Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτεινομενες Ταινιες

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

εμενα παλι δε με νοιαζει πως θα ειναι το βιντεο κλαμπ ουτε οι υπαλληλοι του.Αρκει να εχει τις ταινιες που θελω σε dvd-video.και να ειναι κοντα.
    τι σας νοιαζουν οι υπαλληλοι?δεν πας για καφε μαζι τους.ταινια πας να παρεις.
    http://www.imdb.com/mymovies/list?l=...verse_uservote

Comment

Nαι,αλλα φαντασου να στην πετανε στα μουτρα και να σε αγριοκοιταζουν και απο πανω.Χωρια που αν θες βοηθεια...
      Το θεμα ειναι οτι αν τις ιδιες ταινιες μπορεις να τις βρεις λιγο παρακατω,γιατι να υποστεις την αγενια και ασχετοσυνη του υπαλληλου?
      I wonder who the real cannibals are..

Comment

Σωστος ο Video Phile.
        Και φυσικα εχει σημασια να κατεχουν το αντικειμενο και να μην ειναι αγενεις.
        Το προβλημα βεβαια στην Ελλαδα με τα βιντεοκλαμπ ειναι οι διανομεις, οι εταιριες απλως εκει που εκλειναν το ενα μετα το αλλο ηρθε το dvd και αναστηθηκαν αυτο εφερε βεβαια και την αναγκη για προσληψη πολλων ατομων με τα αναλογα αποτελεσματα.
        Εγω απο δυο δεν ειχα παραπονα το Αγορα στα Βριλλησια και το βιντεο νετ στο Χαλανδρι
        Ενταξει ρε παιδι μου δεν θελω να ξερεις τον Μπαβα, αλλα τυχαν περιπτωσεις παλιοτερα που δεν ηξεραν τον Λυντς και τον Κρονενμπεργκ
        When you are good they never remember
        When you are bad they never
        forget

Alkatraz

Comment

εντάξει παιδιά και πού δεν έχουμε πετύχει παντελώς ασχετους υπαλλήλους
          σε βιντεο κλαμπ, να ζητάω το μπραζίλ και να μου δίνει το μπραζιλέρο
          και σε μπαρ white russia και να σου φέρνει black
          και σε μαγαζί με ρούχα, tweed παλτό και να ρωτάει χωρίς ίχνος ντροπής τι είναι το tweed.
          ΚΑΤΩ Η ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΣΧΕΤΩΝ!

πότε θα δουλέψει ο ταραντίνο στο βιντεο κλαμπ της γειτονιάς μου?????????
          θέλω να τυφλωθώ από overdose γλυκόζης

Α World of Movies

Comment

Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από mary
            πότε θα δουλέψει ο ταραντίνο στο βιντεο κλαμπ της γειτονιάς μου?????????
            Όταν θα του "πάρει" για τα καλά πια την δουλειά ο Παρκ Τσαν Γουκ και από την ντροπή του γυρίσει σ'αυτό που ήξερε να κάνει καλύτερα
            "Kiss a non-smoker and taste the difference!"

Comment

καμια ταινια να δουμε θα προτεινετε η θα συνεχισετε να βριζετε τα βιντεο κλαμπ?
              aye,fight and you may die.
              run and you may live.at least a while.
              and dying in your beds many years from now,
              would you be willing to trade all the days from this day to that,
              for one chance,just one chance
              to come back and tell our enemies that,
              they may take our lives
              but they'll never take our
              FREEDOM

Comment

ρε φιλε σε forum εισαι οχι σε δημοσια υπηρεσια.
                I wonder who the real cannibals are..

Comment

ναι.δεν ειναι πρωτη φορα που βαζω ενα θεμα και συζηταμε αλλα νταλα τα μεγαλα της παρασκευης το γαλα!τεςπα...
                  εγω ειδα εχτες το king kong.ενταξει ενα παραμυθι ηταν και στο παραμυθι μπορουν οι ηρωες να γλιτωσουν απο μερικες χιλιαδες προιστορικα εντομα που τους την πεφτουν.καλη ταινια αλλα μεγαλη.μ'αρεσε πολυ η ερμηνεια του jack black και φυσικα δεν κανω λογο για οπτικα και ηχητικα εφε.ΤΕΛΕΙΑ.
                  Attached Files
                  aye,fight and you may die.
                  run and you may live.at least a while.
                  and dying in your beds many years from now,
                  would you be willing to trade all the days from this day to that,
                  for one chance,just one chance
                  to come back and tell our enemies that,
                  they may take our lives
                  but they'll never take our
                  FREEDOM

Comment

εντάξει είμαστε εκτός θέματος, να μας αφήσετε μεταξεταστέους!

anyway, δες το millions του ντάνυ μπόιλ που εδώ πήγε άπατο.
                    θέλω να τυφλωθώ από overdose γλυκόζης

Α World of Movies

Comment

Συμφωνω με την Mary.
                      I always knew there was something fundamentally wrong with the universe

Comment

Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από dalaiklama
                        Συμφωνω με την Mary.
                        συμφωνώ με τη μαίρη και το δαλάι.
                        "difficult times lie ahead, harry"

Comment

Εγω συμφωνω με τη μαιρη και τον μανς, αλλα διαφωνω με το δαλαι.

Comment

ee ego na diafoniso
                            plaka plaka poli kalo to millions
                            My name is Fabian..

Comment

Εγω διαφωνώ με όλους
                              Ισως γιατί δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα από το φιλμ, εδώ και δύο μήνες που το είδα. Η προηγούμενη δουλειά του Μπόιλ (σε λίγο δεν θα με θυμάται κανείς) αν και εντελώς διαφορετική μου έχει μείνει περισσότερο.

Μια και ο λόγος για φιλμ που πήγαν άπατα εγώ προτείνω για dvd το Σκοτεινό Νερό του Βάλτερ Σάλες. Μου άρεσε που ο βραζιλιάνος πήρε το φιλμ από την Ασία και το προσάρμοσε στα δικά του δεδομένα. Το φιλμ είναι λιγότερο θρίλερ και περισσότερο ένα οικογενειακό δράμα με φόντο την αποξένωση της μεγαλούπολης. Φοβερό το σκηνικό, το οποίο υποστηρίζει η φωτογραφία και η μουσική του Μπανταλαμέντι. Στο φινάλε το φιλμ τα χαλάει για να δικαιολογήσει το είδος του (δες θρίλερ), αν και πάλι δύσκολα θα ικανοποίησε τους φαν του είδους, παίρνοντας πιθανόν από εκείνους και μια θέση στην στήλη "οι χειρότερη ταινία όλων των εποχών"
                              Και αν πάλι το φιλμ σε απογοητεύσει πάντα υπάρχει κατά την γνώμη μου ένας λόγος που θα πεις δεν βαριέσαι: η Τζένιφερ Κόνελι
                              "Kiss a non-smoker and taste the difference!"

Comment

Θυμάμαι ακόμα που δε μου δινε το Pi γιατί "έλα μωρέ, τι το θες, είναι για αλγοριθμάδες η ταινία" και το A Space Odyssey γιατί "'αστο, δεν θα το καταλάβεις".

Dalai, o dikos mou videoclubatzis mou xaraktirise to the Dolls ws "euxaristi" tainia....
                                I have seen it all, I have seen the dark
                                I have seen the brightness in one little spark.
                                I have seen what I chose and I have seen what I need,
                                And that is enough, to want more would be greed.
                                I have seen what I was and I know what I'll be
                                I have seen it all - there is no more to see

Comment

Latest

Collapse

Working...
                                X