλα δειχνει, γιατι εχει και αλλους χρηστες και αρχειο
              Ειναι λιγο μπερδεμενο για εμας που μαθαμε αλλιως, αυτη ειναι η αληθεια, το τερας εχει γεμισει τον τοπο ψίχουλα για να βρίσκει το δρομο.
              Για τους αλλα που λες, νεοι ειμαστε, αρχειο θα κανουμε, την υγεια μας να εχουμε.
              Εν τω μεταξυ σε εκεινα τα γκαντεμονηματα τι θα γινει αμα κλεσει κλπ καποιος ειχε πει θαρρεις οτι κατεχει τα τεχνικα και ενδιαφεροταν. Δε θυμαμαι ποιος ήταν ...

Comment

• Originally posted by Theiche View Post

εγω εχω μια διαισθηση οτι το σαιτ κυνηγηθηκε για πολιτικους λογους και πιθανον τωρα να το καθαριζουν,να το αναβαθμισουν και να ξαναανοιξει ισως με αλλη μορφη
                δεν υπαρχει αλλος λογος για να συνεχιζει να παραμενει up,αποκλειοντας μονο την προσβαση χρηστων....λεω εγω τωρα.ειναι το δικο μου σεναριο
                μπα, φρουδες ελπιδες.

Comment

• Ο οποίος θα εχει προσβαση για να διορθώνει και ερχεται σ επαφή με αυτούς με τον σέρβερ
                  Και θα είναι χρήστης η συνεισφορά του θα είναι αυτή
                  Οι λοιποι, θα δώσουμε ένα ποσο να καλυφθεί το κόστος

Αλλα το είπα εχθες, στη βράση κολλάει το σίδερο, εδώ περα ο λόγος που φύγαν ήταν η αναβαθμιση
                  Αυτό κατάλαβα
                  Οπότε ανακαίνιση θέλει να φύγουν οι διαφημισεις να γίνει όπως το παλιο ήταν πανεύκολη η χρήση του και αρθρα προς κουβέντα στο φεις για κλικ εδώ. Όχι αρθρα τύπου ενημερωτικά. Αυτά εδώ προς αναγνωση, προς συζήτηση τα βαζουμε κι εκει φεις.
                  Οσοι ειμαστε γράφουμε, όλο και καποιος θα μεινει, όλο και κάποιοι παλιοι θα ερθουν ξανα
                  Και κλεινουμε αυτή την ενότητα μολις είναι έτοιμο προς έκθεση το νέο σαιτ και προβολη του μέσω του πανετοιμου φεις του

Comment

Για ότι θέλετε μπορείτε να απευθυνθείτε στον kostas80.

Πάνα εγινε.

Βασικά,με αφήνει να κάνω μοντερεησον μέσω Κιν αλλά δεν με αφήνει να κάνω quote (??). Καλά είμαι κ λίγο αμπαλη με αυτα, αλλά καλύτερα να το κοιτάξω από πισι.
                    ε εδω ειναι, γιατι δε μιλαει

Kostas80 που σαι, ελα να τα πουμε

Comment

• Και σερα σερα δε κάνεις μια κουβέντα με τον αντμιν να δουμε ποσο στοιχιζει ολο αυτό...σιγα σιγα να μας το πεις:P

Μετα αν μπορούμε προχωράμε σιγα σιγα αν βέβαια θελει

Comment

• Ταλ χαλαρωσες πουλάκι μου...
                        ποτε βγαίνεις συνταξη;
                        Sturge-on

Comment

• Να ανοίξει νέο φόρουμ μόνο και μόνο για να έχει το ίδιο layout με το phorum είναι το πλέον άκυρο Τζάμπα τον χρόνο του θα χάσει οποίος το επιχειρήσει.

Comment

• ελπιζω οπου να'ναι. με την σκεψη της κοιμαμαι με την σκεψη της ξυπναω

Comment

• Στα ιδιαίτερα γραφεία παρακαλώ:P

Αυτά δε λέγονται δημοσίως. Μιλα του πριβε και σερα σερα
                              Last edited by Rena-ta; 20-03-2018, 22:21.

Comment

Collapse

Θέματα

Collapse

Working...
                              X