Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lapd Lekanopedio Attikis Police Department -talk Here-

Collapse

Latest

Collapse

• sismic
    Reply to Παρουσίαση αντισεισμικής ευρεσιτεχνίας από τον ίδιο τον εφευρέτη
    sismic
    Στην Ελλάδα διαθέτουμε εδώ και πολλά χρόνια από τους πιο σύγχρονους αντισεισμικούς κανονισμούς στον κόσμο!
    Εν τούτης οι κατασκευές δεν αντέχουν...
    Today, 19:55
  • Alien666
    Reply to Συριζαική Κωμωδία
    Alien666
    Ας υποθέσουμε ότι κάποιος έχει δύο σπίτια και ξεμένει από λεφτά. Ο φιλελευθερισμός, είναι ο ΜΟΝΟΣ τρόπος για τη δημιουργία πλούτου από το μηδέν (θα πουλήσει...
    Today, 19:35
  • Heavy_Load
    Heavy_Load
    Και μετά από την παραπληροφόρηση του μάριου και τις ρωσοφιλικές ονειρώξεις του βοιντ, να πούμε και κάτι σοβαρό.
    Copy paste από τον ίδιο
    ...
    Today, 18:39
  • Heavy_Load
    Heavy_Load
    Δεν είναι δικό μου.... credits to Αντυπας Καρυπογλου (πρωην προέδρος της Δράσης, αν θες κάντον add στο φβ)
    https://www.facebook.com/antypas.kar...
    Today, 18:09
  • achilleas 21
    Reply to Ερχονται λεφτα
    achilleas 21
    ομολογω οτι πιο πολυ γελασα με Μιχελογιαννακη αλλα ψηφισα Μπαλαουρα γιατι ειναι πιο σουρεαλ .Βασικα και τρεις δηλωσεις ειναι εκτος πραγματικοτητας οπότε...
    Today, 17:59
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• ΜΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ??ΟΥΤΕ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΔΗΛΑΔΗ!

Comment

• ΚΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ!!!

Comment

• ΠΑΙΔΙΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ! Ο ΛΟΥΚΑΣ ΩΡΙΜΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΗΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΣΑΡΑ ΟΜΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΘΕΟΙ ΚΑΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑΝ ΜΑΖΙ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟ ΙΔΙΟ! ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΥΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΙΕΣΤΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΣΤΟ 63 ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑΝ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ Η ΣΑΡΑ ΤΟΝ ΕΔΙΩΧΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ ΠΙΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ!

Comment

• ΓΕΙΑ ΣΟΥ Despta! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!

Comment

• ΜΑ ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΚΡΥΦΟ..ΜΠΛΕΧΤΗΚΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕΤΑ.ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ,ΟΙ ΦΙΛΟΙ,Η ΔΟΥΛΕΙΑ...ΧΑΜΟΣ!!!Κ ΗΡΘΑΝ Κ ΜΠΟΥΡΔΟΥΚΛΩΘΗΚΑΝΕ!ΣΕ ΠΟΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ?

Comment

• thank you.
              λοιπόν, για να εγκλιματιστώ λίγο κι εγώ....έχω δει αρκετές σκηνές απ το ισπανικό...η sara ki o lukas exoun polu tolmhres skhnes oi 2 tous kai makari na mas deiksoun analoges kai sto ellhniko me louka zwh. exw mia aporia sxetika me to pote oloklhrwnoun aftoi oi 2...otan enhlikiwthei h zwh h pio prin?

Comment

• Φυσικα καλε εισαι καλοδεχουμενη!!!!!!!! Αντε να μεγαλωνει η παρεα!!
                Και οι δυο το τεντοσαν το σκηνη... Και αυτος ο Λουκας καταλαβε τι θελει οταν καποιος αλλος διεκδικουσε την Σαρα, αλλιως ακομα στο γνωστο οπως ειπες και εσυ Δεσποινακι εισαι η κορη του κολλητου μου θα λεγε...

Comment

• ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ 29 ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΜΩΣ!

Comment

• ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 28 ΤΟΥ ΙΣΠΑΝΙΚΟΥ

Comment

• posa xronia paizetai sthn ispania?exoun pantreutei kiolas , etsi den einai?

Comment

• ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΕΝΗΛΙΚΙΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ Κ ΕΜΕΝΑΝ ΜΑΖΙ..ΤΗΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!"ΕΙΣΑΙ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ ΜΟΥ"!!!

Comment

• ΟΤΑΝ Η ΣΑΡΑ ΗΤΑΝ 17ΧΡΟΝΩΝ ΑΚΟΜΑ ΤΟΤΕ ΕΓΙΝΕ Η ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΠΟΣΟ ΠΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ, ΙΔΙΟ ΚΡΕΒΑΤΙ!

Comment

• ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΕΓΩΪΣΜΟ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΑΚΡΥΣΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΙΩΘΕ! ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΕΓΙΝΕ Η ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΝΟΟΥΜΕ!

Comment

• χαχα!!!! Σωστα ειναι και ενστικτο απο ενα σημειο και μετα... χιχι!!!
                              Δεσποινακι, σε αυτο οντως ηθελα δυο καταχερια ξυλο ενα το δικο μου και το αλλο το δικο σου...χεχε!!!

Comment

• sorry gt den exw idea, pou menoun mazi?
                                feugei h sara ap to spiti ths?

Comment

Working...
                                X