Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

Καλησπερα σε ολου και σε ολες εχω ενα πολυ μεγαλο προβλημα.Εχω μια σχεσε αποστασεις εδω και 2 χρονια τα παω σοβαρα μαζι του ειμαι 20 ετων αυτος ειναι 31.Την μια με αγαπαει και την αλλη με γραφει.Εχω περασει παρα πολλα με την οικογενοια του.Αυτος λεει οτι δεν τον νοιαζει τι λεει η οικογενοια του στις 17 του μηνος ερχεται και θελω να ξεκαθαρησω μαζι του τι θα γινει με την σχεση μας.Τα παω σοβαρα μαζι του ειναι η τριτη μου σχεση.Θελω να καταλαβω αν με αγαπαει πραγματικα ή απλα περναει την ωρα του μαζι μου.Τον αγαπαω και το ξερει ολος ο κοσμος.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.Τον περιμενω(τον περιμενω στα αληθεια) δεν ξερω τι να κανω.Με αγαπαει?Νοιαζεται για εμενα?Τι θα γινει με την σχεση μας?

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.
    Ρωτηστε με οτι θελετε και θα σας απαντησω(με την απαντηση μπορει να καθυστερησω)

exei ginei ena antistoixo thread...
    des to mporei kapoia post na se voithisoyn....http://www.forums.gr/showthread.php?t=56...
    ...Στην εποχη αυτη που ζουμε των μετριων...
    βασιλιαδες,οι τρελοι των ηλιθιων....

Όλοι οι άνεμοι είναι ενάντιοι για όποιον δεν γνωρίζει πού θέλει να πάει......

Comment

kopela mou epikoinwneis? exete megalh diafora hlikias, eiste makria kai to pate sovara? dhladh ti allo prepei na sou fwnaksei oti se thelei gia na kalopernaei ? Na sou riksei ypotitlous?
      So You Want to be Haunter... | ...detnuaH eb ot tnaW uoY oS
      Έρχεται το Π4

Comment

Originally posted by Theio_Vrefos View Post
        kopela mou epikoinwneis? exete megalh diafora hlikias, eiste makria kai to pate sovara? dhladh ti allo prepei na sou fwnaksei oti se thelei gia na kalopernaei ? Na sou riksei ypotitlous?
        theio....μην την κανεις κομματια την κοπελα....

Comment

episis de tha itan kalytero na zitiseis symvoules apo kapxion pxio "anthrwpina"? Auth h epikoinwnia mesw tou internet einai poly aproswph gia tetxia zhthmata. Tha eprepe na miliseis se kapxia filh sou pou kserei kai to palikari.

Den lew oti den eimaste prothymoi vevaia na se voithisoume, apla egw de tha protimousa auth thn odo gia proswpika mou zitimata.
          Έρχεται το Π4

Comment

μου εχει πει οτι με αγαπαει

Comment

Κοίτα, είμαι σίγουρος πως ένας 31χρονος που τα έχει με 20χρονη και την γράφει αρκετές φορές, δεν της λέει τι βλέπει στην σχέση τους κτλ. ΣΙΓΟΥΡΑ την βλέπει σοβαρά και δεν την έχει για ένα π@@τσ@.

Στάνταρ σου λέω, μάλλον αγοράζει τα δαχτυλίδια, γι'αυτό δεν προλαβαίνει να μιλήσετε για το τι θέλετε και οι δυο.

Και είμαι σίγουρος επίσης, πως αφού με το καλό παντρευτείτε, θα είστε ευτυχισμένοι για πάντα, γιατί και αυτός είναι ώριμος για να τα έχει με 20χρονη και εσύ είσαι ώριμη για να κυνηγάς την σιγουριά της σοβαρής σχέσης και τον γαμπρό από τα 20 σου και με 3 σχέσεις.

ΝΙΩΣΕ ΛΙΓΟ.
              Last edited by Sorreah; 09-12-2006, 02:18.
              Life's just a pace-car on death - only less diligent.

Comment

afou petaei sta synnefa re arh. Real world ... pisteuw oti prepei kapote na ton anakalypsei. Oi prigkipes einai mono sta paramythia

episis otan kapote tha ftasei sta 40 tis, tha thymatai mia fora kai ena kairo pou zitage symboules se ena forum kai poso ilithia kai mikri itan.

Nomizei oti pnigetai kai einai apelpismenh, enw stin ousia den exei idea pws einai auta ta synaisthimata.
                Έρχεται το Π4

Comment

11 χρόνια διαφορά σε τέτοια ηλικία είναι πολλααααααααααααααααααααααάααααααααααααααααααα. Αυτός είναι άνδρας και αυτή είναι τρυφερούδι.
                  [*]Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
                  [*]The luckiest man who walks on this earth is the one who finds... 真の

Homepage || A 天使 in my arms!

Comment

anna kai egw se agapaw na pantreutoume twra ? xaxxaxaxax

pera apo ti plaka... KAI? epeidh sou eipe oti se agapaei? Ligo eukolo den einai auto? Ena s'agapw kai teleiwsame? Live happily ever after ?
                    Έρχεται το Π4

Comment

einai eroteumeni kai den vlepei i den thelei na dei pio pera..
                      giati i alitheia ponaei?

simfono theio pos isos tin ekmetaleyetai...
                      alla i kopela gia na grafetai se ena forum kai na leei amesos ta prosopika tis se agnostoys deixnei oti einai se apognosi...

anna_20 giortazeis kiolas simera....niose ligo pragmatiki zoi...

edit :
                      @theio : gamise ayto pou eipes :s'agapao.. pantreuomaste?''
                      gelao akoma.....
                      Last edited by Aris_dj_77; 09-12-2006, 02:19. Reason: to apopano

Comment

Originally posted by understracker View Post
                        11 χρόνια διαφορά σε τέτοια ηλικία είναι πολλααααααααααααααααααααααάααααααααααααααααααα. Αυτός είναι άνδρας και αυτή είναι τρυφερούδι.
                        @@ άνδρας είναι αν από την μια υπόσχεται αγάπες, τάζει και φτύνει όποτε τον βολεύει τι, ένα 20χρονο. Από άποψη ωριμότητας είναι στα ίδια επίπεδα, ΙΜΟ.
                        Life's just a pace-car on death - only less diligent.

Comment

Αυτην την στιγμη ειμαι χωρις φιλους εχω μονο την οικογενοια μου για παρεα.Δεν ξερω με πιον αλλον να μιλησω για το προβλημα μου.Για να ειμαι μαζι του ο πατριος μου θελει να ανοιξει μαγαζι στο ονομα μου για να μην ειναι μακρια μου και να μην δουλευει στο εξωτερικο.Εχω ονειρευτει παρα πολλα για εμας τους δυο.Δεν ξερω ομως αν πρεπει να του το πω ή οχι.

Comment

δεν παιζουν συναισθηματισμοι...αγαπες κ μαλακες...too early to say so...μη θαφτεις απο τα 21 σου...απλα ζησε ελευθερα κ με βαση τη λογικη
                            J.S Bach =
                            Behind the eyes is a place nο one will be able to
                            touch
                            Containing thoughts that cannot be taken away or replaced
                            ex nihilo nihil genit
                            ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
                            (ΠΑΝ) ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Comment

θελω να καταλαβω τι θελει πραγματικα απο εμενα

Comment

Latest

Collapse

• narnar
                                Reply to Σεξισμος
                                narnar
                                Koιτα αν μιλαμε για ενα ελαφρυ χαστουκι και εχεις την δυναμη να συγκρατηθεις και δεν κυκλοφορει η αλλη με καμια ανοιγμενη μυτη ημελανιασμενο ματι..οχι...
                                Today, 17:59
                              • mariosx
                                Reply to Σεξισμος
                                mariosx
                                Αν πάει ποινικό βρίσκονται οι τύποι.

Δεν σου είπα να της ρίξεις uppercut. Σου είπα να χτυπήσεις όπως σε χτύπησε, με χαστούκι. Και επίσης...
                                Today, 17:49
                              • lina64
                                Τι να κάνω?
                                lina64
                                Είμαι σχεδόν 17 χρονών και έχω σχέση εδώ και αρκετό καιρό .. το αγόρι μου είναι ένα χρόνο μεγαλύτερο και συνεχώς μου αναφέρει το σεξ... δεν νιώθω σίγουρη...
                                Today, 17:48
                              • sogeking
                                Reply to [split] στρατιωτική θητεία
                                sogeking
                                4 μέρες είχα φάει επειδή δεν είχα παρουσιαστεί όταν με ρώτησε κάτι. Θα τα δεις και εσύ. Θα αρχίσει τα "είσαστε ελληνάρες","ψοφίμια"...
                                Today, 17:38
                              • coco
                                Reply to οι δεκα εντολες
                                coco
                                και εγω ετσι νομιζω ....για να δουμε και αλλες αποψεις......
                                Today, 17:31
                              Working...
                              X