Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μέγεθος αντρικού μορίου-παίζει ρόλο;

Collapse

Collapse

• Χαρης77
    Reply to Πως ορίζεται το "κακό";
    Χαρης77
    Η συνεχής επανάσταση-ανταρσία κόντρα στον Θεό και οι συνέπειες μιας τέτοιας επανάστασης.Κακό είναι η έλλειψη του καλού,όπως το κρύο είναι η έλλειψη ζέστης.H...
    Today, 19:17
  • RICI
    Reply to χαλαρή στύση
    RICI
    Πρέπει να ξέρεις επίσης ότι στους άνδρες μετά την εκσπερμάτιση ακολουθεί μια κατάσταση μη ερεθισμού, χρειάζεται δηλαδή κάποιος χρόνος για να είναι κανείς...
    Today, 19:09
  • RICI
    Reply to Τσόντα με ομοφυλόφιλο φίλο
    RICI
    Εννοείται, αγαπητέ, πώς δεν θα προβείς σε τέτοια ενέργεια, όταν βρίσκεσαι σε σχέση με μια κοπέλα... εγώ θα έλεγα πως κανονικά ένας άνδρας που δεν θεωρεί...
    Today, 19:04
  • Άρης_
    Reply to Βαρουφάκη το ανάγνωσμα
    Άρης_
    'Οχι μόνο μπουνιά, αλλά και κλοτσιά, την ίδια ώρα μάλιστα που την κρατούσαν ακινητοποιημένη τα νεφελίμ και τα ελοχίμ.

ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ,...
    Today, 18:16
  • nik_killthemall
    Reply to ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    nik_killthemall
    Αλπο, θα σου δωσω απαντηση μονο στο 2) για να δωσω εμφαση στο ξακαθαρο και επι σκοπου οπως θα φανει, προβλημα σου, που μας αποτρεπει με βεβαιοτητα να...
    Today, 17:58

Θέματα

Collapse

X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Μέγεθος αντρικού μορίου-παίζει ρόλο;

to mege8os andrikoy morioy-paizei rolo?
    diatypwste thn apopsh sas
    ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ D.J.'S: http://greek-djs-radio.forums-free.com/topic-f88.html
    ΓΙΝΕ PREMIUM MEMBER ΤΩΡΑ: http://rapidshare.com/premium.html?r...B56B7E64F3F9F8

size does matter after all
    Comment my work-[New interactive site - Last update 03-10-2009] (*Song of the day-Users' Photos*)
    Μωρο μου μέθυσες??Εκλασες απο το ποτό ή μήπως έχε..ες ?
    ..και γαμιότανε και ξεσκιζότανε...

supernova lover
    Life is just coding , fucking and drinking
    Για τα υπόλοιπα ρωτήστε 3τομήτες.

Comment

Μέγεθος αντρικού μορίου-παίζει ρόλο;

Όχι δεν παίζει. Μόνο το μέγεθος του πορτοφολιού έχει σημασία.
      Eυαίσθητος φορτηγατζής

Comment

Originally posted by asxoliastos View Post
        size does matter after all
        Ή αλλιώς αυτό... http://visit-x.net/rammstein/
        People never wonder
        How the world goes round
        They who know must follow
        They who don´t die bound

Comment

Θεωρούσα βλακεία το να συζητάω με μια γυναίκα και να μου λέει "όχι, δεν παίζει σημασία, σημασία έχει ο τρόπος που το χειρίζεσαι", μέχρι που εισέπραξα την ίδια απάντηση από φίλη μου, αρκετά έμπειρη, την οποία εμπιστεύομαι σε θέματα σεξουαλικής και όχι μόνο φύσης.
          ​Saw thiiiiiiiiiings....

Comment

Originally posted by November Rain View Post
            Θεωρούσα βλακεία το να συζητάω με μια γυναίκα και να μου λέει "όχι, δεν παίζει σημασία, σημασία έχει ο τρόπος που το χειρίζεσαι", μέχρι που εισέπραξα την ίδια απάντηση από φίλη μου, αρκετά έμπειρη, την οποία εμπιστεύομαι σε θέματα σεξουαλικής και όχι μόνο φύσης.
            ζητησες αποδειξεις ομως;
            Proedros tou PA.PA.RI(PAnellinia PArataksi RIzo-spastikwn!!!)

www.saites.gr ---> για αποριες,ερωτησεις,θεματα πανω στον προγραμματισμο αλλα και την πληροφορικη γενικα.

Comment

Originally posted by std04131 View Post
              ζητησες αποδειξεις ομως;
              axaxax
              einai k kata poso tairiazeis sximatika me ton allon..
              to platoss m exoune pei oti paizei rolo pio polu apo to mhkos...
              Τα καλυτερα ονειρα συμβαινουν οταν ειμαστε ξυπνιοι

Comment

Originally posted by Scarlett View Post
                axaxax
                einai k kata poso tairiazeis sximatika me ton allon..
                to platoss m exoune pei oti paizei rolo pio polu apo to mhkos...
                εγω παλι εχω ακουσει οτι οταν το πεος(θου κυριε ) ειναι ολιγον(ολιγον ειπαμε οχι 90 μοιρες)λοξο χαριζει μεγαλυτερη απολαυση(παντα βεβαια παιζει ρολο και η μαεστρια )
                Proedros tou PA.PA.RI(PAnellinia PArataksi RIzo-spastikwn!!!)

www.saites.gr ---> για αποριες,ερωτησεις,θεματα πανω στον προγραμματισμο αλλα και την πληροφορικη γενικα.

Comment

paizei rolo to mege8os alla o tropos pou to xeirizesai einai para polu simantikos.. kai episis to sunais8ima exei megali simasia..

Comment

Originally posted by mairoula View Post
                    paizei rolo to mege8os alla o tropos pou to xeirizesai einai para polu simantikos.. kai episis to sunais8ima exei megali simasia..

Χειρισμός ε? Πιστεύεις εαν ρίχνει κάποιος πο*τσοσκάμπιλα στο προσωπάκι της κοπέλας πουλάει?

Comment

Originally posted by Serseris View Post
                      Χειρισμός ε? Πιστεύεις εαν ρίχνει κάποιος πο*τσοσκάμπιλα στο προσωπάκι της κοπέλας πουλάει?

προσωπικα πιστευω οτι δεν πουλαει... εμενα τουλαχιστον 8α με ξενερωνε αμα μου το εκανε αυτο ο αλλος.. και λεγοντας χειρισμος εννοω να γνωριζει πως να το χρησιμοποιει για να ικανοποιησει την κοπελα γιατι το μεγεθος απο μονο του δεν κανει και πολλα

Comment

Originally posted by mairoula View Post
                        προσωπικα πιστευω οτι δεν πουλαει... εμενα τουλαχιστον 8α με ξενερωνε αμα μου το εκανε αυτο ο αλλος.. και λεγοντας χειρισμος εννοω να γνωριζει πως να το χρησιμοποιει για να ικανοποιησει την κοπελα γιατι το μεγεθος απο μονο του δεν κανει και πολλα

Θα σε ξενέρωνε?
                        Θέλω όμως θυμάσαι άλλο πράμα η θεωρία και άλλο η πράξη!........

Nα γνωριζει πως να το χρησιμοποιεί? Κάθε κοπέλα έχεις τις δικές της προσωπικές προτιμήσεις επάνω σε θέματα χειρισμού. Πως ειναι ειναι δυνατόν ένας άνδρας να γνωριζει αυτές τις προτιμήσεις της εκάστοτε γυναίκας?......

Comment

Θα σε ξενέρωνε?
                          Θέλω όμως θυμάσαι άλλο πράμα η θεωρία και άλλο η πράξη!........

Nα γνωριζει πως να το χρησιμοποιεί? Κάθε κοπέλα έχεις τις δικές της προσωπικές προτιμήσεις επάνω σε θέματα χειρισμού. Πως ειναι ειναι δυνατόν ένας άνδρας να γνωριζει αυτές τις προτιμήσεις της εκάστοτε γυναίκας?......
                          Δεν θα της αρεσε λεει.Ξεκολλα

Comment

Originally posted by Scarlett View Post
                            Δεν θα της αρεσε λεει.Ξεκολλα
                            Kαι εσύ σταματά να παιζεις την συνήγορο υπεράσπισης της κάθε γυναίκας! ΞΕΚΟΛΛΑ!

Comment

Kαι εσύ σταματά να παιζεις την συνήγορο υπεράσπισης της κάθε γυναίκας! ΞΕΚΟΛΛΑ!
                              Ti eipes mwri?
                              ki esu stamata na prospatheis na peraseis tis opoies sexoualikes orekseis exeis apodextes apo oles tis gunaikes.dn aresoune ola se olous.

a nai ksekolla!
                              Last edited by Scarlett; 08-11-2009, 20:45.

Comment

Working...
                              X