Announcement

Collapse
No announcement yet.

Οι κινηματογραφικές ταινίες του πληροφορικάριου!!

Collapse

Latest

Collapse

• mariosx
    Reply to Φάκελος ΣΥΡΙΖΑ
    mariosx
    Σιχαίνομαι τον τζόγο, και όπως σου είπα για ιδεολογικούς ρόλους δεν γουστάρω να εκμεταλλεύομαι άτομα με τέτοιες αδυναμίες....
    Today, 19:18
  • mariosx
    Reply to Φάκελος ΣΥΡΙΖΑ
    mariosx
    Είναι τόσο παράλογο να μην προδικάζω την έκβαση μίας διαδικασίας που γίνεται κεκλεισμένων των θυρών; Να την δούμε και κρίνουμε....
    Today, 19:17
  • Heavy_Load
    Reply to Φάκελος ΣΥΡΙΖΑ
    Heavy_Load
    Εντάξει να σου είναι το τι γράφω αδιάφορο. Σου είναι και τα λεφτά μου αδιάφορα?
    Τόσο κιμπάρης πια?

Έλα, θα ναι καλύτερη η συμφωνία....
    Today, 18:38
  • Heavy_Load
    Reply to Φάκελος ΣΥΡΙΖΑ
    Heavy_Load
    Κάτσε να δούμε! "Δεν ξέρουμε" ακόμα!
    Το Μαξίμου διαρρέει πως θα ναι καλή!

Νικάμε αδέρφια!...
    Today, 18:36
  • plutonas
    Reply to Κυρία Πρόεδρε, την ευωχίαν μου προς εσάς
    plutonas
    ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΙΣΤΑΝ

Σκληρή κριτική για την οικονομική και κοινωνική κατάσταση της χώρας τις τελευταίες δεκαετίες άσκησε...
    Today, 18:13
This topic is closed.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από koumpi

O ΠΡΩΤΟΣ ΔΙΔΑΞΑΣ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟΥ ΖΩΗΣ "ΜΠΟΥΧΤΙΣΑΤΕ"
    Μarried with children
    Η φοβερότερη σειρά ΕVER!!!
    Απίστευτες ατάκες !!!
    Last edited by tReLoPeDo!!!; 08-02-2005, 21:48.

Comment

• για το married with children πιστευω ειναι καλουτσικο.
      το χιουμορ καμια φορα ηταν ελλεεινο κ οταν δεν ηταν, απλα σε εκανε να πεις:"εξυπνο" κ πολυ σπανια να γελασεις.
      κ αυτος ο π*υστης ο faustino που εκανε το bud δεν τρωγοτανε!!
      ερμηνεια επιπεδου σκουπιδοτενεκε!
      εχε χαρη που τους εχω συνηθησει κ τους βλεπω μηχανικα.
      κλασης ανωτερο το χιουμορ του friends αν κ παρουσιαζε ολα ανεξαιρετως τα κλισε των λευκων αμερικανων,χειροτερα απ οτι παρουσιαζε τα κλισε των νεγρων το " οικογενεια winslow" (πολυ καλο ) κ το μετριοτατο the hughleys που εδειχνε περσι το μακεδονια.
      κ παντος ,σχεδον ολη η πρωτη σεζον αφοτου τα φτιαξανε τσαντλερ κ μονικα δεν εβγαζε γελιο ουτε κατα διανοια!!!
      στο τελος εστρωσε λιγο αν κ την ειχαν ηδη χασει τη μπαλα:οι 1ες 5-6 σεζον ηταν ανεπαναληπτες!!

παντος παρα πολυ καλο ηταν αυτο με το περιοδικο μοδας το "just shoot me" με το david spade. κ αυτο το δειχνε στο μακεδονια.δειχνει αρκετα καλα το μακεδονια (να μην αναφερω τα απιστευτα -θεικα καρτουν simpsons κ δε συμαζευεται!!!) αλλα ολο τα ιδια κ τα ιδια ρε γαμωτο!!
      5 φορες τον καθε κυκλο!!!κ 2-3 ειναι τοσο μουφες!!!

ενα πολυ καλο δειχνει κ στο μεγκα κατα τις 5:30 το πρωι μετα το αρκετα καλο frasier αλλα εκεινη την ωρα μονοι τους να κατσουν να το δουν!

γ*μω τον προγραμματισμο της ελληνικης t.v!!!
      η τεχνη ειναι το αντιθετο της ζωης

Νεκταριος

Comment

• κ για να επανελθουμε στο θεμα του thread ,επειδη υπαρχουν πολλοι μεταλλαδες κ αγριοροκαδες στη σχολη,προτεινω ανεπιφυλακτα ,αν δεν την εχετε ηδη δει, την ταινια this is spinal tap με την ιστορια του ομωνυμου συγκροτηματος,
        της μεγαλυτερης ροκ μπαντας του πλανητη!!!

Νεκταριος

Comment

• Ποιος από σας έχει δει BlackAdder?

Όλα τα $$$$$$$$

Μάνθο, έχεις τα Friends σε DivX, man??
          Τα θέλωωωωω ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
          Ιf you need something done, you better do it yourself.
          I get by with a little help from my φπ² friends

TimeToLeave

Be the change you want to see in the world

Comment

• Εγώ είμαι λάτρης του Rowan Atkinson, πριν γίνει Mr Bean... Το λατρεύω το black humor των εγγλέζων! Απίστευτες ατάκες! Το έβλεπα στο SevenX όταν ήμουνα γυμνάσιο!!! Όποιος έχει την σειρά Black Adder the IVth, με τον πόλεμο, την ΘΕΛΩ!!! Είναι η μόνη που δεν έχω δει απο τότε! Τέλειος ο Black Adder.

@leo: Και εγώ τα θέλω man... Δυστυχώς δεν τα έχω πάρει ακόμα γιατί οι φίλες μου που τα έχουν έχουν και southpark και πρέπει να αφιερώσω μια μέρα ολόκληρη για να γίνει το transfer...

Μισή τιμή στο Amazon ε; Χμμμμ....

// edit:
            Black Adder: Tί έχουμε σήμερα για φαγητό Μπόουλντρικ;

Boldrick: Αρουραίο α λα φορτηγό και αρουραίο ώ φρικασέ!

B.A.: Τί είναι ο αρουραίος α λα φορτηγό;

Β: Ένας αρουραίος πατημένος απο ένα φορτηγό...

Β.Α.: Και το "αρουραίος ώ φρικασέ";

Β.: Το ίδιο, αλλά με μικρότερο αρουραίο
            Last edited by SuperManth; 09-02-2005, 00:50.
            UP UP, and AWAY!!!

- B i r t h r i g h t -
            Lois Lane: Luthor knows how to amplify the fear that drives people and how to trick them into turning to him for protection.
            SuperMan: Luthor's wrong. It isn't fear that drives people...

"Why is it that people with authority abuse their power?" - Spawn

-- Some people wear Superman pajamas. Superman wears Chuck Norris pajamas. -- Chuck Norris Facts

Do NOT click me, you'll get bitten!

κατσίκα

Comment

• κ γω το βλεπα οταν πηγαινα δημοτικο στο sevenx!!!
              κ πιο παλια εδειχνε κ το batman με τον adam west!!!
              αυτο με το αγαλματακι που ο batman του σηκωνε το κεφαλι κ απο κατω ειχε ενα κουμπι που ανοιγε την πορτα γιε τη batcave!!!
              κ με το θρυλικο εχθρο ονοματι "αυγοκεφαλος"!!!!
              (αααα ρε τιμημενα 60s!!!)
              καλα οποιος μου βρει αυτη τη σειρα τον παραδεχομαι κ τον προσκυνω!!!!!

ασχετα βεβαια ολα αυτα

@supermanth: παντος το video club της γειτονιας μου εχει φερει καποιοα δισκακια μαυρη οχια.δεν ξερω αν αυτο που ζητας ειναι εκει,απλα σου λεω οτι εχουν κυκλοφορησει(αλλα μαλλον το ξερες)

Νεκταριος

Comment

• Lete na anviwsoume tis palies kales epoxes me provoles tainiwn 80's sti sxoli??Amfivallw na exoun dei poly apo mas aytes tis tainiares se megalo pani!!!Edw kai gia ta StarWars kai ta IndyJones tha psinomouna!!!
                kaboooooooooooom....

Comment

• Τι βλέπω; Είχα καιρό να ελέγξω το thread και το γυρίσαμε στις TV-memories??
                  Λοιπόν, το batman show ήταν κι εμένα το αγαπημένο μου (κάπου 7 χρονών θα'μουνα αν θυμάμαι καλά ), μακάρι να το βρίσκαμε κάπου.
                  Η απόλυτη τηλεοπτική μου childhood memory μετά το top of the tops..: Thundercats! (Το παραδέχομαι )
                  Όσο για Married with children ακόμα και τώρα το χαζεύω στο Μακεδονία.
                  Και κλασικά Friends, αφού τα Σαββατοκύριακα, "τρέμω" μην ξυπνήσω μετά τις 14:30 και τα χάσω!
                  Τώρα που η εξεταστική αρχίζει σιγά σιγά να παίρνει τη θέση της σε αυτό που λέμε παρελθόν, θα αρχίσω να νοικιάζω (και να αντιγράφω με τον DVD Decrypter) κύκλους επεισοδίων.
                  Otto ist hier...
                  Und er ist hier um zu bleiben..!!!

Comment

• @otto: "thundercats around the hood,thundercats on loose"
                    (τουλαχιστον ετσι νομιζω οτι λεει)
                    φιλε το χα συνθεσει μονος μου κ το χα βαλει ringtone στο 3310 μου προ 3ετιας!!
                    ασε αμα αρχισω με τα 80s καρτουν δε σταματαω ουτε αυριο!!!!

Α ΡΕ ΤΙΜΗΜΕΝΑ 80s!!! (πορωθηκα.θα το βαλω υπογραφη μου σε λιγο)

(hooooooooooooooooo...!!!!)
                    Last edited by preacher man; 09-02-2005, 01:55.

Νεκταριος

Comment

• Σταρ Τρεκ.... να σας το θυμήσω????
                      Το νέο site των Ολυμπιακών Αερογραμμών είναι σε λειτουργία, τσεκάρετέ το!!!!!
                      Ολυμπιακές Αερογραμμές

-------------------------------------------------------------------------------

Το site του συλλόγου μας...
                      Ένωση Ποντίων Σουρμένων

Comment

• Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από preacher man
                        @otto: "thundercats around the hood,thundercats on loose"
                        (τουλαχιστον ετσι νομιζω οτι λεει)
                        φιλε το χα συνθεσει μονος μου κ το χα βαλει ringtone στο 3310 μου προ 3ετιας!!
                        ασε αμα αρχισω με τα 80s καρτουν δε σταματαω ουτε αυριο!!!!

Α ΡΕ ΤΙΜΗΜΕΝΑ 80s!!! (πορωθηκα.θα το βαλω υπογραφη μου σε λιγο)

(hooooooooooooooooo...!!!!)
                        Τιμημένα 80's!! Η δεκαετία που γεννήθηκα!
                        Το'χω το βιντεάκι με το start-up theme, θα το ανεβάσω κάποια στιγμή (δεν έχω winzip, exw winrar και δε θα μου το λάβει ως δεκτό αρχείο). Einai exallou .wmv (oute auto apodekto)

//edit: Ta thundercats prwtopaixan (ameriki) to 1985, kleinoun 20etia fetos. Egw thymamai oti ta prwtoeida (nai to thymamai , estw kai xwris leptomereies) otan imoun 2 xronwn, ara to 86. Apo tote opote epaizan den ta exana. Ax auti i nostalgia tis paidikis ilikias, ftaiei mipws pou eimaste toso kammenoi twra pia??
                        Last edited by otto; 09-02-2005, 02:08.
                        Otto ist hier...
                        Und er ist hier um zu bleiben..!!!

Comment

• @otto:
                          oxi.
                          φταιει οτι τα καρτουν που βγαινουν τωρα ειναι επιεικως απαραδεκτα!!!(βλεπε γιου γκι ο κ τα @@ μας κουνιουνται)
                          αλλες εποχες τοτε ρε!!!
                          περσι που ξαναδειχνε τα ιαπωνικα χελωνονιτζακια κ τρανσφορμερς(καινουρια επεισοδια) ειχα ξενερωσει τη ζωη μου.
                          σα τη λαμψη σε καρτουν ητανε.
                          ατελειωτοι μονολογοι optimus-λεγε με γιαγκο-prime κ δραση στο μηδεν!
                          μιση ωρα κ να μην κουνιεται ουτε π*υστης!
                          πιο πολυ μιλαγανε αυτα τα χαζοχαρουμενα κινεζακια παρα τα τρανσφομερς!!!κωμικα στοιχεια με τον megatron να κηνυγαει ενα βλακα βοηθο του κ μη χειροτερα!!
                          ακουσα πως στην επομενη σαιζον ο οptimus ερωτευεται μια γκομενα που μεταμορφωνεται σε harley αλλα επειδη η κακομοιρα δεν μπορει να κανει παιδι ζητουν απ τη γυναικα του megatron να φερει στον κοσμο τα σκουτερακια τους.

Νεκταριος

Comment

• Έλεος με τους ξεφτίλες τους κινέζους με τα άθλια γραφικά. Τα μάτια τους, τις μύτες τους, όταν τρέχουνε που φαίνονται δύο sprites.
                            Για μένα από τα σύγχρονα αξίζουν μόνο τα:
                            Simpsons
                            Futurama
                            South Park
                            What came first? The music or the misery?
                            ------------------------------------------------------
                            My Blog (RSS) :: My Twitter (RSS) :: ΦΠ² :: Click Here: A movie made @ DI :: My YouTube Videos :: My Videoclips

Comment

• Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από emufear

Για μένα από τα σύγχρονα αξίζουν μόνο τα:
                              Simpsons
                              Futurama
                              South Park
                              κ μη λησμονεις το family guy:"it s so real!"
                              αλλα εγω μιλουσα για καρτουν γιαπαιδακια

btw μιας κ λεγαμε για το tron να κατι που βρηκα εντελως στο ξεκαρφωτο στο διαδυχτι:

Famous Names Rewritten in a World Greatly Influenced by the Main Character of a 1982 Disney Movie.
                              BY JOSH KRAMER

- - - -

Tron Kerry
                              Tron the Baptist
                              Tron Lennon
                              Little Tron
                              Tron Coltrane
                              Jasper Trons
                              Sean Tron
                              Papa Tron
                              Long Tron Silver
                              Sir Elton Tron
                              Capt. Tron Smith
                              Pope Tron Paul II
                              Olivia Newton-Tron

ακου "διαδυχτι".
                              ουτε ο μιθριδατης δε θα το λεγε αυτο
                              εκτροχιαστηκα σ αυτη τη σχολη...

Νεκταριος

Comment

• @Preacher man:Pes ta re megale thymamai Thundercats,Transformers egw proswpika eliwna kai me tous GIGOE etsi grafetai??????me ton cobra ktl.meta klasika stroumfakia ktl.Tote pou sto SEVENX eixe ton BATMAN meta eixe kai oikogeneia MONSTERS gia opoion eliwne san kemena kai den meletouse gia to dhmotiko!ola ta dwra tetoia htane kathe savvato aptis 7 sto podi.twra kati pokemon kai diafores tetoies m@l@kies.kai epeidh ephreasthka allazw avatar parte kai ayta:sygkinhthika...
                                Last edited by karavag; 09-02-2005, 02:55.
                                Όσα κομμάτια κι αν μπορέσεις να ενώσεις δεν θα σου φτάσουν μια στιγμή για να με νιώσεις,στα είπα όλα,φίλα με τώρα...

We are just a moment in time,a blink of an eye a dream for the blind visions from a dying brain...
                                I hope you don't understand......

Comment

Working...
                                X