Forums.gr Android App Forums.gr iOS App

Σελίδα 1 από 14 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
    #Psycho Pirate# Το avatar του χρήστη Scarlett
    Περιοχή
    σπιτακι μου

Αυνανισμος

Σε ποια ηλικια το δοκιμασατε και πως σας φανηκε.Πιστευετε οτι ειναι αναγκαιο σε καποιες περιπτωσεις? Οι τολμηροι μπορουν να αναφερθουν και σε ποια συχνοτητα το κανουν.
    Τα καλυτερα ονειρα συμβαινουν οταν ειμαστε ξυπνιοι

Μέλος Το avatar του χρήστη std04131
    Περιοχή
    Ν.Σμύρνη
    εννοειται οτι ειναι αναγκαιο,ειναι ιατρικα αποδεδειγμενο αυτο.δεν ξερω ακριβως να το δικαιολογησω γιατι δεν γνωριζω ιατρικα θεματα αλλα ειχα διαβασει πανω απο ενα αρθρα απο σοβαρους επιστημονες που το εξηγουσαν.

η συχνοτητα εξαρταται απο παρα πολλα.πρωτα απ ολα θεωρω απο την ψυχολογικη κατασταση.υπηρχαν και διαστηματα που ως αντρας(που υποτιθεται πως το κανουμε συχνοτερα απο τις γυναικες)εχουν περασει αρκετες μερες χωρις να με ερεθιζει τπτ.

πρωτη φορα δε θυμαμαι αλλα υποθετω δημοτικο ή το πολυ πολυ 1η γυμνασιου δε φανταζομαι αργοτερα...

γυναικεια αποψη να ακουσουμε τωρα.
    Proedros tou PA.PA.RI(PAnellinia PArataksi RIzo-spastikwn!!!)

www.saites.gr ---> για αποριες,ερωτησεις,θεματα πανω στον προγραμματισμο αλλα και την πληροφορικη γενικα.

Περιοχή
    σπιτακι μου
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο std04131 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοειται οτι ειναι αναγκαιο,ειναι ιατρικα αποδεδειγμενο αυτο.δεν ξερω ακριβως να το δικαιολογησω γιατι δεν γνωριζω ιατρικα θεματα αλλα ειχα διαβασει πανω απο ενα αρθρα απο σοβαρους επιστημονες που το εξηγουσαν.

η συχνοτητα εξαρταται απο παρα πολλα.πρωτα απ ολα θεωρω απο την ψυχολογικη κατασταση.υπηρχαν και διαστηματα που ως αντρας(που υποτιθεται πως το κανουμε συχνοτερα απο τις γυναικες)εχουν περασει αρκετες μερες χωρις να με ερεθιζει τπτ.

πρωτη φορα δε θυμαμαι αλλα υποθετω δημοτικο ή το πολυ πολυ 1η γυμνασιου δε φανταζομαι αργοτερα...

γυναικεια αποψη να ακουσουμε τωρα.
    Γιακ!!

Περιοχή
    Ν.Σμύρνη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Scarlett Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιακ!!
    τι επαθες; γιατι αηδιασες;

www.saites.gr ---> για αποριες,ερωτησεις,θεματα πανω στον προγραμματισμο αλλα και την πληροφορικη γενικα.

Περιοχή
    σπιτακι μου
    τι επαθες; γιατι αηδιασες;
    σε κανω χαζι κουτο!!

εγω το αρχισα στα 16 ενθουσιαστικα πολυ στην αρχη και για κανενα 2 χρονια δεν σταματουσα.τωρα ειμαι 21 και βαριεμαι να το κανω εγω.πιστευω οτι αν δν μου το κανει ο φιλος μου δν προκειται να το ευχαριστηθω!!! αλλα ηταν μια περιοδος που ειχα μεινει μονη για αρκετο καιρο καπυ στα 19 και το αρχισα αλλα παλι οχι τοσο συχνα.προτιμαω να το κραταω μεσα μου γτ μετα το βγαζω στο σεξ και συνηθως οι καλυτερες φορες που εκανα σεξ ηταν λογω αυτου.και πηρα και πολυ καλα σχολια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιοχή
    Ν.Σμύρνη
    οριστε καλα κανεις και το λες, γιατι ο γυναικειος αυνανισμος ηταν παντα λιγο ταμπου.λες και οι γυναικες δεν εχουν αναγκες δλδ.

Περιοχή
    σπιτακι μου
    εχουμε πολλες αναγκες στο σεξ!! οποια πει το αντιθετο ψευδεται ασυστολα και συνηθως κατι μιζεροι αντρες τις εχουνε κατι τετοιες σαν δουλακια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scarlett : 11-06-2009 στις 14:30

Περιοχή
    Ν.Σμύρνη
    εχουμε πολλες αναγκες στο σεξ!! οποια πει το αντιθετο ψευδεται ασυστολα και σνηθως κατι μιζεροι αντρες τις εχουνε σαν δουλακια
    +φωνω και προσωπικα μ αρεσει εξισου να δινω/παιρνω ικανοποιηση στην/απο την συντροφο μου.νομιζω οτι μονο τοτε ειναι ολοκληρωμενη η ολη διαδικασια.

προσωπικα μ αρεσει εξισου να δινω/παιρνω ικανοποιηση στην/απο την συντροφο μου.νομιζω οτι μονο τοτε ειναι ολοκληρωμενη η ολη διαδικασια.
    Εννοείται νομίζω, αλλιώς ποια διαφορα έχει το σεξ από το να αυνανίζεσαι βλέποντας τσόντα;

Εγώ πάλι θυμάμαι να ασχολούμαι με τα γεννητικά μου όργανα από πολύ μικρός, δηλαδή και κάπου γύρω στα 5, χωρίς να αυνανίζομαι ακριβώς, ε δεν ήξερα και πως γίνεται. Ακριβώς σε αυτό που αναφέρω έχει αναφερθεί ο Φρόιντ, μιλώντας για την παιδική σεξουαλικότητα, ακραίες απόψεις για την εποχή που εκφράστηκαν.
    Όσο για την συχνότητα, πιστεύω πως έχει να κάνει με την ψυχολογία και τα ερεθίσματα που δέχεσαι από την καθημερινότητα την εκάστοτε εποχή, όπως και από το αν έχεις μοναξιές
    People never wonder
    How the world goes round
    They who know must follow
    They who don´t die bound

Σε ποια ηλικια το δοκιμασατε και πως σας φανηκε.Πιστευετε οτι ειναι αναγκαιο σε καποιες περιπτωσεις? Οι τολμηροι μπορουν να αναφερθουν και σε ποια συχνοτητα το κανουν.
    Κατά το τέλος του δημοτικού είχα βρει κάποια πορνοπεριοδικά και αμέσως έδειξα ενδιαφέρων να μάθω τι στο καλό αισθάνονται οι άνθρωποι και κάνουν αυτό το πράμα (η καλυτέρα αυτήν τη αηδία.. τότε έτσι μου φάνταζε)

Ασχολούμουν και εγώ από πολύ μικρή ηλικία με τα γεννητικά όργανα μου αλλά μόλις στα 11 με 12 μου χρόνια ανακάλυψα την τεχνική.

Η ολοκλήρωση όμως ήρθε όταν ήμουν δευτέρα γυμνασίου, το θυμάμαι καλά γιατί μου άρεσαν πολύ κάποιες κοπέλες από την τάξη μου.

Στις πρώτες φορές δεν μπορώ να πω ότι ένιωθα ηδονή αλλά περισσότερο έκπληξη με αυτό που μου συνέβαινε. Με την συχνή προπόνηση όμως μπήκα για το καλά στο νόημα

Πιστεύω ότι είναι αναγκαίο όχι μονό από ψυχικής άποψης αλλά και από καθαρά οργανική - σωματική σκοπιά: τα υγρά πρέπει να αντικατασταθούν.

Η ψυχή του ανθρώπου έχει επιτακτική ανάγκη την σεξουαλική έκφραση γιατί είναι ένας τρόπος να αισθανθεί χαρούμενη έστω και εγκλωβισμένη στο υπο περιορισμούς σώμα.

Ακόμα και τώρα που κοντεύω τα τριάντα χρόνια ζωής αυνανίζομαι όταν δεν έχω ερωτικό σύντροφο χωρίς κάποια συγκεκριμένη συχνότητα, τις περισσότερες φορές όμως το κάνω ταντρικα δηλαδή δεν ολοκληρώνω.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πόρνο : 11-06-2009 στις 15:16

Σελίδα 1 από 14 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία