Announcement

Collapse
No announcement yet.

Βοήθεια... προβλήματα με τον υπολογιστή μου!!! Part ΙΙ

Collapse

Collapse

Θέματα

Collapse

• KautoSkili
    Θα πειραματιζοσασταν ποτε;
    KautoSkili
    Ειμαι bisexual. Αρχισα να κοιμαμαι με ανδρες υστερα απο ... περιεργεια κ επειδη μου αρεζαν καποια ανδρικα χαρακτηριστικα (κοιλιακοι, γενια κτλ). Ειμαι...
    Ναι, εχω πειραματιστει
    33,33%
    2
    Οχι αλλα εχω σκεφτει
    0%
    0
    Οχι και δεν θα θελω
    66,67%
    4
    Today, 10:00
  • achilleas 21
    ΠΡΟΦΗΤΕΙΕC και λόγοι Γερόντων
    achilleas 21
    Καποιες προφητειες ήδη επαληθεύονται.Καποιες άλλες εχουν αρχισει να πραγματοποιούνται.Ο καιρος γαρ εγγυc

Πατερ Σαββας Αχιλλέως 21
    Για...
    Yesterday, 18:51
  • mailmad
    Γυμναστήριο Yava Πειραιά
    mailmad
    Θα ήθελα να καταθέσω τη γνώμη μου για το γυμναστήριο Yava Πειραιά.
    Έχει δεχτεί μεγάλη προβολή και διαφήμιση. Πρόκειται για ένα τεράστιο χώρο (ισχυρίζονται...
    Yesterday, 12:31
  • KATA_PSEYDOYS
    ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    KATA_PSEYDOYS
    Φιλε συνανθρωπε αθεε

Παραβλεποντας οτι δηλωνεις αθεος...
    ευελπιστωντας στο ενδεχομενο...να εισαι ανθρωπος που αγαπας Την Λογικη...Την...
    25-05-2015, 22:26
  • stella3
    Henna tattoo
    stella3
    Καλησπέρα! Δεν είμαι και σίγουρη ότι ανέβασα το θέμα στη σωστή κατηγορία, αλλά δεν ήξερα καθόλου πού να το κολλήσω! :P

Θέλω να κάνω τατουάζ...
    25-05-2015, 22:00
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by nightcrawler View Post
    επιλεγω στο compiz τα plugin για φωτιες και νερο αλλα δεν κανει τπτ ρε
    γαμωτο..μηπως υπαρχει αλλη πατεντα?
    Όχι ρε, μια χαρά λειτουργεί...
    Αν δεν κάνω λάθος με φωτιά μπορείς να παίξεις πατώντας Shift+Super+Αριστερό_κλικ..
    Hakuna Matata :: My website... :: Οι σημειώσεις μου 2007-2010
    --> Σύλλογος Φοιτητών <-- :: ~~ Φακ yeah! ~~ :: DinoSource (aka FOSS) :: Erasmus at Helsinki

Comment

• οκ..Super= ?..τι εννοεις? ευχαριστω...
      Νιεχ

Comment

οκ..Super= ?..τι εννοεις? ευχαριστω...
        xaxaxa...
        Το super είναι αυτό που λέγεται start όταν έχεις Windows... Κοινώς αυτό που στα Windows ανοίγει το Start (την έναρξη)..
        Μεταξύ του αριστερού Ctrl και Alt..
        --> Σύλλογος Φοιτητών <-- :: ~~ Φακ yeah! ~~ :: DinoSource (aka FOSS) :: Erasmus at Helsinki

Comment

• με ψαρωσες για μια στιγμη ..μετα το σκεφτηκα ..δεν το ελεγες windows απο την αρχη ..thanx ..Merry x-mas..
          Νιεχ

Comment

με ψαρωσες για μια στιγμη ..μετα το σκεφτηκα ..δεν το ελεγες windows απο την αρχη ..thanx ..Merry x-mas..
            hohoho
            Merry Christmas to you too!!

Comment

• Re paides elava to eksis e-mail apo kapoia epafi mou!!!

Code:
              Hey, people.

Sorry to break the news, but looks like all of those warnings were real!
              The use of MSN and e-mail will cost money from janury 2008 onwards. If you
              Send this message to 18 different people from your list, your little MSN
              Icon will turn blue and that will make it free for you. If you don't
              believe Me, go on to (www.msn.com) and see it yourself. Don't forward this
              message,

But copy and paste it so that people will actually read it.

It is Andy and John - the directors of MSN - sorry for the interruption,
              but MSN is really closing down. This is because too many inconsiderate
              people Are taking up all the names (e.g.. Making up lots of different
              accounts for

Just one person), and we are only left with 578 names.

If you would like to close your account, DO NOT SEND THIS MESSAGE ON. But,
              If you would like to keep your account, then SEND THIS MESSAGE TO EVERYONE
              ON YOUR CONTACT LIST. This is no joke, as we Will be shutting down the
              Servers. Send it on, thanks.

WHOEVER DOES NOT SEND THIS MESSEAGE, YOUR ACCOUNT WILL BE CLOSED AND IT
              WILL COST YOU 100.00 (pending) A MONTH TO USE. SEND THIS TO EVERYONE ON
              YOUR CONTACT LIST. NOW YOU KNOW WHAT TO DO. PLEASE DO NOT FORWARD THIS OR
              REPLAY. COPY THE WHOLE E-MAIL. RETURN TO YOUR INBOX AND CLICK ON NEW. THEN
              PASTE 'THANK YOU FOR YOUR ATTENTION'
              Kserei kaneis ti paizei????
              As mou pei!!!
              di.forum.sokosnet.com ex-moderator.
              To nickname mou proferetai ΙΛΙΟΝ και όχι ΑΪΛΑΪΟΝ(pou gurise kai mou eipe kapoia di-itiki psyxi!!!!)

FOSS UoA

Ρούχα γαμάτα....μυαλά γάματα......

Comment

• Originally posted by jimmaras_ilion View Post
                Re paides elava to eksis e-mail apo kapoia epafi mou!!!

Code:
                Hey, people.

Sorry to break the news, but looks like all of those warnings were real!
                The use of MSN and e-mail will cost money from janury 2008 onwards. If you
                Send this message to 18 different people from your list, your little MSN
                Icon will turn blue and that will make it free for you. If you don't
                believe Me, go on to (www.msn.com) and see it yourself. Don't forward this
                message,

But copy and paste it so that people will actually read it.

It is Andy and John - the directors of MSN - sorry for the interruption,
                but MSN is really closing down. This is because too many inconsiderate
                people Are taking up all the names (e.g.. Making up lots of different
                accounts for

Just one person), and we are only left with 578 names.

If you would like to close your account, DO NOT SEND THIS MESSAGE ON. But,
                If you would like to keep your account, then SEND THIS MESSAGE TO EVERYONE
                ON YOUR CONTACT LIST. This is no joke, as we Will be shutting down the
                Servers. Send it on, thanks.

WHOEVER DOES NOT SEND THIS MESSEAGE, YOUR ACCOUNT WILL BE CLOSED AND IT
                WILL COST YOU 100.00 (pending) A MONTH TO USE. SEND THIS TO EVERYONE ON
                YOUR CONTACT LIST. NOW YOU KNOW WHAT TO DO. PLEASE DO NOT FORWARD THIS OR
                REPLAY. COPY THE WHOLE E-MAIL. RETURN TO YOUR INBOX AND CLICK ON NEW. THEN
                PASTE 'THANK YOU FOR YOUR ATTENTION'
                Kserei kaneis ti paizei????
                As mou pei!!!
                pipes...
                My Webpage | Foss UoA

Comment

• Idia syzitisi gi'auto to thema exei ginei edw!!!!
                  (Pros apantisi se osous to lavete!!!)
                  di.forum.sokosnet.com ex-moderator.
                  To nickname mou proferetai ΙΛΙΟΝ και όχι ΑΪΛΑΪΟΝ(pou gurise kai mou eipe kapoia di-itiki psyxi!!!!)

FOSS UoA

Ρούχα γαμάτα....μυαλά γάματα......

Comment

• Πως μπορω να σβησω καθε entry ενος προγραμματος απο την registry??

//Χρονια πολλα
                    [ my site | my twitter | foss-uoa | One Piece ]

Comment

• Ξέρει κανείς πώς μπορώ να κάνω τα "κρυφά" αρχεία των windows να είναι "κρυφά" και στο linux (Ubuntu 7.10); Μου τα έχει όλα φανερά.
                      TopGear
                      Some say he has named every single blade of grass surrounding the Top Gear test track. And that he was a CIA experiment gone wrong. All we know is, he is called The Stig...
                      Γνήσια θύρα 21 1975 - Original 21 1982
                      Rory Gallagher
                      Robbie Williams

Comment

• Originally posted by TopGear View Post
                        Ξέρει κανείς πώς μπορώ να κάνω τα "κρυφά" αρχεία των windows να είναι "κρυφά" και στο linux (Ubuntu 7.10); Μου τα έχει όλα φανερά.
                        Aν βάλεις μία τελίτσα μπροστά από το όνομα...
                        Πχ ο φάκελος New Folder θα γίνει .New Folder...
                        Χριστουγεννιάτικα θα κρύψεις τις τσόντες σου?
                        hohoho...

Μετά αν θες να το δεις από terminal κάνεις
                        Code:
                        ls -a
                        Last edited by mad_nassos; 25-12-2007, 12:26.

Comment

• Originally posted by mad_nassos View Post
                          Aν βάλεις μία τελίτσα μπροστά από το όνομα...
                          Πχ ο φάκελος New Folder θα γίνει .New Folder...
                          Χριστουγεννιάτικα θα κρύψεις τις τσόντες σου?
                          hohoho...
                          Το πέτυχες. Γι'αυτό ακριβώς το λόγο το θέλω.

Μπορώ να μετονομάσω αρχείο που είναι σε ntfs σύστημα; Είναι δυνατόν αυτό;

Ή βάζω την τελίτσα από τα windows, οπότε στο linux δε φαίνεται τίποτα;
                          //edit Το παραπάνω δε γίνεται.

Μετά αν θες να το δεις από terminal κάνεις
                          Code:
                          ls -a
                          To ξέρω.
                          Last edited by TopGear; 25-12-2007, 12:34.
                          TopGear
                          Some say he has named every single blade of grass surrounding the Top Gear test track. And that he was a CIA experiment gone wrong. All we know is, he is called The Stig...
                          Γνήσια θύρα 21 1975 - Original 21 1982
                          Rory Gallagher
                          Robbie Williams

Comment

• Originally posted by TopGear View Post
                            Το πέτυχες. Γι'αυτό ακριβώς το λόγο το θέλω.

Μπορώ να μετονομάσω αρχείο που είναι σε ntfs σύστημα; Είναι δυνατόν αυτό; Ή βάζω την τελίτσα από τα windows, οπότε στο linux δε φαίνεται τίποτα;
                            Νομίζω δεν μπορείς να βάλεις τελίτσα από τα Windows, γιατί σου βγάζει εκείνο το ηλίθιο μήνυμα ότι απαγορεύονται ερωτηματικά, κάτω παύλες, θαυμαστικά και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο...
                            Από το Linux εμένα σε 2 αρχεία που το έκανα, μπόρεσα και το έκανα ακόμα γραφικά... Ούτε Sudo δεν χρειάστηκα...
                            Και στις δύο περιπτώσεις ήταν ntfs (ένας απλός κι ένας εξωτερικός)...

Comment

• Originally posted by mad_nassos View Post
                              Νομίζω δεν μπορείς να βάλεις τελίτσα από τα Windows, γιατί σου βγάζει εκείνο το ηλίθιο μήνυμα ότι απαγορεύονται ερωτηματικά, κάτω παύλες, θαυμαστικά και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο...
                              σκεψου παλι τι κομπαρσιλικι ειπες
                              το extension πως το βαζεις?
                              [ my site | my twitter | foss-uoa | One Piece ]

Comment

• Originally posted by SpartanGeorge View Post
                                σκεψου παλι τι κομπαρσιλικι ειπες
                                το extension πως το βαζεις?
                                Α, ναι....
                                oooooook....

Comment

Working...
                                X