Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εισαγωγή στον Προγραμματισμό(Άπαντα-2005)

Collapse

Collapse

Θέματα

Collapse

This topic is closed.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Η ιδεα για το αγαλμα ειναι πολυ καλη. Απλα να το κανονισουμε εκτος φορουμ για να ειναι εκπληξη...Και ακομα δεν ειχα την τυχη να κανω μαθημα...Ανυπομονω να παρω Syspro

Comment

Sorry κιολας ρε παιδια αλλα χωρις καμμια ταση ειρωνιας τι το μοναδικο εχει ο Σταματοπουλος και τον υμνειτε καθε μερα?Το μονο που μπορεσα να πω ενα εξαμηνο ειναι οτι η παραδοση του ειναι αρκετα καλη και πως ειναι τυπικος σε καποια θεματα , αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ολοι εχετε παθει πλακα μαζι του.Εχω δει και καλυτερους καθγητες που σε τελικη αναλυση ανταμειβουν καλυτερα την προσπαθεια σου στο εξαμηνο.Αν δειτε τους βαθμους του Σεπτεμβρη θα καταλαβετε τι εννοω...Το γεγονος οτι ειναι αρκετα καλυτερος απο διαφορους στη σχολη( ) δε σημαινει οτι ειναι ο θεος !

Comment

Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από mitsman
        Sorry κιολας ρε παιδια αλλα χωρις καμμια ταση ειρωνιας τι το μοναδικο εχει ο Σταματοπουλος και τον υμνειτε καθε μερα?Το μονο που μπορεσα να πω ενα εξαμηνο ειναι οτι η παραδοση του ειναι αρκετα καλη και πως ειναι τυπικος σε καποια θεματα , αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ολοι εχετε παθει πλακα μαζι του.Εχω δει και καλυτερους καθγητες που σε τελικη αναλυση ανταμειβουν καλυτερα την προσπαθεια σου στο εξαμηνο.Αν δειτε τους βαθμους του Σεπτεμβρη θα καταλαβετε τι εννοω...Το γεγονος οτι ειναι αρκετα καλυτερος απο διαφορους στη σχολη( ) δε σημαινει οτι ειναι ο θεος !
        Βασικα ειναι απιστευτα καλος σαν ανθρωπος...Τα αλλα ολα τα βαζω σε δευτερη μοιρα. Οταν καθεται και με ακουει με προσοχη και μου απανταει με σεβασμο εγω δεν μπορω παρα να το εκτιμησω αυτο.Δυστυχως στη σχολη δεν θα βρεις πολλους που να εχουν τοσο ενδιαφερον για τους φοιτητες. Προσωπικα εγω ξερω αλλους δυο αλλα οχι και σε τετοιο βαθμο (χατζηευθυμιαδη και Σφηκοπουλο εννοω)

Comment

Για αρχη καλος φαινεται,το θεμα ειναι στη συνεχεια τι εχει να μας δειξει κ τα τελικα αποτελεσματα...

@mitsman:Τον συγκρινουν με τον προκατοχο του γι'αυτο...
          SHIT HAPPENS!!!
          May your soul belong to jesus.....mmmmxmmm....
          cause your ass belongs to me....

Υπαρχουν 2 ειδη αρσενικων:Ο ΠΟΥΤΣΙΓΚΟΣ και ο ΠΟΥΣΤΡΙΓΚΟΣ...

Comment

Μπα δεν είναι γι' αυτό... είναι αυτό που λέει ο Χρίστος...
            What came first? The music or the misery?
            ------------------------------------------------------
            My Blog (RSS) :: My Twitter (RSS) :: ΦΠ² :: Click Here: A movie made @ DI :: My YouTube Videos :: My Videoclips

Comment

...Εχω δει και καλυτερους καθγητες που σε τελικη αναλυση ανταμειβουν καλυτερα την προσπαθεια σου στο εξαμηνο....
              Είχα γράψει γύρω στο 2 syspro. Είχα λιώσει όμως στις ασκήσεις και αυτό φαινόταν από τις εργασίες μου. Με πέρασε μόνο από τις εργασίες. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ και ούτε και πρόκειται. Αν εσύ ξέρεις κανένα, πες το εδώ. Ακούς εκεί άλλοι ανταμοίβουν καλύτερα... Ο άνθρωπος είναι κορυφή. Χάρη σε αυτόν ξαναγάπησα την σχολή. Το πρώτο έτος είναι πολύ πολύ τυχερό. Η σχολή μας θα αναβαθμιστεί πολύ με αυτή την κίνηση, να το δείτε. Δεν ήθελα να το πω αυτό στο φόρουμ δημόσια, για να μην νομίζει ο καθένας πως περνάει κόσμο αβέρτα αν δεν το αξίζει. Λιώστε στις εργασίες και σίγουρα θα περάσετε (όχι ότι και να γράψετε).
              UP UP, and AWAY!!!

- B i r t h r i g h t -
              Lois Lane: Luthor knows how to amplify the fear that drives people and how to trick them into turning to him for protection.
              SuperMan: Luthor's wrong. It isn't fear that drives people...

"Why is it that people with authority abuse their power?" - Spawn

-- Some people wear Superman pajamas. Superman wears Chuck Norris pajamas. -- Chuck Norris Facts

Do NOT click me, you'll get bitten!

κατσίκα

Comment

Οπως εσυ ετσι κι εγω ασχοληθηκα με τις εργασιες αλλα εγραψα και τεσσσερα στα δεκα.Πηραμε και οι δυο μας τον ιδιο βαθμο,ετσι δεν ειναι?Αν ησουν στη θεση μου θα ειχες την ιδια γνωμη?Γιατι με δυο δεν περασα την πρωτη φορα...Χωρια οτι οπως μου ειπε γι αυτον δεν μετρανε οι εργασιες αλλα το γραπτο(κυριως)...και δεν λεω οτι μου ερθει για να κατηγορησω οποιονδηποτε ,απλα αναφερω μια εμπειρια.

Comment

και δεν λεω οτι μου ερθει για να κατηγορησω οποιονδηποτε ,απλα αναφερω μια εμπειρια.
                  Ωραια κι εμεις μια εμπειρια ειπαμε!!!
                  Αλλα εσυ το εκανες ολοκληρο θεμα!

Σταματοπουλος rulez !!!!
                  Be yourself tonight,don't stress yourself to death
                  Don't try to fight the time,synchronise your health...
                  Don't think you'll lose it all ; it all comes back to you
                  So get your soul alive, things will go on through
                  Don't hide behind a dark and empty soul
                  Don't lie to yourself no more...

Comment

Εγώ αν είχα Σταματόπουλο 1ο έτος θα είχα πάρει πτυχίο. Χωρίς πλάκα. Μιλάμε ότι οι 1ετείς από τον χειρότερο πήγαν στον καλύτερο [... χμ, περίπου]
                    Βασικά σκέφτομαι να πάρω τις σημειώσεις που θα κάνει φέτος να τις διαβάσω!

ΥΓ: Είχε γίνει ψηφοφορία για τον καλύτερο καθηγητή και βγήκε φυσικά πρώτος, και ο leo του είχε πάει τα αποτελέσματα!
                    1. Οτιδήποτε μπορεί να συμβεί σε οποιονδήποτε.
                    2. Καλύτερα να είναι κανείς προετοιμασμένος.

Απαιτούμε Πτυχιακές Εξετάσεις εδώ και τώρα.
                    Να μειωθεί δραστικά η ύλη στα μαθήματα μαθηματικών και φυσικής.
                    Να μειωθούν οι υποχρεωτικές εργασίες ή να γίνουν απαλλακτικές.

http://seagazing.blogspot.com/

κατσίκα

Comment

Ναι το θυμαμαι, αλλα this was last year... Ας ξανακανουμε

Comment

Προσωπικά, ανακάλυψα ανταγωνιστή του Σταματό... ο κος Δρακούλης Μαρτάκος!
                        1. Οτιδήποτε μπορεί να συμβεί σε οποιονδήποτε.
                        2. Καλύτερα να είναι κανείς προετοιμασμένος.

Απαιτούμε Πτυχιακές Εξετάσεις εδώ και τώρα.
                        Να μειωθεί δραστικά η ύλη στα μαθήματα μαθηματικών και φυσικής.
                        Να μειωθούν οι υποχρεωτικές εργασίες ή να γίνουν απαλλακτικές.

http://seagazing.blogspot.com/

κατσίκα

Comment

Εχει αναφερθεί καθόλου σε ασκήσεις;; Πόσες θα είναι,πόσο θα μετράνε,κτλ;;

Comment

Τα εργαστηρια εχουν ξεκινησει??
                            π.χ. αυριο παρασκευη θα κανουμε κανονικα εργαστηριο?
                            SHIT HAPPENS!!!
                            May your soul belong to jesus.....mmmmxmmm....
                            cause your ass belongs to me....

Υπαρχουν 2 ειδη αρσενικων:Ο ΠΟΥΤΣΙΓΚΟΣ και ο ΠΟΥΣΤΡΙΓΚΟΣ...

Comment

Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από Predator
                              Τα εργαστηρια εχουν ξεκινησει??
                              π.χ. αυριο παρασκευη θα κανουμε κανονικα εργαστηριο?
                              Nai

Comment

Ρε παιδια ξέρετε πώς κατεβάζουμε τις διαφάνειές του;Δεν μπορώ να τις βρώ!!!
                                ΓΑΜΙΕΤΑΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ!

Comment

Working...
                                X