Forums.gr Android App Forums.gr iOS App

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
    Μέλος Το avatar του χρήστη panos1104
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη

Στοματικος ερωτας

Καλησπερα σας.Δε γνωριζω αν ο τιτλος ειναι σωστος,αν δλδ εκφραζει σωστα αυτο που θελω να ρωτησω,αλλα εδω κ δυο μερες κοντευω να σκασω...Ειμαι γενικα ατομο χαμηλων τονων,δεν εχω σχεση,και η ιδεα να κανω ερωτα ας πω συνεχως,τριγυρνα στο μυαλο μου...Γνωρισα λοιπον μεσα στο ιντερνετ εναν νεαρο.Εγω στρεητ ειμαι,τουλαχιστον ετσι νομιζω,μιας και σχεση δεν ειχα ποτε ουτε σεξουαλικη εμπειρια.Εντωμεταξει,επειδη δεν εχει γινει τιποτα με κοπελα εως τωρα στα 23 μου χρονια,σκεψεις οπως ''μηπως δεν αρεσω στις γυναικες,μηπως ειμαι ομοφυλοφιλος...'',τριγυρνουν στο μυαλο μου.Δεν ξερω γιατι,οσο επιδιωκω να συνομιλω στα διαφορα τσατ κ φορουμ με κοριτσια,τοσο επιδιωκουν να μιλουν μαζι μου αγορια,εκδηλωνοντας πολλες φορες θαυμασμο για τα σωματικα μου χαρακτηριστικα.Υπεκυψα λοιπον για πρωτη(και μαλλον μοναδικη) φορα.Μιλουσαμε αρκετες φορες μεσω τσατ,δοκιμασαμε σαιμπερ,κι επειδη υπηρχε,κι υπαρχει,πλεον πολλη ενταση στο θεμα αυτο,μου προτεινε να βρεθουμε για στοματικο,νομιζω το λενε πεολειχια;;;Να βρεθουμε δλδ,και να μου κανει αυτος στοματικο.Βρεθηκαμε πραγματι,εγω πρωταρης,παρθενος,δεν εχω κανει τιποτα ποτέ,η ιδεα της 1ης εστω πιπας,εκανε το μυαλο μου να τρελαινεται...Ειναι παντρεμενος,καθαρος απο αρρωστιες και ναρκωτικα,κι εδειχνε ετσι τουλαχιστον..Στην αρχη μου την επαιξε,για να ξεκινησει το παιχνιδι,με χερι,ουτε στομα,ουτε σαλιο,τιποτα,μετα μου εβαλε προφυλακτικο κ εκανε στοματικο.Αφου τελειωσα στο προφυλακτικο,το εβγαλε προσεκτικα,μη πεσει σπερμα,το εβαλε στην ακρη και μου εδωσε μια πετσετα που ειχε απο πριν βρεγμενη χλιαρη(τωρα μαλλον κρυα ηταν,,γιατι μεσολαβησε καποιο διαστημα απ οταν την εβρεξε,που συναντηθηκαμε εξω κ πηγαμε σπιτι του) και καθαριστηκα.Αυτο εγινε....Απο εκεινην την ωρα δε μπορω να ησυχασω.Μπορει να κολλησα κατι;;;Μετα επαιξε παλι με το χερι του,για να ξαναρχισει η φαση,καποιες στιγμες επιανε πανω το κεφαλι,στο ανοιγμα,χωρις να βαζει το δακτυλο μεσα,αυτα μονο.Τελικα δεν πηρα μπρος 2η φορα,τα μαζεψα,χαιρετιστηκαμε κι εφυγα.Στο σπιτι,πλυθηκα.Ουτε σαλιο,ουτε σπερμα δικο του σε μενα,και την πιπα που μου εκανε,με προφυλακτικο.Κοντευω να τρελαθω.Μετανιωνω που εκανα ο τι εκανα.Οσο ωραιο βλεπω οτι ειναι το σεξ κ νοιωθω οτι το θελω,τοσο αυτα που διαβαζω για κινδυνους με σταματουν.Δεν ειναι δυνατο κ καθε φορα πριν το σεξ να τρεχεις για εξετασεις με τον αλλο...Φοιτητης ειμαι,οι πειρασμοι πολλοι,δε λεω να κανω ο τι κανω με ολες,αλλα με καποιες λιγες εστω μπορει να γινει κατασταση.Πειτε μου σας παρακαλω,τί πρεπει να κανω;;;Σκεφτομαι απο βδομαδα να κλεισω ραντεβου σε ουρολογο-ανδρολογο,να μου πει σχετικα με το σεξ,τί μπορω να κανω κι αν τωρα πρεπει να κανω κατι....Επισης,αν γνωριζετε,αν το γεγονος οτι ο τι εγινε εγινε με αντρα,θα ειχε διαφορά αν γινοταν με γυναικα,γιατι κι εμενα δε μου αρεσε τελικκα,ωστε να θελω κ αλλο,γιατι με χαλασε το γεγονος οτι ηταν αντρας.

εγω το μονο που εχω να πω ειναι.. καλωσόρισες στο φορουμς.γρ
    κατι αλλο δεν μπορω..
    Your bastardization of the English language makes me a sad panda.

ΑΧΑΧΑΧΑ!

Επιτρέπονται τέτοια θέματα στο φόρουμ?

Το να κόλλησες το οτιδήποτε ακόμα και να μη σου φόραγε προφυλακτικό μόνο με στοματικό ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ.

Το οτι είσαι 23 και δεν είχες γκόμενες δε σημαίνει οτι είσαι gay άνθρωπέ μου. Τι νοοτροπία είναι αυτή? Αν βλέπεις άντρες και κάνεις πονηρές σκέψεις τοτε ΙΣΩΣ να είσαι. Το οτι απλά δεν είχες γκόμενες σημαίνει οτι απλά δεν έτυχε ή είσαι ντροπαλός ή οτιδήποτε άλλο. Κούλαρε λίγο.. .δεν είναι ''ή έτσι ή γιουβέτσι'' . Το αν απλά γουστάρεις είναι άλλο καπέλο, αυτό το ξέρεις εσύ. Το οτι δεν είχες σχέσεις με γυναίκες δε σε κάνει gay όμως. Ξεκόλα λίγο.
    Προσωπικά την πρώτη μου ολοκληρωμένη σχέση με γυναίκα την είχα στα 22 μου και ποτέ δε σκέφτηκα να δοκιμάσω κάτι άλλο. Ούτε πριν ούτε μετά.

Πάντως να έχεις κολλήσει τίποτα δεν παίζει. Γιατρός δεν είμαι και σίγουρα το να πας σε γιατρό κακό δε θα σου κάνει. Σίγουρα θα σου δώσει μια πιο ασφαλή απάντηση. Πάντως, χωρίς να ειμαι γιατρός δεν κολλάς τίποτα με το στοματικό.

Μέλος Το avatar του χρήστη damian
    Περιοχή
    Korydallos!!
    .Στην αρχη μου την επαιξε,για να ξεκινησει το παιχνιδι,με χερι,ουτε στομα,ουτε σαλιο,τιποτα,μετα μου εβαλε προφυλακτικο κ εκανε στοματικο.Αφου τελειωσα στο προφυλακτικο,το εβγαλε προσεκτικα,μη πεσει σπερμα,το εβαλε στην ακρη και μου εδωσε μια πετσετα που ειχε απο πριν βρεγμενη χλιαρη(τωρα μαλλον κρυα ηταν,,γιατι μεσολαβησε καποιο διαστημα απ οταν την εβρεξε,που συναντηθηκαμε εξω κ πηγαμε σπιτι του) και καθαριστηκα.Αυτο εγινε
    Και αναρωτιέσαι/στε αν είσαι/ναι γκέι;

χμμμμμμ

Μη περνάμε λάθος μηνύματα,το στοματικό χωρίς προφυλακτικό σε έναν άγνωστο δεν είναι ακίνδυνο.
    Σε ελάχιστες περιπτώσεις η Ηπατίτιδα π.χ. κολλάει και με το σάλιο,όπως επίσης αν υπάρχει κάποια ανοιχτή πληγή μέσα στο στόμα και ακουμπήσει το πέος εκεί μπορεί να κολλήσει ο,τι έχει ο άλλος,άσχετα αν δεν τρέχει αίμα.
    Άλλα και πάλι καλύτερα να πας σε γιατρό παρα να αγχώνεσαι άδικα

Moonbaby7
    Επισκέπτης Το avatar του χρήστη Moonbaby7
    http://www.genitalsigil.net/seks_%20hpv_gr.html

Αφού έγινε με προφυλακτικό θεωρώ πως δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.Παραπάνω έβαλα μια ιστοσελίδα σχετικά με τα αφροδίσια νοσήματα.Αυτό που θα έπρεπε να σε απασχολήσει είναι το ότι αφού λες ότι δεν είσαι ομοφυλόφιλος,γιατί έκανες κάτι με άντρα.Ας πούμε ότι ήταν μια δοκιμή ή ένας πειραματισμός,αλλά καλό θα ήταν να μην επαναληφθεί.Αφού σου αρέσουν οι γυναίκες να κάνεις κάτι με γυναίκες.

Μεχρι δυο φορές δεν γίνεσαι gay

Sent from my iPad using Tapatalk

Ιντερνετικό Απολίθωμα Το avatar του χρήστη manta-rini
    Περιοχή
    9th sector.
    Pano δεν κινδυνεύεις από κάποιο ΣΜΝ, μάλλον περισσότερο σοκαρισμένος είσαι από το όλο σκηνικό.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ChrisGr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΧΑΧΑΧΑ!

Επιτρέπονται τέτοια θέματα στο φόρουμ?

Γιατί να μην επιτρέπονται;

//Νωρίς-νωρίς θυμήθηκα να απαντήσω στο μεταξύ..

Μέλος Το avatar του χρήστη Alithinos
    Περιοχή
    Αθήνα
    Δε ξέρω από παθολογικά φιλαράκι μου,αλλά από ψυχολογικά μάλλον με αυτά που λες,μάλλον κάτι δεν πάει καλά.
    Τι εννοείς πως δεν ξέρεις αν είσαι ή δεν είσαι ομοφυλόφιλος ?
    Κι αν δεν ξέρεις εσύ,ποιος ξέρει ? Ο γείτονας ?
    Το αν θα γίνεις ομοφυλόφιλος ή όχι,δηλαδή αν θα κάνεις σεξ με άτομο του ίδιου φύλου ή όχι,το ξέρεις μόνο εσύ,και μόνο εσύ είσαι που θα το κρίνεις.
    Δεν υπάρχει κάποιο ιατρικό τεστ ομοφυλοφιλίας που σου λέει αν είσαι straight ή όχι,είναι επιλογή σου το τι θα είσαι.
    Η τραβιέσαι από τους άντρες και τους γουστάρεις,και σε ανάβουν ή όχι.
    Το αν έχεις κάνει σχέση ή όχι,δεν ορίζει τις σεξουαλικές σου προτιμήσεις,και εμένα θα μου άρεσε να πάω στο φεγγάρι αλλά δεν είμαι διαστημάνθρωπος.
    Ούτε εγώ τα πάω καλά με τις σχέσεις,αλλά δεν είμαι gay και ούτε μου πέρασε από το μυαλό.
    Απλά η γυναίκα θέλει κυνηγητό.Θέλει να δείξεις ότι τη κυνηγάς,να δείξεις έμπρακτα ότι τη γουστάρεις,και μάλιστα για να πειστεί πολλές φορές πρέπει να κάνεις ακραία πράγματα όπως να προσποιηθείς ότι ακούς Νίνο και λοιπά πράγματα...
    Τέσπα.
    Ο άντρας δεν περιμένει να τον κυνηγήσεις,κάποιος άλλος που να είναι γκεη θα στη πέσει αυτός.
    Ίσως να σε γουστάρουν κάποιες κοπέλες και να μη στο λεν επειδή έτσι έχουν μάθει,επειδή αυτά τα κοινωνικά πρότυπα τους έχουν περάσει και επιβάλλει,πως πρέπει να μη λένε τίποτα και να περιμένουν πάντα τον άντρα να δείξει ότι ενδιαφέρεται,σπάνια μια γυναίκα θα πει σε έναν άντρα ότι τον γουστάρει,και όταν αυτό γίνει συνήθως γίνεται με έμμεσο τρόπο,βάζει ένα κοινό φίλο ή φίλη να σου πουν,να σε ψαρώσουν,να σε ψήσουν,να στο πουν,νανανανα.....
    Φαίνεσαι πάντως να υποκύπτεις στις σαρκικές επιθυμίες,ακόμα και κάνοντας πράγματα που ίσως να μη τα θέλεις από ότι καταλαβαίνω,πράμα που σημαίνει πως κάνεις στον εαυτό σου πράγματα που δεν θέλεις,επειδή δε μπορείς να συγκρατηθείς,πράγμα που υποδηλώνει πως δεν έχεις αυτοέλεγχο,πως δεν μπορείς να συγκρατήσεις τον εαυτό σου,πως δεν έχεις χαλιναγωγήσει το εγώ σου να δρα όπως θέλει ο χαρακτήρας σου και όχι όπως τα ορμητικά αρχέγονα ένστικτα.
    Μάθε πρώτα απ' όλα τον εαυτό σου,συλλογίσου,σκέψου,αποφάσισε τι είσαι,και αφού έχεις μάθει ποιος είσαι,αγάπησε τον εαυτό σου,και μετά θα σε αγαπήσουν και άλλοι.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία