Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το Επιχείρημα της Λεπτομερούς Ρύθμισης

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by occultist View Post

Δεν αξίζεις αυτή τη γνώση. Τα αστρικά ταξίδια και πολύ σου είναι.. πάνε πιες το μπάφο σου καλό μου.. δε σε παίρνει το άλλο...

ντου γουατ θαου σαλτ
    Τη γνωση σου?

Comment

τα λεμε συντομα απο καινουριο προφιλ... αντιος αμιγκος

Comment

Στο δικο μου θρεντ βρηκες να κανεις αυτα τα αισχη? Θα τα διαγράψει καποιος η να αρχισω την αντεπιθεση?
        Last edited by Stavrogin; 11-01-2017, 23:07.

Comment

Originally posted by Stavrogin View Post
          Στο δικο θρεντ βρηκες να κανεις αυτα τα αισχη?
          Τι παραξενο μολις βγηκες εσυ μπηκε ο οκουλ ποτε θα γινεις επιτελους ανθρωπος εχεις αρχισει να μ απαγοητευεις
          τςτςτς
          Οσον αφορα το αρχικο ποστ του οκουλ εκει προδωθηκες και προδωσες κι αλλους χρηστες προφανως που συμμετεχουν σε αυτο που γινεται ειχε πλακα αλλα πρεπει να μαθεις να συγκρατεις τα νευρα σου..

Comment

Originally posted by LightAngel View Post

Τι παραξενο μολις βγηκες εσυ μπηκε ο οκουλ ποτε θα γινεις επιτελους ανθρωπος εχεις αρχισει να μ απαγοητευεις
            τςτςτς
            Οσον αφορα το αρχικο ποστ του οκουλ εκει προδωθηκες και προδωσες κι αλλους χρηστες προφανως που συμμετεχουν σε αυτο που γινεται ειχε πλακα αλλα πρεπει να μαθεις να συγκρατεις τα νευρα σου..
            Ναι ρε μεγαλοφυια...και θα το εκανα τοσο προφανες!

Comment

Ναι ρε μεγαλοφυια...και θα το εκανα τοσο προφανες!
              Ο λογαριασμος του θηριου σε εκθετει βλεπεις..
              Κανεις παντα το ιδιο λαθος εισαι προβλεπομενος οι κινησεις σου φαινονται.

Ενω εγω σου χαλασα τα σχεδια που δε νευριασα ετσι?
              χμμ...

Comment

Ο λογαριασμος του θηριου σε εκθετει βλεπεις..
                Κανεις παντα το ιδιο λαθος εισαι προβλεπομενος οι κινησεις σου φαινονται.

Ενω εγω σου χαλασα τα σχεδια που δε νευριασα ετσι?
                χμμ...

Ασε μας ρε λαιτ με τα προβλεπομενα...ο αγνωστος χ ηταν...δεν το επιασες!
                Γραφω εγω ιστορια με τα μελη του φορουμ, γραφει και αυτος το σαχλο παραμυθι του. Μπαινω εγω με τον λογαριασμο του dickhead και κανω ΟΛΑ τα ποστ του φορουμ μπουρδελο, μπαινει η καρικατουρα και με αντιγραφει σε μινιατουρα εκδοση.... και το εκτρωμα βρηκε το θρεντ μου να κανει κωλοχανειο!

Comment

Επαναλαμβάνω!!!...καποιος μοντ να καθαρισει τα αισχη του αγνωστου χ- aka οκουλιστ...

Comment

Μα ναι δεν ειπα για εναν μονο χρηστη ειπα οτι προδωσες κι αλλους χρηστες ο μαεστρος ομως σε τετοιες εικονες εισαι εσυ οποτε ακομα κι αν εισασταν 2 ατομα φταις.

Το παρελθον σου αυτο δειχνει.

Εκτος αυτου οσον αφορα το πμ που το εστειλα σ εσενα ενω ηξερα οτι η ευχη δεν θα περασει διοτι οι ευχες δεν περνανε διαμεσου τριτων υπηρχε λογος που το εστειλα σ εσενα και δε το εστειλα αλλου.

Να με συγχωρεις αν σε τρομαξα κι ολας λιγο αλλα οκ επρεπε να ειναι πιστευτο το ολο

Ο θηριος ειναι ο λογαριασμος που σε εκθετει και ηταν πραγματικα πολυ εξυπνο που τον διεγραψες εγω ομως θυμαμαι..

Κατα τα αλλα καλο το πειραμα εχει πλακα..

Comment

Μα ναι δεν ειπα για εναν μονο χρηστη ειπα οτι προδωσες κι αλλους χρηστες ο μαεστρος ομως σε τετοιες εικονες εισαι εσυ οποτε ακομα κι αν εισασταν 2 ατομα φταις.

Το παρελθον σου αυτο δειχνει.

Εκτος αυτου οσον αφορα το πμ που το εστειλα σ εσενα ενω ηξερα οτι η ευχη δεν θα περασει διοτι οι ευχες δεν περνανε διαμεσου τριτων υπηρχε λογος που το εστειλα σ εσενα και δε το εστειλα αλλου.

Να με συγχωρεις αν σε τρομαξα κι ολας λιγο αλλα οκ επρεπε να ειναι πιστευτο το ολο

Ο θηριος ειναι ο λογαριασμος που σε εκθετει και ηταν πραγματικα πολυ εξυπνο που τον διεγραψες εγω ομως θυμαμαι..

Κατα τα αλλα καλο το πειραμα εχει πλακα..
                      Ακού παρθενοπιπίτσα, εγώ δεν ορρωδώ προ ουδενός!... πόσω μάλλον να με τρομάξουν τα λιλιπούτια σου ξωτικά....εγώ είμαι ο Δαίμονας του Χάους και δύναμαι να φέρω σε πολλαπλούς οργασμούς όλα τα κορίτσια με τα μαυρά και τις γυναίκες με τις εβένινες χαίτες που φαντασιώνεσαι στα ονειρά σου...
                      Πάντως σε λυπάμαι ειλικρινά, πρέπει να πάσχεις από σοβαρό αυτισμό για να πιστεύεις στις ευχές...

Comment

Ακού παρθενοπιπίτσα,
                        Παλι στο καθρεφτη κοιταζεσαι?
                        πόσω μάλλον να με τρομάξουν τα λιλιπούτια σου ξωτικά....
                        Τα ποια? χαχα
                        εγώ είμαι ο Δαίμονας του Χάους και δύναμαι να φέρω σε πολλαπλούς οργασμούς όλα τα κορίτσια με τα μαυρά και τις γυναίκες με τις εβένινες χαίτες που φαντασιώνεσαι στα ονειρά σου...
                        Ασχολησου και λιγο με το μεταφυσικο οι θεοτητες ειναι ανωτερες στην ιεραρχια απο τους δαιμονες..
                        Πάντως σε λυπάμαι ειλικρινά, πρέπει να πάσχεις από σοβαρό αυτισμό για να πιστεύεις στις ευχές...
                        Μη λυπασαι η λυπηση ειναι ενεργεια που φευγει απο σενα και παει σε αυτον που λυπασαι ο ανθρωπος οταν χανει τσαμπα ενεργεια μπορει ακομα και ν αρρωστησει..
                        Αντε εμαθες και κατι παλι σημερα.
                        Οσον αφορα τις ευχες αυτες ειναι ενεργεια καθαρη ενεργεια και ειναι πολυ μεγαλο κεφαλαιο.
                        Οχι σα τις ευχες βεβαια που λετε επεσε ενα αστερι να κανω μια ευχη και φυσικα δε τις λεμε ποτε ψυθιριστα και διαμεσου τριτων χαχαχα

Comment

Ρε παπαρολαγνα lighangelina...αν εχουν τα αρχιδια οι ευνουχισμενοι σου ορχεις, κανε ενα δημοσιο ποστ των pm που μου εστελνες με τις ευχες, που επρεπε να κανω εγω, για να σου επιστρεψει μια κοπελα που ειχε απομακρυνθει...και μετα σε ανταλαγμα θα εκανες εσυ μια ευχη...αλλα προσοχη, μπορει να με κυνηγουσαν κατι νεραιδενιες οντοτητες και λοιπες σαχλαμαρες...καντο για να γελασει το καθε παρδαλο πικραμενο κατσικι...ποσους μαλακες σαν εσενα το νηπιο εχω γνωρισει στο ιντερνετ που ειναι κολλημενοι με το μυστικιστικο role play δεν μπορεις να φανταστεις...αναφέρω ενδεικτικα μια περιπτωση, πολυ πιο ενδιαφερουσα απο τα νηπιακα σου σπερματοδοχα αστρικα ταξιδια...

Κοπέλα από Καναδά με ψευδωνυμο Christy Anise στο chatango.com, μου αποκαλυπτει οτι ειναι βρυκολακας και μου στελνει διαφορες αιμοποτικες της φωτο και είχε την κακή συνήθεια να κανει log out οποτε της καβλωνε πανω στην συζητηση...οταν την ρωτουσα γιατι ειχε φυγει, απαντουσε οτι χτυπουσε η πορτα της και χρειαζοταν διαλογιστικο μετεωρισμο για να επανελθει στην αρχικη ανθρωπινη της μορφη...διοτι δεν επρεπε να δει η μαμα της την βαμπιρικη της φατσα...μια μερα μου ζηταει να αυνανιστουμε μεσω webcam αλλα να καλυψουμε τα προσωπα μας με μαυρες σακουλες που θα τις σφιγαμε στο λαιμο, μεχρι να φτασουμε σε ταυτοχρονο οργασμο...εκεινη την στιγμη θα τις βγαζαμε και οι ψυχες μας θα ενωνονταν...και εγω με αυτον τον τροπο θα γινομουν βρυκολακας...δεν δεχτηκα και δεν μου ξαναμιλησε πια...αυτη πραγματικα με τρομαξε!

Comment

Ρε παπαρολαγνα lighangelina...αν εχουν τα αρχιδια οι ευνουχισμενοι σου ορχεις, κανε ενα δημοσιο ποστ των pm που μου εστελνες με τις ευχες, που επρεπε να κανω εγω, για να σου επιστρεψει μια κοπελα που ειχε απομακρυνθει...και μετα σε ανταλαγμα θα εκανες εσυ μια ευχη...αλλα προσοχη, μπορει να με κυνηγουσαν κατι νεραιδενιες οντοτητες και λοιπες σαχλαμαρες...καντο για να γελασει το καθε παρδαλο πικραμενο κατσικι...ποσους μαλακες σαν εσενα το νηπιο εχω γνωρισει στο ιντερνετ που ειναι κολλημενοι με το μυστικιστικο role play δεν μπορεις να φανταστεις...αναφέρω ενδεικτικα μια περιπτωση, πολυ πιο ενδιαφερουσα απο τα νηπιακα σου σπερματοδοχα αστρικα ταξιδια...

Κοπέλα από Καναδά με ψευδωνυμο Christy Anise στο chatango.com, μου αποκαλυπτει οτι ειναι βρυκολακας και μου στελνει διαφορες αιμοποτικες της φωτο και είχε την κακή συνήθεια να κανει log out οποτε της καβλωνε πανω στην συζητηση...οταν την ρωτουσα γιατι ειχε φυγει, απαντουσε οτι χτυπουσε η πορτα της και χρειαζοταν διαλογιστικο μετεωρισμο για να επανελθει στην αρχικη ανθρωπινη της μορφη...διοτι δεν επρεπε να δει η μαμα της την βαμπιρικη της φατσα...μια μερα μου ζηταει να αυνανιστουμε μεσω webcam αλλα να καλυψουμε τα προσωπα μας με μαυρες σακουλες που θα τις σφιγαμε στο λαιμο, μεχρι να φτασουμε σε ταυτοχρονο οργασμο...εκεινη την στιγμη θα τις βγαζαμε και οι ψυχες μας θα ενωνονταν...και εγω με αυτον τον τροπο θα γινομουν βρυκολακας...δεν δεχτηκα και δεν μου ξαναμιλησε πια...αυτη πραγματικα με τρομαξε!
                            Τί έχεις τραβήξει κι εσύ στη ζώη σου καημένε μου Σταβροτζιν...

Comment

Originally posted by annihilator View Post

Τί έχεις τραβήξει κι εσύ στη ζώη σου καημένε μου Σταβροτζιν...
                              Επρεπε να ειχα δεχτει στην προκειμενη περιπτωση να τραβηξουμε την αμοιβαια μαλακια...και οτι προκυψει!... Σημερα μπορει να δαγκωνα τρυφερες κορασιδες στο λαιμουδακι!

Comment

Ναι ξερω φταιω που δεν νευριαζω οπως εσυ τι εγινε παλι θα χασουμε τον ελεγχο παλι θα ξεκινησουμε να βριζουμε?
                                Οταν κανω πλακες αναλαμβανω και τις ευθηνες δεν βριζω σα τη κοτα και δεν χανομαι αυτο ειναι ενα απο τα ελλατωματα σου ελπιζω καποια στιγμη να καταφερεις να το ξεπερασεις.
                                Κανα αλλο επιχειρημα να σκεφτεις εχεις?
                                Πρεπει να προσπαθησεις ακομα περισσοτερο γιατι εγω ακομα γελαω ξερεις βλεπω το βιντεο με τους τουρκους τωρα χαχα

Εσυ κανεις υποτιθεται το πειραμα αλλα στην ουσια εσυ εισαι το πειραματοζωο οτι κι αν κανεις οτι κι αν πεις παλι εσυ θα χασεις τον ελεγχο οποτε τι το προσπαθεις..

Μπορεις βεβαια να κανεις κι ενα ταξιδι πισω μια δεκαετια ας πουμε και ισως βρεις κατι που να με πειραξει ισως..

Comment

Collapse

Θέματα

Collapse

Working...
                                X