PDA

Επιστροφή στο Forum : ερωτευμενος με την κολλητη μου

giannhsvtsk
11-06-2012, 16:13
λοιπον παιδια ειμαι ερωτευμενος δλδ νομιζω με την κολλητη μου...δεν ξερω τι να κανω...ακουστε πως εχει η κατασταση...ειμαστε καθε μερα μαζι δν περναει μερα που να μην μιλησουμε η να βρεθουμε...δν παμε στο ιδιο σχολειο αλλα βρισκομαστε τα απογευματα...κανουμε διαφορα μαζι παμε για τρεξιμο βλεπουμε ταινιες και γενικα ειμαστε ολοι την ωρα μαζι...επισης οι γονεις μας μας αφηνουν παντου μαζι μεχρι οτι ωρα θελουμε και γνκ μας εμπιστευονται...παιδια δν ξρ τι να κανω πραγματικα...εντωμεταξυ μου πεταξε και αυτη οτι ξρ εγω θα ηταν πολυ ωραια αν ειχαμε σχεση γτ μου εχουν πει πολλα παιδια οτι ταιριαζουμε και γνκ οι γονεις μας μας αφηνουν παντου μαζι....παιδια βοηθηστε με πρωτη φορα νιωθω ετσι για καποια...και εχω παρατηρησει οτι δν ζηλευω καθολου ενω ζηλευω στις σχεσεις μου απλα θελω να ειναι ευτυχισμενη...και αμα γινει κατι δν θελω να χασουμε την φιλια μας γτ περναμε πλ ωραια ...αυτο απαντηστε δωστε μου συμβουλες...ευχαριστω

κωστας1977
11-06-2012, 17:26
καλησπερα!!!
κατα την ταπεινη μου παντα γνωμη σαν νεο μελος θα σου πω αυτο....ποτε δεν υπαρχει φιλια αναμεσα σε αντρα και γυναικα,τωρα καποιοσ παντα απο τουσ δυο καταλιγει να νιωθει ετσι και να βλεπει ερωτηκα τον /τη φιλλο/η.
προσπαθισε να την πλησιασεισ με το δικο σου τροπο παντα γιατι οτι και να σου πουμε εμεισ ο καθενασ θα πρεπει να ειναι ο εαυτοσ του.ελα πιο κοντα τησ οπου και να ειστε και διξε τριφεροτητα και με το γαντη ασε ναφανει οτι αρχιζεισ να τη βλεπεισ καπωσ αλιοσ και αστο για λιγο χωρισ κινηση μετα θα δεισ αν ειναι αμηβεω θα σου διξει κατι κ απο τη μερια τησ.δεν θελω να σου πω κατι αλλο πρεπει εσυ να βρεισ μετα του τροπουσ

east
11-06-2012, 17:47
Προβληματίζομαι που λες ότι δεν ζηλεύεις, και δεν θα σε χάλαγε αν τα έφτιαχνε με άλλον.

Από αυτό συμπερένεται ότι αν τα φτιάξετε, θα είναι κάτι προσωρινό.

κωστας1977
11-06-2012, 17:53
συμφωνω και εγω east σε αυτο που λες.
αλλα για να ζηταει συμβουλι λογικα θελει να μασ πει για το οτι τη βλεπει παραπανο στα ματια του απλα οπωσ ολοι δεν μπορουμε να τα περιγραψουμε καποια αισθηματα με λογια...

AnimeAddicted
15-06-2012, 17:31
".και εχω παρατηρησει οτι δν ζηλευω καθολου ενω ζηλευω στις σχεσεις μου απλα θελω να ειναι ευτυχισμενη" εχει διαφορα το ενα με το αλλο. Απο αυτο εγω συμπαιρενω οτι το παιδι εχει δυνατα και βαθια αισθηματα και αν το ιδιο νιωθει και η κοπελα, αν τα φταξουν θα κρατησει.
"εντωμεταξυ μου πεταξε και αυτη οτι ξρ εγω θα ηταν πολυ ωραια αν ειχαμε σχεση". Ε τι αλλο να σου πει η κοπελα βρε αγορι μου. Ορμα.Θα το μετανιωσεις αν δεν το κανεις

Tzortzina301993
16-06-2012, 14:04
Οι καλές φιλίες δε χαλάνε τόσο απλά .Από τη στιγμή που στο πέταξε αυτό για τη σχεση μεταξυ σας θα μπορουσες να κανεις μια κίνηση.. χώσου σιγά σιγά με τον τρόπο σου αφού νιώθεις πράγματα και αν μία στις χιλιες δεν ψήνεται η κοπέλα τότε συνεχιζετε απο κει που είσασταν.Οταν τα συναισθηματα ειναι βαθιά δεν υπαρχει ο κινδυνος της απωλειας ενος του αλλου.Επομένως go for it .Ποτέ δεν ξέρεις ;)

giannhsvtsk
17-06-2012, 15:00
παιδια εγω απο οτι εχω καταλαβει και μου λενε και οι φιλοι μου οτι η κοπελα εχει σκεφτει να κανουμε σχεση αλλα φοβαται μην χαλασει αυτο που εχουμε οπως ακριβως και εγω αλλα καποιες φορες μου δειχνει αυτο αλλα καποιες αλλες οτι δεν το εχει σκεφτει καν και οτι με βλεπει σαν φιλο και μονο...εσεις τι νομιζετε με αυτο που μου ειπε δηλαδη το οτι θα ειχαμε γαματη σχεση αμα τα ειχαμε το 1ο η το 2ο και τι να κανω γιατι ευκολο ειναι να λεμε να της το δειξω αλλα αμα μετα κλειστει στον εαυτο της και δεν με εμπιστευετε πια?

AnimeAddicted
24-06-2012, 01:08
αχ αυτη η νεολαια αυτην την εποχη...κοιτα, ολα ειναι ανοιχτα.Μπορει να δοκιμαστε και να βγει, μπορει και οχι. Αν δεν δοκιμασεις δεν θα μαθεις. Στην ηλικια σου πρωτα πρεπει να ενεργεις και μετα να σκεφτεσαι. Θα την δεις με καναν αλλον καποια στιγμη και δεν θα ξες απο που σου ηρθε μετα και θα ψαχνεσαι. Αυτην αστην να λεει οτι θελει. Εσυ εστω αν νομιζεις οτι εισαι ερωτευμενος κανε κινηση.

DDevil
24-06-2012, 10:37
λοιπον παιδια ειμαι ερωτευμενος δλδ νομιζω με την κολλητη μου...δεν ξερω τι να κανω...ακουστε πως εχει η κατασταση...ειμαστε καθε μερα μαζι δν περναει μερα που να μην μιλησουμε η να βρεθουμε...δν παμε στο ιδιο σχολειο αλλα βρισκομαστε τα απογευματα...κανουμε διαφορα μαζι παμε για τρεξιμο βλεπουμε ταινιες και γενικα ειμαστε ολοι την ωρα μαζι...επισης οι γονεις μας μας αφηνουν παντου μαζι μεχρι οτι ωρα θελουμε και γνκ μας εμπιστευονται...παιδια δν ξρ τι να κανω πραγματικα...εντωμεταξυ μου πεταξε και αυτη οτι ξρ εγω θα ηταν πολυ ωραια αν ειχαμε σχεση γτ μου εχουν πει πολλα παιδια οτι ταιριαζουμε και γνκ οι γονεις μας μας αφηνουν παντου μαζι....παιδια βοηθηστε με πρωτη φορα νιωθω ετσι για καποια...και εχω παρατηρησει οτι δν ζηλευω καθολου ενω ζηλευω στις σχεσεις μου απλα θελω να ειναι ευτυχισμενη...και αμα γινει κατι δν θελω να χασουμε την φιλια μας γτ περναμε πλ ωραια ...αυτο απαντηστε δωστε μου συμβουλες...ευχαριστω

Φιλε την luciana την ρώτησες??? :P
ξέρει απο αυτά. Και αυτη κολλητό φίλο έχει και δεν θελει να τον χασει. Να δες

http://www.forums.gr/showthread.php?43820-%EF%F4%E1%ED-%EC%E5-%F4%EF%ED-%EA%EF%EB%EB%E7%F4%EF-%F0%E1%F2-%F3%F4%EF-%EA%F1%E5%E2%E1%F4%E9