Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το Επιχείρημα της Λεπτομερούς Ρύθμισης

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

καλήν σας ημέραν άρχοντες.
    https://www.eurovoix.com/wp-content/...11/gr_1970.gif

Comment

Originally posted by ilias1990 View Post

Εσύ το παραδέχτηκες εκεί ότι είσαι troll... Εκτός αν είσαι άλλος πράγμα το οποίο δεν νομίζω γιατί άνοιξες κι εδώ παρόμοιο θέμα με εκεί...
      Α μαλιστα τωρα βγαζει νοημα το ολο Ευχαριστουμε Ηλια.

Αν ειχες και το λινκ θα ηταν ακομα καλυτερα

Comment

• ilias1990
        ilias1990 commented
        Editing a comment
        Το θέμα διαγράφηκε από τους διαχειριστές...

• LightAngel
        LightAngel commented
        Editing a comment
        Κριμα γιατι θα ειχε πλακα το ολο..

τώρα το καταλάβατε ότι σας τρολλάρει;
      https://www.eurovoix.com/wp-content/...11/gr_1970.gif

Comment

"
        Το θέμα διαγράφηκε από τους διαχειριστές.."

ή απλά δεν υπήρχε ποτέ και ο Ηλίας το φαντάστηκε.. ά ρε ψυχοπαθάρα μου εσύ :) σου έγραψε ο γιατρός ρισπεριδόνη ή όχι ακόμα;
        να την παίρνεις, έτσι; μη όταν σου λέει να ανοίξεις το στόμα τη βάζεις ανάμεσα στα δόντια και μετά τη φτύνεις...

Comment

Originally posted by superban View Post

Αφού είναι Α.μ.Ε.Α... και που το κατάλαβαν χειροκροτώ..

Comment

είμαι περήφανος για τη νοημοσύνη των νεοελλήνων :) not bad.. (μετά από 2 βδομάδες αλλά οκ είπαμε Ελαντα... )

Comment

Α μαλιστα οι γνωσεις του οκουλ ειναι απο κειμενα του μεταφυσικου πολυ ενδιαφερον.

Απλα μια γρηγορη ματια στο μεταφυσικο αυτο δειχνει και η πλακα συνεχιζεται.

Comment

δεϊ σίμι τρολινγκ δει χέιτιν...

Comment

Originally posted by superban View Post
                  Αφου τα εχουμε πει πρωτα θα κανεις την ερωτηση και μετα θα τρολαρεις μη τα κανεις αναποδα οριστε τωρα απο τρολ θα καταληξει να γινει σοβαρος και θα χασουμε τη πλακα

Comment

Originally posted by LightAngel View Post
                    Α μαλιστα οι γνωσεις του οκουλ ειναι απο κειμενα του μεταφυσικου πολυ ενδιαφερον.

Απλα μια γρηγορη ματια στο μεταφυσικο αυτο δειχνει και η πλακα συνεχιζεται.

καλά, το ότι τρόλλαρα δε σημαίνει πως δεν ξέρω κιόλας από αποκρυφισμό.

αλλά όταν οι 9 στους 10 στο metafysiko δε ξέρουν τη διαφορά μεταξύ Εσωτερισμού και Μαγεία απλά δε προσπαθείς να
                    τους εξηγήσεις... δεν αξίζουν τη γνώση μου...τους τρολλάρω και τελειώνει η ιστορία.. σιγά μη κάθομαι να εξηγώ όπως σε μικρά
                    παιδιά την άλφαβήτα της μυστικής γνώσης..

Comment

Αφου τα εχουμε πει πρωτα θα κανεις την ερωτηση και μετα θα τρολαρεις μη τα κανεις αναποδα οριστε τωρα απο τρολ θα καταληξει να γινει σοβαρος και θα χασουμε τη πλακα

και εσύ αρχιτρολλ με τα αστρικά σου ταξίδια σε συγχαίρω!! σε κερνάω μαριχουάνα ως ένδειξη συμφιλίωσης :)

Comment

πάω να παίξω LoL τα λέμε μετά αα και που'σαι... τα αστρκά ταξίδια είναι μούφα. ^_^ φιλικά πάντα, έτσι.... άμα δεν πιεις μαύρο καταλαβαίνεις πόσο placebo effect είναι και ποτέ δεν "ταξιδεύεις" βασικά ούτε εκατοστό δεν μετακινείσαι χαχα...

αλλά άμα τα πιστεύεις αυτά λογικά θα πιστεύεις και στο Ιησού,στους μονόκερους, στις νεράϊδες και κοντολιγίς, σε όλα τα τα παραμύθια.

άντε μπάϊ

Comment

Βασικα τα αστρικα ταξιδια γινονται με το αστρικο το σωμα το κανονικο απλα κοιμαται κατα τα αλλα δε λεω ειχες αρκετη πλακα.
                          Last edited by LightAngel; 11-01-2017, 23:07.

Comment

Α μαλιστα για φωτισε μας τοτε να δουμε κι εμεις τη διαφορα του εσωτερισμου με τη μαγεια

Δεν αξίζεις αυτή τη γνώση. Τα αστρικά ταξίδια και πολύ σου είναι.. πάνε πιες το μπάφο σου καλό μου.. δε σε παίρνει το άλλο...

ντου γουατ θαου σαλτ

Comment

Βασικα τα αστρικα ταξιδια γινονται με το αστρικο το σωμα το κανονικο απλα κοιμαται κατα τα αλλα δε λεω ειχες αρκετη πλακα.

^ αυτό είναι η αλήθεια. Και δεν υπάρχει "αστρικό σώμα". Υπάρχει πνεύμα και δεν υπάρχει τρόπος να ταξιδέψεις εκτός φυσικών νόμων, χωροχρόνου και διαστάσεων. Σορυ που στο χαλάω αλλά αυτή είναι η πάσα αλήθεια.. αυτές δεν είναι τίποτα άλλο πέρα από κομπογιαννίτικες παπαριές.. και άμα τα πιστεύεις πραγματικά χάνεις τον καιρό σου.

Comment

Collapse

Θέματα

Collapse

• Orestes
                                μετα το πρωτο ραντεβου, τι κανω?
                                Orestes
                                Καλησπερα σε ολους, ειμαι 22 χρονων και μου αρεσει μια κοπελα που ειναι 24...την συγκεκριμενη που λετε, την γνωρισα τα χριστουγεννα μεσω κοινης παρεας...
                                Yesterday, 23:04
                              • Anna.io
                                Ζηλευω
                                Anna.io
                                Τον ζηλεύω τόσο πολύ δεν ξέρω πως να το αντιμετωπίσω.
                                ξεκίνησα μαζί του καθαρά μια σχέση σεξ εκείνος όμως άρχισε να με πιέζει για Περισσότερα κάτι...
                                Yesterday, 22:38
                              • papadope
                                Θέλετε να δώσετε μια γνώμη;
                                papadope
                                Γεια σας.
                                Ανέβασα ένα νέο μου τραγούδι και θέλω κάποιες γνώμες πάνω σ' αυτό. Αν έχετε την καλοσύνη να το ακούσετε, θα ήμουν ευγνώμων.
                                ...
                                15-01-2017, 20:34
                              • Orpheas
                                Μάλαμουτ Αλάσκας
                                Orpheas
                                Ο σκύλος μου ένα Μάλαμουτ Αλάσκας 6 μηνών θηλυκό με το όνομα Maya, (όνομα που του έδωσα επηρεασμένος από την ταινία Eight Below -2006)! H Maya δεν θέλει...
                                Malamute Alaskan
                                15-01-2017, 14:40
                              • PeterA
                                DJ από τα lidl
                                PeterA
                                απλά δέστε το
                                η μάλλον ακούστε το...
                                14-01-2017, 19:55
                              Working...
                              X