Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lapd Lekanopedio Attikis Police Department -talk Here-

Collapse

Latest

Collapse

• narnar
    Reply to Σεξισμος
    narnar
    Αυτο δεν ειναι σεξισμος , ειναι καψωνι για να σας σπασει τον τσαμπουκα.. τα παληκαρια εδω τι να πουν;
    Kαι οι αλλοι διπλα που παρακουλουθουν και...
    Today, 14:33
  • plutonas
    Reply to Σεξισμος
    plutonas
    Γενικά σεξισμός μπορεί να θεωρηθεί το οτιδήποτε, υπηρέτησα στα ΤΘ, έπρεπε να αναφέρουμε (να λέμε μεγαλοφώνως το ονοματεπώνυμο και την ειδικότητά μας,...
    Today, 13:48
  • AyanPrince
    Reply to Όνομα εκπομπής
    AyanPrince
    Nice Post Dear

Today, 13:24
  • IoliaConcepts
    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
    IoliaConcepts
    Αυτό που προκαλεί μεγάλο ενδιαφέρoν, αλλά και πρόκληση στο θέμα της διατροφής,
    είναι οι υγιεινές και "έξυπνες" κατά τη γνώμη μου, αντικαταστάσεις...
    Today, 13:04
  • mixalis4
    Reply to καμπυλες επιφανειες
    mixalis4
    Τι εννοείς ρε φίλε αν μου θύμιζε κώλο το ω; Δεν υπάρχουν πονηρά πράγματα, πονηρά μυαλά μόνο χαχαχαχα :Ρ
    Όχι πάντως αν καταλαβαίνω τι ρωτάς γενικά,...
    Today, 12:27
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ 30 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΣΕ 28.ΗΔΗ ΣΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ..ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΛΟΥΚΑ Κ ΖΩΗ.ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΠΑΝΕ!ΑΝΤΕ Κ ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΙ "Σ'ΑΓΑΠΩ"?ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΘΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ?

Comment

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ Forum! ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΠΟΛΥ ΛΟΥΚΑ-ΖΩΗ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΛΗΨΗ...

Comment

ΚΑΛΑ ΚΩΣΤΑ ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ Forum?

Comment

Εγω παντως μολις γραφτικα!!! Στο μλποκ τα νευρα μας ειχαν σπασει, εκατο ωρες εκανε...
          Και εγω despoinaki μαζι σου ολοι περιμενουμε αυτην την στιγμη που ο Λουκας θα πει το ΣΑΓΑΠΩ στην Ζωη...
          Η φωτογραφιση δεν νομιζω να γινει εν τελει... :(

Comment

ΕΜΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΞΕΙ..ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΤΟΥΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ!!Κ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ..ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.Κ ΜΕΤΑ Ο ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΜΠΡΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΕΣ.

Comment

Παντως δυστιχως δεν θα ειναι οι μονη σκηνη που θα κοπει σιγουρα θα υπαρχουν και αλλες ομορφες στιγμες που θα κοπουν... Ισως να κοπει π.χ στον δευτερο κυκλο εκεινη η στιγμη παθους που τους διεκοψε σαν μην πω τι ο Πακης... Α! Ελπιζω να αποφυγουμε το να ολοκληρωσει την σχεση της με τον Αΐτορ, δεν θελω για να πω την αληθεια μου να προχωρισει μαζι του. Η Σαρα το εκανε μονο και μονο γιατι πιστευε οτι ο Λουκας εχει τραβιξει τον δικο του δρομο, βλακια να γινει κατι τετοιο...
              Και οντως και η Ζωη (οπως και στο ισπανικο) θα νοικοκιρεψει τον Λουκα. Ειναι απο τα ζευγαρια που ο ενας κανει καλυτερο τον αλλον ιδικοτερα εκεινον που αγαπησε για πρωτη φορα ,αν και μεγαλυτερος, ετσι...

Comment

ΝΑΙ ΝΑΙ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΕΙ?Κ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΗ!!!ΤΡΑΝΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΤΟΣΟ.ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΕ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΕΣ ΤΟΥ ΙΣΠΑΝΙΚΟΥ.ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΟΠΕΙ..ΘΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ?impossible!!!

Comment

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΤΗΝ ΑΦΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΜΕΤΑ...ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!

Comment

ΔΕΣΠΟΙΝΑΑΑΑ!!!!ΣΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣΣΣΣΣΣΣ???????

Comment

οχι,εδω ειμαι!!!

Comment

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΙ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Comment

ΕΜΑ ΠΕΣ ΤΑ!!!!ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!

Comment

ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΟΥΝ!!!ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ,ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ Κ ΤΑ "ΜΩΡΟ ΜΟΥ" "ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ" Κ.Τ.Λ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΒΡΕ ΗΛΕΚΤΡΑ?

Comment

ΗΘΕΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΑΪΤΟΡ ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ Η ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΗ! ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗ ΣΑΡΑ ΕΓΙΝΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΣΤΟ ΕΓΡΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΙΟ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΣΑΡΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΝΑ ΠΑΙΘΑΝΕΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ. ΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ!

Comment

ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ 40 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ ΣΚΗΝΗ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΕΛΕΟΣΣΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΕ ΘΕΛΩ ΜΟΥ ΕΝΑ Σ'ΑΓΑΠΩΩΩΩΩ

Comment

Working...
                                X