Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ

Collapse

Collapse

Θέματα

Collapse

X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ

ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΑΤΥΧΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ 2 ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΟΥ ΟΦΕΙΛΟΤΑΝ ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΗΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΧΘΩ ΤΙς ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΑΙ ΚΑΦΕ ,ΠΟΤΟ, ΦΑΓΗΤΟ ΚΤΛ. ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΟΥς ΑΝΤΡΕΣ ΕΛΕΟΣ

Άλλο αυτό που λες και άλλο σεξουαλική παρενόχληση, που είναι και ποινικό αδίκημα. Πάντως όντως βλακεία αξιότερα άτομα να χάνουν θέσεις λόγω του ότι το αφεντικό είναι Md...
    People never wonder
    How the world goes round
    They who know must follow
    They who don´t die bound

Comment

και τις 2 απολυσεις μου επειδη δεν τους κάθησα πως θα τις χαρακτηρισεις?

Comment

αντικειμενικα τωρα....
        και χωρις να θελω να προσβαλω...

αν σε παιρνουν μονο και μονο για την εμφανιση σου και σε διωχνουν επειδη δεν τους καθισες οπως λες, δουλειες του λουτσου θα ηταν

λυση: βρες σοβαρη δουλεια

Comment

και αυτό κάνω

Comment

re eleonora mallon ise apo aytes pu prokalun kai kanun pos de to kserun...ntisu fisiologika xoris kontes fustes kai kollan pu ta deixnun ola kai tha ise ok.An ise ontos orea fisiologiko na su tin peftun alla an de prokaleis tote emeis oi antres tin paleyume kai de ginomaste opos mas perigrafeis...

Ti tha eleges na pame gia kana kafe na ta pume kai apo konta??e?e?E?....:P

Comment

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ
              ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΙΩΣΕΣ.
              ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΒΡΕΣ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.

Comment

Originally posted by eleonora85 View Post
                ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΑΤΥΧΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ 2 ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΟΥ ΟΦΕΙΛΟΤΑΝ ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΗΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΧΘΩ ΤΙς ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΑΙ ΚΑΦΕ ,ΠΟΤΟ, ΦΑΓΗΤΟ ΚΤΛ. ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΟΥς ΑΝΤΡΕΣ ΕΛΕΟΣ

Καταλαβαίνω πως νιώθεις....Θα πρέπει να νιώθεις απαίσια, θα πρέπεις νίωθεις πολύ άσχημα.
                Και εγώ εαν ήμουν στη θέση σου το ίδιο θα ένιωθα....
                Απλά θέλω να θυμάσαι την υπέροχη φράση που λέει "Τα έξυπνα κορίτσια δεν το βάζουν κάτω! Ποτέ!" Πες μας και άλλα σχετικα με το "έχω σιχαθεί τους άνδρες", εαν αισθάνεσαι άνετα φυσικά. Δώσε μας εαν θέλεις πιο συγκεκριμένες λεπτομέρειες σχετικά με το γεγονός ότι σιχάθηκες τους άνδρες. Φάνταζομαι πως μπορεί να σιχάθηκες τους ανδρες και να μη τους πολυθέλεις για ερωτικές σχέσεις, αλλά στον αντίποδα δε νομίζω πως έχεις προβλημα να μιλήσεις ξεκάθαρα σε κάποιους άνδρες.

Εξάλλου, το όλο θέμα μπορείς να το συζητήσεις με τις φίλες σου επι ώρες και φαντάζομαι πως θα νιώσεις πολύ καλύτερα κάνοντας μονάχα αυτό.

Comment

Η μόνη λύση δυστυχώς στο θέμα της εργασιας ειναι η επιστροφη στις επιχειρησεις του πατερα μου ο απογαλακτισμος τελικά εμεινε στα ονειρα μου δυστυχως

Comment

Originally posted by path View Post
                    αν σε παιρνουν μονο και μονο για την εμφανιση σου και σε διωχνουν επειδη δεν τους καθισες οπως λες, δουλειες του λουτσου θα ηταν

λυση: βρες σοβαρη δουλεια
                    Οφείλω να συμφωνήσω με αυτό. Καμία σοβαρή επιχείρηση δεν θα προσελάμβανε με τέτοια κριτήρια, ΑΚΟΜΑ και στην Ελλάδα
                    Religion has convinced people that there’s an invisible man…living in the sky, who watches everything you do every minute of every day. And the invisible man has a list of ten specific things he doesn’t want you to do. And if you do any of these things, he will send you to a special place, of burning and fire and smoke and torture and anguish for you to live forever, and suffer and burn and scream until the end of time. But he loves you. He loves you and he needs money.

George Carlin, RIP

Comment

Αν δεν ισχύει αυτό που λέει ο Mumra τότε θα πρέπει να προσέξεις αρκετά το από που ζητάς δουλειά (βέβαια τι λεώ κι εγώ τώρα - με τέτοια ανεργία..., τέλος πάντων).

Πάντως το βρίσκω φυσιολογικό να την πέφτουν οι άντρες σε όμορφες γυναίκες. Ας το πάμε ανάποδα το θέμα... αν είχες στην επιχείρηση του πατέρα σου έναν όμορφο - ψηλό - γεροδεμένο νεαρό δεν θα του την έπεφτες κι εσύ;

Βέβαια αν μιλάμε για τραβηγμένες καταστάσεις ίσως έχεις δίκιο, υπάρχουν μεταξύ μας αρκετοί μ...

Comment

Αν τύχαινε στην μελλοντική μου δουλειά όμορφη κοπέλα ίσως. Αλλά δεν θα ξεπέρναγα τα όρια
                        Πρέπει να λες πάντα την αλήθεια, ακόμα και όταν λες ψέματα
                        Dogs think they are humans but cats think they are god!!!

Comment

Όντως όπως έγραψαν και οι προηγούμενοι συμβαίνει κάποιες φορές τα αφεντικά να την πέσουν σε κάποια κοπέλα αλλά δεν συμβαίνει σε όλες τις δουλειές.Επιπλέον αν η κοπέλα δείξει σοβαρότητα και δεν δεχτεί κάτι που μπορεί να της ζητήσει το αφεντικό,έχει κάποιο πτυχίο ή τέλος πάντων είναι καλή στη δουλειά της πρέπει να είναι πολύ μαλάκας για να την διώξει.Γιατί υπάρχουν αντίστοιχα και κοπέλες που πάνε στο χώρο εργασίας τους ντυμένες προκλητικά και με έκφυλο υφος.Σε τέτοιες περιπτώσεις δεν φταίει ο άλλος.
                          Στη δική σου όμως περίπτωση αν τελικά ήταν μαλάκες τα αφεντικά καλύτερα που έφυγες.Θα βρείς κάτι καλύτερο.
                          Last edited by Black Depth; 09-01-2009, 16:43.

Comment

Γειά χαρά !
                            μιά ερώτηση παρακαλώ γιατί είμαι και λίγο μπουμπούνας.
                            Μία γυναίκα προκλητικά ντυμένη και καταλαβαίνετε όλοι τι εννοώ προκλητικά,
                            θεωρείται σεξουαλική παρενόχληση για τον άντρα ?
                            μπορώ δηλ. να καταγγείλω κάποια γυναίκα ότι με παρενοχλεί σεξουαλικά
                            με τον τρόπο που ντύνεται?
                            Διότι όπως και να το κάνουμε βρε αδερφέ,
                            άντρας είμαι και το αίμα μου βράζει.
                            Κι αν πάθω κανένα εγκεφαλικό ?

Comment

ΑΝ ΔΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΝΟΧΛΟΥΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΞΕΚΩΛΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΙΣ ΕΠΙΤΟΠΟΥ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΤΟΥ ΦΟΒΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.
                              ​Saw thiiiiiiiiiings....

Comment

Working...
                              X