Forums.gr Android App Forums.gr iOS App

Σελίδα 5 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
    Ίσως κατάλαβα το αντίθετο μιας και εγώ υποβίβασα κατά κάποιο τρόπο τις απόψεις του μπουκάλας και του πόρνο αλλά και να μην το είπες για εμένα
    ισχύει αυτό που έγραψα...
    Μη στεναχωριέσαι πάντως μια οικογένεια είμαστε

α! οχι ρε παιδιά, τι ακούω? πολιτισμένος διάλογος? μακρια απο μας!
    Αρχίστε τα βρισίδια αμέσως.

...Αντε μην κάθεστε!

ετοιμόλογοσ γιούζερ Το avatar του χρήστη specialone
    Περιοχή
    Σλοβακία
    o avnanismos stous adres einai merikes fores anagaios ka8ws prepei ta ygra na ananeonontai.

kai merikes fores mia paxia prin to sex kanei tin diarkeia toy megaliteri.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mumra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόρνο μη τζαντίζεσαι κουβέντα κάνουμε..απλά εξέφρασα κάτι στο οποίο ήμουν τελείως αντίθετως με τρόπο ώστε να δώσω να καταλάβετε τι λέω μιας και είναι αρκετά λεπτό το θέμα....
    οσον αφορά το θέμα μας ότι είπα ισχύει και για τους χρόνιους.Σε καμιά περίπτωση δεν είναι ξεπεσμός...Αν κάποιος πρέπει να αναρωτηθεί γτ υπάρχουν άτομα που κλείνονται στον εαυτό τους αυτοί είμαστε εμείς που τα αποξενώνουμε και απομονώνουμε....
    Ήδη αυτό το post έχει εκφράσεις που με ενοχλούν αρκετά και αν τις διάβαζε κάποιος με πρόβλημα θα επιβεβαίωνε για άλλη μια φορά πόσο ρηχοί και εγωκεντρικοί είμαστε.
    Αν παρατηρήσεις δεν είχα γράψει για αυτό το θέμα μέχρι που είδα τι είπε ο μπουκάλας και εσύ που συμφωνούσες πάνω κάτω(παραδέχομαι πως "το λέτε μαλακίες" ίσως ταίριαζε κυριως στον μπουκάλα) αλλά δε θα αναλύσω κάθε πρόταση που έγραψες.Απλά να ξέρεις πως μπορώ να σου απαντήσω σε όλες και να τις υποστηρίξω...

Και μπουκάλας αυτά που λες δεν υπάρχουν όντως......
    Δηλαδή εγω που παίζω με την κοπέλα μου κάθε μέρα και κάθε μέρα κάνουμε αυτά που περιγράφεις θα έχει αυτή ακράτια και εγώ στυτική δυσλειτουργία?Δηλαδή αν το κάνεις μόνος σου θα έχεις πρόβλημα ενώ με τον σύντροφο είσαι οκ?Δε ξέρω αν τα βγάζεις από το μυαλό σου ή όχι αλλά θα ήθελα να μου δώσεις τις πηγές σου...αν έχεις...

ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 40 ,,,ΜΟΝΑΧΙΚΗ ,,,ΜΕ ΜΕΤΟΥΣΙΩΜΕΝΕΣ ΩΣ ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ ΤΙΣ ΓΕΝΝΕΤΗΣΙΕΣ ΟΡΜΕΣ ΜΟΥ ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΠΟΡΝΟ ΥΠΕΡΑΝΘΡΩΠΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΜΗ ΕΚΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ ΝΑ ΕΞΙΔΑΝΙΚΕΥΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΕΥΣΩ ...ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Η ΑΚΑΤΑΣΧΕΤΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ..ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΝΑΤΕ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΙΑ ΣΑΣ..ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ <ΕΡΩΤΟΛΟΓΙΑ>,<ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΕΞΟΛΟΓΙΑΣ > ....

επισης η συνεχιζομενη και γρηγορη μαλαξη ειτε με συντροφο ειτε μοναχικα οδηγει στα ιδια αποτελεσματα ...στυτικη ανικανοτητα και ακρατεια ουρων απο τα 35*...καθολου ασχημα εεεε ..απο τα 35 χρονια μας να φοραμε πανες για να μην βραχει το βρακι μας ...σας το λεω γιατι την επαθα και στα 45 μου εχω ακρατεια ουρων ..φανταστειτε στο 50 η μου τι θα γινεται .....

...........ελατε κι απο το μαγαζακι των <ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΕΞΟΛΟΓΙΑΣ > ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΘΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΟΛΠΟΣ ΣΑΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΜΙΖΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ <ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΙΜΕΣ > ΠΡΑΞΕΙΣ ...
    ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ Η ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΣΤΥΤΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΡΘΟΣ Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΦΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΣΤΥΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΝΟΣ .....ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΥΘΥΝΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ Ο ΚΡΥΨΙΝΟΥΣ ΚΟΛΠΟΣ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ...ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΨΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ .............

*ο στυτικος ιστος ειναι ενας πολυ ευαισθητος ιστος σε αντρες και γυναικες ..
    τα παραξενα αιμοφορα αγγεια του νευρωνονται με κατι πολυ λεπτα ινιδια τα οποια οταν καταστραφουν καμμια διεγερση δεν μπορει να μεταβιβαστει σε αυτα ,,αρα ο ιστος καταστρεφεται αυτο λεγεται χαλαση του στυτικου ιστου ..εκει γυρω στο 50 οι περισσοτεροι αντρες εχουν σοβαρο προβλημα μιας κι ο ιστος ο στυτικος τους σχεδον εχει αδρανοποιηθει ..κι αυτο κατα μεγαλο μερος οφειλεται στις κακες σεξουλκες
    πρακτικες της γρηγορης μαλαξης της αυνανιστικης η συντροφικης το ιδιο κανει .....ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΣΤΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΜΟ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΘΕΙ ΩΣ ΤΑ ΒΑΘΙΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ,ΑΝΩ ΤΩΝ 80 ,,,ΞΕΡΩ ΓΕΡΟ 85 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΣΑΝ <ΒΟΔΙ> ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΞΕ ΜΕ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΠΑΣΜΩΔΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙς ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΥΡΙΩΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ : 15-06-2009 στις 08:36

Μέλος Το avatar του χρήστη std04131
    Περιοχή
    Ν.Σμύρνη
    γυναικα ανω των 40 μοναχικη;ΑΑΑΑ τωρα εξηγειται ρε γμτ λεω κι εγω.λοιπον λεω να κανονισουμε μια καυτη νυχτα και τοτε επιτελους θα βρεις και το caps lock στο πληκτρολογιο.αληθεια θα αλλαξει η ζωη σου.ειναι ιατρικα αποδεδειγμενο
    Proedros tou PA.PA.RI(PAnellinia PArataksi RIzo-spastikwn!!!)

www.saites.gr ---> για αποριες,ερωτησεις,θεματα πανω στον προγραμματισμο αλλα και την πληροφορικη γενικα.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο std04131 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γυναικα ανω των 40 μοναχικη;ΑΑΑΑ τωρα εξηγειται ρε γμτ λεω κι εγω.λοιπον λεω να κανονισουμε μια καυτη νυχτα και τοτε επιτελους θα βρεις και το caps lock στο πληκτρολογιο.αληθεια θα αλλαξει η ζωη σου.ειναι ιατρικα αποδεδειγμενο

ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 40 ,,,ΜΟΝΑΧΙΚΗ ,,,ΜΕ ΜΕΤΟΥΣΙΩΜΕΝΕΣ ΩΣ ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ ΤΙΣ ΓΕΝΝΕΤΗΣΙΕΣ ΟΡΜΕΣ ΜΟΥ ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΠΟΡΝΟ ΥΠΕΡΑΝΘΡΩΠΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΜΗ ΕΚΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ ΝΑ ΕΞΙΔΑΝΙΚΕΥΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΕΥΣΩ ...ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Η ΑΚΑΤΑΣΧΕΤΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ..ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΝΑΤΕ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΙΑ ΣΑΣ..ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ <ΕΡΩΤΟΛΟΓΙΑ>,<ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΕΞΟΛΟΓΙΑΣ > ....

επισης η συνεχιζομενη και γρηγορη μαλαξη ειτε με συντροφο ειτε μοναχικα οδηγει στα ιδια αποτελεσματα ...στυτικη ανικανοτητα και ακρατεια ουρων απο τα 35*...καθολου ασχημα εεεε ..απο τα 35 χρονια μας να φοραμε πανες για να μην βραχει το βρακι μας ...σας το λεω γιατι την επαθα και στα 45 μου εχω ακρατεια ουρων ..φανταστειτε στο 50 η μου τι θα γινεται .....

...........ελατε κι απο το μαγαζακι των <ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΕΞΟΛΟΓΙΑΣ > ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΘΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΟΛΠΟΣ ΣΑΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΜΙΖΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ <ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΙΜΕΣ > ΠΡΑΞΕΙΣ ...
    ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ Η ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΣΤΥΤΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΡΘΟΣ Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΦΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΣΤΥΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΝΟΣ .....ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΥΘΥΝΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ Ο ΚΡΥΨΙΝΟΥΣ ΚΟΛΠΟΣ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ...ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΨΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ .............

*ο στυτικος ιστος ειναι ενας πολυ ευαισθητος ιστος σε αντρες και γυναικες ..
    τα παραξενα αιμοφορα αγγεια του νευρωνονται με κατι πολυ λεπτα ινιδια τα οποια οταν καταστραφουν καμμια διεγερση δεν μπορει να μεταβιβαστει σε αυτα ,,αρα ο ιστος καταστρεφεται αυτο λεγεται χαλαση του στυτικου ιστου ..εκει γυρω στο 50 οι περισσοτεροι αντρες εχουν σοβαρο προβλημα μιας κι ο ιστος ο στυτικος τους σχεδον εχει αδρανοποιηθει ..κι αυτο κατα μεγαλο μερος οφειλεται στις κακες σεξουλκες
    πρακτικες της γρηγορης μαλαξης της αυνανιστικης η συντροφικης το ιδιο κανει .....ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΣΤΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΜΟ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΘΕΙ ΩΣ ΤΑ ΒΑΘΙΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ,ΑΝΩ ΤΩΝ 80 ,,,ΞΕΡΩ ΓΕΡΟ 85 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΣΑΝ <ΒΟΔΙ> ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΞΕ ΜΕ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΠΑΣΜΩΔΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙς ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΥΡΙΩΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ....
    Και πάλι τις πηγές σου δε μου τις έδωσες.....το ότι έχεις εσύ ακράτια δε μου λέει κάτι...υπάρχει κάποιο ιατρικό κείμενο που να συμφωνεί με αυτά που λες...?

ετοιμόλογοσ γιούζερ Το avatar του χρήστη specialone
    Περιοχή
    Σλοβακία
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο std04131 Εμφάνιση μηνυμάτων
    xaxaxaaxaxaxxa

People never wonder
    How the world goes round
    They who know must follow
    They who don&#180;t die bound

Σωστός.....τώρα ο/η μπουκάλας μπορεί να ψάξει άλλους λόγους της ακράτιας του/της...

Σελίδα 5 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία