PDA

Επιστροφή στο Forum : Υπάρχει αραγε βαθύτερη αιτία…που οι γυναικες νιωθουνε ενοχή για το σεξ;!

Ζορό
16-02-2012, 22:56
Και εαν στον αιωνα που μας περασε, παει στο καλο, πες ότι η γυναικα ητανε καταπιεσμενη – και να ήθελε η καημενη να πει ότι της αρεσει το σεξ – και τι δεν θα ακουγε! Θα την πετροβουλασανε! Οι αντρες της κλειστης τοπικης κοινωνιας θα της ‘βγαζανε το όνομα’, άσε που θα λερωνε την τιμή της οικογενειας!

Το παραδοξο όμως είναι, ότι ακομα και σημερα, την εποχή της ασυδοτης σεξουαλικης ζωής – της πληρης απελευθερωσης μεσω του Φεμινισμού – η ΓΥΝΑΙΚΑ συνεχίζει να νιωθει ενοχές επειδή κανει σεξ!
Ετσι, ουδεποτε η γυναικα θα μιλησει δημοσια για τις σεξουαλικες της προτιμησεις, φαντασιωσεις, εμπειριες! Το να ρωτησεις – ακομα και σημερα- μια γυναικα αν της αρεσει π.χ. ο στοματικος ερωτας – είναι ετοιμη να σου κανει μηνυση!
Που να ρωτησεις δηλ τα υπολοιπα – το λιγοτερο θα φας μια σφαλιάρα!

ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ;
Γιατι η Γυναικα να κουβαλαει ΕΝΟΧΕΣ μεσα της – και μαλιστα η σημερινη φεμινιστρια – 22 ετων γυναικα, που ουτε μπορει να φανταστει τι τραβουσανε οι γιαγιάδες μας τοσους αιωνες…

Μια 22χρονη φοιτητρια που μεγαλωσε στην μετα-μοντερνα Ελλαδα, στην οποια τα παντα επιτρεπονται!
Εξαλλου η ελληνικη Τηλεόραση συνέβαλε πληρως στην απολυτη σεξουαλική ελευθερια – ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ που καθιστα την ΓΥΝΑΙΚΑ ένοχη στο σεξ;!

Υποθετω το εξης – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΒΑΘΟΥΣ:
Η ενοχή της ότι ΔΕΝ ΑΓΑΠΑ!
Ότι ακριβως ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕΞ!
Ότι πρωτα θελει το ΣΕΞ και μετα ισως ερθει η αγαπη!

Μα μπορεις να βγεις να πεις ότι όταν γνωρισες το ‘αγορι’ σου – το πρωτο που ειδες πανω του ητανε το πεος του;
Ότι αν δεν ειχε πεος, σιγα μην του εδινες αξια; Ότι οση ωρα σου μιλουσε εκεινος στην καφετερια, περι διαφορων θεματων, εσυ μεσα σου σκεφτοσουνα μονο ένα πραγμα; Πότε θα ερθει εκεινη η 'ευλογημενη' στιγμη να πατε σπιτι του να τον ‘γλύψεις’;!

Αγαπη; Ποιος ήρθε;
Ερωτας; Τι είναι αυτό;
Μα μπορει μια γυναικα να τα παραδεχτει αυτά δημοσια; Οτι δεν την ενδιαφερει ουτε να τον αγαπησει ουτε να τον ερωτευθει! Πιο πολυ μαλλον την νοιαζει να την ΕΡΩΤΕΥΘΕΙ εκεινος, χα!

Ε, εκει ξεκινανε οι ΕΝΟΧΕΣ ΤΗΣ!

Να ενας πιθανος διαλογος δυο γυναικων:

«Μωρη, σε μενα μιλας τωρα! Ασε τους αντρες από εξω! Κοροιδευουμε εκεινους, θα κοροιδευόμαστε και μεταξυ μας;
Αν δεν ηθελες μωρη να πηδηχτεις μαζι του, θα τον αγαπουσες;
Όχι βεβαια! Πες μου ότι αγαπας το παιδι σου, να το δεχτω. Όχι όμως ότι αγαπας και τον συζυγο σου! Ο συζυγος δεν είναι κατι προς αγαπη! Είναι κατι προς εκμεταλλευση! Προς σιγουρια και ασφαλεια! Και είναι κατι για το πεος του – όχι όμωςγια ΑΓΑΠΗ και ερωτα, χα! Ας γελασω»!

Ετσι εξηγειται γιατι μια γυναικα με ΠΕΡΙΣΣΗ ευκολια μπορει να απορριψει έναν αντρα που την ερωτευθηκε μεχρι θανατου!
Ετσι εξηγειται γιατι μια γυναικα ανετα τα φτιαχνει με έναν ‘μαλάκα’ – μα στον αντρα δεν ζηταει τιποτα περισσοτερο από το πεος του!

Εξυπναδα; Ποιος ηρθε;
Πνευματικοτητα; Γνωσεις; Ευαισθητο χαρακτηρα; Τι είναι αυτά; Πολύ βαρετα μου ακουγονται –τουλαχιστον εμενα!

Συνεχεια του ανω διαλογου μεταξυ δυο γυναικων:
«Ποια αγαπη μωρη φιλεναδα; Εμενα κοροιδευεις; Καταρχην, την στιγμή που ειμαστε τοσο εγωιστριες, πλακα μου κανεις; Αγαπας κιολας; Μπορει ενας που είναι τοσο εγωιστης, ώστε ποτέ στην ζωή του δεν ζητάει συγγνωμη, ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ; Κοροιδεύουμε τους αντρες, κοροιδευομαστε και μεταξυ μας οι γυναικες;»!

Είναι τετοια η περιφρόνηση της γυνης κατά του αντρα – ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ουτε τα αυτονόητα!
Ότι π.χ. ο αντρας δεν είναι τοσο χαζουλης οσο τον περιγραφουνε στις συζητησεις τους, ότι ο αντρας εχει μυαλο, π.χ. στην επιστημη σε διαφορους τομεις επικρατουνε μονο οι αντρες!
ΕΚΕΙ ΑΥΤΗ! «Χαιβανι» τον ανεβαζει «χαζουλη» τον κατεβαζει!

Μα μπορεις ποτέ να αγαπας καποιον που τον θεωρεις ΗΛΙΘΙΟ;!

Να γιατι οι γυναικες ανταποκρινονται στο φλερτ σου, π.χ. στο γυμναστηριο, μονο εάν είναι εκεινη μονη της.
Διοτι συνηθως πηγαινει με την φίλη της!
Όταν είναι με την φιλη της, ουτε να σε φτυσει!
Όταν είναι μονη της, σε τρωει με τα ματια της! Γιατι αραγε;

Μα διοτι όταν είναι με την φιλη της, θα της πει η άλλη:
«Καλα μωρη, με αντρες ασχολεισαι; Με αυτά τα ζωα; Μωρη, παλι να πηδηχτεις θελεις; Αμ τι άλλο θα μπορουσες να θελεις από έναν αντρα, ε; Τι; Αγαπη; Χαχα! Εδώ γελαμε φιλεναδα! Σιγα μην θελεις αγαπη από αυτό το ζωον που λεγεται αντρας..πες ότι θελεις το πεος του μωρη, και ότι θελεις να σε κανει να νιωσεις μια φτηνη πορνη στο κρεβατι..εμενα κοροιδευεις φιλεναδα;»!

Τωρα εξηγουνται περισσότερα πραγματα!!!

Τώρα εξηγειται ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΙΩΘΟΥΝΕ ΕΝΟΧΕΣ ΣΤΟ ΣΕΞ!

Ακουω τις διαφωνίες σας

Ζορό

Mr. Iso
16-02-2012, 23:24
Πωωωωω αρχίσαμε πάλιιιιιι.. Φτου γμτ.:1:
Κ βγάλε τα χρώματα κ τα Size. Είναι ενοχλητικό στο διάβασμα (υπαρχει κ στους κανόνες).

Κ επίσης, αφού θέτεις τις ερωτήσεις, δίνεις κ τις (υποθετικές/φαντάστικές) απαντήσεις, εμάς γιατί μας ρωτάς??
Κ επίσης^2, ποτέ δεν μας είπες τλκ τι σου έχει συμβεί σε διαπροσωπικό/σεξουαλικό επίπεδο κ έγινες υπέρμαχος αυτών των απόψεων.. Για πεεεε..

Ζορό
16-02-2012, 23:25
Πωωωωω αρχίσαμε πάλιιιιιι.. Φτου γμτ...

Μίστερ Ισο,

γιατι ντρεπεσαι να παραδεχτεις οτι σας έλειψα τοσο καιρό;

Ζορό

Mr. Iso
16-02-2012, 23:35
Μίστερ Ισο,

γιατι ντρεπεσαι να παραδεχτεις οτι σας έλειψα τοσο καιρό;

Ζορό

Ναι ρε κ μας τρώγανε τα κάκαλα μας, γιατί δεν είχαμε κάποιον να μας τα σπάει. Μεγάλη ιδέα δεν έχεις για το εαυτό σου??

Κ επίσης μην τριπλάρεις, σε ρώτησα 2 πράγματα πιο πάνω..

Ζορό
16-02-2012, 23:37
Κ επίσης μην τριπλάρεις, σε ρώτησα 2 πράγματα πιο πάνω..

Μίστερ Ι.
πρώτα θα μου πεις εσυ που συμφωνείς και που διαφωνεις με το κειμενο μου, και μετα θα σου απαντησω οτι θελεις!

Ζορό

Mr. Iso
16-02-2012, 23:53
Μίστερ Ι.
πρώτα θα μου πεις εσυ που συμφωνείς και που διαφωνεις με το κειμενο μου, και μετα θα σου απαντησω οτι θελεις!

Ζορό

Σε όλα (διαφωνώ). Τα θεωρώ αποκυήματα της φαντασίας σου όσα παραθέτεις τόσο και τους διαλόγους/συμπεράσματα που αναφέρεις κ ο ίδιος ότι είναι υποθετικά (προσωπική σου υπόθεση που δεν στέκει), όσο κ τα αρχικά ερωτήματα/απόψεις που κ αυτά δεν στέκουν κ δεν στηρίζονται πουθενά. Τόσο απλά, τόσο ξεκάθαρα.
Απάντα τώρα κ εσύ..

Ζορό
16-02-2012, 23:59
Σε όλα (διαφωνώ)...

Μιστερ ΙΣΟ, ξεχασα!
Βλεπεις, λειπω και αρκετό καιρο απο το κανάλι!
Εσυ και το Δολλάριο ειστε οι Σούπερ γκομενοι! Εχετε οποια γυναικα γουσταρετε!

Το φλερτ για σας ειναι το μονο εύκολο! Τοσο εμφανίσιμοι τύποι που ειστε κιολας , να υποθεσω, ε;

Για να εχετε τετοια σιγουρια στις αποψεις σας πρεπει να ειστε σκετα κουκλιά!

1,85 ψιλοι, μελαχρινοι, πρασινο ματι, γυμνασμενους κοιλιακους - ρε παιδι μου ΑΝΤΡΑΣ με τα ολα του, σωστα;

ΑΦου ο Σφακιανάκης οταν εβγαλε το τραγουδι "μια ματια σου μονο φτάνει" εσενα και το Δολλαριο ειχε υποψιν!

Ριχνετε μια ματιά στις γυναικες και εκεινες πεφτουνε ξερες!
Αν μαλιστα της πείτε οτι καταγεστε και απο την καλαματα..εκει σας κανουνε αμεσως προταση γαμου, ετσι δεν ειναι;!

Τι να πει τωρα και ο ταλαιπωρος Ζορό απο την δικη του ζωη, σωστα;
Ολη μερα κρυμμενος πισω απο εναν υπολογιστή - άσε που δεν βλεπετε καθολου!

Δεν με λυπαστε καθολου;

Που με ρωτας και με ξαναρωτας τι εχω παθει στην ζωή μου, για να γραφω τετοια κειμενα;

Δεν με λυπασε;
Τι θελεις να σου πω ; Ε λοιπον θα σου πω την ΑΛΗΘΕΙΑ:

ποσο θα ηθελα Μρ Ισο να σου ομοιασω στην Εξωτερικη Εμφάνιση, ωστε και εγω να εχω οποια γυναικα γουσταρω στην ζωη μου!

Με ιδιαίτερη εκτίμιση
Ζορό

Υ.Γ.:
Μην ξεχνας οταν μιλας με τον Ζορό, δεν μιλας με κανεναν βλακα, οκ αγορακι;

Τα φτηνα κολπάκια σου οχι στον Ζορο, ενταξει μικρο αγορι;

Θελεις να σου πω δηλ αν ειχα π.χ. μια ερωτικη απογοητευση, για να καθεσαι μετα να με κοροιδευεις με τις ωρες;!

Τις ΠΟΥΣΤΙΕΣ σου οχι στον Ζορο, ενταξει ;

Moonbaby7
17-02-2012, 00:11
Ζορόόόό!!! :amour:Ομορφάάάάντραα μουουου!!Δε πειράζει,θα σου βάλω και σως για να γλιστράει!Πόσο μου έλειψες,ααααχχ!!Ένα ρίγος με διαπέρασε,με αιφνιδίασες παθιάρη σαλονικιέ!
Σαν κομήτης και πάλι.Για πάρτη σου το άσμα,θέλω να το χορέψουμε μαζί.

http://www.youtube.com/watch?v=LL2SV0pw_2w
Άρχισαv τα όργαvα vα παίζoυvε για σέvα
έβαλε τo σώμα σoυ φωτιά
όλα τα λoυλούδια μπρoς στα πόδια σoυ ριγμέvα
έκαψες κι απόψε μια καρδιά
όλα τα λoυλoύδια μπρoς στα πόδια σoυ ριγμέvα
έκαψες κι απόψε μια καρδιά.

Μια ματιά σoυ μόvo φτάvει αερoπλάvo vα με κάvει
έvα σoυ φιλί στo στόμα λιώμα vα με κάvει λιώμα.
Μια ματιά σoυ μόvo φτάvει αερoπλάvo vα με κάvει
έvα σoυ φιλί στo στόμα λιώμα vα με κάvει λιώμα.

Σφάλισε τα μάτια σoυ και χόρεψε για μέvα
κράτα με κovτά σoυ μια βραδιά
όλα μoυ τα όvειρα τα έκαvα με σέvα
κoίτα με μovάχα μια φoρά
όλα μoυ τα όvειρα τα έκαvα με σέvα
κoίτα με μovάχα μια φoρά.

Καληνύχτα :-)

TopGear
17-02-2012, 00:15
Θελεις να σου πω δηλ αν ειχα π.χ. μια ερωτικη απογοητευση, για να καθεσαι μετα να με κοροιδευεις με τις ωρες;!

[Zoro mode]Γιατί ντρέπεσαι; Σε forum είσαι. Τι πειράζει; Δηλαδή δε μπορείς να πεις την αλήθεια; Εσύ παρότρυνες τις γυναίκες να το κάνουν αυτό! Τώρα ΚΟΚΟΚΟ;

Α, γι'αυτό ο Ζορό είναι κομπλεξικός.

Υποθέτω θα αντιμετώπισε κάποια γυναίκα που τον πλήγωσε.

Άρα οι γυναίκες πίσω απ'τη μάσκα του φεμινισμού, είναι πολύ ΔΥΝΑΤΕΣ. Μα πώς είναι δυνατόν αυτό;

Συνεπώς, οι γυναίκες είναι το ΙΣΧΥΡΟ ΦΥΛΟ. Καλά τα έλεγε ο Ζορό. Οπότε, μπορούν και κάνουν τον άντρα ό,τι θέλουν.

Αλλά ο Ζορό είναι μάγκας και δεν την πατάει εύκολα, γιατί το'χει ψάξει το θέμα. Δεν είναι κανάς τυχαίος.

Δεν είναι σαν τις γυναίκες που πίσω από την οθόνη, συζητάνε για το σεξ όλη μέρα και για το πώς κοροϊδέψανε τους άντρες.

Αλλά στην ΚΟΙΝΩΝΙΑ, άμα τις δεις, νιώθουν ΕΝΟΧΗ που το κάνανε αυτό. Ενώ ο άντρας, ο αληθινός, ο Ζορό, ξέρει να τις ξεχωρίζει ποιες είναι και να τους συμπεριφέρεται ανάλογα.

Άντε, γιατί δεν έχουμε και κανάν τυχαίο εδώ μέσα. Μη σας πάρει και σας σηκώσει.

ΓΑΤΑΚΙΑ!

Όποιος μιλάει για το Ζορό, δε θα φοράει μάσκες, γιατί ο Ζορό, θα σας ξεσκεπάσει όλους. Και όλες. Δεν είναι χτεσινός, πολεμάει χρόνια τις γυναίκες και τις έχει μάθει. Οπότε αφήστε τις λαμογιές, γιατί θα χάσετε.

Μα δεν τον καταλαβαίνετε πια; Πόσο πιο απλά να σας τα πει; Μάθετε απ'αυτόν αγράμματοι!

Τέτοιο κόμπλεξ δε συναντάς εύκολα! Οι μαχητές της αλήθειας λοιδορούνται πολύ εύκολα. Δεν είναι επιφανειακοί σαν τις γυναίκες που κοιτάνε μόνο πόσο πιο ξεβράκωτες θα είναι, για να πάνε να ξεσκιστούν με τον πρώτο τυχόντα.

Άντε. Μη σας πάρει και σας σηκώσει.

http://www.youtube.com/watch?v=P0tCJX6FUTk

[/Zoro mode]

Moonbaby7
17-02-2012, 00:20
:Emoticon38::Emoticon38::Emoticon38::Emoticon38::E moticon38::Emoticon38: έχω φάει και κάτι κοψίδια,θα μείνω απόψε(Ζορό τα έφτιαξα με τα χεράκια μου,καθώς είμαι και χρυσοχέρα)

Τώρα τι είδα το [Ζορό Mode/],λυπήσου με :Emoticon38::Emoticon38:

Ζορό
17-02-2012, 00:20
[Zoro mode]Γιατί ντρέπεσαι; Σε forum είσαι. Τι πειράζει; Δηλαδή δε μπορείς να πεις την αλήθεια; Εσύ παρότρυνες τις γυναίκες να το κάνουν αυτό! Τώρα ΚΟΚΟΚΟ; [/Zoro mode]

Δηλ το θεμα του νηματος ειναι η όποια ερωτικη απογοητευση του Ζορό;

Δηλ για ολα φταιει η ερωτική χυλόπιτα που εφαγε ο Ζορό;

Ας πουμε, γιαυτο εχουμε οικονομικη κριση στην Ελλαδα;
ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΑΚΟΜΑ!

Δηλ υπαρχει αντρας που δεν εχει ερωτικη απογοητευση; Μαλιστα.

Αντιστροφα:
Δηλ οι γυναικες επιτηδες μοιραζουνε τις ερωτικες απογοητευσεις στους αντρες;

Αλλιως:

Δηλ οι γυναικες δεν εχουνε ποτε ερωτικες απογοητευσεις;

ναι, ε; Και τοτε γιατι υβριζουνε τους αντρες, π.χ. σαν γουρουνια;

Δηλ αν ειχανε και απογοητευσεις τοτε τι θα τους λεγανε;

Με αγαπη Top Gear!

Ελπιζω να μην ξυρισες ακομα το μουστακι σου!

Ζορό

Ζορό
17-02-2012, 00:22
... τα έφτιαξα με τα χεράκια μου,καθώς είμαι και χρυσοχέρα)

Μοονλαδυ, οτι και να γραψεις, δεν με ριχνεις!

Εκτος αν εισαι ελευθερη και θα ανεβεις Σαλονικη! :)

Εγω δεν θα μεινω ομως απόψε, λεω σε λιγο να βγω βολτα - μην μου την γκαντεμιασετε, οκ ;

Ζορό

Mr. Iso
17-02-2012, 00:26
Για να εχετε τετοια σιγουρια στις αποψεις σας πρεπει να ειστε σκετα κουκλιά!
1,85 ψιλοι, μελαχρινοι, πρασινο ματι, γυμνασμενους κοιλιακους - ρε παιδι μου ΑΝΤΡΑΣ με τα ολα του, σωστα;
ΑΦου ο Σφακιανάκης οταν εβγαλε το τραγουδι "μια ματια σου μονο φτάνει" εσενα και το Δολλαριο ειχε υποψιν!
Ριχνετε μια ματιά στις γυναικες και εκεινες πεφτουνε ξερες!
Αν μαλιστα της πείτε οτι καταγεστε και απο την καλαματα..εκει σας κανουνε αμεσως προταση γαμου, ετσι δεν ειναι;!
Κοίτα εκτός απο το ύψος, που το πηρα αλλού βέβαια (if you know what I mean ;-) ), στα άλλα περι εξωτερικής εμφάνισης έπεσες μέσα (ντάξει, οι κοιλιακοί λίγο έχουνε πέσει, αλλά τεσπα).
Επίσης ναι, όταν έλεγα στις Σαλονικιές τότε που βόλταρα στα μέρη σας, απο που είμαι πέφτανε ξερές. Λιώνανε ρε παιδί μου.
Επίσης, το θέμα του φλέρτ δεν έχει να κάνει με θέμα εμφάνισης αλλά με θέμα χαρακτήρα κ αυτοπεποίθησης. Άμα ξέρεις να μιλήσεις λίγο σοβαρά, να έχεις λίγο χιούμορ κ να πιστεύεις ότι αξίζειςτην κοπέλα που προσεγγίζεις, τότε μπορείς να φλερτάρεις. Αν το συντακτικό σου είναι επιπέδου νηπιαγωγίου, ή λες κουλαμάρες (καλή ώρα), ή πιστεύεις ότι δεν μπορείς να ρίξεις ούτε θηλυκιά γάτα, τότε το φλέρτ σου θα είναι αποτυχημένο πριν ακόμη ξεκινήσεις.

Τι να πει τωρα και ο ταλαιπωρος Ζορό απο την δικη του ζωη, σωστα;
Ολη μερα κρυμμενος πισω απο εναν υπολογιστή - άσε που δεν βλεπετε καθολου!
Δεν με λυπαστε καθολου;
Που με ρωτας και με ξαναρωτας τι εχω παθει στην ζωή μου, για να γραφω τετοια κειμενα;
Δεν με λυπασε;
Τι θελεις να σου πω ; Ε λοιπον θα σου πω την ΑΛΗΘΕΙΑ:
ποσο θα ηθελα Μρ Ισο να σου ομοιασω στην Εξωτερικη Εμφάνιση, ωστε και εγω να εχω οποια γυναικα γουσταρω στην ζωη μου!
Πέρα απο την ειρωνία στο που θες να μοιάσεις κλπ κλπ, πιστεύω ότι τα άλλα που λες έχουνε δόσεις αλήθειας. Όντως δλδ έχεις κολήσει πίσω απο τον υπολογιστή, όπως κ μέσα στο σπίτι κ στο περιβάλον της δουλειάς σου, κ δεν έχεις πραγματική επαφή με τον έξω κόσμο. Προσπαθείς αποστασιοποιημένα κ δογματικά να ερμηνεύσεις πράγματα που δεν καταλαβαίνεις. Κ αυτό δεν γίνεται.

Υ.Γ.:
Μην ξεχνας οταν μιλας με τον Ζορό, δεν μιλας με κανεναν βλακα, οκ αγορακι;
Τα φτηνα κολπάκια σου οχι στον Ζορο, ενταξει μικρο αγορι;
Τις ΠΟΥΣΤΙΕΣ σου οχι στον Ζορο, ενταξει ;

1, Μίλα κόσμια γιατί βλέπω το banhammer να έρχεται.
2. Αυτό το υποτιμιτικό/ειρωνικό προς εμέ, κόφτο όσο είναι νωρίς.
3. Δεν το θέλω για να σε κοροϊδεύσω, αλλά για να καταλάβω το ψυχοκοινωνικό σου υπόβαθρο. (Εκτός βέβαια κ αν με αναγκάσεις εσύ να το χρησιμοποιήσω με αντίστοιχη συμπεριφορά.)

Moonbaby7
17-02-2012, 00:27
Μοονλαδυ, οτι και να γραψεις, δεν με ριχνεις!

Εκτος αν εισαι ελευθερη και θα ανεβεις Σαλονικη! :)

Εγω δεν θα μεινω ομως απόψε, λεω σε λιγο να βγω βολτα - μην μου την γκαντεμιασετε, οκ ;

Ζορό

Όόόόχιιιιιι!Σε παρακαλώ!Εγώ που έψησα,μαγείρεψα έκανα μεζέδες,τα πάντα;;!!Μη μου το κάνεις αυτό!Μη φύγεις!Ξέρεις πόσο καιρό σε περίμενα;τόσο πάθος μαζεμένο για τον Ζορό.Και τώρα;:heartbroken:

Άντε καλά να περάσεις,αλλά από αύριο,μέσα,να συμμαζευόμαστε σιγά-σιγά.Δεν αγωνίστηκα εγώ για να σε πάρει άλλη!

Sharlin
17-02-2012, 00:30
Κατ΄ αρχήν που κολλάει το οτι η γυναίκα δε μιλάει δημόσια για τη σεξουαλική της ζωή με το οτι δεν μπορεί να αγαπήσει.... (κι όταν λέμε δημόσια τι εννοούμε???? όπου σταθεί κι όπου βρεθεί να λέει πως της αρέσει να τον τρώει?)

Εγώ πιστεύω οτι τίποτα απ τα δύο δεν ισχύει,η σύγχρονή γυναίκα μια χαρά μιλάει και μια χαρά απενεχοποιημένη είναι.... και ξέρει ν αγαπάει!
Τώρα αυτό με την καφετέρια που λες δε κατάλαβα γιατί είναι κακό?? κ γω όταν μου μιλάει κάποιος που μ' ενδιαφέρει σκέφτομαι πως θα είναι στο κρεβάτι,είναι κοινό μυστικό οτι σε μια γυναίκα πρώτα κάνεις έρωτα στο μυαλό της.... δλδ αν κάποιος σε ξενερώνει με τις απόψεις του ή τον τρόπο που σου μιλάει θα κάνεις έρωτα μαζί του???

Όλα αυτά που λες είναι πολύ γενικά και μπορούν να ειπωθούν άλλα τόσα γενικά... εσύ τι ακριβώς θες να μάθεις σε σχέση με τη γυναίκα,γιατί αυτά που λες δεν ισχύουν...

Mr. Iso
17-02-2012, 00:30
Όόόόχιιιιιι!Σε παρακαλώ!Εγώ που έψησα,μαγείρεψα έκανα μεζέδες,τα πάντα;;!!Μη μου το κάνεις αυτό!Μη φύγεις!Ξέρεις πόσο καιρό σε περίμενα;τόσο πάθος μαζεμένο για τον Ζορό.Και τώρα;:heartbroken:

Άντε καλά να περάσεις,αλλά από αύριο,μέσα,να συμμαζευόμαστε σιγά-σιγά.Δεν αγωνίστηκα εγώ για να σε πάρει άλλη!

http://www.meh.ro/wp-content/uploads/2010/10/meh.ro5722.jpg

Moonbaby7
17-02-2012, 00:33
http://www.meh.ro/wp-content/uploads/2010/10/meh.ro5722.jpg

:Emoticon38::Emoticon38::Emoticon38: Ok θα κάνω πίσω,αλλά θα προσπαθήσω,βλέπεις πάθος είναι αυτό δε γίνεται να συμμαζευτεί.Άντε χαιρετώ.

Mr. Iso
17-02-2012, 00:44
[Zoro mode]
.........................................
[/Zoro mode]
μλκ ακόμη κλαίω απο τα γέλια.. θεός ρε, θεός..:crying_on_floor::crying_on_floor::crying_on _floor:

Κατ΄ αρχήν που κολλάει το οτι η γυναίκα δε μιλάει δημόσια για τη σεξουαλική της ζωή με το οτι δεν μπορεί να αγαπήσει.... (κι όταν λέμε δημόσια τι εννοούμε???? όπου σταθεί κι όπου βρεθεί να λέει πως της αρέσει να τον τρώει?)

Εγώ πιστεύω οτι τίποτα απ τα δύο δεν ισχύει,η σύγχρονή γυναίκα μια χαρά μιλάει και μια χαρά απενεχοποιημένη είναι.... και ξέρει ν αγαπάει!
Τώρα αυτό με την καφετέρια που λες δε κατάλαβα γιατί είναι κακό?? κ γω όταν μου μιλάει κάποιος που μ' ενδιαφέρει σκέφτομαι πως θα είναι στο κρεβάτι,είναι κοινό μυστικό οτι σε μια γυναίκα πρώτα κάνεις έρωτα στο μυαλό της.... δλδ αν κάποιος σε ξενερώνει με τις απόψεις του ή τον τρόπο που σου μιλάει θα κάνεις έρωτα μαζί του???

Όλα αυτά που λες είναι πολύ γενικά και μπορούν να ειπωθούν άλλα τόσα γενικά... εσύ τι ακριβώς θες να μάθεις σε σχέση με τη γυναίκα,γιατί αυτά που λες δεν ισχύουν...
Είσαι καινούργια κ δεν ξέρεις δυστυχώς. Μελέτησε πρώτα την Προαπαιτούμενη Βιβλιογραφία (http://www.forums.gr/showthread.php?40650-%D4%E1-quot-%E1%E9%F3%F7%F1%FC%EB%EF%E3%E1-quot-%EA%E1%F4%DC-%F4%E7%ED-%C5%F1%F9%F4%E9%EA%DE-%D0%F1%DC%EE%E7-%F4%EF-%F5%F0%EF%F3%F5%ED%E5%DF%E4%E7%F4%EF-%EA%F1%DC%E6%E5%E9-%E3%E9%E1-%F4%E7%ED-%C1%EB%E7%E8%E5%E9%E1%21). :p

:Emoticon38::Emoticon38::Emoticon38: Ok θα κάνω πίσω,αλλά θα προσπαθήσω,βλέπεις πάθος είναι αυτό δε γίνεται να συμμαζευτεί.Άντε χαιρετώ.

Εεεετσι μπράβοοο. :spank::cop::p

Sharlin
17-02-2012, 00:52
Εννοείς να διαβάσω 93 σελίδες όπου η κάθε απάντηση είναι ολόκληρη έκθεση τέτοια ώρα κ μετά απο τόσο φαϊ απόψε.... προτιμώ να πέσω απ τον 6ο...!

TopGear
17-02-2012, 01:50
Ο Ζορό τις Απόκριες, τη βγάζει τη μάσκα.

Με αυτόν τον τρόπο μασκαρεύεται και παίρνει την εκδίκησή του από ανυποψίαστες γυναίκες.

Παρακάτω τον βλέπουμε επί τω έργω:

Σε στιγμιότυπο:
http://4.bp.blogspot.com/-F_v35VwtfeU/TxQFWF6WnbI/AAAAAAAACo8/dW1GebKksnM/s400/F1A59C602C5E2A846E22D5_Large.jpg

Αλλά και σε βίντεο:

http://www.youtube.com/watch?v=tWVoigy5AY4

Καλά της έκανες της βρώμας Ζορέ. Άντε, γιατί πολλούς άντρες είχε "συλλάβει".

Ζορό
17-02-2012, 03:41
Κατ΄ αρχήν που κολλάει το οτι η γυναίκα δε μιλάει δημόσια για τη σεξουαλική της ζωή με το οτι δεν μπορεί να αγαπήσει.... Εγώ πιστεύω οτι τίποτα απ τα δύο δεν ισχύει,η σύγχρονή γυναίκα μια χαρά μιλάει και μια χαρά απενεχοποιημένη είναι.... και ξέρει ν αγαπάει!...κ γω όταν μου μιλάει κάποιος που μ' ενδιαφέρει σκέφτομαι πως θα είναι στο κρεβάτι,είναι κοινό μυστικό οτι σε μια γυναίκα πρώτα κάνεις έρωτα στο μυαλό της.... δλδ αν κάποιος σε ξενερώνει με τις απόψεις του ή τον τρόπο που σου μιλάει θα κάνεις έρωτα μαζί του???... εσύ τι ακριβώς θες να μάθεις σε σχέση με τη γυναίκα,γιατί αυτά που λες δεν ισχύουν...

Αξιότιμη κυρία sharlin,

αφου λοιπον μιλας ελευθερα για το σεξ - και ενα παραπανω οταν σε καλυπτει η ανωνυμια ενος ψευδώνυμου και του ιντερνετ -

για πες μας λοιπον: Σου αρεσει να γλυφεις τον πουτσο;
!

Εσυ οταν βρισκεσαι με εναν αντρα για ραντεβου, και εκεινος σου μιλαει για διαφορα άλλα θεματα, εσυ σκεφτεσαι δηλ μεσα σου:

"αραγε, τον εχει μεγαλο; Αραγε, ποσο βαθια μπορει να τον χωσει στην κωλοτρυπιδα μου";

Και εν πασι περιπτωση:

Αφου τα σκεφτεσαι ολα αυτα - και δικαιωμα σου - γιατι οταν σου προτεινει να πατε ή σπιτι σου ή σπιτι του να βγαλετε τα ματια σας ...εσυ κανεις την δυσκολη;

Ζορό

Υ.Γ.:

Επισης κ. Σαρλιν,

και στα υπολοιπα ειμαι λαθος; Αντε στα σεξουαλικα, πες οτι κανω λαθος.

Δηλ οι γυναικες οταν κανουνε λαθος ζητανε εύκολα συγγνωμη;

ή μαλλον ειναι ικανες να σε κανουνε να παθεις εγκεφαλικο, και εκεινες να συνεχιζουνε να λενε τα δικα τους;

Υπαρχει ΑΓΑΠΗ σημερα ; Αγαπανε οι γυναικες τους αντρες;

ΑΚΟΥΩ

$s1
17-02-2012, 11:40
Αξιότιμη κυρία sharlin,

αφου λοιπον μιλας ελευθερα για το σεξ - και ενα παραπανω οταν σε καλυπτει η ανωνυμια ενος ψευδώνυμου και του ιντερνετ -

για πες μας λοιπον: Σου αρεσει να γλυφεις τον πουτσο;
!

Εσυ οταν βρισκεσαι με εναν αντρα για ραντεβου, και εκεινος σου μιλαει για διαφορα άλλα θεματα, εσυ σκεφτεσαι δηλ μεσα σου:

"αραγε, τον εχει μεγαλο; Αραγε, ποσο βαθια μπορει να τον χωσει στην κωλοτρυπιδα μου";

Και εν πασι περιπτωση:

Αφου τα σκεφτεσαι ολα αυτα - και δικαιωμα σου - γιατι οταν σου προτεινει να πατε ή σπιτι σου ή σπιτι του να βγαλετε τα ματια σας ...εσυ κανεις την δυσκολη;

Ζορό

Αντε παλι...Το να της αρεσει το sex, δεν σημαινει οτι της αρεσει με ολους. Μπορει σε καποιον να αρεσει της αρεσει να παιρνει πιπα, σε καποιον αλλο να μην θελει να πλησιασει. Επισης ασε αυτα περι ανωνυμια...Οπως λενε "δασκαλε που διδασκες και λογο δεν εκρατεις".

Το να σκεφτει το sex οταν μιλαει με καποιον ειναι λογικο, το να σκεφτεται ΜΟΝΟ το sex, δεν ειναι. Και απ την αλλη, πιστευεις οτι αυτος που μιλαει μαζι της το σκεφτεται λιγοτερο?

Αν λοιπον μια γυναικα σκεφτεται μονο αυτα, τι σε κανει να πιστευεις οτι θα κανει τη δυσκολη? Αυτο συμβαινει συνηθως οταν θελει σχεση, και οχι μονο sex, και ειναι κατα την γνωμη μου λαθος. Δεν λεω οτι πρεπει να πηγαινει με καποιον μολις βγει μαζι του, αλλα οταν το νοιωθει...Το να εχεις προγραμμα, στο 1 ραντεβου αυτο, στο 2ο το αλλο κλπ ειναι χαζο.

Επισης, μολις ειδα τον Ψωμιαδη... Ζορο + Θεσσαλονικη = ?

@Moonbaby: Καταλαβαινω οτι κανεις πλακα, αλλα αν αρχισει παλι...

Sharlin
17-02-2012, 11:46
Έχω απαντήσει ήδη σε μια ερώτηση για το στοματικό και έχω ανοίξει και θέμα για το σεξ σε αυτή την ενότητα,οπότε είναι περιττό να ξαναπαντήσω εδώ.....
Απλά σκέφτομαι αν κάνει έρωτα με τον ίδιο τρόπο που χειρίζεται το λόγο..... και αν με καλύπτει ή μου αρέσει γιατί να μη πάω σπίτι του?
Ακόμα δε καταλαβαίνω που θες να εστιάσεις πάντως....

Υ.Γ. μια γυναίκα που είναι 22 χρονών όπως λες στο παράδειγμά σου μπορεί να την φλερτάρουν στο δρόμο,στη σχολή,στη δουλειά,στο καφέ,στο σινεμά,στο μπαρ... ακόμα κι αν μιλήσει με κάποιους απ αυτούς απο ευγένεια ή απο περιέργεια ή απο αρχικό ενδιαφέρον δε σημαίνει οτι θέλει να κάνει έρωτα με όλους αυτούς,μπορεί με κάποιους να κάνει κ άλλους να τους απορρίψει.

Ζορό
17-02-2012, 11:51
Έχω απαντήσει ήδη σε μια ερώτηση για το στοματικό και έχω ανοίξει και θέμα για το σεξ σε αυτή την ενότητα,οπότε είναι περιττό να ξαναπαντήσω εδώ.....

Βρε ευλογημενη, μολις εκανα μια προσθηκη στο άνω σχολιο ...πότε προλαβες και απαντησες;
Διαβασε και την προσθηκη σε παρακαλω! :)

Επισης μπορεις να δωσεις την διεύθυνση απο το θεμα που ανοιξες;

Βρε καλο κοριτσι,
εγραψα εγω πουθενα, να μην πας σπιτι του, αν σου αρεσει;

ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΓΡΑΨΑ: αφου γουσταρεις, γιατι μετα του κανεις την δυσκολη; ΑΦου μεσα σου σκεφτοσουνα ολη την ωρα 'το σεξ' - γιατι μετα το παιζεις κινεζα;

Καλο κοριτσι,
εισαι Ελληνιδα;
Σε ρωταω, διοτι μια φορα μιλουσα με μια αλλοδαπη, και το κοριτσι δεν με καταλαβαινε οχι επιτηδες, αλλα γιατι δεν καταλαβαινε καλα ελληνικα!

Εγραψα εγω πουθενα, οτι μια 22χρονη φοιτητρια, αν ανταποκριθει στο φλερτ απο ευγένεια, οτι αυτο συνεπαγεται οτι πρεπει σωνει και καλα να κανει ερωτα με τον αντρα αυτον;

ΠΑΝΤΩΣ, αν προσπαθησεις να με δεις με καλο ματι - πιστευω θα κανουμε ομορφη ανταλλαγη αποψεων!

Ζορό

Sharlin
17-02-2012, 12:14
Όλα αυτά που λες είναι γενικά,δλδ δεν έχουν όλες οι γυναίκες τον ίδιο εγωισμό,κάποιες ζητάνε συγνώμη άλλες σε φέρνουν στα όρια σου,το ίδιο κ με την αγάπη άλλες αγαπάνε άλλες οχι κτλ

Ελληνίδα είμαι αλλά έχω την αίσθηση οτι τώρα κάπως τα γυρνάς....

Ζορό
17-02-2012, 12:21
...Ελληνίδα είμαι αλλά έχω την αίσθηση οτι τώρα κάπως τα γυρνάς....

1. Που τα γυρνάω; Γινε πιο σαφής!

2. Αν ειχες μελετησει λιγο τα νήματα του Ζορό θα ηξερες οτι το τελευταιο που μπορεις να τον κατηγορησεις ειναι οτι 'ξαφανιζεται οταν δεν τον συμφερει' και τα 'γυρίζει οπως τον συμφερει'!

Αν εχουνε φαγωθει εναντιον μου ειναι ακριβως επειδή μενω ΠΙΣΤΟΣ στην γραμμή μου!

3. Οι γυναικες λοιπον, σε μεγαλη πλειοψηφια, οταν φταινε, λενε π.χ. στους γονεις τους ή στο αγορι τους:
"Εδω φταιω", "εδω εχετε δικαιο, λαθος μου" ;

4. Η αγαπη, αγαπανε οι γυναικες;
μαλιστα.
Αγαπανε καποιον που τον θεωρουνε 'γουρουνι' και 'χαζουλη'; Μαλιστα.
Αγαπανε καποιον που δεν υπαρχει; Μα εγω ακουω οτι αντρες τελος, ερωτας τελος, δεν υπαρχουνε άλλο αντρες.
Αγαπανε καποιον που ειναι δειλος να φλερταρει; Οι αντρες δεν προσεγγιζουνε πια μια γυναικα, φοβουνται!

ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΑΠΑΤΕ οταν περισσότερο ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ τον άλλον, παρα να εκτιμησητε τον οποιον χαρακτηρα του;

Και οταν λες καλο κοριτσι ΑΓΑΠΗ, τι εννοεις;

Να εχεις αλλοθι για να κανεις σεξ;

Διοτι καποια βιβλια γραφουνε οτι η ΑΓΑΠΗ ειναι ΜΙΑ και ΑΙΩΝΙΑ!

Σε ρωτω λοιπον:

Δικαιουμαι εγω, καθε μηνα να πηδαω αλλη γκομενα...και να λεω απο πανω οτι τις αγαπαω;!
Ε τοτε, βρηκα το τελιο αλλοθι, δεν νομιζεις;

Σε ακουω λοιπον

Ζορό

Υ.Γ.:
Επισης σε παρακαλεσα να μου δωσεις την διευθυνση απο το νήμα που ανοιξες, για να ριξω μια ματια - ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ με διαβαζεις στα ΓΡΗΓΟΡΑ ....

Ζορό
17-02-2012, 12:45
Σαρλιν,

να τα προηγουμενα μου νήματα - ετσι για να παρεις μια μικρή ιδεα:
Τα "αισχρόλογα" κατά την Ερωτική Πράξη - το υποσυνείδητο κράζει για την Αληθεια! (http://www.forums.gr/showthread.php?40650-Τα-quot-αισχρόλογα-quot-κατά-την-Ερωτική-Πράξη-το-υποσυνείδητο-κράζει-για-την-Αληθεια!)

http://www.forums.gr/showthread.php?40650-Τα-quot-αισχρόλογα-quot-κατά-την-Ερωτική-Πράξη-το-υποσυνείδητο-κράζει-για-την-Αληθεια!

και το :
Πως εξηγειται το 'σκότος' στο μυαλο του ανθρωπου; (http://www.forums.gr/showthread.php?39926-Πως-εξηγειται-το-σκότος-στο-μυαλο-του-ανθρωπου)

http://www.forums.gr/showthread.php?39926-Πως-εξηγειται-το-σκότος-στο-μυαλο-του-ανθρωπου

$s1
17-02-2012, 13:16
Αν εχουνε φαγωθει εναντιον μου ειναι ακριβως επειδή μενω ΠΙΣΤΟΣ στην γραμμή μου!

Μπα, μαλλον γιατι παραποιεις τα λεγομενα των αλλων...

3. Οι γυναικες λοιπον, σε μεγαλη πλειοψηφια, οταν φταινε, λενε π.χ. στους γονεις τους ή στο αγορι τους:
"Εδω φταιω", "εδω εχετε δικαιο, λαθος μου" ;

Πως ειναι οι αντρες διαφορετικοι σε αυτο? Ειναι αναλογα με τον ανθρωπο, οχι το φυλο, το ποσο πεισματαρης και περιφανος ειναι καποιος.

4. Η αγαπη, αγαπανε οι γυναικες;
μαλιστα.
Αγαπανε καποιον που τον θεωρουνε 'γουρουνι' και 'χαζουλη'; Μαλιστα.
Αγαπανε καποιον που δεν υπαρχει; Μα εγω ακουω οτι αντρες τελος, ερωτας τελος, δεν υπαρχουνε άλλο αντρες.
Αγαπανε καποιον που ειναι δειλος να φλερταρει; Οι αντρες δεν προσεγγιζουνε πια μια γυναικα, φοβουνται!

Αν ο αλλος ειναι γουρουνι ή χαζος, γιατι να τον αγαπησει καποια? Αν καποιος δεν φλερταρει πως θα γνωρισει καποια? Μην πεις παλι οτι οι γυναικες λενε "ολοι οι αντρες ειναι αυτο η το αλλο", αυτα ειναι ηλιθιες γενικοτητες. Αφου σου αρεσουν τοσο οι γενικοτητες, φανταζομαι εχεις ακουσει και αυτο που λεει: "Ολοι οι αντρες ειναι μαλακες και ολες οι γυναικες πουτανες". Συμφωνα με την λογικη σου λοιπον, γιατι οι αντρες να αγαπησουν μια πουτανα? Καταλαβαινεις τωρα σε τι ερωτησεις περιμενεις απαντηση?

ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΑΠΑΤΕ οταν περισσότερο ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ τον άλλον, παρα να εκτιμησητε τον οποιον χαρακτηρα του;

Και οταν λες καλο κοριτσι ΑΓΑΠΗ, τι εννοεις;

Να εχεις αλλοθι για να κανεις σεξ;

Διοτι καποια βιβλια γραφουνε οτι η ΑΓΑΠΗ ειναι ΜΙΑ και ΑΙΩΝΙΑ!

Σε ρωτω λοιπον:

Δικαιουμαι εγω, καθε μηνα να πηδαω αλλη γκομενα...και να λεω απο πανω οτι τις αγαπαω;!
Ε τοτε, βρηκα το τελιο αλλοθι, δεν νομιζεις;

Εσυ εχεις εκτιμησει τον χαρακτηρα απ ολες οσες εχεις πηδηξει? Τι εννοεις οταν λες αγαπη? Ποτε εμπλεξε η sharlin την αγαπη με το με ποιον παει?

Το "τελειο αλλοθι" που κολλαει? Γιατι να θελει καποιος αλλοθι για να κανει sex?

Ζορό
17-02-2012, 13:22
Το "τελειο αλλοθι" που κολλαει? Γιατι να θελει καποιος αλλοθι για να κανει sex?

Δολλάριο,

ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ! ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΟΡΘΙΟΣ!

Εχω ανοιξει 3 νηματα

Εχω πανω απο 2.000 σχόλια...

ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΨΑΧΝΟΥΜΕ!

Μια γυναικα, για να κανει σεξ - αν δεν θελει να θεωρηθει πουτανα, τοσο απο την κοινωνια στην οποια ζει, οσο απο την ενοχη συνειδηση της, πρεπει να πεισει τον εαυτο της οτι αγαπησε αυτον με τον οποιον γαμηθηκε!

ΠΑλληκαρι μου...
οτι και να σου πω, θα παει χαμενο!

ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ: ΠΟιος σε καταντησε ετσι;

Ποιο συστημα εκπαιδευσης;

μεγαλωσες επι ΠΑΣΟκ, Συριζα και ΚΚΕ!

Μακρια απο την Εκκλησια και την ορθοδοξια, διοτι η Εκκλησια ειναι λαθος και η Ορθοδοξια ειναι ενα παραμυθι!

ΤΟΤΕ, επι ΠΑΣΟΚ και ΑΡΙΣΤΕΡΑ πως ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΣ ΕΤΣΙ;

Γιατι επι ΠΑΣΟΚ και ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΟΥ Και τελος η ΕΛΛΑΔΑ;

Μετα τιμής
Ζορό

$s1
17-02-2012, 13:34
Μια γυναικα, για να κανει σεξ - αν δεν θελει να θεωρηθει πουτανα, τοσο απο την κοινωνια στην οποια ζει, οσο απο την ενοχη συνειδηση της, πρεπει να πεισει τον εαυτο της οτι αγαπησε αυτον με τον οποιον γαμηθηκε!

Δεν τα βλεπουν ολοι ετσι, αλλα δεν θες να το καταλαβεις....

Οπως και να χει, πες μου κατι αλλο. Τι ειναι αυτο που θες εσυ? Μια γυναικα να κοιμαται με καποιον μονο μετα που ειναι σιγουρη οτι τον αγαπαει και να εχει οσο λιγοτερους συντροφους μπορει, η να σταματησει να κρυβεται πισω απο αγαπες και ερωτες και να κανει οτι θελει στο κρεβατι της? Ρωταω, γιατι φαινεται οτι υποστηριζεις και τα δυο, ισως χωρις να το καταλαβαινεις κιολας...

Ζορό
17-02-2012, 13:42
...Τι ειναι αυτο που θες εσυ? Μια γυναικα να κοιμαται με καποιον μονο μετα που ειναι σιγουρη οτι τον αγαπαει και να εχει οσο λιγοτερους συντροφους μπορει, η να σταματησει να κρυβεται πισω απο αγαπες και ερωτες και να κανει οτι θελει στο κρεβατι της? ...

Δολλάριο,
βλεπεις οτι εαν θελεις, μια χαρα καταλαβαινεις τον 'θειο' Ζορό;

Μαλλον επρεπε πρωτα να σου βρισω την ΑΡιστερα, για να παρει μπρος το μυαλουδακι σου!

Αυτο ακριβως θελω! ΤΑ ΑΚΡΑ!

ΑΝΤΕΧΕΤΕ; Προχωραμε! Δεν αντεχετε; Αντε στο καλο και να πατε να πλυνετε κανενα πιατο!
--------------------

Αυτο που με ενοχλει, και ΟΧΙ μονο στο θεμα της σεξολογιας, αλλα και του φεμινισμου, αθεισμου, κουμουνισμου κλπ

ειναι Η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ!

Δεν ξερω γιατι, αλλα ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ την υποκρισια - και την ΠΟΛΕΜΩ όπου και αν την εχω συναντησει!

Πιστεψε με Δολλάριο, σε θεολογικους μου διαλογους ειμαι ακομα ΠΙΟ ΑΥΣΤΗΡΟΣ !!! Εκει να δεις τον Ζορό και να τρομάξεις!

-----------------------------------

Αν μια γυναικα, αποφασισει, εν γνωση της και με απολυτη συνεπεια των ευθυνων της, να ζησει μια 'αναλαφρη' και 'ασωτη' ζωή - ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΤΗΣ!
Εχω ξαναγραψει: εχω φιλη μου πορνη....με την οποια κανουμε και γαμώ τους διαλογους!

Αυτο που 'σιχαινομαι' ειναι η ΥΠοκρισια!

Να βαπτιζουμε το κρεας ψαρι και να τρωμε αφοβα!
να λεμε: "εγω καλε δεν ειμαι σαν τις αλλες"!
Να ισχυριζεται μια μοντερνα γκομενα: "εγω ειμαι πιστη στο αγορι μου, ομως γιατι οι υπολοιποι αντρες δεν με φλερταρουνε;" - Α, τοσο πιστή εισαι;
Να καμαρωνεις ποσο πολυ αγαπας - και να εχεις στο ενεργητικο σου καμια πενηνταρια σχεσεις και αγαπητικους, ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ - χαζος ειμαι;

κλπ κλπ
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ, νεαρη φοιτητρια εδω μεσα να ουρλιαζει "Γιατι ο ΘΕός λειε οτι το θηλυκο που γεννιεται ειναι βρωμικο;" - και το ιδιο βραδυ να ζητιανευει στο αγορι της: "Πες μου οτι ειμαι μια ΒΡΩΜΙΚΗ ΠΟΥΤΑΝΑ! Πες το, αλλιως θα θυμωσω πολυ και μπορει να φυγω απο την σχεση μας..θα ψαξω να βρω αλλον"!

ΔΟλλάριο,

αρχιζεις και με καταλαβαινεις λιγο, ή απλα σπας τον χαβαλε σου και σε εχουνε βαλει να αντιστρεφεις οτι γραφω;

Ζορό

$s1
17-02-2012, 14:38
Για την αριστερα πες οτι θες, δεν με νοιαζει, οπως και για την δεξια, το κεντρο, το πασοκ, την νεα δημοκρατια, το κκε και ολα αυτα. Οι μονες δυο ενοτητες στο site που κοιταω ειναι αυτη και αυτη της σχολης μου, δεν ασχολουμε με το τι γινεται αλλου.

--

Δηλαδη ειναι ολα η ασπρο η μαυρο? Ή πουτανα ή μια σχεση και τελος? Οχι, δεν αρχιζω να σε καταλαβαινω ακομα δυστυχως...

Το τι κανει η συγκεκριμενη φοιτητρια στο κρεβατι πως το ξερεις με τοση σιγουρια? Ακομα και αν το κανει αυτο, μπορει καποιες μερες να εχει προστυχη διαθεση, καποιες αλλες ρομαντικη κλπ. Τη σημασια εχει αυτο?

Sharlin
17-02-2012, 16:37
Κύριε Ζορό
Επανήλθα,έπρεπε να φύγω πριν και απάντησα βιαστικά. Το θέμα μου είναι αυτό http://www.forums.gr/showthread.php?41156-%C1%ED%E5%EE%DF%F4%E7%EB%EF-%F3%E5%EE!

Δε καταλαβαίνω γιατί η γυναίκα χρειάζεται άλλοθι για να κάνει σεξ? Ποία κοινωνία θα την πει "πουτάνα" αυτή που της δίνει 400Ε μισθό και όταν πάει στο σουπερ μάρκετ μπορεί να αγοράσει μόνο γιαούρτι και παξιμάδια για να ζήσει? Ή μήπως η διεφθαρμένη εκκλησία θα κρίνει την σεξουαλική μου ζωή? Αυτά τα πράγματα είναι ξεπερασμένα, δε στέκουν.

Όσο αναφορά την αγάπη, εσύ καθιστάς την κάθε γυναίκα ανίκανη να αγαπήσει απο που κι ως που? δλδ αν μια γυναίκα έχει πάει με έναν γιατί έχει αγαπήσει μόνο έναν,ή έχει πάει με πέντε και έχει αγαπήσει έναν,ή έχει παει με δεκαπέντε και δεν έχει αγαπήσει κανέναν,είναι μεμπτό? και ποίος το κρίνει αυτό? Όταν κάποιος ερωτεύεται και κάνει σεξ όταν φύγει ο έρωτας δε μπορεί να χωρίσει?

Μην τσουβαλιάζεις τους ανθρώπους με αυτόν τον τρόπο,όπως ο άντρας έτσι κι η γυναίκα... συναντάς συμπεριφορές και συμπεριφορές.ανθρώπους κι ανθρώπους....

Ζορό
17-02-2012, 17:07
Για την αριστερα πες οτι θες, δεν με νοιαζει, οπως και για την δεξια, το κεντρο, το πασοκ, την νεα δημοκρατια, το κκε και ολα αυτα. Οι μονες δυο ενοτητες στο site που κοιταω ειναι αυτη και αυτη της σχολης μου, δεν ασχολουμε με το τι γινεται αλλου.

Να τι εννοώ Δολλάριο οταν λεω οτι δεν εισαι ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗΣ.
Μην το παρεις αυτό σαν κατηγορία!
Απλα μια διαπιστωση!
Με αγαπη στο λεω, οσο και να σου φαινεται παραξενο!
Δες με λιγο με καλο ματι, και ισως καταλαβεις τι θελω να σου πω!

ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ να εχεις την ευκαιρια να ΑΚΟΥΣΕΙΣ μια διαφορετικη αποψη! ΣΥΓΓΝΩΜΗ, αλλα τους υπολοιπους, οπως τον Μρ. ΙΣΟ, οπως τον TopGear κλπ θα τους φας μια ζωη στην ΜΑΠΑ - εμενα δεν θα με εχεις παντα εδω στο Ιστολογιο!
ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙΣ, και παλι με αγαπη στο λεω!

ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣ: "Ναι ρε Ζορό, δεν εχεις και τοσο αδικο γαμωτο!
Αληθεια...επι του Αθεου ΠΑΣΟΚ δεν ηρθε η καταστροφη της Ελλαδος;
ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟΤΕ"!

Για να μην γραψεις κατι τετοιο, και φυσικα να μην δωσεις λιγο δικαιο σε μενα, ΣΚΑΡΦΙΣΤΗΚΕΣ οτι ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ!

Που βεβαια, αυτό ειναι άλλο μεγαλο θεμα, κατα ποσο ενας νεαρος ανθρωπος, φοιτητης, με ολο το μελλον μπροστα του, που το παιζει ωριμος και ειδήμων...ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΓΝΟΙΑ!

Δεν σου ειπα να βγεις στους δρομους να κολλας αφισες, ουτε να υποστηριζεις καποιον, δεν γινεται ομως σημερα να δηλωνεις ΑΓΝΟΙΑ!

Δηλαδη ειναι ολα η ασπρο η μαυρο? Ή πουτανα ή μια σχεση και τελος? Οχι, δεν αρχιζω να σε καταλαβαινω ακομα δυστυχως...Ακομα και αν το κανει αυτο, μπορει καποιες μερες να εχει προστυχη διαθεση, καποιες αλλες ρομαντικη κλπ. Τη σημασια εχει αυτο?

Εγω κύριε Δολλαριο, μπορω την μια μερα να ειμαι ηθικολογος και την άλλην μερα παιδεραστης;
Εγω μπορω εξω στην κοινωνια να το παιζω κυριος και μολις μπω στο σπιτι μεσα να σαπιζω την γυναικα μου στο ξύλο;

Άλλο αν μια γυναικα με τον συζυγο της, θελει να παιξει διαφορους ρολους στο σεξ!
Εννοειται οτι ειναι λογικο και επομενο και η ποικιλία κανει καλο!

Εσυ ομως τι ερχεσαι και μας λες δηλαδη;

Η Γυναικα που εχτες στο επαιζε ΠΟΥΤΑΝΑ σημερα εχει δικαιωμα να στο παιζει παρθενα;

Η γυναικα, που μεχρι εχτες την πηδηξε ολο το εξαμηνο, απο σημερα εχει το δικαιωμα να στο παιζει 'μην τολμησεις και με κοιταξεις, θα σου σπασω τα μουτρα, δεν ξερεις τι ηθικο κοριτσι ειμαι εγω";

ΔΗΛ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΔΟΛΛΑΡΙΟ, οτι αυτο που ΧΤΥΠΑΩ εγω δεν ειναι τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του - αλλα χτυπαω την ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ;!

ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ, με τοσο ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΤΕ να ΕΧΕΤΕ, ΠΩΣ ΠΕΡΝΕΤΕ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΣΑΣ;
Εδω δεν καταλαβαινετε απλα ΕΛΛΗΝΙΚΑ -σε βαθμο να χρειαζεται να σας ρωταω διακριτικα: "Συγγνωμη, εισαι Ελληνας ή μηπως εισαι φοιτητες αλλοδαπος στην Παντειο;"!

Ζορό

Υ.Γ.:
ΕΠισης ακομα δεν απαντησες, αν τουλαχιστον ΔΙΑΚΡΙΝΕΙΣ μια αντιφαση στην κοπελα, που ενω ουρλιαζει: γιατι ο Θεός επλασε την Γυναικα βρωμικη ρε, το βραδυ παρακαλαει το αγορι της να την υβριζει στο κρεβατι!

Ζορό
17-02-2012, 17:27
...Δε καταλαβαίνω γιατί η γυναίκα χρειάζεται άλλοθι για να κάνει σεξ? Ποία κοινωνία θα την πει "πουτάνα" αυτή που της δίνει 400Ε μισθό και όταν πάει στο σουπερ μάρκετ μπορεί να αγοράσει μόνο γιαούρτι και παξιμάδια για να ζήσει? Ή μήπως η διεφθαρμένη εκκλησία θα κρίνει την σεξουαλική μου ζωή? Αυτά τα πράγματα είναι ξεπερασμένα, δε στέκουν..

Συγνώμη Σάρλιν,
αλλα δηλ επειδή θα αμοίβεσαι μονο με 480 ευρώ, αυτο έπεται οτι εχεις το δικαιωμα στο εξης να κανεις οτι γουσταρεις στο κρεβατι σου;!

Για το 'διεφθαρμενη Εκκλησια' - μην το ανοιξουμε εδω το θεμα, ειναι Εκκλησιαστικο.
Αν θες ελα στο νήμα που ανοιξε ο Alithinos:
http://www.forums.gr/showthread.php?40845-Πιστεύουμε-στον-Χριστό-ή-στην-εκκλησία

Εσυ που μου λες να μην 'τσουβαλιάζω τους ανθρωπους' γιατι 'τσουβαλιάζεις' την Εκκλησια;

...Όσο αναφορά την αγάπη, εσύ καθιστάς την κάθε γυναίκα ανίκανη να αγαπήσει απο που κι ως που? δλδ αν μια γυναίκα έχει πάει με έναν γιατί έχει αγαπήσει μόνο έναν, ή έχει πάει με πέντε και έχει αγαπήσει έναν, ή έχει παει με δεκαπέντε και δεν έχει αγαπήσει κανέναν, είναι μεμπτό? και ποίος το κρίνει αυτό? Όταν κάποιος ερωτεύεται και κάνει σεξ όταν φύγει ο έρωτας δε μπορεί να χωρίσει? ...

Εννοειται οτι δεν τσουβαλιάζω ολους τους ανθρωπους. Γενικα μιλαμε. Να πετυχουμε 'τον μεσο ορο'.
Οτι θα υπαρχουνε αποκλισεις προς τα ανω και προς τα κατω, ειναι δεδομενο.

Μπορεις καλο κοριτσι να προσδιορισεις λιγο τι εννοεις ΑΓΑΠΗ; Διοτι αν δεν ξεκαθαρισουμε αυτην την έννοια - άδικα θα μιλαμε!

Αν εσυ εννοεις ΑΓΑΠΗ 'μιας εβδομαδα', ενος μηνα...και μετα βουρ στον επομενο, ναι, οκ! Δεχομαι οτι λες!
Αν εσυ εννοεις ΑΓαπη, για να εχεις ησυχη την συνειδηση σου - διοτι αν ειναι να κανεις σεξ διχως αγαπη - θελεις να γνωριστουμε και οι δυο μας;
Που ξερεις, μπορει να σου αρεσω απο κοντα, σωστα;
Αν εσυ εννοεις Αγαπη, να κοροιδευεις τους φιλους σου οτι εγω ειμαι μαζι με τον Γιωργο, διοτι εγω τον αγαπησα - ενω μεσα σου ξερεις, οτι μετα απο τρεις μηνες θα εισαι παλι αλλου....
.....τοτε νομιζω ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΠΑΦΗΣ -

- και λογικο ειναι να σου φαινονται ολα αυτα που γραφω ΚΙΝΕΖΙΚΑ!!!

------------------

Αλλιως:

Απο οτι καταλαβα κηρύσεις εναν ΠΑΝΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟ!

"Αν εγω θελω να παω με 15 αντρες χωρις να εχω αγαπησει κανεναν, ειναι μεμπτο;"

Το ρωτας αυτο ηθικολογικα; Θεολογικα; Φιλοσοφικα;

Διοτι αν το λες τοσο ψυχρα - Η κοινωνια μας θα γινει ενας ΣΤΑΒΛΟΣ!
Πηδηξτε και πηδηχτειτε - ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ μας;

Εγω γιατι να μεινω απο εξω; Δεν ειναι κριμα;

Αν παλι η συγκεκριμενη γυναικα παραδεχτει οτι ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ και ΔΕΝ ΥΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ - ΟΚ!

Δεν μπορουμε να κρινουμε ή να αλλαξουμε τον άλλον!

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ οταν κοροιδευεις τον εαυτο σου και τον περιγυρο σου - οτι ξερεις απο αγαπη, και οτι εσυ αγαπας πολυ και αγαπας παντοτε βαθεια -

- και μετα απο λιγους μηνες εισαι με αλλο πεος αγκαλια!

Π.χ. θα σου αρεζε η μανα σου να λεει "Σημερα σε αναγνωριζω ως κορη μου" μετα ομως απο τρεις μηνες θα διαλεξω αλλη φοιτήτρια να την εχω σαν κορη μου;

ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ να αναφερω απλα παραδειγματα, διοτι δυστυχως σημερα η Νεολαια, επηρεασμενη αρνητικα απο το χαζοκουτι που λεγεται Τηλεοραση - θελει, αλλα δεν μπορει να καταλαβει ουτε τα βασικα!

Υ.Γ.:
Σαρλιν, δεν με πειραξε που αργησες να απαντησεις βρε :)
Δεν χρειαζεσαι να απολογεισαι και γιαυτο!

Ζορό

Sharlin
17-02-2012, 18:38
Παραιτούμαι της συζήτησης!

Ζορό
17-02-2012, 18:46
Παραιτούμαι της συζήτησης!

Αυτο πραγματικα δεν το περιμενα απο σενα Σαρλιν!

Εχω γραψει αλλου: δωστε μου μιση ωρα διαλογου...και καθε δυναμικη ΦΕΜΙΝΙΣΤΡΙΑ θα εχει εξαφανιστει!

------------------------------

Δεν προλαβαμε να ανταλλαξουμε δυο-τρια σχολια και ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ;

Παρατεισαι διοτι εγω δεν καταλαβαινω; Διοτι ειμαι ξεροκεφαλος; Διοτι ειμαι χαζος;

Ή παραιτεισαι ΔΙΟΤΙ ΞΥΝΩ ΠΛΗΓΕΣ;
Διοτι δεν σε συμφερει να απαντησεις;
Διοτι δεν σε συμφερει να το ψαξεις τοσο βαθια;
Διοτι χτυπαω στο αδυνατο σου σημειο;
ΔΙΟΤΙ φοβασαι μην τυχον αποκαλυφθουνε τα δικα σου αδυναμα σημεια;

ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ;
ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟ ΠΟΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ;

ΦΟΒΑΣΑΙ μην τυχον αναγκαστεις να ομολογησεις:

"Για καθηστε ρε παιδια, δηλ και εγω ως σημερα ως μια πορνη ζουσα; Και δεν το ειχα παρει χαμπαρι;'

"Σιγα μην κατσω να καταναλώσω φαια ουσια!
Διοτι αν δεχτω αυτα που λεει ο Ζορό, μετα τερμα τα πεη και τα χυσιματα;
Τερμα οι περιγραφες και τα βιωματα σε αποθηκες και υπογεια σπιτιων;
Τερμα ο Γιωργιος, ο Βαγγελης, ο Μιχαλης, ο George, o Paul, ο ...ο..ο...";

Και τοτε ομως για ποιο λογο θα ζω;

ΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ και αλλο λΟΓΟ ΥΠΑΡΞΗΣ!

ΑΜ ΔΕ!
Σιγα κύριε Ζορέ, μην σου κανω το χατηρι να τα αναλυσω ολα τοσο εις βαθος!
Εγω ζω για το σημερα, εγω ξερω οτι ειμαι καλος ανθρωπος, ολοι οι συγγενεις μου με θαυμαζουνε - ειμαι και ομορφη, ....ΔΗΛ τι παραπανω να ψαξω";

Ηξερα οτι εχω δικαιο σε αυτα που γραφω ,

αλλα να εχω τοσο πολυ ...ουτε στα πιο τρελα μου ονειρα δεν το φανταζομουνα!

Δεσποινις Σαρλιν

ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ! Και οτι επιθυμεις!

Σε ευχαριστω!

Ζορό

Mr. Iso
17-02-2012, 18:50
Υπόψιν, η αυτοαναφορά στο 3ο πρόσωπο είναι αρχή κ πρώτες ενδείξεις σχιζοφρένειας σύμφωνα με τους ειδικούς..
Juuust saying....

Ζορό
17-02-2012, 19:04
Geniki Paratirisi:

Συνηθως με Κατηγορουνε οτι:

"Δεν σου απανταμε ρε Ζορο, διοτι μιλας υβριστικα, μιλας με χυδαιολογα!
Αν μιλουσες πιο ευγενικα...εδω θα ημασταν και θα σου απαντουσαμε"!

Βεβαια, εγω τους εξηγω, οτι αυτο το χρησιμοποιουνε μονο ως αλλοθι να ξαφανιστουνε!
Διοτι η ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙΕΙ!

Οποτε, τι δικαιολογια να βρουνε για να φυγουνε;

Ψαχνουνε, ψαχνουνε...α, και βρηκανε οτι μιλαω υβριστικα!
Οτι τους προσβάλω, τους θίγω, τους μειωνω κλπ!

----------------------------

Ως εδω ολα καλα.
Πες οτι εχουνε καποιο δικαιο.

Σημερα ομως η δεσποινιδα Σαρλιν απεδειξε οτι δεν ειναι ετσι τα πραγματα!

ΠΟΣΟ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΣΤΗΝ εν λογω ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΑ;

Τα σχολια υπαρχουνε πιο ανω - μπορει να τα διαβασει ο καθενας!

ΚΑΙ εκει που πηγαινε να εξελιχτει μια ενδιαφερουσα συζητηση - ΕΚΕΙ ΠΑΤΗΣΕ το κουμπι ΕΞΟΔΟΥ και ξαφανιστηκε!

ΤΕΛΙΚΑ....δεν πρεπει να εχει και πολυ αδικο ο Ζορό στις διαφορες εκτιμησεις του !!!!

Σαρλιν,
και παλι σε ευχαριστω!

Ζορό

Mr. Iso
17-02-2012, 19:39
Γενική Παρατήρηση:

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/796894_700b.jpg

$s1
18-02-2012, 06:47
Να τι εννοώ Δολλάριο οταν λεω οτι δεν εισαι ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗΣ.
Μην το παρεις αυτό σαν κατηγορία!
Απλα μια διαπιστωση!
Με αγαπη στο λεω, οσο και να σου φαινεται παραξενο!
Δες με λιγο με καλο ματι, και ισως καταλαβεις τι θελω να σου πω!

ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ να εχεις την ευκαιρια να ΑΚΟΥΣΕΙΣ μια διαφορετικη αποψη! ΣΥΓΓΝΩΜΗ, αλλα τους υπολοιπους, οπως τον Μρ. ΙΣΟ, οπως τον TopGear κλπ θα τους φας μια ζωη στην ΜΑΠΑ - εμενα δεν θα με εχεις παντα εδω στο Ιστολογιο!
ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙΣ, και παλι με αγαπη στο λεω!

ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣ: "Ναι ρε Ζορό, δεν εχεις και τοσο αδικο γαμωτο!
Αληθεια...επι του Αθεου ΠΑΣΟΚ δεν ηρθε η καταστροφη της Ελλαδος;
ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟΤΕ"!

Για να μην γραψεις κατι τετοιο, και φυσικα να μην δωσεις λιγο δικαιο σε μενα, ΣΚΑΡΦΙΣΤΗΚΕΣ οτι ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ!

Που βεβαια, αυτό ειναι άλλο μεγαλο θεμα, κατα ποσο ενας νεαρος ανθρωπος, φοιτητης, με ολο το μελλον μπροστα του, που το παιζει ωριμος και ειδήμων...ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΓΝΟΙΑ!

Δεν σου ειπα να βγεις στους δρομους να κολλας αφισες, ουτε να υποστηριζεις καποιον, δεν γινεται ομως σημερα να δηλωνεις ΑΓΝΟΙΑ!

Δεν δηλωσα ποτε αγνοια για τα αλλα θεματα, δηλωσα οτι δεν με ενδιαφερει να τα συζητησω, εχει μεγαλη διαφορα.

Κοιτα, εγω ειμαι σχετικα μικρος, οπως ειπες και εσυ εχω γνωρισει κυριως πασοκ, και λιγο απο νεα δημοκρατια. Παρολα αυτα, οσο καταστροφικη και αν ηταν αυτη η περιοδος, δεν ηταν το μονο ασχημο που συνεβη τον 20ο αιωνα. 1ος Παγκοσμιος Πολεμος, Μικρασιατικη Καταστροφη, Μεσοπολεμος, 2ος Παγκοσμιος Πολεμος, Εμφυλιος και Δικτατορια. Δεν καταστραφηκε μονο τα τελευταια χρονια η Ελλαδα. Δεν θα ηθελα να συζητησω περαιτερω το θεμα.

Εγω κύριε Δολλαριο, μπορω την μια μερα να ειμαι ηθικολογος και την άλλην μερα παιδεραστης;
Εγω μπορω εξω στην κοινωνια να το παιζω κυριος και μολις μπω στο σπιτι μεσα να σαπιζω την γυναικα μου στο ξύλο;

Άλλο αν μια γυναικα με τον συζυγο της, θελει να παιξει διαφορους ρολους στο σεξ!
Εννοειται οτι ειναι λογικο και επομενο και η ποικιλία κανει καλο!

Εσυ ομως τι ερχεσαι και μας λες δηλαδη;

Η Γυναικα που εχτες στο επαιζε ΠΟΥΤΑΝΑ σημερα εχει δικαιωμα να στο παιζει παρθενα;

Η γυναικα, που μεχρι εχτες την πηδηξε ολο το εξαμηνο, απο σημερα εχει το δικαιωμα να στο παιζει 'μην τολμησεις και με κοιταξεις, θα σου σπασω τα μουτρα, δεν ξερεις τι ηθικο κοριτσι ειμαι εγω";

ΔΗΛ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΔΟΛΛΑΡΙΟ, οτι αυτο που ΧΤΥΠΑΩ εγω δεν ειναι τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του - αλλα χτυπαω την ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ;!

ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ, με τοσο ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΤΕ να ΕΧΕΤΕ, ΠΩΣ ΠΕΡΝΕΤΕ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΣΑΣ;
Εδω δεν καταλαβαινετε απλα ΕΛΛΗΝΙΚΑ -σε βαθμο να χρειαζεται να σας ρωταω διακριτικα: "Συγγνωμη, εισαι Ελληνας ή μηπως εισαι φοιτητες αλλοδαπος στην Παντειο;"!

Ζορό

Η υποκρισια ειναι κατι ασχημο, εδω συμφωνουμε. Αλλα, εγω πιστευω οτι οι ανθρωποι μπορουν να αλλαξουν, και απο "πουτανα" καποια να γινει μονογαμικη, οπως και το αντιστροφο. Το να αρνειτε το παρελθον δεν ειναι σωστο, αλλα εχει τη δυνατοτητα να αλλαξει απο δω και περα. Εσυ δεν χτυπας την υποκρισια, κρινεις τους αλλους και τους προσδιδεις ακραιους χαρακτηρισμους..

Υ.Γ.:
ΕΠισης ακομα δεν απαντησες, αν τουλαχιστον ΔΙΑΚΡΙΝΕΙΣ μια αντιφαση στην κοπελα, που ενω ουρλιαζει: γιατι ο Θεός επλασε την Γυναικα βρωμικη ρε, το βραδυ παρακαλαει το αγορι της να την υβριζει στο κρεβατι!

Λοιπον, το να λεει μια γυναικα "ειμαι πουτανα" με το να λεει "ειμαι η πουτανα σου" εχει τεραστια διαφορα, φανταζομαι το καταλαβαινεις. Περα απο κει, μου ζητας να κρινω ενα φανταστικο παραδειγμα. Οχι, δεν θεωρω οτι επειδη καποια γυναικα θελει να μειωθει οταν κανει sex σημαινει οτι ειναι ολες οι γυναικες βρωμικες, ή κατωτερες απο τους αντρες, ή δεν ξερω εγω τι. Παρομοιες συμπεριφορες βλεπουμε και στους αντρες, να τους αρεσει να τους βριζουν, αλλα με διαφορετικου ειδους βρισιες, οπως για παραδειγμα: "εισαι αχρηστος", "εισαι τιποτενιος", "δεν αξιζεις ουτε να με γαμισεις" κλπ. Που ειναι ο Serseris να σου μιλησει για γοβοταισματα και περιποιηση πατουσων με την γλωσσα και επιθυμια να ταπεινωθει απο γυναικες? Σταματα επιτελους να περνεις ενα ακραιο παραδειγμα και να το θεωρεις κανονα.

DancesWthWolves
20-02-2012, 15:27
Μερικές φορές, για να μπορέσουμε να διαπλάσσουμε ένα δημιουργικό μέλλον, χρειάζεται, να στραφούμε προς το παρελθόν και να το κατανοήσουμε. Γιατί στο παρελθόν μπορούμε να αναζητήσουμε και να εντοπίσουμε, μέσα στη συσσωρευμένη εμπειρία των προηγούμενων γενεών, τον πλούτο του αποστάγματος της σοφίας τους.

Ο Ύμνος της Αγάπης του Αποστόλου Παύλου στην προς Κορινθίους Α’ επιστολή του.

Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων, αγάπην δε μη έχω, γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν, και εάν έχω πάσαν την πίστιν, ώστε όρη μεθιστάνειν, αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμι. Και εάν ψωμίσω πάντα τα υπάρχοντά μου, και εάν παραδώ το σώμα μου ίνα καυθήσομαι, αγάπην δε μη έχω, ουδέν ωφελούμαι. Η αγάπη μακροθυμεί, χρηστεύεται, η αγάπη ου ζηλοί, η αγάπη ου περπερεύεται, ου φυσιούται, ουκ ασχημονεί, ου ζητεί τα εαυτής, ου παροξύνεται, ου λογίζεται το κακόν, ου χαίρει επί τη αδικία, συγχαίρει δε τη αληθεία. πάντα στέγει, πάντα πιστεύει, πάντα ελπίζει, πάντα υπομένει. Η αγάπη ουδέποτε εκπίπτει. Είτε δε προφητείαι, καταργηθήσονται. Είτε γλώσσαι παύσονται. Είτε γνώσις καταργηθήσεται. Εκ μέρους δε γινώσκομεν και εκ μέρους προφητεύομεν. Όταν δε έλθη το τέλειον, τότε το εκ μέρους καταργηθήσεται. Ότε ήμην νήπιος, ως νήπιος ελάλουν, ως νήπιος εφρόνουν, ως νήπιος ελογιζόμην. Ότε δε γέγονα ανήρ, κατήργηκα τα του νηπίου. Βλέπομεν γαρ άρτι δι΄εσόπτρου εν αινίγματι, τότε δε πρόσωπον προς πρόσωπον. Άρτι γινώσκω εκ μέρους, τότε δε επιγνώσομαι καθώς και επεγνώσθην. Νυνί δε μένει πίστις, ελπίς, αγάπη, τα τρία ταύτα. Μείζων δε τούτων η αγάπη.

DancesWthWolves
20-02-2012, 15:44
ένα βίντεο για να χαλαρώσουμε

http://www.youtube.com/watch?v=ahW9jOS0-pY&feature=related

και μια εικόνα για να εργαστεί η φαντασία...

http://www.forums.gr/attachment.php?attachmentid=28819&d=1329743995