Announcement

Collapse
No announcement yet.

Για οποιον δεν εχει τι αλλο να κανει :Ρ

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Για οποιον δεν εχει τι αλλο να κανει :Ρ

Δεν ειναι σοβαρο θεμα :Ρ
    ΑΠλα εχω ενα θεμα εδω περα το οποιο με απασχολει λιγακι..
    Ειμαι 16, εχω σχεση 2 χρονια (η οποια ωδευει προς το τελος αν κ εκεινος με αγαπαει οσο τπτ αλλο στον πλανητη, εγω νομιζω πως χανω το ενδιαφερον μ, δεν θελω να παραδεχτω πως χανω την αγαπη..)..
    Τελοσπαντων!!! Το θεμα μου ειναι πως στο γυμναστηριο που γραφτηκα πριν ενα μηνα καθε απογευμα ειναι ενα παιδι, Χρηστο τον λενε, που ανελαβε να με βοηθησει στις ασκησεις... Δεν ξερω ποσο χρονων ειναι... Ντρεπομαι να ρωτησω... Υπολογιζω 22... Παντως γελαμε ΠΑΡΑ πολυ, δεν μπορω να σταματησω να γελαω με αυτα που λεει κ ειναι παρα πολυ συμπαθητικος..
    Δεν ειναι απο τους τυπους που το παιζουν ανδρες και γενικα δειχνουν εναν ψευτικο εαυτο. Αυτος εινια πολυ καλη ψυχη..
    Φυσικα δεν τολμαω να κανω καποια κινηση επειδη σιγουρα ειμαι μικρη για εκεινον, εχω σχεση, αυτος δουλευει εκει κ δεν μπορει να κανει κατι, κ φυσικα δεν θελω να χαλασω αυτες τις ομορφες στιγμες!!! Τωρα σκεφτομαι τα χτεσινα αστεια κ γελαω μονη μ!!
    Πιανω ομως τον εαυτο μου να ανυπομονω να παω γυμναστηριο και αμα δνε μπορω απογευμα που δουλευει, δνε παω καθολου!!!

Ποια ειναι η αποψη σας για το θεμα;; Τί σεναρια θα μπορουσαν να προκυψουν;; Μηπως ο τυπος ειναι απλα φιλικος μαζι μου κ εγω το παρεξηγω;; Ακουω !!

Υ.Γ οσον αφορα την ηλικια μου δεν μετρανε θεματα σεξουαλικα γτ πολυ απλα εγινε κατι στο παρελθον κ αυτα που ζει κανεις στα 16 εγω τα εζησα πολυ νωριτερα.. Ενας 17 χρονος για μενα ειναι μωρο πια!

εγω πιστευω οτι απο τη στιγμη που αρχισε να σε βοηθαει στις ασκησεις ειναι γτ του κεντριζεις το ενδιαφερον.Αλλα εμενα..μου φαινεται οτι ειναι μεγαλη η διαφορα των 6 χρονων σε αυτες τισ ηλικιες που ειστε.Μπορει να μην το παιζει αντρας οπως τα αγορακια της ηλικιας αλλα ισως το παει πιο μαλακα.Ξερει τι κανει.
    Τα καλυτερα ονειρα συμβαινουν οταν ειμαστε ξυπνιοι

Comment

Απλα ... ενταξει.. Εχω προβλημα με τα ατομα της ηλικιας μου.. πλεον δεν μπορω να συνεννοθω.. Τα πηγαινω καλα με ηλικιες 18-20. Νομιζω πως ψυχικα αυτη η ηλικα με χαρακτηριζει.. Αυτο με απασχολει ειναι πως, οπως ειναι λογικο, βοηθαει κ αλλους. Κ κοπελες κ ανδρες. Κ εχω μια σκεψη πως ισως ο τροπος που συμπεριφερεται ειναι ιδιος σε μενα οπως κ σε ολους κ οτι απλα το παρεξηγω.. Παντως οντως με εχει προσεξει, διοτι 2 βδομαδες πηγαινα μονο πρωι, κ οταν πηγα απογευμα αμεσως με πλησιασε κ χαρηκε που με ειδε, με ρωτησε τι εγινε!! *ονειροπολημενο smiley* :Ρ

Comment

Originally posted by DafniV View Post
        Απλα ... ενταξει.. Εχω προβλημα με τα ατομα της ηλικιας μου.. πλεον δεν μπορω να συνεννοθω.. Τα πηγαινω καλα με ηλικιες 18-20. Νομιζω πως ψυχικα αυτη η ηλικα με χαρακτηριζει.. Αυτο με απασχολει ειναι πως, οπως ειναι λογικο, βοηθαει κ αλλους. Κ κοπελες κ ανδρες. Κ εχω μια σκεψη πως ισως ο τροπος που συμπεριφερεται ειναι ιδιος σε μενα οπως κ σε ολους κ οτι απλα το παρεξηγω.. Παντως οντως με εχει προσεξει, διοτι 2 βδομαδες πηγαινα μονο πρωι, κ οταν πηγα απογευμα αμεσως με πλησιασε κ χαρηκε που με ειδε, με ρωτησε τι εγινε!! *ονειροπολημενο smiley* :Ρ
        βασικα απο τα λιγα που με ειπες ειμαι σχεδον σιγουρη οτι του αρεσεις.18-19 μου ακουγονται καλες ηλικιες.Αλλα για πιο πανω οχι.τωρα αυτα ειναι δικα μου κολληματα κιολας. απλα θεωρω (και το εχω δει να γινεται πολυ συχνα οτι οι περισσοτεροι νεαροι των 22++ προσπαθουν να την πεσουν σε κοπελιτσες για να "σκοραρουν" απλως γτ τις θεωρουν πιο ευκολο στοχο.
        Δες τι τυπος ειναι και αμα ειναι καλο παιδι και σε σεβεται...Εσυ ξερεις.

Comment

Εμ ναι... βασικα... Νομιζε πως ειμαι μεγαλυτερη και οταν του ειπα εγω η ψευτρα πως ειμια 17 (δεν ηθελα να χασω το παιχνιδι απο την αρχη) σοκαριστικε λιγο!! Αλλα ευτυχως δεν σταματησε να μου μιλαει..

Το μονο που φοβαμαι ειναι πως σιγα σιγα τελειωνουν οι ασκησεις, και δεν θα εχει τπτ αλλο να μου δειξει!! χαχαχαχαχαχαχα!!!
          Μπορει να γελαω αλλα οταν ερθει η ωρα κ η στιγμη θα χτυπιεμαι!!!

Anyway, ευχαριστω για τις αποψεις :)

Comment

έλεος με τις ηλικίες, 20 χρονών μεγάλος; εγώ που είμαι 29 τι είμαι παππούς;
            legalize marihuana

Comment

δεν εισαι μεγαλος καθολου.αλλα το κανει σχεση καποιος που ειναι στα 29 με 16 για μενα ειναι παιδεραστια.σε καποιες χωρες πηγαινεις φυλακη γι αυτο.Πχ αγγλια.

Comment

Ε,εμενα το 22 ειναι το ανωτατο οριο... Ας πουμε ειναι ενας 29 χρονος ξανα στο γυμναστηριο, που μιλαμε που κ που αλλα τωρα που το παει για καφεδες και εξοδους, εγω απομακρυνθηκα.. Για να μη πω πως τρομοκρατηθηκα και φοβηθηκα!!!!!!!!!! Μου φαινεται πως 30 χρονων κανεις ειναι ετοιμος για γαμο ενω εμενα ΤΩΡΑ ξεκινα η ζωη μου.. Με λιγα λογια, πως να τα βρουν ενας 30χρονος με ενα 16χρονο. Υπαρχουν αλλες υποχρεωσεις και αντιληψεις!

Comment

Παιδεραστεια δεν θα το ονομαζα. Γτ αμα κ η κοπελα συμφωνει, τοτε τα θελει ο κ..λος της :Ρ χαχαχα

Comment

Είναι παράξενη φάση, δεν με πολυ ενδιαφέρουν οι νόμοι αλλά οι προθέσεις.
                    Αν ας πούμε ενας η μία 29 χρονη/ος κάνει σχέση με 16, με ευγενικό σκοπό να τον/την στυλώσει ερωτικα τοτε δεν ειναι καθόλου κακό.
                    Μάκαρι να μου είχε συμβεί και μένα αυτό!
                    legalize marihuana

Comment

Παιδεραστεια δεν θα το ονομαζα. Γτ αμα κ η κοπελα συμφωνει, τοτε τα θελει ο κ..λος της :Ρ χαχαχα
                      δεν εχει σημασια αμα το θελει η οχι.ειναι παιδεραστια (οχι βιασμος)

Comment

Μου φαινεται πως 30 χρονων κανεις ειναι ετοιμος για γαμο ενω εμενα ΤΩΡΑ ξεκινα η ζωη μου.. Με λιγα λογια, πως να τα βρουν ενας 30χρονος με ενα 16χρονο. Υπαρχουν αλλες υποχρεωσεις και αντιληψεις!

Γάμο;; χαχα μακρία απο μένα! Εμένα η ζωή μου ξεκιναει κάθε μέρα, υπάρχει κόσμος και κοσμάκης εκεί έξω! Μην γενικεύεις. Και αν την πέσει ενας 30αρης σε μια 16 δύσκολα θα εχει το μυαλο του στο γάμο.
                        legalize marihuana

Comment

εγω δεν θελω να παντρευτω ποτε!! το δηλωνω και ξαλαφρωνω!

Comment

Originally posted by Scarlett View Post
                            εγω δεν θελω να παντρευτω ποτε!! το δηλωνω και ξαλαφρωνω!
                            Μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλες κουβέντες μην λες.
                            legalize marihuana

Comment

δεν ειμαι για τετοια ρε συ...ενα ειναι το σιγουρο.παιδια δεν θελω.θα παντρευομουν μονο αν εκανα παιδι για να μην το λενε μπασταρδο αλλα παλι ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ!

Comment

Latest

Collapse

Working...
                              X