Forums.gr Android App Forums.gr iOS App

Σελίδα 2 από 13 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
    Μέλος Το avatar του χρήστη Aayla
    Περιοχή
    Coruscant
    Καλό το θέμα, prince, αλλά μια που λέει ο καθένας το κοντό του και το μακρύ του, θα το πω κι εγώ:
    Με τόσα dvd που σου δίνουν οι εφημερίδες εβδομαδιαίως plus άλλα δύο μηνιαίως του Σινεμά, πού καιρός να νοικιάζω κιόλας????
    [και μην ξεχνάμε και την tv...]
    Εκτός βέβαια αν βιάζομαι να δω τις καινούριες!
    Do or do not. There is no try.

πού καιρός να νοικιάζω κιόλας????
    Exεις σκεφτει οτι στα dvd club διαλεγεις τι θα δεις,αντι να σου πασαρει ο καθε εκδοτης αυτα που θελει?
    I wonder who the real cannibals are..

opos autos o alitis o themos
    Πιάσε με!

Μέλος Το avatar του χρήστη Το καθαρμα
    Περιοχή
    Φερετρο
    Τι ψαχνετε ρε παιδια τωρα.
    Εγω την εχω κοψει την ενοικιαση εδω και καιρο, εχω μια ξαδελφη στο Κληβελαντ και την αξιοποιησα. Εδω οχι για ενοικιαση αλλα για αγορα και βγαζουν μαλακιες εκδοσεις Γουαιντντσκριν εξω 4Χ3 εδω. 5.1 εξω, μονοφωνικο εδω.
    Στα dvd club κομωτριολαγνεια, κοκκινο νυχι με καρδουλα {...}, κι αγιος ο Θεος, για το μονο που ειναι αυτες ειναι να τους την σπας επιτηδες δηλαδη να ζητας ταινιες που εκ των προτερων δεν υπαρχουν και να τις βαζεις να ψαχνουν, μα εδω το ειδα υπηρχε, και να σκυβει να βλεπεις και τιποτα
    Και η ιστορια με τα περιοδικα, τις εφημεριδες και τις πιτσες το ξεφτιλισε το θεμα με τα dvd, και οι τιμες βεβαια, ειναι που ειναι εκδοσεις του συρμου, διπλασια τιμη απο εξω.
    Ουστ
    When you are good they never remember
    When you are bad they never
    forget

Alkatraz

Μέλος Το avatar του χρήστη Nana
    Περιοχή
    Αθήνα
    εγώ πάλι είμαι μέλος σε 4 βιντεοκλαμπ, 2 συνοικιακά και 2 αλυσίδες. Τελικά όμως αυτό που επισκέπτομαι σχεδόν καθημερινά είναι το ένα το συνοικιακό, γιατί εκτός ότι είναι σχεδόν δίπλα στο σπίτι μου, μετακόμισε πρόσφατα σε τεράστιο χώρο, είναι απόλυτα καλαίσθητο, υπάρχει τεράστια ποικιλία τόσο σε βιντεοκασέτες όσο και σε ντιβιντι, έχει κάνει πραγματικά καλή δουλειά στη χωροταξική κατανομή του υλικού του και η οικογένεια που το έχει και το δουλεύει είναι πάντα με το χαμόγελο στα χείλη και δε σε σχολιάζουν ούτε κι αν τη μία τους ζητάς ποιότητα και την άλλη πχ Βουγιουκλάκη.

Βέβαια, το άλλο συνοικιακό έχει για υπαλλήλους τους mister Κόσμος -που τους επέλεξαν έναν κι έναν!-, αλλά δε φτάνει για να με πείσει να αλλάξω συνήθειες
    Η γλάστρα είναι αριστερά στη σκάλα όπως μπαίνεις...
    Ε, να μην είναι δεξιά όπως την κατεβαίνεις;

Μέλος Το avatar του χρήστη hannibal
    Περιοχή
    in a movie..
    εμενα παλι δε με νοιαζει πως θα ειναι το βιντεο κλαμπ ουτε οι υπαλληλοι του.Αρκει να εχει τις ταινιες που θελω σε dvd-video.και να ειναι κοντα.
    τι σας νοιαζουν οι υπαλληλοι?δεν πας για καφε μαζι τους.ταινια πας να παρεις.

Nαι,αλλα φαντασου να στην πετανε στα μουτρα και να σε αγριοκοιταζουν και απο πανω.Χωρια που αν θες βοηθεια...
    Το θεμα ειναι οτι αν τις ιδιες ταινιες μπορεις να τις βρεις λιγο παρακατω,γιατι να υποστεις την αγενια και ασχετοσυνη του υπαλληλου?
    I wonder who the real cannibals are..

Μέλος Το avatar του χρήστη Το καθαρμα
    Περιοχή
    Φερετρο
    Σωστος ο Video Phile.
    Και φυσικα εχει σημασια να κατεχουν το αντικειμενο και να μην ειναι αγενεις.
    Το προβλημα βεβαια στην Ελλαδα με τα βιντεοκλαμπ ειναι οι διανομεις, οι εταιριες απλως εκει που εκλειναν το ενα μετα το αλλο ηρθε το dvd και αναστηθηκαν αυτο εφερε βεβαια και την αναγκη για προσληψη πολλων ατομων με τα αναλογα αποτελεσματα.
    Εγω απο δυο δεν ειχα παραπονα το Αγορα στα Βριλλησια και το βιντεο νετ στο Χαλανδρι
    Ενταξει ρε παιδι μου δεν θελω να ξερεις τον Μπαβα, αλλα τυχαν περιπτωσεις παλιοτερα που δεν ηξεραν τον Λυντς και τον Κρονενμπεργκ
    When you are good they never remember
    When you are bad they never
    forget

Alkatraz

Μέλος Το avatar του χρήστη mary
    Περιοχή
    sinouri
    εντάξει παιδιά και πού δεν έχουμε πετύχει παντελώς ασχετους υπαλλήλους
    σε βιντεο κλαμπ, να ζητάω το μπραζίλ και να μου δίνει το μπραζιλέρο
    και σε μπαρ white russia και να σου φέρνει black
    και σε μαγαζί με ρούχα, tweed παλτό και να ρωτάει χωρίς ίχνος ντροπής τι είναι το tweed.
    ΚΑΤΩ Η ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΣΧΕΤΩΝ!

πότε θα δουλέψει ο ταραντίνο στο βιντεο κλαμπ της γειτονιάς μου?????????
    θέλω να τυφλωθώ από overdose γλυκόζης

Α World of Movies

Μέλος Το avatar του χρήστη Leny
    Περιοχή
    Jimenez
    Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από mary
    πότε θα δουλέψει ο ταραντίνο στο βιντεο κλαμπ της γειτονιάς μου?????????
    Όταν θα του "πάρει" για τα καλά πια την δουλειά ο Παρκ Τσαν Γουκ και από την ντροπή του γυρίσει σ'αυτό που ήξερε να κάνει καλύτερα
    "Kiss a non-smoker and taste the difference!"

Σελίδα 2 από 13 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία