Announcement

Collapse
No announcement yet.

Βοήθεια... προβλήματα με τον υπολογιστή μου!!! Part ΙΙ

Collapse

Collapse

• mailmad
    Reply to ο αντρας μου τα εφτιαξε με την πρωην
    mailmad
    Είναι σίγουρα οδυνηρή η κατάσταση που βιώνεις, αλλά δεν είναι και η χειρότερη.
    Θα μπορούσες να ήσουν και ήδη παντρεμένη. Έχω ακούσει ακόμα και περιστατικό...
    Today, 11:23
  • Quintadeen
    Reply to ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    Quintadeen
    Δεν νομίζω ότι μπορεί να γίνει αντιπαραβολή και σύγκριση μεταξύ ζωντανής και νεκρής ύλης, ακόμα κι αν αυτή είναι καλά συγκροτημένη και φτιαγμένη για να...
    Today, 11:09
  • Quintadeen
    Reply to χαλαρή στύση
    Quintadeen
    Λογικό ακούγεται αν είσαι 60+ ετών. Είσαι όμως; Δεν είπες.

Επίσης, ποια είναι αυτή η "πρώτη γύρα" για την οποία μιλάς; Μήπως εννοείς...
    Today, 10:59
  • Quintadeen
    Reply to Τσόντα με ομοφυλόφιλο φίλο
    Quintadeen
    Όχι, δεν την αφήνω, γιατί όσα έγραψες ισχύουν για σένα αλλά όχι για μένα.

Δεν υπάρχει περίπτωση να έχω σχέση με μια κοπέλα και να κάνω τέτοια...
    Today, 10:47
  • Quintadeen
    Reply to Με διαφορα ρωγας
    Quintadeen
    Για μένα όλα αυτά αδιακρίτως είναι ακατάλληλα. Ειδικά το πρώτο που αναφέρεις, η συγκαλυμμένη ... αποκάλυψη, είναι επιπλέον υποκρισία και αποτελεί έναν...
    Today, 10:36

Θέματα

Collapse

• koroidaki
    ο αντρας μου τα εφτιαξε με την πρωην
    koroidaki
    Έχω ξενερώσει με τον άντρα που έχω σχέση, γιατι αυτός συνέχεια επικοινωνεί κρυφά με την πρώην του, και της την πέφτει πάλι...της λέει οτι δεν έχει σχέση...
    Yesterday, 23:24
  • koroidaki
    ο αντρας μου τα εφτιαξε με την πρωην
    koroidaki
    Έχω ξενερώσει με τον άντρα που έχω σχέση, γιατι αυτός συνέχεια επικοινωνεί κρυφά με την πρώην του, και της την πέφτει πάλι...της λέει οτι δεν έχει σχέση...
    Yesterday, 23:21
  • koroidaki
    ξενερωσα ερωτικά...και γενικά
    koroidaki
    Έχω ξενερώσει με τον άντρα που έχω σχέση, γιατι αυτός συνέχεια επικοινωνεί κρυφά με την πρώην του, και της την πέφτει πάλι...
    Του το είπα οτι με...
    Yesterday, 22:53
  • Nikos...
    χαλαρή στύση
    Nikos...
    Η στύση που έχω είναι χαλαρή δεν είναι σκληρή σαν πέτρα όπως θα έπρεπε να είναι, το θέμα είναι πως ενώ έχω στύση και στην πρώτη γύρα όλα είναι κομπλέ...
    Yesterday, 22:16
  • vasili
    Τι λεμε μανουλι
    vasili
    Θα θιξω ενα θεμα που με απασχολει καιρο τωρα. Καποιοι αντρες αποκαλουν καποιες γυναικες μανουλια, αυτο εχει να κανει με το οτι τις βλεπουν σαν μελλοντικες...
    Yesterday, 17:33
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nero??Φτου κακά...
    Ashampoo και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

Comment

• Καλημέρα παιδιά. Έχω dvd player,ένα cd writer και αγόρασα τώρα dvd rw. Αν συνδέσω και τα 3 δε λειτουργεί ο υπολογιστής, κολλάει στο BIOS(αλλά το dvd rw δουλεύει, ανοίγει το πορτάκι του δηλαδή). Αν αποσυνδέσω το dvd rw τότε λειτουργεί κανονικά ο υπολογιστής. Μήπως πρέπει να αποσυνδέσω έναν από τους 2 άλλους οδηγούς?

Comment

• Originally posted by maxitis View Post
        Καλημέρα παιδιά. Έχω dvd player,ένα cd writer και αγόρασα τώρα dvd rw. Αν συνδέσω και τα 3 δε λειτουργεί ο υπολογιστής, κολλάει στο BIOS(αλλά το dvd rw δουλεύει, ανοίγει το πορτάκι του δηλαδή). Αν αποσυνδέσω το dvd rw τότε λειτουργεί κανονικά ο υπολογιστής. Μήπως πρέπει να αποσυνδέσω έναν από τους 2 άλλους οδηγούς?
        Yποθέτω πως κανονικά δεν θα έπρεπε...
        Για δοκίμασε να έχεις συνδεδεμένο πάνω μόνο το dvd-rw, και έτσι θα καταλάβεις και αν φταίει αυτό ή όχι...
        Hakuna Matata :: My website... :: Οι σημειώσεις μου 2007-2010
        --> Σύλλογος Φοιτητών <-- :: ~~ Φακ yeah! ~~ :: DinoSource (aka FOSS) :: Erasmus at Helsinki

Comment

• paidia skaftomai na paro mia othoni tft 19-22 intswn...epeidi den to exo psaksei idiaitera omws, mipws exei kaneis kati na proteinei??? to poso kalo tha einai na min ksepernaei ta 350 eurw.akouw protaseis!

Comment

• Pare me 200E mia LG pou exei eggyisi 0 kammenwn pixel, kai geniki eggyiisi 3 xronwn. (Ta 0 pixel mono mexri kai 19" )

Comment

• file m ta cd dvd klpa exoun apo piso ena jumper p leei master slave i cable select
              mipos auto dimiourgei to prob?

Comment

• Originally posted by giochlio View Post
                paidia skaftomai na paro mia othoni tft 19-22 intswn...epeidi den to exo psaksei idiaitera omws, mipws exei kaneis kati na proteinei??? to poso kalo tha einai na min ksepernaei ta 350 eurw.akouw protaseis!
                mad_nassos εδώ...
                Άσχετα με το τι θα πάρεις, σε συμβουλεύω αν παίζεις παιχνίδια να μην πάρεις πολύ μεγάλη...
                Φίλοι μου έχουν μετανιώσει ακόμα και τη 19άρα όταν παίζουν Shoot 'em 'up (όπως γράφεται...)
                Σύλλογος Φοιτητών
                Φοιτητική Ανεξάρτητη Κίνηση
                Erasmus@Helsinki

Comment

• Originally posted by fli View Post
                  mad_nassos εδώ...
                  Άσχετα με το τι θα πάρεις, σε συμβουλεύω αν παίζεις παιχνίδια να μην πάρεις πολύ μεγάλη...
                  Φίλοι μου έχουν μετανιώσει ακόμα και τη 19άρα όταν παίζουν Shoot 'em 'up (όπως γράφεται...)
                  den paizo kai poli paixnidia..anti8thetws thelw megali epifaneia ergasias! exo akousei kala logia gia samsung 22", den kserw an isxuei...

Comment

• Ένας φίλος πήρε το τροφοδοτικό Thermaltake TR2-470W και έχει την εξής απορία: Ο ανεμιστήρας του τροφοδοτικού ρουφάει ή φτύνει αέρα; Γιατί η κατάσταση έχει ως εξής: Όταν βάζεις το τροφοδοτικό στη θέση του υπάρχει δυνατότητα να το βάλεις με τον ανεμιστήρα να βλέπει την ψύκτρα της CPU και ενδεχομένως να της δίνει αέρα, κάτι που δεν ξέρουμε αν επεμβαίνει στη σωστή της λειτουργία, και να το βάλεις με τον κώλο στην ψύκτρα, με τον ανεμιστήρα από την άλλη, προς το τοίχωμα του κουτιού. `

What do I do oh guru of computer wisdommmm
                    ​Saw thiiiiiiiiiings....

Comment

• Originally posted by November Rain View Post
                      Ένας φίλος πήρε το τροφοδοτικό Thermaltake TR2-470W και έχει την εξής απορία: Ο ανεμιστήρας του τροφοδοτικού ρουφάει ή φτύνει αέρα; Γιατί η κατάσταση έχει ως εξής: Όταν βάζεις το τροφοδοτικό στη θέση του υπάρχει δυνατότητα να το βάλεις με τον ανεμιστήρα να βλέπει την ψύκτρα της CPU και ενδεχομένως να της δίνει αέρα, κάτι που δεν ξέρουμε αν επεμβαίνει στη σωστή της λειτουργία, και να το βάλεις με τον κώλο στην ψύκτρα, με τον ανεμιστήρα από την άλλη, προς το τοίχωμα του κουτιού. `

Εγώ με τον κώλο προς την ψύκτρα το έχω βάλει... Και να φτύνει κάνει κύκλωμα με τον από κάτω ανεμιστήρα του κουτιού. Λογικά έχει και ένα ανεμιστήρα στο πίσω μέρος του κουτιού.
                      [*]Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
                      [*]The luckiest man who walks on this earth is the one who finds... 真の

Homepage || A 天使 in my arms!

Comment

• Να ρωτήσω ρε παιδιά, έχω το Kaspersky Internet Security 7.0 (όχι αγορασμένο βέβαια) και έκανα update τις databases του, αλλά μόλις ολοκληρώθηκε η διαδικασία του update μου έβγαλε μύνημα ότι το licence key μου έχει γίνει blacklisted παραθέτοντας διάφορους λόγους που μπορεί να το προκάλεσαν αυτό, και μου λέει ότι μέχρι να αναναιώσω το key μου ή να αγοράσω άλλο δεν θα είναι διαθέσιμη η λειτουργία του update.
                        Το πρόβλημα μου είναι όμως ότι κάθε λίγο και λιγάκι που πετάει εκεί που κάθομαι το σχετικό μύνημα και μου σπάει τα νεύρα.
                        Ξέρει κανείς καμιά λύση ώστε τουλάχιστον να μην μου βγάζει αυτό το $^#& μύνημα κάθε τρία λεπτά??
                        Last edited by SROK; 23-12-2007, 16:18.
                        Active Member
                        Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες ψάχνω κουράγιο μήπως και ονειρευτώ.
                        Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες καλή ευκαιρία μήπως και μαγευτώ.

Δείξε σεβασμό,δείξε σεβασμό πες κάτι θετικό ή βγάλε τον σκασμό!-T.X.C

When people say you shouldn't, show 'em why you should. When people say you can't,
                        show 'em why you can. When people say you won't, show 'em why you will. And therefore, there will be no more doubters.

Comment

• Originally posted by SROK View Post
                          Να ρωτήσω ρε παιδιά, έχω το Kaspersky Internet Security 7.0 (όχι αγορασμένο βέβαια) και έκανα update τις databases του, αλλά μόλις ολοκληρώθηκε η διαδικασία του update μου έβγαλε μύνημα ότι το licence key μου έχει γίνει blacklisted παραθέτοντας διάφορους λόγους που μπορεί να το προκάλεσαν αυτό, και μου λέει ότι μέχρι να αναναιώσω το key μου ή να αγοράσω άλλο δεν θα είναι διαθέσιμη η λειτουργία του update.
                          Το πρόβλημα μου είναι όμως ότι κάθε λίγο και λιγάκι που πετάει εκεί που κάθομαι το σχετικό μύνημα και μου σπάει τα νεύρα.
                          Ξέρει κανείς καμιά λύση ώστε τουλάχιστον να μην μου βγάζει αυτό το $^#& μύνημα κάθε τρεία λεπτά??
                          Ψάξε για άλλο key...
                          [*]Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
                          [*]The luckiest man who walks on this earth is the one who finds... 真の

Homepage || A 天使 in my arms!

Comment

• Originally posted by November Rain View Post
                            Ένας φίλος πήρε το τροφοδοτικό Thermaltake TR2-470W και έχει την εξής απορία: Ο ανεμιστήρας του τροφοδοτικού ρουφάει ή φτύνει αέρα; Γιατί η κατάσταση έχει ως εξής: Όταν βάζεις το τροφοδοτικό στη θέση του υπάρχει δυνατότητα να το βάλεις με τον ανεμιστήρα να βλέπει την ψύκτρα της CPU και ενδεχομένως να της δίνει αέρα, κάτι που δεν ξέρουμε αν επεμβαίνει στη σωστή της λειτουργία, και να το βάλεις με τον κώλο στην ψύκτρα, με τον ανεμιστήρα από την άλλη, προς το τοίχωμα του κουτιού. `

Originally posted by understracker View Post
                            Εγώ με τον κώλο προς την ψύκτρα το έχω βάλει... Και να φτύνει κάνει κύκλωμα με τον από κάτω ανεμιστήρα του κουτιού. Λογικά έχει και ένα ανεμιστήρα στο πίσω μέρος του κουτιού.
                            Τώρα που το αναφέρατε, ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να τοποθετείται το τροφοδοτικό;
                            TopGear
                            Some say he has named every single blade of grass surrounding the Top Gear test track. And that he was a CIA experiment gone wrong. All we know is, he is called The Stig...
                            Γνήσια θύρα 21 1975 - Original 21 1982
                            Rory Gallagher
                            Robbie Williams

Comment

• Έχω φορτώσει servers στο amule μου στο Ubuntu, αλλά όταν πατάω connect, γράφει trying to connect, και μέσα σε 1 δευτερόλεπτο connection lost...
                              Άλλαξα servers, ξανάλλαξα, ξανάλλαξα... τα ίδια...
                              Απεγκατέστησα το amule και το ξαναεγκατέστησα, τα ίδια...
                              Και στο παρελθόν το έχω βάλει πολλές φορές και σε άλλους και έπαιζε μια χαρά...
                              Hakuna Matata :: My website... :: Οι σημειώσεις μου 2007-2010
                              --> Σύλλογος Φοιτητών <-- :: ~~ Φακ yeah! ~~ :: DinoSource (aka FOSS) :: Erasmus at Helsinki

Comment

• επιλεγω στο compiz τα plugin για φωτιες και νερο αλλα δεν κανει τπτ ρε
                                γαμωτο..μηπως υπαρχει αλλη πατεντα?
                                Last edited by nightcrawler; 24-12-2007, 13:52.
                                Νιεχ

Comment

Working...
                                X