Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προταση μικρες αγγελιες.

Collapse

Collapse

Θέματα

Collapse

X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Προταση μικρες αγγελιες.

Σκεφτηκα οτι με τι νεα δομη του site θα μπορουσαμε να βαλουμε μια νεα θεματολογια!Μικρες Αγγελιες!Το λεω αυτο γιατι βλεπω πολους να θελουν να πουλησουν κατι.

Originally posted by Rile View Post
    Σκεφτηκα οτι με τι νεα δομη του site θα μπορουσαμε να βαλουμε μια νεα θεματολογια!Μικρες Αγγελιες!Το λεω αυτο γιατι βλεπω πολους να θελουν να πουλησουν κατι.
    ΟΧΙ.και δεν το συζηταω καν.θα ανοιξει ενα thread μονο στην ψυχαγψγια στο οποιο θα μπορει ο καθενας να προτινει διαφορα sites σχετικα με διαφορες μορφες τεχνης.οι νεοι κανονες θα απαγορευουν τη διαφημηση.οποιος διαφημηζει προιον θα δεχεται κυρωσεις.
    ΚΟΝΤΡΑ
    Against modern football!

Comment

Συμφωνώ απόλυτα...Το φόρουμ δεν έχει πουθενά διαφημίσεις και είναι απαράδεκτο να μπαίνουν κάποιοι και να διαφημίζουν προϊόντα με σκοπό το κέρδος!!!
      Επιτέλους ας μάθουμε πως να γράφουμε ελληνικά! Προσθέστε τον ελληνικό ορθογράφο στον mozilla firefox!

Δώσε αίμα! Μερικά λεπτά από τον χρόνο σου μπορούν να σώσουν ζωές!

Comment

Σωστά τα λέτε και συμμερίζομαι τις απόψεις σας. Μπορεί όμως κάποιο από τα μέλη να θέλει να πουλήσει κάτι (μια κιθάρα για παράδειγμα) και κάποιος άλλος να ψάχνει να αγοράσει. Δεν νομίζω να είναι κακό να έρθουν σε επαφή μέσω του φόρουμ. Πιστεύω πως μπορούν να επιτραπούν τέτοιου είδους αγγελίες και πως δεν παραβαίνουν τους κανόνες του forum.
        Αξίζει, φίλε, να υπάρχεις για ένα όνειρο, κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει...

Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.

Κουφάλες δεν ξοφλήσαμε, αυτό έχω μόνο να σας πω...

Comment

Αυτο ενοουσα κι εγω

Comment

Όλοι έχετε δίκιο! Καταρχήν ναι, μικρές αγγελίες με τη μορφή που όλοι γνωρίζουμε, μπορούν να υπάρξουν. Και βέβαια, τα παιδιά έχουν δίκιο για τη διαφήμιση, απλά δεν αφορούν το θέμα που τέθηκε. Το τωρινό φαινόμενο της αλόγιστης διαφήμισης θα σταματήσει με συγκεκριμένες μεθόδους.

Comment

Paktikes aggelioules,Nai na mas eksyphretoun.Esy ti fobhthikes ? les na theloun na poulhsoun to koterotous ,meso tou forum?Egw proteinw kai antalages.giati oxi.

Comment

ο.κ εχετε δικιο.αλλα καλυτερα μονο αγγελιουλες για προσωπικα πραγματα ο καθενας.αυτο που φοβαμαι ειναι μην δω αγγελιες εταιριων για θεσεις εργασιας και τετοια...και για να μην διογκωθει καθως δεν ειναι αυτος ο σκοπος του φορουμ,προτεινω αυτο να καλυπτεται μονο με ενα thread εδω...
                ΚΟΝΤΡΑ
                Against modern football!

Comment

Originally posted by Roxalas View Post
                  και για να μην διογκωθει καθως δεν ειναι αυτος ο σκοπος του φορουμ,προτεινω αυτο να καλυπτεται μονο με ενα thread εδω...
                  Κάπως έτσι φαντάζομαι πως θα γίνει. Και φυσικά θα υπάρχουν mods για να μην ξεφεύγει το εν λόγω thread.
                  Αξίζει, φίλε, να υπάρχεις για ένα όνειρο, κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει...

Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.

Κουφάλες δεν ξοφλήσαμε, αυτό έχω μόνο να σας πω...

Comment

Προσφερομαι εγω mod.

Comment

πωλειται οικια στη Σαλαμινα 150000 εαν ενδιαφερετε κανεις!!!
                      κουμπομα

Comment

Εγω ενδιαφερομαι αλλα...γιατι ειναι τοσο ακριβο?
                        Οποιος ζει πεθαινει.
                        Οποιος ειναι ηδη νεκρος ξαναγιεννιεται.

Comment

Ωραία ιδέα...είναι το πιο πολυσύχναστο forum στην Ελλάδα...γιατί να μην κανονίζουμε συναλαγές μεσω αυτού???
                          Ενα forum για wrestling και άλλα μπείτε και γραφτείτε plzzz
                          http://:esw.tovisit.org

Comment

μακρια απο www.nevice.com ειναι μεγαλη απατη.Εγω δυστυχως την πατησα αλλα ενημερωνω απαντες να γνωριζουν.

Comment

Ωραια ιδέα αυτή για τις αγγελίες. Θελω να πουλήσω τον παλιό μου υπολογιστή και πουθενά μέσα στο φορουμ δεν υπάρχει σχετική κατηγορία. Θα μπορούσε να γίνεται επανακατέθυνση σε μια διεύθυνση πχ aggelies.forums.gr και σε αυτήν την διεύθυνση να υπάρχουν διαφημίσεις για να καλυφθεί το όποιο τυχον πρόσθετο κόστος από τις αγγελίεςτων χρηστών.
                              Ελέγξτε την σελίδα σας 24 ώρες το 24 ωρο

Comment

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
                              Working...
                              X