Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι πιστεύετε για τα χάπια απώλειας βάρους.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

vrika ena kainourgio, to dr. farin man: http://symvoulosagoron.com/ygeia/dr-farin-dmts-330-ms2/
    to xei dokimasei kanies;

Comment

vrika ena kainourgio, to dr. farin man: symvoulosagoron.com/ygeia/dr-farin-dmts-330-ms2/
      to xei dokimasei kanies;

Comment

vrika ena kainourgio, to dr. farin man: symvoulosagoron.com/ygeia/dr-farin-dmts-330-ms2/ to xei dokimasei kanies;

Comment

Varrvara, Είμαι πολύ χαρούμενος για σένα!

Comment

Εγω λεω να βαλεις τα χαπια απωλειας βαρους στο μουνι σου... και ετσι θα αποκτησεις και την πολυτιμη παρθενορραφη...κητος του Λουσιφερ...

Comment

Ευχαριστώ! Μετά τη χρήση Lipovon Αισθάνομαι πολύ καλά!

Comment

Τι λεει ρε παιδι μου πολυ διαφημιση πεφτει εδω μεσα τουλαχιστον παιρνετε κανα ποσοστο απο τα θαυματουργα αυτα προιοντα ή απλα τα διαφημιζεται τσαμπα?

Comment

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΘΕΚΛΑ, ΜΙΑ ΜΕΣΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΒΑΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ TEFARIKI.GR ΚΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΠΟΤΕ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΧΑΡΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΧΑΝΑ 50 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΕΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΧΑΠΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ (ΠΥΡΕΤΟΣ, ΚΑΟΥΡΕΣ, ΕΛΕΦΑΝΤΙΑΣΗ, ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ, ΕΜΕΤΟΣ, ΔΙΑΡΡΟΙΑ, ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΕΣ)

ΤΟ 1 ΚΟΥΤΙ ΜΕ ΧΑΠΙΑ ΔΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΗ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 3568 ΕΥΡΩ.
                  https://www.eurovoix.com/wp-content/...11/gr_1970.gif

Comment

Ειδικά χάπια για απώλεια βάρους συνιστώνται μόνο σε κλινικές περιπτώσεις. Είναι πολύ γερά και δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται συχνά. Αυτά που πρέπει να έχετε είναι συμπληρώματα διατροφής, όπως τα πεπτικά ένζυμα, και μάλιστα φυτικά πεπτικά ένζυμα όπως με παπαγια και άλλα που μας βοηθούν να γίνεται ολοκληρωμένη πέψη που να προσλαμβάνουμε όλα τα θρεπτικά στοιχεία αλλά και καλή πέψη όταν τρώμε λίγο παραπάνω, Υπάρρχουν πολλές εταιρείες που πουλάνε πεπτικά ένζυμα αλλά προτιμήστε καλής ποιότητας εξειδικευμένες εταιρείες. Παραδείγματα είναι η Enzymedica και η lafie Extension καθως και η Λαμπερτς, Εγω αγοράζω αν και ακριβότερα απο τη Enzymedica.
                    Υψηλής τεχνολογίας πεπτικά ένζυμα για μείωση της πεπτικής δυσφορίας, αύξηση της ενέργειας, ομαλή εντερική λειτουργία. Ακριβότερα αλλά τα καλύτερα. Δοκιμάστε
                    Paris Platanias
                    http://www.athensweekly.gr

Comment

Originally posted by BlackDahlia View Post
                      Αν τα χαπια κανουν καλη δουλεια.. τοτε ναι, αλλα για καποιους μηνες το πολυ και οχι χρόνια χρηση.. εκτος αν εχεις λιγα κιλα να χασεις τοτε δε βιαζεσαι και τα χανεις σιγα σιγα μονος σου.
                      Αν τα χάπια αδυνατίσματος έφερναν πραγματικά αποτελέσματα, τότε θα κόστιζαν μια περιουσία και σίγουρα θα τα έπαιρναν όλοι!!! Είναι τόσο απλό...

www.karas.gr

Comment

• GReaper
                        GReaper commented
                        Editing a comment
                        Όχι όμως αν είχαν και άσχημες παρενέργειες. Κανείς δε θέλει να αδυνατίσει και ταυτόχρονα να πάθει καρκίνο, να χάσει την όραση του ή να του πέσουν τα δόντια.

Ειχα μεγαλο προβλημα με τον μεταβολισμο μου,ακολουθουσα προγραμμα απο 4 διαφορετικους διαιτολογους (οχι ταυτοχρονα ),ειχα ενταξει 4 φορες την εβδομαδα ασκηση με εντονη σωματικη δραστηριοτητα,επινα πολυ νερο ,ολα σωστα....Η ζυγαρια εκει στην θεση της.... Η αληθεια ειναι οτι τα χαπια τα φοβομουν και ετσι δοκιμασα τα Catch Me, Patch Me .Δεν το χρησιμοποιω πολυ καιρο αλλα νομιζω πως βλεπω διαφορα...Βεβαια συνεχιζω ολα οσα εκανα ως τωρα σωστη διατροφη,ασκηση κτλ....

Comment

Για μένα, το lipovon είναι ο καλύτερος τρόπος για να χάσετε βάρος. Είμαι ευχαριστημένος με αυτό το προϊόν!

Comment

Θεωρώ πως αυτά τα χάπια είναι πολύ ύπουλα διότι οι παρενέργειες έρχονται μετά από χρόνια. Το μόνο που κάνουμε κακό στην υγεία μας http://www.villaveranda-naxos.gr/en.html .Μόνο η διατροφή και η άθληση φέρνουν το σωστό αποτέλεσμα!!!

Comment

Μπορείς πραγματικά να τρέφεσαι σωστά και να κάνεις άσκηση. Κάποια συμπληρώματα μπορείς να τα παίρνεις. Εγώ ας πούμε παίρνω ω-3, γιατί μου είναι αδύνατο για παράδειγμα να τρώω σχεδόν κάθε μέρα ψάρια. Όπως και νά'χει θέλει μέτρο!

Comment

Collapse

• Alien666
                              Reply to ...ό,τι σας κατέβει!
                              Alien666
                              Είδατε πόσο ωραίες συζητήσεις γίνονται όταν πετάμε ό,τι μας κατέβει;;;
                              Today, 12:55
                            • relativer777
                              Reply to Τι γίνεται με τους πλειστηριασμούς;
                              relativer777
                              φίλε μου Μανώλη Φυσικά και τον πρόλαβαν άλλοι και έκαναν την αρχή αλλά αυτός θέλει να κάνει το τέλος να βάλει την ταφόπλακα στο λαό και στο λέει ξεκάθαρα...
                              Today, 12:08
                            • relativer777
                              Reply to Τι γίνεται με τους πλειστηριασμούς;
                              relativer777
                              Στο βιντεάκι που σου ανάρτησα αυτό ακριβώς σου λέει ότι θα σε καταστρέψει εσένα εμένα και όλο το λαό για να σώσει την οικονομία εσύ Γιατί Αμφιβάλλεις...
                              Today, 12:06
                            • Cloud87
                              Reply to Η δύναμη του Χρήματος.
                              Cloud87
                              Ε ξέρω γω. Αμα σου λέγαν θα παντρευτείς μιά χοντρή ή μια χοντρή και κοντή. Τι θα επέλεγες;...
                              Today, 11:55
                            • relativer777
                              Reply to Η δύναμη του Χρήματος.
                              relativer777
                              Νία γιατί έχουν την δύναμη της εξουσίας και την
                              χρησιμοποιούν όπως Αυτοί θέλουν χέστηκαν το τι θέλει ο κόσμος Ή εσύ ή εγώ για τους είμαστε αριθμοί...
                              Today, 11:51

Θέματα

Collapse

Working...
                            X