Announcement

Collapse
No announcement yet.

ειναι φυσιολογικο?

Collapse

Collapse

Θέματα

Collapse

• KATA_PSEYDOYS
    ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    KATA_PSEYDOYS
    Φιλε συνανθρωπε αθεε

Παραβλεποντας οτι δηλωνεις αθεος...
    ευελπιστωντας στο ενδεχομενο...να εισαι ανθρωπος που αγαπας Την Λογικη...Την...
    Yesterday, 22:26
  • stella3
    Henna tattoo
    stella3
    Καλησπέρα! Δεν είμαι και σίγουρη ότι ανέβασα το θέμα στη σωστή κατηγορία, αλλά δεν ήξερα καθόλου πού να το κολλήσω! :P

Θέλω να κάνω τατουάζ...
    Yesterday, 22:00
  • Amorphis
    Ψάχνω για ferret
    Amorphis
    Καλησπέρα. Ψάχνω για ferret εδώ και πολύ καιρό, και δέν εχω βρεί πουθενά. Είδα κάποιους που είχαν ανα τον καιρό αλλά δέν ήξεραν να μου πουν ακριβώς που...
    Yesterday, 17:50
  • Christinoula
    Αγορα και χρηση παπακι
    Christinoula
    Καλησπερα,εδω και καιρο σκεφτομαι να αγορασω καποιο οικονομικο μεταχειρισμενο βεβαια παπακι για να διευκολινομαι στις μεταφορες μου αφου παρω το διπλωμα.Να...
    Yesterday, 14:33
  • asteriobel
    Γονείς και έρωτας με κοπέλα
    asteriobel
    • Members
    • 0 μηνύματα
    Δημοσίευση 15 Μάιος 2015 - 02:30 μμ

Kαλησπέρα σε όλους. Είμαι φοιτητής στη Θεολογική στο Πανεπιστήμιο...
    Yesterday, 10:49
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• ειναι φυσιολογικο?

ειμαι 13 χρονων κ το πεος μ ειναι 15 εκ. σε στυση.ειναι φυσιολογικο?

Tha mporouses kai kalutera, alla den eisai kai gia petama
    GeneratioN HeXeD

Comment

Originally posted by miltostar View Post
      ειμαι 13 χρονων κ το πεος μ ειναι 15 εκ. σε στυση.ειναι φυσιολογικο?
      Όχι, είναι πολύ μεγάλο για την ηλικία σου, 1.5-1.7 φορές πιο μακρύ απ' ό,τι αντιστοιχεί κατά μέσο όρο σε έφηβο 13 ετών, κάτι που φαίνεται εντελώς απίθανο. Ελάχιστοι (και με αυτό εννοώ ένας σε πολλές χιλιάδες) είναι έτσι στην ηλικία αυτή και αυτό αφορά γενετικές καταβολές διαφορετικές από τις ελληνικές.

Το άλλο ενδεχόμενο είναι ότι δεν ξέρεις να μετράς.

Comment

πιστευω πωσ εχω μετρησει σωστα

Comment

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

oti na nai!!!!

sizitisi tou poutsou kiriolektika

Comment

έχουμε κ συζήτηση του κώλου για τους ενδιαφερόμενους..
            mantarinacker!!

Comment

Originally posted by mantarini View Post
              έχουμε κ συζήτηση του κώλου για τους ενδιαφερόμενους..
              Αλλά δεν θα φτάσει ποτέ αυτή!!! Αθάνατο τμήμα μπληροκολικής και χυστοπιτσιλιστών!
              [*]Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
              [*]The luckiest man who walks on this earth is the one who finds... 真の

Homepage || A 天使 in my arms!

Comment

χαχαχαχαχαχχαχαχα..
                ντμήμα μπυροκολικής κ χυστοπιτσιλιστών
                mantarinacker!!

Comment

Originally posted by mantarini View Post
                  χαχαχαχαχαχχαχαχα..
                  ντμήμα μπυροκολικής κ χυστοπιτσιλιστών
                  Νέος τίτλος thread:

Οι μπυροκολάραιοι Anal Οι χυστοπιτσιλιστές, του μπληροφορικλάριου.
                  [*]Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!

Comment

now this thread is about tomatoes.
                    So You Want to be Haunter... | ...detnuaH eb ot tnaW uoY oS
                    Έρχεται το Π4

Comment

Έδωω οι καλές ντομααατεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςς

Έλα 2 ευρωώωωω το κιλόοοοοοοοοοοοοο!!!!!1

Ελααααααα

Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε Παρε!

Ψιτ κύριος ντοματούλα θα πάρουμε?

Comment

αμα δεν μπορείς να βουρτσίσεις με το πεος σου τα δόντια σου δεν είναι φυσιολογικό
                        ~Under my tutelage, you will grow from boys to men. From men into gladiators. And from gladiators into Swansons.

Comment

Originally posted by Klinika_Nekros View Post
                          αμα δεν μπορείς να βουρτσίσεις με το πεος σου τα δόντια σου δεν είναι φυσιολογικό
                          Να και ένα poll

Comment

Originally posted by miltostar View Post
                            πιστευω πωσ εχω μετρησει σωστα
                            Σε τελική ανάλυση δεν έχει και πολλή σημασία αν μέτρησες σωστά ή όχι.

Θα πρέπει εντούτοις να σκεφτείς προσεκτικά τα εξής. Το ότι αποφάσισες να ξεκινήσεις μια συζήτηση πάνω στο θέμα αυτό (χωρίς να έχεις κάποιο πρόβλημα με το ουρογεννητικό σου σύστημα) δείχνει ότι διακατέχεσαι από μεγάλη ανασφάλεια γύρω από το θέμα του μεγέθους του πέους σου. Ως ένα σημείο η αντίδραση αυτή είναι αναμενόμενη στις νεαρές ηλικίες και αυτό έχει κυρίως να κάνει με τον ανταγωνισμό μεταξύ των νεαρών αρσενικών για την επικράτηση, αλλά και πιο πέρα με τη έλλειψη γενικότερης πείρας και κατανόησης του πώς λειτουργεί η σεξουαλικότητα το αντίθετου φύλου.

Όταν θα αρχίσεις να κτίζεις τη γνώση αυτή μέσα από την εμπειρία, θα αντιληφθείς ότι η τωρινή σου ανησυχία είναι μάταιη. Το μήκος του πέους είναι μια παράμετρος που παίζει τελικά όχι και τόσο μείζονα ρόλο όσο νομίζουμε στην ικανοποίηση της συντρόφου μας, εκτός κι αν μιλάμε για κάτι πραγματικά μικρό (λιγότερο από 11-12 cm για ενήλικο). Υπάρχουν άλλες εξίσου σημαντικές αν όχι σημαντικότερες παράμετροι, όπως ο συνολικός όγκος το πέους, η επιδεξιότητα του άντρα να ερεθίζει τη σύντροφό του κατανοώντας τα "ευαίσθητα" σημεία της (πολύ σημαντικό), και τελικά το συγκινησιακό περιεχόμενο της επαφής (επίσης πολύ σημαντικό). Το τελευταίο επηρεάζει σε μεγάλο βαθμό και τους δύο, όσο κι αν δεν το αντιλαμβάνεσαι τώρα.

Να είσαι ευχαριστημένος με ό,τι έχεις όσο λειτουργεί σωστά.
                            Last edited by Quintadeen; 24-11-2008, 00:18. Reason: Απλή διόρθωση

Comment

Originally posted by understracker View Post
                              Έλα 2 ευρωώωωω το κιλόοοοοοοοοοοοοο!!!!!1

Ελααααααα
                              Παρακαλώ μπορώ να έχω 2 κιλά....θα χρειαστούν.....

Comment

Working...
                              X