Announcement

Collapse
No announcement yet.

Περι Λιακόπουλου η συζήτηση

Collapse

Collapse

• coco
    Reply to fb ...ξέρουν??
    coco
    Διοτι ειμαι "Κατίνα"Αλλα μετα παω κανω εξομολογηση και την ντροπη την παιρνει ο καλος Θεουλης..........οποτε !...
    Today, 17:28
  • coco
    Reply to οι δεκα εντολες
    coco
    Εμπορικοθρησκευτικο ειναι οχι θρησκευτικο!Ουτε φυσικα Θεολογικο!Παντως στα χιουμοριστικα δεν κολαει με τιποτα ,διοτι σημερα δεν ειναι καθολου αστειο οτι...
    Today, 17:13
  • KATA_PSEYDOYS
    Reply to ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    KATA_PSEYDOYS
    ΑΠΑΝΤΩ
    Η Λογικη (αν την σεβεσαι) τι σου απαντα...???
    Ενα σπιτι...
    ειναι δυνατον να δομηθει απο την φυση...τυχαια...υπο καποιες συνθ...
    Today, 16:52
  • lyna
    Reply to Φάκελος ΣΥΡΙΖΑ
    lyna
    Η Ζωούλα ειναι γραφική. Θα παραμείνει γραφική για πάντα. Ειναι τόσο γραφική συντρόφισσα που απορώ γιατι δεν ειναι στο ΚΚΕ.
    Τελος πάντων.
    ...
    Today, 16:42
  • KATA_PSEYDOYS
    Reply to ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    KATA_PSEYDOYS
    ΑΠΑΝΤΩ
    Μην κανεις τον ''ξυπνιο''...παιζοντας με τις λεξεις...!!!...
    Today, 16:40

Θέματα

Collapse

• mailmad
    Γυμναστήριο Yava Πειραιά
    mailmad
    Θα ήθελα να καταθέσω τη γνώμη μου για το γυμναστήριο Yava Πειραιά.
    Έχει δεχτεί μεγάλη προβολή και διαφήμιση. Πρόκειται για ένα τεράστιο χώρο (ισχυρίζονται...
    Today, 12:31
  • KATA_PSEYDOYS
    ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    KATA_PSEYDOYS
    Φιλε συνανθρωπε αθεε

Παραβλεποντας οτι δηλωνεις αθεος...
    ευελπιστωντας στο ενδεχομενο...να εισαι ανθρωπος που αγαπας Την Λογικη...Την...
    Yesterday, 22:26
  • stella3
    Henna tattoo
    stella3
    Καλησπέρα! Δεν είμαι και σίγουρη ότι ανέβασα το θέμα στη σωστή κατηγορία, αλλά δεν ήξερα καθόλου πού να το κολλήσω! :P

Θέλω να κάνω τατουάζ...
    Yesterday, 22:00
  • Amorphis
    Ψάχνω για ferret
    Amorphis
    Καλησπέρα. Ψάχνω για ferret εδώ και πολύ καιρό, και δέν εχω βρεί πουθενά. Είδα κάποιους που είχαν ανα τον καιρό αλλά δέν ήξεραν να μου πουν ακριβώς που...
    Yesterday, 17:50
  • Christinoula
    Αγορα και χρηση παπακι
    Christinoula
    Καλησπερα,εδω και καιρο σκεφτομαι να αγορασω καποιο οικονομικο μεταχειρισμενο βεβαια παπακι για να διευκολινομαι στις μεταφορες μου αφου παρω το διπλωμα.Να...
    Yesterday, 14:33
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Περι Λιακόπουλου η συζήτηση

Όπως βλέπουμε, τελικα, ο Λιακόπουλος δικαιώνεται καθημερινά για αυτά που λέει εδώ και χρόνια και τον κορόιδευαν άδικα πάρα πολλοί.
    Ένα παράδειγμα είναι τα μικροτσίπ που έχουν ήδη αρχίσει να εμφυτεύουν σε υπαλλήλους πολυεθνικών αμερικάνικων εταιριών και τα έχει δείξει μέχρι και το Cnn.

Συμφωνώ και γω!!! Δε πρέπει να την πέφτουμε συνέχεια στον Λιακόπουλο γιατί αν μας αφήσει καμια μέρα δε θα έχουμε με ποιόν να γελάσουμε!!
    Βέβαια χρόνια προσεύχομαι να βγάλει ανοικτές γραμμές για να έχουμε άμεση επαφή μαζί του αλλά ακομα δε μου έχει κάνει το χατήρι :((
    Γιατί καλέ μου Λιακόπουλε?
    Εν οίδα οτι ουδέν οίδα

TO site!!!
    http://funel.blogspot.com/
    funEL βαρυ πακετο

Comment

Για πες μου κάποιον λόγο για τον οποίο κάποιος θα έπρεπε να κοροιδεύει το Λιακόπουλο αφού ο Λιακόπουλος δικαιώνεται καθημερινά για αυτά που λέει. Δηλαδή τι είναι αυτό; Σε κάθε πράμα πού λέει ο Λιακόπουλος δεν θα το κοιτάμε καν και θα λέμε ότι είναι βλακεία και θα κοιτάμε να τον διαψέυσουμε εμπαθώς με ψεύτικες κατηγορίες αντί να ανοίγουμε τα μάτια μας και να βλέπουμε και να παραδεχόμαστε ότι αυτά που λέει ο Λιακόπουλος συμβαίνουν καθημερινά μπροστά στα μάτια μας. Εξάλλου δεν τίθεται θέμα συζήτησης αφού σε όλα τα site που τον κοροιδεύουν η ημερομηνία τον κατηγοριών δεν ξεπερνάει το 1999 αφού απο εκεί και πέρα τα <<τρελά>> που έλεγε ο Λιακόπουλος άρχισαν να συμβαίνουν.

Comment

Είσαι μήπως ο Άδωνης Γεωργιάδης ?... Δε μπορώ να δικαιολογήσω αλλιώς τη συμπάθειά σου προς αυτόν το καραγκιόζη...

Comment

Εντάξει μερικά μπορεί να ναι και σωστά.
          Αλλά όταν λέει για τους Ελ, τους Ολύμπιους και το σπίτι στην Λεμεσό με τις προφητείες, το λέω χωρίς ενδοιασμούς: "eίναι παπαρολόγος και γελοίος ο άνθρωπος!!!"

Comment

Originally posted by Nick77 View Post
            Εντάξει μερικά μπορεί να ναι και σωστά.
            Αλλά όταν λέει για τους Ελ, τους Ολύμπιους και το σπίτι στην Λεμεσό με τις προφητείες, το λέω χωρίς ενδοιασμούς: "eίναι παπαρολόγος και γελοίος ο άνθρωπος!!!"
            Ξέχασες το γέροντα που του λέει τις προφητείες και το τί βιβλία θα πουλήσει... (Αν και το κόβω ότι ο συγκεκριμένος είναι προιόν της φαντασίας του)

Comment

Εντάξει οι προφητείες και οι Έλ, αλλά από τα άλλα που λέει όλα γίνονται όπως τα λέει. Και επίσης λέει ειδήσεις που τα άλλα κανάλια αποφεύγουν να τις πούν στα μεγάλα δελτία ειδήσεών τους λές και είναι κάνα μυστικό. Επίσης πρέπει να παραδεχτείς ότι η Ρωσία έχει πάρει ξανά δύναμη(διάβασε και καμιά εφημερίδα) και να μην παραμένεις στην κατάσταση της Ρωσίας μετά την διάλυση της Σοβιετικής Ένωσης. Επίσης πρέπει να παραδεχτείς το οικονομικό κράχ που θα γίνει σύντομα στην Αμερική αφού χρωστάει 200% ΑΕΠ σε τράπεζες ενώ η Ρωσία χρωστάει μόνο 9% στο ΑΕΠ.

Comment

Originally posted by The_Truth View Post
                Ξέχασες το γέροντα που του λέει τις προφητείες και το τί βιβλία θα πουλήσει... (Αν και το κόβω ότι ο συγκεκριμένος είναι προιόν της φαντασίας του)
                Αν ήταν της φαντασίας του δεν θα είχε τα βίντεο με τις ομιλίες του γέροντα.

Comment

Είσαι μήπως ο Άδωνης Γεωργιάδης ?... Δε μπορώ να δικαιολογήσω αλλιώς τη συμπάθειά σου προς αυτόν το καραγκιόζη...
                  Όχι δεν είμαι ο Άδωνης Γεωργιάδης, αλλά για δικαιολόγισέ μου τον χαρακτηρισμό καραγκιόζης προς τον Λιακόπουλο.

Comment

Originally posted by adonios View Post
                    Όχι δεν είμαι ο Άδωνης Γεωργιάδης, αλλά για δικαιολόγισέ μου τον χαρακτηρισμό καραγκιόζης προς τον Λιακόπουλο.
                    Τί να σου δικαιολογήσω το χαρακτηρισμό, πλάκα μου κάνεις?? Αυτά που λέει τον καθιστούν καραγκιόζη και μεγάλο μάλιστα. Ότι οι Έλληνες κατάγονται από το Σείριο, ότι τα προιστορικά χρόνια έγινε ένας πυρηνικός πόλεμος που κατέστρεψε τα πάντα και η ζωή ξεκίνησε από το μηδέν, ότι στην... Ιαπωνία και τη Κίνα κατοικούν φυλές Έλληνες ή μάλλον όλοι οι λαοί προέρχονται από τους Έλληνες, οι οποίοι με τη σειρά τους είναι απόγονοι των... Ελ , ότι οι πυραμίδες της Αιγύπτου χτίστηκαν από Έλληνες, ότι υπάρχουν προφητείες για την επικράτηση των Ελλήνων παγκοσμίως το δυο χιλιάδες σαραντα τόσο ή κάπου εκεί-δε θυμάμαι ακριβώς, ότι κάποια ιερογλυφικά μαρτυρούν την ύπαρξη υπερτεχνολογίας την αρχαιότητα (Π.Χ έπαιρνε ένα ιερογλυφικό που έμοιαζε με ελικόπτερο και στη συνέχεια έδειχνε μια φωτο με το ελικόπτερο και έλεγε να η απόδειξη...), ότι υπήρχε η Ατλαντίδα και την κατοικούσαν Έλληνες και είχε υπερτεχνολογία, ότι υπάρχει μια παγκόσμια συνομωσία ενάντια στους Έλληνες και όχι μόνο, από τη "νέα τάξη πραγμάτων" λολ , ότι η αλήθεια του Θεού είναι γραμμένη σε κάποια βιβλία που πουλάει, ότι ότι ότι..... Τί να πρωτοθυμηθώ από τις τόσες μαλακίες του...

Comment

Για τις προφητείες και τα προιστορικά δεν ξέρω, πάντως η νέα τάξη των πραγμάτων πιστεύω ότι υπάρχει και αν δεν έχεις αποδείξεις ότι δεν υπάρχει δεν έχεις δίκιο αφού αυτά που γράφουν μέσα τα προτόκολλα της νέας τάξης έχουν αρχίσει από τούς προηγούμενους αιώνες και συνεχίζουν μέχρι σήμερα

Comment

Με εκπλήσει η εμπάθεια με την οποία κατηγορείς τον Λιακόπουλο και η άρνηση σου να κοιτάξεις έτσι έστω από περιέργια για να δεις αν έχουν βάση αυτά που λέει.

Comment

Originally posted by adonios View Post
                          Για πες μου κάποιον λόγο για τον οποίο κάποιος θα έπρεπε να κοροιδεύει το Λιακόπουλο αφού ο Λιακόπουλος δικαιώνεται καθημερινά για αυτά που λέει. Δηλαδή τι είναι αυτό; Σε κάθε πράμα πού λέει ο Λιακόπουλος δεν θα το κοιτάμε καν και θα λέμε ότι είναι βλακεία και θα κοιτάμε να τον διαψέυσουμε εμπαθώς με ψεύτικες κατηγορίες αντί να ανοίγουμε τα μάτια μας και να βλέπουμε και να παραδεχόμαστε ότι αυτά που λέει ο Λιακόπουλος συμβαίνουν καθημερινά μπροστά στα μάτια μας. Εξάλλου δεν τίθεται θέμα συζήτησης αφού σε όλα τα site που τον κοροιδεύουν η ημερομηνία τον κατηγοριών δεν ξεπερνάει το 1999 αφού απο εκεί και πέρα τα <<τρελά>> που έλεγε ο Λιακόπουλος άρχισαν να συμβαίνουν.
                          Αδώνιε πάτα λίγο πάνω στην υπογραφή μου κοίτα προσεκτικά τις ημερομηνίες
                          Εν οίδα οτι ουδέν οίδα

TO site!!!
                          funEL βαρυ πακετο

Comment

Ο γέροντας είναι χαλαρά η σχιζοφρένεια που δέρνει το Λιάκουρα! Ντροπή του πάντως να μας υποτιμάει τόσο! ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΟΡΕ ΛΙΑΚΟΥΡΑΑΑΑ
                            Εν οίδα οτι ουδέν οίδα

TO site!!!
                            funEL βαρυ πακετο

Comment

Ξέρω τις ημερομηνίες αλλά από το 1999 και μετά που άρχισαν να συμβαίνουν αυτά που λέει δεν έχουν να του προσάψουν καμιά κατηγορία και για αυτό τον βρίζουν και τον κοροιδεύουν άδικα.

Comment

Working...
                              X