Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ξένες σειρές

Collapse

Collapse

Θέματα

Collapse

• KautoSkili
    Θα πειραματιζοσασταν ποτε;
    KautoSkili
    Ειμαι bisexual. Αρχισα να κοιμαμαι με ανδρες υστερα απο ... περιεργεια κ επειδη μου αρεζαν καποια ανδρικα χαρακτηριστικα (κοιλιακοι, γενια κτλ). Ειμαι...
    Ναι, εχω πειραματιστει
    33,33%
    2
    Οχι αλλα εχω σκεφτει
    0%
    0
    Οχι και δεν θα θελω
    66,67%
    4
    Today, 10:00
  • achilleas 21
    ΠΡΟΦΗΤΕΙΕC και λόγοι Γερόντων
    achilleas 21
    Καποιες προφητειες ήδη επαληθεύονται.Καποιες άλλες εχουν αρχισει να πραγματοποιούνται.Ο καιρος γαρ εγγυc

Πατερ Σαββας Αχιλλέως 21
    Για...
    Yesterday, 18:51
  • mailmad
    Γυμναστήριο Yava Πειραιά
    mailmad
    Θα ήθελα να καταθέσω τη γνώμη μου για το γυμναστήριο Yava Πειραιά.
    Έχει δεχτεί μεγάλη προβολή και διαφήμιση. Πρόκειται για ένα τεράστιο χώρο (ισχυρίζονται...
    Yesterday, 12:31
  • KATA_PSEYDOYS
    ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    KATA_PSEYDOYS
    Φιλε συνανθρωπε αθεε

Παραβλεποντας οτι δηλωνεις αθεος...
    ευελπιστωντας στο ενδεχομενο...να εισαι ανθρωπος που αγαπας Την Λογικη...Την...
    25-05-2015, 22:26
  • stella3
    Henna tattoo
    stella3
    Καλησπέρα! Δεν είμαι και σίγουρη ότι ανέβασα το θέμα στη σωστή κατηγορία, αλλά δεν ήξερα καθόλου πού να το κολλήσω! :P

Θέλω να κάνω τατουάζ...
    25-05-2015, 22:00
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ξένες σειρές

Εσείς ποια Σειρά θα επιλέγατε ως η καλύτερη της Χρονιάς ?

1) 7th Heaven
    2) The Charmed
    3) Τα φιλαράκια

to Friends alla tis xronias tou 1994
    Πιάσε με!

Comment

Μπες στο Chat αν μπορείς.

Comment

symfwnw me ta friends.Omws kai to the lost sto syndromhtiko einai polu kalo
        Αν προσπαθείς να κάνεις κάτι,δοκίμασε μια μέθοδο.Αν αποτύχεις,και συνεχίζεις να εφαρμόσεις την ίδια μέθοδο περιμένοντας διαφορετικά αποτελέσματα.τότε ένα είναι σίγουρο:
        Είσαι στην αρχή της παράνοιας.

Comment

Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από gordon
          symfwnw me ta friends.Omws kai to the lost sto syndromhtiko einai polu kalo
          Οχι μονο στο συνδρομητικο αλλα και στην ΝΕΤ!Καθε Πεμπτη νομιζω....
          Ο Ντόναλντ Ντάκ δεν φοράει ποτέ παντελόνι.
          Αλλά όποτε βγαίνει από το ντους πάντα τυλίγει μια πετσέτα γύρω από την μέση του.

Γιατί το κάνει αυτό?

ΠείραΤύχηΥπομονήΧώσιμοΙκανότηταΟργάνωση

Comment

αν εννοείς αυτή τη σεζόν κι όχι από αυτές που τέλειωσαν, τότε

1. LOST
            2. Οικογένεια Γκίλμορ
            3. Νοικοκυρές σε απόγνωση
            Η γλάστρα είναι αριστερά στη σκάλα όπως μπαίνεις...
            Ε, να μην είναι δεξιά όπως την κατεβαίνεις;

Comment

Δεν ξέρω τι παίζει Ελλάδα, αλλά από τα τελευταία χρόνια θα πρότεινα τα Frasier, The Shield, Veronica Mars, Oc (Μόνο η πρώτη σεζόν),κάτι ψιλά από Buffy, και φυσικά το φαινόμενο Lost.
              I always knew there was something fundamentally wrong with the universe

Comment

Καλά μόνο σε εμένα αρέσει η αμερικανιά "The West Wing";

Comment

anarwtiomoun....
                  an kapoios 8ymatai ena palio cartoon me arkoudakia(ton Kisifer sygekrimena) kai 2 kakous krokodeilous(Ton ena ton elegan tzolinara)
                  pws legetai re paidia afto?
                  It takes no time to fall in love,but it takes you years to know what love is

Comment

τα φιλαρακια ειναι η καλυτερη ξενη σειρα κατα εμε.

Comment

i agree...epishs partyOfFive & dawsonsCreek apo palies kai lost (den peirazei poy mas exei xsenerwsei ligo sthn season 3) kai scrubs liga poy eixa dei, apo kainoyries...
                      mtb n00b, free camper & hiker

μπουρδέλο

Comment

Xenes Seires E?

Dyskola na thymhthw kapoia pou den htan to ligotero kalodoulemenh .

Twra teleutaia exw kollhsei asxhma me LOST kai PRISON BRAKE

Apisteuta ! To kalo einai oti oso paei ginontai kai kalutera .

Na vlepame kai kamoia ellhnikh me paromoia poiothta .

Pantws entypwsh mou exei kanei to MAZI SOU .
                        oxi toso senariaka pou einai aploiko , oso skhnothetika

e?

Comment

Originally posted by drake-w View Post
                          Pantws entypwsh mou exei kanei to MAZI SOU .
                          oxi toso senariaka pou einai aploiko , oso skhnothetika
                          e?
                          Toxo akousei kai apo allous alla exo na to do apo to proto epeisodio me to spiti pou kaigotan kai tous kobarsous na potizoun tin avli kai me kati papakaliatika plana kai den adexo na ksanado.De ksero poso exei symazeftei alla dyskolevomai na pistepso oti kanei ti diafora.
                          Ase pou to paloukari paizei APAISIA.
                          Don't tease me about my hobbies. I don't tease you for being an asshole.
                          Περάστε από το blog μου, για να διαβάσετε τις τελευταίες κινηματογραφικές κριτικές μου.
                          Και αν θέλετε να μάθετε τα κινηματογραφικά μου γούστα, ρίξτε μια ματιά και στο iMDb vote history μου.

Comment

Exeis apoluto dikio.ALLA as mhn eimaste apaitikoi otan uparxoun seires opws "vera sto dexi" kai "maria h asxhmh" kai paei legontas ....

H seira exei kai diko ths soundtrack...
                            Prepei na paradextheis oti einai mia filodoxh prospatheia

kai oso gia to paidi ... exeis dikio

Comment

Μήπως ξέρει κανείς το τραγούδι στους τίτλους του House MD?
                              Ξέρω οτί στην αμερικάνικη έκδοση παίζει το Teardrop από Massive Attack αλλά στην ελληνική παίζει κάποιο άλλο. Έχετε ιδέα ποιό είναι?
                              Btw, απίστευτη σειρά με τον Laurie να ζωγραφίζει. Και γμτ ακόμα το περιμένω να βγει σε dvd....Ευτυχώς το Star αυτή τη φορά δε τα σκάτωσε και έβαλε back2back τις 3 πρώτες σεζόν.
                              Don't tease me about my hobbies. I don't tease you for being an asshole.
                              Περάστε από το blog μου, για να διαβάσετε τις τελευταίες κινηματογραφικές κριτικές μου.
                              Και αν θέλετε να μάθετε τα κινηματογραφικά μου γούστα, ρίξτε μια ματιά και στο iMDb vote history μου.

Comment

Working...
                              X