Forums.gr Android App Forums.gr iOS App

Σελίδα 13 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314 ΤελευταίαΤελευταία
    #Psycho Pirate# Το avatar του χρήστη Scarlett
    Περιοχή
    σπιτακι μου
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο scarlet_2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο ότι θυμάμαι μάλλον έχει αλλά δεν θέλω να σε πάρω και στο λαιμό μου.Το καλό της πάντως είναι οτΙ στην παλιά χώρα μπορείς να ανέβεις με τα πόδια και έχει και ωραία μαγαζιά...Το φαγητό καλό αλλά για ακόμη καλύτερο έξω απο την χώρα.Ψάξτο λίγο για τα μεταφορικά γιατι δεν θυμάμαι αν και νομίζω πως είχε!!Για να νοικιάζεται κάτι εκεί όποτε θέλετε να πάτε κάπου δεν το βλέπεις ε?Tώρα για τις τιμές τις βρήκα καλύτερες απο της Σκοπέλου.Ούτε ακριβά ούτε φτηνά πάντως.Νormal!!!Tουλάχιστον αν βρείς τα καλά μαγαζιά για φαγητό αυτό που πληρώνεις το ευχαριστιέσαι......έχουν και ωραία τοπικά φαγητά...
    Το καλύτερο φαγητό που έχω φάει σε νησί βέβαια το βρήκα σε ένα μαγαζί στην Σύρο...ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ (Εσύ μην μπερδέυεσαι τώρα-η προταση μου συνεχίζει να είναι η Αλλόνησος χεχε )
    χαχα ειδα φωτο και μου θυμισε ικαρια λιγο στα τοπια.ειναι πανεμορφο νησι τελικα!! αλλα και η σκοπελος αξιζει σαν φυσικη ομορφια.αφου θα ειμαι μαζι του οπου να ναι.αρκει να εχει πολυ καλη θαλασσα και ωραια μαγαζια γραφικα θα το σκεφτω πολυσοβαρα να παω αλλονησο.με βολευει γτ ειναι κοντα στην πολη μου!
    Τα καλυτερα ονειρα συμβαινουν οταν ειμαστε ξυπνιοι

να περάσετε τέλεια όπου και να πάτε.Αλλά ακόμα και Σκόπελο να πάτε πάρτε το πλοίο και πηγαίνετε και Αλλόνησο αυθημερόν....αξίζει..

Περιοχή
    σπιτακι μου
    να περάσετε τέλεια όπου και να πάτε.Αλλά ακόμα και Σκόπελο να πάτε πάρτε το πλοίο και πηγαίνετε και Αλλόνησο αυθημερόν....αξίζει..
    thanks! θα το εχω στα υποψιν!

Scarlett για την Αλλόνησο επειδή το έψαξα είπα να σε ενημερώσω οτι υπάρχει τελικά ένα λεωφορείο που ξεκινάει απο το λιμάνι.Για δρομολόγια ρωτάς εκεί τον οδηγό.Θα πάω και εγώ φέτος οπότε ενημερώθηκα και προτείνω σε περίπτωση που την επισκεπτείς,το λαογραφικό μουσείο,το θαλλάσιο πάρκο και τις σπηλιές,τις παραλίες Βρυσίτσα και Αγ.Δημήτριος και σίγουρα την παλιά χώρα...
    Στα λέω σε περίπτωση που θα πάτε τελικά

Περιοχή
    σπιτακι μου
    Scarlett για την Αλλόνησο επειδή το έψαξα είπα να σε ενημερώσω οτι υπάρχει τελικά ένα λεωφορείο που ξεκινάει απο το λιμάνι.Για δρομολόγια ρωτάς εκεί τον οδηγό.Θα πάω και εγώ φέτος οπότε ενημερώθηκα και προτείνω σε περίπτωση που την επισκεπτείς,το λαογραφικό μουσείο,το θαλλάσιο πάρκο και τις σπηλιές,τις παραλίες Βρυσίτσα και Αγ.Δημήτριος και σίγουρα την παλιά χώρα...
    Στα λέω σε περίπτωση που θα πάτε τελικά
    ax thanks!!! Paizei na pame na psisw ton diko na pame gia monoimeri!! Esu poion mina tha pas? egw ioulio!

Tha paw telh ioulh arxes Avgoustou sto camping....Kai etsi apantaw kai sthn erwthsh tou thread.Camping kai me pareoula kai me sxesh se hsyxo nhsi!!xexe

Περιοχή
    σπιτακι μου
    Tha paw telh ioulh arxes Avgoustou sto camping....Kai etsi apantaw kai sthn erwthsh tou thread.Camping kai me pareoula kai me sxesh se hsyxo nhsi!!xexe

auta einai!

Περιοχή
    σπιτακι μου
    εγω που δν εχω αμαξι θα βολτευτω αμα παω στην σκυρο? μιας κ δν εχει πυκνα δρομολλογια εχω ακουσει!

ψηνομαι τρελα παιδια για σκυρο!!
    κ οταν λετε οικονομικα ποσο βγαινει δλδ το ατομο??

Φρικιν οσομ User Το avatar του χρήστη rania
    Περιοχή
    Μπυρεας
    Φετος θα παμε τις πρωτες μας διακοπες μαζι! Βεβαια εχουμε ριξει και γαμω τις διαφωνιες για τον προορισμο. Εχει φαγωθει να παμε στο masters of rock στην Τσεχια, και εγω δεν εχω καμια ορεξη να κανω 3μερο καμπινγκ σε μια χωρα που κυκλοφορουν οι πιο ομορφες Ευρωπαιες. :(
    Μαλλον Γερμανια το κοβω να πηγαινουμε, γιατι θελουμε και εξωτερικο κατα βασην.
    Να δεις που τελικα θα καταληξουμε σε νησι με 100 κατοικους

Σκόπελο, Αλόνησσο και Σκύρο τις συνιστώ ανεπιφύλακτα, έχω πάει και είναι πραγματικά ωραία.
    Και περισσότερο απ' όλα τη Σκόπελο.
    Συνδυάζει πράσινο αλλά και ξερό τοπίο, αμμουδιές αλλά και βράχο, πολυκοσμία αλλά και ησυχία για όσους θέλουν.
    Στην ουσία είναι ένα κράμμα, Αιγαίου και Ιόνιου.

Στη Σκύρο υπάρχει η δυνατότητα ωραίου ελεύθερου κάμπινγκ.

Σελίδα 13 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314 ΤελευταίαΤελευταία