Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μήπως δεν με θέλει τελικά;

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Μήπως δεν με θέλει τελικά;

καλησπερα σας,ειμαι με εναν τυπο εδω και 4 μηνες,ειμασταν και παλιοτερα μαζι αλλα δεν ειχαμε κανει σεξ λογω αποστασης,μετα χωρισαμε και τα ξαναβρηκαμε τωρα,υπαρχει αγαπη μεταξυ μας,τρυφεροτητα,νοιαξιμο,κλπ,κλπ αλλα ο συντροφος μου δειχνει να αποφευγει να κανουμε ερωτα,τι μπορει να συμβαινει;

Originally posted by marinamarinaki View Post
    καλησπερα σας,ειμαι με εναν τυπο εδω και 4 μηνες,ειμασταν και παλιοτερα μαζι αλλα δεν ειχαμε κανει σεξ λογω αποστασης,μετα χωρισαμε και τα ξαναβρηκαμε τωρα,υπαρχει αγαπη μεταξυ μας,τρυφεροτητα,νοιαξιμο,κλπ,κλπ αλλα ο συντροφος μου δειχνει να αποφευγει να κανουμε ερωτα,τι μπορει να συμβαινει;
    Δωσε μας περισσοτερες λεπτομερειες, για τη σχεση σας, για σενα και γιαυτον για να καταλαβουμε.

Comment

ο καλυτερος τροπος για να το μαθεις αυτο ειναι να ρωτησεις τον ιδιο αντι εμας :) να καθησετε και να κανετε μια χαλαρη κουβεντουλα

Comment

δηλαδη δεν υπαρχει περιπτωση να δοκιμασε και να μην του αρεσει το σεχ μαζι σου;;
        μηπως μας κρυβεις κατι;;

Comment

Originally posted by aidiothir View Post
          Δωσε μας περισσοτερες λεπτομερειες, για τη σχεση σας, για σενα και γιαυτον για να καταλαβουμε.
          Ααααααα έτσιιιιιι εεε???? ... (εσύ που λες ότι ΜΟΝΟ οι γυναίκες δεν θέλουν σεξ !!!) ... σου ήρθε "κακή διαφήμιση " από την Μαρίνα ..... και πήρε φωτιά ο κώλος σου εεεεεεεεεε????? παλιομπήχτη !!

Comment

Σημερα εφαγα την μεγαλυτερη ηττα στην ζωη μου τετοια που δεν προκειται να ξαναυπαρξει και τελικα αρχιζω να πιστευω οτι ο χαζος εδω μεσα εχει δικιο
            Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.

Comment

Originally posted by shelby View Post
              Σημερα εφαγα την μεγαλυτερη ηττα στην ζωη μου τετοια που δεν προκειται να ξαναυπαρξει και τελικα αρχιζω να πιστευω οτι ο χαζος εδω μεσα εχει δικιο
              κάτι μου θυμίζει το όλο σκηνικό.. χαχαχα

Comment

Μπα μην ανησυχεις το τριο που ηθελα παντως το εκανα
                Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.

Comment

Αρχικα, ποσο ειστε? Υπαρχει περιπτωση να μην το εχει ξανα κανει και να ντρεπεται να το πει οποτε το αποφευγει?
                  Μηπως εχει καποιο προβλημα και κομπλαρει?
                  Τωρα, αν δεν ισχυει κανενα απο τα παραπανω τι να πω, αν δεν σε γουσταρει(ωστε να μην θελει να το κανετε) για ποιο λογο να ειναι μαζι σου?
                  Ολα αυτα βεβαια ειναι υποθεσεις. Και με τις υποθεσεις ουτε δουλεια γινεται αλλα γινεσαι και εσυ χειροτερα και σκας.
                  Οποτε θα σου προτεινα να τον πιασεις να κανετε μια συζητηση και αναλογως τι θα σου πει κρινεις και κανεις.

Comment

Originally posted by marinamarinaki View Post
                    αλλα ο συντροφος μου δειχνει να αποφευγει να κανουμε ερωτα,τι μπορει να συμβαινει;
                    Το «δείχνει να αποφεύγει» έχει πολλές διαβαθμίσεις. Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένη περιγράφοντας ένα περιστατικό;

Comment

υπαρχουν ανθρωποι που για α β λογους κολλανε στο να προχωρησουν.αλλοι λογω απειριας, αλλοι λογω ανασφαλειας, αλλοι λογω χαμηλης αυτοεκτιμησης.γνωμη μου ειναι πως εαν δε μπορεις να βρεις τι φταιει, καλο θα ηταν να τον ρωτησεις ευθεως χωρις ωστοσο να τον προσβαλεις.να του εξηγησεις πως για εσενα το σεξ ειναι σημαντικο σε μια σχεση και πως τον θες αρκετα ωστε να προχωρησετε. αναλογα με το τι θα σου πει βλεπεις και κανεις..

Comment

Πολλά. Κόμπλεξ; Δοκιμή κάποτε και δεν του άρεσε; Ψυχολογικό; Πρόβλημα στύσης και ντροπή επ'αυτού; Μήπως έχει κάποιο αφροδίσιο, το ξέρει και δεν θέλει να στο μεταδώσει; Πολλά μπορεί να παίζουν γιαυτό οφείλεις να τον ρωτήσεις και να μιλήσετε ανοιχτά. Μπορεί και να κομπλάρει λόγω συναισθημάτων ή πρώτης φοράς btw.
                        Nothing in this world is truly perfect.What is this idea of perfection truly worth?Not a single thing.I detest perfection.There would be no scope for creation,not a single gap in one's knowledge or ability.To true scientists,perfection is despair.We reach greater levels of brilliance than ever before,but NEVER reach perfection.That is the paradox through which we scientists must struggle.It is our duty to find pleasure in that struggle.Kurotsuchi Mayuri(Bleach)

Comment

ειμαστε εγω 28 και εκεινος 30 με πολλες σχεσεις στο ενεργητικο μας και οι 2..ειχαμε καποια θεματα στην αρχη της επανασυνδεσης μας γτ υπηρξαν ενοχλησεις σε εκεινον απο τον πρωην μου και μετα εκεινος πιστευε οτι τον απατω, μου ειπε λοιπον οτι νιωθει κουμπωμενος απεναντι μου εξαιτιας ολων αυτων των προβληματων,αλλα ειναι σιγουρος μεσα του οτι θελει να ειμαστε μαζι και δεν τον νοιαζει ουτε το παρελθον μου ουτε τιποτα αλλο,ολα τα αφηνουμε πισω και προχωραμε μαζι οπως λεει...εχουμε ηρεμη σχεση με απολυτη ειλικρινεια μεταξυ μας και περναμε τέλεια κατα τα αλλα..αλλα κατι τον κραταει μακρια απ το κρεβατι....οι αντρες της παρεας ισως να εχουν καμια ιδεα..ευχαριστω

- - - - - - - - - -

Originally posted by sperman View Post
                          δηλαδη δεν υπαρχει περιπτωση να δοκιμασε και να μην του αρεσει το σεχ μαζι σου;;
                          μηπως μας κρυβεις κατι;;

ποσο χάλια μπορει να ειναι το σεξ με μια γυναικα συγχρονη στην ηλικια μου ρε sperman?

- - - - - - - - - -

Originally posted by Quintadeen View Post
                          Το «δείχνει να αποφεύγει» έχει πολλές διαβαθμίσεις. Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένη περιγράφοντας ένα περιστατικό;

λεγοντας ''δειχνει να με αποφευγει'' εννοω οτι ειμαστε μαζι (οχι καθε μερα λογω αποστασης) και μολις βρισκομαστε αρχιζουμε τις ατελειωτες αγκαλιες και τρυφεροτητες και χαδια αλλα μεχρι εκει μετα δειχνει σαν να ''κουμπωνει'' και δεν προχωραμε παρακατω,
                          ισως περιμενει απο μενα κινηση;καποια στιγμη μου ειπε οτι αυτη η υπερβολικη τρυφεροτητα ισως τον ξενερωνει αλλα τι να κανω να περασω στο αλλο ακρο ξαφνικα και να κανω εγω κινηση;δεν ξερω τι να κανω γτ δεν τον ξερω καλα πανω σ αυτο το κομματι..

Comment

Μήπως δεν σε γουστάρει; Αλλιώς έχει σεξουαλικά προβλήματα.

Comment

ξερω γω;;; και αν δεν με γουσταρει γτ να ειναι μαζι μου;με διεκδικησε σχεδον εναν χρονο για να τα ξαναβρουμε και τωρα τι;

Comment

Latest

Collapse

Working...
                              X