Announcement

Collapse
No announcement yet.

μιστεσ τισ ηδονισ- Ωδη στον pitsilisti

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• μιστεσ τισ ηδονισ- Ωδη στον pitsilisti

Δηλωστε τιν παρουσια σασ ιπποτεσ , ορκισμενοι εχθροι της ανηδονιασ!
    Δηλωστε τον σεβασμο σασ και την ταπεινοτητα σασ, στον πνευματικο μασ ηγετη κ πορνορεπορτερ pitsilisti!

τουτον τον μονοφθαλμο δρακοντα που ξερναει υγρο πυρ!

Swordbrother wrote:

διξτε το δεοντα σεβασμο κ γραπστε αναλογοσ.
    καθε ποστ που δν θα εχι αθτι τι μορφι θα διαφραφετε.
    ειθε ο τιτανασ τις πορνοντισνευλαντ να μασ τιμησει με τιν παρουσια του σε αυτο το νημα.
    Last edited by The Gravedigger; 27-10-2007, 14:18.
    "I cannot see myself, i don't even see the hallway that i am in,i see a girl in a bloody dress standing at the cellar down below... Mirror Mirror..The Mirror on the wall.."
    Watch well what your tongue speaks, When making an oath unto the gods.Be prepared to bleed.All lies have their cost.I sail the seven seas ,In search of the dreams that have been lost.Cursed to wander this age of chaos

Ave Pitsilisti!!!
    Always at your service!

Comment

Για σου χιστι,μιχτι,μπιχτι,σκιστι grave πνευματικε οδιγε τισ αρχεγονισ ορμισ που κιλααει στισ φλεβεσ μασ και καλι τον προτεινουχο μασ ζομο να χιθει στα σοκακια τισ αθινασ.

ενα ποστ απο τον pitsilisti στισ αρχεσ του.

μπαγασακος ο πιτσιλιστισ!!!ρε παιδια σιγνομι αλλα δεν μπορο να γραφο ελινικα...τοσα χρονια γραφο στο πλικτρολογιο με λατινικουσ χαρακτιρες και εχο σινιθισει ετσι.δεν μπορο ελινικα.μου σπανε τα νευρα!σιγχορεστε με καυλιαριδες!!!παντος απο ορθογραφια ηερο!σπουδαστισ καυλιαρις ειμαι!!!εχουμε και μια μορφοσι!αχαχαχαχαχαχ!!!
      διξτε το δεοντα σεβασμο κ γραπστε αναλογοσ.
      καθε ποστ που δν θα εχι αθτι τι μορφι θα διαφραφετε.

πιτσιλλλλλαααααααττττττεεεεεεε
      BATTLE HYMNS did sound the call,you came to our side,you heard true metal INTO GLORY RIDE

...ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ...

Comment

γειας σας χιστες και μιστεσ αυτουνου του ατελιοτου κοσμου αχαλινοτις ιδονις! Διλονο παρον!!

Εξαρχισ θα ιθελα να σασ παρακαλεσο εδο μι γραφετε με αγγλικουσ χαρακτιρεσ! Με τα ελινικα καβλονουμε περισοτερο!!

Επισισ, για να μιν ιπαρχουν παρεξιγισισ, οι εποχες περνανε σε νεες διαστασεις!γι αυτο κρατιστε τισ προκαταλιψεις μερικοι απο σας εδο μεσα για παρτι σας!
        αφιστε τον καθε καυλιαρι να κανει τιν καυλα του!μιν κρινετε γιατι θα κριθιτε!!!!
        καταλαβατε χιστες και μιστες ??????
        Ο κόσμος καταστρέφεται από την αδιαφορία αλλά τι με νοιάζει εμένα!

Comment

ποιοσ δεν λισμονη τιν φισι του μεγιστου αμαζονομαχου και τισ μαχεσ που εδοσε με δροσερεσ μεταλλαγμενεσ πορνεσσσσσσσσ!χχααχχααχχα
          Last edited by The Gravedigger; 27-10-2007, 17:36.
          "I cannot see myself, i don't even see the hallway that i am in,i see a girl in a bloody dress standing at the cellar down below... Mirror Mirror..The Mirror on the wall.."
          Watch well what your tongue speaks, When making an oath unto the gods.Be prepared to bleed.All lies have their cost.I sail the seven seas ,In search of the dreams that have been lost.Cursed to wander this age of chaos

Comment

και οχι μονο χιστι γκρειβ... και οχι μονο
            το πορνορεπερτοριο ειχε και ιστοριεσ με τσατσουσ και σκουπιδοτενεκεδεσ
            τι χιστισ θεεε μου!!!!
            BATTLE HYMNS did sound the call,you came to our side,you heard true metal INTO GLORY RIDE

Comment

που ειναι ο sada ο μεγασ κλιτοριδομαχοσ που με το αροστιμενο του κονταρι καταδικαζι ολεσ τισ πορνεσ στιν μεγαλιτερι τιμορια τους??????? Καυλιαρετζο εμφανισου τορα!!!!
              Last edited by Rotting; 27-10-2007, 17:50.

Comment

οντοσ θελουμε σαντα
                το μεγιστο χιστι που δεν μπορι να κρατισει τισ ορμεσ του και τιμορει σινεχος τα ατιθασα πορνιδια τα οπια τον παρακαλουν να τισ θρεψι με τον προτεινουχο του ζομο οστε να αντεξουν τι μακρια νιχτα γεματι απο ιδονι....
                Last edited by Swordbrother; 27-10-2007, 17:52.

Comment

δεν εχισ κ αδικο! τελευταια πασχι ασχιμα απο τιν ασθενια τισ καυλασ ο πιτσιρικασ sada!

...ρε swordbrother, εχισεσ στο απο πανο ποστ????? σταζι εδο !! τι χιστισ που εισαι πια!

Comment

χεχεχεεεχ καβλιαρι ροτινγκ δν φτεο εγο
                    ι ασθενια τισ καβλασ ινε αυτι που δν με αφινι

Comment

ατιμοι χιστεσ γλιστραει πολι σ αυτο εδο το θρεντ! Βαστικτε τιν καυλα σασ για ολιγα λεπτα!!!!

Comment

δεν ιπαρχη θαιραπια για την ασθενια τον σταυροφορων και μονομαχον τησ ηδονισ!καταδικασμενοι να υπηρετουμαι την σκοτεινη φυσι του παθουσ μασ,σε αναζητισισ του ιερου δισκοποτιρου που μασ δινει ελπιδεσ να καβαλαμε τις ατιθασεσ αμαζονεσ , να τισ δαμαζουμε ταιζοντασ τες τον μαγικο ζωμο , να τισ ταπινωνουμαι σε ανελεητα τσιμπουκλοβερ!

γαματε γιατι χανομαστεεεεε!χιστεεεεεεεεε ολοι μιστεσ τουτισ εδω τισ δοξασμενισ χορασ!

Comment

τορα ποιοσ θα μασ ενημερονει για τα νεα παιχνιδια τισ πορνοντισνευλαντ?
                          εχουμε χρεοσ να συνεχισουμε το μεγαλοπρεπεσ εργο που μασ παραδοθικε!
                          ανεκτιμιτοσ θισαυροσ οι διδαχεσ του!αμολιστε τα λαγονικα σασ!

γειας σας χιστες και μιστεσ αυτουνου του ατελιοτου κοσμου αχαλινοτις ιδονις!
                          αυτο το γεγονος που θα σασ περιγραψο ειανι απο τα πιο ξεκαρδιστικα γεγονοτα που εχουν σιμβει στιν μπουρδελοκαριερα μου!!!!σοκαριστικο πλανο να βλεπισ ενασ τσατσο να πιτσιλαει εναν σκουπιδοτενεκε!!!χεχε!!!!
                          σιμερα λοιπον μετααπο μια βολτιτσα με εναν σιναγονιστι...και μετα απο μια τσαρκα παρεα..τραβιξαμε τουσ δρομουσ μασ....ειπα λοιπον να περασο απο τα διανικτερευοντα μπουρδελοσπιτα τισ φοκεας....
                          ασ μιν τα πολιλογο και ασ μπουμε στο ψιτο!!!
                          μπενο λοιπον αγκιρας 1!αρχιζει λοιπον ο τσατσος να με παρακαει να πιτσιλισο το πορνιδιο του...ελα μπες αγορι μου εσι που εισαι ορεο παιδι..που θα βρεις καλιτερα τετια ορα...μπες εδο αγρι μου...
                          μπουκαρο στο μπουρδελοδοματιο ,πιτσιλαο τιν πορνι...φευγι εκινι....
                          και πλισιαζο τον νιπιρα να ξεπλινο το πεος μου απο το ψολοδες και καυτο ιγρο πιρ μου!!!
                          και να σου αξαφνα μπουκαρει μεσα ο τσατσος...και με ρωταει..ολα ενταξει αγορακι μου?

και αρχιζει να μου λεει...τι πουτσα ειναι αυτι που εχεις ?να τιν βγαλο μια φοτογραφια να τιν εχο?αχ τι σομα ειναι αυτο....
                          και αρχιζο να σφιγκο το κολασμενο μου κορμι...και να του λεο πιασε μπρατσο καυλιαρι μου...γουσταρεις καυλιαρι μου σομα?
                          ειχε φουντοσει ο χιστισ...
                          εγο εντομεταξι ειχα αρχισει να ντινομαι...
                          αυτος λοιπον με μια κινισι...βγαζει το εργαλιο εξο και αρχιζει να το παιζει μονος του με μανια....και να μου λεει ελα χαιδεψε με ...ελα ελα....
                          και να του απανταο....καπια αλι στιγμι που θα ειμαστε πιο ισιχα ολα θα γινουν ψολαρα μου!
                          αφου λοιπον τον επνιγε ι καυλα τον χιστι τσατσο αρχισε να μου λεει να του δειξο το κολαρακι μου για να χισι...αρχισα λοιπον να του σφιγκο τα φλογερα μου μουσκουλα ...μπουαχαχχααχχαχαχαχα!!
                          ο καυλεας αναβε ολο και περισοτερο εος οτου ειχε στρεψει το εργαλιο του προσ τον σκουπιδοτενεκε για να τον πιτσιλισει!
                          αφου λοιπον δεν αντεξε εχισε μεσα στον τενεκε!!!!χαχαχαχα!!!τι χιστισ θεεε μου!!!
                          Last edited by The Gravedigger; 27-10-2007, 18:20.

Comment

τοσι χιστεσ....τι λολα απο τι φοτια πιοσ θα τη βγαλι?
                            J.S Bach =
                            Behind the eyes is a place nο one will be able to
                            touch
                            Containing thoughts that cannot be taken away or replaced
                            ex nihilo nihil genit
                            ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
                            (ΠΑΝ) ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Comment

Latest

Collapse

Working...
                            X