Announcement

Collapse
No announcement yet.

σεξ απο τα 12?

Collapse

Collapse

• $s1
    Reply to σεξ..καταλληλη ηλικια?
    $s1
    Δεν είναι ακριβώς έτσι, γιατί δεν είναι όλα τα άτομα το ίδιο ώριμα σε αυτές τις ηλικίες. Και εγώ είμαι ενάντια της στείρας καταπίεσης, αλλά ούτε το άλλο...
    Today, 00:29
  • Grexit
    Reply to Το μυστικό σχέδιο του Γιάνη Βαρουφάκη
    Grexit
    Οι άνθρωποι είναι όπως φαίνεται σοκαρισμένοι, σοκαρισμένοι που έμαθαν ότι η Ελλάδα είχε όντως σχέδια για ένα παράλληλο νόμισμα εάν αυτό κρινόταν απαρ...
    Today, 00:03
  • achilleas 21
    Reply to Τελικά συμφέρει να κλέβεις τους Έλληνες;
    achilleas 21
    oποιος εχει καταλαβει ,τωρα το στοιχημα ειναι ποιος θα καταφερει να δηλωσει αναπηρια πανω απο 67%.Χρυσες δουλειες θα κανουν καποιοι γιατροι...
    Yesterday, 23:48
  • $s1
    Reply to Δραχμολάγνοι
    $s1
    Ωραίο το κείμενο, το είχα βρει και εγώ. Ενώ αναφέρει διάφορα στατιστικά, δεν μιλάει ξεκάθαρα για τις ευθύνες της ΕΕ....
    Yesterday, 23:41
  • $s1
    Reply to Δραχμολάγνοι
    $s1
    Μερικά πρόσφατα, όχι όλα

Και όσα σημειώσω με κόκκινο σε αυτό το post.

...
    Yesterday, 23:31

Θέματα

Collapse

X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• σεξ απο τα 12?

γεια σας, με λενε Χριστινα και ειμαι 12 ετων. λπν ειναι καποιοσ που μου αρεσει παρα πολυ και μου ειπε πωσ αν του κατσω θα τα φτιάξουμε... εγω προσωπικά δεν το απερριψα. δεν ειναι μονο αυτοσ, μου το εχουν ζητησει πολλοι και σκεφτομαι να το κανω.... δεν με νοιαζει η ηλικια, ποτε δεν με απασχολουσε... διατρεχω ομωσ καποιον κυνδινο αν χασω την παρθενια μου στα 12? στους γονεις μου και οταν το κανω ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ. το να το μαθουν δν το φοβάμαι, ηδη με κραζουν αρα κ να το παρει το αυτι τουσ θα το θεωρησουν οτι ειναι και τα αλλα: φημεσ. λοιπον θα χρισιμοποιησουμε σίγουρα προφυλαξεισ αλλα μήπως συμβει κατι? θα πονέσει? νιώθω περιεργα... τι να κνω? αυτο το ατομο μ αρεσει οσο δν παει, θα ηθελα να προχωρισω παραπερα μαζι του αλλα δν αισθανομαι ετοιμη..τι να κανω? σας ευχαριστώ που με ακούσατε, θα περιμενω απαντησεις

Εγώ θα έλεγα να μην δεχτείς τέτοιον όρο "αν μου κάτσεις θα τα φτιάξουμε" Πρόσεχε σε παρακαλώ πολύ! Στείλ' τον από 'κει που ήρθε! Δεν αξίζει! Και γενικά είσαι πολύ μικρή ακόμη για σεξ! Μόνη σου το λες ότι δεν είσαι έτοιμη και είναι απόλυτα λογικό!
    Αν κοιτάζεις μέσα σου, δεν θα μείνεις ποτέ απ'έξω.
    http://www.youtube.com/watch?v=v6VydBEnxk4

Comment

Αφου δεν νιωθεις ετοιμη απλα μην το κανεις...Μονο και μονο που σου ζητησε αυτο το πραγμα με το καλημερα ενω εισαι τοσο μικρη σημαινει οτι ο τυπος δεν εχει αγνες προθεσεις...Φυγε μακρια του και απο ολους οσους σου ζητανε το ιδιο.Μην βιαζεσαι να κανεις ερωτα απο τωρα,αυτη η ηλικια στην οποια βρισκεσαι ειναι για να εχεις τα πρωτα σκιρτηματα και για να ανακαλυψεις τον ευατο σου,μην βιαζεσαι να μεγαλωσεις...Αυτοι οι τυποι που σου ζητανε αυτο το πραγμα ποσων χρονων ειναι;

Comment

κατσε για να καταλαβω μας λες οτι σκεφτεσαι να κατσεις σε καποιον και μαλιστα για πρωτη φορα μονο κ μονο επειδη σ ειπε οτι εαν τ κατσεις θ τ φτιαξετε? πας καλα? πρωτον ποιος σ λεει εσενα οτι εαν τ κατσεις θ τ φτιαξετε? εγω στο εγγυομαι οτι θ τ κατσεις κ μετα θ παει σε αλλη γιατι πολυ απλα δ θελει σχεση ο τυπος.εαν ηθελε αλλα πραγματα θ σ ελεγε κ οχι εαν μ κατσεις θ τ φτιαξουμε. ημαρτον δηλαδη που καθεσαι και τν πιστευεις και κανεις οτι σου λεει. και οσο για την ηλικια προσωπικα σε οσα διαβασα ειναι το τελευταιο που με απασχολει.ξαναδες το μηνυμα σ και ελπιζω αυτη τ φορα ν βρεις τ σωστο σημειο για ν εστιασεις.

Comment

δεν ξερω ρε συ...αλλα και αν το κανω απο αυτη την ηλικια θα ειναι κατι επικυνδινο?

Comment

αυτός τρα 14,5, αλλοι δυο 12, ενας αλλοσ 15, κ αλλοσ ενασ 13,5

Comment

Αυτοι οι τυποι θα σου ταξουν τον ουρανο με τα αστρα...Μην τους ακους και απολαυσε την παιδικη σου ηλικια...

Ας απαντησουν οι κοπελες του φορουμ ως πιο καταλληλες...

Comment

αυτοι οι τυποι θελουν απλα μια τρυπα να βαλουν αυτο π εχουν στ παντελονι τους που αναθεμα και εα ξερουν τι εχουν με τ μυαλα π κουβαλανε.και τρυπα στν τοιχο να τς κανεις θα πανε κ θ τ χωσουν .τωρα εαν εσυ θα παιξεις τ ρολο αυτης της τρυπας οκ.αυτα ειχα ν πω.κακως εστιαζεις στην ηλικια.δεν ειναι αυτο τ θεμα.

Comment

Originally posted by KristCkg View Post
                  αυτός τρα 14,5, αλλοι δυο 12, ενας αλλοσ 15, κ αλλοσ ενασ 13,5
                  Στο χωριο μου λενε : << της ειπαν οτι το πεος ειναι αγγουρι και αυτη τρεχει με το αλατι >>. Πολλοι οι μνηστηρες γυρω σου "Πηνελοπη" και δεν θελουν το καλο σου...
                  Εισαι μικρουλα , εισαι ακομα παιδι και πρεπει να συμπεριφερεσαι σαν παιδι. Εγω δεν θα σου πω οτι βιασεσαι να μεγαλωσεις αλλα οτι δεν θα μπορεσεις να διαχειριστείς την κατασταση λογο του μικρου της ηλικιας σου. Περιμενε να φτασεις στα 16+ και μετα θα εισαι σωματικα και ψυχολογικα πιο ετοιμη (τουλαχιστο απο οτι εισαι τωρα).

Ακομα, τα αγορια (..και γενικα τα παιδια) σε αυτην την ηλικια ειναι απειρα ανωριμα και επειδη οι ορμονες βαρανε στα κοκκινα θελουν να πηδηξουν οτιδηποτε κινειται. Σιγουρα θα κοκορευτει στην παρεα του αν τελικα "το κανετε" και θα σου βγει το ονομα, που λενε. Θα εισαι δακτυλοδεικτούμενη και θα σε χαρακτηρισουν ως ευκολη. Ειναι κατι που δεν το θελεις...

Ισως να ειμαι λιγο υπερβολικος σε αυτα που λεω Χριστινα, αλλα θα δεις οτι ολοι θα προσπαθησουν να σε πεισουν να μην το κανεις, ετσι κανω και εγω. Οι περισσοτεροι θα ειναι μεγαλυτεροι σου και θα εχουν βιωσει ορισμενα πραγματα. Αν και γνωριζω οτι ειναι δυσκολο αρκετες φορες να αφηνεις τους αλλους να σου βαζουν ορια, αυτη την φορα ειμαι σιγουρος οτι θα πρεπει να μας ακουσεις.
                  Last edited by firefrog; 06-04-2013, 07:46.

Break On through : to the other side...

Comment

τι αλλο θα διαβασω εδω μεσα
                    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.

Comment

Και μετά πάνε και κατηγορούν τους παιδεραστές και τους παιδόφιλους. Άλλες ούτε περίοδο δεν έχουν ακόμα σε τέτοια ηλικία.

Comment

Ο,τι να'ναι ρε μ*λακα μου! τι άλλο θα δω;; δεν ξέρεις καν τι είναι σεξ και θα πας να το κάνεις κιολας;;
                        αφού από όλα αυτά που λες βγάζεις το συναίσθημα...του φόβου,του άγνωστου,δεν ξέρεις που πατάς δεν ξέρεις τι κινδύνους μπορεί να φέρει,δεν έχεις αναπτυχθεί πλήρως από τα 12,ακόμη καλά καλά δεν ξέρεις πώς λειτουργεί η γυναίκα,δεν έχεις καν τις απαραίτητες ορμές από τα 12..!αλλά παρόλα αυτά θες να το δοκιμάσεις...... μπορεί να σου τριγυρνάει στο μυαλό αλλά μην το κάνεις κατ'εμέ.Όταν μεγαλώσεις θα το μετανιώσεις πικρά......
                        σκέψου το καλά....

Comment

Ο Χριστός και Απόστολος ! Και αναρωτιομαστε γιατί όλα τα 14χρονα έχουν ξεπεταχτει ετσι . Χριστίνα άστο για άλλη ηλικία το σεξ γιατί μετά θα το μετανιώσεις , αρκετά έχουν ακούσει τα ροζ αυτιά μου .

I dont drive fast ..
                          I fly slowly ..

Comment

Το σοβαρό σε αυτή την περίπτωση είναι πως τα όργανα (μήτρα, ωοθήκες, τράχηλος κλπ) δεν είναι ακόμα έτοιμα για σεξουαλική επαφή μια κ ακόμα διαμορφώνονται...

Μάθε λοιπόν πως το σεξ δεν είναι μόνο απόλαυση.. αλλά κ ευθύνη... Αν αρχίσεις από τώρα τις σεξουαλικές επαφές πολλαπλασιάζονται οι πιθανότητες για καρκίνο του τραχήλου… αλλά κ οι πιθανότητες μολύνσεων κ έρπητα γεννητικών οργάνων. Είσαι έτοιμη να αναλάβεις αυτή την ευθύνη..??

Είναι βέβαιο πως θα έχει επιπτώσεις σε οργανικό, βιολογικό αλλά κ ψυχολογικό επίπεδο…. που είναι πολύ πιθανό να σου κάνουν ζημιά σε όλη σου τη ζωή..

Ο λόγος που σκέφτεσαι να το κάνεις αυτό είναι γιατί νιώθεις πως δεν αξίζεις αρκετά κ είναι ένας τρόπος να αποδείξεις πως είσαι σημαντική… (σκέψου το αυτό)..

Αξίζεις τα πάντα όμως κ είσαι πράγματι σημαντική κ ήρθε η ώρα να το δείξεις στον εαυτό σου λέγοντας ΟΧΙ σε αυτό… Το σώμα μας είναι ιερό… Μην αφήσεις π ο τ έ κανέναν να το χρησιμοποιήσει για να του αποδείξεις οτιδήποτε..

Σταμάτα να βλέπεις τηλεόραση κ ξεκίνα αθλητισμό… Ό,τι σου αρέσει…! Σίγουρα υπάρχουν αθλητικές δραστηριότητες στο δήμο που ανήκεις με ελάχιστα χρήματα...
                            Η εξωτερική ελευθερία... είναι υπηρέτης της εσωτερικής μας ελευθερίας...

Comment

Originally posted by KristCkg View Post
                              γεια σας, με λενε Χριστινα και ειμαι 12 ετων. λπν ειναι καποιοσ που μου αρεσει παρα πολυ και μου ειπε πωσ αν του κατσω θα τα φτιάξουμε... εγω προσωπικά δεν το απερριψα. δεν ειναι μονο αυτοσ, μου το εχουν ζητησει πολλοι και σκεφτομαι να το κανω.... δεν με νοιαζει η ηλικια, ποτε δεν με απασχολουσε... διατρεχω ομωσ καποιον κυνδινο αν χασω την παρθενια μου στα 12? στους γονεις μου και οταν το κανω ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ. το να το μαθουν δν το φοβάμαι, ηδη με κραζουν αρα κ να το παρει το αυτι τουσ θα το θεωρησουν οτι ειναι και τα αλλα: φημεσ. λοιπον θα χρισιμοποιησουμε σίγουρα προφυλαξεισ αλλα μήπως συμβει κατι? θα πονέσει? νιώθω περιεργα... τι να κνω? αυτο το ατομο μ αρεσει οσο δν παει, θα ηθελα να προχωρισω παραπερα μαζι του αλλα δν αισθανομαι ετοιμη..τι να κανω? σας ευχαριστώ που με ακούσατε, θα περιμενω απαντησεις
                              Οταν θα έρθει η κατάλληλη ώρα να το κάνεις,θα έρθει μόνο του,χωρίς να το προσπαθήσεις και θα γίνει ωραία με ένα παιδί στην ηλικία σου .Για την όλη φάση που περιγράφεις ,άκου τι σου λένε τα παιδιά πιο πάνω και να είσαι σίγουρη ότι δεν θα το μετανιώσεις .
                              Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πας,θα πας εκεί που κοιτάς.

Comment

Working...
                              X