PDA

Επιστροφή στο Forum : Τριχωτός άνδρας ή άτριχος;

duosmos
17-11-2012, 22:58
ΑΡΕΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΙΧΩΤΟΙ ΣΑΝ ΑΡΚΟΥΔΕΣ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΙ Η ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΚΑΙ ΘΥΛΗΠΡΕΠΕΙΣ?

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΡΡΕΝΩΠΟΙ?
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΔΑΣΥΤΡΙΧΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΕΝΑ ΣΛΙΠΑΚΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΕΝΑ ΔΑΣΟΣ?
ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ?

konni
17-11-2012, 23:08
τώρα δεν ξέρω αν τα γράφεις για πλάκα αυτά αλλά θα απαντήσω...λοιπόν αν είναι να είναι σαν αρκούδα ο άλλος χίλιες φορές άτριχος..εντάξει το να έχει κάποιες τρίχες σαν άντρας ειναι δεκτό αλλά όχι και έτσι όπως τα περιγράφεις!!!δεν είναι και υγιεινό αυτό που λες..αυτό με το σλιπάκι δεν θα το σχολιάσω καν!!:beingsick:

duosmos
17-11-2012, 23:15
τώρα δεν ξέρω αν τα γράφεις για πλάκα αυτά αλλά θα απαντήσω...λοιπόν αν είναι να είναι σαν αρκούδα ο άλλος χίλιες φορές άτριχος..εντάξει το να έχει κάποιες τρίχες σαν άντρας ειναι δεκτό αλλά όχι και έτσι όπως τα περιγράφεις!!!δεν είναι και υγιεινό αυτό που λες..αυτό με το σλιπάκι δεν θα το σχολιάσω καν!!:beingsick:

δεν τα λεω καθολου για πλακα!
δεν μπορω να καταλαβω τιs γυναικεs δηλαδη θελετε κατεβαζονταs ενα σλιπακι να βρειτε ενα ορφανο ?
παντα η φυση ειχε φροντισει τα θυληκα να ελκυονται απο την αρρενοποτητα και την βαρβατηλα των αρσενικων τι αλλαξε τωρα?
δεν λεμε για βρωμια μιλαμε απλα για τριχωμα,οταν λεμε αρκουδα εννουμε εναs νορμαλ τριχωτοs αρσενικοs, γουσταρειs θυληπρεπεια δηλαδη?

metalrules
18-11-2012, 01:54
ούτε δάσος ούτε άτριχος..
μιά ενδιάμεση κατάσταση σε όλο το σώμα..

manta-rini
18-11-2012, 02:48
Καλύτερα σχετικά άτριχος και με μαλλιά, παρά τριχωτός πολύ (γούνα στην πλάτη ας πούμε) και καράφλα.:confused:
Επίσης οι ξανθοί, ανοιχτόχρωμοι :love2: έχουν λιγότερες τρίχες από τους μελαχρινούς γενικά.

VIDOQ
18-11-2012, 03:22
δεν μπορω να καταλαβω τιs γυναικεs δηλαδη θελετε κατεβαζονταs ενα σλιπακι να βρειτε ενα ορφανο ?
παντα η φυση ειχε φροντισει τα θυληκα να ελκυονται απο την αρρενοποτητα και την βαρβατηλα των αρσενικων τι αλλαξε τωρα?
δεν λεμε για βρωμια μιλαμε απλα για τριχωμα,οταν λεμε αρκουδα εννουμε εναs νορμαλ τριχωτοs αρσενικοs, γουσταρειs θυληπρεπεια δηλαδη?

Αγαπητέ φίλε, σε θέλουν οι γυναίκες άτριχο, ιδίως στο επίμαχο σημείο διότι απλούστατα, φαίνεται ότι τον έχεις πιο <<μεγάλο>>... Την κατάλαβες την γυναικεία πονηριά...Εγώ προσωπικά, τον χειμώνα, θέλω να τον έχω κουρεμένο γουλί και το καλοκαίρι τον έχω Κώστα Γκουσγκούνη(εννοώ καράφλα και όχι μόνο-καταλαβαίνεις τι εννοώ)
http://www.youtube.com/watch?v=Dq5DQIIJF7M&feature=related

Moonbaby7
18-11-2012, 03:24
Aυτό μου αρέσει εμένα:
http://images.mylot.com/userImages/images/postphotos/2323776.jpg

http://www.city-data.com/forum/attachments/fashion-beauty/89659d1326310157-men-shaving-body-hair-chest-hair.jpg

Και ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν θέλω να δω τρίχα/φλοκάτη στην πλάτη και δάσος Αμαζονίου στα γεννητικά όργανα.
Αλλά στο στέρνο και στην κοιλίτσα γουστάρω να χαϊδεύω την τριχούλα.

VIDOQ
18-11-2012, 03:26
αυτό με το σλιπάκι δεν θα το σχολιάσω καν!!:beingsick:

Αγαπητή Konni, σε συγχαίρω για το γούστο σου και την λεπτότητα σου...Και υποκλίνομαι... Όντως,εμείς οι άντρες πιστεύω πρέπει να φαινόμαστε άνδρες και όχι πιθηκοειδή...

Sharlin
19-11-2012, 00:48
Σε καμιά περίπτωση τριχωτός,έχω θέμα με τις τρίχες,ακόμα και στο σώμα μου,ούτε και το φρεσκο-αποτριχωμένο βέλουδινο δερματάκι με εμπνέει στον άντρα,δηλαδή να μη τις ξυρίζει κόντρα ή να τις βγάζει με κερί αλλά να τις παίρνει λίγο με μια μηχανή θα ήταν το ιδανικό για μένα,σε όλο το σώμα και ειδικά στο επίμαχο σημείο!
Εσάς δηλαδή θα σας άρεσε μια γυναίκα με ένα θάμνο απο τρίχες ανάμεσα στα πόδια της???!!!!

duosmos
19-11-2012, 01:02
Σε καμιά περίπτωση τριχωτός,έχω θέμα με τις τρίχες,ακόμα και στο σώμα μου,ούτε και το φρεσκο-αποτριχωμένο βέλουδινο δερματάκι με εμπνέει στον άντρα,δηλαδή να μη τις ξυρίζει κόντρα ή να τις βγάζει με κερί αλλά να τις παίρνει λίγο με μια μηχανή θα ήταν το ιδανικό για μένα,σε όλο το σώμα και ειδικά στο επίμαχο σημείο!
Εσάς δηλαδή θα σας άρεσε μια γυναίκα με ένα θάμνο απο τρίχες ανάμεσα στα πόδια της???!!!!

Ειναι το ιδανικο για μενα να εχει η γυναικα τριχα εκει...
το θεωρω γηινο φυσικο ομορφο γοητευτικο και φυσιολογικο!
ακρωs σεξουαλικο και ερεθιστικο

Moonbaby7
19-11-2012, 01:15
Ειναι το ιδανικο για μενα να εχει η γυναικα τριχα εκει...
το θεωρω γηινο φυσικο ομορφο γοητευτικο και φυσιολογικο!
ακρωs σεξουαλικο και ερεθιστικο
Ε καλά τώρα νομίζω ότι υπερβάλλεις.Η γυναίκα δεν πρέπει να έχει τρίχα πουθενά!Ειδικά εκεί,όσο γίνεται λιγότερες.Στοματικό πώς κάνεις;Μπλιαχ.
Ο άνδρας μια μέση κατάσταση,λίγο στην κοιλίτσα και στο στέρνο.
Βέβαια γούστα είναι αυτά,περί ορέξεως..

duosmos
19-11-2012, 01:23
Ε καλά τώρα νομίζω ότι υπερβάλλεις.Η γυναίκα δεν πρέπει να έχει τρίχα πουθενά!Ειδικά εκεί,όσο γίνεται λιγότερες.Στοματικό πώς κάνεις;Μπλιαχ.
Βέβαια γούστα είναι αυτά,περί ορέξεως..

ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ?
ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΣΕΞ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΤΑΓΟΥΝ ΣΤΟΝ ΦΑΛΛΟ:waiting:

Moonbaby7
19-11-2012, 01:27
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!Welcome to the jungle part 2.
Εγώ το λέω,οι υπόλοιπες γυναίκες και όλοι σχεδόν οι άντρες.
Μη κάνεις στοματικό δεν πειράζει,θα της το κάνει άλλος(ή άλλη,το κάνουν καλά).
Προς το παρόν βλέπουμε ότι "το νινί σέρνει καράβι",δεν ξέρω τι λες εσύ για υποταγές σε φαλλούς.
Η όλη φάση είναι δούναι και λαβείν,κάνεις εσύ,κάνει κι εκείνη.

duosmos
19-11-2012, 01:36
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!Welcome to the jungle part 2.
Εγώ το λέω,οι υπόλοιπες γυναίκες και όλοι σχεδόν οι άντρες.
Μη κάνεις στοματικό δεν πειράζει,θα της το κάνει άλλος(ή άλλη,το κάνουν καλά).
Προς το παρόν βλέπουμε ότι "το νινί σέρνει καράβι",δεν ξέρω τι λες εσύ για υποταγές σε φαλλούς.
Η όλη φάση είναι δούναι και λαβείν,κάνεις εσύ,κάνει κι εκείνη.

ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ Ο ΣΤΟΜΑΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΤΑΓΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΣΤΟΝ ΦΑΛΛΟ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΜΑΣ ,ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΕΙΣΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ

ΕΝΑΣ ΤΡΙΧΩΤΟΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΕΠΑΡΧΙΩΤΗΣ...

Moonbaby7
19-11-2012, 01:42
ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ Ο ΣΤΟΜΑΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΤΑΓΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΣΤΟΝ ΦΑΛΛΟ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΜΑΣ ,ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΕΙΣΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ

ΕΝΑΣ ΤΡΙΧΩΤΟΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΕΠΑΡΧΙΩΤΗΣ...
Δυόσμε;Πήγαινε να αποψιλώσεις τη ζούγκλα του Αμαζονίου σου και άσε μας.
Παρ'το χαμπάρι,δίνεις,παίρνεις.Να κάνεις στοματικό στη γυναίκα για να μη μιλάς.
Εμένα δεν θα μου λείψει,την κοπελίτσα λυπάμαι.
Και γράψε με μικρά τριχωτέ αρσενικέ,μάγκα,επαρχιώτη.

duosmos
19-11-2012, 01:48
μια χαρα ειναι το δασοs μου !
με ενα βλεμμα αφηνω εγκυο εγω....

Moonbaby7
19-11-2012, 01:50
μια χαρα ειναι το δασοs μου !
Εντάξει,τι να πω,περί ορέξεως είπα..κολοκυθόπιτα.Αν αρέσει στις κοπέλες που βρίσκεις τότε οκ.

με ενα βλεμμα αφηνω εγκυο εγω..
:cryingwithlaughter::cryingwithlaughter:
Εντάξει,τα χαιρετίσματά μου στην πολυαγαπημένη επαρχία.

shelby
19-11-2012, 12:40
Βέβαια γούστα είναι αυτά,περί ορέξεως..Και καθολου στην περιοχη των αυγων του;;

Moonbaby7
19-11-2012, 16:20
Και καθολου στην περιοχη των αυγων του;;
Καθόλου.Σιχαίνομαι τις τρίχες,πόσο μάλλον εκεί.
Μα σκέψου το και αλλιώς.Αν τις ξυρίσεις κι εκεί,εσύ θα ωφεληθείς.Καταλαβαίνεις.
Θέλω να έχει τρίχες εκεί που δείχνουν οι φωτογραφίες.

shelby
19-11-2012, 16:32
Καθόλου.Σιχαίνομαι τις τρίχες,πόσο μάλλον εκεί.
Μα σκέψου το και αλλιώς.Αν τις ξυρίσεις κι εκεί,εσύ θα ωφεληθείς.Καταλαβαίνεις.
Θέλω να έχει τρίχες εκεί που δείχνουν οι φωτογραφίες.Εγω ειμαι πολυ καλυτερος απο τη φυση μου απο τις φωτο που δειχνεις....

mapolif
19-11-2012, 16:57

Αχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα Ελιωσαααααααααααααααααααααααα!!!!!

:Emoticon38::Emoticon38::Emoticon38::Emoticon38::E moticon38:

Κατσε να τα ξεμπερδεψουμε... Οι γυναικες που ξερουν αυτη σου την αποψη και θα ερθουν μαζι σου πολυ πιθανο να γουσταρουν και την ενσωματωμενη σου κουβερτα! Οι υπολοιπες θα προτιμησουμε να μη σταματαμε καθε λιγο και λιγακι για να βγαζουμε τριχες απτο στομα!
:Appetit_18:

Moonbaby7
19-11-2012, 17:00
Εγω ειμαι πολυ καλυτερος απο τη φυση μου απο τις φωτο που δειχνεις....
Εντάξει βρε άνθρωπε,2 παραδείγματα έβαλα κι εγώ.

Οι υπολοιπες θα προτιμησουμε να μη σταματαμε καθε λιγο και λιγακι για να βγαζουμε τριχες απτο στομα!
Ε μα!!Και γιατί έβαλες κι εδώ τα σοκολατάκια;Δεν μας λυπάσαι;
:laughat:

shelby
19-11-2012, 17:25
Εντάξει βρε άνθρωπε,2 παραδείγματα έβαλα κι εγώ.Το ξερω βρε κοπελια :p

trelokabero
19-11-2012, 18:21
ΑΡΕΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΙΧΩΤΟΙ ΣΑΝ ΑΡΚΟΥΔΕΣ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΙ Η ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΚΑΙ ΘΥΛΗΠΡΕΠΕΙΣ?

Όχι και όχι.

Κανονικοί, λίγο trimming σε κάποια σημεία αν η θριξ είναι αρκετή αλλά σε καμιά περίπτωση ολική αποψίλωση με κερί ή ξυράφι.

Ο ιδανικός άντρας είναι μελαχρινός, με νορμάλ τρίχα και ..... Καλά ασ'το, το τελευταίο που μου ήρθε είναι άσχετο.

Moonbaby7
19-11-2012, 18:25
η θριξ
:cryingwithlaughter:κλάμα.

mapolif
19-11-2012, 18:35
:laughat:

Οχι! αχαχαχαχαχχααχχαχαα Το καλυτερο εμοτικον εβερ! αχαχαχαχαχαχχαχαχα

shelby
19-11-2012, 18:50
:laughat:Τωρα θα δεις τι σημαινει βασανιστηριο :laughat2:

trelokabero
19-11-2012, 18:53
:cryingwithlaughter:κλάμα.

Εγώ να δεις πόσο, με τις ατάκες του νηματοθέτη όμως.. κλαυσίγελως..
Άκου εκεί αρκουδιάρηδες...

mapolif
19-11-2012, 18:55
Τωρα θα δεις τι σημαινει βασανιστηριο :laughat2:

Ελα Σελμπιιιιιιιιιιιιιιιιι! Μαζεψου!!!!! Το εχω προλαβειειειιειειειειειιειειειειειειι!:Emoticon22:

Moonbaby7
19-11-2012, 19:03
Εγώ να δεις πόσο, με τις ατάκες του νηματοθέτη όμως.. κλαυσίγελως..
Άκου εκεί αρκουδιάρηδες...
Εμένα με συγκλόνισε κάτι άλλο:
Υποταγή στον φαλλό "γύναιο".Δεν πιστεύω να σου πέρασε από το μυαλό η επιθυμία για στοματικό.Ακούς εκεί :p.Οφείλεις μόνον εσύ να κάνεις στοματικό και μάλιστα στη ζούγκλα του Αμαζονίου. :scared:

κλαυσίγελως..
Κλάμα part 2.

trelokabero
19-11-2012, 19:07
Εμένα με συγκλόνισε κάτι άλλο:
Υποταγή στον φαλλό "γύναιο".Δεν πιστεύω να σου πέρασε από το μυαλό η επιθυμία για στοματικό.Ακούς εκεί :p.Οφείλεις μόνον εσύ να κάνεις στοματικό και μάλιστα στη ζούγκλα του Αμαζονίου.
Χμ! Αν ήμουν καχύποπτος άθρωπος (που δεν είμαι) θα έλεγα οτι πρόκειται για τον γνωστό stalker σου.

shelby
19-11-2012, 19:07
Ελα Σελμπιιιιιιιιιιιιιιιιι! Μαζεψου!!!!! Το εχω προλαβειειειιειειειειειιειειειειειειι!:Emoticon22: εσενα θα σου κανω εκεινους τους ωραιους καφεδες με την καραμελα :p

Moonbaby7
19-11-2012, 19:11
Χμ! Αν ήμουν καχύποπτος άθρωπος (που δεν είμαι) θα έλεγα οτι πρόκεται για τον γνωστό stalker σου.
Δεν έχω stalker.Ποιος;Τι; :p

trelokabero
19-11-2012, 19:26

Τίπουτις... ψυχανεμίζομαι...

Moonbaby7
19-11-2012, 19:32
Τίπουτις... ψυχανεμίζομαι...
Γυναικείο ένστικτο.Θα δείξει.Τρέμω στην ιδέα και μόνο.

mapolif
19-11-2012, 19:34

:silent: :Whistling:

Moonbaby7
19-11-2012, 21:24
:silent: :Whistling:
Μίλα :p

καθε λιγο και λιγακι για να βγαζουμε τριχες απτο στομα!
+

:Appetit_18:
=
:me-gusta-no:

manta-rini
19-11-2012, 21:27
Όχι και όχι.

Ο ιδανικός άντρας είναι μελαχρινός, με νορμάλ τρίχα και .....

Μα τι έχετε πάθει όλες με τους μελαχρινούς; Απορία το ΄χω.

duosmos
20-11-2012, 15:05
οι γυναικεs που ερχονται μαζι μου ερχονται γιατι γουσταρουν την βαρβατηλα μου την βλαχια μου και την επαρχια που εχω μεσα μου
δεν αντεχουν θυληπρεπει αγορακια αποτριχωμενα και θελουν ανδρα να τηs βαλει κατω και να τηs αλλαξουν τα φωτα και να νιωσουν ζεστασια απο την κουβερτα που εχω μονιμα πανω μου

manta-rini
20-11-2012, 15:14
Δεν γουστάρουν τρυφερό έρωτα δηλαδή;
Μόνο βούρτσα και ξύλο;

duosmos
20-11-2012, 15:16
που κολλαει το βουρτσα και ξυλο?
η τρυφεροτητα του καθενοs εχει να κανει με το τριχωμα του και το αν ειναι αρσενικοs?
εσυ μαλλον αναζηταs θυληπρεπει να παιζεται BARBIE στο κρεββατι σαs...

manta-rini
20-11-2012, 15:27
που κολλαει το βουρτσα και ξυλο?

Ε, σόρι πούτσα εννοούσα. :Ρ

η τρυφεροτητα του καθενοs εχει να κανει με το τριχωμα του και το αν ειναι αρσενικοs?

Έλα ντε! Αυτό αναρωτήθηκα διαβάζοντας το προηγούμενο ποστ σου.

εσυ μαλλον αναζηταs θυληπρεπει να παιζεται BARBIE στο κρεββατι σαs...

Καλή είναι και η γούτσου γούτσου φάση.

duosmos
20-11-2012, 15:32

Έλα ντε! Αυτό αναρωτήθηκα διαβάζοντας το προηγούμενο ποστ σου.

Καλή είναι και η γούτσου γούτσου φάση.

καλη η γουτσου γουτσου φαση αρκει να μην σου ζητησει μετα να κατσει αυτοσ στα 4 .....:nerd:
γιαυτο μουστακαληs τριχωτοs δασωδηs για αλλη κατασταση φιλεναδα,,,,

Moonbaby7
20-11-2012, 16:00
οι γυναικεs που ερχονται μαζι μου ερχονται γιατι γουσταρουν την βαρβατηλα μου την βλαχια μου και την επαρχια που εχω μεσα μου
δεν αντεχουν θυληπρεπει αγορακια αποτριχωμενα και θελουν ανδρα να τηs βαλει κατω και να τηs αλλαξουν τα φωτα και να νιωσουν ζεστασια απο την κουβερτα που εχω μονιμα πανω μου
Ερεθίστηκα και είναι ακόμα μεσημέρι.

metalrules
20-11-2012, 16:05

ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα

manta-rini
20-11-2012, 16:07
me 2

..10 μπατσάκια :Ρ

Moonbaby7
20-11-2012, 16:26
..10 μπατσάκια
Τι εννοείς; :p

Italian
20-11-2012, 17:41
Για όσες ψήφισαν "όχι πολύ τριχωτό" και ενδιαφέρονται να κάνουν γνωριμία, ακολουθεί φωτό μου παρακάτω:

http://www.fotorisate.com/pictures/BICHINI%20PELOSO.jpg (http://www.fotorisate.com/pictures/BICHINI%20PELOSO.jpg)

Moonbaby7
20-11-2012, 17:52
Για όσες ψήφισαν "όχι πολύ τριχωτό" και ενδιαφέρονται να κάνουν γνωριμία, ακολουθεί φωτό μου παρακάτω:

http://www.fotorisate.com/pictures/BICHINI%20PELOSO.jpg (http://www.fotorisate.com/pictures/BICHINI%20PELOSO.jpg)

http://images.newsnow.gr/18/184621/teo-theodoridis-i-proti-eikona-tou-montelou-mesa-apo-ti-fylaki-1-315x236.jpg

mapolif
20-11-2012, 18:10
34618

http://www.youtube.com/watch?v=uP16qzqM52A

manta-rini
21-11-2012, 02:48
Τι εννοείς; :tounge:

Ε, τα μπατσάκια τα σχετικά με την συζήτηση παραπάνω. :santa_mooning::spank:

Τουλάχιστον είσαι ξανθός. http://www.forums.gr/image/jpeg;base64,/9j/4AAQSkZJRgABAQAAAQABAAD/2wCEAAkGBggGBQkIBwgKCQkKGR0ODQwMDSYTFBAWKxwoJx8cKR 4jJSY0LC4vLyUjKjssMC0xLzgvITU3NTwsNiY3OCkBCQoKDQsN GQ4OGTUkHiQ1NjU1NTU1NTQ1MDU1NS41NTYxNDUsNDAsNSksNC 4tNCw0Ky00NCwtNC8sNDQsNDQ0LP/AABEIAEAAQAMBIgACEQEDEQH/xAAbAAACAwEBAQAAAAAAAAAAAAAFBgMEBwECAP/EADYQAAIBAgQCBwYEBwAAAAAAAAECAwQRAAUSIQYxEyJBUWGB8 BQycZGx0QcjofEVM0JSYsHh/8QAGgEAAgMBAQAAAAAAAAAAAAAABQYBAwQCAP/EACQRAAICAgMAAQQDAAAAAAAAAAECAAMEEhEhQRMxQlGBBRUi/9oADAMBAAIRAxEAPwDOGid5ejQHWNgvfg5kVSYKmKKVL6GXpIy P6SbH647JQGoqw9Pu/NdG5v63w+ZJTwZzCkeb0R9pTq9OU0t8b4Xrb117EbLENPfhktV w6UrKeRLtTy6QP8fDBSu4dirs5SR4/wAsWe4FvLBqCnWCnSL3gvK+JcAjc3kxnIc+xZr+F48zzgzz/lwQgKtufl98CpcgeqrpHy+nWKGFejjLbAC9y3/cPRAIIO4OKWZUss1J0NKUjB532Hwx2l7fQyEvZeJmlVTpQTSnW kjrsxB2LYXa95J5NMdzbfbtO374ZeKKRcsgLe1qzjmqJ7zd3r9 w2TQSys1VOulD/LXBis6r8kI7C0BRPssiKMo1qpXYszaR8/L12ajw3LK9KNdUKhV6twNh8CbYyeko6qDXT1qyNFGdSuNrju+u GPNuJ5skpKRqYIQoddCDZDo2/U/Hbxxw+O2Q3xoezKc5tawxHQmktmlGjlWqEBXY48y5xl0H82vpI 7f3zKP94SPw6y+kzSupf4hTrVdIutvaBrJbc9vL9OWCvF8lNR5 iaXL6GCMQ21iOAbnfbYfPxIxqH8EoPBcxfOV+BLdVxvlMU+hcx pdNt7SgnElFxNl2dUcqQ1SuynSxjYG1+R27L7YBUiI9ECyI5Ya idAH09WxnvElXLlnEdQ1I5h6VAHCdvjt28sW/0VbDhGPM8MzvsR/kyOmrcxDdA83Q9TTI1l594xLNTUCMeqGKc0ibV5XxzJa0xZNTz 1bDVNGrEt/WbY7G0GXIWp4SvSHYl7lvHANywYqfIyY6nUGAZomhV1l68L7oQ NxiLMOHxX5YBLIbBgYnU3vsdvXdiRQ5pYYtWqx3kXl88W8tjFX TyBWdFU3uBqCm/K3bjbj2GuwNzNWWnyUFZVjfOfw+aJ4pIZlS2ljHewNzbdh3E2+ mCGvOuKmSqX+EF3Gst7IwNvPxwzxU8We5XDDmMGpfeeN9iHA38 R2/PBboxGqoQLJZd9reh9O/B85JKg89/qK4xRuQR1MrzmozvKow0lToJ6to6bSB5m/jbbs7sdm4HiagXNc09pkmfSTC9hcFQey232xqE9JDWU3RzRxzR 8wsi6lv32N/XxwEzOnfM6xKPUhWMdKys2nUByG/jbwtiDkMUAH1krjqrljxrF8JUQUUSF1hhCgrpW2gd29+WAVTmA lqCVlcpELaTtqB7cGM3rzFXGlqYpFe1mAPUX7+G+A0qIYJJUGo MB7wsR+uF77yWHHMaaVArAErniuoqDop0jjQbbLa/wAcaB+H0JzOiq6+bTJNT9SFdtOq178sZKKR0hEiyAjna/ZjQvwozP2YV6pJ1tStp58wbH6YJ0Y6F9gOhBedeVo1J4JlvLeI Hy6vqHr7iJmLSkndT9vXxYakQ5vRga454uY0bW+RxWzrhqhzmr WphIhZmEkkbbhwCTbttsN/jijmWW0qRtI6VFLPEoMjwSBWNgD5+eLrf8dmD8Vtxr7L1VnMGS 0SrLKF0bLEm5P1wuZfmk2YZnDNBq6SRutGV3Qd2LOXcO00+Z0/50kwn36SdrkbXGw7MNFPk+X5LJPNSxkzye/I3MHTzFuXLzxNPDdiRlHUBTFXi8wDMIXk353vc33wrO0RSQrMW 1bi593BLjati9qp6Z2s7k7k7KO84S693RzGy7jnsN8Zr8cmzbw wng5SijT0T//Z:jokingly:

CHOKE
21-11-2012, 11:08
http://www.youtube.com/watch?v=OSqvy93s4ao

konni
22-11-2012, 23:02
Αγαπητή Konni, σε συγχαίρω για το γούστο σου και την λεπτότητα σου...Και υποκλίνομαι... Όντως,εμείς οι άντρες πιστεύω πρέπει να φαινόμαστε άνδρες και όχι πιθηκοειδή...

σε ευχαριστώ βαθύτατα :cheers:

δεν λεμε για βρωμια μιλαμε απλα για τριχωμα,οταν λεμε αρκουδα εννουμε εναs νορμαλ τριχωτοs αρσενικοs, γουσταρειs θυληπρεπεια δηλαδη? όχι δε γουστάρω θυληπρέπεια,να φαίνεται δέρμα κάτω απ'την τρίχα γουστάρω..Επίσης αυτό με τη μια ματιά σου και τις εγκυμοσύνες με τάραξε καπως..και εγώ σε επαρχεία μενω...λες??

konni
22-11-2012, 23:10
Εντάξει,τι να πω,περί ορέξεως είπα..κολοκυθόπιτα.Αν αρέσει στις κοπέλες που βρίσκεις τότε οκ.

:cryingwithlaughter::cryingwithlaughter:
Εντάξει,τα χαιρετίσματά μου στην πολυαγαπημένη επαρχία. μη γελάς moonbaby7 εγώ σκιάχτηκα..

Moonbaby7
23-11-2012, 00:11
μη γελάς moonbaby7 εγώ σκιάχτηκα..
Καλά να πάθεις.Αυτό θα καταστήσει ευκολότερη την υποταγή σου στον φαλλό.:p
Και μιας και είσαι στην επαρχία πρόσεξε μη σε πετύχει το βλέμμα του δυόσμου.Δεν είναι καιροί για γεννητούρια.
:cryingwithlaughter:

duosmos
25-11-2012, 22:44
o ανδραs εαν δεν ειναι κουβερτα να τυλιγεται τα κρυα βραδια το γυναικακι του δεν ειναι ανδραs
εαν δεν μυριζουν μασχαλεs ποδια ειναι φλωροs και θυληπρεπειs

Moonbaby7
25-11-2012, 22:52
o ανδραs εαν δεν ειναι κουβερτα να τυλιγεται τα κρυα βραδια το γυναικακι του δεν ειναι ανδραs
εαν δεν μυριζουν μασχαλεs ποδια ειναι φλωροs και θυληπρεπειs
Ευτυχώς έφαγα το μεσημέρι.Αηδίασα λίγο.Αν δεν μυρίζει όμορφα,δεν έχει καμία δουλειά να βρίσκεται στο κρεβάτι μου.
Έχουμε πάπλωμα να θέλουμε να ζεσταθούμε.
Αλλά εντάξει σπας πλάκα.

duosmos
25-11-2012, 23:22
Ευτυχώς έφαγα το μεσημέρι.Αηδίασα λίγο.Αν δεν μυρίζει όμορφα,δεν έχει καμία δουλειά να βρίσκεται στο κρεβάτι μου.
Έχουμε πάπλωμα να θέλουμε να ζεσταθούμε.
Αλλά εντάξει σπας πλάκα.

Φιλεναδα στο ζωικο βασιλειο το θυληκο αναζητα το αρσενικο με βαση τη μυρωδια
γιατι παs κοντρα στη φυση?
ο ιδρωταs απο ανδρικη μασχαλη προκαλει και αυξανει την ερωτικη διαθεση σε καθε θυληκο

Moonbaby7
26-11-2012, 16:08
Φιλεναδα στο ζωικο βασιλειο το θυληκο αναζητα το αρσενικο με βαση τη μυρωδια
γιατι παs κοντρα στη φυση?
ο ιδρωταs απο ανδρικη μασχαλη προκαλει και αυξανει την ερωτικη διαθεση σε καθε θυληκο
Άσε μας τώρα με την κάθε αηδία που σας έρχεται στο μυαλό που πρέπει να την ανεχτούμε κιόλας.Έλεος.Ποδαρίλα και μασχαλίλα,θα ξεράσω δηλαδή.Άλλο η μυρωδιά του σώματος κι άλλο η μπόχα.

trelokabero
26-11-2012, 18:29
Μην πας κόντρα στη φύση κοπέλα μου, μας ζάλισες.
Μασχαλίλα, ποδαρίλα, σκορδίλα, όλα τα εις -ίλα χρειάζονται.

Moonbaby7
26-11-2012, 18:33
Μην πας κόντρα στη φύση κοπέλα μου, μας ζάλισες.
Μασχαλίλα, ποδαρίλα, σκορδίλα, όλα τα εις -ίλα χρειάζονται.
:cryingwithlaughter::cryingwithlaughter::cryingwit hlaughter: ε δεν μπορώ ρε συ,μέχρι και η γάτα πλένεται να πούμε.Η φύση πλένεται,είναι καθαρούλα.

trelokabero
26-11-2012, 18:47
Κι ο άντρας όταν ψιχαλίζει. Τι θες πια?

Moonbaby7
26-11-2012, 18:49
Κι ο άντρας όταν ψιχαλίζει. Τι θες πια?
Καθαριότητα θέλω κι εγώ η δόλια,να μοσχομυρίζει θέλω.Δώσε μου αρώματα,δηλαδή να μυρίζει ο άνδρας όμορφα και τι στον κόσμο.
Όχι τραγίλα,όχι ποδαρίλα,υπάρχει και μια αισθητική χαχαχαχαχαχα.
Δηλαδή η ποδαρίλα με αποτελείωσε.

shelby
26-11-2012, 18:51
Καθαριότητα θέλω κι εγώ η δόλια,να μοσχομυρίζει θέλω.Εσυ και η μαναμ :p

aidiothir
26-11-2012, 18:54
Καθαριότητα θέλω κι εγώ η δόλια,να μοσχομυρίζει θέλω.Δώσε μου αρώματα,δηλαδή να μυρίζει ο άνδρας όμορφα και τι στον κόσμο.
Όχι τραγίλα,όχι ποδαρίλα,υπάρχει και μια αισθητική χαχαχαχαχαχα.
Δηλαδή η ποδαρίλα με αποτελείωσε.
Ειπαμε, εσυ ξενερωνεις με οποιοδηποτε αντρικο στοιχειο υπαρχει. Οτιδηποτε σου θυμιζει αντρα, ειναι ταυτοχρονα αηδιαστικο και αντι-καυλωτικο για σενα.

Σου αρεσουν περισσοτερο οι γυναικες διοτι, τις χουφτωνεις πιο ανετα, κανεις τα λεσβιακα σου, τις γλυγεις των κω-λο, μυριζουν πιο ωραια, ειναι ατριχες, και γενικως ειναι πιο ομορφες και πιο τραβηχτικες για σενα.

Δεν ειναι επιθεση αυτο που γραφω. Ειναι ΔΙΚΑ σου λογια.

Moonbaby7
26-11-2012, 18:57
Ειπαμε, εσυ ξενερωνεις με οποιοδηποτε αντρικο στοιχειο υπαρχει. Οτιδηποτε σου θυμιζει αντρα, ειναι ταυτοχρονα αηδιαστικο και αντι-καυλωτικο για σενα.

Σου αρεσουν περισσοτερο οι γυναικες διοτι, τις χουφτωνεις πιο ανετα, κανεις τα λεσβιακα σου, τις γλυγεις των κω-λο, μυριζουν πιο ωραια, ειναι ατριχες, και γενικως ειναι πιο ομορφες και πιο τραβηχτικες για σενα.

Δεν ειναι επιθεση αυτο που γραφω. Ειναι ΔΙΚΑ σου λογια.
Επίθεση είναι,δεν θα με βγάλεις λεσβία επειδή έτσι σου κάπνισε.Να ήμουν λεσβία να το καταλάβω!Είπαμε!
Ξενερώνω με την βρωμιά.Μου αρέσουν οι άνδρες κυνηγοί,που είναι καθαροί και περιποιημένοι.
Μου αρέσει η θριξ του ανδρός,ποιος είπε ότι θέλω άτριχο άνδρα;Την γυναίκα την θέλω άτριχη.Ο καθένας τα γούστα του.
Τα χουφτώματα από φίλες είναι φιλικά και δεν με φέρνουν σε αμηχανία,από άνδρες είναι ερωτικά.Άλλο το ένα άλλο το άλλο.

aidiothir
26-11-2012, 19:03
Επίθεση είναι,δεν θα με βγάλεις λεσβία επειδή έτσι σου κάπνισε.Να ήμουν λεσβία να το καταλάβω!Είπαμε!
Ξενερώνω με την βρωμιά.Μου αρέσουν οι άνδρες κυνηγοί,που είναι καθαροί και περιποιημένοι.
Μου αρέσει η θριξ του ανδρός,ποιος είπε ότι θέλω άτριχο άνδρα;Την γυναίκα την θέλω άτριχη.Ο καθένας τα γούστα του.
Τα χουφτώματα από φίλες είναι φιλικά και δεν με φέρνουν σε αμηχανία,από άνδρες είναι ερωτικά.Άλλο το ένα άλλο το άλλο.

MH με αναγκασεις να βγαλω τωρα ολα στη φορα τα σχετικα ποστ που εχεις γραψει, για τα λεσβιακα σου και για τα σχετικα με τους τριχωτους αντρες και οτι τελοσπαντων εχεις γραψει.

shelby
26-11-2012, 19:04
MH με αναγκασεις να βγαλω τωρα ολα στη φορα τα σχετικα ποστ που εχεις γραψει, για τα λεσβιακα σου και για τα σχετικα με τους τριχωτους αντρες και οτι τελοσπαντων εχεις γραψει.οχι ρε γουσταρει τριχωτους αντρες εκτος απο το να εχουν τριχες στην περιοχη του τριο

Moonbaby7
26-11-2012, 19:06
MH με αναγκασεις να βγαλω τωρα ολα στη φορα τα σχετικα ποστ που εχεις γραψει, για τα λεσβιακα σου και για τα σχετικα με τους τριχωτους αντρες και οτι τελοσπαντων εχεις γραψει.
Όλα εδώ είναι τι να βγάλεις στη φόρα;
Τα λεσβιακά μου είναι δικαίωμά μου,δεν είμαι λεσβία.Άνδρες ερωτεύομαι,με άνδρες πήγαινα,με άνδρα είμαι.
Τον άντρα τον θέλω τριχωτό σε μια μέση κατάσταση.
Όταν δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα μαζί μου αρχίζεις τις απειλές(οι οποίες δεν έχουν κανένα νόημα).
Κάποτε οι προσωπικές επιθέσεις κουράζουν.

aidiothir
26-11-2012, 19:08
Όλα εδώ είναι τι να βγάλεις στη φόρα;
Τα λεσβιακά μου είναι δικαίωμά μου,δεν είμαι λεσβία.Άνδρες ερωτεύομαι,με άνδρες πήγαινα,με άνδρα είμαι.
Τον άντρα τον θέλω τριχωτό σε μια μέση κατάσταση.
Όταν δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα μαζί μου αρχίζεις τις απειλές(οι οποίες δεν έχουν κανένα νόημα).
Κάποτε οι προσωπικές επιθέσεις κουράζουν.

Δεν κανω καμια επιθεση και καμια απειλη.

Μαζι σου τα βγαζω τοσο ανετα διοτι εισαι ΤΟΣΟ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΗ.

Εισαι γυναικα και οπως ΟΛΕΣ οι γυναικες σκεφτεσαι το ιδιο.

Μαλλον εσυ δε θες να παραδεχτεις αυτο που εισαι!!!!!

Moonbaby7
26-11-2012, 19:10
Δεν κανω καμια επιθεση και καμια απειλη.

Μαζι σου τα βγαζω τοσο ανετα διοτι εισαι ΤΟΣΟ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΗ.

Εισαι γυναικα και οπως ΟΛΕΣ οι γυναικες σκεφτεσαι το ιδιο.

Μαλλον εσυ δε θες να παραδεχτεις αυτο που εισαι!!!!!

Μάλλον έχεις πρόβλημα ανάγνωσης.

aidiothir
26-11-2012, 19:11
Μάλλον έχεις πρόβλημα ανάγνωσης.
Κατσε να βρω τα σχετικα σου ποστ.

Να τα διαβασουν και οι υπολοιποι να δουμε ποιος εχει προβλημα αναγνωσης.

Moonbaby7
26-11-2012, 19:15
Κατσε να βρω τα σχετικα σου ποστ.

Να τα διαβασουν και οι υπολοιποι να δουμε ποιος εχει προβλημα αναγνωσης.
Τα ποστ υπάρχουν και όποιος θέλει τα βρίσκει.
Το να τα βάλεις εδώ επιλεκτικά διαστρεβλώνει το νόημα,το καταλαβαίνεις ναι ή όχι.
Άντε να πούμε σήμερα.

trelokabero
26-11-2012, 19:17
Καλά είστε μεγάλα νούμερα. λολ.

Moonbaby7
26-11-2012, 19:20
Καλά είστε μεγάλα νούμερα. λολ.
Ευχαριστώ.Τα λέμε σε κάνα μήνα,μπαίνω να γράψω και μου επιτίθεται.Ε κι εγώ κάπου κουράζομαι να αμύνομαι συνεχώς.
Άντε φιλιά,εύχομαι να γίνει αυτό που θέλεις(ξέρεις σε τι αναφέρομαι). :)

trelokabero
26-11-2012, 19:50
Μα καλά είσαι σοβαρή? απαντάς και συντρολλάρεις τα νήματα, έλεος δλδ.. Λίγη υπομονή και μην απαντάς.

eleana13
26-11-2012, 19:57

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΡΡΕΝΩΠΟΙ?
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΔΑΣΥΤΡΙΧΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΕΝΑ ΣΛΙΠΑΚΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΕΝΑ ΔΑΣΟΣ?
ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ?

Ούτε αρκούδα αλλά ούτε και χωρίς ίχνος τρίχας!!! :) :)

duosmos
26-11-2012, 21:41
ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΕΙ ΜΑΣΧΑΛΗ ΠΟΔΑΡΙΛΑ ΒΑΡΒΑΤΗΛΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΑΣ
ΕΙΧΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΔΟ ΝΑ ΜΥΡΙΖΩ ΤΗΝ ΑΝΑΒΕ
Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ανδραs
Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΙΔΡΩΜΕΝΟΣ ΒΡΩΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΛΗΚΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΣΕΙ ΑΠΛΑ.........

TopGear
26-11-2012, 22:11
Κάποιοι ζούνε στην εποχή των παγετώνων απλά.

aidiothir
26-11-2012, 22:20
ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΕΙ ΜΑΣΧΑΛΗ ΠΟΔΑΡΙΛΑ ΒΑΡΒΑΤΗΛΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΑΣ
ΕΙΧΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΔΟ ΝΑ ΜΥΡΙΖΩ ΤΗΝ ΑΝΑΒΕ
Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ανδραs
Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΙΔΡΩΜΕΝΟΣ ΒΡΩΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΛΗΚΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΣΕΙ ΑΠΛΑ.........

Noμιζω οτι δεν παιζει αυτο. Κανενας δε θελει τη βρωμα. Ουτε ο αντρας ουτε η γυναικα.
και γιαυτο το λογο προτιμανε ολοι τους νεοτερους. Δηλαδη ενας αντρας προτιμαει τις κοπελιτσες τις μικρες και μια γυναικα τα αγορακια τα μικρα σε ηλικια. Οταν λεω μικροι - μικρες εννοω 18-22 χρονων.
Διοτι τα νιατα δεν εχουν βρωμα. Οσο μεγαλωνει κανεις και χαλαει το σωμα και γενικως γερναει, τοτε η βρωμα αρχιζει να μεγαλωνει. Χαλαει απο την αναπνοη μεχρι το ιδιο το δερμα.

Νομιζω οτι τα νιατα ειναι νιατα

duosmos
03-12-2012, 23:32
τωρα που αρχιζουνε τα κρυα οτι πρεπει ειναι οι τριχαρεs μου,ακομα και τα χερια να βαζειs μεσα στο σωβρακο εχειs μαλλι για να ζεσταθειs...

Sofia delart
15-01-2013, 18:09
τωρα που αρχιζουνε τα κρυα οτι πρεπει ειναι οι τριχαρεs μου,ακομα και τα χερια να βαζειs μεσα στο σωβρακο εχειs μαλλι για να ζεσταθειs...
πωπω μεγαλε μας ξενερωσες για ολο το χειμωνα!

duosmos
17-01-2013, 01:02
πωπω μεγαλε μας ξενερωσες για ολο το χειμωνα!

ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΚΟΠΕΛΙΑ?
ΑΡΝΗΣΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΡΡΕΝΟΠΟ?
ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ GAY ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΙΡΙΞΟΥΝ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ STRAIGHT?
ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΙΣ ΤΡΙΧΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΟΥΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΡΚΟΥΔΙΛΑ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΛΙΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΑΣΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

firefrog
17-01-2013, 01:53
Dyosmos, φιλε μου νταξ... Κανεις δε σου λεει να κανεις αποτριχωση αλλα μην αναγαγεις και την βελέντζα σε προτέρημα.

Προσωπικα δεν ειμαι τριχωτος, το αντιθετο θα ελεγα και δεν χρειαζεται να κουρεψω την "σγουρη" τριχα. Απο οσο γνωριζω αν και υπαρχουν κοπελες που δεν εχουν προβλημα με τους τριχωτους γενκα, οσο αφορα την επιμαχη περιοχη εε, θελουν να κανεις καποια περιποιηση.

Sofia delart
17-01-2013, 15:15
ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΚΟΠΕΛΙΑ?
ΑΡΝΗΣΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΡΡΕΝΟΠΟ?
ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ GAY ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΙΡΙΞΟΥΝ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ STRAIGHT?
ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΙΣ ΤΡΙΧΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΟΥΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΡΚΟΥΔΙΛΑ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΛΙΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΑΣΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

Λιγο ψαλίδισμα εστω δεν θα σου αφαιρεσει αντριλα... ισα ισα θα σου προσθεσει και μηκος...

duosmos
17-01-2013, 15:20
Λιγο ψαλίδισμα εστω δεν θα σου αφαιρεσει αντριλα... ισα ισα θα σου προσθεσει και μηκος...

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΗΚΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΨΑΛΙΔΙΖΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ @@ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΩΡΩ GAYLIKI

Sofia delart
17-01-2013, 15:35
Ξερω πολλους gay τριχωτους ή gay που τρελαινονται για τριχωτους....

Sofia delart
17-01-2013, 15:37
Ποια μπορει να αντισταθει σε κατι τετοιο....

36087

Moonbaby7
17-01-2013, 17:00
Ξερω πολλους gay τριχωτους ή gay που τρελαινονται για τριχωτους....Gay bear....χμμμ δυόσμε...
Ποια μπορει να αντισταθει σε κατι τετοιο....Δείξε οίκτοοοοοοοοο!

duosmos
19-01-2013, 23:46
ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΤΡΙΧΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ
ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΡΥΔΙ
ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑ @@ ΤΟΥΣ
ΑΠΟΤΡΙΧΩΝΟΥΝ ΠΟΔΙΑ
ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ....

RedRapidRocket
20-01-2013, 19:40
Καλα, παιρνετε στα σοβαρα οσα σας λεει? ελεος

Ουτε καν αστειο δεν ειναι αυτο το ειδος τρολλαρισματος.

duosmos
20-01-2013, 21:39
Καλα, παιρνετε στα σοβαρα οσα σας λεει? ελεος

Ουτε καν αστειο δεν ειναι αυτο το ειδος τρολλαρισματος.

γιατι να μην τα λεω στα σοβαρα?
ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΕΙΔΗ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟ ΤΡΙΧΩΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΥΡΙΖΩ ΤΑ @@ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ?
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΤΩΝ GAY ΠΡΟΤΥΠΩΝ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ?

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΟΥΝΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΛΙΠΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΣ ΒΡΕΙ ΕΝΑΝ GAY ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ

RedRapidRocket
20-01-2013, 23:06
γιατι να μην τα λεω στα σοβαρα?
ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΕΙΔΗ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟ ΤΡΙΧΩΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΥΡΙΖΩ ΤΑ @@ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ?
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΤΩΝ GAY ΠΡΟΤΥΠΩΝ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ?

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΟΥΝΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΛΙΠΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΣ ΒΡΕΙ ΕΝΑΝ GAY ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ

Το καλο trolling θελει περισσοτερη πρωτοτυπια και εφευρετικοτητα απο οση μας δειχνεις μεχρι τωρα.

duosmos
20-01-2013, 23:10
Το καλο trolling θελει περισσοτερη πρωτοτυπια και εφευρετικοτητα απο οση μας δειχνεις μεχρι τωρα.

δεν με αφορα η γνωμη σου κυρια μου

Moonbaby7
20-01-2013, 23:12
δεν με αφορα η γνωμη σου κυρια μουΆνδρας είναι και όχι γυναίκα.Επίσης έχει δίκιο σε όσα λέει.Συμμετέχουμε στο τρολλάρισμά σου.Α και αν θέλουμε αρκούδα μπορούμε να πάμε σε έναν εθνικό δρυμό να βρούμε.

Sofia delart
21-01-2013, 14:26
ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΤΡΙΧΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ
ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΡΥΔΙ
Σ....

Και ο παππους καραμανλης ειχε φρυδουμπα σιγουρα θα τη ζηλευες εσυ δυοσμε αλλά.....
36202

duosmos
21-01-2013, 19:32
Και ο παππους καραμανλης ειχε φρυδουμπα σιγουρα θα τη ζηλευες εσυ δυοσμε αλλά.....
36202

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΤΡΙΧΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ

RedRapidRocket
21-01-2013, 19:39
ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΤΡΙΧΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ

Καλα αν δεν εχεις προδωθει ηδη, τωρα προδωθηκες σιγουρα.

duosmos
21-01-2013, 22:39
Καλα αν δεν εχεις προδωθει ηδη, τωρα προδωθηκες σιγουρα.

ΑΣΕ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΕΣΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΜΗΝ ΘΥΛΙΠΡΕΠΙΖΕΙΣ
ΕΙΜΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΤΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΡΙΧΩΤΟΣ ΑΡΚΟΥΔΟΣ

metalrules
21-01-2013, 22:43
η ερωτηση σου ηταν αν γουσταρουν οι γυναικες τριχα.απο οτι ειδες οχι.
γιατι το συνεχιζεις;;; θελεις να τις πεισεις να αλλαξουν γνωμη;; δε γουσταρουν τριχα.κρατα την για σενα.
και μη φερεσαι τοσο ρατσιστικα.ασε τον αλλο να ειναι γκει.ελεος δηλαδηεπιλογη του ειναι.δεν ειναι κακο να εισαι γκει!

shelby
21-01-2013, 22:55
ρε δυοσμε δεν μας ειπες περιοχη που μενεις

duosmos
22-01-2013, 00:10
ρε δυοσμε δεν μας ειπες περιοχη που μενεις

ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΤΙΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ!
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ GAY
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΔΙΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΡΟΤΥΠΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ

metalrules
22-01-2013, 00:34
δεν περνάνε πρότυπα. ο καθένας κάνει αυτό που θέλει καθαρά και μόνο για τον εαυτό του. δε σε ανάγκασε κανένας γκέι να τον ''αντιγράψεις''

shelby
22-01-2013, 00:46
ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΤΙΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ!
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ GAY
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΔΙΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΡΟΤΥΠΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝΚαι γω μαζι σου
Βρες τωρα καμια που να θελει να της πεταξεις τα ματια εξω και ασε τα φορα

duosmos
22-01-2013, 01:17
Και γω μαζι σου
Βρες τωρα καμια που να θελει να της πεταξεις τα ματια εξω και ασε τα φορα

ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΙΔΗ ΦΙΛΕ

Sofia delart
22-01-2013, 11:52
ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΙΔΗ ΦΙΛΕ36222...................

jkarts
25-01-2013, 17:22
καλα εχω σκασει στα γελια .ειδικα αυτο με την κουβερτα :shout: ρε σεις ενταξει να εχει τριχα αλλα οχι να το παραχεσουμε. δεν θα φαινεται και ο κοιλιακος μετα... εγω εχω, οχι πολλες, αλλα εχω. και στη γυναικα ειναι αηδια, ασ μην το συζηταμε, ελεος. η υγιεινη ειναι υγιεινη.

duosmos
23-02-2013, 22:58
καλα εχω σκασει στα γελια .ειδικα αυτο με την κουβερτα :shout: ρε σεις ενταξει να εχει τριχα αλλα οχι να το παραχεσουμε. δεν θα φαινεται και ο κοιλιακος μετα... εγω εχω, οχι πολλες, αλλα εχω. και στη γυναικα ειναι αηδια, ασ μην το συζηταμε, ελεος. η υγιεινη ειναι υγιεινη.

ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ

SCANIA
25-02-2013, 09:14
Ιδού η λύση:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=Z2hvbRmVGm4

metalrules
26-02-2013, 00:00
τι τράβηξε ο καημένος στο βίντεο.......
με τόση τριχάρα δεν ξεκινάς με κερί....θα έβγαλε αίμα ο καημένος...
πάρτα λίγο με το ψαλίδι μωρέ γιατί αυτήν την τρίχα την πιάνει ΚΑΙ το ψαλίδι.χαχαχα
πάντως τον λυπήθηκα,φαίνεται γλυκούλικος.

mhtsosmhtsos
26-02-2013, 00:42
Πω πω μια γουρονοτριχα..

vad fan
17-03-2013, 18:09
Η ταση ειναι να ξυριζουμε αντρες και γυναικες την περιοχη γωρω απο τα γεννητικα μας οργανα.. και καλως ειναι αυτη η ταση γιατι οπως και να το κανουμε η τριχα μαζευει βρωμια.. Ειναι πιο υγειινο το ξυρισμενο.. Εκτος και υπαρχει συγκεκριμενη προτιμηση για τριχοφυια..

Μερικες γυναικες την βρισκουν να εισαι ελαφρως αξυριστος στο προσωπο γιατι γαργαλιουνται και μερικοι αντρες θελουν τις γυναικες με ελαφρως αξυριστα ποδια..

(A)NonyMouS
19-03-2013, 17:01
χαχαχα έχω πεθάνει στα γέλια!! εμπρός στον δρόμο που χάραξε ο αρκουδιάρης!!! τέρμα τα ξυρίσματα τέρμα τα ψαλιδίσματα τέλος όλα. Πάμε να δημιουργήσουμε την δική μας κουβέρτα!!!

duosmos
19-03-2013, 18:27
χαχαχα έχω πεθάνει στα γέλια!! εμπρός στον δρόμο που χάραξε ο αρκουδιάρης!!! τέρμα τα ξυρίσματα τέρμα τα ψαλιδίσματα τέλος όλα. Πάμε να δημιουργήσουμε την δική μας κουβέρτα!!!

ΤΡΙΧΩΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΡΙΧΩΜΑ
ΟΣΟ ΠΙΟ ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΗΣ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕ ΘΕΛΟΥΝ

le-moni!
25-03-2013, 01:11
Λοιπόν,θα εκφράσω κι εγώ τη γνώμη μου.
Ελπίζω όλο αυτό να μην είναι μόνο trolling...
duosme,ώντας γυναίκα,έχω να σου πω το εξής.Τα ''θηλυκά'' σήμερα προτιμούν τους άνδρες με ελαφρυά τριχοφυία,ούτε στο ένα άκρο ούτε στο άλλο.Είναι κυρίως θέμα υγιεινής ή αφορά το ερωτικό κομμάτι,Παραδείγματος χάρη,στο στοματικό ,δεν βολεύει ο άντρας να έχει τρίχες για ευνόητους λόγους. Βέβαια,υπάρχουν και εξαιρέσεις.Πάντα υπάρχουν...Η ''βαρβατίλα'' δεν έχει σχέση με την τρίχα του ανθρώπου.Σχετίζεται με τον τρόπο που μιλά,που περπατά,τον αέρα που αποπνέει.Όντως,οι gay προτιμούν άντρες με πολλές τρίχες γιατί αισθάνονται σιγουριά.Πρέπει να σε ρωτήσω κάτι γιατί δεν κρατιέμαι... Αλλα θέλω να μου απαντήσεις ειλικρινά.Ποιά από αυτές τις γυναίκες προτιμάς?3784237843

PEACE

shelby
25-03-2013, 01:24
Όντως,οι gay προτιμούν άντρες με πολλές τρίχες γιατί αισθάνονται σιγουριά.Δεν ισχυει αυτο που λες αλλα τεσπα

DJΚορνήλιος
25-03-2013, 04:26
εγω φιλε βρηκα την ενδιαμεση λυση και κανω τις πσοτριχες κοτσιδακια

Dmajore
25-03-2013, 04:29
Εγώ πάλι της πέρνω λίγο με την μηχανή του γκαζόν.

duosmos
25-03-2013, 16:33
Εγώ πάλι της πέρνω λίγο με την μηχανή του γκαζόν.

ETΣΙ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΓΚΑΖΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
ΑΦΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΛΙΠΑΚΙ ΣΑΝ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ

metalrules
25-03-2013, 17:18
αυτό δεν είναι καν αστείο....

Dmajore
25-03-2013, 17:41
ETΣΙ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΓΚΑΖΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
ΑΦΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΛΙΠΑΚΙ ΣΑΝ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ

Δοκίμασε αλυσοπρίονο.

le-moni!
25-03-2013, 20:48
Δοκίμασε αλυσοπρίονο.

χαχαχα έχω πεθάνει στο γέλιο.

NIKOS PATRA
26-03-2013, 09:58
Κουραστικα να δινω συμβουλες για ασφαλες σεξ,, δεν ειναι ιδιατειρο προβλημα οι τριχες στο στοματικο ..υπαρχουν τροποι που κατα την διαρκεια του στοματικου χτενιζεις και ευχαριστιεσαι...με λιγα λογια κανεις χωριστρα ,,κατα τ αλλα και η αρκουδοποιηση ειναι αντιαισθητικο .... παν μετρον αριστον ..:smell:

metalrules
26-03-2013, 13:24
είναι πρόβλημα ρε Νίκο.....τι δεν είναι; και τι χωρίστρα ρε είσαι με τα καλά σου; χαχα σε μερικά μέρη δεν γίνεται...
ξυριστείτεεε!

DJΚορνήλιος
26-03-2013, 14:47
Κουραστικα να δινω συμβουλες για ασφαλες σεξ,, δεν ειναι ιδιατειρο προβλημα οι τριχες στο στοματικο ..υπαρχουν τροποι που κατα την διαρκεια του στοματικου χτενιζεις και ευχαριστιεσαι...με λιγα λογια κανεις χωριστρα ,,κατα τ αλλα και η αρκουδοποιηση ειναι αντιαισθητικο .... παν μετρον αριστον ..:smell:
εγω βαζω ζελε

Dmajore
26-03-2013, 21:44
εγω βαζω ζελε

Δοκίμασε Γιώτης, να έχουν και μία νοστιμιά οι τρίχες.

duosmos
26-03-2013, 23:08

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ
ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΕ ΘΕΛΩ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ
ΣΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΥΡΙΣΕΙΣ ΚΑΝΕΛΛΑ
ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΒΑΡΒΑΤΗΛΑ ΣΟΥ
ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΠΛΕΝΕΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ
ΠΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕΣ ΣΛΙΠΑΚΙ

ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΕΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΙΜΟ ΝΑ ΔΩ DVD ΠΑΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ SEX

metalrules
26-03-2013, 23:12
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ
ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΕ ΘΕΛΩ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ
ΣΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΥΡΙΣΕΙΣ ΚΑΝΕΛΛΑ
ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΒΑΡΒΑΤΗΛΑ ΣΟΥ
ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΠΛΕΝΕΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ
ΠΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕΣ ΣΛΙΠΑΚΙ

ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΕΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΙΜΟ ΝΑ ΔΩ DVD ΠΑΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ SEX
ρε αυτό ειναι βρωμια δεν ειναι βαρβατιλα καταλαβε το.αν θες να εισαι βαρβατος και γουσταρει η γκομενα βαλε μια ωραια ανδρικη κολωνια και κανε μπανιο! ελεος!

NIKOS PATRA
26-03-2013, 23:46
είναι πρόβλημα ρε Νίκο.....τι δεν είναι; και τι χωρίστρα ρε είσαι με τα καλά σου; χαχα σε μερικά μέρη δεν γίνεται...
ξυριστείτεεε! φιλη Μεταλ βαλτε και λιγη φαντασια ..οταν λεω χωριστρα δεν εννοω να παρεις μπιστολακι και βουρτσες και να κανεις κομωση ,,,με τα χερακια απομονωνουμε κατα πολυ την γουνα τις γυναικας η του αντρα...δεν ειπαμε να ειναι πρωτογονος..:smell:

NIKOS PATRA
26-03-2013, 23:51
εγω βαζω ζελε

τοτε εχεις τα χερια σου ελευθερα ,,, προσεχε χωριστρα στην μεση ...:ok:

metalrules
26-03-2013, 23:52
φιλη Μεταλ βαλτε και λιγη φαντασια ..οταν λεω χωριστρα δεν εννοω να παρεις μπιστολακι και βουρτσες και να κανεις κομωση ,,,με τα χερακια απομονωνουμε κατα πολυ την γουνα τις γυναικας η του αντρα...δεν ειπαμε να ειναι πρωτογονος..:smell:
είμαι κατά της τρίχας σε άντρα και γυναίκα...ειδικά στη γυναίκαααααααααααααααααα!!!!!η μισή τρίχα με αηδιάζει...τίποτα απολύτως.
ο άντρας ας έχει αλλά λίγα πράγματα...ας αχνοφαίνεται αλλά να μην μπορείς να την πιάσεις με το χέρι...τέτοια φάση...πολύ λίγο.

NIKOS PATRA
26-03-2013, 23:57
είμαι κατά της τρίχας σε άντρα και γυναίκα...ειδικά στη γυναίκαααααααααααααααααα!!!!!η μισή τρίχα με αηδιάζει...τίποτα απολύτως.
ο άντρας ας έχει αλλά λίγα πράγματα...ας αχνοφαίνεται αλλά να μην μπορείς να την πιάσεις με το χέρι...τέτοια φάση...πολύ λίγο. γουστα ειναι αυτα φιλη μου..δεν ειπα να ειναι πιθηκος αλλα αν ηταν το καταλληλο προσωπο και η καταλληλη ορεξη ,το τελευταιο που θα κοιταγα θα ηταν οι τριχες...αρκει να ηταν καθαρο το πεδιο μαχης.......μην με κανετε παλιοπαιδα και παρεκτραπω μεγαλος ανθρωπος ,,:smell:

duosmos
27-03-2013, 18:17
γουστα ειναι αυτα φιλη μου..δεν ειπα να ειναι πιθηκος αλλα αν ηταν το καταλληλο προσωπο και η καταλληλη ορεξη ,το τελευταιο που θα κοιταγα θα ηταν οι τριχες...αρκει να ηταν καθαρο το πεδιο μαχης.......μην με κανετε παλιοπαιδα και παρεκτραπω μεγαλος ανθρωπος ,,:smell:

ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΕΝΑ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΑΡΧΕΓΟΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΘΗΚΟ!!
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΗΔΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΤΡΙΧΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ ΥΠΟΣΥΝΗΔΕΙΤΟ ΤΟΥ ΘΥΛΗΚΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΑΣΟΣ

Dmajore
27-03-2013, 18:51
ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΕΝΑ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΑΡΧΕΓΟΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΘΗΚΟ!!
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΗΔΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΤΡΙΧΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ ΥΠΟΣΥΝΗΔΕΙΤΟ ΤΟΥ ΘΥΛΗΚΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΑΣΟΣ

Και μετά αρχίζουμε να ξεψειριάζουμε ο ένας τον άλλο.

shelby
27-03-2013, 18:53
Και μετά αρχίζουμε να ξεψειριάζουμε ο ένας τον άλλο.χαχαχαχαχαχαχαχα

le-moni!
31-03-2013, 22:27
Όπως και να έχει,ο άνδρας(κατά τη γνώμη μου δεν θα πρέπει να είναι ''άτριχος'',αλλά όχι και δάσος.Να έχει κάτι όμως βρε παιδί μου..είναι πιο sexy έτσι.
Μπορεί ο σύγχρονος άνθρωπος να είναι πλέον τόσο «τριχωτός» όσο οι πρόγονοί του, αλλά οι εξελικτικοί βιολόγοι εξακολουθούν να αναζητούν την λύση του μυστηρίου…
γιατί οι γυναίκες προτιμούν άνδρες με ελάχιστη τριχοφυΐα στο σώμα.
Σύμφωνα με μια αρκετά διαδεδομένη θεωρία, η προτίμηση των γυναικών για άνδρες με όσο το δυνατόν λιγότερη τριχοφυΐα σώματος προκύπτει από την πρωτόγονη προσπάθεια τους να αποφύγουν ψείρες και άλλα αιμοδιψή ζωύφια.
Ωστόσο, η μελέτη που δημοσιεύεται στο επιστημονικό έντυπο Archives of Sexual Behavior καταλήγει στο συμπέρασμα ότι η λεγόμενη «υπόθεση αποφυγής των εξωτερικών παρασίτων» δεν εξηγεί την έλλειψη σωματικής τριχοφυΐας στον σύγχρονο άνδρα. Η προτίμηση των γυναικών για άνδρες με άτριχο απαλό δέρμα, δεν αποτρέπει τον κίνδυνο μετάδοσης εξωτερικών παρασιτικών οργανισμών.
«Από εξελικτική σκοπιά, οι άτριχοι άνδρες θα έπρεπε να είναι εκλυστικότεροι, ειδικά σε περιοχές ή κουλτούρες όπου η απειλή των παρασίτων είναι μεγάλη, δηλαδή κοντά στους ισημερινούς της Γης, όπου παρατηρείται αφθονία παρασίτων», εξηγεί ο Δρ Παλοφ Προκοπ, καθηγητής Βιολογίας στο Πανεπιστήμιο Τρναβα της Σλοβακίας. «Συγκρίναμε μόνον δύο χώρες που διαφέρουν ως προς την παρασιτική απειλή, χωρίς ωστόσο να εντοπίσουμε διαφορές στις γυναικείες προτιμήσεις», συμπληρώνει.
Ο Δρ Προκοπ και οι συνεργάτες του ζήτησαν από 11 γυναίκες από την Τουρκία και 183 από τη Σλοβακία να βαθμολογήσουν την ελκυστικότητα ανδρών με τριχοφυΐα στο στέρνο ή όχι. Για να είναι πιο συναφής η εμφάνιση των ανδρών συνολικά, οι ερευνητές τους είχαν φωτογραφίσει από το λαιμό μέχρι τη μέση ενώ είχαν τριχοφυΐα στο στέρνο και μετά πάλι όταν είχαν ξυρίσει το στήθος τους.
Η Τουρκία επιλέχθηκε διότι στη χώρα είναι υψηλό το ποσοστό των ασθενειών που μεταδίδονται μέσω παρασίτων, συγκριτικά με τη Σλοβακία.

Οι ερευνητές περίμεναν ότι οι γυναίκες στην Τουρκία θα είναι πιο ευαίσθητες στο θέμα των παρασίτων και θα προτιμούν λιγότερο τριχωτούς άνδρες από τις γυναίκες στη Σλοβακία, όπου γενικά τα παράσιτα δεν αποτελούν ζήτημα δημόσιας υγείας.
Ωστόσο, διαπίστωσαν ότι ελάχιστες γυναίκες σε κάθε χώρα προτιμούσαν ένα δασύτριχο ανδρικό στέρνο. Μόνο το 20% των γυναικών χαρακτήρισε ελκυστική τη φωτογραφία των ανδρών με τριχοφυΐα στο στέρνο.
Πάντως, πριν απορριφθεί τελείως η «υπόθεση αποφυγής των εξωτερικών παρασίτων» θα πρέπει να μελετηθεί μεγαλύτερο δείγμα γυναικών από περισσότερες χώρες.
Παλαιότερες μελέτες είχαν δείξει ότι η προτίμηση των γυναικών ως προς την ανδρική τριχοφυΐα διαφέρει από χώρα σε χώρα, αλλά και από το ένα σημείο ενός κράτους σ’ ένα άλλο. Για παράδειγμα, οι γυναίκες από το Καμερούν προτιμούν πιο τριχωτούς άνδρες, ενώ οι γυναίκες στην Κίνα, τη Νέα Ζηλανδία και την Καλιφόρνια προτιμούν άτριχους άνδρες. Μάλιστα, υπάρχουν στοιχεία που τεκμηριώνουν ότι οι γυναίκες όταν είναι στις γόνιμες ημέρες του καταμήνιου κύκλου τους έλκονται από άνδρες με λιγότερη τριχοφυΐα, συγκριτικά με εκείνες που όταν είναι σε μη γόνιμη φάση του κύκλου τους προτιμούν άνδρες με τριχοφυΐα. [pathfinder.gr]

Χαρα_19
01-04-2013, 03:47

χαχαχα αυτο μαρεσε καθομαι και διαβαζω ολο το αρθρο και εχω λιωσει σε γελιο και κλαμα μαζι...!!!! εγω εχω να πω οτι μου αρεσει ο αντρας να ειναι τριχωτος ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΑΜΟΥΘ!!! πρωτα απο ολα σε μασχαλες ποδια στηθος και αφαλο μου αρεσουν ... οσο για προσωπο και γενετικα οργανα μου αρεσουν οι φυσιολογικες τριχες (οχι οτι με χαλαει και ξυρισμενο αλλα αλλο αυτο) ... και οσο για αυτο που λες και ξαναλες για να τον πιθηκο
1) ερευνες εδειξαν οτι τελικα δεν προερχομαστε απο πιθηκια και
2) αν ηθελα πιθηκο θα πηγαινα στην σαβανα να εβρισκα και Original!!!!

Χαρα_19
01-04-2013, 16:15
:punch_you:

Fast2
21-10-2013, 21:52
Εγω σαν εφειβος(15 ετών) εκεί που αφήνω λίγες τρίχες ειναι στο στερνό,στο πόδι,στο χέρι (κάτω απο τον αγκώνα) και σπάνια στο πεος μου!!!!