PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ Part II

Σελίδες : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Deep_Floyd
05-04-2006, 16:29
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από Dejan

+1 mesa...
egw tha ferw to pano TOU DI... :o
sto panw diazoma den iparxoun arithmimena section kai einai xalara, katw sinithos pas sti thesi sou, an eksaireseis organomenous...
gia kiriaki den kserw posoi brikan apo dw eisitirio(edw ta pira paketo), isws exoun meinei kati liga lewforo pantws... :p

Έτσι είναι, ειδικά αν έχεις πληρώσει τα 20 ευρώ, και δεν εισαι στο 101 κάεθσαι στη θέση σου ο κόσμος να χαλάσει!!! Κάθε φορά βλέπω τσακωμούς για τις θέσεις!!

Dejan περιμένουμε και τους άλλους, αν θέλει κανείς, και σου στέλνω π.μ. για συνεννόηση!

Μεχρι στιγμής:

Dejan (x1)
DeepFloyd (x3)
axydias (x1)

Υ.Γ:Θα ανανεωνω αυτό το ποστ

Dejan
05-04-2006, 17:59
re c εγω εκανα το πανω το ποστ!.... update the list!
αλλα ρε παιδια δεν εχει νοημα...θα νικησουμε στη Βιτορια, η ταου ειναι κουρασμενη... (!)
Την κυριακη θα ρθει κανεις? εγω βρηκα ενα diiti..., εχει στους συνδεσμους...

Hellhammer
05-04-2006, 20:55
Ρε σεις επειδη δεν εχω κοιταξει τπτ ποιο ματς δειχνει αποψε;;

Bebis
05-04-2006, 21:13
9.45 μ.μ. ΜEGA Τσάμπιονς Λιγκ
Μπαρτσελόνα – Μπενφίκα

12.15 π.μ. MEGA Tσάμπιονς Λιγκ
Γιουβέντους – Αρσεναλ

Hellhammer
05-04-2006, 21:21
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από Bebis
9.45 μ.μ. ΜEGA Τσάμπιονς Λιγκ
Μπαρτσελόνα – Μπενφίκα

12.15 π.μ. MEGA Tσάμπιονς Λιγκ
Γιουβέντους – Αρσεναλ

Thx ρε αδερφε ;-) ;-)

Hellhammer
05-04-2006, 23:39
Κυριε Αθηναικες Πινακιδες..τελειωσανε τα παραμυθια της ευρωπης και φετος ε;;Και του χρονου...

SephirotH
06-04-2006, 00:02
Τι φανταστικές σούπες-ματς μας πρόσφερε η 3η φάση!!!
Βαρέθηκα τη ζωή μου. 3 ματς στο 0-0 και μόνο σε ένα ματς 4 γκολ. Ελπίζω μιλαν-μπάρτσα να γίνει της πουτάνας.

Γιουβέντους αντίο δεν θα σε δω στον τελικό :love2: :love2:

toubaliban
06-04-2006, 03:28
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από Hellhammer
[B]Κυριε Αθηναικες Πινακιδες..]

Καινούργιο παρατσούκλι μου είναι αυτό;
Αθηναίος είμαι ρε μλκ!
Δίκαια αποκλειστήκαμε, άδικα περάσατε...
Αυτό είναι η αλήθεια. Εύχομαι στην Άρσεναλ (ομάδα μου στην Αγγλία) ολόψυχα, κατάκτηση του τροπαίου! :smokin:

aektzis21
06-04-2006, 13:41
Nomizo pros ta ekei einai to Parisi.

Hellhammer
06-04-2006, 20:29
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από toubaliban

Δίκαια αποκλειστήκαμε, άδικα περάσατε...
Αυτό είναι η αλήθεια.

Ρε μλκ αν ο Θεος εβλεπε μπαλα οπως ειπες καποια στιγμη δεν θα ειχατε περασει καν τη Βερντερ..

Swordbrother
06-04-2006, 23:02
1-1!!! ΘΡΥΛΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙΣ!!!! :wavey:

gagaboy
06-04-2006, 23:41
nai re sigoura....

kallipoli7
07-04-2006, 00:08
Ela re xontre....
Ta gamises ola pali...

Alla efages kai mia tapa..

donald
07-04-2006, 00:25
Ωραία ήταν και σήμερα με την Μακάμπι.Το θέμα όμως είναι οτι χωρίς πλεονέκτημα έδρας δεν περνιέται αυτή η ομάδα...Μακάρι σε μια βδομάδα από τώρα να βγώ ψεύτης αλλά μόνο αν ο Parker σπάσει κάνα χέρι και ο Σόλωμον κάνα πόδι(έτσι,για να κάνει ο ένας συμπαράσταση στον άλλον :D ) θα νικήσουμε εκεί μέσα...
Τώρα όσον αφορά τον Παναθηναικό,αν δεν έκανε τόσα λάθη στο τέλος θα το είχε καθαρίσει το ματσάκι και έξω.Βέβαια και πάλι θα περάσει αφού παίζει στο ΟΑΚΑ τον τρίτο αγώνα αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία :sleep:
Υπομονή μέχρι την άλλη βδομάδα λοιπόν...

Α,και για να μην ξεχνιόμαστε...
Πάμε μωρή ομαδάρα γεράαααααααα :smokin:

Dejan
07-04-2006, 00:46
ελα ρε thrile! sygxaritiria ston osfp, patise 2 fores tin macabi...
bravo

oso gia ton PAO ,
πιασαμε ενα κοντα στο 70 % της αποδοσης μας...
η εδρα της Ταου δυνατη, σε νορμαλ αθλητικα πλαισια ομως,
θα σταθω στις βολες κυριως , γιατι παιζουμε παιζουμε παιζουμε, γυριζει η μπαλα ομορφα πιεζομαστε να πετυχουμε μπασκετικα καλαθια, και χανουμε το απλο, καμια 15 βολες........
οσο για ψηλο, βρηκαμε τον τομασεβιτσ, δυσκολα τον παιζεις και σε βαζει μεσα στο μαν του μαν 1 προς 1 και παιζει τον αντιπαλο ψηλο στην αμυνα παντα στο μαν του μαν αποτελεσματικα....
το ριμαπουντ ισως μονο λειπει ,απο λεπτομερειες στο τζερτζελε... ισως. -αλλα ειναι κ συνολικη δουλεια....
(εκει δεν μπορει να πηδηξει...), η φροντ λαϊν παντως πιστευω αρχιζει και δενει..
παρολα αυτα και με καλη ευστοχια των αλλων μεχρι και το τριτο δεκαλεπτο αποριας αξιο ειναι οτι δεν βγαινουμε ποτε απο το παιχνιδι ,,ποτε δεν εχουμε χασει παιχνιδι> 10 ποντους βεβαια τωρα που το σκεφτομαι....

τεσπα,
η τελευταια φαση φαουλ Λακοβιτσ ηταν φαση καρμπον με εκεινη στο κλεψιμο του Τομασεβιτσ...,(και εδωσε αλλα......) Κριμα........
αλλο ενα τιποντο που τους το μετρησε.....

τελευταιο δεκαλεπτο που η Ταου εκανε το ενα λαθος μετα το αλλο ειπα, (που η μπαλα ζυγιζει ενα τονο) ωραια το καθαριζουμε no prob.....
Δεν πειραζει ομως στη Σειρα των αγωνων περναει ο Παναθηναικος......

και τωρα οι δυο μας...
:love2:

Αλλοι για ΟΑΚΑ? πειτε γιατι θα παρουμε Εισητηρια..... :tounge:

Swordbrother
07-04-2006, 00:57
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από gagaboy
nai re sigoura....

Ποτε μη λες ποτε,μονο αυτοι εχουν να χασουν τωρα (αλλα εκει μεσα... :confused: )

druid
09-04-2006, 18:32
Τελικα θα υπαρχει εξεδρα di σημερα;; Στειλτε pm να σας βρω :cool:

Dejan
09-04-2006, 19:32
see ur pms...

Mercyful_Fate_1
09-04-2006, 23:51
Είναι ακόμα νωρίς για να μιλάμε για νίκη επί του Παναθηναϊκού στο ΟΑΚΑ. Πάντος η ομάδα έδειξε ότι μπορεί να είναι ανταγωνιστική, και το μέλλον είναι σίγουρα λαμπρό.
Με 1-2 καλές μεταγραφικές κινήσεις νομίζω ότι του χρόνου τα πράγματα για τον τίτλο θα είναι 50-50.
Ο Διαμαντίδης έδωσε ρέστα σήμερα πάντος!! ;-)

SephirotH
09-04-2006, 23:56
Δε πειράζει ρε θρύλε τα βαζελάκια θα τα ξαναβρούμε στα playoff.. :p :p :D

Τώρα τα δίνουμε όλα στο τελ-α-βιβ. Θρύλε μπορείς μπορείς να προκρι8είς!!! :cool:

Swordbrother
10-04-2006, 00:01
Πιστευω μας αδικει το -19 αλλα αυτο ειναι το μπασκετ...
Τα @@ οι διαιτητες τους πηγαινανε στις βολες απο τα 2 πρωτα λεπτα :angryfire
Βεβαια οι παιχτες του βαζελου ειναι ενας κι ενας.Ο Ομπραντοβιτς μπορει και βγαζει πολλους λαγους απο το καπελο του... :tounge:

toubaliban
10-04-2006, 00:28
Τι έγινε ρε παίδες σήμερα; Παίξαμε για την ιστορία μας; Είμαστε τσάτσοι του βάζελου; Αν χάναμε, θα ανοίγαμε τα πόδια στην ξαδέρφη μας;;; Πείτε μου για να ξέρω...
Κάθε χρονιά, μας θυμάστε στο τέλος. Άντε πείτε και φέτος ό,τι έχετε να μας πείτε...
Όσο για τη διαιτησία... Τι έγινε ρε Ντεμάκο;;; Πόνεσες;;; Σου μπήκε βαθιά;;; Στον πρώτο γύρο που ήσουνα;; Που ήσουνα ρε τυχάρπαστε, να κόψεις τη μπάλα στον επαγγελματία δολοφόνο που έχεις στην ομάδα σου;;; Που ήσουνα ρε 44, όταν κέρδιζα 0-1 και έπρεπε να παίζεις με 10;;; Στη βίλα σου με τη Βανδή και δεν ήξερες που να σκορπάς τα λεφτά σου;;
Ένα πέναλτυ ρε μαλάκες παραγοντίσκοι δεν σας έδωσε και κλαίτε;;; Τι να πούμε εμείς φέτος;;;
Α ρε Σικαμπάλα, τους έκρυψες τη μπάλα πάλι.... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΑΛΑ ΟΕΟ;;;
Ξύλο λέει στο αεροδρόμιο στον Βανδή;;; Ε ρε γλέντια...
Στον πούτσο μας η σημερινή νίκη... 4 έχουμε βγει πριν αρχίσει το πρωτάθλημα... Ένα είναι το θέμα...
Σαββίδη Θεέ πάρε την ΠΑΕ!!!

Telinformatix
10-04-2006, 00:35
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από Swordbrother
Πιστευω μας αδικει το -19 αλλα αυτο ειναι το μπασκετ...
Τα @@ οι διαιτητες τους πηγαινανε στις βολες απο τα 2 πρωτα λεπτα :angryfire
Βεβαια οι παιχτες του βαζελου ειναι ενας κι ενας.Ο Ομπραντοβιτς μπορει και βγαζει πολλους λαγους απο το καπελο του... :tounge:
Στο δεύτερο ημίχρονο ήταν σαφώς ανώτεροι,αλλά θα συνφωνήσω ότι το -19 δεν αντικατοπτρίζει την προσπάθεια του Ολυμπιακού!!!Πάμε για το επόμενο...

emufear
10-04-2006, 00:52
Μια γαμάτη μέρα για την Πανάθα, η σημερινή :D

psychastheneia7
10-04-2006, 01:02
Τουλαχιστον το σημερινο ματς ΠΑΟΚΙΑ θα το θυμαστε η μετα απο μια βδομαδα θα φωναζετε και θα λετε ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΥΝΟΗΘΗΚΑΜΕ? Ετσι κανετε καθε φορα. Οπως εγινε και με την αφαιρεση της τιμωριας... στο ντουκου...

Καλα βαζελια τα DVD να τα βγαζετε αγωνιστικες που δεν θα τα εχετε κανει ολα κωλο.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ Η ΚΟΥΠΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ. :wavey:

toubaliban
10-04-2006, 01:32
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από psychastheneia7
Τουλαχιστον το σημερινο ματς ΠΑΟΚΙΑ θα το θυμαστε η μετα απο μια βδομαδα θα φωναζετε και θα λετε ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΥΝΟΗΘΗΚΑΜΕ? Ετσι κανετε καθε φορα. Οπως εγινε και με την αφαιρεση της τιμωριας... στο ντουκου...

Γαμώ τα ανέκδοτα! Να 'σαι καλά! Ο ΠΑΟΚ ευνοημένος!!!! :D :D :D
Όταν τελειώσει το πρωτάθλημα, θα λέω μόνο για πάρτυ σου σε στυλ τιμωρίας "Ευνοήθηκα φέτος μία φορά και αδικήθηκα 25!" Ρε τι πίνετε και δεν μας δίνετε;;;
Όσο για την τιμωρία, το να παίζω με κόσμο δεν το θεωρώ εύνοια... Στην τελική χέστηκα... Πρώτος είμαι σε κεκλεισμένων και έχω καλύτερα αποτελέσματα στατιστικά.... Στις 4 γραμμές παίζουν παίχτες και κοράκια που συνήθως (:D) δεν με ευνοούν..

Dejan
10-04-2006, 02:17
o olimpiakosme me ejeplije arnhtika, apo tin arxi mexri to telos den epaikse tipota ena sistima tipota entelos....,trakarismenoi oloi, kai as bgei enas olimpiakos na pei to antitheto, emeis sto a' imixrono eimastan sto mion apeiro se eystoxia oxi omos kai se poiotita basketikis ekfrasis, panta omos sto telos jenerwname apo ta allepalila astoxa sout.....
(kikloforia kai amina poli kali...)
kapou sto telos ta pragmata mpikan se mia roi (kai me ti boithia tou kosmou), o olimpiakos oso teleione o agwnas teleytaio dekalepto (otan arxize na barainei i bala) itan tragika astoxos, enw emeis eystoxoi ...toulaaxiston oxi toubla.....

Link
10-04-2006, 03:28
Το σημερινό ματς ήταν παρόμοιο με αυτό με την Τσιμπόνα. Χάλια εμφάνιση σε όλο το πρώτο ημίχρονο, τραγική αστοχία και άμυνα(40κάτι πόντοι είναι πάρα πολλοί για αυτόν τον αγώνα...) αλλά πέντε λεπτά που έπιασε ρυθμό στο τρίτο δεκάλεπτο αρκούσαν για να το γυρίσει και να πάρει και μια μικρή διαφορά στο τέταρτο :p Για μεγάλες έχουμε και τα playoff, που θα πάει, δεν θα μπουν τα σουτ έστω και σε ένα παιχνίδι :wavey: :wavey:
Τέσπα, την Τετάρτη είναι τα σοβαρά και πρέπει να παίξει καλύτερα, γιατί στο ελληνικό πρωτάθλημα μπορεί να κάνει ότι να'ναι χωρίς συνέπειες, με την Ταου όμως για να μην κινδυνέψει χρειάζεται εμφάνιση σαν αυτή του πρώτου αγώνα, και κάνα τρίποντο παραπάνω για να μπορέσει να ξεφύγει στο σκορ... :p

~Merl!n~
10-04-2006, 09:28
Ti egine giati den akouo kanena gauraki na milaei gia to basket extes??? :D Etsi gia na min pernoun kai poli aera ,kanonika oxi me 19 alla me 39 eprepe na xasoun gia na min sikonoun poli to kefali :tounge: :tounge:

kallipoli7
10-04-2006, 10:59
Kai ti thes na poume diladi?
Wraia to xasame to match.. Bravo sas pou kerdisate. Fanike oti exete perissoteres lyseis kai megalyteri empeiria.. Pou tha paei omws de tha megalwsoune ta mikra (Vasilopoulos,Seiboutis,Sofo klp)??
Polu kalos o Kolievic pantws sto A' imixrono giati sto deytero to systima me ta dyo guard de mas vgike...

Kai to twra diplo sto Tel Aviv...!!

ortegito
10-04-2006, 11:11
pantws den xreiazetai eunnoia o pao gia na kerdisei..o xeiroteros mas amyntikos edney ekane 3 foul se 5 lepta k o diamantidis me 5 klepsimata k 35' symmetoxis ekane to prwto sto 40'!foveri amyna o vazelos de lew alla ama sfyrizan opws stin alli pleura tou gipedou toulaxiston(gia na min pw oti 8axame allo mats)h diafora 8atan poly mikroteri k 8axame ntermpi...

sto teleutaio dekalepto gia 3-4 lepta mono voles vazate..

telos gia na pw k gia ta xalia mas den mporei na min mporoun na min kanoun block-out sto diamantidi..einai eglima..1h fora panw apo 4 epi8etika rebound apo voles!!

druid
10-04-2006, 13:09
Πρεπει να ανεβασουμε λιγο τα ποσοστα στα τριποντα ρε γμτ...με tau δεν υπαρχουν παρα πολλα περιθωρια... ο lakovic με αλβερτη αν συνεχιζαν ετσι θα ειχαν χτισει και αλλο κλειστο διπλα στο οακα... :cool:
ps.Ολα τα λεφτα η συνεντευξη του obradovic μετα τη ληξη :p

striker
10-04-2006, 15:53
Τι έγινε ρε παίδες σήμερα; Παίξαμε για την ιστορία μας; Είμαστε τσάτσοι του βάζελου; Αν χάναμε, θα ανοίγαμε τα πόδια στην ξαδέρφη μας;;; Πείτε μου για να ξέρω...
Κάθε χρονιά, μας θυμάστε στο τέλος. Άντε πείτε και φέτος ό,τι έχετε να μας πείτε...
Όσο για τη διαιτησία... Τι έγινε ρε Ντεμάκο;;; Πόνεσες;;; Σου μπήκε βαθιά;;; Στον πρώτο γύρο που ήσουνα;; Που ήσουνα ρε τυχάρπαστε, να κόψεις τη μπάλα στον επαγγελματία δολοφόνο που έχεις στην ομάδα σου;;; Που ήσουνα ρε 44, όταν κέρδιζα 0-1 και έπρεπε να παίζεις με 10;;; Στη βίλα σου με τη Βανδή και δεν ήξερες που να σκορπάς τα λεφτά σου;;
Ένα πέναλτυ ρε μαλάκες παραγοντίσκοι δεν σας έδωσε και κλαίτε;;; Τι να πούμε εμείς φέτος;;;
Α ρε Σικαμπάλα, τους έκρυψες τη μπάλα πάλι.... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΑΛΑ ΟΕΟ;;;
Ξύλο λέει στο αεροδρόμιο στον Βανδή;;; Ε ρε γλέντια...
Στον πούτσο μας η σημερινή νίκη... 4 έχουμε βγει πριν αρχίσει το πρωτάθλημα... Ένα είναι το θέμα...
Σαββίδη Θεέ πάρε την ΠΑΕ!!!

ασχολήσου με τον νέο θεό που σου πασάρουν και τους Γούμενους/Μπατατούδηδες σου και αστην ΑΕΚ και τον Ντέμη ήσυχο.

toubaliban
10-04-2006, 17:21
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από striker

ασχολήσου με τον νέο θεό που σου πασάρουν και τους Γούμενους/Μπατατούδηδες σου και αστην ΑΕΚ και τον Ντέμη ήσυχο.

Εγώ ήσυχους τους αφήνω. Αυτοί οι μαλάκες ασχολούνται μαζί μου και κάνουν επιλεκτικές δηλώσεις.
Και που 'σαι... Μπάτσες δεν έσκασα εγώ στο αεροδρόμιο στο Ντεμάκο σου... :baby:

nighthawk
10-04-2006, 17:39
Το αεκάκι κλαίγεται για τη διαιτησία..Αν είναι δυνατόν..Τώρα θυμηθήκατε το οφσάιντ;Στο ματς του πρώτου γύρου με τον Γκέκα δεν ξέρατε τι ήταν..Πήρατε και το πέτσινο γι'αυτό μόκο.............Και να βγαίνατε ChL τι θα κάνατε;Ζενίτ και έξω.....

striker
10-04-2006, 17:45
Αυτοί οι μαλάκες ασχολούνται μαζί μου και κάνουν επιλεκτικές δηλώσεις. ποιό σημείο ακριβώς των δηλώσεων του Ντέμη αναφέρονταν στον ΠΑΟΚ? για τη διαιτησία ήταν γενικότερο το σχόλιο του.

striker
10-04-2006, 17:47
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από nighthawk
Το αεκάκι κλαίγεται για τη διαιτησία..Αν είναι δυνατόν..Τώρα θυμηθήκατε το οφσάιντ;Στο ματς του πρώτου γύρου με τον Γκέκα δεν ξέρατε τι ήταν..Πήρατε και το πέτσινο γι'αυτό μόκο.............Και να βγαίνατε ChL τι θα κάνατε;Ζενίτ και έξω..... Καλά εσείς μη μιλάτε, αν δεν ήταν πέρσι ο Βασάρας φέτος δεν θα είχατε δώσει την ευκαιρία σε Μπάρτσα, Βέρντερ και Ουντινέζε να προπονούνται σε ματς CHL.

nighthawk
10-04-2006, 17:51
Στο ματς του πρώτου γύρου τι έγινε ρε φίλε;Εμένα μου θύμισε το χτεσινό ματς..Μιλάς κι εσύ για Ευρώπη;;;Έλεος ρε..Πέρσι τον ήπιατε από την Άαχεν(Β κατηγορία Γερμανίας)......

†PiCoMiKe†
10-04-2006, 19:45
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από nighthawk
Στο ματς του πρώτου γύρου τι έγινε ρε φίλε;Εμένα μου θύμισε το χτεσινό ματς..Μιλάς κι εσύ για Ευρώπη;;;Έλεος ρε..Πέρσι τον ήπιατε από την Άαχεν(Β κατηγορία Γερμανίας)......
Wraia sas akurwsan ena gkol kai fagate 3 mpalakia!
Poio einai to provlhma?

Sthn AEK akurwsan ena gkol kai den ths do8hke kai penalty pou o idios o amudikos tou PAOK me dhlwseis tou paradexthke (Xasiwths),...kai pali egw den exw provlhma!!

Mia h diaithsia 8a ka8etai uper mas kai mia alh kata, oute me endiaferei an ginetai apo skopimothta oute an ginetai apo vlakeia twn diaithtwn, etsi exoun ta pragmata sthn Ellada!!

aektzis21
10-04-2006, 20:15
Loipon gia na milisoume kai ligo sovara tora.Proton den anaferthike kaneis ston PAOK.
Deuteron gamo ti roufiania tou Panathinaikou.Edaxei adika akirothike to goal tou Gkeka alla min xehname oti den eixame ftasei oute sta misa tou protathlimatos ta lathi se varos tis AEK einai mi anastrepsima sto simeio pou ginodai.Eleos pia .Perisi proteleutaia agonistiki penalti ston Bourbo pou den dothike, fetos auto os pote pia.An einai dinaton xetimorithike i Toumpa (gia ton agona me tin AEK),xetimorithike o Doumitrescu,Prim 120.000 euro apo ton gnosto gia ta filopaoktzidika aisthimata tou Mamidaki :baby: ,akirosi katharou goal,den dothike penalty kai apo tin alli mas dinei petsino penalty sto 90 ipotimodas tin noimosini mas.Epipleon gia pes mou re toubaliban giati den mas dosate eisitiria-mipos fovithike o tromeros laos tou PAOK?Telos, stamata na masas pia tin karamela me ton Cirillo ,edaxei itan kokkini alla den exete tipota allo na peite tosa xronia pou ginodai orgia kathe xrono stin Toumpa se varos tis AEK(sifonia kai loipa xerete eseis),eseis pou logo tou Liani vgikate Champions league gia na kanete ti?Na apokleisteite apo tous Evraious.ADE GEIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΕΚ ΠΑΝΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΝΤΟΥ

aektzis21
10-04-2006, 20:35
ELA MORI AEKARA MONO ESI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

toubaliban
10-04-2006, 20:42
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από aektzis21
Loipon gia na milisoume kai ligo sovara tora.Proton den anaferthike kaneis ston PAOK.
Deuteron gamo ti roufiania tou Panathinaikou.Edaxei adika akirothike to goal tou Gkeka alla min xehname oti den eixame ftasei oute sta misa tou protathlimatos ta lathi se varos tis AEK einai mi anastrepsima sto simeio pou ginodai.Eleos pia .Perisi proteleutaia agonistiki penalti ston Bourbo pou den dothike, fetos auto os pote pia.An einai dinaton xetimorithike i Toumpa (gia ton agona me tin AEK),xetimorithike o Doumitrescu,Prim 120.000 euro apo ton gnosto gia ta filopaoktzidika aisthimata tou Mamidaki :baby: ,akirosi katharou goal,den dothike penalty kai apo tin alli mas dinei petsino penalty sto 90 ipotimodas tin noimosini mas.Epipleon gia pes mou re toubaliban giati den mas dosate eisitiria-mipos fovithike o tromeros laos tou PAOK?Telos, stamata na masas pia tin karamela me ton Cirillo ,edaxei itan kokkini alla den exete tipota allo na peite tosa xronia pou ginodai orgia kathe xrono stin Toumpa se varos tis AEK(sifonia kai loipa xerete eseis),eseis pou logo tou Liani vgikate Champions league gia na kanete ti?Na apokleisteite apo tous Evraious.ADE GEIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΕΚ ΠΑΝΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΝΤΟΥ

Ήταν μια απλή κόκκινη;;; Ντάξει μωρέ, σιγά το πράγμα ε;;; Συγχαρητήρια για την βαθιά γνώση του ποδοσφαίρου...
Το γκολ που έβαλες, εγώ ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι ή δεν είναι οφσάιτ... Εσύ φαίνεται έχεις μεγαλύτερες δυνατότητες από μένα στην όραση...
Το τράβηγμα στο Λύμπε, ήταν ένα χαζό πέναλτυ.
Και εξηγούμαι... Κρατήματα στην περιοχή τέτοια, γίνονται 25 φορές σε έναν αγώνα. Ο Λύμπε όταν είδε ότι μπλοκάρει τη μπάλα ο Ντάνι, έπεσε σαν να χτυπήθηκε από τάση 220V. Εν τω μεταξύ, ελπίζω να έχεις προσέξει πως παίζει ο παιχταράς σου σε όλο τον αγώνα... Εννοώ φυσικά τις φάσεις που βάζει πλάτη τους αμυντικούς, κλειδώνει με τα χέρια του τον αντίπαλο και παίρνει τη μπάλα. Μέχρι και στο μπάσκετ αποφάσισαν να το σφυρίζουν επιθετικό φάουλ...
Τώρα που βλέπεις εσύ, οι κωλοφυλλάδες, ο Βανδής, ο Ίβιτς κτλ κτλ τη σφαγή που συντελείται με πρόβατο την ΑΕΚ, δεν μπορώ πραγματικά να καταλάβω!
Κάντε ένα τηλέφωνο στον Γεωργέα παρεμπιπτόντως. Πρέπει να κάνει ακόμα εμετό. Ζητείστε σου ταπεινά συγνώμη εκ μέρους του Σικαμπάλα...
Το πριμ που και καλά πήρανε οι παίχτες, ΜΑΘΕ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΣΕ ΙΔΡΥΜΑΤΑ.
Και τέλος για τα εισιτήρια... Εγώ στον πρώτο γύρο ήρθα στο σπίτι σου;;; Εσύ γιατί να έρθεις;;; Είσαι πιο μάγκας;;;
ΑΝΤΕ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

Hellhammer
10-04-2006, 20:53
ELA MORI AEKARA MONO ESI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτους τους 3 μπροστα τους ξερω..για κατσε να κανω ενα τηλεφωνακι στον Ντεμη..Ξερει αυτος... :p :p

Ρε τι σφαζεστε σαν τα κοκκορια;;Και οι δυο εχετε δικια και αδικα..
Απο τη μια βγαινει ο Μικες και λεει για το γκολ του Γκεκα με τον βαζελο..Οτι και τι εγινε;;3 φαγατε...Δεν ειναι λογικη αυτη..Και ο γαυρος στο ματς με τον ατρομητο 3 εριξε αλλα ολοι ειχατε να πειτε για το ακυρωθεν γκολ οφσαιντ..Τουμπαλιμπαν αν εσενα σου ακυρωναν τετοιο γκολ σαν το χθεσινο θα λαμβανες υποψη σου το ποσο οριακη ειναι η φαση η θα εγραφες παλι ολοκληρες καταρες;Την αληθεια θελω..
Και βεβαια ναι δεν ξεχναω το σφαγειο του Βασαρα περυσι με το βαζελο και την αεκ αλλα βεβαια ουτε το σφαγειο στο αεκ αιγαλεω..(ομο πεναλτυ,κοκκινη και σπρωξιμο της αεκ σε φαουλ εκτος περιοχης)
Ποτε θα καταλαβετε οτι αναλογα το τι "πρεπει" να γινει σπρωχνεται και αυτος που πρεπει;;

aektzis21
10-04-2006, 21:18
Toubaliban mou fainetai prepei na sou freskaro tin mnimi.2000 eisitiria eixate parei gia to OAKA alla mou fainetai exeis epilektiki mnimi kai esi.Alla den peirazei vriskete kai ta kanete auta as itan kanenas olimpiakos tha ta kanate auta?.Tora ama theoreis ena aplo sproximo to gegonos oti mono mpounies den travage o karipidis kai o hasiotis ston Limperopoulo , auto simainei oti ektos apo epilektiki mnimi den xereis kai apo mpala.Alla pali telos padon.Epipleon oson afora ton cirillo i emmoni sou kai mono deixnei poso kollimenoi eiste me ena lathos pou egine iper tis AEK ta teleutaia 20 xronia.Imarton pia vres kai kati allo na peis,ama auto einai to mono pou exeis na peis tote an mi ti allo me dikaioneis.Na sou thimiso aplos tis karaties pou eixe travixei ston agona me ton Olympiako o Megaxed kai oi opoies den itan ligotero epikindines parolauta o eguptios virtuozos den apovlithike.

†PiCoMiKe†
10-04-2006, 21:22

αυτους τους 3 μπροστα τους ξερω..για κατσε να κανω ενα τηλεφωνακι στον Ντεμη..Ξερει αυτος... :p :p

Ρε τι σφαζεστε σαν τα κοκκορια;;Και οι δυο εχετε δικια και αδικα..
Απο τη μια βγαινει ο Μικες και λεει για το γκολ του Γκεκα με τον βαζελο..Οτι και τι εγινε;;3 φαγατε...Δεν ειναι λογικη αυτη..Και ο γαυρος στο ματς με τον ατρομητο 3 εριξε αλλα ολοι ειχατε να πειτε για το ακυρωθεν γκολ οφσαιντ..Τουμπαλιμπαν αν εσενα σου ακυρωναν τετοιο γκολ σαν το χθεσινο θα λαμβανες υποψη σου το ποσο οριακη ειναι η φαση η θα εγραφες παλι ολοκληρες καταρες;Την αληθεια θελω..
Και βεβαια ναι δεν ξεχναω το σφαγειο του Βασαρα περυσι με το βαζελο και την αεκ αλλα βεβαια ουτε το σφαγειο στο αεκ αιγαλεω..(ομο πεναλτυ,κοκκινη και σπρωξιμο της αεκ σε φαουλ εκτος περιοχης)
Ποτε θα καταλαβετε οτι αναλογα το τι "πρεπει" να γινει σπρωχνεται και αυτος που πρεπει;;
Mia xara logikh einai, h logikh tou ellhnikou prwta8lhmatos!
An paizame se kamia Agglia h' Ispania fusika kai 8a ka8omouna na to zhthsw, alla peri diaithsias sthn Ellada exw stamathsei na milaw!
De mpa na dwsoun 20 penalty ston Olumpiako mexri to telos tou prwta8lhmatos, na vgei prwtos skorer o Gkegkas kai na mh parei kokkinh o Cirillo, ola auta me afhnoun pagera adiaforo!!

Oute me ton PAOK exw provlhma, siga mh plhrwsane kai doiaithtes, den exoun na plhrwsoun ta dika tous.
To ellhniko prwta8lhma ton pairnei kai o ka8refths einai sthn eurwph pou ton pinoume ka8e xrono kai oi 6 pou vgainoume me ton Olumpiako mprostarh!!

Hellhammer
10-04-2006, 21:26
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από †PiCoMiKe†

Αν δλδ εγω ελεγα "Και που δεν ηταν οφσαιντ τι εγινε;;" θα ηταν απολυτα λογικο ;;Δλδ το παιχνιδι δεν παιρνει διαφορετικη τροπη μετα απο ενα γκολ;;Πετσινο η οχι;;Τι σχεση εχει αυτο με την καταντια του ελληνικου πρωταθληματος;

aektzis21
10-04-2006, 21:32

An paizame se kamia Agglia h' Ispania fusika kai 8a ka8omouna na to zhthsw, alla peri diaithsias sthn Ellada exw stamathsei na milaw!
De mpa na dwsoun 20 penalty ston Olumpiako mexri to telos tou prwta8lhmatos, na vgei prwtos skorer o Gkegkas kai na mh parei kokkinh o Cirillo, ola auta me afhnoun pagera adiaforo!!

Oute me ton PAOK exw provlhma, siga mh plhrwsane kai doiaithtes, den exoun na plhrwsoun ta dika tous.
To ellhniko prwta8lhma ton pairnei kai o ka8refths einai sthn eurwph pou ton pinoume ka8e xrono kai oi 6 pou vgainoume me ton Olumpiako mprostarh!!

Ma den eipe kaneis oti o PAOK plirose tous Diaitites :-) (pou na ta vrei ta lefta alloste;-vevaia iparxei kai o Mamidakis )Alla oti o vazelos kanei oti mporei gia na min vgoume tritoi.Alla as afisoume ti diaitisia , esi mporeis na mou peis gia poio logo o PAOK - o opoios epanalamvano eixe parei eisitiria sto OAKA anexartita apo to ti lene merikoi gia na dikaiologithoun -me ton fovero kai loipa kosmo tou den mas edose eisitiria ? Poli apla epeidei einai empatheis kai theloun oloi na exoun ta idia xalia me auton alla emeis den eimaste san kai autous kai gia auto kai tin kiriaki tha exoume 30000 me ton xekoliari OFI gia na doun oloi oti i AEK den einai oi 30 malakes pou pigan sto Benizelos xthes.

†PiCoMiKe†
10-04-2006, 21:34

Αν δλδ εγω ελεγα "Και που δεν ηταν οφσαιντ τι εγινε;;" θα ηταν απολυτα λογικο ;;Δλδ το παιχνιδι δεν παιρνει διαφορετικη τροπη μετα απο ενα γκολ;;Πετσινο η οχι;;Τι σχεση εχει αυτο με την καταντια του ελληνικου πρωταθληματος;
FYSIKA kai 8a htan apoluta logiko kai egw to lew sunexeia!!
Kai eipa kai shmera "kai pou den me metrhse to gkol ti egine?" To skor egrapse 2-1!!
Kai epanalamvanw einai LOGIKO gia to podosfairo sth Ellada.
Kala sovarologeis 8a katsw na diafwnhsw giati adikh8hka me ton PAOK, giati de phra kokkinh me to alon kok se ena gamhmeno ellhniko prwta8lhma kai na prospa8hsw na vgalw kai logikh apo oles autes tis katastaseis?

Vgalthn esu..

edit://@aektzis21 auta me tis edres kai tis timwries den tolmw kan na asxolh8w!
Se pisteuw an to les esu kai opoios allos!!
Egw apla maresei na uposthrizw thn AEK kai na vlepw kalh mpala, auto vevaia mesa ston vourko pou to exoun odhghsei proedroi tupou Mpeou, megistou Kokkalh, Bic Mac palia, Goumenou kai de 3erw poioi alloi ka8e alo para eukolo einai gia to peri kalhs mpalas!

Hellhammer
10-04-2006, 21:39

FYSIKA kai 8a htan apoluta logiko kai egw to lew sunexeia!!
Kai eipa kai shmera "kai pou den me metrhse to gkol ti egine?" To skor egrapse 2-1!!
Kai epanalamvanw einai LOGIKO gia to podosfairo sth Ellada.
Kala sovarologeis 8a katsw na diafwnhsw giati adikh8hka me ton PAOK, giati de phra kokkinh me to alon kok se ena gamhmeno ellhniko prwta8lhma kai na prospa8hsw na vgalw kai logikh apo oles autes tis katastaseis?

Vgalthn esu..

Εγω δεν ειπα να κατσεις να ασχοληθεις.Απλα διαφωνησα στο οτι ενα γκολ δεν κανει καμμια αλλαγη..θυμασαι..γι'αυτο που ειπες οτι τι εγινε αφου η αεκ εφαγε 3 γκολ...

†PiCoMiKe†
10-04-2006, 21:45

Εγω δεν ειπα να κατσεις να ασχοληθεις.Απλα διαφωνησα στο οτι ενα γκολ δεν κανει καμμια αλλαγη..θυμασαι..γι'αυτο που ειπες οτι τι εγινε αφου η αεκ εφαγε 3 γκολ...
Enta3ei kakws to topo8ethsa kai ontws fanhke etsi sthn prospa8eia mou na to sugkrinw me ton agwna tou PAOK!
Se kamia periptwsh ena akurw8en gkol den einai megisths shmasias sthn ekvash tou skor, alla sthn ellada den mou prokalei kamia sugkinhsh!

gagaboy
10-04-2006, 21:55
re nighthawk gia na deis poioi eiste eseis oi paktzides.... eisai pio polu liverpool apo paok....

ade voulgaroi..tsirakia tou kokkali k tou vardinogianni....anoixate ta podia sas se gaurous k vazelous k mono me emas skiliasate na nikisete....ANYPARKTOI...

aek ole de stamato na tragoudo pote...

Hellhammer
10-04-2006, 22:04

ade voulgaroi..tsirakia tou kokkali k tou vardinogianni....anoixate ta podia sas se gaurous k vazelous k mono me emas skiliasate na nikisete....ANYPARKTOI...

Ναι δεν ειδες πως ανοιξαν στο γαυρο;;Καψανε το μισο γηπεδο,και για μια εβδομαδα λεγαμε για αδικια εις βαρος του ΠΑΟΚ.Σταματηστε τις κλαψες ρε αεκτζηδες..Γραφικοι καταντατε(οσοι το κανετε)...

toubaliban
10-04-2006, 22:41
ΟΚ ρε aektzis21. Ήρθαμε εμείς στο ΟΑΚΑ. Απλά μπερδεύτηκα γιατί ο αρχιρουφιάνος ο πρόεδρός σου τα έχει τακιμιάσει με τους άλλους προέδρους και δεν ανταλλάσσουν εισιτήρια. Άμα πέρναγε από το χέρι μου θα σου έδινα εισιτήρια. Απλά θα ήσασταν ακόμα εκεί και στα γύρω νοσοκομεία γιατί το κλίμα είναι κάτι παραπάνω από βαρύ πάνω...
Το πρόβλημά σου με το πριμ ποιο είναι; Είμαστε τσιράκια κάποιου; Και στο ξαναλέω μπας και το καταλάβεις...
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΗΓΑΝΕ ΣΕ ΙΔΡΥΜΑΤΑΑΑΑΑΑ!
Υou know ιδρύματα;;;;;
Γαμιέται ο Τσιρίλο και όποιος κάνει ανάλογα τάκλιν...
Gagaboy o nighthawk από ό,τι ξέρω είναι ΠΑΟ...
Όσο για το Βούλγαροι, κρίμα που έχεις το δικέφαλο για σήμα στην ομάδα που υποστηρίζεις... Εσένα και τους όμοιους σου όμως, δεν σε θεωρώ ΑΕΚτζή... Οπότε συνέχισε να χαρακτηρίζεις...
Στα παπάρια μου...

aektzis21
10-04-2006, 23:23
An den me apata i mnimi mou (pou den ma apata)i AEK einai i monadiki Athinaiki omada pou anevazei pada kosmo stin Toumpa se adithesi me ton :-) pirino kosmo:-) kai me ta roufianopaida kai apo oti thimamai den exoun paei kai polles fores aektzides sto nosokomeio.

(otan oi filoxenoumenoi einai parapano apo tous gipedouxous)

Kalinixta sas.

Hellhammer
10-04-2006, 23:32
An den me apata i mnimi mou (pou den ma apata)i AEK einai i monadiki Athinaiki omada pou anevazei pada kosmo stin Toumpa se adithesi me ton :-) pirino kosmo:-) kai me ta roufianopaida kai apo oti thimamai den exoun paei kai polles fores aektzides sto nosokomeio.

(otan oi filoxenoumenoi einai parapano apo tous gipedouxous)

Kalinixta sas.

Ελα ας μην παμε εκει..ο πυρινος κοσμος σε εχει πεταξει εξω απο τη σκεπαστη μια φορα θυμαμαι...

Trelos7
10-04-2006, 23:36
Malista.. i aek anevazei kathe xrono kosmostin touba... Pantws toso o pyrinos kosmos oso k ta roufianopaida, exoun kopsei perissotera eisitiria apo esas pou thymaste tin omada sas mono otan paizete me ton olympiako.

Kata ta alla, 3oi hsastan panta kai tritoi tha meinete. Den sikwnei syzitisi ayto to thema.

toubaliban
10-04-2006, 23:37
Τον περισσότερο κόσμο στην Τούμπα τον έχει ανεβάσει ο Ατρόμητος...
Ρώτα και κανέναν μεγαλύτερο...
Όσο για τους κόκκινους και τους πράσινους, τι πας να μου πεις... Το ξέρω και γω. Την Τούμπα την είδανε πρώτη φορά τέλη της δεκαετίας του 80, όταν ο ΠΑΟΚ κατέβαζε καραβάνια από το 1970 στην Αθήνα. Σε σχέση με αυτούς στην Τούμπα έχεις ανεβάσει λαό.... Δεν μας λες όμως από ποιο ματς είναι η φωτό που ανέβασες. Συνθήκες αγώνα κτλ.... 3000 κόσμο και θα το λες και στα εγγόνια σου... Στις εκδρομές είστε πολύ μικροί όλοι σας μπροστά στο ΛΑΟ του ΠΑΟΚ... Αυτό το ξέρουν και οι πέτρες...
Τώρα είδα ένα προηγούμενο ποστ σου...
Πόσοι θα 'στε με ΟΦΗ;;;; 30000;;;; Όπως σε κάθε ματς φέτος;;;;
Καλό. Να 'σαι καλά! :D :D :D

Hellhammer
10-04-2006, 23:39
Τον περισσότερο κόσμο στην Τούμπα τον έχει ανεβάσει ο Ατρόμητος...
Ρώτα και κανέναν μεγαλύτερο...

Απ'όσο θυμαμαι χωρις βεβαια να ειμαι σιγουρος την μεγαλυτερη πορεια στην τουμπα την εχουν κανει βαζελοι...

gagaboy
11-04-2006, 00:36
toubaliban o dikefalos aetos exei sxesi me tin konstantinoupoli anuparkte....to voulgaroi pigainei gia tin kolothessaloniki... pou oloi ekei pano eiste skatokoblexikoi....

Swordbrother
11-04-2006, 00:55
toubaliban o dikefalos aetos exei sxesi me tin konstantinoupoli anuparkte....to voulgaroi pigainei gia tin kolothessaloniki... pou oloi ekei pano eiste skatokoblexikoi....

Γιατι ο ΠΑΟΚ απο ποιους ιδρυθηκε???
Προφανως δεν καταλαβες τι σου ειπε ο toubaliban και μαλλον δεν γνωριζεις τη συγγενεια των αετων του ΠΑΟΚ της ΑΕΚ. Καπου υπαρχουν και ορια....ασε που ο τουμπα εχει πει πως ειναι Αθηναιος.
Μην την συνεχιζεις θα τυφλωθεις :love2:

gagaboy
11-04-2006, 01:39
swordbrother:

1)to xero oti AEK k PAOK exoun koini katagogi tin Konstantinoupoli

2)to minima mou pigaine kata tou paok oso afora to kommati tou pou sxetizetai me ti thessaloniki k ta koblexikia thesalonikiotika paokia....

3)oloi oi Konstantinoupolites einai AEKtzides

4)koitaxte ta xalia sas....

toubaliban
11-04-2006, 01:40

Πάρε φόρα, βάλε όπισθεν και πήγαινε μια εκδρομούλα στη Σαλόνικα να το πεις εκεί ρε ανύπαρκτε. Τσάμπα μάγκας γίνεσαι ρε ανιστόριτε... Πρόσεχε μη σπάσεις κανά πλήκτρο...

gagaboy
11-04-2006, 01:44
toubaliban pare fora k ela mia fora stin filadelfeia na ta peis esu.....

kai an eiste toso mages as mas dinate eisitiria na erxomastan stin touba...

alla toso mas fovaste pou oute eisitiria de mas dinete....voulgaroi

toubaliban
11-04-2006, 01:55
toubaliban pare fora k ela mia fora stin filadelfeia na ta peis esu.....

kai an eiste toso mages as mas dinate eisitiria na erxomastan stin touba...

alla toso mas fovaste pou oute eisitiria de mas dinete....voulgaroi

Επειδή δεν σε ξέρω και από χθες θα σου συνιστούσα να πάψεις να λες μαλακίες, γιατί εκτίθεσαι. Αν θες να με βρίσεις, στείλε μου pm και μετά πήγαινε τουαλέτα να εκτονωθείς. Μέχρι τότε κάτσε στην τσαπού του Σάλπι και αναπαύσου!

gagaboy
11-04-2006, 02:09
xerete oti mia zoi eiste pionakia allote tou kokkali k allote tou vardinogianni k sas peirazei....

etsi einai dustuxos.... tsirakia mia zoi

toubaliban
11-04-2006, 02:18
xerete oti mia zoi eiste pionakia allote tou kokkali k allote tou vardinogianni k sas peirazei....

etsi einai dustuxos.... tsirakia mia zoi

Θα σου πω κάτι και δεν ξανασχολούμαι με σένα και την ομάδα σου...
Έχεις πάρει πρωτάθλημα αγκαλιά με Ολυμπιακούς και από το στόμα ΑΕΚτζήδων έχει ειπωθεί το "Γάβροι αδέρφια, μαζί θα το σηκώσουμε μες στη Φιλαδέλφεια". Κάτσε και σκέψου ποιος είναι τσιράκι.
Ακόμα δύο παρατηρήσεις...
1) Είπες τον nightwank Βούλγαρο και ΠΑΟΚΙ. Λεπτομέρεια;;;!!! Είναι Παναθηναικός.
2) Με είπες Βούλγαρο, κομπλεξικό Σαλονικιό. Λεπτομέρεια;;;;!!! Είμαι Αθηναίος.
Είναι φανερό ότι σε πόνεσε πολύ το χθεσινό και γενικότερα ότι τρομπάρεις...
Εγώ όμως σε συγχωρώ και σου κάνω δώρο κάποια πράγματα...
Φιλικά και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ :wavey:

floyd21
11-04-2006, 02:23
ΦΙΛΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!

gavrakos
11-04-2006, 02:38
Λοιπόν αεκάκια της πλάκας καλά θα κάνετε να σταματήσετε τις απειλές και τις βρισιές γιατί δε σας παίρνει,οκ??? Μπορεί εγώ να μην είμαι ΠΑΟΚ και να μην και έχω κανένα συμφέρον απο το χθεσινό αποτέλεσμα αλλά γούσταρα που κέρδισε ο ΠΑΟΚ την ΑΕΚ!!! Επειδή κέρδισε δηλαδή, είναι τσιράκια του Βαρδινογιάννη,ε??
Αντί να κοιτάξετε το γεγονός ότι σας γάμησε η διαιτησία,πιάνεστε από τον Toubaliban και τον κάθε παοκτζή για να βγάλετε το άχτι σας για άλλη μια αποτυχημένη χρονιά :angryfire :angryfire :angryfire
Κάνετε πολλά λάθη αεκτζήδες και θα τα πληρώνετε μια ζωή!!! Πέρσι στήσατε το ματς με τον Ιωνικό και μετά διαμαρτυρόσασταν για το πέναλτι που δε σας έδωσε ο Βασσάρας με τον ΠΑΟ!! Μόνοι σας πάλι βγάλατε τα μάτια σας!!! Πάρτε λοιπόν αυτό που σας αξιζει και μη μιλάτε-την τρίτη θέση εννοώ-!! :angryfire :angryfire
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!

gagaboy
11-04-2006, 02:44
1)POTE DEN EXEI IPOTHEI AUTO TO SINTHIMA... MIA ZOI ENOSIS ADIKIMENI ALLA POTE ME ANOIXTA TA PODIA ...POTE TSIRAKI.....AEKARA MIA ZOI

gagaboy
11-04-2006, 02:45
re skatogayre stisame to mats gia na mi vgoume champions league k na xasoume 7.000.000 euro...O,TI PEIS..

Volcano
11-04-2006, 02:53
re skatogayre stisame to mats gia na mi vgoume champions league k na xasoume 7.000.000 euro...O,TI PEIS.. Ρε παλικαρακι πως την εχεις δει? Ο γαμιας του φορουμ??? Για χαλαρωσε λιγο, γιατι αν σε παρατησε η γκομενα τι φταιμε εμεις οι αλλοι να διαβαζουμε τις μλκιες σου... Και κοιτα να μετριασεις λιγο τους χαρακτηρισμους σου και να σεβεσαι αυτους στους οποιους απευθυνεσαι... Καταλαβες gagaboy...? (Πολυ αμφιβαλλω αν κρινω και απο το ψευδωνυμο σου...) :angryfire :angryfire :angryfire

gavrakos
11-04-2006, 02:56
re skatogayre stisame to mats gia na mi vgoume champions league k na xasoume 7.000.000 euro...O,TI PEIS..
Υπάρχει και το στοίχημα ξέρεις!!! Κατάλαβες βλακάκο?? Για να στα εξηγήσουν καλύτερα ρώτα το μαλάκα τον πρόεδρο σου, ο οποίος πίστευε ότι θα βγάλει φράγκα από το ματς αεκ-ΙΩΝΙΚΟΣ και ότι μετά θα βγαίνατε ch l σίγουρα, αλλά όπως φαίνεται δεν τα είχε υπολογίσει καλά!!! Και έστω ρε τυχάρπαστε ότι δεν το στήσατε!! Άμα χάνεις στην έδρα σου από τον ΙΩΝΙΚΟ δίκαια μην αξιώνεις από την ομάδα σου να βγει ch l ή να πάρει πρωτάθλημα, γιατί απλώς είσαι μια ομαδίτσα της πλάκας!!! Κατάλαβες, αιώνιε τρίτε??? Η μήπως και ο ΙΩΝΙΚΟΣ ήταν τσιράκι του Βαρδινογιάννη????

YoMa-Sensei
11-04-2006, 03:08
LOL ΒΛΑΚΑΚΟ ΛΕΕΙ!!! FFS!!11

Χαλαρώστε ρε παίδες. Και μην κάνετε λες και σας έβρισαν τη μάνα, όλοι για την αρπαχτή παίζουν μπάλα ή/και στήνουν ομάδες (ειδικά το δεύτερο)...

Κρίμα είναι...

gagaboy
11-04-2006, 03:17
to xero oti iparxei to stoixima alla ayta einai theories tou kolou.... eseis xasate apo ton ergoteli pou epese b ethniki persi k pirate to protathlima milate.....

P.S: ANTHROPOI POU XEIROKROTOUN K EPIKROTOUN ENAN TYPO POU KATIGOREITAI GIA 5 KAKOURGIMATA K EINAI PROIN PRAKTORAS TIS STAZI, PAVOYN NA THEOROUNTA ANTHROPOI...

Volcano
11-04-2006, 03:24
Α καλα εσυ εχεις φτασει στα ορια της παρανοιας... Ποιος επικροτησε ρε τυχαρπαστιδη τον Κοκκαλη??? Οραματα βλεπεις? Απο την αλλη σε δικαιολογω μιας και 12 χρονια τωρα το πρωταθλημα το βλεπεις μονο απο ασπρομαυρες φωτο και ονειρα... Λοιπον για να τελειωνουμε, οταν συνειδητοποιησεις οτι τωρα επρεπε να παιζεις Ά τοπικο με τα Ασπρα Χωματα, τοτε ελα να μου πεις για αδικια κυριε 44... Αντε πια γιατι εχεις καταντησει αηδια με αυτα που λες...

gavrakos
11-04-2006, 03:25
Χάσαμε ναι απο τον Εργοτέλη, αλλά όχι την προτελευταία αγωνιστική, κατάλαβες??? Υπάρχει μια μικρή διαφορά.... :smokin: :smokin: :smokin:
Θεωρίες του κώλου μπορεί να είναι για σένα τον ανήδεο,αλλά όχι για όλους τους άλλους!!!
Και όσον αφορά τον Κόκκαλη:
1. Εγώ δεν είμαι με κανένα πρόεδρο παρά μόνο με τον Ολυμπιακό!!
2.Θα σου κακόπεφτε ένας Κόκκαλης βλάκα!!
3.Ρώτα να μάθεις τι έχουν κάνει Μελισσανίδηδες και σία στο ελληνικο κράτος, με τις κομπίνες τους!!!

ΚΑΘΑΡΟ ΤΙΜΙΟ ΚΑΙ ΞΑΣΤΕΡΟ αεκακι.....
:wavey: :wavey: :wavey:

gagaboy
11-04-2006, 03:46
demi exoume tora.... freska koulouria

YoMa-Sensei
11-04-2006, 03:53
freska koulouria

Φρέσκα μπορεί να είναι! Αλλά παραμένουν... κουλούρια!

@gavrakos: Έστω ότι είχαμε έναν αλγόριθμο που παράγει ευρώ... :p

gavrakos
11-04-2006, 11:40
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από YoMa-Sensei

@gavrakos: Έστω ότι είχαμε έναν αλγόριθμο που παράγει ευρώ... :p

Extra LOL!!! :D :D :D :D
Καλά ρε συ που το θυμήθηκες τώρα αυτό??? :p :p :p

bruce
11-04-2006, 12:54
«Χρυσή» μπάλα θα κλωτσήσουν οι ποδοσφαιριστές που θα αγωνιστούν στον μεγάλο τελικό του Παγκοσμίου Κυπέλλου που θα διεξαχθεί στις 9 Ιουλίου στο «Ολιμπιαστάντιον» του Βερολίνου. Επιπλέον, για πρώτη φορά τα τελευταία 12 χρόνια θα χρησιμοποιηθεί στο τουρνουά ασπρόμαυρη μπάλα και όχι πολύχρωμη, όπως και στις προηγούμενες διοργανώσεις.

Η μπάλα που χρησιμοποιηθεί κατά τη διάρκεια του τουρνουά θα είναι η κλασική ασπρόμαυρη κάτι που έχει να γίνει από το 1994. Συγκεκριμένα, ο λόγος που η Adidas(η σχεδιάστρια εταιρεία) προχώρησε σε αυτό το σχεδιασμό ήταν τα χρώματα της «οικοδέσποινας» Γερμανίας, προσθέτοντας και λίγο χρυσό(το χρώμα του τροπαίου).

Η καινούρια μπάλα έχει την επονομασία «Teamgeist»(ομαδικό πνεύμα) και οι καινοτομίες της θα είναι αρκετές. Χαρακτηριστικά, θα έχει 14 χωρίσματα έναντι 32 μιας παραδοσιακής. Αυτό σημαίνει πως εξασφαλίζει μεγαλύτερο έλεγχο και ακρίβεια στο σουτ. Η επίσημη χορηγός της ΦΙΦΑ σκοπεύει με αυτό το σχεδιασμό να δημιουργήσει νέο ρεκόρ πωλήσεων, καθώς υπολογίζει ότι θα σπάσει το φράγμα των 10 εκατομμυρίων «κομματιών».

Με αυτή τη μπάλα θα αγωνιστούν όλες οι ομάδες που θα συμμετάσχουν στην κορυφαία διεθνή διοργάνωση με εξαίρεση εκείνες του τελικού. Εκεί θα φέρει εξ’ ολοκλήρου το χρώμα του χρυσού! Μάλιστα, η νέα κάτοχος θα έχει το προνόμιο να παίζει με το ίδιο μοντέλο σε όλα τα ματς ως το Μουντιάλ του 2010 που θα γίνει στη Νότια Αφρική.

...
No comments...
The world has played them...
:p :p :p :p :p :p :p

YoMa-Sensei
11-04-2006, 14:14
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από gavrakos

Extra LOL!!! :D :D :D :D
Καλά ρε συ που το θυμήθηκες τώρα αυτό??? :p :p :p

Παντού κολλάει αυτό, και είναι πολύ απλό το γιατί!

Αν είχαμε έναν τέτοιο αλγόριθμο θα μπορούσαμε να παράγουμε και δεύτερο ευρώ, και τρίτο, .... και άπειρα... ΑΤΟΠΟ!

Volcano
11-04-2006, 21:29
Αν και Παναθηναϊκος, δεν μπορω να μην αναγνωρισω το μεγαλειο του Αρη στο ελληνικο μπασκετ, και να του ευχηθω σε λιγη ωρα απο τωρα να αρχισει τον χορο των Ευρωκουπων για να παρουμε σειρα και μεις μετα!!! :D :D :D

toubaliban
11-04-2006, 23:57
Ρούλη γερά, εσύ θα ξαναφέρεις το τέννις στο βορρά!
Ο συνάδελφος Φώτσης, ο Λάζος και το μέγα ΠΑΟΚΙ Ντούντα, έκλεισαν το σπίτι του Ρούλη. Τουλάχιστον πήρανε τη μάχη της εξέδρας κατακράτος... Κάτι είναι και αυτό.
Hell, τα 'μαθες; Τον ήπιατε στις εκλογές!!!
0,1% και να καίει...

Dejan
12-04-2006, 00:07
iraklis makedonikos panathinaikos volley basket.... twra aris (me dixasan oi 3 elllines tis dinamo...!)... telikos apo dw telikos apo kei , re na parei atixia...

tespa , as eyxithoun osoi tous aresei to basket na exoume 16 (!) ellines paiktes sto final four mazi me tska....

druid
12-04-2006, 00:43
Ρούλη γερά, εσύ θα ξαναφέρεις το τέννις στο βορρά!
Ο συνάδελφος Φώτσης, ο Λάζος και το μέγα ΠΑΟΚΙ Ντούντα, έκλεισαν το σπίτι του Ρούλη. Τουλάχιστον πήρανε τη μάχη της εξέδρας κατακράτος... Κάτι είναι και αυτό.
Hell, τα 'μαθες; Τον ήπιατε στις εκλογές!!!
0,1% και να καίει...
ασε ρε φιλε με τον duda τον μεγαλυτερο loser στο ευρωπαικο μπασκετ... :angryfire

toubaliban
12-04-2006, 01:57
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από druid

ασε ρε φιλε με τον duda τον μεγαλυτερο loser στο ευρωπαικο μπασκετ... :angryfire

Τι; Loser?
Τι είπες τώρα; :o :o :o

druid
12-04-2006, 11:36

Τι; Loser?
Τι είπες τώρα; :o :o :o
3 F4 in the row με Csska(το ενα περυσι δεν χανοταν με τπτ), 1 με ΠΑΟΚ στην Αθηνα (θα το θυμασαι σιγουρα με 15000 παοκτζηδες στο ΣΕΦ), ενα με οσφπ στο Μοναχο παλι ως φαβοτι εχασε 20 ποντους απο ζαλγκιρις στον ημιτελικο...καταφερε να παρει ενα με τον ολυμπιακο στη ρωμη επειδη αντιμετωπισε τον αλλο μεγαλο loser renesses και ο ολυμπιακος ειχε υπερομαδα τοτε..οσα για πρωταθληματα καταφερε να παρει (1) με παοκ το 93 οταν δεν υπηρχαν καν playoffs, την επομενη χρονια με πλεονεκτημα τον απεκλεισε ο ιωαννιδης..παλι με πλεονεκτημα εχασε το πρωταθλημα απο subotic το 99...ειχε φαει και το τριποντο του peza to 98 στο σεφ....
ps: στα 3 Φ4 με csska δεν καταφερε να παει ουτε τελικο...(περυσι με budget 20m$)...ξεπερναει μαλλον και τον ξανθο...
ps2:ας μην τα εσπαγε ο pantius χθες και ας ειναι καλα ο douglas.... :cool:

batigoal
12-04-2006, 15:34
Kala min yperballoume kiolas. O Duda exei kataktisei pollous titlous kai me omades me mikrotero budget. Mporei na eixe ki apotyxies alla einai megalos proponiths!

nighthawk
12-04-2006, 16:40
Ρε παιδιά,ο Άρης έκανε ό,τι μπορούσε..Για μένα ήταν αναμενόμενο να χάσει..

nighthawk
12-04-2006, 16:44
Τώρα είδα τα ,μηνύματα..Ρε gagaboy,τον παίζεις και με τα 2 χέρια;;Παίρνεις χάπια;;Διάβασε και μερικές σελίδες πιο πριν..Αλλιώς,βάλε το δελφίνι,εκεί που ξέρεις..Και χωρίς αυτό που σου έδειξε ο toubaliban...... :angryfire :angryfire :angryfire

Hellhammer
12-04-2006, 20:58
Αντε πουλο τυροβλαχοι..Και του χρονου...Φταιει ο Κοκκαλης για το κουλο του Νταμπιζα..Μαλακες.. :angryfire :angryfire

Swordbrother
12-04-2006, 22:52
Αντε πουλο τυροβλαχοι..Και του χρονου...Φταιει ο Κοκκαλης για το κουλο του Νταμπιζα..Μαλακες.. :angryfire :angryfire

Χαλαρωσε αδερφε και τα 2 δικα μας θα'ναι!!!!

ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 2ΠΛΟ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ ΚΑΙ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟ ΒΑΖΕΛΑΚΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΕΙΣ. ΓΙΑ ΠΡΑΓΑ!
χεχεχεχεχεχχε

:D :D :D :D :D :D :D :D

SephirotH
12-04-2006, 23:00
Έλα ρε κρίμα τους θέλαμε στον ημιτελικό τα βαζελάκια. Δηλαδή τώρα θα το πάρουμε έτσι απλά το κύπελλο, χωρίς καθόλου ανταγωνισμό;; :p :p

Hellhammer
12-04-2006, 23:23
Ωχ ρε φιλε τωρα το ειδα οτι αποκλειστηκε ο βαζελος..δεν γινονται αυτα ρε..

Mercyful_Fate_1
12-04-2006, 23:52
Jesus Christ & Holy Mary... :o

Deep_Floyd
13-04-2006, 00:16
Μεγάλη πίκρα στο ΟΑΚΑ σήμερα.. Δε μιλάω για τα αγωνιστικά καθόλου! Καλή τύχη στον Ολυμπιακό αύριο απο καρδιάς! Νικήστε μέσα ρε να γουστάρουμε! :wavey: :wavey:

Άντε γεια μας... :smokin:

Dejan
13-04-2006, 01:36
ribount, energeia (thes olimpiako thes ethniki elladas...)
allous periorisame ,apo allou mas irthe....
apistetyo.....

kathe fora eimastan sto -1 h' sto -2, kai ekei poy ginotan to panigiri.... pigaine sto +2 sto +3 ... :o
spastika kalathia krisimotata tis taou eite apo tixi eite apo ikanotita ....
ayto egine 3-4 fores, ma tin panagia, ena na exanan stis epitheseis toys (koronan grammata) tha xe gyrisei.....
den eskase pote i bomba tou kosmou sto oaka.......mia fora sto +2 mia mia........

i taou edeikse oti exei kai pagko.....
twra pleon tha to parei.......
eykairia megali...

nighthawk
13-04-2006, 08:50
Δεν υπάρχει εξήγηση γι'αυτό που έγινε..Μακάρι ο Ολυμπιακός να περάσει απόψε,αλλά δεν το νομίζω..

bruce
13-04-2006, 09:39
Συμφωνώ απόλυτα με το ποστ του Ντέγιαν...Είχαν πολλή τύχη ή ικανότητα όπως λες στις κρίσιμες φάσεις...3-4 φορές δηλαδή που παίξαμε υποδειγματική άμυνα και περιστροφή και γρήγορη κάλυψη του επιτιθέμενου παίκτη κάποιος σηκώθηκε κι εγραψε τρίποντο...ΜΑ ΟΛΕΣ...Δηλαδή έλεος...

Κι επειδή δε συνηθιζω να αναφερομαι σε διαιτησια ειναι πιστευω μια καλή ευκαιρία να το κάνω...Υπήρξανε καποια σφυριγματα σε πολύ κρίσιμα σημεία σαν αυτα που λέει ο Ντεγιαν για να γίνει το μπαμ και απο την εξέδρα και απο τους παίκτες που είτε για φάουλ είτε για βήματα εριξαν την ψυχολογία της ομάδας...Στο Διαμαντίδη μέτρησα σε μία φάση 3 φαουλ που δε δοθηκαν,ήμαστε πολύ κοντά στο σκορ και στη συνεχεια βγηκαν οι Ισπανοι στην επίθεση (οπως έγινε και αλλες δυο φορές) και εβαλαν τριποντο...

Δεν ξέρω...Κρίμα ήταν...

Καλή τύχη στον Ολυμπιακό σήμερα...

Κι ενα καλό που ακουσα στο ραδιοφωνο...Τζιγκερ θεε πάρε την ΚΑΕ...
:p :p :p :p
Ποιος καμμένος μπορεί να το σκέφτηκε...?

Παύλο θεε πάρε το Σκολα
και κανένα καλό 3αρι...Και τ'αλλα τα βρίσκουμε του χρόνου στον τελικό στο ΟΑΚΑ...

batigoal
13-04-2006, 11:50
H Taou eixe ena megalo oplo: Erdogan !!!

O skato Tourkos apo opou ki an barage empaine! Mexri ki ap'ta 8 metra ebale :o
Brwmoxero eixe -kwlofardia de to les otan epanalambanetai toses fores.
Tespa axize h Taou ti niki giati para thn "exthriki" atmosfaira epaixe me psyxraimia kai pathos.

Kali tyxi so gayro simera!
Makari na perasei alla kai na apokleistei tin yperbasi tou tin exei kanei hdh.

Hellhammer
13-04-2006, 16:15
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από batigoal
H Taou eixe ena megalo oplo: Erdogan !!!

O skato Tourkos apo opou ki an barage empaine! Mexri ki ap'ta 8 metra ebale :o
Brwmoxero eixe -kwlofardia de to les otan epanalambanetai toses fores.

ντααααξ....Το ιδιο θα λεγανε πολλοι για τον Αλβερτη...

;-) ;-)

ars-en-allien
13-04-2006, 17:10

ντααααξ....Το ιδιο θα λεγανε πολλοι για τον Αλβερτη...

;-) ;-)

Pion Alverti re?To paidi mono na soutarei xerei kai exthes exase dio krisima..Stin amina einai paratiritis!To idio isxiei kai gia Tomasevic!(Kala pos ta katafernei kai xanei panta tin proti voli kai vazei tin deuteri ego sinexeia prospatho kai den ta kataferno!)
Telospadon exthes den axize na perasoume i Tau epexe kalitera kai kerdise!
Ama den paroume ena kalo psilo tipou Scola (i ton idio to Scola an kai xlomo afou ton vlepo na pernaei ton atlantiko) tou xronou diskola tha to paroume!
P.S.:Ti epimoni einai auti me to Lakovic!Daxei to pedi exei prosferei polla alla teleutea den travaei!Aston na xekourastei!Min ton kais!
P.S.2:Kati prepei na ginei me tis voles!Den ginonte na xanonte minimum 12 voles se kathe pexnidi!Den pas pouthena etsi!Exo me Tau xasame 13 nomizo me olympiako kapou 15 kai xthes 12!

Hellhammer
13-04-2006, 18:02
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από ars-en-allien

Pion Alverti re?To paidi mono na soutarei xerei kai exthes exase dio krisima..Stin amina einai paratiritis!

ναι ρε αυτο ακριβως λεω..ετσι κι αλλιως εμενα δεν μου αρεσε ποτε :confused: :confused:

Dejan
13-04-2006, 19:11
apla exei megalwsei exei xasei spirtada , na pigainei prwtos stin bala, ekriktikotita, ..... einai kapou 2.6 ribaount alla k na pidiksei den mporei opos o tomasevic kai i amina nou den einai oti i kaliteri...
jerete posa kalathia exoume faei me ayton ton tropo....
MEXRI POY EIPA EEEE,,,,, DEN EINAI DYNATON.........:o :o

kala to oti mas exei jekolisei apeires fores , exei parei apeira foul, exei klepsei bales me to mialo tou kai exei paiksei treli amina sto parelthon den to sizitw.....

ena allo basiko ston PAO apo tou xronou einai ,ektos kourasis ribount ktl pou ta eipame.... einai na jekatharisei poious thelei o zots kai poious then thelei , den ginete na exei mia omada tous papanikolaou kalaitzi femerling scepanovic sakota , na plironei na min pw posa gia olous aytous o paylos kai na min paizoun......

kai to kiriotero as afisei ton paylo na kanei metagrafes tou xronou...
ELA RE Aleka kane to thayma sou..... :smokin: ...

y.g
-mono xeirokrotima akzizei, tipota allo... :wavey:
kai ena epomeno grigoro sold out tha itan ipsisti anagnorisi...
tha itan to 8 o final four....
apoklistikame apo paiktarades me bathos pagkou megalo, pou sto sygkekrimeno paixnidi(.....), patousan kalitera kai den psaxnontan...

ars-en-allien
13-04-2006, 19:29
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από Dejan
apla exei megalwsei exei xasei spirtada , na pigainei prwtos stin bala, ekriktikotita, ..... einai kapou 2.6 ribaount alla k na pidiksei den mporei opos o tomasevic kai i amina nou den einai oti i kaliteri...
jerete posa kalathia exoume faei me ayton ton tropo....
MEXRI POY EIPA EEEE,,,,, DEN EINAI DYNATON.........:o :o

kala to oti mas exei jekolisei apeires fores , exei parei apeira foul, exei klepsei bales me to mialo tou kai exei paiksei treli amina sto parelthon den to sizitw.....

ena allo basiko ston PAO apo tou xronou einai ,ektos kourasis ribount ktl pou ta eipame.... einai na jekatharisei poious thelei o zots kai poious then thelei , den ginete na exei mia omada tous papanikolaou kalaitzi femerling scepanovic sakota , na plironei na min pw posa gia olous aytous o paylos kai na min paizoun......

kai to kiriotero as afisei ton paylo na kanei metagrafes tou xronou...
ELA RE Aleka kane to thayma sou..... :smokin: ...

y.g
-mono xeirokrotima akzizei, tipota allo... :wavey:
kai ena epomeno grigoro sold out tha itan ipsisti anagnorisi...
tha itan to 8 o final four....
apoklistikame apo paiktarades me bathos pagkou megalo, pou sto sygkekrimeno paixnidi(.....), patousan kalitera kai den psaxnontan...

Tria pragmata:
1)O Alvertis einai i tou ipsous i tou vathous!Dld an mpei to proto sout meta tha valei ta kerata tou.An oxi kala krasia!
2)Ennoite oti axizei to xeirokrotima kai ena akoma sold out kai na min perimenoume tous telikous!Ego pados tha pigeno opos pigena mexri tora!
3)E oxi kai paiktarades me vathos pagou!Siga ton pago pou eixane!Min trelathoume!Ena paixnidi ekanan oli ti xronia!Kai imastan atixoi pou itan afto to paixnidi kai den itan auto me tin CSKA sti Mosxa sti deuteri fasi ton omilon etsi oste na min tous petixoume!!(Protimousa CSKA giati den tha legame a!siga tin omada!opos ipan merikoi!)

Dejan
13-04-2006, 20:12
kai egw elega apo mesa mou tsska isws ligo tragigmena blepontas tin omada mou kai oxi mono gia logous eykolias omos....... , alla den tolmaga na to pw pros ta ejw logw edras....
oloi fonazan gia ta problimata pou tha antimetopisoume me tous drobniak spliter skola david.....
i taou eiani megali omada, kai kratiete psila kai logw tou apetitikou ispanikou prwtathimatos(einai prwti deyteri sto kalitero prwtathlima tis eyropis), nai men tin thaymase o ksenos tipos kai theorise ekpliji to gegonos to xtesino match alla den prepei na paragnwrizoume oti exei k budjet exei k paiktes ,
gia ton tzeikompsen eixame endiaferhtei ka meis...
min ksexas oti i taou persi espase 2 edres kai nikise kai tin tsska ston teliko twn rwswn.....(finalist gar ,idio kormo sxedon)
efige o macigiauskas kalnteron ! breike allous...
swmata dinata kai psila exei...... ta riboutn ta magnitizei, egefalo ton prigioni alathasto exei..... ton kalitero 4ari exei...
edra apo tis dinatoteres, me megali epiroi stous diaitites exei...
kai genika omada me eidiko baros teleytaia....

druid
13-04-2006, 21:14
Συμφωνω με προηγουμενα + οτι τσαρτσαρης εκανε το χειροτερο του παιχνιδι (τα χαμενα ριμπαουντς ηταν κυριως δικη του ευθυνη + το κρισιμο λαθος 1 λεπτο πριν το τελος)...παντως η tau ισως ειναι η μοναδικη ομαδα στην ευρωπη που θα μπορουσε να παιξει τον παναθηναικο με τετοιο τροπο στο οακα σε τετοιο παιχνιδι...

Mercyful_Fate_1
13-04-2006, 23:35
Δεν πειράζει ρε Θρύλε. Το μέλλον όλο δικό σου! ;-)
Με έναν καλό και σταθερό σουτέρ και λίγο περισσότερη ωριμότητα του χρόνου θα τσακίζεις... :-)

Swordbrother
13-04-2006, 23:37
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΡΕ ΘΡΥΛΑΡΑ!!!!!
ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ....

Dejan
13-04-2006, 23:41
eyge ston olimpiako nikitis!, xronia eixa na ton dw na min xanei ta ayga kai ta pasxalia sta teleytaia lepta... (ena emoticon edw nan mou to sigxorisete...:D )

otan de, bghke o baston eixe tromeri eykairia....:o
stin arxi i macabi mou thimise kati apo panathinaiko kai ton parker sa na xei barinei ligo...
re ta dio triponta tou ekeina......

y.g.1 ton liouis ton apolisate kai ton ksanaproslabate... an kai panta etsi ginete...., ti itan an sas ebgaine o souter? ante kai o allos o serbos o kolie i ' o zouki.....
y.g.2 ronaldinio tis bala o solomon..., pantws o zots den ton thelei....:D opos kai allous bebaia...., pros to telos omos den fenete na tou exeis poli empistosini, epirepis sto lathos..., pigaine sto voucic i bala pou den tin eixe aggijei mexri tote...

ars-en-allien
14-04-2006, 00:48
Odos bravo ston Olympiako!
An kai vazelos prepei na anagnorizei kaneis kapia pragmata kapies fores!
Kai auti prospatheia tou gaurou einai ena apo auta!
Ade kai tou xronou 3 ellinikes omades ston teliko tou OAKA(pao ,aris , olympiakos)!! :cool:

Mercyful_Fate_1
14-04-2006, 01:24

Ade kai tou xronou 3 ellinikes omades ston teliko tou OAKA(pao ,aris , olympiakos)!! :cool:
:o :o
Θα παίζουν με 3 μπασκέτες?? :D :D :p

ars-en-allien
14-04-2006, 01:32
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από Mercyful_Fate_1

:o :o
Θα παίζουν με 3 μπασκέτες?? :D :D :p

Mpa me 6 dio gia ton kathena afou tha pezoun monoi tous den xero an me pianeis!!! :p
P.S.:NAI!!!TELIOSA TIN IZABOASKISI!!!!!!!!!!!!!

Ripper
14-04-2006, 10:17
Κρίμα για τις ελληνικές ομάδες στο μπάσκετ.........

Έλα μωρή Θρυλάρα πάμε πάλι για νταμπλ!!!!!!!

Χανούμια ερχόμαστε................

Mercyful_Fate_1
14-04-2006, 11:19
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από Ripper
Κρίμα για τις ελληνικές ομάδες στο μπάσκετ.........
Νομίζω ότι την επόμενη δεκαετία το ελληνικό μπάσκετ θα βρίσκεται σταθερά στην ελιτ της Ευρώπης, με τουλάχιστον 2 ομάδες να είναι φαβορί για F4 κάθε χρόνο. ;-)

batigoal
14-04-2006, 17:18
To ellhniko mpasket parolo pou den exei tosi yposthrixi paei poly kala kai anebainei. Me to podosfairo na doume ti tha ginei. Min pame pali san touristes sto Champions League kai sto Uefa!

Hellhammer
14-04-2006, 21:03
ONCE A CUSTOMER ALWAYS A CUSTOMER

Swordbrother
14-04-2006, 23:21

Νομίζω ότι την επόμενη δεκαετία το ελληνικό μπάσκετ θα βρίσκεται σταθερά στην ελιτ της Ευρώπης, με τουλάχιστον 2 ομάδες να είναι φαβορί για F4 κάθε χρόνο. ;-)

Aφου απο τους Ευρωπαιους μονο οι Ιταλοι,Ισπανοι,Ρωσοι και εμεις ασχολουμαστε και φυσικα καμια σχεση με το παρελθον :-( ...τωρα κατι παει να ξαναγινει...θα δουμε. Βεβαια προβλημα τους(μας) αλλα οπως και να 'χει αμα το σηκωνεις με ομαδαρες αντιπαλους ειναι πιο ωραιο...

Guzuta
15-04-2006, 11:20
Ελα μωρη ΠΑΣΟΚΑΡΑ

:p :p :p

http://207.5.89.24/newspapers/15042006/fos_l.jpg

batigoal
15-04-2006, 14:56
Pes ta re Hellhammer!
A kai kati allo.
Poia Barcelona???

SephirotH
15-04-2006, 17:41
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από batigoal
Pes ta re Hellhammer!
A kai kati allo.
Poia Barcelona???

Έτσι έτσι. Ποιος ρονι και ποιος μέσι. Εμείς έχουμε κονστακούρτα και καλάντζε(το κάρφωσε στην ίντερ ο θεός) δεν μας πιάνει κανείς. Μη σου πω θα βάλει και κάλατς (ο ντίντα είναι λίγο ασταθής τον τελευταίο καιρό) και θα γίνει της πουτάνας :p :p

Barca σουρχόμαστε. FORZA milan!!

Πλάκα πλάκα αν παίξουμε όπως πέρυσι στον τελικό (στο α ημι) έχουμε ελπίδες.

Hellhammer
15-04-2006, 19:30
Και μιας και πλησιαζει και το παιχνιδι...απο το σεξ του 94...

dangerous minds
15-04-2006, 19:32
Mporei na arghsa ligo alla mpravo re paidia.Milaw gia tous paiktes mpasket tou olumpiakou.....Eixa kairo na xarw toso.
Alla uparxoun kai parapona VGALE STO TELOS TON SUMPATRIWTH SOU ( Seimpoutis ) kai vale ton Xatzh.
Mporei na uparksoun diafwnies gia tous paiktes alla den htan auto to shmantiko.
Pame tou xronou teliko me tous keramidoplhktous :)

gavrakos
16-04-2006, 15:27
Έλα μωρή Ferrari......
Από του χρόνου ξανά στην κορυφή με το κορυφαίο δίδυμο όλων των εποχών :p :p :p :p
http://www.sport24.gr/html/ent/352/ent.113352.asp

†PiCoMiKe†
16-04-2006, 20:57
Ade kairos na pesei epitelous kai auth h lera o O.F.H!!

ElpizW sto xreos tou PAOK!!

:love2:

aektzis21
16-04-2006, 21:39
hahahahhahahahahahahaa :-) :-)
:wavey: :wavey: ade geia :wavey: :wavey:
Eleos pia!Ena katharo match eprepe na parete kai ta skatosate.
Ade geia sas tora.

Swordbrother
16-04-2006, 23:48
χαχαχα η καλυτερη αγωνιστικη για τον ΠΑΟΦΗ, βεβαια και τα ΑΕΚακια νομιζουν πως θα νικησουν τον ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΑ...

ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΚΟΥΠΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΩΠΑΡΑΡΤΗΜΑ.............. :angryfire

Telinformatix
16-04-2006, 23:56
Η πιο γλυκιά φετινή ήττα του Ολυμπιακού...δεν πειράζει!Και του χρόνου...

Swordbrother
17-04-2006, 00:08
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από Telinformatix
Η πιο γλυκιά φετινή ήττα του Ολυμπιακού...δεν πειράζει!Και του χρόνου...

Kαι του χρονου η ηττα??? Kidding! Χαρηκαν και οι βλαχοχουλιγγανς...Ας χασουμε και απο τα 40 παληκαρια για λογους που προανεφερα...
Αντε και του χρονου Telinformatix (γαλατικο το nickname?)

otto
17-04-2006, 00:14
http://www.contra.gr/images/oly_9_10_champs.jpg

Telinformatix
17-04-2006, 10:03

Kαι του χρονου η ηττα??? Kidding! Χαρηκαν και οι βλαχοχουλιγγανς...Ας χασουμε και απο τα 40 παληκαρια για λογους που προανεφερα...
Αντε και του χρονου Telinformatix (γαλατικο το nickname?)
Ακριβώς...Τώρα μάλιστα που έρχεται και η καινούρια ταινία...

SephirotH
19-04-2006, 00:00
Α ρε μιλανάρα γιατί να χάσουμε σήμερα, από τους άμπαλους τους καταλανούς. :p :p Δε πειράζει δεν σταματούμε να σε δοξάζουμε ποτέ. Είναι η χρονιά της μπάρτσα φέτος. Θα ήταν άδικο να αποκλειστεί ακόμα κιαν της ρίχναμε 4αρα.
Αλλά άμα μου κάνει ο σταματό αλλαγές και βάζει μέσα τα τεκνά και τον άμπαλο να κάνουνε παιχνίδι τι να περιμένει κανείς.

gordon
19-04-2006, 00:19
oi milanezoi na hremhsoun,oti htan na ginei ehei hdh ginei.Polu duskola tha pernagan thn fetinh barcelona

Mercyful_Fate_1
19-04-2006, 09:26
H Milan δεν παίζει και ωραία μπάλα στο CL βασικά (για το επίπεδό της πάντα)... :confused:

Hellhammer
19-04-2006, 13:09
Χθες ποιος αξιζε την νικη;;Καλα οταν επαιξε Μιλαν-Λυον ειχαν οργιασει ολοι οτι η Μιλαν περασε αδικα και αντιποδοσφαιρο και τετοια..Χθες επαιξε αντιποδοσφαιρο η Μιλαν που στο πρωτο ημιχρονο δεν υπηρχε Μπαρτσελονα;Μια φαση ενα γκολ εκανε..Το δοκαρι του Ροναλντινιο ηταν μετα..Ο Ετο Ο(ΜΗΔΕΝ) οπως και ο Ροναλντινιο εκτος απο την φαση του γκολ.Εκτος κι αν οι τριπλες γυρω απο τον εαυτο του ειναι που τον κανουν μεγαλο παιχτη.
Αμα θελουμε να ειμαστε αντικειμενικοι να ειμαστε παντου.

Mercyful_Fate_1
19-04-2006, 13:13
Ρε συ, μην υπερβάλλεις. Από τη Μίλαν ποιος ξεχώρισε δλδ? Ο Τζίλα που δεν μπορούσε να σκοράσει ούτε με άδειο τέρμα? Ή ο Σεεντορφ που όποτε έπαιρνε τη μπάλα την πούλαγε σε αντίπαλο?
Και άλλωστε η Μπάρτσα στο πρώτο ημίχρονο μπορεί να ήταν ανύπαρκτη, αλλά όχι λόγω του ότι προσπαθούσε να παίξει αντιποδόσφαιρο. Τουλάχιστον εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο.

bruce
19-04-2006, 13:14
Χθες ποιος αξιζε την νικη;;Καλα οταν επαιξε Μιλαν-Λυον ειχαν οργιασει ολοι οτι η Μιλαν περασε αδικα και αντιποδοσφαιρο και τετοια..Χθες επαιξε αντιποδοσφαιρο η Μιλαν που στο πρωτο ημιχρονο δεν υπηρχε Μπαρτσελονα;Μια φαση ενα γκολ εκανε..Το δοκαρι του Ροναλντινιο ηταν μετα..Ο Ετο Ο(ΜΗΔΕΝ) οπως και ο Ροναλντινιο εκτος απο την φαση του γκολ.Εκτος κι αν οι τριπλες γυρω απο τον εαυτο του ειναι που τον κανουν μεγαλο παιχτη.
Αμα θελουμε να ειμαστε αντικειμενικοι να ειμαστε παντου.

Εγω μια φορα παντως που σου ειπα οτι θα χάσετε με εβρισες:p:p:p:p:p
Πάντως ψιλοσούπα το ματς δεδομένης της αξίας και των δύο ομάδων...
:confused: :confused:
Τσαμπα καθισα και το είδα...

†PiCoMiKe†
19-04-2006, 13:16
Katse re Hellhammer mexri to gkol ta pragmata htan isorophmena, o Ronaldinio ekane ton Gatuso yo-yo, o Eto den hpurxe kai o Gilardinio ta exane se sxedon kenh estia!!
Meta to gkol otan afhneis thn Barcelona se ka8e epi8esh na allazei 20 me 25 pases akoftes kai xwris pressing (h' toulaxiston pressing xwris apotelesma) sto kentro enw eisai pisw sto skor e a3izeis kai th nikh?

Proswpika to match se ka8e periptwsh murize x2 kai se kamia periptwsh 1 eidika meta ta xamena tou Gilardinio, giati o asos san agwnas Milan - Barca safws kai eixe megales pi8anothtes.

Hellhammer
19-04-2006, 13:21
Μετα το γκολ και για ενα 20λεπτο δεν υπηρχε Μιλαν..Αλλα οχι και πριν ελεος..Ο Ροναλντινιο τον εκανε γιο-γιο τον Γκατουσο;Στη μια φαση λες που τον περασε (η αλλη ηταν στον Πιρλο) γιατι σε ολες τις αλλες οι τριπλες ηταν στο επιτοπου.Ο Τζιλα ναι που ειχε δοκαρι και γενικα δεν καταλαβα γιατι να ξεχωρισει καποιος;Σαν συνολο η Μιλαν την επαιζε στο μισο γηπεδο την Μπαρτσα στο πρωτο ημιχρονο.Του'χαν κοπει τα γελακια του ξεδοντιαρη αν ειδατε.Τα σουτ που εβγαζε ο Βαλντες τα ξεχνατε;Δεχομαι να μην συμπαθειτε τη Μιλαν αλλα οχι και οτι επαιξε αντιποδοσφαιρο χθες..ελεος.

://edit ειπα εγω οτι η Μπαρτσα επαιξε αντιποδοσφαιρο;;

Mercyful_Fate_1
19-04-2006, 13:30
Ποιος δε συμπαθεί τη Μίλαν?! Εμένα είναι η ομάδα μου στην Ιταλία, απλώς τυχαίνει να είναι ομάδα μου και η Μπάρτσα, οπότε ίσως να το βλέπω λίγο πιο αντικειμενικά, δεδομένης της συμπάθειας μου και στις 2 ομάδες.

†PiCoMiKe†
19-04-2006, 13:32
Kat'eme den epai3e antipodosfairo h Milan na dhmiourghsei phge opws kai h Barca kai nomizw tetoiou epipedou omades den paizoun pote antipodosfairo,
ektos an paizoun me kamia omada 3hs kathgorias vazoun ena gkol kai meta variountai thn zwh tous sto ghpedo!!

De 3erw gia to Gatuso kapou ton evgale apo to man-to-man o Stamato giati meta den ton evlepa konta ston Roni, den 3erw ton eixe kai man-to-man(?) eda3ei kala ta phge autos apla h' faul 8a ekane h' zempekia.

Kai meta epimenw sto x2 giati otan 2 gkol apenanti sthn Barca xanontai e posa perimeneis oti 8a ths valeis, 5? de 8a valei kai auth kanena?

Kata t'alla to match mou arese!!

PS:xaXA e nai kophke to gelio tou Roni giati eixe faei kati klwtsidia apo to Gatuso kai petagotan san elathrio meta se ka8e markarisma!!
Poion xorepse omws sthn pasa tou gkol 2 kai 3 apanwtes fores?

Hellhammer
19-04-2006, 13:33
Ποιος δε συμπαθεί τη Μίλαν?! Εμένα είναι η ομάδα μου στην Ιταλία, απλώς τυχαίνει να είναι ομάδα μου και η Μπάρτσα, οπότε ίσως να το βλέπω λίγο πιο αντικειμενικά, δεδομένης της συμπάθειας μου και στις 2 ομάδες.

Κι εγω ακριβως...Μετα τη Μιλαν ειμαι Μπαρτσα..Ουτε σχολιαζω το πως επαιξε Μπαρτσα..Απλα μου κανει εντυπωση που οι τυποι που ελεγαν στο ματς με τη Λυον για αντιποδοσφαιρο δεν εμφανιστηκαν..Εντος και εκτος φορουμ...Γιατι για μενα η Μιλαν ειχε περισσοτερες ευκαιριες και μαλιστα στο πρωτο ημιχρονο ηταν σχεδον ολη πανω απο τη σεντρα..Δεν ειναι αντιποδοσφαιρο αυτο...

@Mike ασε με ρε μλκ με τον Ροναλντινιο..Δεν λεω θεος παιχταρας κτλ.Αλλα εχει συνηθισει στα χαδια.Με το παραμικρο σηκωνε τα χερια.
Οσο για το γκολ να σου θυμισω πως οσο κι αν χορεψανε ο Ροναλτνινιο την σεντρα οταν την εβγαλε ηταν πισω απο τον Γκατουσο ακομα.Δλδ οι τριπλες δεν ειχαν μαλλον ουσια που εκανε.Εκτος απο το φαντεζι του θεματος.Μα καλα μονο εγω ειδα την προφανη ευθυνη του Dida στο γκολ;;

Συνεχιζουμε το θαψιμο το βραδυ,παω για δουλεια :wavey: :wavey:

Mercyful_Fate_1
19-04-2006, 13:34
Ton Γατούζο ( :D ) τον πήγε πιο κεντρικά, για να ενισχύσει τον άξονα, και έτσι ο Ρονι έπεφτε κατευθείαν στον Σταμ. Ήταν εντολή του ίδιου του Αντσελότι.

Mercyful_Fate_1
19-04-2006, 13:36

Κι εγω ακριβως...Μετα τη Μιλαν ειμαι Μπαρτσα..
Ωχ...
Ρε φίλε, μήπως είσαι και Ολυμπιακός?? :D :D :p

Hellhammer
19-04-2006, 13:37

Ωχ...
Ρε φίλε, μήπως είσαι και Ολυμπιακός?? :D :D :p

Χαχαχα ναι ρε φιλε ακουω και MF :D :D

bruce
19-04-2006, 13:42
Μηπως κανεις παρεα και με μπαλλετα???
Μηπως πηγες και στη μινι φορουμικη τη Δευτερα?

Μηπως εχετε ο ενας το μσν του αλλου?
Ουστ σπαμερς :p:p:p:p:p:p:p:p

//edit Μηπως σου πεταγε και τα ξηροκαρπια που ηταν μπαγιατικα οταν μιλουσες? :p

Mercyful_Fate_1
19-04-2006, 14:13
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από bruce
\
//edit Μηπως σου πεταγε και τα ξηροκαρπια που ηταν μπαγιατικα οταν μιλουσες? :p
Ουστ, σπιούνε...

bruce
19-04-2006, 14:35

Ουστ, σπιούνε...

Εεεεεεεεε
Εεεεεεεεεεεεε
οχι και σπιουνος...
:angryfire :angryfire :angryfire :angryfire :angryfire
Αφου εγω του πεταξα πιο πολλα ρε...
:D :D :p :p

toubaliban
19-04-2006, 15:05
Για να μιλήσουμε και κάποιοι που ξέρουμε από μπάλα :D , έχω να πω τα εξής...
Το πιο δίκαιο αποτέλεσμα θα ήταν το 1-1. Βέβαια (και ας με διαψεύσουν κάποιοι) είχα δηλώσει ότι το ματς το έβλεπα 0-1!!!!
Ο Ζιλαρδίνος έκανε φανταστική ενέργεια στη φάση του δοκαριού (μάζεψε απίθανα την μπάλα, και σούταρε απίθανα). Στις υπόλοιπες φάσεις, απλά κατελάμβανε χώρο στο γήπεδο.
Ο Σεφτσέ ήταν μπλοκαρισμένος, αλλά παρόλα αυτά προσπάθησε, γυρνούσε πίσω να πάρει τη μπάλα και δημιούργησε μια δυο φορές.
Ο Κακά μου άρεσε περισσότερο από τους ανύπαρκτους της Ιταλίας.
Ο Ρόνι φίλε Hell, μέσα στις ανούσιες τρίπλες που έκανε, έκανε τον Γκατούζο δύο φορές να κάνει εμετό και σε κάθε φάση είχε τουλάχιστον δύο πάνω του. Αν έτρωγες εσύ κλωτσιά από τον Γκατούζο στο 2ο λεπτό δεν νομίζω να γέλαγες μετά. Ο άνθρωπος και στην κακή του μέρα είναι όλη η Μπαρτσελόνα! Αυτή είναι η γνώμη μου, όση απόλυτη και αν ακούγεται. Δεν είναι τυχαίο ότι σε τρία ματσάκια που έλειπε, χάσανε ισάριθμες φορές. Προς Θεού ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΠΑΛΟΙ, απλά ότι είναι το Α και το Ω σε αυτή την ομάδα.
Ελπίζω στον τελικό να τους κερδίσει η ομάδα μου στην Αγγλία. Έλα μωρή Άρσεναλ (και ας με πλήγωσες)!

bruce
19-04-2006, 15:15
twra giati spammareis ki esy???
thelw na vristw me ton mercyful_fake

Alla ti na vrisw apo ena atomo pou tou arese to noob-metal album Saint-Anger...
apo ena atomo pou tou les na paei gia mpalitsa kai gia na min paradextei oti den exei pneymonia gia na treksei apo to tsigaro leei oti exei ergasies...Dld imarton

ton afinw stin krisi sas.....

:p :p :p :p :p :p :p
:wavey: :wavey:

SephirotH
19-04-2006, 16:01
Ο ροναλντίνιο έχει κάνει πουτάνα τους καλύτερους αμυντικούς του κόσμου, και από την άλλη ο γκατούζο δεν είναι και ο κορυφαίος μεσοαμυντικός. Δεδομένου αυτού ο γκατούζο μάρκαρε πολύ καλά τον ρόνι. Δηλαδή από πότε είναι ντροπή να σε κάνει πουτάνα ο ροναλντίνιο;; Αυτό είναι το φυσιολογικό όχι το αφυσικό. Εγώ είμαι υπέρευχαριστημένος από την άμυνα της μίλαν. Παίζανε πολύ παθιασμένα και τις περισσότερες φορές πέφτανε 2-3 πάνω σε ρόνι και ετό για να τους μαρκάρουνε και δεν τους αφήνανε να κάνουνε τα δικά τους.
Τώρα για μετά το γκολ η μίλαν έπεσε προφανώς, αλλά όχι και η μπάρτσα ήταν μόνη μες στο γήπεδο και άλλες ηλιθιότητες βερνίκου. Η φοβερή ομάδα μπάρτσα έπαιξε όπως οι ιταλικές ομάδες μετά το γκολ. Έβαλε το γκολ και μετά έδινε πασούλες στο χώρο του κέντρου και στην άμυνα. Αυτό το ξέρει και ο ανατολάκης να το κάνει. Ειδικά κάποια στιγμη΄που ο ρόνι και ο βαν μπόμμελ νομίζω ήταν στα 2 μέτρα μεταξύ τους και έδιναν μικρές πασούλες αυτό θεωρείται υψηλής ποιότητας passing game;;; έλεος.

Bruce σταμάτα το σπαμ. :p :p

Hellhammer
19-04-2006, 16:08
Για να μιλήσουμε και κάποιοι που ξέρουμε από μπάλα :D , έχω να πω τα εξής...
Το πιο δίκαιο αποτέλεσμα θα ήταν το 1-1. Βέβαια (και ας με διαψεύσουν κάποιοι) είχα δηλώσει ότι το ματς το έβλεπα 0-1!!!!
Ο Ζιλαρδίνος έκανε φανταστική ενέργεια στη φάση του δοκαριού (μάζεψε απίθανα την μπάλα, και σούταρε απίθανα). Στις υπόλοιπες φάσεις, απλά κατελάμβανε χώρο στο γήπεδο.
Ο Σεφτσέ ήταν μπλοκαρισμένος, αλλά παρόλα αυτά προσπάθησε, γυρνούσε πίσω να πάρει τη μπάλα και δημιούργησε μια δυο φορές.
Ο Κακά μου άρεσε περισσότερο από τους ανύπαρκτους της Ιταλίας.
Ο Ρόνι φίλε Hell, μέσα στις ανούσιες τρίπλες που έκανε, έκανε τον Γκατούζο δύο φορές να κάνει εμετό και σε κάθε φάση είχε τουλάχιστον δύο πάνω του. Αν έτρωγες εσύ κλωτσιά από τον Γκατούζο στο 2ο λεπτό δεν νομίζω να γέλαγες μετά. Ο άνθρωπος και στην κακή του μέρα είναι όλη η Μπαρτσελόνα! Αυτή είναι η γνώμη μου, όση απόλυτη και αν ακούγεται. Δεν είναι τυχαίο ότι σε τρία ματσάκια που έλειπε, χάσανε ισάριθμες φορές. Προς Θεού ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΠΑΛΟΙ, απλά ότι είναι το Α και το Ω σε αυτή την ομάδα.
Ελπίζω στον τελικό να τους κερδίσει η ομάδα μου στην Αγγλία. Έλα μωρή Άρσεναλ (και ας με πλήγωσες)!

Δηλαδη ρε μλκ εξηγησε μου τι ηθελες να κανει ο Γκατουσο;Να τον βλεπει να κανει τριπλα και να στεκεται σα ζωο;;Για μενα μια χαρα τον επαιξε ρε φιλε.Και καλα εκανε και του την εριξε.Οχι θα τον χαιδευουμε παντα το κωλαρακι του.Δεν εχει αστεια εδω.Και προφανως δεν λεω μονο για τη Μιλαν.Κι ο Ματερατσι και ο Γκραβεσεν θα τον απογειωναν και θα ελεγε και ευχαριστω.Η μπαλα ειναι για ανδρες.Και οταν βγαινει απο το γηπεδο γιουχου.Τι ειμαστε φλωροι;Αρκετα με τους ντελικατους παιχταραδες.Θα πεσει κλοτσια συννεφο.Και αν εβγαινε σωστα ο Dida θα σου ελεγα εγω τι θα εβαζε ο Ζιουλι.

Για να μην παρεξηγηθω,και φαν του Ροναλντινιο ειμαι και της Μπαρτσα και της Βραζιλιας.Αλλα οταν μια μερα δεν παιζει καλα θα το πω.Οπως και για τον Ετο που ειναι θεος.

//edit: Για το απο πανω..συμφωνω απολυτα.Βαλτε λιγο το mute και δειτε μπαλα.Ο Βερνικος ειναι ο πιο ηλιθιος speaker που παιζει.

Mercyful_Fate_1
19-04-2006, 16:47
Ο Βερνικος ειναι ο πιο ηλιθιος speaker που παιζει.
ο πιο ηλίθιος ever...

Predator
19-04-2006, 17:14
Ηρεμηστε ρε σιγα την μπαλα που επαιξε η μπαρτσα χθες.
Ειδικα στο πρωτο ημιχρονο δεν ακουμπησε περιοχη καθολου.
Απλα ανεξηγητα μετα το γκολ η Μιλαν επεσε αδικαιολογητα πολυ...

Οσο για Ρονι,δεν ξερω ρε παιδια,εμενα αν εξαιρεσεις καποιες απιστευτες κοφτες μπαλιες που βγαζει που και που,δεν πιστευω οτι προσφερει στην ομαδα τοσο οσο κατι αλλοι,
π.χ.μεσι,ετο.Δεν παιζει παντα,δεν ειναι καθολου σταθερος στην αποδοση.
Ολο μαλακοκολπακια ειναι και πολλα λαθη.
Και με τον γκατουζο 2 φορες μονο τον περασε κανονικα.

Συμφωνω και γω οτι στη φαση του γκολ εφταιγε ο Ντιρλα,
ουτε βγηκε στην αρχη αλλα και μετα το ρουφηξε απο την κλειστη του...

psychastheneia7
19-04-2006, 17:27
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από SephirotH
Έβαλε το γκολ και μετά έδινε πασούλες στο χώρο του κέντρου και στην άμυνα. Αυτό το ξέρει και ο ανατολάκης να το κάνει.

Η μονη πασα που ξερει να δινει ο Ανατολακης ειναι στον τερματοφυλακα. Απο κει και περα αμα του ζητησεις τιποτα αλλο μπλοκαρει και υπερφορτωνει.

TheRapper
19-04-2006, 20:38
ο τυπος απο μπαλα ξερει παπαδες χτες ομως εχω την εντυπωση πως επρεπε να κανει το κατι παραπανω απο μονος του και επιπλεον μπορει.

πλεον εχει εξευρωπαιστει τοσο πολυ που δεν κανει το αυτονοητο πραγμα που ισως να ευθυνεται και ο ανσελοτι

πιστευω πως στη φαση που εχασε το γκολ ο Ζιλαρδίνος επρεπε να την τελειωσει ο κακα και θα ηταν σιγουρο γκολ.

Μπορει ο κακα να αποδοσει τα μεγιστα και ακομη καλυτερα το θεμα ειναι οτι τα γκολ τα βαζουν αλλοι στην μιλαν οποτε στο 1ο την πατησε με ευκαιριες ενω ο κακα θα μπορουσε να το ειχε τελειωσει... και η Μπαρτσα δεν εχασε ευκαιρια στο 2ο.

Ο σεφτσενκο δεν προχωρει τοσο καλα οσο ο κακα με την μπαλα στα ποδια ... καπου εκει χαθηκε το παιχνιδι...

Hellhammer
20-04-2006, 02:40
Καλο σφαγειο για τη Βιγιαρεαλ σημερα...

di::blue
20-04-2006, 04:32
Επειδή ακούγεται ότι ο Αντσελότι δεν στηρίζεται τόσο σε συστήματα και σε τακτικές αλλά αφήνει στους παίκτες του μεγάλη ελευθερία να κάνουν αυτά που θέλουν στο γήπεδο, σκεφτόμουν τι οδηγίες μπορεί να έδωσε στους παίκτες του, πριν τον αγώνα με την Μπαρτσελόνα. Έχουμε και λέμε λοιπόν:

@Ντίντα: Ντίτα αγόρι μου, από εσένα θέλω να πιάνεις όποια μπάλα πάει προς το τέρμα. Βάζε και καμιά φωνή που και που στον μόλις 27 χρονών νεανία Καλάντζε, γιατί είναι μικρό παιδί ακόμα και δεν εχει μυαλό.

@Σταμ: Γιαπ παλικάρι μου, έχω ένα πρόβλημα και μόνο εσύ μπορείς να με καταλάβεις. Δεν έχω δεξί μπακ. Ο Καφού δεν είναι έτοιμος. Είναι κρίμα να βάλω τον Κοστακούρτα να ξαναπαίξει δεξί μπακ στην ηλικία του. Είναι κρίμα να καβαλάει όλη την δεξιά πλευρά δύο μήνες πριν την σύνταξη. Από την άλλη ο Νέστα τελευταία είναι εκνευρισμένος, γιατί έχει βγάλει ψαλίδα στο μαλλί και αν του πω να πάει δεξιά, με τα νεύρα που έχει θα με κυνηγήσει. Και επειδή εσύ δεν έχεις ψαλίδα στο μαλλί, κάνε μου την χάρη να πας λίγο δεξιά.

@Σερζίνιο: Αρχικά σε θέλω πίσω αριστερά. Υποσχέθηκα όμως στην κόρη μου να βάλω λίγο και τον Μαλντίνι να παίξει που είναι ωραίο παιδί και της αρέσει πολύ, οπότε όταν τον δεις να μπαίνει, έλα μπροστά να του κάνεις χώρο πίσω, να παίξει λίγο κι αυτός, να συμπληρώσει και κάτι ένσημα που του μένουν.

@Νέστα: Άλεξ σε θέλω ηγέτη στην άμυνα. Καταρχήν, αν βλέπεις τον Σταμ να έρχεται προς το κέντρο της άμυνας από συνήθεια, να τον σκουντάς να πηγαίνει δεξιά. Επίσης, αν δεις τον "μικρό" (στην "έμπειρη" άμυνα της Μίλαν ο "μικρός" εννοείται πως είναι ο 27χρονος Καλάντζε) να κάνει βλακείες, τράβα του τ'αυτί να συνέρχεται. Είναι μικρός και άπειρος ακόμα αλλά που θα πάει. Αν κάτσει μέχρι τα 35 του στην ομάδα θα στρώσει. Έχει μέλλον.

@Καλάντζε: Κοίτα παλιόπαιδο μην κάνεις καμιά βλακεία. Να κάνεις ότι σου λένε οι μεγαλύτεροι σου. Αυτοί ξέρουν. Και αν σε κάποια φάση δεν ξέρεις τι να κάνεις και έχεις απορία λόγω απειρίας, να σηκώνεις το χέρι και να ρωτάς τον Σταμ.

@Γκατούζο: Ιβάν, όπου βλέπεις ένα U.F.O. με κοτσιδάκια να γελάει, κοπάνα το. Τον άκουσα προχθές να λέει κάτι για την μαμά σου...

@Πίρλο: Αντρέα, να είσαι κάπου ανάμεσα στον Γκατούζο και στον Κακά. Αν έχεις όρεξη να τρέξεις και να απλώσεις το πόδι σου να κόψεις καμιά μπάλα, μην φοβηθείς, καν'το. Κατά βάση, κοίτα να βγάλεις καμιά μπαλιά στον Αντρέι και αυτός ξέρει την δουλειά του. Αν δεν βαριέσαι, βάρα και κανά φάουλ.

@Κακά: Έχω πει στον Κλάρενς να μαζεύει την μπάλα και να στην δίνει. Με το που θα την παίρνεις, θα αρχίζεις να τρέχεις προς το τέρμα και δεν θα κοιτάς πίσω σου. Αν μπορέσεις βάλτο μόνος σου. Αν δεις τα σκούρα, να την δίνεις στον Αντρέι. Με τον Αλμπέρτο μην πολυασχοληθείς. Δεν τον πολυεμπιστεύομαι. Και πάντα να θυμάσαι: Run Kaka, RUN...

@Ζέεντορφ: Κλάρενς, θέλω να γεμίζεις τα κενά που θα αφήνουν ο Ιβάν, ο Αντρέα και ο Κακά. Επίσης θέλω να μαζεύεις την μπάλα και να την δίνεις κυρίως στον Κακά, μην πηγαίνει να την παίρνει μόνος του και κουράζεται τζάμπα. Άλλωστε, κάτι πρέπει να κάνεις κι εσύ. Αν δεις τον Ροναλnτίνιο να παίρνει τα πάνω του, πες στον Ιβάν ότι τον άκουσες να λέει κάτι για την αδερφή του.

@Σεβτσένκο: Αντρέι παιχταρά μου, σε θέλω να βολτάρεις μέσα στην περιοχή και αν σου έρθει η μπάλα, ξέρεις εσύ... Ο Πίπο είναι αρρωστούλης και δεν θα παίξει, γι'αυτό θα βάλω τον Αλμπέρτο. Γκολ μην περιμένεις να βάλει, αλλά ελπίζω να φιλοτημηθεί να σου ανοίξει κανά διάδρομο ή τουλάχιστον να μπερδεύει τα μαλλιά του Πουγιόλ, να μπαίνουν στα μάτια του, να μην σε βλέπει και σε κυνηγάει.

@Τζιλαρντίνο: Για να πω την αλήθεια, έλεγα μέχρι τελευταία στιγμή να βάλω τον Πίπο μέσα και ας είχε 41 πυρετό και ας έπαιζε με κομπρέσα στο κεφάλι και ας έπρεπε να του βάλω υπόθετο στο ημίχρονο, αλλά του λάσπωσε ο λαπάς που έφτιαχνε και έμεινε νηστικός και δεν μπορεί να παίξει. Οπότε μπες και απλά κοίτα μην ενοχλήσεις τον Αντρέι εκείστην επίθεση που θα είσαι, γιατί θα πω στον Ιβάν ότι τα έχεις με την αδερφή του και δεν θέλεις να την παντρευτείς.

toubaliban
20-04-2006, 13:46
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ !!!

noegr
26-04-2006, 21:24
παμε μωρή Μιλανάρα

†PiCoMiKe†
27-04-2006, 00:20
Snooker eide kaneis sto Eurosport?

Pame re O'Sullivan paixtouri!!

Mercyful_Fate_1
27-04-2006, 00:24
Κρίμα, πολύ κρίμα που ακυρώθηκε κανονικότατο γκολ στη Μίλαν.
Και είναι κρίμα όχι τόσο για το ότι ακυρώθηκε ένα κανονικό γκολ σε έναν αγώνα Τσαμπιονς Λιγκ, όχι τόσο το ότι το ακύρωσε ο Μερκ, αλλά ο συνδιασμός όλων, συνυπολογίζοντας και το γεγονός ότι παιζόταν μια τεράστια πρόκριση στον τελικό.
Συνολικά πιστεύω πως η Μπάρτσα άξιζε την πρόκριση, αυτό όμως δεν αναιρεί αυτό που είπα πιο πάνω.

vaguraw
27-04-2006, 00:32
Eιναι το σημειο που ξενερωνεις γιατι δεν κρινει το παιχνιδι και την προκριση μια γαματη μπαλια του Ρονι και μια σουταρα του Λορδου αλλα μια μαλακια του Μερκ.

Mercyful_Fate_1
27-04-2006, 00:34
Έχω την εντύπωση ότι ώρες ώρες ο Μερκ κλατάρει... Θυμάστε το χέρι του Ρόμπι Κάρλος με τον Ολυμπιακό?? :D

Hellhammer
27-04-2006, 03:45
Έχω την εντύπωση ότι ώρες ώρες ο Μερκ κλατάρει... Θυμάστε το χέρι του Ρόμπι Κάρλος με τον Ολυμπιακό?? :D

...οπως και το ανυπαρκτο πεναλτυ στον Τερυ στο Μπαρτσα-Τσελσι που εστειλε κουβα πολυ κοσμο..

Mercyful_Fate_1
27-04-2006, 09:28
Ναι μπράβο, το είχα ξεχάσει.

SephirotH
27-04-2006, 18:32
Εγώ πάλι νομίζω ότι γενικά σαν παρουσία στο chl η μπάρτσα άξιζε τη νίκη, αλλά μόνο στους 2 αγώνες δεν νομίζω ότι έδειξε κάτι εξαιρετικό. Η μίλαν ήταν καλυτερη τουλάχιστον στον 2ο και στον 1ο αξίζαμε κάτι παραπάνω. Η μπάρτσα έπαιξε πολύ αμυντικά. Δεν μας είχε συνηθίσει έτσι. Απτην άλλη αν έπαιζε ανοιχτά μπορεί να πάθαινε γκέλες όπως πέρυσι με τσέλσι. Anyway στον τελικό ελπίζω να δούμε πιο ανοιχτό παιχνίδι.

Hellhammer
30-04-2006, 18:14
ΧΑΧΑΧΑΧΑ I Love ΑΒΑΒΑ Games!!

Ετσι μωρη θρυλαρα..για να πεσει το παραρτημα...

bruce
30-04-2006, 19:01
Milise kaneis gia parartimata???
:p:p:p:p:p

:tounge: :tounge: :tounge:

toubaliban
30-04-2006, 19:02
Μου ρχεται να ξεράσω με αυτά που γίνονται σε Α' και Β' Εθνική...
ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΡΕ!!!
ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ, ΠΑΙΞΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ...
ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΘΡΥΛΑΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΗΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!

kallipoli7
30-04-2006, 19:04
Giati esy ama xaseis apo ton OFI den stinesai??
Paizeis gia tin istoria sou simera esy??

Hellhammer
30-04-2006, 19:14

Εσυ ρε μαλακα ποσα πηρες απο τον ΟΦΗ για να κατσεις σημερα;;Απο την Καλαμαρια περυσι ποσα;;

toubaliban
30-04-2006, 20:09
Εγώ παίζω για την ιστορία μου όποτε μου καβλώσει. Δεν θα μου υποδεικνύει κανένας πότε θα παίζω γι'αυτήν.
Σήμερα έπαιζα με 8 απουσίες βασικών παιχτών. Τι στον πούτσο θέλατε; Να κερδίσω; Τρία καφενεία κέρδισα φέτος εκτός έδρας. Θα κερδίσω τον ΠΑΟ Β' εκεί μέσα, ενώ πέφτει; Ρε πάτε καλά; Εγώ να βάλω το γκολ;
Τουλάχιστον δεν έφαγα 3 στο πεντάλεπτο από τα σαράντα παλικάρια.
Άμα είναι να στήνεστε κάντε το λίγο με τακτ. Πιείτε τον, αλλά όχι και τα παπούτσια μέσα...
ΩΡΑΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΧΟΥΜΕ!!! ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!

vaguraw
30-04-2006, 20:38
Εγώ παίζω για την ιστορία μου όποτε μου καβλώσει. Δεν θα μου υποδεικνύει κανένας πότε θα παίζω γι'αυτήν.
Σήμερα έπαιζα με 8 απουσίες βασικών παιχτών. Τι στον πούτσο θέλατε; Να κερδίσω; Τρία καφενεία κέρδισα φέτος εκτός έδρας. Θα κερδίσω τον ΠΑΟ Β' εκεί μέσα, ενώ πέφτει; Ρε πάτε καλά; Εγώ να βάλω το γκολ;
Τουλάχιστον δεν έφαγα 3 στο πεντάλεπτο από τα σαράντα παλικάρια.
Άμα είναι να στήνεστε κάντε το λίγο με τακτ. Πιείτε τον, αλλά όχι και τα παπούτσια μέσα...
ΩΡΑΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΧΟΥΜΕ!!! ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!

Γιούχα στον Μιετσελ απο τους Παοκτσιδες οταν εβαλε γκολ στην καλαμαρια τον αντιπαλο του παοκ.

Hellhammer
30-04-2006, 20:48

Τωρα αυτο ειναι επιχειρημα;;Ωραια λοιπον κι εμεις οποτε μας καβλωσει παιζουμε για την ιστορια μας..Δεν καταλαβαινω σε τι διαφερει...

toubaliban
01-05-2006, 00:08

Τωρα αυτο ειναι επιχειρημα;;Ωραια λοιπον κι εμεις οποτε μας καβλωσει παιζουμε για την ιστορια μας..Δεν καταλαβαινω σε τι διαφερει...

Ρε μλκ...
Δεν μου είχατε ζαλίσει τα αρχίδια όλη τη χρονιά, ότι ο ΠΑΟΚ στήνεται (Καλαμαριά) και ότι αυτό είναι ντροπή;
Σήμερα που άνοιξες τα ερυθρόλευκα πόδια σου για να κάνει σεξ ο Μπούσι δεν ήταν ντροπή;
Θα με τρελάνετε τελείως ρε μαλάκες εδώ μέσα;;;
Και ξέρεις ποια είναι η διαφορά μας, φίλε;
Οτι εγώ στήνομαι όντας 4-5ος και όχι όντας ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ! Αν δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά τότε λυπάμαι.
Απλά μου τη σπάει το γεγονός ότι όταν σε σκίζουν τα σαράντα παλικάρια, χαίρεσαι και πανηγυρίζεις και όταν στήνομαι εγώ με κράζεις...
ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ... :wavey:

vaguraw
01-05-2006, 00:16

Αν δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά τότε λυπάμαι.
Απλά μου τη σπάει το γεγονός ότι όταν σε σκίζουν τα σαράντα παλικάρια, χαίρεσαι και πανηγυρίζεις και όταν στήνομαι εγώ με κράζεις...

1ον Καμια διαφορα για μενα
2ον Γιατι να μην συμβαινει το αντιθετο?
3ον Αυτο εννοειται

Swordbrother
01-05-2006, 04:14

Σήμερα που άνοιξες τα ερυθρόλευκα πόδια σου για να κάνει σεξ ο Μπούσι δεν ήταν ντροπή;
Οτι εγώ στήνομαι όντας 4-5ος και όχι όντας ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ! Αν δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά τότε λυπάμαι.

Το να εχει μια ομαδα την πολυτελεια να παιρνει το πρωταθλημα καμποσες αγωνιστικες πριν και να μπορει να κανει ο,τι γουσταρει ξεροντας οτι δεν κινδυνευει ειναι μαγκια (μας),οποια παιχνιδια επρεπε να παρουμε τα πηραμε και σε οσα χασαμε, τα σκορ δεν ηταν και να τα θυμασαι...3-2 εγραψε και στην τελικη αμα θελαμε το παιρναμε...αλλα ειναι ευκαιρεια να εισαι τοσο κοντα να ριξεις ενα παραρτημα που δινει καθε χρονο 6βαθμους σε μια ομαδα που ειναι η μοναδικη που μπορει να σε "απειλησει" και οχι σε μια που ειναι 4-5.... ;-) ...παντα :D και το να στηνεται ειναι το μοναδικο που της δινει "αξια" :tounge:

Hellhammer
01-05-2006, 05:34

Ρε μλκ...
Δεν μου είχατε ζαλίσει τα αρχίδια όλη τη χρονιά, ότι ο ΠΑΟΚ στήνεται (Καλαμαριά) και ότι αυτό είναι ντροπή;

Καλα τα λεει ο Swordbrother..θα επρεπε και εσυ να θελεις "ηττα" του Ολυμπιακου σημερα και καθε ομαδα...Οι 6 βαθμοι καθε χρονο του βαζελου δεν ζημιωνουν μονο τον γαυρο..Οπως επισης κι εγω στραβωσα που πολυ πιθανο να ανεβει ο Αρης για λογους που τους ξερεις...Εσυ εκατσες να χασεις απο την Καλαμαρια για να ικανοποιησεις το αντιΑριανο κομπλεξ σου..Η διαφορα εμφανης νομιζω...

SuperManth
01-05-2006, 07:09
Kαι στην ομάδα που έχει πάρει τα τελευταία 10 χρόνια μερικά (προσοχή, δεν λέω ΟΛΑ, ούτε καν τα περισσότερα...), πρωταθλήματα με τον "θείο" ;-) (ατςςς), τον "παράξενο", τον "περίεργο" και την "παράγκα", με ξύλο των παιχτών του παναθηναϊκού στα αποδυτήρια της ριζούπολής τί πρέπει να της κάνουμε? Να την ρίξουμε και αυτή? Ή όποιος έχει την εξουσία την χρησιμοποιεί όπως θέλει και ο ίδιος μένει στο απυρόβλητο. Και για να πω και τα δικά μας, ΜΙΑ ΦΟΡΑ και ΈΝΑ ΚΑΙΡΟ, έμπαινε ο "καπετάνιος" με κουμπούρια στο γήπεδο, απειλούσε διαιτητηές, αστυνομικούς και γενικώς είχε αυτός τα κουμάντα. Τί να του κάνουμε? Όλοι τους άλλους κοιτάμε, αντί να δούμε λίγο και τον κώλο μας. Γι'αυτό δεν πρόκειται να πάμε μπροστά. Με την ΚΑΜΙΑ όμως! Κανείς μας δεν έπρεπε να μιλάει. Είμαστε όλοι τόσο βυθισμένοι στα σκατά, που απορώ και πως βγαίνει φωνή και μας ακούνε κιόλας...

Telinformatix
01-05-2006, 10:07
Κάτι ψιλοάσχετο...Ασχολείται κανείς με extreme sports;Π.χ. mountain bike,ψαροντούφεκο,αναρρίχηση etc........... :confused: :confused: :confused: Θα ήταν ιδιαίτερα ευχάριστο να ανταλλάξω απόψεις και γιατί όχι και εμπειρίες με κάποιον που ασχολείται!

Ripper
01-05-2006, 13:26

Ρε ΠΑΟΚΙΑ παίζετε στην τούμπα γιατί σας γ***νε και κάνετε τούμπες??????????????????????

toubaliban
01-05-2006, 13:41
Παίδες δεν μπορώ να σας πιάσω πουθενά...
Το δικό σας στήσιμο είναι μαγκιά, το δικό μας είναι κόμπλεξ. Εσείς το κάνατε γιατί είστε ευπατρίδες-μάγκες, εμείς γιατί ζούμε και αναπνέουμε για να διαλυθεί ο άρης.
Αν τα πιστεύετε αυτά που λέτε δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο, από το να γελάω με αυτά...
Και κλείνω με ένα συνθηματάκι.
Θρύλε στήσου και με Ιωνικό, 1 το ημίχρονο 2 το τελικό... :o :o :o

SephirotH
01-05-2006, 16:28
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από Telinformatix
Κάτι ψιλοάσχετο...Ασχολείται κανείς με extreme sports;Π.χ. mountain bike,ψαροντούφεκο,αναρρίχηση etc........... :confused: :confused: :confused: Θα ήταν ιδιαίτερα ευχάριστο να ανταλλάξω απόψεις και γιατί όχι και εμπειρίες με κάποιον που ασχολείται!

Ψαροντούφεκο rules. :p :p
Όπως επίσης και σκι for ever.

toubaliban
01-05-2006, 17:59
Κοιτάξτε πόσο απλά είναι τα πράγματα στο ποδόσφαιρο...
Ιβάν, όταν πάρεις την ομάδα, πάρε με manager... Δεν θα χάσεις...
(Φιλικό προετοιμασίας) :o :o :o

Volcano
01-05-2006, 18:23
(Φιλικό προετοιμασίας) :o :o :o Ο Volcano αφιερωνει σε μια μοναχικη ψυχη λιγα μετρα πιο περα, το τραγουδι του Μιχαλη Χατζηγιαννη, Μονο στα ονειρα... :D :D :D

Mercyful_Fate_1
01-05-2006, 19:07
(Φιλικό προετοιμασίας) :o :o :o
Στο FM, o ΠΑΟΚ είναι υπερβολικά φτιαγμένος. Νομίζεις οτι παίζεις με την Μπάρτσα έτσι όπως τον έχουν κάνει. Σε καμιά περίπτωση δεν είναι ομάδα τεταρτο-πέμπτη (όπως ειναι στη πραγματικότητα άλλωστε).

Telinformatix
01-05-2006, 21:26
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από SephirotH

Ψαροντούφεκο rules. :p :p
Όπως επίσης και σκι for ever.
;-) Οοοοπ ωραίος...Εγώ βέβαια κάνω snowboard!Αλλά τώρα αρχίζει η εποχή του fishgun :-)

vaguraw
01-05-2006, 21:40
Η επιστροφη του Καρλος (http://www.contra.gr/Soccer/World/WC2006/118095.html)
Θα ταραξει τα γερμανικα λουκανικα και τις μπυριτσες???? :D :D

human
01-05-2006, 22:47
Ε ΒΑΖΕΛΙΑ,ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΟΥΕΦΑ ΦΕΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΑΕΚ ΣΑΣ ΜΑΜΙΣΑΝ :baby:

otto
02-05-2006, 00:21
Καλά, τα βαζέλια θα θέλουν ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ για να μην καούν από τον ήλιο τώρα που θα παίζουν μεσημέρι στο τουρνουά των τριτοτέταρτων. :D

Η πλάκα είναι ότι θυμήθηκαν να διώξουν το Μαλεζάνι τώρα στα τελειώματα, λες και δεν την είχαν φάει από τις πρώτες αγωνιστικές... (Ειδικά την πρώτη.. ;-) ..πώπω κ@ύλ@... :D )

Ripper
02-05-2006, 01:07
Στην Γ' Εθνική ο Αστέρας Τρίπολης γ***σε πάλι...............

4-0 τσόντα τον Ατσαλένιο διατηρώντας την πρώτη θέση του ομίλου και σιγουρεύοντας την άνοδο στην Β'......

Gavrako Μεσσηνιακέ, περαστικά!!!!!!! :D :D :p

otto
02-05-2006, 01:23
Αυτός ο γκριζοασπρομάλλης με το νούμερο 4 είναι συμμαθητής του Κοστακούρτα :D ή απλά λανσάρει "λούκ";; :p

otto
02-05-2006, 01:26
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΜΠΑΚΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΤΟΤΟ
ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΡΕ ΓΑΜΩΩΩΤΟ

human
02-05-2006, 02:16
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από otto
Καλά, τα βαζέλια θα θέλουν ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ για να μην καούν από τον ήλιο τώρα που θα παίζουν μεσημέρι στο τουρνουά των τριτοτέταρτων. :D

Η πλάκα είναι ότι θυμήθηκαν να διώξουν το Μαλεζάνι τώρα στα τελειώματα, λες και δεν την είχαν φάει από τις πρώτες αγωνιστικές... (Ειδικά την πρώτη.. ;-) ..πώπω κ@ύλ@... :D )

και ΒΑΖΕΛΙΝΗ αλλα μαλλον απο αυτη εχουν μπολικη χαχαχα :tounge:

Swordbrother
02-05-2006, 02:18

4-0 τσόντα τον Ατσαλένιο διατηρώντας την πρώτη θέση του ομίλου και σιγουρεύοντας την επάνοδο στην Β'......

Ρε ηγετη RIPPER εισαι και Αστερας Τριπολης??? Τον ειχα δει στον τελικο κυπελλου Αρκαδιας να ριχνει 5αρα στο Λεωνιδιο!!!!
Και γαμω τις φασεις,παιζει κορυφαια (η' οι αλλοι ειναι τοσο ασχετοι)! Δεν θα αργησει να ερθει Α' :smokin:

@touba Eτσι εξηγουνται ολα...απο το paokstasion
και για τα βαζελια το ιδιο ισχυει............. :D Αφιερωμενο!!!:love2:
ελπιζω να το βρω και στην ασπρομαυρη εκδοση

ars-en-allien
02-05-2006, 20:08
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από vaguraw
Η επιστροφη του Καρλος (http://www.contra.gr/Soccer/World/WC2006/118095.html)
Θα ταραξει τα γερμανικα λουκανικα και τις μπυριτσες???? :D :D

Kapios akouge fightclub stin ERA-SPORT i mou fenete?

vaguraw
02-05-2006, 20:21

Kapios akouge fightclub stin ERA-SPORT i mou fenete?
Χεχεχεεεε
Τα παλικαρια ειναι θεοι..αν και τωρα με τις διαφημισεις στο Sport fm μου την εχουν σπασει λιγο.Εχουν τρωφοδοτησει με απειρεσ ατακες τον λαο.. :D

ars-en-allien
02-05-2006, 20:27
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από vaguraw

Χεχεχεεεε
Τα παλικαρια ειναι θεοι..αν και τωρα με τις διαφημισεις στο Sport fm μου την εχουν σπασει λιγο.Εχουν τρωφοδοτησει με απειρεσ ατακες τον λαο.. :D

Ego apo otan allaksan kai pigan Sportfm stamatisa na akouo!Pados kai stin ERA meta apo ena simeio kai meta sizitagane tria lepta kai akouges diafimisis tin ipoloipi ora(pou??STIN ERA)!!Tora apo oti xero kanoun diafimisis gia to MAXIM alla den exei tosi ora diafimisis!

gavrakos
02-05-2006, 21:06

4-0 τσόντα τον Ατσαλένιο διατηρώντας την πρώτη θέση του ομίλου και σιγουρεύοντας την επάνοδο στην Β'......

Gavrako Μεσσηνιακέ, περαστικά!!!!!!! :D :D :p

Για να κάνεισ επάνοδο στη Β'Εθνική πρέπει να έχεις προϋπάρξει εκεί,αλλά καμία ομαδούλα της Αρκαδίας δεν έχει φτάσει εκεί....
Άλλη φορά να βελτιώσεις τα ελληνικά σου ρεεεεε :D :D :D :D
Όσο για το Μεσσηνιακό είχαμε ρεπό ρε,αλλιώς πάλι πεντάρα θα ρίχναμε :tounge: :tounge:

Hellhammer
02-05-2006, 21:08
Ακουγεται πολυ(και γραφεται) οτι τυπικα απομενουν για του Κυριακου στον Ολυμπιακο..ωχωχωχ....

toubaliban
02-05-2006, 23:14
Ε και γιατί κάνεις ωχ ωχ; Θα την πει η θύρα 7 στον πρόεδρο; Θα ξεσηκωθεί ο λαός του θρύλου; Τουμπεκί θα κάνετε και κωλοτούμπα, όπως κάνατε με Αντώνη και Μιχάλη...
Άντε και ένα Γιούρκα και είστε κομπλέ! Η μισή ομάδα των κοτόπουλων στη Ριζούπολη....
Στην κωλοτούμπα, έχετε ξεπεράσει και τον "κύριο" από κάτω... :D :D :D

vaguraw
02-05-2006, 23:41

Μπράβο κοριτσάρα μου.... :D :D

Hellhammer
02-05-2006, 23:53
Ε και γιατί κάνεις ωχ ωχ; Θα την πει η θύρα 7 στον πρόεδρο; Θα ξεσηκωθεί ο λαός του θρύλου; Τουμπεκί θα κάνετε και κωλοτούμπα, όπως κάνατε με Αντώνη και Μιχάλη...
Άντε και ένα Γιούρκα και είστε κομπλέ! Η μισή ομάδα των κοτόπουλων στη Ριζούπολη....

Καλα καλα εσυ κοιτα τα δικα σου..Μην σε παρει παλι κανας μεγιστανας..

Ripper
03-05-2006, 00:35
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από otto
Αυτός ο γκριζοασπρομάλλης με το νούμερο 4 είναι συμμαθητής του Κοστακούρτα :D ή απλά λανσάρει "λούκ";; :p

Αααααα για τον Παπαδόπουλο λες.......

Πολύ παιχτρόνι! Τι Κοστακούρτα μου λες............ :D

Ρε ηγετη RIPPER εισαι και Αστερας Τριπολης??? Τον ειχα δει στον τελικο κυπελλου Αρκαδιας να ριχνει 5αρα στο Λεωνιδιο!!!!
Και γαμω τις φασεις,παιζει κορυφαια (η' οι αλλοι ειναι τοσο ασχετοι)! Δεν θα αργησει να ερθει Α' :smokin:

Ναι και λόγω καταγωγής αλλά και επειδή είναι ομαδάρα! :D ;-)

Ripper
03-05-2006, 00:37
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από gavrakos

Για να κάνεισ επάνοδο στη Β'Εθνική πρέπει να έχεις προϋπάρξει εκεί,αλλά καμία ομαδούλα της Αρκαδίας δεν έχει φτάσει εκεί....
Άλλη φορά να βελτιώσεις τα ελληνικά σου ρεεεεε :D :D :D :D

Όντως πίπα είπα. Το διόρθωσα............. :blush:

Swordbrother
03-05-2006, 00:44

Ναι και λόγω καταγωγής αλλά και επειδή είναι ομαδάρα! :D ;-)

Σε αυτον τον αγωνα ειχες παει??? Περυσι Μαρτη ηταν νομιζω, χωρις πλακα πειθαρχημενη ομαδα :cool:

Ripper
03-05-2006, 00:54
Όχι δεν είχα πάει........

Πέρισυ είχα πάει στον αγώνα με τον Αθηναϊκό που τους πήραμε 2-0 εκτός έδρας..............

Άσχετο, κι εσύ από Αρκαδία είσαι?

Swordbrother
03-05-2006, 01:01
Οχι αλλα "σπουδαζα" εκει για ενα εξαμηνο...Ηρθα με μετεγγραφη περυσι (2οετης ειμαι)....και ετυχε να παμε να δουμε με κατι φιλους τον αγωνα...ΑΣΣΟ πηγαινες ;-) ????---τρελο γελιο .

Ripper
03-05-2006, 12:44
Ο ΑΣΣΟΣ τι είναι? Μαγαζί? Γιατί δεν το ξέρω................ :confused:

aektzis21
04-05-2006, 19:00
Gia na min lene oi pikramenoi filoi mou panathinaikoi oti tous xehasa...........

aektzis21
04-05-2006, 19:17
Elpizo na me sinxoresete gia to asteiaki mou.Gia auto gia na fero ta pragmata sta isa deite kai auto.

Mercyful_Fate_1
04-05-2006, 21:47
Jesus Christ and holly Mary. lol
http://www.sportime.gr/articles_inside.asp?article_id=16502

sven12
04-05-2006, 22:19
Φανταστικο μαγαζι....!!!Με ωραιο φωτισμο..ωραια μουσικη....φανταστικα show και events..και προπαντως ωραιες παρουσιες....!!!

Ripper
05-05-2006, 00:42
Άλλη μια νίκη για τον Αστέρα Τρίπολης!

1-0 Το Βύζα Μεγάρων εκτός έδρας!!!!!!!!!!!!!!!

Β' Εθνική ερχόμαστε!!!!!!!!!!

Swordbrother
05-05-2006, 00:48
Κατι μου λεει πως την ανοδο ο Αστερας θα την γιορτασει στον ΑΣΣΟ!!! Ripper και sven 12 παμε??? :D

Ripper
05-05-2006, 00:58
Nα πάμε στο Relax μάγκες!!!!!! :D

Swordbrother
05-05-2006, 01:01
Kαλα δε θα τα χαλασουμε εδω,παμε και στα δυο και οπου αλλου θελει και ο sven!!! :D

Hellhammer
05-05-2006, 20:52
Πειτε μας κατι που δεν ξεραμε.. (http://www.contra.gr/Soccer/Italy/SerieA/118437.html)

sven12
06-05-2006, 13:16
Εγω ειμαι ηδη τριπολη σε κατι κατακαημενους φιλους απο τις εποχες που ημουν εδω και με ρωνατε ηδη ποτε θα παμε να γιορτασουμε την ανοδο!!!τωρα..αυτοι ξερουν καλυτερα απο μενα που θα γιορτασουμε την ανοδο με την ομαδα...!!! :wavey: :angryfire

sven12
08-05-2006, 00:58
Απλα ενημερωνω....
Αστερας τριπολης-Αιολικος:1-0...

Swordbrother
08-05-2006, 02:05
Σημειωσατε ΑΣΣΟΣ!.... :D :D :D ...... ;-)

sven12
08-05-2006, 04:46
ΑΣΣΟΣ STANDAR!!!!!....!!! :D :D :D :-) :-) :D

Hellhammer
08-05-2006, 14:46
Α μωρη παιχτουρα... (http://www.contra.gr/Soccer/Spain/Primera/118598.html)

:-( :-( :-(

Ripper
08-05-2006, 15:58
Έτσι ρε ομαδάρα Αστέρα Τρίπολης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

emufear
08-05-2006, 19:53
Α μωρη παιχτουρα... (http://www.contra.gr/Soccer/Spain/Primera/118598.html)

:-( :-( :-(

Ω ρε φίλε, τέλος εποχής, μεγαλώσαμε, πέρασαν τα χρόνια... :-(:-(:-(

(Δεν τον αφήσαμε να πάρει και euro πρόπερσι ;-))

Hellhammer
08-05-2006, 21:13
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από emufear

Ω ρε φίλε, τέλος εποχής, μεγαλώσαμε, πέρασαν τα χρόνια... :-(:-(:-(

(Δεν τον αφήσαμε να πάρει και euro πρόπερσι ;-))

Τα λιγα χρονια που βλεπω μπαλα ΕΥΚΟΛΑ το καλυτερο δεκαρι που εχει περασει...

striker
09-05-2006, 22:47
Παραιτείται ο Σάντος! (http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/GreekCup/AEK/118733.html)

sven12
09-05-2006, 23:26
Μου φανηκε αρκετα καλα η κινηση του σαντος....αφου θελει να φυγει---->>ΣΤΟ ΚΑΛΟ..αλλωστε τα 2 χρονια που ειναι τωρα στην ΑΕΚ δεν εκανε και τιποτα,σε αντιθεση με την ομαδα που ειχε φτιαξει στην πρωτη θητεια του στην ΑΕΚ...

Και προσωπικα πιστευω πως εκανε πολυ καλη επιλογη που το ειπε τωρα,πριν την εναρξη του τελικου...ετσι θα παιξουν πιο ανετα και χωρις αγχος οι παιχτες της ΑΕΚ αυριο....

Mercyful_Fate_1
10-05-2006, 00:40
Εγώ πάλι πιστεύω πως διατάραξε τη συγκέντρωση των παικτών του. Ειλικρινά με ξένισε πολύ που το είπε μια μέρα πριν τον τελικό. Τον θεωρούσα πιο προσεκτικό σε θέματα ψυχολογίας παικτών.
Με τί όρεξη θα παίξουν αυριο (όχι όλοι, αλλά κάποιοι) όταν ξέρουν ότι ο προπονητής θα φύγει?

sven12
10-05-2006, 03:22
tha doume aurio to pws tha paiksoun oi paixtes tis AEK...pantws tha paiksoun gia ton titlo...allwste den tous apomenei tipota allo..prwtathlima einai 2oi,champions leage tha pane...twra tous menei kai enas titlos,eidika apenanti ston olumpiako apo ton opoio itithikan fetos 2 fores...

Swordbrother
10-05-2006, 10:07
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ....

donald
10-05-2006, 10:17
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από sven12
tha doume aurio to pws tha paiksoun oi paixtes tis AEK...pantws tha paiksoun gia ton titlo...allwste den tous apomenei tipota allo..prwtathlima einai 2oi,champions leage tha pane...twra tous menei kai enas titlos,eidika apenanti ston olumpiako apo ton opoio itithikan fetos 2 fores...

Συμφωνώ μαζί σου.Θα έχουν σκηλιάσει τα χανουμάκια αλλά και πάλι θα μαζέψουν 2 με 3 μπαλάκια και θα πάνε σπίτι τους να ψάξουν για νέο προπονητή... :sleep:

Guest
10-05-2006, 10:56
Ela mwrh trulara,gera gia to double!!! :cool:

Telinformatix
10-05-2006, 17:37
Αυθεντικό μήνυμα εστάλη από Papageorge
Ela mwrh trulara,gera gia to double!!! :cool:
Ή καλύτερα για το long double ή καλύτερα για το float...Άντε και καλή μας επιτυχία!

Hellhammer
10-05-2006, 20:51
ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ...

πωπω βαρεθηκα να πανηγυριζω..ειλικρινα...

Guest
10-05-2006, 20:53
Etsiiiiiii!!!!!!!!!!!!Etsiiiiiiii!!!!!!!!!!
Ayto einai swsto!!!!Ayto einai swsto!!!!Prwtathlima kai kupello ston Olumpiako!!!!!!!
Thrule thee mou Olumpiake mou!!!! :cool: :smokin:

Predator
10-05-2006, 21:32
Οπως τα λεει ο Hellhammer......

9 γκολ εχουνε φαει συνολικα φετος τα χανουμια....Τι αλλο πρεπει να κανουμε...??

Υ.Γ. α ρε καστιγιο, δευτερολεπτο δεν επρεπε να παιζεις παγκο........ :confused:

Mercyful_Fate_1
10-05-2006, 22:44
Καλα, πουτάνα τους έκανε ο Καστίγιο ρε παιδί μου... Κρίμα που είναι τόσο κωλόπαιδο και δε λέει να στρώσει. ΠΟΥΤΑΑΑΝΑΑΑΑ

Ripper
11-05-2006, 00:51
ΧΑΝΟΥΜΙΑ! 3Η ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΑΜΕ Π***ΑΝΑ ΦΕΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!! :D

Swordbrother
11-05-2006, 01:47
ΒΟΥΡΤΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ
ΒΟΥΡΤΣΑ ΣΤΟΝ ΝΑΟ
ΒΟΥΡΤΣΑ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΥΑΛΟ!!!!
ΝΕΡΙ ΝΕΡΙ....ΝΕΡΙ!!!!!

TheRapper
11-05-2006, 11:11
κατα hellhammer ... (ευαγγελιον) opinion
δεν εχει νοημα πλεον...

δεν βαριεσαι...

και του χρονου τα ιδια παντελακι μου τα ιδια παντελη μου...

δεν μας χαλαει...

καλημερα

:wavey:

ps1: ρε Λυμπεροπουλε... κριμα ρε φιλε λυπαμαι τοσα χρονια παιζεις..και τελικα ... βουρτσες
(θεμα επιλογων..κλασικα)

Guest
11-05-2006, 11:52
Egw pantws ena den katalava.Giati evgale ton Lumpe kai evale ton Alexopoulo??Ti koulh allagh htan auth???

PS:Eisai arrwstia Olumpiake!!!!
:cool:

kallipoli7
11-05-2006, 11:57
Ithele na valei center back ton Alexopoulo kai na paei pio mprosta ton Katsourani pou epaize pisw apo tote pou vgike o Dellas..
Kai ti na kane?? Na eixe 5 epithetikous xyma?? Ti systima na paize??
Egw pistevw dikaia kerdisame pantws.. Kai to AEKaki (giati edw kollaei i ekfrasi) edeixne oti ithele alla de borouse.. Kaati pige na kanei alla ama exeis 3-4 eykairies se 60' den mporeis na peis oti adikithikes enw eixes to panw xeri...

Kai tou xronou trempl paidia....!

gagaboy
11-05-2006, 18:13
stis xares k stis lypes mazi.... MONAXA ENOSIS...

R21

Guzuta
12-05-2006, 00:37
Απιστευτος paparazzi και πάλι... :p :p :p

και εδώ....

http://www.contra.gr/images/paparazzi_aek_karavi_10.jpg

να και το link
http://www.contra.gr/Columns/Paparazzi/118924.html

Swordbrother
12-05-2006, 01:20
stis xares k stis lypes mazi.... MONAXA ENOSIS...

R21

ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ?????
:wow: ... :D :D :D :D :D :D:
......R9...... ;-)

Volcano
12-05-2006, 03:25
Έλα μωρή αρρώστια.................
Άντε και του χρόνου νταμπλ!!! :D :D :D

Ripper
13-05-2006, 01:00
Ρε είδατε που τα χανούμια τα κάνανε γυαλιά καρφιά στο πλοίο του γυρισμού?

Πόσο μ***κες μπορεί να είναι μερικοί άνθρωποι?????????

Υ.Γ.:Και δεν το λέω επειδή είμαι Ολυμπιακός.......

Και γαύροι να τα'καναν αυτά, το ίδιο θα έλεγα.................

emufear
13-05-2006, 04:32
Και ήταν καράβι της LANE :-( :-(