Announcement

Collapse
No announcement yet.

O titlos enos omorfou topic.

Collapse

Collapse

• nik_killthemall
    Reply to ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    nik_killthemall
    Ας κανουμε μια συνοψη στο κλεισιμο. Τουλαχιστον με εσενα συζηταω.

1) Παραθέτω τα αυτολεξη λόγια μας απ'τα προηγουμενα...
    Today, 00:28
  • katerp
    Reply to ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ??
    katerp
    Δεν το πιστεύω αλλά ειναι σαν να ακουω τις σκέψεις μου! Αυτα που λες τα ξέρω απο εμπειρία, νομιζα και εγω οτι ημουν η μονη!
    Today, 00:20
  • nonamemember
    Reply to ...ό,τι σας κατέβει!
    nonamemember
    Συμπέρασμα:''καμπούρικες προθέσεις'',λόγω ανυπαρξίας άμεσης ευθύτητας
    Yesterday, 23:14
  • lycofron
    Reply to ΠΡΟΦΗΤΕΙΕC και λόγοι Γερόντων
    lycofron
    Και που δεν κάνει.

Θα σταθώ στο ένα, το πιο σοβαρό. Λέει, κατά λέξη «δεν υπάρχει άλλος δρόμος».

Εάν πράγματι δεν υπάρχει άλλος...
    Yesterday, 23:13
  • lycofron
    Reply to ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    lycofron
    Εσύ να είσαι ευγενικός στους συνομιλητές σου! Γιατί τώρα μιλάς σα δάσκαλος σε παιδιά του Δημοτικού.

Απάντησα σημείο προς σημείο....
    Yesterday, 23:00

Θέματα

Collapse

• KautoSkili
    Θα πειραματιζοσασταν ποτε;
    KautoSkili
    Ειμαι bisexual. Αρχισα να κοιμαμαι με ανδρες υστερα απο ... περιεργεια κ επειδη μου αρεζαν καποια ανδρικα χαρακτηριστικα (κοιλιακοι, γενια κτλ). Ειμαι...
    Ναι, εχω πειραματιστει
    33,33%
    2
    Οχι αλλα εχω σκεφτει
    0%
    0
    Οχι και δεν θα θελω
    66,67%
    4
    Yesterday, 10:00
  • achilleas 21
    ΠΡΟΦΗΤΕΙΕC και λόγοι Γερόντων
    achilleas 21
    Καποιες προφητειες ήδη επαληθεύονται.Καποιες άλλες εχουν αρχισει να πραγματοποιούνται.Ο καιρος γαρ εγγυc

Πατερ Σαββας Αχιλλέως 21
    Για...
    26-05-2015, 18:51
  • mailmad
    Γυμναστήριο Yava Πειραιά
    mailmad
    Θα ήθελα να καταθέσω τη γνώμη μου για το γυμναστήριο Yava Πειραιά.
    Έχει δεχτεί μεγάλη προβολή και διαφήμιση. Πρόκειται για ένα τεράστιο χώρο (ισχυρίζονται...
    26-05-2015, 12:31
  • KATA_PSEYDOYS
    ΑΠΟΣΤΟΜΩΝΩ ΤΗΝ ΑΘΕΙΑ
    KATA_PSEYDOYS
    Φιλε συνανθρωπε αθεε

Παραβλεποντας οτι δηλωνεις αθεος...
    ευελπιστωντας στο ενδεχομενο...να εισαι ανθρωπος που αγαπας Την Λογικη...Την...
    25-05-2015, 22:26
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• O titlos enos omorfou topic.

kapote eixa araksei se ena braxo kai epina ntafou
    o ixos ton kumaton sagineutikos me eixe parasurei sto na arxiso na sigotragoudao giorgo zampeta
    eno eixa kapsei 3 difulla kai estriva to teleutaio mpouri mou
    ekpliktos antikruzo ena asteri na peftei 10 metra makrua mou
    eixa xestei epano mou , nomiza oti eixa paraisthiseis apo tin founta giati den eixa ksanapiei pote toso polu monos mou
    telos panton pefto mes tin thalassa kai pao na plisiaso to asteri pou eixe boutiksei sto vutho
    kano tin katadusi kai pao na xaidepso to asteri
    ksafnika ola prasinizoun, ena terastio fos eniosa na eisvalei sto kefali mou , kratontas isorropia me tin apisteuta kaulomeni mnimi mou eisxorontas se diagalaksiaka energeiaka apothikeutika sustimata
    imoun konta se mia terastia anakalupsi
    anaduomai apo tin thalassa kai trexo tromagmenos kai pnigmenos sto amaksi mou ford fiesta 1,4
    pao na patiso gkazi telos panton alla den eixa valei mprosta , vazo mprosta vazo taxutita patao gkazi afino sumplekti alla to amaksi den kouniotan telos panton den eixa katevasei to xeirofreno to katevazo telos panton ola kala re aderfe , arxizo kai gkazono
    sto dromo sunantao kati methusmena kai nuxtoperpatimena pontikia
    ta prospernao kai sfurizo pros apofugin tuxon sugkrousis
    sunexizo aprosmenos kai ataraxos , niotho ta xeria mou varua kai nustagmena , to kruo eisxorei sto derma mou kai to kauli mou surriknonetai me gorgous ruthmous
    suntoma ftano to ena ekatosto , kai i kardia mou exei pagosei , to oksugono tis atmosfairas meionotan
    skeftika na anapso mia fotia alla kati tetoio fusika tha itan entelos ilithio afou etsi tha katanalona olo to uparxon oksugono
    ki etsi anapsa fotia efoson itan paneksupno kati tetoio, xekinao kai varuanasaino , stin tsepi mou kratousa ena sfuri kai ena iphone ta pairno ta spao ta strivo ta kapnizo kai entaksei ksanavoutao stin thalassa piano to kalami mou kai sunexizo to psarema
    gurnao spiti mou meta apo 4 ores psarematos, ebgala kati sunagrides kai miso kilo mparmpounia
    pao na ta pouliso ston topiko psara kai mou leei oti einai notheumena tou leo tis les re arxidi gamo to mouni pou se petage
    ta psaria molis ta psarepsa an eisai pio kalos psaras na pas na psarepseis ta dika sou psaria axriste skatopsare
    kai mou leei o psaras oti i psarovarka tou eixe xalasei ki etsi xalasan kai ta psaria pou eixe psarepsei
    etsi imoun o kaluteros psaras sto xorio kai kapos etsi xekinisa na pigaino theio mimi.
    o theios mimis einai enas omorfos xaritomenos gerakos pou diatirei ena kafeneio sto pano xorio tou xoriou.
    stin arxi pigainame me ta alania tous filous mou pou skane xasis stis plateies mazi me retsines kai koka koles
    kai piname kafedes oste na ksesourosoume . mia mera o pithikas o opoios einai foroumiths rixnei mia kanata nero ston phantom93 foroumiths ki autos trela alania aderfia mou ki oi duto tous
    telos panton eimastan polu skata kai tou leme theie mimi fere mia omeleta na fame kai tsako kai 2 karafakia ouzo gia arxi
    telos panton o theios mimis ontas panexupnos epixeirimatias fernei auta pou paraggeilame sun ena ouzaki doro
    arxizame kai piname san poustides omos ta aderfia mou einai ligo floroi den pinoun ouzo
    ki eno teleioname to proto karafaki se deka lepta panta emenan alla 2 karafakia kavatzes.
    epina loipoon ego panta to deutero monos mou kai to trito to epairna sto amaksi mou dld tou patera mou
    kai to epina mexri na odigiso spiti
    kapos etsi kathierosa ta ouza kai etsi prokuptei to onoma mou ena zitima pou ksero oti olous sas afora
    kai entaksei sxedon kathe mera pao stin marina zeas strivo kai pino ntafou mazi me ouzaki
    xtapodaki sta karvouna kalamarakia tiganita mazi me patatoules kai genika eklektous mezedes me pagomeno ouzaki
    meta kano mpanio mes to yacht tis gkomenas mou kai meta tin pidao kamia fora kai to anapodo.
    auta eixa na moirasto mazi sas filoi foroumites, perimeno na akouso tis dikes sas empeiries.

kalispera filoi mou, i istoria afora to pos proekupse to nickname mou.
    einai mia omorfi istoria kai afora to pos proekupse to nickname mou.
    einai mia polu omorfi kai exupni istoria kai afora to pos proekupse to nickname mou.

Comment

Working...
    X