Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πτυχιακές εργασίες

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Kανεις αλλος που να εχει ανακοινωσει πτυχιακες?!

//edit, μωρε ρωταω αλλα ολο οχι λενε
    Last edited by Rotting; 10-10-2006, 19:40.
    Ο κόσμος καταστρέφεται από την αδιαφορία αλλά τι με νοιάζει εμένα!

Comment

Ρωτώντας πας στην πόλη....

Comment

Πάρτε κανα χάρτη ..κανα GPS ..έχουμε βαρεθέι πια τους ενολητικούς τυπους που ρωτάνε πως θα πάνε στην πόλη [χαζό αστειο τέλος..]
        [σοβαρό mode on]
        Να ρωτίσω κάτι εγώ..(βασικά ειναι απορία ενός φίλου που δεν είναι user του φόρουμ) μπορείς να δήλώσεις πτυχιακή φέτος και να την παραδόσεις του χρόνου?? δηλαδή να ασχολήσε χαλαρά ή οι καθηγητές σου βάζουμε συγκεκριμένα DeadLIne??

Comment

Εξαρτάται από το καθηγητή. Ξέρω κάποιον που έκανε πτυχιακή για πάνω από δύο χρόνια, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι όλοι οι καθηγητές θα σε αφήσουν να το κάνεις.

Comment

Εκτός αν εντάσσεται στα πλαίσια κάποιου προγράμματος, οι περισσότεροι καθηγητές δέχονται να αργήσεις όσο θες (αλλά φυσικά ρώτα τον ίδιο).
            What came first? The music or the misery?
            ------------------------------------------------------
            My Blog (RSS) :: My Twitter (RSS) :: ΦΠ² :: Click Here: A movie made @ DI :: My YouTube Videos :: My Videoclips

Comment

επειδη το ψαξιμο στις γενικες αποριες δεν εφερε το αναμενομενο αποτελεσμα....
              Υπαρχει καπου συγκεντρωμενα ολη η διαδικασια που ακολουθουμε για τις πτυχιακες εργασιες...Εγω εχω παρει θεμα...Ωραι συννενοουμαι με καθηγητη και φτανει ας πουμε γ ωρα να παραδωσω....Ποια ειναι η διαδικασια...Που δινουμε αντιγραφα πως κλπ κλπ????
              υπαρχουν καπου συγκεντρωμενα αυτα>????
              Ευχαριστω πολυ

Comment

kaneis giayto????

Comment

Originally posted by kostas77733 View Post
                  kaneis giayto????
                  Δες το κομμάτι για πτυχιακές απ' αυτό το post. Τα χρήσιμα links σε καλύπτουν μάλλον.
                  ΦΑΚ // Site Συλλόγου Φοιτητών // Land of Cine [My Movie Blog ~ Updated 05/03] // Boston Bruins

The Wire // Seinfeld // Arrested Development // Band of Brothers // Battlestar Galactica // The Shield // Breaking Bad // Firefly // Doctor Who

Comment

Originally posted by DexterGr View Post
                    Δες το κομμάτι για πτυχιακές απ' αυτό το post. Τα χρήσιμα links σε καλύπτουν μάλλον.
                    Με καλυψες πληρως...Dexter Morgan!!!!Ευχαριστω πολυ!!!!!!!

Comment

Γεια σε όλους!

Στα πλαίσια της μεταπτυχιακής μου διατριβής κάνω μία έρευνα με στόχο τη διερεύνηση της «Αγοραστικής συμπεριφοράς καταναλωτή, παράγοντες που επηρεάζουν την αγοραστική συμπεριφορά ως προς τα τοπικά προϊόντα».
                      Αν λοιπόν είστε καταναλωτές τοπικών παραδοσιακών προϊόντων (έστω και σπάνια), θα σας παρακαλούσα να αφιερώσετε λίγα λεπτά από το χρόνο σας και να απαντήσετε στο εξής online ερωτηματολόγιο:
                      https://goo.gl/forms/d62LeT9DfbRRN9CO2
                      *Oι απαντήσεις θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά για ερευνητικούς σκοπούς και για τη συγγραφή μεταπτυχιακής διατριβής.
                      **Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου είναι ανώνυμη

Σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας!

Comment

Collapse

• Alien666
                        Reply to ...ό,τι σας κατέβει!
                        Alien666
                        Είδατε πόσο ωραίες συζητήσεις γίνονται όταν πετάμε ό,τι μας κατέβει;;;
                        Today, 12:55
                      • relativer777
                        Reply to Τι γίνεται με τους πλειστηριασμούς;
                        relativer777
                        φίλε μου Μανώλη Φυσικά και τον πρόλαβαν άλλοι και έκαναν την αρχή αλλά αυτός θέλει να κάνει το τέλος να βάλει την ταφόπλακα στο λαό και στο λέει ξεκάθαρα...
                        Today, 12:08
                      • relativer777
                        Reply to Τι γίνεται με τους πλειστηριασμούς;
                        relativer777
                        Στο βιντεάκι που σου ανάρτησα αυτό ακριβώς σου λέει ότι θα σε καταστρέψει εσένα εμένα και όλο το λαό για να σώσει την οικονομία εσύ Γιατί Αμφιβάλλεις...
                        Today, 12:06
                      • Cloud87
                        Reply to Η δύναμη του Χρήματος.
                        Cloud87
                        Ε ξέρω γω. Αμα σου λέγαν θα παντρευτείς μιά χοντρή ή μια χοντρή και κοντή. Τι θα επέλεγες;...
                        Today, 11:55
                      • relativer777
                        Reply to Η δύναμη του Χρήματος.
                        relativer777
                        Νία γιατί έχουν την δύναμη της εξουσίας και την
                        χρησιμοποιούν όπως Αυτοί θέλουν χέστηκαν το τι θέλει ο κόσμος Ή εσύ ή εγώ για τους είμαστε αριθμοί...
                        Today, 11:51

Θέματα

Collapse

Working...
                      X