Announcement

Collapse
No announcement yet.

Όλες οι θρησκείες είναι λάθος

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by annihilator View Post

Πεταμένε. Την ώρα που γράφεις τις θεωρίες σου εμφανίζεται στο κείμενό σου ένα χέρι να ξεφλουδίζει μπανάνες. Θα το έπαιρνα ως προσβολή αν ήμουν στη θέση σου.
    [ATTACH=CONFIG]n2131727[/ATTACH]
    Η ολλανδια η χωρα της τουλιπας ωραια χωρα διαλεξες.

Comment

Opera free proxy vpn.
      Ενσωματωμένο στην όπερα.

Μερικές φορές μπαίνω κι από Βουλγαρία. Σπανιότερα από Σ. Αραβία και Αυσταλία.
      Κοσμογυρισμένος...
      Last edited by annihilator; 30-05-2017, 21:21.

Comment

Η ανεξιθρησκεία είναι δικαίωμα. Και μάλιστα από τα σοβαρά. Και όλες οι θρησκείες να είναι λάθος κατά τη γνώμη κάποιου κανείς δεν έχει το δικαίωμα να σε αναγκάσει να πιστέψεις ή να μην πιστέψεις κάπου.
        Last edited by Cloud87; 18-08-2017, 13:17.

Comment

Οι μεγάλοι αντίπαλοι της θρησκείας είναι το λεγόμενο τρίτο φύλο.
          Τα κουμούνια λιγώτερο. Η μεγάλη αντιθρησκευτική μανία των κομμουνιστών ήταν πριν το 1925. Διατήρησαν βέβαια τον αθεϊσμό και τον διατηρούν και σήμερα και επίσης αν βρεθούν στο μέσο της αντιδικίας θα πάρουν το μέρος των άθρησκων, αλλά είναι κάτι που δεν τους νοιάζει σαν πρώτη προτεραιότητα.
          Αυτοί που έχουν την μεγαλύτερη μανία είναι τα "αδερφάτα". Δεν γλυτώνει κανένας.

Comment

Originally posted by wooded glade View Post
            Αυτοί που έχουν την μεγαλύτερη μανία είναι τα "αδερφάτα". Δεν γλυτώνει κανένας.
            Από τι...;

Comment

Τα γκέϋ εγώ τα άκουσα για πρώτη φορά στην πολιτική στις Αμερικάνικες εκλογές του 1976.
              Πήραν μέρος στην εκστρατεία του Κάρτερ και έλεγαν για τα δικαιώματα κτλπ.
              Σταδιακώς έχουν γίνει το ισχυρότερο πλανητικό λόμπυ.
              Στην Ελλάδα σαφώς ισχυρότερο λόμπυ από ότι είναι η ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ, οι εφοπλιστές Άδωνι.

Comment

Τα γκέϋ εγώ τα άκουσα για πρώτη φορά στην πολιτική στις Αμερικάνικες εκλογές του 1976.
                Πήραν μέρος στην εκστρατεία του Κάρτερ και έλεγαν για τα δικαιώματα κτλπ.
                Σταδιακώς έχουν γίνει το ισχυρότερο πλανητικό λόμπυ.
                Στην Ελλάδα σαφώς ισχυρότερο λόμπυ από ότι είναι η ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ, οι εφοπλιστές Άδωνι.
                Κατάλαβα. φοβού τους κουνιστούς.

Comment

Originally posted by Cloud87 View Post

Κατάλαβα. φοβού τους κουνιστούς.
                  Δε φοβάμαι, έχω μαγνητική ομπρέλα για τα ευρώ.

Comment

Δε φοβάμαι, έχω μαγνητική ομπρέλα για τα ευρώ.
                    Ναι αλλά αυτοί έχουν γίνει υπερδύναμη. Σε λίγο θα νομοθετήσουν για να μπορούν να υιοθετούν κουταβάκια.

Comment

Γεια σας. Ο Χριστός Πράγματι προέτρεπε στους ανθρώπους την αγάπη χωρίς διαχωρισμούς. Λέγοντας αγαπάτε αλλήλους. Δεν απέκλεισε κανένα είδος η μορφή της αγάπης. αυτό που απαγόρευσε στους ανθρώπους ήταν Κάθε είδους πορνεία και είπε ότι ακόμη και με τη σκέψη την Πονηρή οτι αυτός που θα σκεφτεί σεξουαλικά για κάποια γυναίκα εχει πορνεύσει είδη παρότι δεν έχει συμβεί στην πράξη.relativer777
                      Δεν έχω κανονική πρόσβαση ως μέλος και δεν καταλαβαίνω το Γιατί προσπαθώ να το επιλύσω Εάν είναι κάποιο πρόβλημα που εξαρτάται από μένα

Comment

Collapse

• wooded glade
                        Reply to Σύριζα-USA
                        wooded glade
                        Τι άλλο πρέπει να κάνει μία κυβέρνηση για να χαρακτηριστεί ακροδεξιά ;
                        Να κάνει εθνική εορτή τα γενέθλια του Χίτλερ ;

Έχουμε και λέμε:...
                        Today, 16:58
                      • Radrose
                        Reply to Πόσους σκότωσε ο Στάλιν;
                        Radrose
                        ronron, έριξα μια ματιά στην 2η σελίδα, δεν ζητάω σεντόνια με κατεβατά που περιγρ΄φουν στοιχεία και κόντρα στοιχεία.
                        Μια άποψη που να στηρίζεται...
                        Today, 13:40
                      • Radrose
                        Reply to Γη ΕΛΛΗΝΙΚΗ τότε και σήμερα - Β. ΗΠΕΙΡΟΣ
                        Radrose
                        Το ζητούμενο είναι ως τι ξεκίνησε η επανάσταση και η απάντηση είναι αυτή που έδωσα.
                        Το τι "εθνικότητας" ήταν η Φ.Ε., αυτό πόση σημασία...
                        Today, 13:29
                      • Cloud87
                        Reply to Σύριζα-USA
                        Cloud87
                        Και εγώ θεωρώ τον Λένιν πολύ πιο σπουδαίο από τον Χίτλερ. Είμαι μαρξιστής; Οχι. Κατά τα άλλα ας μην το ξανασυζητήσουμε γιατί είσαι φάουλ σε αυτή σου την...
                        Today, 10:09
                      • Cloud87
                        Reply to Σύριζα-USA
                        Cloud87
                        "πρώην κομμουνιστής"; Ρε man τι έγινε αυτό που "πως νιώθουμε που θα έχουμε τον Σύριζα για άλλα 20 χρόνια στη πλάτη μας;" Με τόση ευκολία...
                        Today, 10:04

Θέματα

Collapse

Working...
                      X