Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τα "αισχρόλογα" κατά την Ερωτική Πράξη - το υποσυνείδητο κράζει για την Αληθεια!

Collapse

Collapse

Θέματα

Collapse

X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Προσπαθώ να είμαι λακωνικός φίλε Ζόρο.

Αυτό που ήθελα να πω είναι πως υπάρχουν γυναίκες και γυναίκες.

Άλλες ντρέπονται να σου πουν αυτό που θέλουν (ή αισχρόλογα) και άλλες σε στέλνουν αδιάβαστο με τη γλώσσα τους (αυτό πάρτο και κυριολεκτικά και μεταφορικά).

Αν δεν σου έχει τύχει καμία τέτοια μάλλον με λάθος γυναίκες κάνεις παρέα.

υ.γ.Καλή χρονιά σου εύχομαι.

Comment

baclava

εγραψα εγω πουθενα οτι "ολες οι γυναίκες ειναι το ίδιο" και 'εγω ξερω πως ειναι ολες οι γυναικες" και "ειμαι σιγουρος οτι ολες οι γυναικες σκεφτονται ετσι;"

Παλληκαρια, απλα ελληνικα γραφω, σε πολυ απλο λεξιλογιο!
      Με λιγη καλη προσπάθεια θα με καταλαβετε!

Με τι ειδους γυναικες εχω παει, και με ποσες γυναικες εχω κανει διαφορες εμπειριες - αυτό αγαπητε συνομιλητά μου....άφησε καλυτερα να το κρινω εγω!

Πάντα φιλικά,
      Ζορό

Comment

θεμα υποταγης ισως! οι περισσοτερες αν οχι ολες οι γυναικες θελουν τον αντρα "κυριαρχο"(!) στο κρεβατι και ισως η χυδαιολογια να του προσδιδει τον ρολο αυτο!κατα τη γνωμη μου εξαρταται απο το ειδος της σχεσης το αν μια γυναικα θα ζητησει το βρισιδι, θα το ανεχτει ή θα το απολαυσει. πιστευω πως μια γυναικα που βλεπει σοβαρα τον εραστη της (και οχι δεν μιλαω για γαμο απαραιτητα) δεν θα θελει να τον ακουσει να την βριζει κατα την ερωτικη επαφη. ομως σε μια επαφη μιας βραδιας η σε μια ελευθερη σχεση μπορει να το απολαυσει και γιατι οχι να το ζητησει ;)
        καλη χρονια σε ολους

Comment

Γκουχ γκουχ...εκτίθεμαι ανεπανόρθωτα, αλλά δε βαριέσαι...να σου πω μια άποψη (τη δική μου), που προκύπτει από τις ως τώρα εμπειρίες (φίλων μου, πάντα ). Πιστεύω, με κίνδυνο να μου ορμήξουν και οι κυρίες, πως πολλές γυναίκες κατά τη διάρκεια του σεξ θέλουν ο άντρας να κυριαρχεί, να είναι ανώτερος, να είναι ισχυρότερος...κτλ., κτλ. Στο πλαίσιο αυτό περικλείω και εξηγώ όλα τα παραπάνω "θέλω" των γυναικών στο κρεβάτι. Και μην ξεχνάμε ότι η σύγχρονη γυναίκα που καλείται να είναι υπέρ του δέοντος δυναμική στα εργασιακά της, έχει την ανάγκη σε κάποιες περιπτώσεις να το εξισορροπήσει με την "υποταγή" σε άλλους τομείς και γιατί όχι στο σεξ?
          Αλλά να ρωτήσω κι εγώ κάτι? Γιατί σε ορισμένους άντρες αρέσει κατά τη διάρκεια του σεξ να βρίζουμε (πολύ πέραν του θεωρούμενου φυσιολογικού), λίγο χειρότερα από λιμενεργάτες στον κορινθιακό? Και κυκλοφορεί κανένα λεξικό με βρισιές? Γιατί αυτό το "πιο πρόστυχα, πιο πρόστυχα" δεν έχει ένα όριο και τα ελληνικά μου αδυνατούσαν συχνά να ανταποκριθούν. (ουπς...τα ελληνικά των φίλων μου εννοώ )
          Φίλε Top Gear, δε θέλω να ξέρω μετά από αυτά που διάβασα παραπάνω τι άποψη έχεις για...τις φίλες μου. Αλλά δε δουλεύουν στο Αλκατράζ, σου το ορκίζομαι.
          Por eso no habra nunca despedida, ni paz alguna habra de consolarnos, y el paso del dolor ha de encontrarnos, de rodillas en la vida, frente a frente y nada mas...

Comment

sourika, χρόνια πολλα!

Δεν καταλαβαινω την λογικη σου!

Αν τον αντρα τον βλεπει για σοβαρα, δεν θα του ζητησει χυδαιολογα.
            Αν ομως ειναι πηδημα μιας βραδυας, γιατι οχι; ισως να του το ζητησει κιολας!

Τι υπονοεις καλε μου φίλε;

Οτι η γυναικα ζει διπλή ζωή; Και αν ναι...που αρχιζει αυτη η διπλη ζωή και που τελειωνει;

Και παλι χρονια πολλα και οτι επιθυμεις!

Ζορό

Comment

Νικολλέτα7 , Χρονια πολλα και σενα, με αγαπη και ευτυχία!

Διαφωνω επισης μαζι σου!

Το επιχειρημα, οτι επειδή η γυναικα ειναι πολυ δυναμικη στην κοινωνικη της ζωή, και επειδή επιθυμει να 'εξισωθει' αυτο - μιας που ο αντρας ειναι κανονικα ο κυνηγος και ενδεχομενως ο αρχηγος (;) -

- αυτό έπεται οτι μπορει να ΕΞΙΣΩΘΕΙ μονο με το βρισιμο , το ξευτιλιστικο βρισιμο της γυναικας στο κρεβατι;

Τι λογικη ειναι αυτή;

Και εν πασι περιπτωση: γιατι τοτε εσεις οι γυναικες, οι μοντερνες και συγχρονες φεμινιστριες δεν ειστε λιγοτερο δυναμικες στην καθημερινη σας ζωή, ωστε να αποφύγεται και το αντιστοιχο βρισιμο απο τον συντροφο σας;

Ακου ομως και τουτο:

και ποιος μου λεει εμενα τοτε - με βαση την δικη σου λογικη Νικολετα, οτι δεν ειναι η γυναικα ΕΠΙΤΗΔΕΣ δυναμικη στον κοινωνικο της περιγυρο, οχι γιατι εχει περισσοτερα ψυχικα αποθεματα απο τον αντρα, ουτε γιατι ειναι ιδιατερα πιο ισχυρος χαρακτηρας (εξαλλου η καταθλιψη θερίζει στις γυναικες) -

- αλλα ειναι δυναμικη η γυναικα, μονον και μονον για να εχει άλλοθι να υβριζεται την ωρα που πηδιεται;!

Εδω...στις αναρτησεις μου γενικα...θα ακουτε μονο ΑΛΗΘΕΙΕΣ!
              Μονο 'ψυχολογια βαθους"!
              Μια γευση πηρατε νομιζω απο την αναρτηση μου "πως εξηγειται το σκοτος στο μυαλο του ανθρωπου" Περι ψυχολογιας!
              Οποιος δεν αντεχει τις ΠΙΚΡΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ που θα ακουστουνε στην συνέχεια,
              παρακαλω να αποχωρησει!

Νικολέτα,
              και παλι σου ευχομαι ολοψυχα χρονια πολλα!

Ζορό

Comment

Originally posted by Ζορό View Post
                Νικολλέτα7 , Χρονια πολλα και σενα, με αγαπη και ευτυχία!
                Ευχαριστώ πολύ Ζορό και ανταποδίδω

Διαφωνω επισης μαζι σου!

Το επιχειρημα, οτι επειδή η γυναικα ειναι πολυ δυναμικη στην κοινωνικη της ζωή, και επειδή επιθυμει να 'εξισωθει' αυτο - μιας που ο αντρας ειναι κανονικα ο κυνηγος και ενδεχομενως ο αρχηγος (;) -

- αυτό έπεται οτι μπορει να ΕΞΙΣΩΘΕΙ μονο με το βρισιμο , το ξευτιλιστικο βρισιμο της γυναικας στο κρεβατι;
                Τι λογικη ειναι αυτή;
                Δεν είπα πως ο αποκλειστικός τρόπος να εξισορροπήσει μια γυναίκα τη δυναμική της πλευρά είναι ο εξευτελισμος με βρίσιμο κατά τη διάρκεια του σεξ. Έγραψα πως ίσως κι αυτός να είναι ένας τρόπος.

Και εν πασι περιπτωση: γιατι τοτε εσεις οι γυναικες, οι μοντερνες και συγχρονες φεμινιστριες δεν ειστε λιγοτερο δυναμικες στην καθημερινη σας ζωή, ωστε να αποφύγεται και το αντιστοιχο βρισιμο απο τον συντροφο σας;
                Προσωπικά, δεν ανήκω στην κατηγορία των φεμινιστριών. Αγαπώ τη φύση μου και θεωρώ πως άντρες και γυναίκες δεν υπάρχει λόγος να εξισώνονται γιατί αποτελούν δύο διαφορετικά μείγματα. Οπότε στην καθημερινότητα μου ο δυναμισμός υπάρχει, με χαρακτηρίζει, αλλά ποτέ δεν υπερισχύει των θηλυκών μου στοιχείων. Το ίδιο ισχύει και στο κρεβάτι μου.

Ακου ομως και τουτο:

και ποιος μου λεει εμενα τοτε - με βαση την δικη σου λογικη Νικολετα, οτι δεν ειναι η γυναικα ΕΠΙΤΗΔΕΣ δυναμικη στον κοινωνικο της περιγυρο, οχι γιατι εχει περισσοτερα ψυχικα αποθεματα απο τον αντρα, ουτε γιατι ειναι ιδιατερα πιο ισχυρος χαρακτηρας (εξαλλου η καταθλιψη θερίζει στις γυναικες) -

- αλλα ειναι δυναμικη η γυναικα, μονον και μονον για να εχει άλλοθι να υβριζεται την ωρα που πηδιεται;!
                Γιατί να χρειάζεται άλλοθι μια γυναίκα για το ότι της αρέσει να υβρίζεται την ώρα που πηδιέται? Και έστω ότι το βρίσιμο στο σεξ δεν έχει κάποιο ψυχολογικό υπόβαθρο και είναι μόνο ένα γυναικείο "φετίχ", γιατί χρειάζεται απολογία και εμπειρογνωμοσύνη? Το σεξ είναι επικοινωνία και απόλαυση, αν το βρίσιμο δεν εμποδίζει, αλλά συντελεί στην πραγματοποίηση αυτών γιατί να είναι αθέμιτο?

Εδω...στις αναρτησεις μου γενικα...θα ακουτε μονο ΑΛΗΘΕΙΕΣ!
                Μονο 'ψυχολογια βαθους"!
                Μια γευση πηρατε νομιζω απο την αναρτηση μου "πως εξηγειται το σκοτος στο μυαλο του ανθρωπου" Περι ψυχολογιας!
                Οποιος δεν αντεχει τις ΠΙΚΡΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ που θα ακουστουνε στην συνέχεια,
                παρακαλω να αποχωρησει!
                Προτιμώ να πιστεύω πως εκφράζω και διαβάζω γνώμες και προσωπικές αλήθειες. Και τη γνώμη σου την ακούω προσεκτικά όπως έκανες κ εσύ με τη δική μου. Επομένως, δεν αποχωρώ.

Νικολέτα,
                και παλι σου ευχομαι ολοψυχα χρονια πολλα!
                Χρόνια πολλά και τις δικές μου ευχές και πάλι
                Por eso no habra nunca despedida, ni paz alguna habra de consolarnos, y el paso del dolor ha de encontrarnos, de rodillas en la vida, frente a frente y nada mas...

Comment

Νικολέτα

χαιρομαι που απαντας σε ενα πολυ ομορφο επιπεδο - τετοιους συνομιλητες θελω να εχω, ασχετως αν τυχον διαφωνω μαζι τους!
                  Χωρις προσωπικες ειρωνιες, επιθεσεις, κοντρες και προσπαθειες υποβιβασμου του συνομιλητη!

Ερχομαι στο δια ταυτα:

Γραφεις Νικολέτα:

"Γιατί να χρειάζεται άλλοθι μια γυναίκα για το ότι της αρέσει να υβρίζεται την ώρα που πηδιέται?... και είναι μόνο ένα γυναικείο "φετίχ", γιατί χρειάζεται απολογία και εμπειρογνωμοσύνη?"

Γιαυτο ακριβως ανοιξα αυτην την ΑΝΑΡΤΗΣΗ!

πιστευω οτι υπαρχει ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ πισω απο την επιθυμια της γυναικος να υβριζεται και μαλιστα ΑΙΣΧΡΩΣ και ΞΕΥΤΙΛΙΣΤΙΚΩΣ την ωρα που κανει σεξ - υποτιθεται μια πολυ ιερή στιγμη για καθε ανθρωπο και ενα παραπανω για μια γυναικα, αν λαβουμε υποψιν και την ευαισθησια και τρυφεροτητα που διακρινει τα θηλυκα, σωστα;

Ας πουμε μια γυναικα δεν δινεται σε όποιον να ειναι, σωστα; Πρεπει να νιωσει κατι ιδιαιτερο - δεν ειναι σαν τον αντρα που το βλεπει μονο σαν 'σωματικη αναγκη'.

Δεν ειναι λοιπον οξυμωρο σχημα, μια τοσο λεπτη και τολμω να πω 'αγια' στιγμη να την συνδυαζεις με οτι πιο αποτροπιαστικο υπαρχει, το βρισιμο της προσωπικοτητας σου;

Αρα..μηπως υπαρχουνε ΒΑΘΥΤΕΡΟΙ ΛΟΓΟΙ για την επιθυμια αυτη της γυναικος;

Δυο ακομα σκεψεις Νικολετα:

Εγραψες: γιατι οι αντρες θελουνε επισης να υβριζονται.

Απο οτι γνωριζω, ο αντρας - τα εχω συζητησει απειρες φορες με τους φιλους μου σε νεοτερη βεβαια ηλικια - θελει να ακουσει απο την γυναικα:

"Τι μεγαλος γαμιας που εισαι, εισαι ο καλυτερος εραστης που ειχα..πωπω, ποσο μεγαλο πεος εχεις..ναι..ναιιιι...με τελειωσες..πως με παιρνεις ετσι...εισαι ο καλυτερος που ειχα ποτε".

ΕΝω μια γυναικα - θελει να ακουσει τα εκ διαμετρου αντιθετα!

"Ειμαι πουτανα, ναι ειμαι...πες μου οτι ειμαι....θελω να το ακουσω....ειμαι πουτανααααα, ειμαι καριολαααα, ναι ειμαι, πες μου οτι ειμαι μια σκυλαααα, θελω να το ακουσωωωω"

δΙΑΚΡΙΝΕΙς και εσυ Νικολετα εδω μια διαφοροποιηση του 'βρισιματος';

Σε ακουω...και μετα θα προχωρησω και στην επομενη μου σκεψη

Ζορό

Comment

Νικολέτα

χαιρομαι που απαντας σε ενα πολυ ομορφο επιπεδο - τετοιους συνομιλητες θελω να εχω, ασχετως αν τυχον διαφωνω μαζι τους!
                    Χωρις προσωπικες ειρωνιες, επιθεσεις, κοντρες και προσπαθειες υποβιβασμου του συνομιλητη!
                    Σ' ευχαριστώ και χαίρομαι που μπορώ κι εγώ να πω το ίδιο για τους δικούς σου τρόπους.

πιστευω οτι υπαρχει ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ πισω απο την επιθυμια της γυναικος να υβριζεται και μαλιστα ΑΙΣΧΡΩΣ και ΞΕΥΤΙΛΙΣΤΙΚΩΣ την ωρα που κανει σεξ - υποτιθεται μια πολυ ιερή στιγμη για καθε ανθρωπο και ενα παραπανω για μια γυναικα, αν λαβουμε υποψιν και την ευαισθησια και τρυφεροτητα που διακρινει τα θηλυκα, σωστα;
                    Κι εγώ αυτό προσπαθώ να βρω, το βαθύτερο λόγο, γιατί πιστεύω ότι υπάρχει, αλλά δεν είμαι και ιδιαίτερα αντικειμενική όταν με ψάχνω ψυχολογικά. Είναι πολυ αντιφατική συμπεριφορά, πράγματι.

Ας πουμε μια γυναικα δεν δινεται σε όποιον να ειναι, σωστα; Πρεπει να νιωσει κατι ιδιαιτερο - δεν ειναι σαν τον αντρα που το βλεπει μονο σαν 'σωματικη αναγκη'.
                    Εξαίρεσαι κάποιες γυναίκες και κάποιους άντρες...

Απο οτι γνωριζω, ο αντρας - τα εχω συζητησει απειρες φορες με τους φιλους μου σε νεοτερη βεβαια ηλικια - θελει να ακουσει απο την γυναικα:

"Τι μεγαλος γαμιας που εισαι, εισαι ο καλυτερος εραστης που ειχα..πωπω, ποσο μεγαλο πεος εχεις..ναι..ναιιιι...με τελειωσες..πως με παιρνεις ετσι...εισαι ο καλυτερος που ειχα ποτε".
                    Κι όμως, εδώ διαφωνώ κάθετα. Οι άντρες που τουλάχιστον εγώ πέτυχα (δεν έχω και μεγάλο δείγμα για να κάνω στατιστική μελέτη) ήθελαν ό,τι βρισιά έχεις ακούσει ποτέ σου, από αυτά που λές (τα οποία τους "αποθεώνουν" μέχρι άλλα που τους εξευτελίζουν σε βαθμό εφάμιλλο με αυτά που αναφέρεις παρακάτω πως ζητούν οι γυναίκες. Και δε θέλω να γράψω ανατριχιαστικές λεπτομέρειες, αλλά μεγάλο παιδί είσαι, μπορείς να φανταστείς.

"Ειμαι πουτανα, ναι ειμαι...πες μου οτι ειμαι....θελω να το ακουσω....ειμαι πουτανααααα, ειμαι καριολαααα, ναι ειμαι, πες μου οτι ειμαι μια σκυλαααα, θελω να το ακουσωωωω"
                    Μήπως να καταλήξουμε στο απλοϊκό συμπέρασμα πως όλες κρύβουμε μια...πουτ@ν@ μέσα μας?

Comment

Νικολέττα

το αν οι αντρες θελουνε να ακουσουνε και αυτοι εξευτιλιστικα χυδαιολογα εις βαρος τους περαν απο τις γνωστες φιλοφρονησεις, δεν το εχω ακουσει - αλλα για να το λες, σιγουρα θα εχεις καποια στοιχεια.

Καθολου απιθανο ομως - ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΙΟΙ - ξερω για τι πραγμα μιλαω.

Ειχα στην κρητη μια φιλη μου, ητανε πορνη.
                      Καθε μεσημερι πριν παει να πιασει δουλεια, περνουσε απο το καφε που συχναζα, με κερνουσε ενα ποτό, τα λεγαμε...και εφευγε!

Απο εκεινη την γυναικα εμαθα πολλα - ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΡΑΕΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΝΟΥΣ τι αρρωστημενες φαντασιώσεις εχουνε οι αντρες.

Ομως, αυτο ειναι ενα θεμα αναρτησης για καποια κυρια. Ας ανοιξει καποια γυναικα του φορουμ ενα αντιστοιχο θεμα να το συζητησουμε.
                      Εδω μιλαμε μονο για τις γυναικες.
                      ----------------------------------------

Ερχομαστε στο διαταυτα - Νικολετα , μου 'το χάλασες' πανω στο καλυτερο !
                      Ετσι κανει ο κοσμος βρε;
                      Προλαβες να βγαλεις το ΜΟΝΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ συμπερασμα; :)

Πολυ σοφά γραφεις:

"Μήπως να καταλήξουμε στο απλοϊκό συμπέρασμα πως όλες κρύβουμε μια...πουτ@ν@ μέσα μας? "

------------------------

Και παλι ομως Νικολέτα, αυτη η διαπιστωση δεν μου αρκεί!
                      Σκοπος της Αναρτησης μου δεν ητανε να καταλήξουμε ολοι στο πορισμα οτι η γυνή ειναι πορνη, και εκλεισε ο φάκελος!

Διοτι αν οντως ετσι ειναι, τοτε ανοιγουνε πολλα παραθυράκια!

Αραγε, τι επιπτωσεις εχει η ΠΟΥΤΑΝΙΑ της γυναικας..στο φλερτ;
                      ΣΤην σχεση; Στο κερατο; Στην απιστια; Στον γαμο; Στις ερωτικες της φαντασιωσεις;

Και αραγε, αυτη η ΠΟΥΤΑΝΙΑ της γυναικας, του γυναικειου μυαλου και της ψυχης...μηπως επεκτεινεται και σε αλλους χωρους και άλλα επιπεδα;

Και αν ναι...μηπως τοτε ολη η ΑΝθρωπινη Ιστορια θα πρεπει να ξαναγραφτει απο την αρχή;!

Ακουω αποψεις σας - ελπιζω να μιμηθουνε και αλλες κυριες του φορουμ το θαρρος της Νικολετας και να πουνε και εκεινες την γνωμη τους!

Οπως ειδατε...δεν τσιμπαω...ουτε τρωω κανεναν!

Ζορό

Comment

Ζορό
                        Εγώ θέλω να ακούω τα παραπάνω πάντως ,αλλά με μία μετατροπή ώστε να αναφέρονται σε γυναίκα.Για το θέμα της βρισιάς πάνω στην ερωτική πράξη δεν λέω όχι αλλά εναλλάσσονται αυτά ,τη μία έτσι την άλλη τρυφερά ,την άλλη να φάω και κανένα χαστούκι κ να δώσω κι εγώ.Δεν αναλύονται αυτά συμπαθέστατε Ζορό εκείνη τη στιγμή βγαίνουν ανάλογα με την ψυχολογία άγρια ένστικτα και όπως νιώθει κανείς πράττει.Κάθε γυναίκα είναι διαφορετική.Αν θα μιλούσα για μένα θα έλεγα με απόλυτη ειλικρίνεια(ελπίζω να μη βγει κατά μου) ότι αναλόγως την κατάσταση πράττω κ θέλω να πράττει κ ο σύντροφος.Αλλά τείνω προς την άγρια πλευρά όχι όμως με βρισιές τέτοιου είδους ,απλά κ μόνο επειδή δεν αρέσκομαι σε κάτι τέτοιο.Καταλαβαίνω όμως το ερώτημα που έθεσες απόλυτα.Αλλά αυτή είναι η δική μου απάντηση.

Comment

Moonbaby

οταν μια γυναικα μιλαει για τα προσωπικα της - τα σεξουαλικα κλπ - θα ειμαι ο τελευταιος που θα τα χρησιμοποιησω για να την χτυπησω!

Ακομα δεν με εμαθες; Δεν καταλαβες ακομα πότε νευριαζω;

ΕΓΩ ΝΕΥΡΙΑΖΩ και τα παιρνω αγρια στο κρανιο - και αυτο ειναι λαθος μου, θα πρεπει πια να το χειριζομαι καλυτερα - ΟΤΑΝ ΔΩ ΟΤΙ Ο ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗΣ ΜΟΥ, απαντάει άλλα αντι άλλων, κανει πως δεν καταλαβαινει - οταν φυσικα τον συμφερει, και στα δυσκολα ξαφανιζεται!

Εκει γινομαι πυρ και μανια εναντιον του! Οταν ομως μου μιλαει με ωραιο τροπο, μπορει να πει οτι θελει, και θα το 'αποθηκευσω' σαν 'μυστικο εξομολογησης'.

Παρακαλω λοιπον, μιληστε ελευθερα.

--------------------------

Moonlady, δεν μιλαμε για ενα χαστουκι που μπορει να δωσει ο ενας στον αλλον, ουτε για κατι πιο 'σκληρο' στο σεξ.

Το θεμα της αναρτησης μου δεν ειναι: "τι επιτρεπεται να κανουμε στο σεξ; Τι σεξουαλικα παιχνιδια επιτρεπεται να χρησιμοποιησουμε;".

ΤΟ θεμα μου ειναι ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ: "Τι ειδους ΗΔΟΝΗ προσφερει το ΧΥΔΑΙΟ ΒΡΥΣΙΜΟ στην γυναικα, κατα την διαρκεια της ιερης στιγμης του σεξ;" -

- ή για καθηστε μισο λεπτο βρε παιδια: ποιος ειπε οτι το σεξ ειναι 'ιερη στιγμη'; Σιγα! Χαλαρωσε λιγο Ζορό, μια απλη πραξη ειναι, μια απλη ανταλλαγή υγρων...μην το 'θεοποιεις' κιολας!

Moonbaby
                          χαιρομαι για τον ομορφο τροπο που απαντησες. Ελπιζω οι γκρινιες και διχονοιες απο προηγουμενες αναρτησεις να ανηκουνε στο παρελθον!

.....Για να δουμε στο τελος που θα καταληξουμε λοιπον!

Ζορό

Comment

ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΡΑΕΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΝΟΥΣ τι αρρωστημενες φαντασιώσεις εχουνε οι αντρες.
                            Η πουτ@νι@ των ανδρών ξεπερνάει κ τη δική μας
                            Ομως, αυτο ειναι ενα θεμα αναρτησης για καποια κυρια. Ας ανοιξει καποια γυναικα του φορουμ ενα αντιστοιχο θεμα να το συζητησουμε.
                            Εδω μιλαμε μονο για τις γυναικες.
                            Συγχώρα με αλλά δε μπορούσα να αντισταθώ στον πειρασμό.

Ερχομαστε στο διαταυτα - Νικολετα , μου 'το χάλασες' πανω στο καλυτερο !
                            Ετσι κανει ο κοσμος βρε;
                            Προλαβες να βγαλεις το ΜΟΝΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ συμπερασμα; :)
                            Συγγνώμη, αλλά απελπίστηκα μωρέ. Το ένα έμπαζε, το άλλο δεν έστεκε...είπα να πάω στα διαπιστωμένα.

Και παλι ομως Νικολέτα, αυτη η διαπιστωση δεν μου αρκεί!
                            Σκοπος της Αναρτησης μου δεν ητανε να καταλήξουμε ολοι στο πορισμα οτι η γυνή ειναι πορνη, και εκλεισε ο φάκελος!
                            Κι εμένα δε μου αρκεί, αλλά πόσο βαθιά να φτάσουμε για να βρούμε φως?

Αραγε, τι επιπτωσεις εχει η ΠΟΥΤΑΝΙΑ της γυναικας..στο φλερτ;
                            ΣΤην σχεση; Στο κερατο; Στην απιστια; Στον γαμο; Στις ερωτικες της φαντασιωσεις;

Και αραγε, αυτη η ΠΟΥΤΑΝΙΑ της γυναικας, του γυναικειου μυαλου και της ψυχης...μηπως επεκτεινεται και σε αλλους χωρους και άλλα επιπεδα;
                            Κάπου εδώ αρχίζει να γίνεται ενοχλητική η γυναικεία πουτ@νι@.

Οπως ειδατε...δεν τσιμπαω...ουτε τρωω κανεναν!
                            Μην τον ακούτε, έχω γεμίσει μελανιές.

Comment

Νικολέττα,

με ρωτάς: "πόσο βαθιά να φτάσουμε για να βρούμε φως?"

ΟΣΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ!

Εξαλλου το αυτό κανω και στα υπολοιπα θεματα, π.χ. της Θεολογιας.

ΘΕλω να γνωριζω, θελω να ξερω, θελω να βλεπω, θελω να μαθαινω.

Δεν ειμαι του fast food, ουτε της 'ξεπέτας'.

Μου αρεσει να ερευνω...και κατα ενα περιεργο τροπο..τωρα πια, στα 40 μου (μαλλον 42 μου) αρχιζει και 'συμπληρωνεται το puzzle' - κομμάτι κομμάτι -

- ειμαι τοσο ευγνώμων για αυτην την τοσο σιγουρα ΚΟΠΙΑΣΤΙΚΗ αλλα πολυ ενδιαφερουσα περιπετεια!

Ζορό

Comment

Moonbaby

οταν μια γυναικα μιλαει για τα προσωπικα της - τα σεξουαλικα κλπ - θα ειμαι ο τελευταιος που θα τα χρησιμοποιησω για να την χτυπησω!

Ακομα δεν με εμαθες; Δεν καταλαβες ακομα πότε νευριαζω;

ΕΓΩ ΝΕΥΡΙΑΖΩ και τα παιρνω αγρια στο κρανιο - και αυτο ειναι λαθος μου, θα πρεπει πια να το χειριζομαι καλυτερα - ΟΤΑΝ ΔΩ ΟΤΙ Ο ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗΣ ΜΟΥ, απαντάει άλλα αντι άλλων, κανει πως δεν καταλαβαινει - οταν φυσικα τον συμφερει, και στα δυσκολα ξαφανιζεται!

Εκει γινομαι πυρ και μανια εναντιον του! Οταν ομως μου μιλαει με ωραιο τροπο, μπορει να πει οτι θελει, και θα το 'αποθηκευσω' σαν 'μυστικο εξομολογησης'.

Παρακαλω λοιπον, μιληστε ελευθερα.

--------------------------

Moonlady, δεν μιλαμε για ενα χαστουκι που μπορει να δωσει ο ενας στον αλλον, ουτε για κατι πιο 'σκληρο' στο σεξ.

Το θεμα της αναρτησης μου δεν ειναι: "τι επιτρεπεται να κανουμε στο σεξ; Τι σεξουαλικα παιχνιδια επιτρεπεται να χρησιμοποιησουμε;".

ΤΟ θεμα μου ειναι ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ: "Τι ειδους ΗΔΟΝΗ προσφερει το ΧΥΔΑΙΟ ΒΡΥΣΙΜΟ στην γυναικα, κατα την διαρκεια της ιερης στιγμης του σεξ;" -

- ή για καθηστε μισο λεπτο βρε παιδια: ποιος ειπε οτι το σεξ ειναι 'ιερη στιγμη'; Σιγα! Χαλαρωσε λιγο Ζορό, μια απλη πραξη ειναι, μια απλη ανταλλαγή υγρων...μην το 'θεοποιεις' κιολας!

Moonbaby
                                χαιρομαι για τον ομορφο τροπο που απαντησες. Ελπιζω οι γκρινιες και διχονοιες απο προηγουμενες αναρτησεις να ανηκουνε στο παρελθον!

.....Για να δουμε στο τελος που θα καταληξουμε λοιπον!

Ζορό
                                Συμπαθέστατε Ζορό και βέβαια ανήκουν στο παρελθόν ,άλλωστε εγώ είμαι ειλικρινής και δύσκολα θα αλλάξω ,οπότε πιστεύω,δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι.Το ό,τι τότε όμως ξέφυγες είναι γεγονός.Ας το αφήσουμε όμως αυτό καθώς τώρα μιλάμε σε άλλο θέμα.
                                Είναι δύσκολο να βγάλεις κάποιο συμπέρασμα επειδή όπως ανέφερα και παραπάνω κάθε γυναίκα είναι διαφορετική.Εγώ δεν χρησιμοποιώ ερωτικά παιχνίδια και ούτε θέλησα ποτέ ,δεν τα χρειάζομαι αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι όποια χρησιμοποιεί κάνει π.χ κάτι κακό.Επίσης κάνω πάντα αυτό που θέλω κ δεν με έχει πιέσει ποτέ κανένας για κάτι που δεν θέλω.Όλα γίνονταν με τη θέληση μου.Αλλά αυτή είμαι εγώ ,κάποια άλλη μπορεί να έχει κάνει κάτι παρά τη θέληση της.Αυτό είναι θέμα χαρακτήρα και πάλι.Ισχύει επίσης και το άλλο που αναφέρθηκε παραπάνω ,αν κάποιος στην επαγγελματική του ζωή είναι πάντα υπέρ στη σεξουαλική μπορεί να του βγει να είναι υπό.Έχω δει εκπομπή όπου άντρες με τρομερή εξουσία φορούσαν ένα κολάρο και τους έσερνε η <<αφέντρα>> σαν σκυλάκια.Έτσι μπορεί και κάποια γυναίκα να θέλει να είναι υπό και να ακούσει και βρισιές στην ερωτική ζωή ενώ στην επαγγελματική να είναι υπέρ.Για μένα θα πω ότι προτιμώ την εναλλαγή αλλά όπως είπα και παραπάνω προτιμώ τα κοπλιμέντα με συνδυασμό χαστουκιού.Άντε να βγάλεις άκρη δηλαδή.Τώρα για αυτές που γουστάρουν τρελές βρισιές ε τι να πω μπορεί να θέλουν πλήρη υποταγή στον άντρα.Είναι θέμα χαρακτήρα και πάλι.Εκεί καταλήγουμε.Επίσης για κάποιες μπορεί να είναι απλή ανταλλαγή υγρών και για κάποιες άλλες όχι.Για μένα π.χ είναι γιορτή η ερωτική πράξη ,μεγάλα κέφια που λέμε.Άκρη δεν θα βγάλεις.

Comment

Working...
                                X