Forums.gr Android App Forums.gr iOS App

Σελίδα 2 από 36 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
    Μέλος Το avatar του χρήστη Sofia delart
    Περιοχή
    Φρουτοπία
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο duosmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΚΑΛΤΣΕΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΣΕΞ
    τι εισαι αντρας η γυναικα?

duosmos
    Επισκέπτης Το avatar του χρήστη duosmos
    ΑΝΤΡΑΣ ΤΡΙΧΩΤΟΣ ΒΑΡΒΑΤΟΣ ΞΥΛΟΚΟΠΟΣ

Περιοχή
    Φρουτοπία
    Απο προσωπική εμπειρια μου εχει τυχει αντρας φετιχιστης να αυνανιζεται πανω στα παπούτσια μου...Μου κατέστρεψε όλες τις γόβες (κοριτσια καταλαβαινεται την τσαντιλα μου) και ερεθιζόταν οταν πηγαιναμε μαζι στα μαγαζια και με εβλεπε να δοκιμαζω γοβες...
    Τωρα στην ερωτηση σου babis δεν θα με χαλαγε να φοραει το stringaki μου για να με νιωθει κοντα του , αλλά να τον επιανα με όλο το σετ μπουστακι-ζαρτιερα-γοβα θα με ξενερωνε πιστευω....

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο babis1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποια ειναι η αποψη σας για τους αντρες straight αντρες που τους αρεσει να φορανε γυναικεια εσωρουχα??ειμαι 39 ετων κ με φυσιολογικη ζωη,πατνρεμενος....εχω ενα φετιχ....μου αρεσουν πολυ να φοραω γυναικεια εσωρουχα ...εχω δικα μου αντρικα στρινγκ που φοραω καθε μερα αλλα φαντασιωνομαι να φοραω γυναιεκεια....εχω φορεσει κατι φορες μαλιστα κ ενιωσα υπεροχα!!!ηθελα να μαθω πως το βλεπουν οι γυνακκεσ αυτο !!κ ξαναλεω ειμαι straight k oxi gay!!!ευχαριστω
    Η γυναίκα σου πως το διαχειρίζεται αυτό σου το φετιχ?
    Προφανώς για να είστε παντρεμένοι, το έχει δεχτεί θετικά. Αν μπορείς, απάντησε σε αυτό..

Προσωπικά τώρα, μιας και δεν έχω έρθει αντιμέτωπη με παρόμοιο φετιχ, πιστεύω πως θα μου χαλούσε την αισθητική. Πως θα δυσκολευόμουν να φτάσω σε διέγερση, αν και θα μου πεις, στη πράξη θα έβγαινε το στρινγκάκι. Ίσως είναι συντηρητική η άποψή μου στο συγκεκριμένο θέμα, αλλά αυτά είναι τα γούστα μου. Θα έπεφτε, κατά κάποιο τρόπο, το "προσωπείο" του ανδρισμού, αν και γνωρίζω πως δε σημαίνει κάτι τέτοιο, αισθητικά και κατόπιν εγκεφαλικά εννοώ.

Περιοχή
    Φρουτοπία
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο duosmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΝΤΡΑΣ ΤΡΙΧΩΤΟΣ ΒΑΡΒΑΤΟΣ ΞΥΛΟΚΟΠΟΣ
    Δηλαδη τσιτσιδος και με την καλτσα μεχρι το γόνατο? Η κάλτσα ειναι καθαρη ή πρεπει να βρωμαει ποδαριλα?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sofia delart : 17-01-2013 στις 15:06

duosmos
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sofia delart Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη τσιτσιδος και με την καλτσα μεχρι το γόνατο? Η κάλτσα ειναι καθαρη ή πρεπει να βρωμαει ποδαριλα?
    εννοειται να μυριζει ποδαριλα και βαρβατηλα

Moonbaby7
    Επισκέπτης Το avatar του χρήστη Moonbaby7
    Λοιπόν,να ξεκαθαρίσουμε λίγο τα πράγματα γιατί τα μπερδεύουμε και δεν νοείται κάτι τέτοιο εν έτει 2013 πλέον.Ομοφυλόφιλος είναι αυτός που έλκεται σεξουαλικά,συναισθηματικά από άτομο του ιδίου φύλου!Άντρας έλκεται από άντρες και γυναίκες από γυναίκες.Αμφισεξουαλικός είναι αυτός που έλκεται σεξουαλικά,είτε συναισθηματικά από άτομα και των δύο φύλων.Το ξεκαθαρίσαμε;Δεν είναι γκέι όποιος γουστάρει να φοράει γυναικεία εσώρουχα ή γουστάρει να τον παίρνει γυναίκα με στραπόν.Αλλιώς όσοι πηγαίνουν σε αφέντρες και τους κάνουν διάφορα θα έπρεπε να είναι γκέι.Το κάνουν με γυναίκα και μάλλον γουστάρουν να παίρνει η γυναίκα ολοκληρωτικά τον έλεγχο και να αλλάζουν ρόλους.Δεν έχει καμία σχέση αυτό με γκέι κ.λ.π.
    Είναι ένα φετίχ,το φετίχ της παρενδυσίας,όπως πολύ σωστά παρατέθηκε προηγουμένως.Προσωπικά δεν με ερεθίζει,δεν με εξιτάρει καθόλου,όπως και δεν μου αρέσει για παράδειγμα να βλέπω γκέι άντρες να παριστάνουν την γυναίκα και να ντύνονται/συμπεριφέρονται γυναικεία,όπως και γυναίκες λεσβίες να παριστάνουν τους άνδρες.Θέλω τον άντρα-άντρα και την γυναίκα-γυναίκα,όπως τους έχω στο μυαλό μου.Σεξουαλικά έλκομαι ΚΑΙ από γυναίκες και ΤΙΣ θέλω ΓΥΝΑΙΚΕΣ με όλη τη σημασία της λέξεως.Τον άνδρα τον έχω στο μυαλό μου επιβήτορα και την γυναίκα να ξεχειλίζει από θηλυκότητα.Δεν μπόρεσα ποτέ μου να κατανοήσω παρόμοιες συμπεριφορές.
    Οπότε και δεν θα μου άρεσε να δω τον φίλο μου με γυναικεία εσώρουχα.Δεν μου αρέσει η φάση του "ερμαφρόδιτου" με λίγα λόγια.Θα ξενέρωνα απίστευτα.Από εκεί και πέρα καθένας έχει τα φετίχ του και αν ψάξει θα βρει το αντίστοιχο,δεν χρειάζεται Μπάμπη να ντρέπεσαι για τίποτα.Είναι πάντως δύσκολο γενικά να βρεις γυναίκα που θα της αρέσει κάτι τέτοιο.Υποθέτω πάντα.Όταν ντύνεσαι γυναικεία Μπάμπη,πώς νιώθεις;Γιατί το κάνεις ας πούμε;Γενικά τα φετίχ είναι φετίχ και καλό είναι να μη τα απωθούμε αλλά να προσπαθούμε να βρούμε άτομα με τα ίδια φετίχ,ώστε να μπορούμε να εκφραστούμε σεξουαλικά.

Ενας αλλα λυκος. Το avatar του χρήστη firefrog
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moonbaby7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ;Δεν είναι γκέι όποιος γουστάρει να τον παίρνει γυναίκα με στραπόν.
    Seriously ? wtf world...

Νταξ, ειπαμε να BDSM etc αλλα οχι και να σε πηδαει η αλλη με τον πλαστικο δονητη και να λεγεσαι αντρας μετα.

Οποιο αρσενικο ειναι φαν της κουραδο-αναρρόφησης (που λεει κ ο Πανουσης) ειναι gay.
    end of fcking story
    (κανει και ομοιοκαταληξία οεο !!)

Break On through : to the other side...

duosmos
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο firefrog Εμφάνιση μηνυμάτων
    Seriously ? wtf world...

Νταξ, ειπαμε να BDSM etc αλλα οχι και να σε πηδαει η αλλη με τον πλαστικο δονητη και να λεγεσαι αντρας μετα.

Οποιο αρσενικο ειναι φαν της κουραδο-αναρρόφησης (που λεει κ ο Πανουσης) ειναι gay.
    end of fcking story
    (κανει και ομοιοκαταληξία οεο !!)
    ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ
    ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ GAY ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ

Moonbaby7
    Επισκέπτης Το avatar του χρήστη Moonbaby7
    Seriously ? wtf world... Νταξ, ειπαμε να BDSM etc αλλα οχι και να σε πηδαει η αλλη με τον πλαστικο δονητη και να λεγεσαι αντρας μετα. Οποιο αρσενικο ειναι φαν της κουραδο-αναρρόφησης (που λεει κ ο Πανουσης) ειναι gay.end of fcking story(κανει και ομοιοκαταληξία οεο !!)
    Κι όμως συμβαίνουν κι αυτά.Γκέι θεωρώ αυτόν που γουστάρει συναισθηματικά και σεξουαλικά άτομα του ιδίου φύλου.Διαφωνώ εν ολίγοις με την άποψή σου και για να μη παρεξηγηθώ,ούτε εμένα θα μου άρεσε να το κάνω αυτό στον φίλο μου.Είπα,επιβήτορας,αρρενωπός.Όμως έτσι το θέλω εγώ και δεν σημαίνει ότι όσοι το κάνουν είναι γκέι.Υπάρχουν υποτακτικοί,αφέντρες και εναλλαγή ρόλων.Αν το ζητούσε από άνδρα,τότε ΝΑΙ θα ήταν γκέι.Οι απόψεις διίστανται και πιστεύω ότι η λέξη "ομοφυλόφιλος",ετυμολογικά αποδεικνύει περίτρανα τι είναι "γκέι" και τι όχι.

Σελίδα 2 από 36 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία