PDA

Επιστροφή στο Forum : σεξ απο τα 12?

KristCkg
06-04-2013, 02:50
γεια σας, με λενε Χριστινα και ειμαι 12 ετων. λπν ειναι καποιοσ που μου αρεσει παρα πολυ και μου ειπε πωσ αν του κατσω θα τα φτιάξουμε... εγω προσωπικά δεν το απερριψα. δεν ειναι μονο αυτοσ, μου το εχουν ζητησει πολλοι και σκεφτομαι να το κανω.... δεν με νοιαζει η ηλικια, ποτε δεν με απασχολουσε... διατρεχω ομωσ καποιον κυνδινο αν χασω την παρθενια μου στα 12? στους γονεις μου και οταν το κανω ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ. το να το μαθουν δν το φοβάμαι, ηδη με κραζουν αρα κ να το παρει το αυτι τουσ θα το θεωρησουν οτι ειναι και τα αλλα: φημεσ. λοιπον θα χρισιμοποιησουμε σίγουρα προφυλαξεισ αλλα μήπως συμβει κατι? θα πονέσει? νιώθω περιεργα... τι να κνω? αυτο το ατομο μ αρεσει οσο δν παει, θα ηθελα να προχωρισω παραπερα μαζι του αλλα δν αισθανομαι ετοιμη..τι να κανω? σας ευχαριστώ που με ακούσατε, θα περιμενω απαντησεις

Easy
06-04-2013, 02:59
Εγώ θα έλεγα να μην δεχτείς τέτοιον όρο "αν μου κάτσεις θα τα φτιάξουμε" Πρόσεχε σε παρακαλώ πολύ! Στείλ' τον από 'κει που ήρθε! Δεν αξίζει! Και γενικά είσαι πολύ μικρή ακόμη για σεξ! Μόνη σου το λες ότι δεν είσαι έτοιμη και είναι απόλυτα λογικό!

zohar
06-04-2013, 03:05
Αφου δεν νιωθεις ετοιμη απλα μην το κανεις...Μονο και μονο που σου ζητησε αυτο το πραγμα με το καλημερα ενω εισαι τοσο μικρη σημαινει οτι ο τυπος δεν εχει αγνες προθεσεις...Φυγε μακρια του και απο ολους οσους σου ζητανε το ιδιο.Μην βιαζεσαι να κανεις ερωτα απο τωρα,αυτη η ηλικια στην οποια βρισκεσαι ειναι για να εχεις τα πρωτα σκιρτηματα και για να ανακαλυψεις τον ευατο σου,μην βιαζεσαι να μεγαλωσεις...Αυτοι οι τυποι που σου ζητανε αυτο το πραγμα ποσων χρονων ειναι;

emilie
κατσε για να καταλαβω μας λες οτι σκεφτεσαι να κατσεις σε καποιον και μαλιστα για πρωτη φορα μονο κ μονο επειδη σ ειπε οτι εαν τ κατσεις θ τ φτιαξετε? πας καλα? πρωτον ποιος σ λεει εσενα οτι εαν τ κατσεις θ τ φτιαξετε? εγω στο εγγυομαι οτι θ τ κατσεις κ μετα θ παει σε αλλη γιατι πολυ απλα δ θελει σχεση ο τυπος.εαν ηθελε αλλα πραγματα θ σ ελεγε κ οχι εαν μ κατσεις θ τ φτιαξουμε. ημαρτον δηλαδη που καθεσαι και τν πιστευεις και κανεις οτι σου λεει. και οσο για την ηλικια προσωπικα σε οσα διαβασα ειναι το τελευταιο που με απασχολει.ξαναδες το μηνυμα σ και ελπιζω αυτη τ φορα ν βρεις τ σωστο σημειο για ν εστιασεις.

KristCkg
δεν ξερω ρε συ...αλλα και αν το κανω απο αυτη την ηλικια θα ειναι κατι επικυνδινο?

KristCkg
06-04-2013, 03:07
αυτός τρα 14,5, αλλοι δυο 12, ενας αλλοσ 15, κ αλλοσ ενασ 13,5

zohar
06-04-2013, 03:08
Αυτοι οι τυποι θα σου ταξουν τον ουρανο με τα αστρα...Μην τους ακους και απολαυσε την παιδικη σου ηλικια...

Ας απαντησουν οι κοπελες του φορουμ ως πιο καταλληλες...

emilie
06-04-2013, 03:10
αυτοι οι τυποι θελουν απλα μια τρυπα να βαλουν αυτο π εχουν στ παντελονι τους που αναθεμα και εα ξερουν τι εχουν με τ μυαλα π κουβαλανε.και τρυπα στν τοιχο να τς κανεις θα πανε κ θ τ χωσουν .τωρα εαν εσυ θα παιξεις τ ρολο αυτης της τρυπας οκ.αυτα ειχα ν πω.κακως εστιαζεις στην ηλικια.δεν ειναι αυτο τ θεμα.

firefrog
06-04-2013, 08:34

Στο χωριο μου λενε : << της ειπαν οτι το πεος ειναι αγγουρι και αυτη τρεχει με το αλατι >>. Πολλοι οι μνηστηρες γυρω σου "Πηνελοπη" και δεν θελουν το καλο σου...
Εισαι μικρουλα , εισαι ακομα παιδι και πρεπει να συμπεριφερεσαι σαν παιδι. Εγω δεν θα σου πω οτι βιασεσαι να μεγαλωσεις αλλα οτι δεν θα μπορεσεις να διαχειριστείς την κατασταση λογο του μικρου της ηλικιας σου. Περιμενε να φτασεις στα 16+ και μετα θα εισαι σωματικα και ψυχολογικα πιο ετοιμη (τουλαχιστο απο οτι εισαι τωρα).

Ακομα, τα αγορια (..και γενικα τα παιδια) σε αυτην την ηλικια ειναι απειρα ανωριμα και επειδη οι ορμονες βαρανε στα κοκκινα θελουν να πηδηξουν οτιδηποτε κινειται. Σιγουρα θα κοκορευτει στην παρεα του αν τελικα "το κανετε" και θα σου βγει το ονομα, που λενε. Θα εισαι δακτυλοδεικτούμενη και θα σε χαρακτηρισουν ως ευκολη. Ειναι κατι που δεν το θελεις...

Ισως να ειμαι λιγο υπερβολικος σε αυτα που λεω Χριστινα, αλλα θα δεις οτι ολοι θα προσπαθησουν να σε πεισουν να μην το κανεις, ετσι κανω και εγω. Οι περισσοτεροι θα ειναι μεγαλυτεροι σου και θα εχουν βιωσει ορισμενα πραγματα. Αν και γνωριζω οτι ειναι δυσκολο αρκετες φορες να αφηνεις τους αλλους να σου βαζουν ορια, αυτη την φορα ειμαι σιγουρος οτι θα πρεπει να μας ακουσεις.

shelby
06-04-2013, 12:02
τι αλλο θα διαβασω εδω μεσα

Cypher
06-04-2013, 12:39
Και μετά πάνε και κατηγορούν τους παιδεραστές και τους παιδόφιλους. Άλλες ούτε περίοδο δεν έχουν ακόμα σε τέτοια ηλικία.

metalrules
06-04-2013, 12:52
Ο,τι να'ναι ρε μ*λακα μου! τι άλλο θα δω;; δεν ξέρεις καν τι είναι σεξ και θα πας να το κάνεις κιολας;;
αφού από όλα αυτά που λες βγάζεις το συναίσθημα...του φόβου,του άγνωστου,δεν ξέρεις που πατάς δεν ξέρεις τι κινδύνους μπορεί να φέρει,δεν έχεις αναπτυχθεί πλήρως από τα 12,ακόμη καλά καλά δεν ξέρεις πώς λειτουργεί η γυναίκα,δεν έχεις καν τις απαραίτητες ορμές από τα 12..!αλλά παρόλα αυτά θες να το δοκιμάσεις...... μπορεί να σου τριγυρνάει στο μυαλό αλλά μην το κάνεις κατ'εμέ.Όταν μεγαλώσεις θα το μετανιώσεις πικρά......
σκέψου το καλά....

mhtsosmhtsos
06-04-2013, 13:23
Ο Χριστός και Απόστολος ! Και αναρωτιομαστε γιατί όλα τα 14χρονα έχουν ξεπεταχτει ετσι . Χριστίνα άστο για άλλη ηλικία το σεξ γιατί μετά θα το μετανιώσεις , αρκετά έχουν ακούσει τα ροζ αυτιά μου .

Υδάτινη...
06-04-2013, 13:24
Το σοβαρό σε αυτή την περίπτωση είναι πως τα όργανα (μήτρα, ωοθήκες, τράχηλος κλπ) δεν είναι ακόμα έτοιμα για σεξουαλική επαφή μια κ ακόμα διαμορφώνονται...

Μάθε λοιπόν πως το σεξ δεν είναι μόνο απόλαυση.. αλλά κ ευθύνη... Αν αρχίσεις από τώρα τις σεξουαλικές επαφές πολλαπλασιάζονται οι πιθανότητες για καρκίνο του τραχήλου… αλλά κ οι πιθανότητες μολύνσεων κ έρπητα γεννητικών οργάνων. Είσαι έτοιμη να αναλάβεις αυτή την ευθύνη..??

Είναι βέβαιο πως θα έχει επιπτώσεις σε οργανικό, βιολογικό αλλά κ ψυχολογικό επίπεδο…. που είναι πολύ πιθανό να σου κάνουν ζημιά σε όλη σου τη ζωή..

Ο λόγος που σκέφτεσαι να το κάνεις αυτό είναι γιατί νιώθεις πως δεν αξίζεις αρκετά κ είναι ένας τρόπος να αποδείξεις πως είσαι σημαντική… (σκέψου το αυτό)..

Αξίζεις τα πάντα όμως κ είσαι πράγματι σημαντική κ ήρθε η ώρα να το δείξεις στον εαυτό σου λέγοντας ΟΧΙ σε αυτό… Το σώμα μας είναι ιερό… Μην αφήσεις π ο τ έ κανέναν να το χρησιμοποιήσει για να του αποδείξεις οτιδήποτε..

Σταμάτα να βλέπεις τηλεόραση κ ξεκίνα αθλητισμό… Ό,τι σου αρέσει…! Σίγουρα υπάρχουν αθλητικές δραστηριότητες στο δήμο που ανήκεις με ελάχιστα χρήματα...

achilleas 21
06-04-2013, 15:22
γεια σας, με λενε Χριστινα και ειμαι 12 ετων. λπν ειναι καποιοσ που μου αρεσει παρα πολυ και μου ειπε πωσ αν του κατσω θα τα φτιάξουμε... εγω προσωπικά δεν το απερριψα. δεν ειναι μονο αυτοσ, μου το εχουν ζητησει πολλοι και σκεφτομαι να το κανω.... δεν με νοιαζει η ηλικια, ποτε δεν με απασχολουσε... διατρεχω ομωσ καποιον κυνδινο αν χασω την παρθενια μου στα 12? στους γονεις μου και οταν το κανω ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ. το να το μαθουν δν το φοβάμαι, ηδη με κραζουν αρα κ να το παρει το αυτι τουσ θα το θεωρησουν οτι ειναι και τα αλλα: φημεσ. λοιπον θα χρισιμοποιησουμε σίγουρα προφυλαξεισ αλλα μήπως συμβει κατι? θα πονέσει? νιώθω περιεργα... τι να κνω? αυτο το ατομο μ αρεσει οσο δν παει, θα ηθελα να προχωρισω παραπερα μαζι του αλλα δν αισθανομαι ετοιμη..τι να κανω? σας ευχαριστώ που με ακούσατε, θα περιμενω απαντησεις
Οταν θα έρθει η κατάλληλη ώρα να το κάνεις,θα έρθει μόνο του,χωρίς να το προσπαθήσεις και θα γίνει ωραία με ένα παιδί στην ηλικία σου .Για την όλη φάση που περιγράφεις ,άκου τι σου λένε τα παιδιά πιο πάνω και να είσαι σίγουρη ότι δεν θα το μετανιώσεις .

Moonbaby7
06-04-2013, 18:46
Συμφωνώ με την Υδάτινη και με τον τρόπο που παρουσίασε την άποψή της.Προτείνω αυτοϊκανοποίηση(με το συμπάθειο) μέχρι να μεγαλώσεις,μην βιάζεσαι με αυτά τα θέματα,καλύτερα να είσαι μεγαλύτερη ώστε να το απολαύσεις υπεύθυνα και ώριμα.Μη βιάζεστε να μεγαλώσετε,κάθε ηλικία έχει τη χάρη της άλλωστε.Το σεξ στα 17-18 θεωρώ προσωπικά και χωρίς να θέλω να επιβάλλω την άποψή μου,είναι μια χαρά.Αλλά αν δεν βρεθεί η κατάλληλη στιγμή σε αυτές τις ηλικίες,καλύτερα να καθυστερήσει ώστε όταν γίνει να είναι κάτι όμορφο και όχι μια κακή ανάμνηση.

gkoufos
06-04-2013, 18:51
Συμφωνώ με όλους τους προλαλήσαντες. Μην βιάσεσαι. Κάλιο αργά και τέλειο, σε όλους τους τομείς, παρά νωρίς και να το μετανιώνεις, για όλη την υπόλοιπη ζωή σου.

Moonbaby7
06-04-2013, 18:57
Η πρώτη φορά που ολοκληρώνει μια κοπέλα σεξουαλικά είναι από τις πιο σημαντικές στιγμές θεωρώ.Και μπορεί να την στιγματίσει για την υπόλοιπη (σεξουαλική)πορεία στη ζωή της.Οπότε θα πρέπει να είναι πάρα πολύ προσεκτική,δηλαδή να είναι μία τέλεια εμπειρία.Δεν χρειάζονται βιασύνες και μην νομίζεις Χριστίνα ότι το να κάνεις σεξ από τα 12 θα σε "ανεβάσει" στους γύρω.Μόνο όταν νιώσεις εσύ έτοιμη να το κάνεις,είναι σημαντικό αυτό.Εγώ πραγματικά χαίρομαι και νομίζω με έχει επηρεάσει θετικά το ότι η πρώτη μου φορά ήταν απλά τέλεια.Στα 17 μισό,δική μου επιλογή και τότε ένιωσα έτοιμη με το συγκεκριμένο άτομο που έγινε.Αν έκανα κάτι βιαστικό και με όποιον να'ναι μπορεί να ήταν μια χάλια εμπειρία ή να το μετάνιωνα ή οτιδήποτε και να με επηρέαζε αρνητικά για πάντα.Είναι κάτι πολύ σημαντικό.

NIKOS PATRA
06-04-2013, 19:48

Θα συνφωνησω με ολους τους αλλους φιλους και φιλες ...και θα σου πω μονο αυτο γιατι εισαι μικροτερη και απο την κορη μου...προσεχε γιατι δεν εχεις παρει καλο δρομο ,,και αυτο θα το δεις σε λιγα χρονια αν λειτουργεις με αυτο το μυαλο ....μαθε και μια παροιμια που λεει καθε πραγμα στον καιρο του ...με το μυαλο που εχεις ,,σε λιγο καιρο θα κανεις αυτο που σου λεει ο φιλος σου και για μια σοκοφρετα ,,,,ΠΡΟΣΕΧΕ ,,

AnarchistRaiden
06-04-2013, 21:57
Δεν έχεις να αποδείξεις ΤΙΠΟΤΑ και σε ΚΑΝΕΝΑΝ, και ο λόγος που το λέω αυτό είναι είναι πως πίσω από την σκέψη να το κάνεις δεν κρύβονται οι ορμές της ηλικίας (καθώς είσαι 12, όχι 16) αλλά η ανάγκη σου να δείξεις περπατημένη, να δείξεις πως αξίζεις κάτι που έχει τις ρίζες του στην ανασφάλεια εκτός και αν μιλάμε απλά για επηρεασμό. Άκου και το εξής:Το sex είναι κάτι που δύο ανθρώποι κάνουν ΑΝΕΥ ΟΡΩΝ γιατί το θέλουν και οι δύο και είναι έτοιμοι και οι δύο, δεν είναι κάτι που γίνεται με ιδιοτελείς σκοπούς (ή τουλάχιστον δεν θα πρεπε να γίνεται με ιδιοτελείς σκοπούς) Περίμενε να φτάσεις στην κατάλληλη ηλικία και μόνο όταν νιώσεις έτοιμη προχωράς με κάποιον της ηλικίας σου...

Athinaa
07-04-2013, 16:20
Ο Χριστος και Αποστολος.Μην κανεις τετοια μαλακια στειλτον στο διαολο

vad fan
09-04-2013, 14:23
Καλα δεν εχει σημασια αν αυτος που ανοιγει τα θεματα εδω γραφει φαντασιες, μαλακιες ή σοβαρα πραγματα..

12 χρονων το σωμα δεν ειναι ακομα ετοιμο για σεξουαλικη επαφη.. Απο τα 16 και μετα ειναι καλυτερα..

joanna1991
13-04-2013, 13:36
wtf????βαζω στοιχημα οτι και τα αλλα που εχουν ακουσει οι γονεισ σου δεν ειναι φημες! παιξε με την barbie σου κοριτσακι κ οταν ερθει η στιγμη δεν θα το σκεφτεισ καν!

Sharlin
13-04-2013, 15:59
Αραγε θα ξαναμπει η θεματοθετρια να μας πει τελικα τι αποφασισε να κανει,αν δε το χει κανει ηδη!!!

emilie
13-04-2013, 23:06
αμφιβαλλω.... μαλλον θα μας θεωρει σπαστικους, ξερολες κτλ...

Sharlin
14-04-2013, 20:15
αμφιβαλλω.... μαλλον θα μας θεωρει σπαστικους, ξερολες κτλ...

Ε ναι! Εξαλλου ειναι γνωστο οτι στα 12 τα ξερεις πια ολα!

Και περα της σωματικης διαπλασης που μπορει να ειναι λιγο πιο ανεπτυγμενη απ το κανονικο,εισαι και ψυχικα ετοιμη για σεξ,ωριμη για να αντιμετωπησεις οτι μπορει να παει στραβα,και μετα απο ενα χρονο,στα 13 σου να πας στο γυναικολογο για τεστ ΠΑΠ και ολα μια χαρα!!

Αλλα μονο ετσι δεν ειναι στη πραγματικοτητα τα νεα κοριτσια,τα περισσοτερα δε ξερουν τι τους γινεται!!!

emilie
14-04-2013, 20:19
εννοεται ρε συ ...λες ν ξερουν τι τους γινεται κ ν μπαινουν κ ν γραφουν μου ειπε αμα του κατσω θα τα φταιξουμε αρα λεω ν τ κατσω?? τι ν πω μακαρι ν πηρε τ σωστη αποφαση για δικο της καλο

mhtsosmhtsos
14-04-2013, 21:44
Εγω σας λέω ότι θα έχουν ξεχάσει να βάλουν προφυλακτικό .

Πλάκα πλάκα , απορώ με την σημερινή γενιά . Ακόμα δε έχουν βγει από το αβγό τους , δεν ξέρουν καλά καλά τι σημαίνει σεξ και αρχίζουν τα στοματικα , τα "πισωπορτα" κλπ. Συναντάς σε κάτι μολ κατι μομολα , το πολύ 14 χρόνων που ντύνονται χειρότερα και από πόρνες .

emilie
14-04-2013, 23:00
αστα να πανε ...γιατι ο πανικος με το faceboοκ? τιγκα στ προφιλ και στις προκλητικες φωτογραφιες...

Void
14-04-2013, 23:17
κοριτσάκι μου ζήσε τα ανέμελα χρόνια σου. Είσαι μικρή ακόμα. Στα είπαν και οι προηγούμενοι. Μπορείς να αρχίσεις να σκέφτεσαι το σεξ σε 5-6 χρόνια καλύτερα θα είναι. Τι θα πει θες να το κάνεις επειδή στο ζητάνε πολλοί; Αν είναι τίποτα σκατογούρουνα σκατογούρουνα παιδεραστές δηλαδή εσυ πρέπει να πεις "ναι"; σκέψου το λίγο καλύτερα...

Sharlin
15-04-2013, 00:08

Τι θα πει θες να το κάνεις επειδή στο ζητάνε πολλοί; Αν είναι τίποτα σκατογούρουνα σκατογούρουνα παιδεραστές δηλαδή εσυ πρέπει να πεις "ναι"; σκέψου το λίγο καλύτερα...

Δε θελω να σε σοκαρω αλλα η ιδια εγραψε λιγο πιο κατω τι ηλικιας ειναι αυτοι που της ζητανε να το κανει μαζι τους!!
Ενας λεει ειναι 12,εγω δε μπορω να φανταστω 2 δωδεκαχρονα να το κανουν χωρις παρατραγουδα,κι ας λεει οτι θα παρει προφυλαξεις και θα γινουν ολα σωστα!!!

emilie
15-04-2013, 00:16
τι σωστα ρε?αναθεμα εαν ξερουν πως μπαινει και πως βγαινει το προφυλακτικο...πλακα κανεις??

Quintadeen
15-04-2013, 12:51
Πλάκα πλάκα , απορώ με την σημερινή γενιά . Ακόμα δε έχουν βγει από το αβγό τους , δεν ξέρουν καλά καλά τι σημαίνει σεξ και αρχίζουν τα στοματικα , τα "πισωπορτα" κλπ.

Φρεσκάροντας λίγο τη μνήμη μου, θυμάμαι που είχα ακούσει όταν ήμουν λίγο-πολύ στην ηλικία αυτή, άλλους που έλεγαν ότι το είχαν κάνει με μικρότερες (10-11 ετών). Δεκαετίες πριν. Ανήλικα όλα. Κάτι όχι και τόσο περίεργο, αν το σκεφτεί κανείς, στην επαρχία της εποχής που τα παιδιά μεγάλωναν ανεξέλεγκτα. Τώρα τι μπορούσαν να είχαν κάνει τόσο μικρά, δε γνωρίζω ούτε και θέλω να μάθω.

Συναντάς σε κάτι μολ κατι μομολα , το πολύ 14 χρόνων που ντύνονται χειρότερα και από πόρνες.
Αυτό όντως δεν υπήρχε στην εποχή μου. Δεν υπήρχαν και τα μέσα τότε.

Void
15-04-2013, 12:54
Δε πιστεύω να έχουμε τίποτα μαλάκες εδω μέσα που στηρίζουν την παιδεραστία;

Quintadeen
15-04-2013, 13:28
Δε πιστεύω να έχουμε τίποτα μαλάκες εδω μέσα που στηρίζουν την παιδεραστία;
Ποτέ δεν ξέρεις.

Αυτό που για μένα αποτελεί, έστω και θεωρητικά, κίνδυνο, είναι η δυνατότητα που έχουν ανήλικα μέλη να εκφράζουν πίσω από μια φαινομενική ανωνυμία ενδόμυχες σκέψεις γύρω από σεξουαλικά ζητήματα. Το forum όμως είναι δημόσιο και δεν αποκλείεται η συγκεκριμένη ενότητα να παρακολουθείται και από άτομα που ορέγονται μικρά παιδιά.

shelby
15-04-2013, 14:39
Φρεσκάροντας λίγο τη μνήμη μου, θυμάμαι που είχα ακούσει όταν ήμουν λίγο-πολύ στην ηλικία αυτή, άλλους που έλεγαν ότι το είχαν κάνει με μικρότερες (10-11 ετών). Δεκαετίες πριν. Ανήλικα όλα. Κάτι όχι και τόσο περίεργο, αν το σκεφτεί κανείς, στην επαρχία της εποχής που τα παιδιά μεγάλωναν ανεξέλεγκτα. Τώρα τι μπορούσαν να είχαν κάνει τόσο μικρά, δε γνωρίζω ούτε και θέλω να μάθω.Τωρα σε αυτο προσθετω μια παλια ιστορια που ξερει η μανα μου για 18χρονο που βιασε 12χρονο αγορι. Αστα να πανε με λιγα λογια...

Moonbaby7
15-04-2013, 15:08
Αυτό που για μένα αποτελεί, έστω και θεωρητικά, κίνδυνο, είναι η δυνατότητα που έχουν ανήλικα μέλη να εκφράζουν πίσω από μια φαινομενική ανωνυμία ενδόμυχες σκέψεις γύρω από σεξουαλικά ζητήματα. Το forum όμως είναι δημόσιο και δεν αποκλείεται η συγκεκριμένη ενότητα να παρακολουθείται και από άτομα που ορέγονται μικρά παιδιά.Έτσι είναι το διαδίκτυο,γι'αυτό πρέπει οι γονείς να ενημερώνουν τα παιδιά τους για τους κινδύνους που ελλοχεύουν.Παντού υπάρχουν τέτοια άτομα,οπουδήποτε στο διαδίκτυο.Όσο για τα υπόλοιπα,θεωρώ πως υπάρχει η υπηρεσία της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος,η οποία επίσης παρακολουθεί τα πάντα. ;)
Δε πιστεύω να έχουμε τίποτα μαλάκες εδω μέσα που στηρίζουν την παιδεραστία;Συγγνώμη κιόλας,αλλά αυτή η ερώτηση μου φαίνεται άκυρη.Λες και ποιος θα έβγαινε να έλεγε κάτι τέτοιο;Μπορεί να είναι επισκέπτες,μπορεί μέλη,όπως και αυτοί της δίωξης,τι ερώτηση ήταν αυτή;Θα βγει ο άλλος να δηλώσει κάτι τέτοιο από τη στιγμή που το διαδίκτυο παρακολουθείται;Έλεος.Επίσης εδώ μέσα δεν έχουμε να κάνουμε με πράξεις,μπαίνει κάποιος και ποστάρει μιαν ερώτηση,μπορεί να μην είναι ΚΑΝ 12,μπορεί να είναι 50.Δεν ξέρεις ποιος είναι τι.

Void
15-04-2013, 16:02
Συγγνώμη κιόλας,αλλά αυτή η ερώτηση μου φαίνεται άκυρη.Λες και ποιος θα έβγαινε να έλεγε κάτι τέτοιο;Μπορεί να είναι επισκέπτες,μπορεί μέλη,όπως και αυτοί της δίωξης,τι ερώτηση ήταν αυτή;Θα βγει ο άλλος να δηλώσει κάτι τέτοιο από τη στιγμή που το διαδίκτυο παρακολουθείται;Έλεος.Επίσης εδώ μέσα δεν έχουμε να κάνουμε με πράξεις,μπαίνει κάποιος και ποστάρει μιαν ερώτηση,μπορεί να μην είναι ΚΑΝ 12,μπορεί να είναι 50.Δεν ξέρεις ποιος είναι τι.

Εχω δει κατα καιρούς κάποιες τοποθετήσεις εδω που είναι ύποπτες. Φαντάζεσαι κάποιο σκουπίδι με ολη τη σημασία της λέξης παιδεραστής να παρότρυνε τη μικρή φίλη μας να κάνει σεξ;

Moonbaby7
15-04-2013, 16:12
Εχω δει κατα καιρούς κάποιες τοποθετήσεις εδω που είναι ύποπτες. Φαντάζεσαι κάποιο σκουπίδι με ολη τη σημασία της λέξης παιδεραστής να παρότρυνε τη μικρή φίλη μας να κάνει σεξ;Είναι ευθύνη των γονιών της φίλης μας και της ίδιας,δηλαδή επειδή θα της το είπε κάποιος δεν σημαίνει ότι πρέπει να το κάνει.Υπήρξαν άλλοι τόσοι που της είπαμε,όχι.Πρέπει πολύ απλά οι γονείς να ενημερώνουν τα παιδιά τους και να μην τα αφήνουν να αλωνίζουν στο διαδίκτυο και μάλιστα σε επικίνδυνες ιστοσελίδες.Μπα,τα ύποπτα μπορεί να είναι και αθώα ή trolling.Δεν πρόκειται να βγει κάποιος να πει κάτι τέτοιο και να το εννοεί.Δρουν υποχθόνια και ξέρουν να φυλάγονται καλά,δεν είναι τόσο χαζοί.Επίσης όπως είπα και παραπάνω,στο διαδίκτυο παίζει πολύ ψέμα,υπάρχουν φαντασιόπληκτοι,μυθομανείς και και και.Δεν σου εγγυάται κανένας ότι εγώ π.χ. είμαι 27 ετών κοπέλα και γενικά αυτό που παρουσιάζομαι.Μπορεί να είμαι και ο μπάρμπα Μήτσος της απέναντι πολυκατοικίας,ετών 50 και να περνάω την ώρα μου εδώ.Υπάρχουν άνθρωποι που έχουν δημιουργήσει έναν δικό τους ψεύτικο κόσμο εν ολίγοις.Εμείς το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να πούμε την άποψή μας και αν πέσει κάτι πολύ ύποπτο στην αντίληψή μας να το αναφέρουμε στους αρμόδιους.

mhtsosmhtsos
15-04-2013, 16:23
Καλά τα λέει η Μουν . Δεν ξέρεις τι μπορεί να υπάρχει πίσω από ενα nickname σε μια οθόνη του pc .

Moonbaby7
15-04-2013, 16:30
Καλά τα λέει η Μουν . Δεν ξέρεις τι μπορεί να υπάρχει πίσω από ενα nickname σε μια οθόνη του pc .Πριν κάνα μήνα ανακαλύψαμε ότι ένα άτομο στο FB,όχι πολύ γνωστό,αλλά ξέρεις από τους φίλους κ.λ.π,είχε δημιουργήσει έναν ψεύτικο κόσμο.Το μόνο αληθινό πάνω του και στη ζωή του ήταν η εξωτερική εμφάνιση.Η μορφή του δηλαδή :p .Επάγγελμα και ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ,όσα υποστήριζε ότι είχε κάνει στην ζωή του,ήταν απλά ένα ψέμα.Το είχε φτιάξει με τέτοια μαεστρία που είχε ξεγελάσει τους πάντες.Ένα άτομο υποψιάστηκε ότι δεν γίνεται να είναι ΟΛΑ τόσο τέλεια και βγήκαν στη φόρα τα ψέματα.Όλα ψεύτικα.Στο Fb,φαντάσου εδώ ή σε άλλους ιστοτόπους τι μπορεί να συμβαίνει.Δεν λέω ότι όλα είναι ψεύτικα,αλλά παίζουν όλα.

christina.k
21-04-2013, 04:45
εφτιαξα καινουριο, ξεχασα τν κωδικό αυτουνου...τεσπα ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ αλλα το εκνα...

Easy
21-04-2013, 09:33
εφτιαξα καινουριο, ξεχασα τν κωδικό αυτουνου...τεσπα ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ αλλα το εκνα...
Μα δεν χρειαζόνταν να φτιάξεις καινούριο. Μπορούσες να ζητήσεις νέο κωδικό από τους διαχειριστές.. τεσπα.

- - - Updated - - -

Μάλιστα δεν μας άκουσες λοιπόν και το έκανες! (διάβασα μόλις και σε άλλο θέμα που γράφεις πιο αναλυτικά..)
Τι να σου πω κορίτσι μου σε καλό να σου βγει όλο αυτό γιατί πολύ νωρίς ξεκίνησες το συγκεκριμένο "σπορ" και δεν θα 'πρεπε! Σκέψου πολύ σοβαρά όλο το θέμα και φρόντισε να προσέχεις πολύ από δω και πέρα!

Sharlin
21-04-2013, 19:43
Τι εγινε ρε παιδια;;;
Ολοκληρωσε τελικα η θεματοθετρια;;;!!!
Βγηκα αληθινη αν και πολυ λυπαμαι,τουλαχιστον προσεχε τις επιλογες σου απο δω και περα κοριτσακι μου!!!

Moonbaby7
21-04-2013, 20:15
εφτιαξα καινουριο, ξεχασα τν κωδικό αυτουνου...τεσπα ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ αλλα το εκνα...Ελπίζω όσο μεγαλώνεις να αποκτήσεις περισσότερη αυτοεκτίμηση και να μην είσαι ένα άβουλο ον που κάνει ό,τι του πουν.Γιατί αν σήμερα το έκανες επειδή στο ζήτησε ένας άκυρος,ο οποίος σε παράτησε όπως είπες,αύριο μπορεί να βρεθεί άλλος άκυρος,ο οποίος μπορεί να σου ζητήσει κάτι πολύ χειρότερο.Δεν γίνεται να μην έχεις δική σου βούληση.Βάλτο καλά στο μυαλό σου και το πάθημα να σου γίνει μάθημα.Οτιδήποτε κάνεις θα πρέπει να είναι ΔΙΚΗ σου επιλογή.Λοιπόν,αξιοπρέπεια και αυτοεκτίμηση,δεν είσαι η μαριονέτα των άλλων.Καλή συνέχεια.

TopGear
21-04-2013, 22:39

Ευτυχώς που μας άκουσες. Επειδή είχες κιόλας και την ωριμότητα και τις γνώσεις και ήσουν κι ανατομικά έτοιμη για να το κάνεις. Πιο πολλή ώρα και φαιά ουσία σου πήρε για να εγγραφείς εδώ μέσα και να γράψεις τις απορίες σου, παρά να το σκεφτείς.

Σε βλέπω στα 17, με 2 παιδιά, άνεργη, να σ'έχει πάρει όλο το σχολείο, να σου'χει βγει το όνομα και να βγαίνεις στην Πάνια για "βοήθεια". Αν δεν έχεις "βγει" πουθενά αλλού πρώτα, όπως κάνουν προς τα εκεί Ινδονησία μεριά...

Δυστυχώς, αλλά έτσι είναι. Και θα τα φορτωθούν όλα οι γονείς...

shelby
21-04-2013, 22:46
Σε βλέπω στα 17, με 2 παιδιάΤο πρωτο απο τωρα? και μετα μου λεει η αγαπητη φιλη για τα μιλφ ετων 28 που δεν ειναι :p :p :p :p :p :p

TopGear
21-04-2013, 22:52
Το πρωτο απο τωρα? και μετα μου λεει η αγαπητη φιλη για τα μιλφ ετων 28 που δεν ειναι :p :p :p :p :p :p

Ξέρω γω, λες να βγει "κωλόπαιδο";

http://www.youtube.com/watch?v=KDu6eTOZz5Y

Moonbaby7
22-04-2013, 00:11
Το πρωτο απο τωρα? και μετα μου λεει η αγαπητη φιλη για τα μιλφ ετων 28 που δεν ειναιΑγαπητέ φίλε,που είσαι και πάλι εκτός θέματος,εσένα αυτό σε καίει;Αν θα θεωρείται μιλφ ή σκατίλφ ή που το έκανε από τα 12 της και γενικά που δεν έχει βούληση και κάνει ό,τι της λένε;Όχι δεν είναι και δεν πρόκειται να το συζητήσω πάλι,υπάρχουν και σοβαρότερα ζητήματα.

shelby
22-04-2013, 01:00
Αγαπητέ φίλε,που είσαι και πάλι εκτός θέματος,εσένα αυτό σε καίει;Αν θα θεωρείται μιλφ ή σκατίλφ ή που το έκανε από τα 12 της και γενικά που δεν έχει βούληση και κάνει ό,τι της λένε;Όχι δεν είναι και δεν πρόκειται να το συζητήσω πάλι,υπάρχουν και σοβαρότερα ζητήματα.Και τι θες να κανω να παρω στα σοβαρα την μικρη που αν ειναι και μικρη κιολας?

manta-rini
22-04-2013, 09:48
Έτσι απλά το ΄κανε;
Εδώ στα 17 πας και δεν τα καταφέρνεις. :tounge:

Moonbaby7
22-04-2013, 10:00
Έτσι απλά το ΄κανε;Εδώ στα 17 πας και δεν τα καταφέρνεις
τρα =τώραΜάλλον με τον 14,5 ή με κάνα 12χρονο.Ε ....εντάξει...:p

TopGear
22-04-2013, 11:11
Μάλλον με τον 14,5 ή με κάνα 12χρονο.Ε ....εντάξει...:p

Φάση με 15άρη (http://www.forums.gr/showthread.php?18612-%D4%EF-%F0%F1%FE%F4%EF-%F6%E9%EB%DF&p=1408857&viewfull=1#post1408857)

Πάω στοίχημα ότι το 12χρονο, ίσως δείχνει λίγο μεγαλύτερο της ηλικίας του, ενδεχομένως να το επιδιώκει κιόλας να φαίνεται έτσι, αλλά δεν έχει πει σε κανέναν ότι είναι 12. Μπορεί να το παίζει 14-15. Τρέχα γύρευε...

killer_instinct
23-04-2013, 21:55

Αυτά είναι νέα! :)