Announcement

Collapse
No announcement yet.

φετιχ !!

Collapse

Collapse

• Χαρης77
    Reply to Πως ορίζεται το "κακό";
    Χαρης77
    Η συνεχής επανάσταση-ανταρσία κόντρα στον Θεό και οι συνέπειες μιας τέτοιας επανάστασης.Κακό είναι η έλλειψη του καλού,όπως το κρύο είναι η έλλειψη ζέστης.H...
    Today, 19:17
  • RICI
    Reply to χαλαρή στύση
    RICI
    Πρέπει να ξέρεις επίσης ότι στους άνδρες μετά την εκσπερμάτιση ακολουθεί μια κατάσταση μη ερεθισμού, χρειάζεται δηλαδή κάποιος χρόνος για να είναι κανείς...
    Today, 19:09
  • RICI
    Reply to Τσόντα με ομοφυλόφιλο φίλο
    RICI
    Εννοείται, αγαπητέ, πώς δεν θα προβείς σε τέτοια ενέργεια, όταν βρίσκεσαι σε σχέση με μια κοπέλα... εγώ θα έλεγα πως κανονικά ένας άνδρας που δεν θεωρεί...
    Today, 19:04
  • Άρης_
    Reply to Βαρουφάκη το ανάγνωσμα
    Άρης_
    'Οχι μόνο μπουνιά, αλλά και κλοτσιά, την ίδια ώρα μάλιστα που την κρατούσαν ακινητοποιημένη τα νεφελίμ και τα ελοχίμ.

ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ,...
    Today, 18:16
  • nik_killthemall
    Reply to ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    nik_killthemall
    Αλπο, θα σου δωσω απαντηση μονο στο 2) για να δωσω εμφαση στο ξακαθαρο και επι σκοπου οπως θα φανει, προβλημα σου, που μας αποτρεπει με βεβαιοτητα να...
    Today, 17:58

Θέματα

Collapse

X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Sofia delart View Post
    Δηλαδη τσιτσιδος και με την καλτσα μεχρι το γόνατο? Η κάλτσα ειναι καθαρη ή πρεπει να βρωμαει ποδαριλα?
    εννοειται να μυριζει ποδαριλα και βαρβατηλα

Comment

Λοιπόν,να ξεκαθαρίσουμε λίγο τα πράγματα γιατί τα μπερδεύουμε και δεν νοείται κάτι τέτοιο εν έτει 2013 πλέον.Ομοφυλόφιλος είναι αυτός που έλκεται σεξουαλικά,συναισθηματικά από άτομο του ιδίου φύλου!Άντρας έλκεται από άντρες και γυναίκες από γυναίκες.Αμφισεξουαλικός είναι αυτός που έλκεται σεξουαλικά,είτε συναισθηματικά από άτομα και των δύο φύλων.Το ξεκαθαρίσαμε;Δεν είναι γκέι όποιος γουστάρει να φοράει γυναικεία εσώρουχα ή γουστάρει να τον παίρνει γυναίκα με στραπόν.Αλλιώς όσοι πηγαίνουν σε αφέντρες και τους κάνουν διάφορα θα έπρεπε να είναι γκέι.Το κάνουν με γυναίκα και μάλλον γουστάρουν να παίρνει η γυναίκα ολοκληρωτικά τον έλεγχο και να αλλάζουν ρόλους.Δεν έχει καμία σχέση αυτό με γκέι κ.λ.π.
      Είναι ένα φετίχ,το φετίχ της παρενδυσίας,όπως πολύ σωστά παρατέθηκε προηγουμένως.Προσωπικά δεν με ερεθίζει,δεν με εξιτάρει καθόλου,όπως και δεν μου αρέσει για παράδειγμα να βλέπω γκέι άντρες να παριστάνουν την γυναίκα και να ντύνονται/συμπεριφέρονται γυναικεία,όπως και γυναίκες λεσβίες να παριστάνουν τους άνδρες.Θέλω τον άντρα-άντρα και την γυναίκα-γυναίκα,όπως τους έχω στο μυαλό μου.Σεξουαλικά έλκομαι ΚΑΙ από γυναίκες και ΤΙΣ θέλω ΓΥΝΑΙΚΕΣ με όλη τη σημασία της λέξεως.Τον άνδρα τον έχω στο μυαλό μου επιβήτορα και την γυναίκα να ξεχειλίζει από θηλυκότητα.Δεν μπόρεσα ποτέ μου να κατανοήσω παρόμοιες συμπεριφορές.
      Οπότε και δεν θα μου άρεσε να δω τον φίλο μου με γυναικεία εσώρουχα.Δεν μου αρέσει η φάση του "ερμαφρόδιτου" με λίγα λόγια.Θα ξενέρωνα απίστευτα.Από εκεί και πέρα καθένας έχει τα φετίχ του και αν ψάξει θα βρει το αντίστοιχο,δεν χρειάζεται Μπάμπη να ντρέπεσαι για τίποτα.Είναι πάντως δύσκολο γενικά να βρεις γυναίκα που θα της αρέσει κάτι τέτοιο.Υποθέτω πάντα.Όταν ντύνεσαι γυναικεία Μπάμπη,πώς νιώθεις;Γιατί το κάνεις ας πούμε;Γενικά τα φετίχ είναι φετίχ και καλό είναι να μη τα απωθούμε αλλά να προσπαθούμε να βρούμε άτομα με τα ίδια φετίχ,ώστε να μπορούμε να εκφραστούμε σεξουαλικά.

Comment

Originally posted by Moonbaby7 View Post
        ;Δεν είναι γκέι όποιος γουστάρει να τον παίρνει γυναίκα με στραπόν.
        Seriously ? wtf world...

Νταξ, ειπαμε να BDSM etc αλλα οχι και να σε πηδαει η αλλη με τον πλαστικο δονητη και να λεγεσαι αντρας μετα.

Οποιο αρσενικο ειναι φαν της κουραδο-αναρρόφησης (που λεει κ ο Πανουσης) ειναι gay.
        end of fcking story
        (κανει και ομοιοκαταληξία οεο !!)

Break On through : to the other side...

Comment

Originally posted by firefrog View Post
          Seriously ? wtf world...

Νταξ, ειπαμε να BDSM etc αλλα οχι και να σε πηδαει η αλλη με τον πλαστικο δονητη και να λεγεσαι αντρας μετα.

Οποιο αρσενικο ειναι φαν της κουραδο-αναρρόφησης (που λεει κ ο Πανουσης) ειναι gay.
          end of fcking story
          (κανει και ομοιοκαταληξία οεο !!)
          ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ
          ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ GAY ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ

Comment

Seriously ? wtf world... Νταξ, ειπαμε να BDSM etc αλλα οχι και να σε πηδαει η αλλη με τον πλαστικο δονητη και να λεγεσαι αντρας μετα. Οποιο αρσενικο ειναι φαν της κουραδο-αναρρόφησης (που λεει κ ο Πανουσης) ειναι gay.end of fcking story(κανει και ομοιοκαταληξία οεο !!)
            Κι όμως συμβαίνουν κι αυτά.Γκέι θεωρώ αυτόν που γουστάρει συναισθηματικά και σεξουαλικά άτομα του ιδίου φύλου.Διαφωνώ εν ολίγοις με την άποψή σου και για να μη παρεξηγηθώ,ούτε εμένα θα μου άρεσε να το κάνω αυτό στον φίλο μου.Είπα,επιβήτορας,αρρενωπός.Όμως έτσι το θέλω εγώ και δεν σημαίνει ότι όσοι το κάνουν είναι γκέι.Υπάρχουν υποτακτικοί,αφέντρες και εναλλαγή ρόλων.Αν το ζητούσε από άνδρα,τότε ΝΑΙ θα ήταν γκέι.Οι απόψεις διίστανται και πιστεύω ότι η λέξη "ομοφυλόφιλος",ετυμολογικά αποδεικνύει περίτρανα τι είναι "γκέι" και τι όχι.

Comment

Originally posted by Moonbaby7 View Post
              Κι όμως συμβαίνουν κι αυτά.Γκέι θεωρώ αυτόν που γουστάρει συναισθηματικά και σεξουαλικά άτομα του ιδίου φύλου.Διαφωνώ εν ολίγοις με την άποψή σου και για να μη παρεξηγηθώ,ούτε εμένα θα μου άρεσε να το κάνω αυτό στον φίλο μου.Είπα,επιβήτορας,αρρενωπός.Όμως έτσι το θέλω εγώ και δεν σημαίνει ότι όσοι το κάνουν είναι γκέι.Υπάρχουν υποτακτικοί,αφέντρες και εναλλαγή ρόλων.Αν το ζητούσε από άνδρα,τότε ΝΑΙ θα ήταν γκέι.Οι απόψεις διίστανται και πιστεύω ότι η λέξη "ομοφυλόφιλος",ετυμολογικά αποδεικνύει περίτρανα τι είναι "γκέι" και τι όχι.
              Ιστορια απο το ζοο
              Ειχε πει ενας στη τοτε γκομενα μου να του πει κανενα λιπαντικο γτ του αρεζε η δικια του να του βαζει κωλοχερο
              Αληθεια ψεμματα δεν ξερω αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι πολλα κρυβει ο ντουνιας...
              Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.

Comment

Ιστορια απο το ζοοΕιχε πει ενας στη τοτε γκομενα μου να του πει κανενα λιπαντικο γτ του αρεζε η δικια του να του βαζει κωλοχεροΑληθεια ψεμματα δεν ξερω αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι πολλα κρυβει ο ντουνιας...
                Κι εμένα μου είχε πει ένας γνωστός μου ότι η κοπέλα του του βάζει δάχτυλο.Αυτό όμως δεν έχει καμία σχέση με την ομοφυλοφιλία.Να κάτι πολύ απλό Νομίζω είναι απλό.Αφού είναι με γυναίκα δεν σημαίνει ότι είναι γκέι.Είναι ένα φετίχ και στη τελική δεν έχω καταλάβει από πότε το πρωκτικό σημαίνει γκέι.Όμως είμαστε εκτός θέματος.Το φετίχ της παρενδυσίας νομίζω πως είναι κάτι που θα πρέπει να το ψάξει ο ίδιος,δηλαδή μήπως υπάρχει κάποιο ψυχολογικό υπόβαθρο γιατί δεν μιλάμε για εναλλαγή ρόλων αλλά για κάτι που πάει προς "ερμαφρόδιτο"σεξουαλικά τουλάχιστον.

Comment

Οποιο αρσενικο βαζει ή του βαζουν αντικειμενα στο πρωκτο του, με σκοπο την ερωτικη ευχαριστηση, δεν ειναι αντρας. Δεν ξερω τι ειναι (..και δεν με νοιαζει) αλλα δεν ανηκω στην ιδια ομαδα/κατηγορια με αυτον.

Τωρα οι ερευνες που κατα διαστηματα προβαλονται και δημοσιευονται (οχι για το συγκεκριμενο θεμα αλλα γενικα) ειναι κατα την αποψη μου "μπαρουφες". Ας γραφει οτι θελει το wiki k το biki.
                  π.χ
                  (1). Οι Σκοπιανοι κατεβηκαν στο κεντρο της πολης πιασαν 100 Πακιστανους και τους πηραν αιμα. Μετα απο 10 μερες αναρτησαν ερευνα οτι οι Ελληνες δεν εχουν σχεση οσο αφορα το DNA με τον γεωγραφικο χωρο της Ελλαδος αλλα με την Αφρικη.
                  (2). Η πετρελαϊκή εταιρεια BP χρηματοδοτει μια ερευνα στο Χαρβαρντ για την μολυνση του περιβαλοντος και τις παρενεργειες χρησης των προιόντων πετρελαιου.
                  (3). Ομοφυλοφιλια σε εναν αντρα δεν ειναι οταν σε πηδανε αλλα οταν ελκεσαι συναισθηματικα και σωματικα απο αντρες.

Sureeeeeee...

Comment

Εγώ δεν καταλαβαίνω τί σόι ομοφυλόφιλος είναι αυτός που δεν έχει πάει ποτέ με άνδρα αλλά (σε ποσοστό μόλις 0,1% του ανδρικού πληθυσμού) έχει κάνει σεξ με αφέντρα με strap on; Εννοείται πως μπορεί κάλλιστα να έχει κάνει μετά κανονικό σεξ με την αφέντρα! Οι σοδομιστές είναι απαραίτητα ομοφυλόφιλοι δηλαδή;
                    Last edited by stop_loss; 20-01-2013, 04:10.

Comment

Εγώ δεν καταλαβαίνω τί σόι ομοφυλόφιλος είναι αυτός που δεν έχει πάει ποτέ με άνδρα αλλά (σε ποσοστό μόλις 0,1% του ανδρικού πληθυσμού) έχει κάνει σεξ με αφέντρα με strap on; Εννοείται πως μπορεί κάλλιστα να έχει κάνει μετά κανονικό σεξ με την αφέντρα! Οι σοδομιστές είναι απαραίτητα ομοφυλόφιλοι δηλαδή;
                      Δεν είναι ομοφυλόφιλος κι αν λέγαμε σε κάποιον που γουστάρει αφέντρες ότι είναι ομοφυλόφιλος θα μας έβριζε άσχημα.Απλά γουστάρουν να υποτάσσονται και να εκθειάζουν την γυναίκα.Με τον τρόπο τους πάντα.Καμία σχέση λοιπόν με ομοφυλοφιλία.

Comment

Originally posted by stop_loss View Post

Δεν ειναι ομοφυλοφιλος, αλλα δεν ειναι και αντρας. Στην περιπτωση που ισχυριστει οτι ειναι αντρας μπορεις να τον βρισεις ασχημα ή και να του σπασεις τα μουτρα.

Comment

Δεν ειναι ομοφυλοφιλος, αλλα δεν ειναι και αντρας. Στην περιπτωση που ισχυριστει οτι ειναι αντρας μπορεις να τον βρισεις ασχημα ή και να του σπασεις τα μουτρα.
                          Και να το ισχυριστεί αυτό,άστον...δε χρειάζεται να το κάνεις...ας κάνει ό,τι θέλει κι ας λέει ό,τι θέλει...
                          δε μιλάω για τη συγκεκριμένη περίπτωση αλλά γενικότερα...ούτε φυσικά για σένα..(απλώς αυτή τη συμπεριφορά θεωρώ σωστή)

Comment

Όλα ειναι σχετικά...

Comment

Faith in humanity... lost.

Comment

Δεν καταλαβαινω γιατι καποια ατομα ενω δεν εχουν επαφη με ενα συγκεκριμενο θεμα, πρεπει να δωσουν και να ισχυσουν οι δικοι τους ορισμοι για το θεμα αυτο.

Δηλαδη ενας που ποτε δεν προκειται να δοκιμασει κωλοδαχτυλο η στραπ ον, γιατι θελει να ορισει αν αυτη η επιθυμια σε κανει γκει? Υποτιθεται πως το θεμα του ειναι αδιαφορο.

Το μονο που μπορω να υποθεσω ειναι οτι θελει να επιβεβαιωσει τον ανδρισμο του στον ιδιο του τον ευατο, ξεχωριζοντας του μεν απο τους δε.

Comment

Working...
                                X