Announcement

Collapse
No announcement yet.

Διακοπές, παραλίες, ξεκούραση.

Collapse

Collapse

• KautoSkili
    Reply to Θα πειραματιζοσασταν ποτε;
    KautoSkili
    Παντως ξεχωριζεις οταν ο αντρας ειναι στρέιτ που πειραματιζεται και οταν ειναι γκει μεσα στο κρεβατι....
    Today, 13:11
  • KautoSkili
    KautoSkili
    Δε πηγαινω αποκλειστικα με αντρες απλα αυτη την περιοδο ετσι τυχαινει κ μαλιστα πριν 3 βδομαδες πηγα με γυναικα
    Today, 13:09
  • mhtsosmhtsos
    Reply to Αγορα και χρηση παπακι
    mhtsosmhtsos
    Μια καλη ιστοσελιδα για μεταχειρισμενα ειναι το car.gr , βαζεις και το καταλληλο φιλτραρισμα και βρισκεις οτι θες. Αλλα καλυτερα οτι κοιταξεις να δεις...
    Today, 11:57
  • LefkiH
    LefkiH
    Κύριε hotdog τι bisexual λέτε οτι είστε; αφού σας αρέσει η συνουσία μόνο με άντρες απ ότι καταλαβαίνω.

Η μητέρα φύση και πάλι κάνει το θαύμα...
    Today, 09:29
  • LefkiH
    Reply to ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    LefkiH
    Και μετά λένε... "Τα πάντα εν σοφία εποίησε"

Ο χριστούλης και η παναγίτσα!!!
    Today, 09:22

Θέματα

Collapse

• KautoSkili
    Θα πειραματιζοσασταν ποτε;
    KautoSkili
    Ειμαι bisexual. Αρχισα να κοιμαμαι με ανδρες υστερα απο ... περιεργεια κ επειδη μου αρεζαν καποια ανδρικα χαρακτηριστικα (κοιλιακοι, γενια κτλ). Ειμαι...
    Ναι, εχω πειραματιστει
    28,57%
    2
    Οχι αλλα εχω σκεφτει
    0%
    0
    Οχι και δεν θα θελω
    71,43%
    5
    Yesterday, 10:00
  • achilleas 21
    ΠΡΟΦΗΤΕΙΕC και λόγοι Γερόντων
    achilleas 21
    Καποιες προφητειες ήδη επαληθεύονται.Καποιες άλλες εχουν αρχισει να πραγματοποιούνται.Ο καιρος γαρ εγγυc

Πατερ Σαββας Αχιλλέως 21
    Για...
    26-05-2015, 18:51
  • mailmad
    Γυμναστήριο Yava Πειραιά
    mailmad
    Θα ήθελα να καταθέσω τη γνώμη μου για το γυμναστήριο Yava Πειραιά.
    Έχει δεχτεί μεγάλη προβολή και διαφήμιση. Πρόκειται για ένα τεράστιο χώρο (ισχυρίζονται...
    26-05-2015, 12:31
  • KATA_PSEYDOYS
    ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    KATA_PSEYDOYS
    Φιλε συνανθρωπε αθεε

Παραβλεποντας οτι δηλωνεις αθεος...
    ευελπιστωντας στο ενδεχομενο...να εισαι ανθρωπος που αγαπας Την Λογικη...Την...
    25-05-2015, 22:26
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Διακοπές, παραλίες, ξεκούραση.

Άγνωστες λέξεις;

Είπα να ανοίξω αυτό το thread για όσους από μας ξεκλέψουμε κάποιες μέρες και πάμε διακοπές και για όσους δε βγαίνουν ή δε προλάβουν να πάρουν ιδέες για του χρόνου. Να λέμε άμα έχουμε κανονίσει να πάμε κάπου ή άμα κάνουμε σχέδια για κάπου. Εμπειρίες από νησιά, τη γουστάρουμε, τι όχι. Τι είναι για δηθενατζίδες και κυριλέ, τι είναι για ζευγαρονήσια, τι είναι χύμα στο κύμμα. Που θα μας πιάσουν οικονομικά το κώλο, που θα πληρώσουμε για το καφέ και θα μας δώσουν και κανά διαμέρισμα τζάμπα (στη ρουμανία κοντά που μου λένε είναι φτηνά έχει καμμιά θάλλασα).

Αν έχει κανείς ιδέες για εξωτερικό ή πιο εξωτικά μέρη (δεν εννοώ στριπτιζάδικα... ). Αν σκέφτεται κανείς για εναλλακτικό/οικολογικό τουρισμό. Αν την έχει δει κανείς για κάποια οργανομένη έξοδο υπό την αιγήδα κάποιας οργάνωσης.

Ή αν απλά όπως όλοι επιβάλλεται αν λιώσουμε κάτω απ'το ερκοντίσιον διαβάζοντας μερόνυχτα μέχρι την επόμενη εξεταστική για να έχουμε εξασφαλίσει βαθμό για την επόμενη εξεταστική στη σχολάρα μας, βαθμό του 3 εννοείται.

ante na postarw... thn kanw shmera alla oxi kai gia trela.. tha deiksei..

bb!
    Kala na pername.! / Think positive.! / Darkness, Emptyness and The Great Void.!

fasistes! dolofonoi kai eglhmaties

Comment

Aλλη μια ομορφη μερα ο ηλιος καiει σαν πουστης...
      Τριαλαρι τριαλαρο!!!!
      Παω για υπνο....ειαι χωμαααααα...18 και σημερααααααααααααααααααα
      Απο διακοπες δν ξερω εχω καιρο να παω...μποορει σε καμια 5αρα χρονια που θα εχω ολοκληρωσει τις υποχρεωσεις μου να παω...
      Μεχρι τοτε...
      Τι μα**κας ημουνημουνημουνημουν (selfpwned)
      Who doesn't long for someone to hold
      who knows how to love you without being told
      somebody tell me why I'm on my own
      if there's a soulmate for everyone

Comment

Διακοπές λέει εδώ:

http://www.youtube.com/watch?v=ObKpw...elated&search=

πήγε ένας φίλος πέρυσι και μου είπε ήταν τρομερά, βέβαια έχω διαβάσει άλλες αναφορές στο net ότι έχει μπει πολύ ανθρώπινο χέρι και δεν είναι τόσο ωραία πλέον. Όλα τα νησιά της Ελλάδας είναι ωραία, αρκεί η καλή παρέα και όχι κακά απρόοπτα. Επίσης κάτι άκουσα για Κίμωλο ότι έχει πολύ ωραίες παραλίες. Εγώ προσωπικά είμαι πορωμένος με Σαντορίνη αλλά μετά το συμβάν με το ατύχημα δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλή η θάλασσα εκεί γύρω.
        Προσωπικά θα πάω Αίγινα για περίπου μισό μήνα (ίσως και παραπάνω), με βιβλία φυσικά. Αν προκύψει καμία εξόρμηση, δεν ξέρω...

καλές διακοπές σε όλους...
        CARPE DIEM

Comment

ma giati to kanete ayto giati;tha eimaste kala paidia alitheia mono min anoigete tetoia thread!de mou ftanei pou tin wra pou perpataw ston kayswna akouw paflasmous kimatwn kai girizw kai vlepw to skoupidiariko( ) prepei na to sizitaw kiolas gia to pou den tha paw diakopes;;;;;
          Proedros tou PA.PA.RI(PAnellinia PArataksi RIzo-spastikwn!!!)

www.saites.gr ---> για αποριες,ερωτησεις,θεματα πανω στον προγραμματισμο αλλα και την πληροφορικη γενικα.

Comment

Εγώ φεύγω αύριο για Σαντορίνη!!!7:25 φεύγει το πλοίο!!!!!!!!!

Comment

Originally posted by nighthawk View Post
              Εγώ φεύγω αύριο για Σαντορίνη!!!7:25 φεύγει το πλοίο!!!!!!!!!

Πω πω τι μου θυμίζεις τώρα, έχω πολλά χρόνια να πάω αλλά ήταν τέλεια. Ξέρεις τι λένε γενικά? Ότι η Σαντορίνη πρέπει να είναι το τελευταίο νησί που πρέπει να πας, δηλαδή να πας πρώτα στα άλλα νησιά, γιατί μετά όλα τα άλλα νησιά απλά σε ξενερώνουν. :) Από παραλίες μην περιμένεις κάτι τρομερό, από ζωή σούπερ.
              CARPE DIEM

Comment

you guyz suck!! einai to prwto kalokairi pou eimai akoma edw kai kanete thn paramonh akoma xeiroterh...!!

...
                ...
                ...
                ...
                ...
                ...

mou perasan ta neura...
                ~ You must flow with joy until you touch the ground..
                ~ In a world full of people, only some want to fly.
                Isn't that crazy???

What tah ΦΑΚ!
                Est-ce que ce monde a le vertige..?

Comment

god damn, se ena mhna dinw hlektronikh, pws na paw diakopes loipon? kai fantazeste na katsw edw na to diavasw, kai telika na mhn to perasw?? gia na doume..
                  ------------------------>Πουλάω/Χαρίζω Βιβλία<------------------------

-------------------> Michael Jackson Tribute Thread <-------------------

Comment

Εγώ την κάνω το βράδυ για Χίο και πρώτη φορά νιώθω τόσο περίεργα που φεύγω....και χαρά αλλά και λύπη...
                    There's demons in my head
                    And it's more than I can take..

Cursed be the God, who was deaf to our prayers.
                    Cursed be the God, who was deaf to us.
                    .

Comment

ουτε εγω θα παω διακοπες αλλα εχω να πω το εξης:το ιονιο ειναι μακραν καλυτερο του αιγαιου.δεν μπορω επισης να καταλαβω το κολλημα με το νησια.πηγαινουν ολοι σε νησακια του ενος τετραγωνικου, πανε στις ιδιες παραλιες, βλεπουν τα ιδια ατομα και κυριως αν σπασει ο διαολος το ποδαρι του και βρεις καποιον γνωστο ,δεν μπορεις να γλιτωσεις.τα μεγαλυτερα νησια αλλα και ακομα περισσοτερο η ηπειρωτικη ελλαδα ειναι πολυ καλυτερα.εχεις να δεις και πεντε πραγματα παραπανω.περισσοτερες παραλιες, πρασινο (που στα περισσοτερα νησια του αιγαιου ειναι λεξη αγνωστη), ιδιες (αν οχι περισσοτερες) επιλογες σε κλαμπ για οποιον θελει, ακομα και εξορμησεις σε βουνο.εγω παντως ψηφιζω δαγκωτο mainland.
                      Η πιο σκοτεινή ώρα είναι εκείνη πριν από την ανατολή

MAY THE FIGHT BEGIN - MAY THE STRONGEST WIN
                      Pravoslavna braća

Comment

Originally posted by karlomagnos View Post
                        ουτε εγω θα παω διακοπες αλλα εχω να πω το εξης:το ιονιο ειναι μακραν καλυτερο του αιγαιου.δεν μπορω επισης να καταλαβω το κολλημα με το νησια.πηγαινουν ολοι σε νησακια του ενος τετραγωνικου, πανε στις ιδιες παραλιες, βλεπουν τα ιδια ατομα και κυριως αν σπασει ο διαολος το ποδαρι του και βρεις καποιον γνωστο ,δεν μπορεις να γλιτωσεις.τα μεγαλυτερα νησια αλλα και ακομα περισσοτερο η ηπειρωτικη ελλαδα ειναι πολυ καλυτερα.εχεις να δεις και πεντε πραγματα παραπανω.περισσοτερες παραλιες, πρασινο (που στα περισσοτερα νησια του αιγαιου ειναι λεξη αγνωστη), ιδιες (αν οχι περισσοτερες) επιλογες σε κλαμπ για οποιον θελει, ακομα και εξορμησεις σε βουνο.εγω παντως ψηφιζω δαγκωτο mainland.
                        QFE

ούτε εγώ θα πάω διακοπές
                        It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not!

Comment

Εγώ αύριο φεύγω για το location μου! Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού παίδες!!!

// Η σκέψη μου όμως δεν θα με συνοδέψει... Ανάμικτα συναισθήματα... Μερικές φορές εύχομαι να ήμουν Αθηναίος...
                          [*]Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
                          [*]The luckiest man who walks on this earth is the one who finds... 真の

Homepage || A 天使 in my arms!

Comment

Διακοπες?
                            Χαχαχαχαχαχαχαχα!
                            ΦΡΕΣΚΟ ΦΡΕΣΚΟ: Kaθ' Ομοίωσιν Teaser
                            Splattermovie 3, trailer 1: http://www.youtube.com/watch?v=nr_0uTsVGdE
                            May the Φως Be With You

Comment

Originally posted by sxizoφρeneia658 View Post
                              Εγώ την κάνω το βράδυ για Χίο και πρώτη φορά νιώθω τόσο περίεργα που φεύγω....και χαρά αλλά και λύπη...
                              exoume diavasma...lola8ikes?!
                              kapou arxes avgoustou 8a pao ki ego

Comment

Working...
                              X