Announcement

Collapse
No announcement yet.

λογαριασμος δεη

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• λογαριασμος δεη

ξερει κανεις τι γινεται εαν δεν πληρωσω εναν λογαριασμο της δεη? βασικα λειπω διακοπες κ κατα πασα πιθανοτητα πρεπει ηδη ν μ εχει σταλει ενας λογαριαμος, ο οποιος πολυ πιθανο κ ν εχει ληξει.δεν ξερω ποτε ακριβως θ επιστρεψω οποτε θ ηθελα ν μαθω τ θ γινει εαν δν τν πληρωσω.θ μ κοψουν τ ρευμα η στν επομενο λογαριασμο π θ μ στειλουν θα εχουν βαλει προσθετικα ας τ πουμε κ αυτο το απληρωτο ποσο? ξερει κανεις?

τιποτα ερχεται ο επόμενος με προϊδοποίηση ότι αν δεν πληρώσεις και αυτόν θα σου κόψουν το ρεύμα.

Τα λεφτά μπαίνουν στον επόμενο με την ένδειξη ποσα είναι απο την προυγούμενη φορά.

Comment

Aν το ποσό είναι μεγάλο, μπορείς να κάνεις διακανονισμό για να το πληρώνεις σε δόσεις.
      "There are more things in heaven and earth, Horatio,
      Than are dreamt of in your philosophy."

Comment

ο λογαριασμος που περιμενω ,και που οπως ειπα ειναι πιθανο ηδη να εχει παει στο σπιτι και να εχει ληξει κιολας ειναι εναντι και λογικα θ ειναι γυρω στα 40 ευρω.αυτο το λεω γιατι λειπω μηνες και θυμαμαι και απο αλλες φορες που ελειπα τοσο μου ερχοταν απλα τοτε τον προλαβαινα πριν ληξει η προθεσμια.για αυτο θελω να δω τι γινεται αν δεν τον προλαβω.γιατι εγω λογικα θ γυρισω αργα και θ εχει ληξει για αρκετο καιρο .οποτε θελω να ξερω οταν παω σπιτι θα μου εχουν στειλει και τον νεο τε κκαθαριστικο που μεσα θα εχει και τον παλιο η θα μου εχουν κοψει το ρευμα?και κατι ακομα αν μ εχουν στειλει το νεο και μεσα εχει τον παλιο μπορω να τον πληρωσω σε ελτα η πρεπει ν παω σε υποκαταστημα?

Comment

Αν έχει το Νέο λογαριασμό απο όσο ξέρω πας και στα ελτα.

Comment

οταν λες νεο εννοεις τον εκκαθαριστικο που θα ερθει και μεσα θα εχει και τον παλιο??

Comment

Ο επόμενος λογαριασμός θα έχει κάποιον τίτλο εκαθαριστικός έναντι whatever… ότι και να είναι θα σου λέει το συνολικό ποσό που χρωστάς και θα έχει σε ένα κουτάκι ποιο πάνω ποιο απο το συνολικό ποσό είναι "παλαιότερες" οφειλές.

Comment

α οκ ευχαριστω!!! αγχωθηκα οτι θ μεινω χωρις ρευμα

Comment

Collapse

• sxetikos
                  Reply to Το ΧXXX εμφανίζεται ο Αντίχριστος!
                  sxetikos
                  Διαφωνω λιγο φιλε Θεου γιατι συμφωνα με την προφητεια του δανιηλ των 70 εβδομαδων ο ιησους ξεκινησε δραση το 27 και επισης συμφωνα και με αλλες πηγες...
                  Today, 18:28
                • LightAngel
                  Reply to Το ΧXXX εμφανίζεται ο Αντίχριστος!
                  LightAngel
                  Δε ξερω ρε παιδια εμενα με φοβιζει αυτη η μερομηνια που εχω στο μυαλο μου και προσπαθω να την αποφυγω και να μη την αναφερω καν γιατι δε θα θελα να φοβηθει...
                  Today, 18:28
                • LightAngel
                  Reply to Χαλαρωση στυσης μετα το προφυλακτικο
                  LightAngel
                  Αυτη βοηθας ή τον εαυτο σου μη λες τετοια στη κοπελα και την παρει τελιος απο κατω αφου λεει εχει να το κανει καιρο και τελειωνει γρηγορα τι λες εσυ για...
                  Today, 18:21
                • mariosx
                  Reply to Με έχει γραμμένη τι να κάνω ?!!
                  mariosx
                  Αν είσαι ξεροκέφαλη και εγωϊστρια, όπως και εγώ είμαι ξεροκέφαλος και εγωϊστης στα θέματα που αφορούν εμένα, τί σε νοιάζει η άποψή του κόσμου; Δηλαδή...
                  Today, 18:21
                • mariosx
                  Reply to Με έχει γραμμένη τι να κάνω ?!!
                  mariosx
                  Και γιατί θα βρεις το τέλειο ρωτώντας κάποιον τρίτο; Η μόνη ικανότητα που χρειάζεται κάποιος άνθρωπος για να βλέπει άλλες οπτικές γωνίες είναι απλά η...
                  Today, 18:19

Θέματα

Collapse

• andria13
                  Χαλαρωση στυσης μετα το προφυλακτικο
                  andria13
                  Γεια σας! Ειμαι 21 χρονων και με προβληματιζει ενα θεμα με το αγορι μου. Εκεινος ειναι 22 και ειμαστε σε σχεση σχεδον ενα χρονο. Ειμαστε πολυ καλα μαζι...
                  Today, 17:10
                • goldstar
                  ΙΧΩΡ
                  goldstar
                  ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΧΩΡ – ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

Posted by Xoris Oria
                  Date: Φεβρουαρίου 23, 2015
                  in: Ελλάδα

...
                  Today, 16:01
                • kramer700st
                  Ευτυχώς που υπάρχει και η Liverpool!
                  kramer700st
                  Πραγματικά ευτυχώς που υπάρχει και η Liverpool και δεν θα δούμε 4 Ισπανικές ομάδες να διεκδικούν και τα δύο Ευρωπαϊκά τρόπαια. Και πιστεύω ότι αυτό το...
                  Today, 09:08
                • kramer700st
                  Άντε πέθανε ρε Κοντωνή να ησυχάσουμε!
                  kramer700st
                  Όλοι νομίζαμε ότι είχε επέλθει ο συμβιβασμός και ότι το ζήτημα είχε λήξει. Αμ δε! Αυτός ο βλάκας δεν είχε ποτέ καμία πρόθεση για κάτι τέτοιο! Έψαξε λοιπόν...
                  Today, 09:03
                • leon1984rename011
                  Πρός όλους
                  leon1984rename011
                  στο σύνολο των θεμάτων που δημοσιοποιούνται διακρίνω πως υπάρχουνε πολλές κακοπροαίρετες ακρότητες με σκοπό την δυσανάγνωστη ειρωνεία
                  την υποκινούμενη...
                  Yesterday, 13:12
                Working...
                X