Announcement

Collapse
No announcement yet.

Υπάρχει αραγε βαθύτερη αιτία…που οι γυναικες νιωθουνε ενοχή για το σεξ;!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Υπάρχει αραγε βαθύτερη αιτία…που οι γυναικες νιωθουνε ενοχή για το σεξ;!

Και εαν στον αιωνα που μας περασε, παει στο καλο, πες ότι η γυναικα ητανε καταπιεσμενη – και να ήθελε η καημενη να πει ότι της αρεσει το σεξ – και τι δεν θα ακουγε! Θα την πετροβουλασανε! Οι αντρες της κλειστης τοπικης κοινωνιας θα της ‘βγαζανε το όνομα’, άσε που θα λερωνε την τιμή της οικογενειας!

Το παραδοξο όμως είναι, ότι ακομα και σημερα, την εποχή της ασυδοτης σεξουαλικης ζωής – της πληρης απελευθερωσης μεσω του Φεμινισμού – η ΓΥΝΑΙΚΑ συνεχίζει να νιωθει ενοχές επειδή κανει σεξ!
    Ετσι, ουδεποτε η γυναικα θα μιλησει δημοσια για τις σεξουαλικες της προτιμησεις, φαντασιωσεις, εμπειριες! Το να ρωτησεις – ακομα και σημερα- μια γυναικα αν της αρεσει π.χ. ο στοματικος ερωτας – είναι ετοιμη να σου κανει μηνυση!
    Που να ρωτησεις δηλ τα υπολοιπα – το λιγοτερο θα φας μια σφαλιάρα!

ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ;
    Γιατι η Γυναικα να κουβαλαει ΕΝΟΧΕΣ μεσα της – και μαλιστα η σημερινη φεμινιστρια – 22 ετων γυναικα, που ουτε μπορει να φανταστει τι τραβουσανε οι γιαγιάδες μας τοσους αιωνες…

Μια 22χρονη φοιτητρια που μεγαλωσε στην μετα-μοντερνα Ελλαδα, στην οποια τα παντα επιτρεπονται!
    Εξαλλου η ελληνικη Τηλεόραση συνέβαλε πληρως στην απολυτη σεξουαλική ελευθερια – ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ που καθιστα την ΓΥΝΑΙΚΑ ένοχη στο σεξ;!

Υποθετω το εξης –
    ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΒΑΘΟΥΣ:
    Η ενοχή της ότι ΔΕΝ ΑΓΑΠΑ!
    Ότι ακριβως ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕΞ!
    Ότι πρωτα θελει το ΣΕΞ και μετα ισως ερθει η αγαπη!

Μα μπορεις να βγεις να πεις ότι όταν γνωρισες το ‘αγορι’ σου – το πρωτο που ειδες πανω του ητανε το πεος του;
    Ότι αν δεν ειχε πεος, σιγα μην του εδινες αξια; Ότι οση ωρα σου μιλουσε εκεινος στην καφετερια, περι διαφορων θεματων, εσυ μεσα σου σκεφτοσουνα μονο ένα πραγμα; Πότε θα ερθει εκεινη η 'ευλογημενη' στιγμη να πατε σπιτι του να τον ‘γλύψεις’;!

Αγαπη; Ποιος ήρθε;
    Ερωτας; Τι είναι αυτό;
    Μα μπορει μια γυναικα να τα παραδεχτει αυτά δημοσια; Οτι δεν την ενδιαφερει ουτε να τον αγαπησει ουτε να τον ερωτευθει! Πιο πολυ μαλλον την νοιαζει να την ΕΡΩΤΕΥΘΕΙ εκεινος, χα!

Ε, εκει ξεκινανε οι ΕΝΟΧΕΣ ΤΗΣ!

Να ενας πιθανος διαλογος δυο γυναικων:

«Μωρη, σε μενα μιλας τωρα! Ασε τους αντρες από εξω! Κοροιδευουμε εκεινους, θα κοροιδευόμαστε και μεταξυ μας;
    Αν δεν ηθελες μωρη να πηδηχτεις μαζι του, θα τον αγαπουσες;
    Όχι βεβαια! Πες μου ότι αγαπας το παιδι σου, να το δεχτω. Όχι όμως ότι αγαπας και τον συζυγο σου!
    Ο συζυγος δεν είναι κατι προς αγαπη! Είναι κατι προς εκμεταλλευση! Προς σιγουρια και ασφαλεια! Και είναι κατι για το πεος του – όχι όμωςγια ΑΓΑΠΗ και ερωτα, χα! Ας γελασω»!

Ετσι εξηγειται
    γιατι μια γυναικα με ΠΕΡΙΣΣΗ ευκολια μπορει να απορριψει έναν αντρα που την ερωτευθηκε μεχρι θανατου!
    Ετσι εξηγειται γιατι μια γυναικα ανετα τα φτιαχνει με έναν ‘μαλάκα’ – μα στον αντρα δεν ζηταει τιποτα περισσοτερο από το πεος του!

Εξυπναδα; Ποιος ηρθε;
    Πνευματικοτητα; Γνωσεις; Ευαισθητο χαρακτηρα; Τι είναι αυτά; Πολύ βαρετα μου ακουγονται –τουλαχιστον εμενα!

Συνεχεια του ανω διαλογου μεταξυ δυο γυναικων:
    «
    Ποια αγαπη μωρη φιλεναδα; Εμενα κοροιδευεις; Καταρχην, την στιγμή που ειμαστε τοσο εγωιστριες, πλακα μου κανεις; Αγαπας κιολας; Μπορει ενας που είναι τοσο εγωιστης, ώστε ποτέ στην ζωή του δεν ζητάει συγγνωμη, ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ; Κοροιδεύουμε τους αντρες, κοροιδευομαστε και μεταξυ μας οι γυναικες;»!

Είναι τετοια η περιφρόνηση της γυνης κατά του αντρα – ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ουτε τα αυτονόητα!
    Ότι π.χ. ο αντρας δεν είναι τοσο χαζουλης οσο τον περιγραφουνε στις συζητησεις τους, ότι ο αντρας εχει μυαλο, π.χ. στην επιστημη σε διαφορους τομεις επικρατουνε μονο οι αντρες!
    ΕΚΕΙ ΑΥΤΗ! «Χαιβανι» τον ανεβαζει «χαζουλη» τον κατεβαζει!

Μα μπορεις ποτέ να αγαπας καποιον που τον θεωρεις ΗΛΙΘΙΟ;!

Να γιατι οι γυναικες ανταποκρινονται στο φλερτ σου, π.χ. στο γυμναστηριο, μονο εάν είναι εκεινη μονη της.
    Διοτι συνηθως πηγαινει με την φίλη της!
    Όταν είναι με την φιλη της, ουτε να σε φτυσει!
    Όταν είναι μονη της, σε τρωει με τα ματια της! Γιατι αραγε;

Μα διοτι όταν είναι με την φιλη της, θα της πει η άλλη:
    «Καλα μωρη, με αντρες ασχολεισαι; Με αυτά τα ζωα; Μωρη, παλι να πηδηχτεις θελεις; Αμ τι άλλο θα μπορουσες να θελεις από έναν αντρα, ε; Τι; Αγαπη; Χαχα! Εδώ γελαμε φιλεναδα! Σιγα μην θελεις αγαπη από αυτό το ζωον που λεγεται αντρας..πες ότι θελεις το πεος του μωρη, και ότι θελεις να σε κανει να νιωσεις μια φτηνη πορνη στο κρεβατι..εμενα κοροιδευεις φιλεναδα;»!

Τωρα εξηγουνται περισσότερα πραγματα!!!

Τώρα εξηγειται ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΙΩΘΟΥΝΕ ΕΝΟΧΕΣ ΣΤΟ ΣΕΞ!

Ακουω τις διαφωνίες σας

Ζορό
    Last edited by Ζορό; 16-02-2012, 21:18.

Πωωωωω αρχίσαμε πάλιιιιιι.. Φτου γμτ.
    Κ βγάλε τα χρώματα κ τα Size. Είναι ενοχλητικό στο διάβασμα (υπαρχει κ στους κανόνες).

Κ επίσης, αφού θέτεις τις ερωτήσεις, δίνεις κ τις (υποθετικές/φαντάστικές) απαντήσεις, εμάς γιατί μας ρωτάς??
    Κ επίσης^2, ποτέ δεν μας είπες τλκ τι σου έχει συμβεί σε διαπροσωπικό/σεξουαλικό επίπεδο κ έγινες υπέρμαχος αυτών των απόψεων.. Για πεεεε..
    «Το τίμημα που πληρώνει ο άνθρωπος που δεν ασχολείται με τα κοινά, είναι ότι τον διοικούν οι κατώτεροί του» - Ηράκλειτος
    "...Γιατί εγώ είμαι βέρος... βέρος Καλαματιανός...."
    Η ζωή είναι κώλος...Πήδα την πρίν σε χέσει...
    : di.forum.sokosnet.com :: D.I.T. Radio :

Comment

Αρχικό μήνυμα απο Mr. Iso Εμφάνιση μηνυμάτων
      Πωωωωω αρχίσαμε πάλιιιιιι.. Φτου γμτ...
      Μίστερ Ισο,

γιατι ντρεπεσαι να παραδεχτεις οτι σας έλειψα τοσο καιρό;

Ζορό

Comment

Αρχικό μήνυμα απο Ζορό Εμφάνιση μηνυμάτων
        Μίστερ Ισο,

γιατι ντρεπεσαι να παραδεχτεις οτι σας έλειψα τοσο καιρό;

Ζορό
        Ναι ρε κ μας τρώγανε τα κάκαλα μας, γιατί δεν είχαμε κάποιον να μας τα σπάει. Μεγάλη ιδέα δεν έχεις για το εαυτό σου??

Κ επίσης μην τριπλάρεις, σε ρώτησα 2 πράγματα πιο πάνω..
        «Το τίμημα που πληρώνει ο άνθρωπος που δεν ασχολείται με τα κοινά, είναι ότι τον διοικούν οι κατώτεροί του» - Ηράκλειτος

Comment

Κ επίσης μην τριπλάρεις, σε ρώτησα 2 πράγματα πιο πάνω..
          Μίστερ Ι.
          πρώτα θα μου πεις εσυ που συμφωνείς και που διαφωνεις με το κειμενο μου, και μετα θα σου απαντησω οτι θελεις!

Ζορό

Comment

Μίστερ Ι.
            πρώτα θα μου πεις εσυ που συμφωνείς και που διαφωνεις με το κειμενο μου, και μετα θα σου απαντησω οτι θελεις!

Ζορό
            Σε όλα (διαφωνώ). Τα θεωρώ αποκυήματα της φαντασίας σου όσα παραθέτεις τόσο και τους διαλόγους/συμπεράσματα που αναφέρεις κ ο ίδιος ότι είναι υποθετικά (προσωπική σου υπόθεση που δεν στέκει), όσο κ τα αρχικά ερωτήματα/απόψεις που κ αυτά δεν στέκουν κ δεν στηρίζονται πουθενά. Τόσο απλά, τόσο ξεκάθαρα.
            Απάντα τώρα κ εσύ..

Comment

Σε όλα (διαφωνώ)...
              Μιστερ ΙΣΟ, ξεχασα!
              Βλεπεις, λειπω και αρκετό καιρο απο το κανάλι!
              Εσυ και το Δολλάριο ειστε οι Σούπερ γκομενοι! Εχετε οποια γυναικα γουσταρετε!

Το φλερτ για σας ειναι το μονο εύκολο! Τοσο εμφανίσιμοι τύποι που ειστε κιολας , να υποθεσω, ε;

Για να εχετε τετοια σιγουρια στις αποψεις σας πρεπει να ειστε σκετα κουκλιά!

1,85 ψιλοι, μελαχρινοι, πρασινο ματι, γυμνασμενους κοιλιακους - ρε παιδι μου ΑΝΤΡΑΣ με τα ολα του, σωστα;

ΑΦου ο Σφακιανάκης οταν εβγαλε το τραγουδι "μια ματια σου μονο φτάνει" εσενα και το Δολλαριο ειχε υποψιν!

Ριχνετε μια ματιά στις γυναικες και εκεινες πεφτουνε ξερες!
              Αν μαλιστα της πείτε οτι καταγεστε και απο την καλαματα..εκει σας κανουνε αμεσως προταση γαμου, ετσι δεν ειναι;!

Τι να πει τωρα και ο ταλαιπωρος Ζορό απο την δικη του ζωη, σωστα;
              Ολη μερα κρυμμενος πισω απο εναν υπολογιστή - άσε που δεν βλεπετε καθολου!

Δεν με λυπαστε καθολου;

Που με ρωτας και με ξαναρωτας τι εχω παθει στην ζωή μου, για να γραφω τετοια κειμενα;

Δεν με λυπασε;
              Τι θελεις να σου πω ; Ε λοιπον θα σου πω την ΑΛΗΘΕΙΑ:

ποσο θα ηθελα Μρ Ισο να σου ομοιασω στην Εξωτερικη Εμφάνιση, ωστε και εγω να εχω οποια γυναικα γουσταρω στην ζωη μου!

Με ιδιαίτερη εκτίμιση
              Ζορό

Υ.Γ.:
              Μην ξεχνας οταν μιλας με τον Ζορό, δεν μιλας με κανεναν βλακα, οκ αγορακι;

Τα φτηνα κολπάκια σου οχι στον Ζορο, ενταξει μικρο αγορι;

Θελεις να σου πω δηλ αν ειχα π.χ. μια ερωτικη απογοητευση, για να καθεσαι μετα να με κοροιδευεις με τις ωρες;!

Τις ΠΟΥΣΤΙΕΣ σου οχι στον Ζορο, ενταξει ;

Comment

Ζορόόόό!!! Ομορφάάάάντραα μουουου!!Δε πειράζει,θα σου βάλω και σως για να γλιστράει!Πόσο μου έλειψες,ααααχχ!!Ένα ρίγος με διαπέρασε,με αιφνιδίασες παθιάρη σαλονικιέ!
                Σαν κομήτης και πάλι.Για πάρτη σου το άσμα,θέλω να το χορέψουμε μαζί.

Άρχισαv τα όργαvα vα παίζoυvε για σέvα
                έβαλε τo σώμα σoυ φωτιά
                όλα τα λoυλούδια μπρoς στα πόδια σoυ ριγμέvα
                έκαψες κι απόψε μια καρδιά
                όλα τα λoυλoύδια μπρoς στα πόδια σoυ ριγμέvα
                έκαψες κι απόψε μια καρδιά.

Μια ματιά σoυ μόvo φτάvει αερoπλάvo vα με κάvει
                έvα σoυ φιλί στo στόμα λιώμα vα με κάvει λιώμα.
                Μια ματιά σoυ μόvo φτάvει αερoπλάvo vα με κάvει
                έvα σoυ φιλί στo στόμα λιώμα vα με κάvει λιώμα.

Σφάλισε τα μάτια σoυ και χόρεψε για μέvα
                κράτα με κovτά σoυ μια βραδιά
                όλα μoυ τα όvειρα τα έκαvα με σέvα
                κoίτα με μovάχα μια φoρά
                όλα μoυ τα όvειρα τα έκαvα με σέvα
                κoίτα με μovάχα μια φoρά.

Καληνύχτα

Comment

Θελεις να σου πω δηλ αν ειχα π.χ. μια ερωτικη απογοητευση, για να καθεσαι μετα να με κοροιδευεις με τις ωρες;!
                  [Zoro mode]Γιατί ντρέπεσαι; Σε forum είσαι. Τι πειράζει; Δηλαδή δε μπορείς να πεις την αλήθεια; Εσύ παρότρυνες τις γυναίκες να το κάνουν αυτό! Τώρα ΚΟΚΟΚΟ;

Α, γι'αυτό ο Ζορό είναι κομπλεξικός.

Υποθέτω θα αντιμετώπισε κάποια γυναίκα που τον πλήγωσε.

Άρα οι γυναίκες πίσω απ'τη μάσκα του φεμινισμού, είναι πολύ ΔΥΝΑΤΕΣ. Μα πώς είναι δυνατόν αυτό;

Συνεπώς, οι γυναίκες είναι το ΙΣΧΥΡΟ ΦΥΛΟ. Καλά τα έλεγε ο Ζορό. Οπότε, μπορούν και κάνουν τον άντρα ό,τι θέλουν.

Αλλά ο Ζορό είναι μάγκας και δεν την πατάει εύκολα, γιατί το'χει ψάξει το θέμα. Δεν είναι κανάς τυχαίος.

Δεν είναι σαν τις γυναίκες που πίσω από την οθόνη, συζητάνε για το σεξ όλη μέρα και για το πώς κοροϊδέψανε τους άντρες.

Αλλά στην ΚΟΙΝΩΝΙΑ, άμα τις δεις, νιώθουν ΕΝΟΧΗ που το κάνανε αυτό. Ενώ ο άντρας, ο αληθινός, ο Ζορό, ξέρει να τις ξεχωρίζει ποιες είναι και να τους συμπεριφέρεται ανάλογα.

Άντε, γιατί δεν έχουμε και κανάν τυχαίο εδώ μέσα. Μη σας πάρει και σας σηκώσει.

ΓΑΤΑΚΙΑ!

Όποιος μιλάει για το Ζορό, δε θα φοράει μάσκες, γιατί ο Ζορό, θα σας ξεσκεπάσει όλους. Και όλες. Δεν είναι χτεσινός, πολεμάει χρόνια τις γυναίκες και τις έχει μάθει. Οπότε αφήστε τις λαμογιές, γιατί θα χάσετε.

Μα δεν τον καταλαβαίνετε πια; Πόσο πιο απλά να σας τα πει; Μάθετε απ'αυτόν αγράμματοι!

Τέτοιο κόμπλεξ δε συναντάς εύκολα! Οι μαχητές της αλήθειας λοιδορούνται πολύ εύκολα. Δεν είναι επιφανειακοί σαν τις γυναίκες που κοιτάνε μόνο πόσο πιο ξεβράκωτες θα είναι, για να πάνε να ξεσκιστούν με τον πρώτο τυχόντα.

Άντε. Μη σας πάρει και σας σηκώσει.

[/Zoro mode]
                  TopGear
                  Some say he has named every single blade of grass surrounding the Top Gear test track. And that he was a CIA experiment gone wrong. All we know is, he is called The Stig...
                  Γνήσια θύρα 21 1975 - Original 21 1982
                  Rory Gallagher
                  Robbie Williams

Comment

έχω φάει και κάτι κοψίδια,θα μείνω απόψε(Ζορό τα έφτιαξα με τα χεράκια μου,καθώς είμαι και χρυσοχέρα)

Τώρα τι είδα το [Ζορό Mode/],λυπήσου με

Comment

Αρχικό μήνυμα απο TopGear Εμφάνιση μηνυμάτων
                      [Zoro mode]Γιατί ντρέπεσαι; Σε forum είσαι. Τι πειράζει; Δηλαδή δε μπορείς να πεις την αλήθεια; Εσύ παρότρυνες τις γυναίκες να το κάνουν αυτό! Τώρα ΚΟΚΟΚΟ; [/Zoro mode]
                      Δηλ το θεμα του νηματος ειναι η όποια ερωτικη απογοητευση του Ζορό;

Δηλ για ολα φταιει η ερωτική χυλόπιτα που εφαγε ο Ζορό;

Ας πουμε, γιαυτο εχουμε οικονομικη κριση στην Ελλαδα;
                      ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΑΚΟΜΑ!

Δηλ υπαρχει αντρας που δεν εχει ερωτικη απογοητευση; Μαλιστα.

Αντιστροφα:
                      Δηλ οι γυναικες επιτηδες μοιραζουνε τις ερωτικες απογοητευσεις στους αντρες;

Αλλιως:

Δηλ οι γυναικες δεν εχουνε ποτε ερωτικες απογοητευσεις;

ναι, ε; Και τοτε γιατι υβριζουνε τους αντρες, π.χ. σαν γουρουνια;

Δηλ αν ειχανε και απογοητευσεις τοτε τι θα τους λεγανε;

Με αγαπη Top Gear!

Ελπιζω να μην ξυρισες ακομα το μουστακι σου!

Ζορό

Comment

Αρχικό μήνυμα απο Moonbaby7 Εμφάνιση μηνυμάτων
                        ... τα έφτιαξα με τα χεράκια μου,καθώς είμαι και χρυσοχέρα)
                        Μοονλαδυ, οτι και να γραψεις, δεν με ριχνεις!

Εκτος αν εισαι ελευθερη και θα ανεβεις Σαλονικη! :)

Εγω δεν θα μεινω ομως απόψε, λεω σε λιγο να βγω βολτα - μην μου την γκαντεμιασετε, οκ ;

Ζορό

Comment

Για να εχετε τετοια σιγουρια στις αποψεις σας πρεπει να ειστε σκετα κουκλιά!
                          1,85 ψιλοι, μελαχρινοι, πρασινο ματι, γυμνασμενους κοιλιακους - ρε παιδι μου ΑΝΤΡΑΣ με τα ολα του, σωστα;
                          ΑΦου ο Σφακιανάκης οταν εβγαλε το τραγουδι "μια ματια σου μονο φτάνει" εσενα και το Δολλαριο ειχε υποψιν!
                          Ριχνετε μια ματιά στις γυναικες και εκεινες πεφτουνε ξερες!
                          Αν μαλιστα της πείτε οτι καταγεστε και απο την καλαματα..εκει σας κανουνε αμεσως προταση γαμου, ετσι δεν ειναι;!
                          Κοίτα εκτός απο το ύψος, που το πηρα αλλού βέβαια (if you know what I mean ), στα άλλα περι εξωτερικής εμφάνισης έπεσες μέσα (ντάξει, οι κοιλιακοί λίγο έχουνε πέσει, αλλά τεσπα).
                          Επίσης ναι, όταν έλεγα στις Σαλονικιές τότε που βόλταρα στα μέρη σας, απο που είμαι πέφτανε ξερές. Λιώνανε ρε παιδί μου.
                          Επίσης, το θέμα του φλέρτ δεν έχει να κάνει με θέμα εμφάνισης αλλά με θέμα χαρακτήρα κ αυτοπεποίθησης. Άμα ξέρεις να μιλήσεις λίγο σοβαρά, να έχεις λίγο χιούμορ κ να πιστεύεις ότι αξίζειςτην κοπέλα που προσεγγίζεις, τότε μπορείς να φλερτάρεις. Αν το συντακτικό σου είναι επιπέδου νηπιαγωγίου, ή λες κουλαμάρες (καλή ώρα), ή πιστεύεις ότι δεν μπορείς να ρίξεις ούτε θηλυκιά γάτα, τότε το φλέρτ σου θα είναι αποτυχημένο πριν ακόμη ξεκινήσεις.

Τι να πει τωρα και ο ταλαιπωρος Ζορό απο την δικη του ζωη, σωστα;
                          Ολη μερα κρυμμενος πισω απο εναν υπολογιστή - άσε που δεν βλεπετε καθολου!
                          Δεν με λυπαστε καθολου;
                          Που με ρωτας και με ξαναρωτας τι εχω παθει στην ζωή μου, για να γραφω τετοια κειμενα;
                          Δεν με λυπασε;
                          Τι θελεις να σου πω ; Ε λοιπον θα σου πω την ΑΛΗΘΕΙΑ:
                          ποσο θα ηθελα Μρ Ισο να σου ομοιασω στην Εξωτερικη Εμφάνιση, ωστε και εγω να εχω οποια γυναικα γουσταρω στην ζωη μου!
                          Πέρα απο την ειρωνία στο που θες να μοιάσεις κλπ κλπ, πιστεύω ότι τα άλλα που λες έχουνε δόσεις αλήθειας. Όντως δλδ έχεις κολήσει πίσω απο τον υπολογιστή, όπως κ μέσα στο σπίτι κ στο περιβάλον της δουλειάς σου, κ δεν έχεις πραγματική επαφή με τον έξω κόσμο. Προσπαθείς αποστασιοποιημένα κ δογματικά να ερμηνεύσεις πράγματα που δεν καταλαβαίνεις. Κ αυτό δεν γίνεται.

Υ.Γ.:
                          Μην ξεχνας οταν μιλας με τον Ζορό, δεν μιλας με κανεναν βλακα, οκ αγορακι;
                          Τα φτηνα κολπάκια σου οχι στον Ζορο, ενταξει μικρο αγορι;
                          Τις ΠΟΥΣΤΙΕΣ σου οχι στον Ζορο, ενταξει ;
                          1, Μίλα κόσμια γιατί βλέπω το banhammer να έρχεται.
                          2. Αυτό το υποτιμιτικό/ειρωνικό προς εμέ, κόφτο όσο είναι νωρίς.
                          3. Δεν το θέλω για να σε κοροϊδεύσω, αλλά για να καταλάβω το ψυχοκοινωνικό σου υπόβαθρο. (Εκτός βέβαια κ αν με αναγκάσεις εσύ να το χρησιμοποιήσω με αντίστοιχη συμπεριφορά.)

Comment

Μοονλαδυ, οτι και να γραψεις, δεν με ριχνεις!

Εκτος αν εισαι ελευθερη και θα ανεβεις Σαλονικη! :)

Εγω δεν θα μεινω ομως απόψε, λεω σε λιγο να βγω βολτα - μην μου την γκαντεμιασετε, οκ ;

Ζορό
                            Όόόόχιιιιιι!Σε παρακαλώ!Εγώ που έψησα,μαγείρεψα έκανα μεζέδες,τα πάντα;;!!Μη μου το κάνεις αυτό!Μη φύγεις!Ξέρεις πόσο καιρό σε περίμενα;τόσο πάθος μαζεμένο για τον Ζορό.Και τώρα;

Άντε καλά να περάσεις,αλλά από αύριο,μέσα,να συμμαζευόμαστε σιγά-σιγά.Δεν αγωνίστηκα εγώ για να σε πάρει άλλη!

Comment

Κατ΄ αρχήν που κολλάει το οτι η γυναίκα δε μιλάει δημόσια για τη σεξουαλική της ζωή με το οτι δεν μπορεί να αγαπήσει.... (κι όταν λέμε δημόσια τι εννοούμε???? όπου σταθεί κι όπου βρεθεί να λέει πως της αρέσει να τον τρώει?)

Εγώ πιστεύω οτι τίποτα απ τα δύο δεν ισχύει,η σύγχρονή γυναίκα μια χαρά μιλάει και μια χαρά απενεχοποιημένη είναι.... και ξέρει ν αγαπάει!
                              Τώρα αυτό με την καφετέρια που λες δε κατάλαβα γιατί είναι κακό?? κ γω όταν μου μιλάει κάποιος που μ' ενδιαφέρει σκέφτομαι πως θα είναι στο κρεβάτι,είναι κοινό μυστικό οτι σε μια γυναίκα πρώτα κάνεις έρωτα στο μυαλό της.... δλδ αν κάποιος σε ξενερώνει με τις απόψεις του ή τον τρόπο που σου μιλάει θα κάνεις έρωτα μαζί του???

Όλα αυτά που λες είναι πολύ γενικά και μπορούν να ειπωθούν άλλα τόσα γενικά... εσύ τι ακριβώς θες να μάθεις σε σχέση με τη γυναίκα,γιατί αυτά που λες δεν ισχύουν...

Comment

Latest

Collapse

Working...
                              X