Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ιδέες, προβλήματα, παρατηρήσεις για το di.forums.gr

Collapse

Collapse

• Heavy_Load
    Reply to ΠΡΟΦΗΤΕΙΕC και λόγοι Γερόντων
    Heavy_Load
    Αφού δεν ξέρεις τι σου γίνεται, γιατί επιμένεις να εξευτελίζεσαι έτσι?
    Καμία παράταση δε δόθηκε.
    Παράταση= παράταση δανειακής σύμβασης = προσωρινά...
    Today, 03:37
  • achilleas 21
    achilleas 21
    ε δεν σημείωσες και κάνα τρελό σκορ προφητειων .κοίτα στην πισω σελιδα κάτι hat trick και κάτι τρίποντα που εχουν μπει απ τους άλλους γέροντες...
    Today, 01:22
  • mariosx
    mariosx
    Cool, τότε το ότι "είμαι deforme" δεν ξέρω που βοηθάει στο αρχικό ποστ....
    Today, 01:16
  • achilleas 21
    achilleas 21
    γι αυτα που εχουν επαληθευτει εννοειται.Γενικα μιλαω ,οχι μονο με σενα.Για την Κων/πουλου πχ οτι θα έκανε μπαχαλο την βουλη,για τις αυξησεις στην φορολογια..δες...
    Today, 01:10
  • nik_killthemall
    Reply to ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    nik_killthemall
    Νομιζω πως εδω εχεις φτιαξει μια ομορφη αντιφαση :

Συμφωνησαμε και οι δυο πως οποιος απορριπτει μια θρησκεια ΔΕΝ απορριπτει τον θεο. Αυτο...
    Today, 01:09

Θέματα

Collapse

• achilleas 21
    ΠΡΟΦΗΤΕΙΕC και λόγοι Γερόντων
    achilleas 21
    Καποιες προφητειες ήδη επαληθεύονται.Καποιες άλλες εχουν αρχισει να πραγματοποιούνται.Ο καιρος γαρ εγγυc

Πατερ Σαββας Αχιλλέως 21
    Για...
    Yesterday, 18:51
  • mailmad
    Γυμναστήριο Yava Πειραιά
    mailmad
    Θα ήθελα να καταθέσω τη γνώμη μου για το γυμναστήριο Yava Πειραιά.
    Έχει δεχτεί μεγάλη προβολή και διαφήμιση. Πρόκειται για ένα τεράστιο χώρο (ισχυρίζονται...
    Yesterday, 12:31
  • KATA_PSEYDOYS
    ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    KATA_PSEYDOYS
    Φιλε συνανθρωπε αθεε

Παραβλεποντας οτι δηλωνεις αθεος...
    ευελπιστωντας στο ενδεχομενο...να εισαι ανθρωπος που αγαπας Την Λογικη...Την...
    25-05-2015, 22:26
  • stella3
    Henna tattoo
    stella3
    Καλησπέρα! Δεν είμαι και σίγουρη ότι ανέβασα το θέμα στη σωστή κατηγορία, αλλά δεν ήξερα καθόλου πού να το κολλήσω! :P

Θέλω να κάνω τατουάζ...
    25-05-2015, 22:00
  • Amorphis
    Ψάχνω για ferret
    Amorphis
    Καλησπέρα. Ψάχνω για ferret εδώ και πολύ καιρό, και δέν εχω βρεί πουθενά. Είδα κάποιους που είχαν ανα τον καιρό αλλά δέν ήξεραν να μου πουν ακριβώς που...
    25-05-2015, 17:50
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να κάνω click στα formatting buttons (bold, links etc), ενω μέχρι κάποια ώρα λειτουργούσαν κανονικά. Έχει κανείς καμία ιδέα;

//edit1: Δοκίμασα με IE (κανονικά χρησιμοποιώ Firefox) και παίζει κανονικά. Τι ειν τούτο πάλι;
    Last edited by Sub!im3; 22-08-2006, 18:46. Reason: edit1
    Your leap of faith could be a well-timed smile...

My band: The Smoking Barrels

My blog:
    The Mezzanine

My twitter:
    agreenonion

Comment

• Chris με τα cookies τι κάνουμε, να περιμένουμε?
      Το νέο site των Ολυμπιακών Αερογραμμών είναι σε λειτουργία, τσεκάρετέ το!!!!!
      Ολυμπιακές Αερογραμμές

-------------------------------------------------------------------------------

Το site του συλλόγου μας...
      Ένωση Ποντίων Σουρμένων

Comment

• Originally posted by Greg1982 View Post
        Chris με τα cookies τι κάνουμε, να περιμένουμε?
        Μου θυμίζεις τί πρόβλημα υπάρχει; Δεν σε αναγνωρίζει όταν ξαναέρχεσαι στο site και πρέπει να κάνεις πάλι login;

Comment

• Originally posted by Chris View Post
          Μου θυμίζεις τί πρόβλημα υπάρχει; Δεν σε αναγνωρίζει όταν ξαναέρχεσαι στο site και πρέπει να κάνεις πάλι login;
          Αυτό έκανε σε εμένα και διέγραψα τα cookies μου...κατόπιν έκανα 1 login και από τότε με αναγνωρίζει κανονικά...κάθε φορά που μπαίνω
          EDIT Thx dt...
          Last edited by Telinformatix; 22-08-2006, 22:18.
          www.greekdivers.com
          www.greekcitroenclub.gr
          www.cyclist.gr

Ich will dringend Ski Urlaub machen...

Comment

• Τα cookies δουλεύουν μια χαρά παιδιά, αν φυσικά τα επιτρέπει ο browser σας. Αν θέλετε μπορείτε να ρίξετε μια ματιά στα cookies σας, θα βρείτε τα bbuserid και bbpassword, που χρησιμεύουν για το authentication σας στο φόρουμ.
            StudentGuru - Φοιτητική Κοινότητα
            Imagine Cup - Φοιτητικός Διαγωνισμός
            Tutorials για .NET / Visual Studio
            Δωρεάν βιβλίο για C# στα ελληνικά

Comment

• ΡΕ σεις ακομη δεν μπορω να αλλαξω την υπογραφη μου ....

κανω τις αλλαγες παταω σέιβ κια δεν γινεται τιποτα...
              η ιδια μενει

μηπως καποιος που εχει τις γνωσεις να του εριχνε μια ματια ;; Κρις ;; ντι τι;;
              Το συγκροτημα μου : Common Rarity

Comment

• Originally posted by Alan Don View Post
                ΡΕ σεις ακομη δεν μπορω να αλλαξω την υπογραφη μου ....

η ιδια μενει

mipws sou leei tpt??? tpt gia 8 grammes kai tetoia pramata???
                des katw katw ti epitrepetai na exeis stin ipografi sou kai ti oxi. An exei valei kati apo afta, den tha se afinei na tin swseis...

padws kai pali na koitas ti logs sou vgazei... Twra an den sou vgazei tpt kai apla den sou zwsei tin ipografi den borw na voithisw...
                ούμπερ-site & φππ-site - έξω τα κόμματα από τις σχολές

Comment

• Originally posted by Alan Don View Post
                  ΡΕ σεις ακομη δεν μπορω να αλλαξω την υπογραφη μου ....

η ιδια μενει

Σου βγαίνει κάποιο μήνυμα λάθους; Κάτι θα πρέπει να αναφέρει. Για κάνε το πιο προσεκτικά μπας και κάνεις κάποιο λάθος.

Comment

• Συγγνωμη για την ανησυχια το βρηκα το προβλημα ...

ηταν μεγαλη η υπογραφη...

Ειναι βασικα που δεν εχω συνηθησει το νεο περιβαλλον ακομη .. αντε και καποιοι καποιοι αλλοι να μειωνουν τις υπογραφες τους ....
                    Το συγκροτημα μου : Common Rarity

Comment

• De ksero an to xei pei kaneis, apla diapistosa oti kapoia attached arxeia sto kainourio forum (mallon) exoun eksafanistei. Px kapies riddlosimioseis pou eixame anevasei o idios kai go, sta sistimata epikinonion den iparxoun opos leei kai o BlackClad.. to thimamai pantos oti tote eixan anevei kanonika k tis ixe idi katevasei kosmos..wtf

gia na mai eilikrinis,mono s ekino to thread ksero oti iparxei to prob, de to xo polipsaksei alla itan k apo attached files 2 diaforetikon xriston
                      Last edited by Rotting; 25-08-2006, 00:40.
                      Ο κόσμος καταστρέφεται από την αδιαφορία αλλά τι με νοιάζει εμένα!

Comment

• Originally posted by Rotting View Post
                        De ksero an to xei pei kaneis, apla diapistosa oti kapoia attached arxeia sto kainourio forum (mallon) exoun eksafanistei. Px kapies riddlosimioseis pou eixame anevasei o idios kai go, sta sistimata epikinonion den iparxoun opos leei kai o BlackClad.. to thimamai pantos oti tote eixan anevei kanonika k tis ixe idi katevasei kosmos..wtf

gia na mai eilikrinis,mono s ekino to thread ksero oti iparxei to prob, de to xo polipsaksei alla itan k apo attached files 2 diaforetikon xriston
                        Ομοιως και οι σημειωσεις μου εφαρμοσμενων ειχαν εξαφανιστει...

Υ.Γ. Both fixed. Ελπιζω να μην χαθηκε τιποτα αλλο κατα τη μεταφορα.
                        Σημειωσεις Μαθηματων
                        Searching for a permanent job...

Comment

• Να ρωτήσω κάτι? Τα emoticons που θα υπάρχουν είναι αυτά που έχουμε ήδη?
                          First we gain respect, then we take revenge

Comment

• Θέλω πίσω τα αστεράκια μου. Ένιωθα κάποιος όταν είχα 5 αστέρια κάτω από το nick μου!
                            [*]Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
                            [*]The luckiest man who walks on this earth is the one who finds... 真の

Homepage || A 天使 in my arms!

Comment

• Originally posted by arden View Post
                              Να ρωτήσω κάτι? Τα emoticons που θα υπάρχουν είναι αυτά που έχουμε ήδη?
                              Όχι βέβαια, θα προσθέσουμε πολλά, μέσα στο Σαββατοκύριακο αν προλάβω.

Comment

• Α, πολυ ωραία..!
                                First we gain respect, then we take revenge

Comment

Working...
                                X