PDA

Επιστροφή στο Forum : φευγειιιιι :/

single.com
11-08-2013, 17:30
ισως αυτη να ηταν η αφορμη που αποφασησα να κανω εγγραφη εδω
λοιπον , ειμαι κολλημενη με καποιον 4 χρονιαειχαμε κανει κατι ενα καλοκαιρι αλλα δεν τα ειχαμε ποτε
βασικα η ιστορια 3εκιναει καπως ετσι .. το πρωτο καλοκαιρι που ειχαμε κανει κατι εκεινος ειχε κανει το πρωτο βημα .. ειχε πει στον κοολητο μου οτι του αρεσω και ετσι γτυριζοντας απο διακοπες καναμε κατι (δεν του το εκανα καθολου ευκολο ομως , για να κανουμε κατι περασαν αρκετες μερες)
τελος παντων εγινε ανταλαξαμε ενα φιλι και αυτο ηταν ολο
μετα απο λιγο καιρο επε στο κοολητο μου να ξανακανουμε κατι
εγω ομως αρνηθικα γτ δεν ειμαι κοπελα που φασωνεται απο εδω και απο εκει αν και τον ηθελα παρα πολυ
το τραγικο ηταν οτι μετα απο 2 χρονια εμαθα οτι εκεινος εβαλε στοιχημα με τον κολλητο μου
οταν εκεινος ειπε στον κολλξητο μου οτι με ηθελε ο κολλητος μου του ειπε οτι δεν θα τα εφτιαχνα ποτε μαζι του και εκεινος του ειπε οτι βαζει στοιχημα οτι εγω θα του ελεγα ναι
τεσπα περασα πολυ δυσκολα και περασε πανω απο χρονος για να σταθω στ αποδια μου
το θεμα ειναι οτι με το παιδι αυτο οταν συναντιομαστε (δεν νομιζω να υπαρχει τροπος να το εξηγησω ακριβως)νιωθω τα ματια του καρφωμενα στα δικα μου
και εγω δεν ξερω για ποιο λογο δεν μπορω να παρω τα ματια μου απο πανω του απλα ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ
νιωθω οτι αυτο το παιδι δεν ειναι καποιο τυχαιο ..
(παρεπιπτωντος με το παιδι αυτο ημασταν στην ιδια παρεα οποτε εχουμε περασει παρα πολλα μαζι , τον εχω ζησει)
νιωθω οτι τον αγαπαω παρα τα οσα μου εχει κανει
πρν λιγες μερες εμαθα οτι φευγει .. παει ναυτικο
δεν εχω σταματησει να το σκεφτομαι.. παιζει να μην τον ξαναδω ποτε..
τ ασυναισθηματα μου ειναι μικτα απο τη μια χαιρομαι για εκεινον γτ ανοιγεται ενας δρομος μπροστα του απο την αλλη ομως στεναχωριεμαι παρα πολυ
θελω να του μιλησω αλλα φοβαμαι
τι να κανω? παντα ηθελα να του μιλησω αλλα ποτε δεν ειχα το θαρρος .. ξερω οτι θα φαω τα μουτρα μου αλλα απο την αλλη θα μεινω μια ζωη με το 'αν'
δεν θελω να φυγειι ετσιιιι γαμωτοο
τον αγαπαω τον ηλιθιο :(

τζενη
11-08-2013, 18:46
Καλό θα ήταν να του μιλήσεις κάποια στιγμή να μην μείνεις με το 'αν'. Τουλάχιστον θα ξέρεις αν ήθελε ή όχι! να Μπορείς και εσύ να το πάρεις απόφαση όποια κ αν είναι η απάντηση του!ΑΝ και απο αυτά που λες δεν νομίζω να αξίζει το παλικάρι...
Πάντως αν θες να ακούσεις μια ερωτοβασανισμένη :P :P μην του μιλησεις τ΄ρα που μπαίνει στο ναυτικό...
άλλωστε τώρα που δεν θα τον βλέπεις θα ναι και πιο εύκολο να το ξεπεράσεις!:)

emilie
11-08-2013, 19:43
στοιχηματα, μεσολαβητες, ματιες, ναυτικο, 4 χρονια... νομιζω ολα αυτα ειναι αρκετα για να μην κανεις τιποτα. αν σε ηθελε ( λογικα) θα ειχε επιδιωξει κινηση.εστω ενα συγγνωμη. βεβαια τωρα θα μου πεις μπορει να εχει μετανιωσει αλλα να μην εχει μουτρα να ερθει.οπως και να εχει φευγει για το ναυτικο και αυτο μονο ανασταλτικος παραγοντας μπορει να θεωρηθει. αστο. και εαν συνεχισεις να νιωθεις το ιδιο και μετα( και εφοσον σε παιρνει) κανεις τοτε καποια κινηση.

single.com
12-08-2013, 11:48
ωραια .. το αφηνω και φευγειι ..
μετα ? αντε να τον βρεις μετα
Μερικες φορες σκεφτομαι οτι ισως εγω να ειμαι υπορβολικη
δεν ειχαμε ποτε σχεση
αλλα ετσι νιωθω .. μπορει να ακουγεται υπορβολικο ολο αυτο
αλλα πιστευω οτι μετα το σεπτεμβριο κοβεται η παραμικρη επαφη και ειναι κατι με το οποιο δεν μπορω να συμβιβαστω
καθε φορα λεω οτι θα τον ξεχασω και μετα φτανει μια στιγμη αδυναμιας για να τα χαλασει ολα
οι φιλες μου λενε οτι απλα ΔΕΝ ΘΕΛΩ να τον ξεχασω οχι οτι δεν μπορω
ειμαι ρεαλιστρια
δεν πιστευω πως η ζωη ειναι οπως οι ταινιες
και γι αυτο το λογο ξερω οτι αν δεν γινει τωρα δεν θα γινει ποτε
οι ζωες μας ειναι πλ διαφορετικες .. παιζει να μην τον ξαναδω ποτε
ειναι και το στοιχημα στη μεση
μερικες φορες νιωθω τοσο ηλιθια
εσυ θα το συγχωρουσατε ποτε ?
( να ρωτησω κατι ακυρο ? πως γινεται να βλεπω τις ειδοποιησεις μου δηλαδη τις απαντησεις που στελνουν απο το e mail μ ? )

emilie
12-08-2013, 12:37
μα και τωρα απο οτι καταλαβα δεν ειχατε και καμια επαφη οποτε τι ακριβως θα αλλαξει? το οτι δε θα τν βλεπεις τυχαια στο δρομο? και καλα οκ.αν θελεις μονο μια νυχτα μαζι του παει στα κομματια .ρισκαρε το. αλλα εαν μετα σου γεννηθουν ναι συναισθηματα και χιλια δυο? δεν εχει εξελιξη, δεν το βλεπεις? οποτε καλυτερα για σενα καταρχην , και μετα και για αυτον , να το αφησεις ως εχει. δες το ως προφυλαξη.αλλωστε δεν ειχατε και τη σχεσαρα να φοβασαι μη τυχον και χαλασει η χαθειτε.

απο το email μπορεις να δεις μονο τα προσωπικα μηνυματα που σου στελνουν στο φορουμ.σου ερχεται μηνυμα στο μειλ και σου λεει εχετε ενα προσωπικο μηνυμα στο φορουμ. ερχεσαι λοιπον και τα βλεπεις.απο οσο ξερω μονο αυτο γινεται με το μειλ σου.

- - - - - - - - - -

θα το συγχωρουσα μονο εαν ο τυπος μού ειχε αποδειξει πως αξιζει να τον συγχωρεσω .και αυτος δεν το εκανε....

single.com
12-08-2013, 13:26
τωρα δηλαδη που σου απαντησα σου ηρθε μνμ στο e mail ?

εχεις δικιο .. αν αξιζε θα εκανε και εκεινος κατι
θυμωνω με τον εαυτο μου μερικες φορες γτ θα επρεπε να ειμαι πιο σκληρη
μαλλον θα αφησω τα πραγματα ως εχουν
δεν θα παει πουθενα .. πιστευω πως καποιοι ανθωποι γεννηθηκαν για να ειναι μαζι και καποιοι αλλοι δεν επρεπε να συναντηθουν ποτε
μαλλον ανηκουμε στη δευτερη κατηγορια
δεν θα κανω κατι ,.ελπιζω μονο μη μου γυρισει τελευταια στιγμη

emilie
12-08-2013, 14:37
για να μου ερθει στο μειλ μου πρεπει να μου στειλεις προσωπικο μηνυμα μεσω του φορουμ και οχι απλα να απαντησεις στο νημα. προσωπικα μηνυματα στελνεις σε ενα μελος( η σε οσα θες) κανοντας κλικ πανω στο ονομα του ( σου βγαζει επιλογες) .και οταν εχεις προσωπικα μηνυματα φαινονται και στη σελιδα του φορου πανω δεξια( με την προυποθεση να εισαι συνδεδεμενος).

ναι μην κανεις τιποτα. το ξερω ειναι δυσκολο .πιστεψε με σε νιωθω απολυτα αλλα δεν τραβαει. οποτε γιατι να βασανιζεσαι και να ρισκαρεις κιολας το να δεθεις μαζι του κτλ κτλ?

single.com
12-08-2013, 18:09
φετος τελιωσα το σχολειο και ετσι δεν θα μεινω πισω
εννοω οτι θα ηταν πολυ πιο δυσκολο αν εκεινος εφευγε και εγω εμενα πισω
νομιζω οτι θα με βοηθησει πολυ να αλλαξω παραστασεις και να γνωρισω καινουργιους ανθρωπους
μερικες φορες ομως δεν βρισκω νοημα σε οτιδηποτε και αν κανω
π.χ μεχρι τωρα φτιαχνομουν , ντυνομουν ωραια κ
εκανα τελος παντων οτι πρνουσε αποτο χερι μου για να αρεσω σε εκεινον
τωρα απλα δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα απο αυτα , ολα μου φαινονται ανουσια
ειμαι 18 και νιωθω οτι εχω γινει 50
εγω δεν ημουν ετσι γαμωτο
καμια συμβουλη ΜΠΑΣ και συνελθω ?
(σορρυ αν σε κουραζω αλλα εχω σταματησει να συζηταω για εκεινον στις φιλες μου , νιωθω οτι τις εχω κουρασει .. παριστανω οτι ειμαι κομπλε) :/

emilie
12-08-2013, 18:28
κοιτα εαν ειναι απλα ενα απωθημενο διεκδικησε τον εστω και για ενα βραδυ για να σου φυγει.αλλα να ξερεις πως εχει και αυτο το ρισκο του γιατι μπορει να σου περασει ( πχ ετσι ειχε γινει με μια φιλη μου) μπορει ομως να κολλησεις και πιο πολυ. εαν παλι θες πιο πολλα νομιζω καταλαβαινεις οτι δεν τραβαει, και πιστεψε με (στο λεω απο πρωτο χερι και ξερω ποσο δυσκολο ειναι )αλλα το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να αφησεις το χρονο να περασει και να ελπιζεις πως συντομα θα τον ξεχασεις. η αλλιως ρισκαρε το αλλα εχοντας στο νου σου τα εξης :
1) η θα καταληξετε να κανετε σκετο σεξ και τιποτα αλλο οποτε και εαν βολευεται αυτος
2) η θα δαγκωσεις πιο πολυ τη λαμαρινα και μετα θα πρεπει να αντιμετωπισεις το οτι αυτος θα φυγει
3) η θα σε γειωσει και δε θα κανετε ουτε καν σεξ
4) η τελος μπορει να αντιδρασει θετικα ( να ενδιαφερθει και αυτος κτλ κτλ) αλλα σιγουρα η αποσταση θα σας παιδεψει και τους δυο.
νομιζω οτι απο οπου και εαν το πιασεις ειναι χαμενη υποθεση.
οπως ειπες και εσυ μια νεα ζωη ανοιγεται μπροστα σσου. νομιζω σου αξιζει να ασχοληθεις με αυτο και οχι με τον καθε εναν που εβαζε στοιχηματα και δεν ειχε καν τα κοτσια να ζητησει εαν συγγνωμη ( μια μικρη ενδειξη ενδιαφεροντος).

single.com
12-08-2013, 18:41
σε καμια περιπτωση δεν θελω να γινει το πρωτο
δεν ειμαι τετοια κοπελα
μπορει να τον νοιαζομαι , να τον αγαπαω αλλα δεν θα επεφτα τοσο χαμηλα
ισως το γεγονος οτι φευγει να ειναι το κλειδι .. ο τροπος που εψαχνα για να τον ξεχασω
αυτο που σκεφτομουν εγω ηταν να παω να τον βρω και αν δεν μπορεσω να του εκφρασω τα συναισθηματα μου
τουλαχιστον να τον κοιταξω για τελευταια φορα να τον αγκαλιασω και να φυγω
αλλα οπως ειπες και εσυ εκεινος δεν ζητησε καν ενα συγνωμη οταν εγω υπεφερα
ελπιζω μονο να μην ερθει η στιγμη που θα μετανιωσω την επιλογη μου αυτη .

emilie
12-08-2013, 18:56
κοιτα εαν θες πιαστον και μιλα του δηλαδη πες του νιωθω το και το , ξερω οτι δε θα αλλαξει κατι ( γιατι ακομα και να σου πει και γω σε θελω η αποσταση ειναι δυσκολο πραγμα) απλα ηθελα να στο πω.

το θεμα ειναι εισαι ετοιμη για κατι τετοιο?
εισαι ετοιμη για την αντιδραση του, οποια και εαν ειναι αυτη?

single.com
12-08-2013, 19:39
ειλικρινα
τι απο τα δυο θα εκανες
αν ενιωθες το ιδιο

emilie
12-08-2013, 21:19
γενικα ειμαι της αποψης οτι πρεπει να ρισκαρουμε. γενικα καλυτερα να κανουμε κατι που μετα θα μετανιωσουμε παρα να μενουμε παντα με το εαν...

ωστοσο, εαν βρισκομουν στη θεση σου, και συμφωνα με τα οσα εχεις πει δε θα εκανα απολυτως τιποτα.
ξαναλεω στοιχηματα, 4 χρονια, ουτε ενα συγγνωμη, ναυτικο, εσυ σπουδες?μμμ οχι δε θα εκανα απολυτως τιποτα.

single.com
13-08-2013, 15:16
οκκ σε ευχαριστωω πολυ emilie
καλυτερα να τον αφησω να φυγει ετσι .. καλυτερα να μη μαθει ποτε
να σαι καλαα :)

emilie
13-08-2013, 16:15
τιποτα! καλη συνεχεια. :-)

MariaNt
15-08-2013, 04:57
Κοιταξε να δεις το προηγουμενο καλοκαιρι εζησα και εγω μια παρομια ιστορια εγω επελεξα να του πω τα συναισθηματα μου, ευτυχως ή δυστηχως ενιωθε κι αυτος το ιδιο αλλα πλεον ηταν αργα ειχε φυγει ερχεται μια φορα τον χρονο και αυτο ειναι ολο εμενα ομως τα συναισθηματα μου εγιναν ολο και πιο δυνατα και αυτο ειναι το χειροτερο.:sad:
Για αυτο σου προτεινω λοιπον να του πεις τι νιωθεις γιατι μετα ειμαι σιγουρη οτι θα το μετανιωσεις και πιστευω πως ειναι καλυτερο να μετανιωσεις για κατι που εκανες παρα για κατι που δεν εκανες ποτε..Αλλα πρεπει να εισαι προετοιμασεις τον εαυτο σου για ολα..
Και βασικα το παιδι αυτο δεν παιζει να αξιζει κι ολας τοσο ειναι δυνατον να βαζει στοιχιμα?-.- Αλλα απο την αλλη και σενα σε καταλαβαινω γτ ακομα κι αν θες να το τελειωσεις ειναι φορες που δεν μπορεις να σταματησεις να νιωθεις για τον αλλον..Αλλα σου ξαναλεω αν αποφασισεις να του μιλησεις προσεχε μην παρουν τα μυαλα σου αερα..
Ελπιζω να βοηθησα..:cheers:

μανωλης
15-08-2013, 14:13
λοιπον εγω θα στην πω ελαφρως γιατι μου φαινετε εντελως λαθος να λες οτι δε μπωρεις να παρεις τα ματια σου απο πανω του και μετα να του κανεις τη σκληρη γκομενα.. και μετα να θυμασαι κατοπιν εορτης οτι δε θες να φυγει γιατι και εγω στη θεση του ετσι λειτουργω ακριβως το παλευω το παλευω το παλευω και αν δε δω ανταποκριση γινομαι παγοκολονα και μετα ολοι αναρωτιουνται πιος ειναι αυτος...για παραδειγμα σεξ μπωρει να μην εκανες με τη μια αλλα θα μπωρουσες να κανεις κατι να κολησεις πανω του πχ οστε να δει πρως τα που θα προσανατολιστει...

single.com
16-08-2013, 19:31
ναι αυτο το `προετοιμασμενη για ολα` δεν ξερω αν το εχω αυτη τη στιγμη
λογω του στοιχηματος απο τη στιγμη που το εμαθα και μετα οταν και καλα εδειχνα οτι το ειχα ξεπερασει και τυχαινε να βρεθουμε στην ιδια παρεα οταν μου μιλουσε δεν του απαντουσα και με τον καλυτερο τροπο το επαιζα σνομπ και προσπαθουσα συνεχεια να τον `μηδενιζω` ειναι πολυ εγωιστης και φοβαμαι οτι και σε περιπτωση που νιωθει κατι οτι υπαρχει μια πιθανοτητα να μου ριξει ακυρο μονο και μονο για να με μειωσει
και εγω φοβαμαι οτι θα το μετανιωσω αν δεν του μιλησω αλλα απο την αλλη δεν ξερω αν του αξιζει
εχουν περασει 4 χρονια και εξακολουθω να ειμαι ερωτευμενη μαζι του
και το ασχημο ειναι οτι παντα σε οσες σχεσεις προσπαθησα να κανω ( και λεω προσπαθησα γιατι παντα εβρισκα εναν λογο για να τις χαλασω ) παντα τον σκεφτομουν
εσυ εισαι ερωτευμενη ακομα με το παιδι ?

MariaNt
16-08-2013, 19:36
Καταλαβαινω αλλα απο την αλλη αν ειναι να το μετανιωνεις και οπως λες δεν τον εχεις ξεπερασει 4 χρονια τοτε πιστευω οτι πρεπει να του το πεις και να βγει απο μεσα σου γιατι ετσι δεν κανεις κατι αλλο εκτος απο το να βασανιζεις τον εαυτο σου και να μην προχωρας ουσιαστικα.Αλλα πολυ ασχημος χαρακτηρας μου φαινεται πρωτα με το στοιχημα και μετα μου τον περιγραφεις και εγωιστη..Αραγε αξιζει τον κοπο να ασχολεισαι? :|
Εγω ακομα ερωτευμενη με το παιδι ειμαι και επειδη εχει φυγει κι ολας και σε 9 μερες ερχεται δεν ξερω τι να κανω..αλλα αυτος ξερει τι νιωθω.

single.com
16-08-2013, 19:42
χαχχα κοιτα .. δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα
μπορει να τον θελω αλλα δεν ξεχνιεται το γεγονος οτι με ειχε βαλει στοιχημα
ενταξει τωρα θα μου πεις και τοτε τι καθεσαι και κλαιγεσαι
για καποιον λογο εξακολουθω να τον σκεφτομαι
αλλα δεν γινεται να μαθαινω οτι με χρησιμοποιησεκατα καποιο ντροπο και μετα να κανω παιχνιδι
ενα συγνωμη μπορουσε να το ζητησειιι
τουλαχιστον ενα συγνωμη
αλλα ΟΧΙ .. εγωισμος πανω απ ολα
και τι περιμενε να μου μιλαει και να ειμαι ολο γλυκιες
δν μπορεις να φανταστεις τι γινεται οταν βρισκομαστε
υπαρχει πολυ κοντρα αναμεσα μας μπορει δλδ μεσα σε 5 λεπτα να εχουμε πλακωθει

- - - - - - - - - -

γτ να ειναι ολα τοσο δυσκολα ρ γαμωτοο
ξερω οτι σχεση δεν μπορουμε να εχουμε
πρωτον γτ ΦΕΥΓΕΙ
δευτερον γτ εχουν προηγηθει τοσα
και τριτον γτ ειμαστε παρα πολυ διαφορετικοι
τσακωνομαστε συνεχεια .. πηγαινουμε πολυ κοντρα ο ενας στον αλλον
αλλααααα δεν μπορεις να φαντστεις ποσο τον θελωωω

MariaNt
16-08-2013, 20:00
δεν μπορεις να φανταστεις ποσο σε καταλαβαινω και ναι εχεις δικιο αυτο με το στοιχημα ηταν πολυ χοντρο για να μπορεσεις μετα να κανεις κατι μαζι του δηλαδη τι νομιζε?οτι εισαι κανα παιχνιδακι? και βασικα αυτος ξερει οτι ξερεις για το στοιχημα και τα λοιπα?το εχετε συζητησει?

single.com
16-08-2013, 20:25
το εμαθα 2 χρονια αφου εγινε οτι εγινε
απο τοτε εχουν περασει αλλα 2
και επικρατει αυτη η κατσταση που σου ειπα
τωρα εχουμε κοψει εντελως
το μονο περιστατικο που εγινε ειναι αυτο
λιγο πιο πριν τα χριστουγεννα τον ειχα πετυχει στο κηλικιο του σχολειου μας ( ο σχολειο μας ειναι πολυ μεγαλο ,βσκ ειναι 2 σχολεια μαζι)με κοιταξε τον κοιταξα αυτο
μετα πο κανα δυο μερες περασε ενα αυτοκινητο κατω απο το σπιτι μου με δυνατα τρααγουδια ( καγκουρια ξερω )
τελοςπαντων δεν εδωσα πολυ σημασια και χτπαει το κουδουνι η φιλη μου που μολις ειχε φτασει μου λεει αυτος ηταν
εγω ομως δεν ειμαι σγρ ακομα .. δεν πιστευω οτι θα εμπαινε στο κοπο ποτε να κανει κατι τετοιο εκεινος για εμενα
και δεν τον ειδα με τα ματια μου .. η φιλη μου μου ειπε οτι ηταν σγρ αλλα ποτε δεν ξερεις
αν εκεινη δεν προσεξε καλα .. δεν θελω να μου δημιουργουνται ψευτικες ελπιδες
δεν ξερω μετα απο 4 χρονια το θυμηθηκε τωρα αυτος ??
και οκκ πες οτι ηταν .. σιγα το πραγμα ..
οπως ειπες και εσυ ? τι ειμαι κανενα παιχνιδακιι ?δεν αναιρει αυτο με ΤΙΠΟΤΑ αυτο που εκανε

μανωλης
16-08-2013, 21:21
δεν μπορεις να φανταστεις ποσο σε καταλαβαινω και ναι εχεις δικιο αυτο με το στοιχημα ηταν πολυ χοντρο για να μπορεσεις μετα να κανεις κατι μαζι του δηλαδη τι νομιζε?οτι εισαι κανα παιχνιδακι? και βασικα αυτος ξερει οτι ξερεις για το στοιχημα και τα λοιπα?το εχετε συζητησει? εγω εχω μαθει να "υποκειπτω" στα συναισθηματα μου οταν κατι το θελω απλα δινομαι σε αυτο οτι δε το θελω γινομαι χειροτερος και απο τσιμεντολιθο.. εγω αν ειμουν γυναικα και ηθελα ενα αντρα θα του δινομουν ισως οχι αμεσα και δε θα σκεφτομουν τιποτα τωρα αν μετα μου προκαλοσε αρνητικα συναισθηματα η αισθανομουν μειονεκτικα επιδη θα επρεπε να του κατσω για να με π@@@@ μπωρει να του αστραφτα και καμια για να ξεσπασω οσο ηταν και αναμενος που δε θα το πολυκαταλαβενε... παντως το να υποκρινετε κανεις ενα αλλο εαυτο απο οτι ειναι δεν ειναι καλη στρατηγικη γιατι μετα αισθανετε να στεριτε αυτο που θελει ​με το να στερεισε αυτο που θες ετσι δεν εκδηκισαι τον αλλο απλα αυτοτημωρισαι με το χειροτερο τροπο.

MariaNt
17-08-2013, 19:37
ισως δεν θα ηταν πιο σωστο να το συζητησετε?να ξεκαθαρισεις το θεμα μαζι του χωρις να ειναι απαραιτητο να του πεις τι νιωθεις ή κατι τετοιο?απλα για να παρεις τις απαντησεις στα ερωτηματα που εχεις..

Γενιά*
18-08-2013, 01:41
ισως αυτη να ηταν η αφορμη που αποφασησα να κανω εγγραφη εδω
λοιπον , ειμαι κολλημενη με καποιον 4 χρονιαειχαμε κανει κατι ενα καλοκαιρι αλλα δεν τα ειχαμε ποτε
βασικα η ιστορια 3εκιναει καπως ετσι .. το πρωτο καλοκαιρι που ειχαμε κανει κατι εκεινος ειχε κανει το πρωτο βημα .. ειχε πει στον κοολητο μου οτι του αρεσω και ετσι γτυριζοντας απο διακοπες καναμε κατι (δεν του το εκανα καθολου ευκολο ομως , για να κανουμε κατι περασαν αρκετες μερες)
τελος παντων εγινε ανταλαξαμε ενα φιλι και αυτο ηταν ολο
μετα απο λιγο καιρο επε στο κοολητο μου να ξανακανουμε κατι
εγω ομως αρνηθικα γτ δεν ειμαι κοπελα που φασωνεται απο εδω και απο εκει αν και τον ηθελα παρα πολυ
το τραγικο ηταν οτι μετα απο 2 χρονια εμαθα οτι εκεινος εβαλε στοιχημα με τον κολλητο μου
οταν εκεινος ειπε στον κολλξητο μου οτι με ηθελε ο κολλητος μου του ειπε οτι δεν θα τα εφτιαχνα ποτε μαζι του και εκεινος του ειπε οτι βαζει στοιχημα οτι εγω θα του ελεγα ναι
τεσπα περασα πολυ δυσκολα και περασε πανω απο χρονος για να σταθω στ αποδια μου
το θεμα ειναι οτι με το παιδι αυτο οταν συναντιομαστε (δεν νομιζω να υπαρχει τροπος να το εξηγησω ακριβως)νιωθω τα ματια του καρφωμενα στα δικα μου
και εγω δεν ξερω για ποιο λογο δεν μπορω να παρω τα ματια μου απο πανω του απλα ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ
νιωθω οτι αυτο το παιδι δεν ειναι καποιο τυχαιο ..
(παρεπιπτωντος με το παιδι αυτο ημασταν στην ιδια παρεα οποτε εχουμε περασει παρα πολλα μαζι , τον εχω ζησει)
νιωθω οτι τον αγαπαω παρα τα οσα μου εχει κανει
πρν λιγες μερες εμαθα οτι φευγει .. παει ναυτικο
δεν εχω σταματησει να το σκεφτομαι.. παιζει να μην τον ξαναδω ποτε..
τ ασυναισθηματα μου ειναι μικτα απο τη μια χαιρομαι για εκεινον γτ ανοιγεται ενας δρομος μπροστα του απο την αλλη ομως στεναχωριεμαι παρα πολυ
θελω να του μιλησω αλλα φοβαμαι
τι να κανω? παντα ηθελα να του μιλησω αλλα ποτε δεν ειχα το θαρρος .. ξερω οτι θα φαω τα μουτρα μου αλλα απο την αλλη θα μεινω μια ζωη με το 'αν'
δεν θελω να φυγειι ετσιιιι γαμωτοο
τον αγαπαω τον ηλιθιο :(
Είσαι εγκλωβισμένη ερωτικά
Πρέπει να κάνεις καινούρια σχέση για να τον ξεπεράσεις

single.com
19-08-2013, 13:01
παιδιιαα ευχαριστωω για την βοη9εια .
δν αξιζει . αν αξιζε θα εκανε κατι
θα μου εδειχνε κατι
το προβλημα μου ειναι αλλο τωρα
η φιλη μου θα κανει κατι σαν παρτυ και επειδη ειναι συγγενεις θα ειναι και εκεινος
δν γινεται να μην παω γιατι θα μου κρατησει μουτρα
θα ειναι κατι σαν αποχαιρετιστηριο
τι να κανω ?? εχω να τον δω πολλους μηνες
αν μου μιλησει πως να αντιδρασω ?
γενικα ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?