PDA

Επιστροφή στο Forum : πως μπορώ να διαγραφώ από το forum?

princess!
04-08-2013, 13:33
γεια σας θα ήθελα να σας ρωτήσω πως μπορώ να διαγραφώ απο το forum...

sperman
04-08-2013, 13:54
γιατι να διαγραφεις;
δεν σου αρεσει η παρεα μας;
ειμαστε ολοι μας καλα παιδια
και εγω το καλυτερο

μανωλης
04-08-2013, 14:52
χαχαχαχαχα νομιζω δε γινετε θα μινεις εδω για παντα...

princess!
04-08-2013, 17:53
δεν αμφιβάλλω ότι είστε όλοι καλά παιδιά βρε, ..απλά θα ήθελα να μάθω,γιατι/?,θέλετε να με κρατήσετε εδώ για πάντα????Χαχαχαχαχα

mariosx
04-08-2013, 18:11
One way in no way out.

Από την στιγμή που πατάς το πόδι σου εδώ δεν υπάρχει επιστροφή. Η ψυχή σου είναι υποθηκευμένη στον
Παντοδύναμο και Τρισμέγιστο Άρχοντα των Σκιών. Δεν πρόκειται να σε αφήσουμε πριν συγκεντρώσουμε την απαραίτητη ψυχική ενέργεια ώστε να το μετενσαρκώσουμε στην Γη.
Αποδέξου την μοίρα σου και προτείνω να μην αντισταθείς στο πεπρωμένο.

DDevil
04-08-2013, 18:38
One way in no way out.

Από την στιγμή που πατάς το πόδι σου εδώ δεν υπάρχει επιστροφή. Η ψυχή σου είναι υποθηκευμένη στον
Παντοδύναμο και Τρισμέγιστο Άρχοντα των Σκιών. Δεν πρόκειται να σε αφήσουμε πριν συγκεντρώσουμε την απαραίτητη ψυχική ενέργεια ώστε να το μετενσαρκώσουμε στην Γη.

XAXAXAXA η πλακα ειναι οτι μας λεει οτι ειμαστε καλα παιδια αλλα δεν θελει να ξαναπατησει εδω... βασικα θελει να διαγραφει ισως για να μην αφησει τα γραπα της πισω.

emilie
04-08-2013, 20:01
και να διαγραφεις απο το φορουμ ( εαν δεν κανω λαθος) τα γραπτα σου μενουν , οποτε ποιος ο λογος? απλα μην ξαναμπεις και θα ειναι σα να εχεις διαγραφει.

princess!
05-08-2013, 00:35
αυτό ακριβώς..χαχαχα,διαβάζεις την σκέψη μου?δεν θέλω να αφήσω τα γραπτά μου πίσω..δεν είναι πως αισθάνομαι άσχημα που σας εκμυστηρεύτικα κάτι κάθε άλλο, με βοηθήσατε πάρα πολύ και σας ευχαριστώ για αυτό και αυτό είναι και το θέμα...Κατάλαβα πως όλο αυτό που είχα ζήσει είναι κάτι το οποίο δεν είναι και τόσο σημαντικό στην τελική....απλά παρασύρθηκα.Παρ' όλα αυτά χαίρομαι να σας λέω την γνώμη μου όταν θέλετε!
ααα!και αγαπητέ mariex δεν πιστεύω στην μοίρα !!χαχαχα

DDevil
05-08-2013, 01:04
αυτό ακριβώς..χαχαχα,διαβάζεις την σκέψη μου?δεν θέλω να αφήσω τα γραπτά μου πίσω..δεν είναι πως αισθάνομαι άσχημα που σας εκμυστηρεύτικα κάτι κάθε άλλο, με βοηθήσατε πάρα πολύ και σας ευχαριστώ για αυτό και αυτό είναι και το θέμα...Κατάλαβα πως όλο αυτό που είχα ζήσει είναι κάτι το οποίο δεν είναι και τόσο σημαντικό στην τελική....απλά παρασύρθηκα.Παρ' όλα αυτά χαίρομαι να σας λέω την γνώμη μου όταν θέλετε!
ααα!και αγαπητέ mariex δεν πιστεύω στην μοίρα !!χαχαχα

Υπαρχουν και σημαντικοτερα απο αυτο που εζησες μεσω ιντερνετ οπως το να εισαι μαζι με ενα πραγματικο αγορι και να έχετε πραγματικες επαφες οπως ειναι η σεξουαλικη.

Μηπως φοβασαι οτι προκειται να μπει κανεις ή καμια και να διαβασει αυτα που εγραψες και να σε αναγνωρισει?

princess!
12-08-2013, 19:41
μάλλον γλυκέ μου ddevil, δεν διάβασες καλά το αυτό που έστειλα:P..οι φίλοι μου το γνωρίζουν ήδη, οι πολύ καλοί δηλαδή αυτούς που εμπιστεύομαι..,και στην τελική δεν με ενδιαφέρει καθόλου να με αναγνωρίσουν δεν έχω τίποτα να κρύψω:)

DDevil
13-08-2013, 01:14
μάλλον γλυκέ μου ddevil, δεν διάβασες καλά το αυτό που έστειλα:P..οι φίλοι μου το γνωρίζουν ήδη, οι πολύ καλοί δηλαδή αυτούς που εμπιστεύομαι..,και στην τελική δεν με ενδιαφέρει καθόλου να με αναγνωρίσουν δεν έχω τίποτα να κρύψω:)

αΠΟ κοντα γιατι δεν βρισκεις καποιον να κανεις κατι αληθινο?

princess!
18-08-2013, 01:46
χμ..έχω γνωρίσει κάποια άτομα, απλά μου είχε κάνει κλικ αυτός,.δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί.Στην αρχή όταν μιλάς με έναν άγνωστο έστω και τυχαία λές αρκετές αλήθειες γιατί πιστεύεις πως δεν θα του ξαναμιλήσεις.αυτό έκανα και εγώ.και απλά κολλήσαμε.το ξέρω θα θεωρείς βλακείες αυτά που σου λέω προφανέστατα, αλλά έτσι είναι...και δεν είμαι από εκείνες που κάνουν σχέσεις μέσω ιντερνετ για αυτό κιόλας τον λόγο προσπάθησα να κόψω κάθε επαφή με αυτό το παιδί, γιατί ήμουν ρεαλίστρια..με ρωτάς γιατί δεν βρίσκω κάποιον από κοντά να κάνω κάτι αληθινό..χμμ,γενικά δεν είμαι άτομο που θα κάνει την πρώτη κίνηση,οπότε καταλαβαίνεις..εγώ όμως θα σε ρωτήσω κάτι άλλο..γιατί αν βρω κάποιον που δεν είναι κοντά μου δεν θεωρείται αληθινό?γιατί?

emilie
18-08-2013, 01:59
εδω θα επεμβω..
δε σου ειπε κανεις οτι δεν ειναι αληθινο( το τι νιωθεις εσυ το ξερεις) ! αλλωστε ειτε απο κοντα ειτε απο ιντερνετ στην αρχη ολοι αγνωστοι ειμαστε μεταξυ μας ( εκτος εαν γνωρισεις καποιον απο φιλους κτλ αλλα και παλι εαν τ σκεφτεις αγνωστος ειναι). απλως απο κοντα εχεις πολυ περισσοτερες πιθανοτητες να γνωρισεις πραγματικα καποιον, να τον ζησεις σε ολο του το ειναι και να δεις τι φρουτο ειναι.απο το ιντερνετ αυτο δεν ειναι εφικτο με αποτελεσμα πολλες φορες να δημιουργουνται και πλαστα συναισθηματα ως αποτελεσμα μιας εικονικης πραγματικοτητας. εαν ησουν ρεαλιστρια θα το εβλεπες και δε θα ρωτουσες γιατι.
δε ξερω εαν συμφωνει ο devil απλα ηθελα να πω τη γνωμη μου γιατι ειχα απαντησει και στο θεμα σου.

princess!
18-08-2013, 11:47
το ξέρω βρε emilie, είχα δει την απάντηση σου για αυτό κιόλας έχω σταματήσει να του μιλάω και είμαστε φίλοι τωρα και μιλάμε που και που..απλά απο κοντά κανείς δεν κάνει την πρώτη κίνηση ακόμα και αν τους αρέσεις..

emilie
18-08-2013, 14:11
ε καντην εσυ αμα βρεις καποιον να σου αρεσει :-) ...γιατι να περιμενεις απο τους αλλους? επειδη ειναι αντρες? ανθρωποι ειναι και αυτοι και το πιο πιθανο ειναι να φοβουνται να κανουν το πρωτο βημα οπως και εσυ.

υγ.φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις.

- - - - - - - - - -

ξεφυγαμε απο το θεμα παντως...διαγραφη δεν ξερω εαν μπορεις να κανεις πρεπει να ρωτησεις διαχειριστες.αλλα τα γραπτα σου θα μεινουν( και μολις ξαναμπηκα στο θεμα)

NIKOS PATRA
18-08-2013, 15:10
Καλησπερα φιλη http://www.entertv.gr/wp-content/uploads/2012/11/PrincessCrown-300x240.jpg

Για την διαγραφη σου στο σαιτ ,,απλα στειλε ενα μνμ στον Κωστα 80....
Αλλα σου λεω οτι εχω βαλει μεσον να μην σε διαγραψει,,,οποτε χαμενος κοπος..

Η αληθεια ειναι οτι αλλοι κανουν αμαν για μια πριγκιπισα (https://www.google.gr/search?q=%CF%80%CF%81%CE%B9%CE%B3%CE%BA%CE%B9%CF%8 0%CE%B9%CF%83%CE%B1&nfpr=1&sa=X&ei=Y7kQUszAOM2KswaW6IAo&ved=0CDEQvgUoAQ) στην παρεα τους και εμεις που την εχουμε θα την διαγραψουμε ...ZAME ,,,
Τα λεμε φιλη ..

princess!
18-08-2013, 18:16
χαχαχα..ναι ξεφύγαμε λιγάκι..πάντα σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ..και πιο πολύ εσένα emilie σε έπρηξα :P..ευχαριστώ για όλα!!!

- - - - - - - - - -

ε άμα είναι έτσι βρε Νίκο μου να κάτσω για πάντα εδώ χαχα:wink:

NIKOS PATRA
18-08-2013, 18:21
Κατσε φιλη μου στην θεση σου οπως αρμοζει στο ονομα σου

http://pics.ricardostatic.gr/14_705117968_Big/diafora/basilikos-thronos.jpg

Και μην σε στεναχωρει τιποτα ...
Αλλωστε οπως σου ειπα και πριν δεν μπορεις να φυγεις ..:smell:

princess!
19-08-2013, 19:37
αυτό θα κάνω, αγαπητέ μου Νίκο..ευχαριστώ για την βοήθεια σου:P

lanna2
10-10-2013, 15:57
Σχετικα με διαγραφή λογαριασμού σε ποιον πρεπει να στείλω μήνυμα ?

NIKOS PATRA
10-10-2013, 16:19
στελνεις ενα μνμ στον Κωστα 80 ...και θα το τακτοποιηση ,,,,,

ομως να ξερεις οτι απλα θα διαγραψει τον λογαριασμο σου ,,,οχι οτι εχεις γραψει ,,,

μπορεις απλα να μην μπαινεις ειναι το ιδιο ,,,

Αργοτερα μπορει να σου ερθει η διαθεση να μας ξανα ρθεις ,,,

:smell:

lanna2
10-10-2013, 17:19
Εαν μπορεί ο Κώστας να προχωρήσει την διαδικασια διαγραφής μου.
Ευχαριστώ πολύ.

stavmanr
25-05-2014, 08:43
Πρόσφατα ψηφίστηκε ευρωπαϊκό νομοσχέδιο που προβλέπει ποινές σε όποιον αρνηθεί να σβήσει τα δεδομένα σου. Αποκαλείται "το δικαίωμα στη λήθη (http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%94%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CE%AF%CF%89%CE%BC%CE%B1_% CF%83%CF%84%CE%B7_%CE%BB%CE%AE%CE%B8%CE%B7)" που έχει αναγνωριστεί ως θεμελιώδες δικαίωμα του ανθρώπου.

vasili
23-06-2014, 22:16
εδω εχει πολλη πλακα η φαση μπορεις να κλασεις και μετα να ζητησεις συγνωμη και δεν εγινε τιποτα:makefunof1:

- - - - - - - - - -

μπορεις να πεις στον διαχειρηστη να συνουσιαστει και να σου κανει μια απλη παρατηρηση:throw:

rosep
24-06-2014, 19:48
One way in no way out.

ουτε το Facebook τετοιες βλεψεις..χαχαχα..!!

μανωλης
24-06-2014, 20:15
Από την στιγμή που πατάς το πόδι σου εδώ δεν υπάρχει επιστροφή. ακριβως θα μινεις εδω για ΠΑΝΤΑ ακουσες???????? για ΠΑΝΤΑ
:makefunof: