PDA

Επιστροφή στο Forum : Περί μεγέθους...

natalitsa
24-08-2011, 19:41
Καλησπέρα...
Σκέφτηκα να μοιραστώ κάποιες σκέψεις που με απασχολούν μαζί σας καθώς πρόκειται για ένα ζήτημα λεπτό που δεν θέλω να συζητήσω ούτε με τις πιο στενές μου φίλες, κυρίως γιατί αφορά έναν άνθρωπο που σέβομαι και δε θα ήθελα να εκθέσω...

Εδώ και 2 μήνες έχω σχέση με έναν άντρα αρκετά μεγαλύτερο μου (9 χρόνια) με τον οποίο μένουμε σε απόσταση..Βλεπόμαστε 1 φορά την εβδομάδα περίπου μα παρόλ αυτά μοιάζουμε να έχουμε πολλά κοινά, μπορούμε να συνεννοηθούμε σε πολλά επίπεδα και περνάμε πολύ καλα. Δε διστάζω να παραδεχτώ πως ως άνθρωπος είμαι αρκετά εγωίστρια έως και δύστροπη ορισμένες φορές αλλά αυτός ο άνθρωπος έχει ενα μοναδικό τρόπο να με ηρεμεί, να μου βγάζει έναν άλλο εαυτό, αν και είμαστε μαζί λίγο καιρό. νιώθω για πρώτη φορά (έπειτα απο 3 μακροχρονιες σχ΄΄εσεις που είχα στο παρελθόν) ότι είμαι με εναν ανθρωπο που θαυμάζω και με κάνει να τον θέλω όχι μόνο γιατί ειναι ομορφος εξωτερικά αλλά γιατί κρατάει το μυαλό μου σε εγρήγορση, οχι μονο το κορμι μου...
Παρόλ αυτά πριν μερικές μερες που προχωρήσαμε λίγο παραπάνω ... είδα κάτι που με εκανε να αισθανθώ περίεργα. Το πέος του μου φάνηκε αρκετά μικρό. Το ξέρω πως μπορει να ακουστει γελοίο, μικροπρεπές κλπ αλλα η εκφραση μου τον εκανε απ ότι καταλαβα να αισθανθει αβολα...Ποτε δεν ημουν το στυλ της κοπελας που κοιτουσε μεγέθη κλπ απλα μου εκανε εντυπωση καθως φανηκε να υστερει σημαντικα σε σχεση με προηγουμενες εμεπιριες μου..Μετανιωσα που πιθανον τον εκανα να αισθανθει αβολα , δεν προχωρησαμε βεβαια λόγω άλλων περιστασεων εκεινη τη μερα αλλά προσπαθησα να τον κανω να αισθανεται ομορφα μετα απ αυτο, προφανως δεν αναφερθηκα ξανα στο θεμα κ ουτε προκειται...(αλλωστε προκειται γιια εναν ανθρωπο μορφωμενο, ευπαρουσιαστο, με αυτοπεποιθηση-πράγματα που με κερδισαν απ την αρχη). πλεον δε δειχνει να θυμαται εκεινη την αποφράδα μερα της αδιακρισιας μου...Ωστόσο εμενα με βασανίζει μηπως τωρα που βρηκα εναν αντρα να με νοιαζεται κ να τον θέλω, οχι μόνο σαρκικα αλλά επειδή με εξιτάρει σαν ανθρωπος, μήπως δεν ικανοποιούμαι κ στον ερωτικό τομέα(δεν έχουμε ολοκληρώσει αλλά πρόκειται σύντομα)Μπορεί το μέγεθος να παίξει τοσο μεγάλο ρόλο σε μια σχέση?...Ξέρω πως η ερώτηση ίσως φανεί γελοία αλλά ξενερώνω απίστευτα στη σκέψη ότι μπορεί κάτι τετοιο να σταθεί εμπόδιο αναμεσα μασ...

anti-scarlett
24-08-2011, 19:54
το πολυ-πολυ αν δεν ικανοποιεισαι ερωτικά μπορείς να πας και σε άλλους..

Σίσυφος
24-08-2011, 20:38
Το sex όπως όλοι γνωρίζουμε σε μια σχέση είναι απαραίτητο. Έχει επικρατήσει η ιδέα ότι όσο μεγαλύτερο, τόσο το καλύτερο, κάτι που εν μέρει ισχύει. Για να είμαστε ειλικρινείς, σε ποια γυναίκα δεν αρέσει ο σύντροφος τους να έχει μεγάλο πέος?
Ωστόσο το θέμα είναι ότι το sex δεν εξαρτάται μόνο από το μέγεθος του μορίου του άντρα, αλλά και από ένα σωρό άλλους παράγοντες. Η σεξουαλική σου ζωή μπορεί πάντοτε να βελτιωθεί δοκιμάζοντας νέα πράγματα. Το παιχνίδι της ανακάλυψης είναι ιδιαίτερα σημαντικό λοιπόν... Είναι λάθος και άδικο να πιστεύουμε ότι όλα εξαρτώνται από το μέγεθος. Σκέψου για παράδειγμα να έιχε μεγάλο πέος και να μην είχε καθόλου φαντασία...
Συνεπώς στο sex παίζουν ρόλο αρκετά πράγματα και όχι μόνο αυτό. Μην το βλέπεις σαν μειονέκτημα. Μάθε τον σύντροφο σου και μάθε πως αντιδρά και ενεργεί στον σεξουαλικό τομέα. Πειραματιστείτε, δοκιμάστε. Είναι τόσες οι δυνατότητες που έχετε!

bankerer
24-08-2011, 23:39
Το μέγεθος αρχίζει να γίνεται πρόβλημα όταν βρίσκεται εκτός των κανονικών ορίων (http://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size).
Ένα πέος πολύ μικρό και ένα πέος πολύ μεγάλο προκαλούν δυσλειτουργίες στην ερωτική επαφή.
Τώρα στη δική σου περίπτωση, μπορεί απλώς να σου φάνηκε όπως λες.

almaniak
25-08-2011, 10:42
Όταν λες μικρό πόσο περίπου?
Σε εκατοστά.
Για να συγκρίνω κάτι.

natalitsa
25-08-2011, 15:06
Δεν τον ρώτησα φυσικα λεπτομέρειες για το μεγεθος του κ γενικα δεν εχω ασχοληθεί με μεγεθη γιατι δε με ενδιέφεραν. Πάνω στην πλάκα μου είπε κατι για 14 εκατοστά αλλά δεν ξερω απ αυτα ..βασιστηκα μονο σ αυτο που ειδα...ισως επειδη ηταν καθιστος και μισοντυμενος μου φανηκε ετσι ,τι να πω....

almaniak
25-08-2011, 15:24
Ε τότε να υπολογίζεις κάπου στα 12.
Οι άντρες λένε και κάτι παραπάνω.
Αλλά αυτό δεν ήταν καθόλου σωστό που του έκανες.
Φέρθηκες σαν μία πόρνη,σαν μία παρτόλα,πουτανάρα ίσως που σκέφτεται μόνο το μέγεθος του πουλιού του συντρόφου.
Σαν δεν ντρέπεσαι λίγο.
Ου να μου χαθείς τσόκαρο!

manta-rini
25-08-2011, 20:32
(δεν έχουμε ολοκληρώσει αλλά πρόκειται σύντομα)

Ολοκληρώστε πρώτα και άμα νιώσεις ότι "πέρασε αλλά δεν ακούμπησε" το ξανασυζητάμε..
μπορεί να φαίνεται μικρό στο μάτι.

CHRIS_FEMALE
25-08-2011, 23:35
Ολοκληρώστε πρώτα και άμα νιώσεις ότι "πέρασε αλλά δεν ακούμπησε" το ξανασυζητάμε..
μπορεί να φαίνεται μικρό στο μάτι.

:-) με την απάντησή σου με εκανες και γελασα πραγματι μανταρινούλα !

CHRIS_FEMALE
25-08-2011, 23:38
Φέρθηκες σαν μία πόρνη,σαν μία παρτόλα,πουτανάρα ίσως που σκέφτεται μόνο το μέγεθος του πουλιού του συντρόφου.
Σαν δεν ντρέπεσαι λίγο.

Μπά κανουνε και ψευτικη φιγουρα για τα εκατοστα του
μοριου τους?Δεν το ηξερα καλα που το εγραψες για να
το γνωριζουμε ποσο σφηνωσε η τορπιλη στον εγκεφαλο..
Εσυ παλι ριχνεις φορουμικες μολότωφ?Γκρρρρρ :-(

$s1
26-08-2011, 01:35
Σαν δεν ντρέπεσαι λίγο.

Αυτη η απαντηση ειναι σοβαρη, ή αποπειρα trolling? Δεν μπορω να αποφασισω...

almaniak
26-08-2011, 01:49
Αυτη η απαντηση ειναι σοβαρη, ή αποπειρα trolling? Δεν μπορω να αποφασισω...
Κάτι ενδιάμεσο που αποτυπώνει όμως εύγλωττα και με πινελιές χιούμορ τις απόψεις μου για το θέμα ενώ συγχρόνως κάνει ένα αιχμηρό κοινωνικό σχόλιο πάνω στις εφήμερες σχέσεις με μόνο στόχο της σαρκική ικανοποίηση και θέτει παράλληλα ένα προβληματισμό για το αν οι γυναίκες του σήμερα ενδιαφέρονται για τίποτα άλλο εκτός από ένα μεγάλο πουλί και/ή ένα μεγάλο πορτοφόλι.

natalitsa
26-08-2011, 09:26
Hρεμησε λίγο φίλε μου..δε σε εθιξε κανεις νομίζω και το να βρίζεις δεν ειναι τροπος επίδειξης αν και δηλωτικ΄΄ο σίγουρα του επιπέδου σου...Δεν μπορεις να ξερεις τι ειναι ο αλλος εδω μεσα και πως συμπεριφερεται στην πραγματικη ζωη οποτε λίγη ευγένεια δε βλάπτει...προσπαθησε λίγο δν ειναι δύσκολο, διάβασε και κανενα βιβλίο, βοηθάει...προφανώς έχεις τη μύγα (μαζί με τα 12 εκατοστά κ ενα μεγάλο κόμπλεξ...). το κομπλεξ πολλές φορές το δημιουργείτε μμόνοι σας στον εαυτο σας κ δε φταίνε πάντα οι γυναίκες...καλημέρα κ ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!!

almaniak
26-08-2011, 09:37
Το επίπεδό μου άσε να το ξέρω εγώ καλύτερα μωρή πουτάνα!

Soulfeeling
26-08-2011, 12:51
....όσα γράφεις natalitsa, προκάλεσαν σε εμένα ένα συμβολισμό, δηλαδή την ακόλουθη μεταφορική σκέψη : φαντάσου ένα κανονικό και συνηθισμένο αυτοκίνητο σταθμευμένο σε ένα κανονικό parking και αντίστροφα ένα μεγάλο αυτοκίνητο (π.χ. πούλμαν) σταθμευμένο στο ίδιο κανονικό parking.... :3some:

Ομοιότητες και διαφορές αυτής της εικόνας κινούνται αποκλειστικά σε υποκειμενικά πλαίσια για οποιον(α)δήποτε ήθελε καταπιασθεί με την σχετική σύγκριση... Γεγονός όμως είναι πως...."περπατάς" (=αισθάνεσαι) καλύτερα,ευχάριστα και αναπαυτικά, όταν το "πόδι" ταιριάζει στο ...."παπούτσι" και όχι όταν πρέπει να....."κόψεις", να ..."σπρώξεις" ή και να ...."στριμώξεις" :cool: το πόδι για να ταιριάξει στο ...παπούτσι !!!
Και τούτο κυριολεκτείται και σε μιά λαϊκή θυμοσοφία : "...το περίσσιο χαλάει και το ίσιο..." :love2:

:wavey::smokin:

natalitsa
26-08-2011, 12:58
εχεις δικιο soulfeeling!! ευχαριστω για την απαντηση!!

$s1
26-08-2011, 18:47
Το επιπεδο σου ασε να το ξερουν καλυτερα οι αλλοι almaniak...

Στο θεμα μας τωρα, εχει μεγαλη διαφορα αν το ειδες σε στυση ή οχι.

almaniak
26-08-2011, 19:15
Το επιπεδο σου ασε να το ξερουν καλυτερα οι αλλοι almaniak...

Στο θεμα μας τωρα, εχει μεγαλη διαφορα αν το ειδες σε στυση ή οχι.
Άντε βρε σάτυρε!

Ekpaideuomenos
26-08-2011, 22:38
Μόνο εγώ εχω μια τρελιάρα καραπουτσακλάρα που τις συνεπαίρνει όλες.
Συνεχίστε τα δικά σας.

almaniak
26-08-2011, 22:45
Μόνο εγώ εχω μια τρελιάρα καραπουτσακλάρα που τις συνεπαίρνει όλες.
Συνεχίστε τα δικά σας.
Έχεις μήνυμα κούκλε ;)

Ekpaideuomenos
26-08-2011, 22:46
χαχαχαχαχαχαχαχαχα

$s1
27-08-2011, 07:24
Άντε βρε σάτυρε!

Οχι ρε, σοβαρα το λεω...Γιατι μπορει απο 10εκ να γινεται 12, ενω απο 7 να παει στα 15 πχ...

trolletarios
01-09-2011, 11:33
Καλησπέρα...
Σκέφτηκα να μοιραστώ κάποιες σκέψεις που με απασχολούν μαζί σας καθώς πρόκειται για ένα ζήτημα λεπτό που δεν θέλω να συζητήσω ούτε με τις πιο στενές μου φίλες, κυρίως γιατί αφορά έναν άνθρωπο που σέβομαι και δε θα ήθελα να εκθέσω...

Εδώ και 2 μήνες έχω σχέση με έναν άντρα αρκετά μεγαλύτερο μου (9 χρόνια) με τον οποίο μένουμε σε απόσταση..Βλεπόμαστε 1 φορά την εβδομάδα περίπου μα παρόλ αυτά μοιάζουμε να έχουμε πολλά κοινά, μπορούμε να συνεννοηθούμε σε πολλά επίπεδα και περνάμε πολύ καλα. Δε διστάζω να παραδεχτώ πως ως άνθρωπος είμαι αρκετά εγωίστρια έως και δύστροπη ορισμένες φορές αλλά αυτός ο άνθρωπος έχει ενα μοναδικό τρόπο να με ηρεμεί, να μου βγάζει έναν άλλο εαυτό, αν και είμαστε μαζί λίγο καιρό. νιώθω για πρώτη φορά (έπειτα απο 3 μακροχρονιες σχ΄΄εσεις που είχα στο παρελθόν) ότι είμαι με εναν ανθρωπο που θαυμάζω και με κάνει να τον θέλω όχι μόνο γιατί ειναι ομορφος εξωτερικά αλλά γιατί κρατάει το μυαλό μου σε εγρήγορση, οχι μονο το κορμι μου...
Παρόλ αυτά πριν μερικές μερες που προχωρήσαμε λίγο παραπάνω ... είδα κάτι που με εκανε να αισθανθώ περίεργα. Το πέος του μου φάνηκε αρκετά μικρό. Το ξέρω πως μπορει να ακουστει γελοίο, μικροπρεπές κλπ αλλα η εκφραση μου τον εκανε απ ότι καταλαβα να αισθανθει αβολα...Ποτε δεν ημουν το στυλ της κοπελας που κοιτουσε μεγέθη κλπ απλα μου εκανε εντυπωση καθως φανηκε να υστερει σημαντικα σε σχεση με προηγουμενες εμεπιριες μου..Μετανιωσα που πιθανον τον εκανα να αισθανθει αβολα , δεν προχωρησαμε βεβαια λόγω άλλων περιστασεων εκεινη τη μερα αλλά προσπαθησα να τον κανω να αισθανεται ομορφα μετα απ αυτο, προφανως δεν αναφερθηκα ξανα στο θεμα κ ουτε προκειται...(αλλωστε προκειται γιια εναν ανθρωπο μορφωμενο, ευπαρουσιαστο, με αυτοπεποιθηση-πράγματα που με κερδισαν απ την αρχη). πλεον δε δειχνει να θυμαται εκεινη την αποφράδα μερα της αδιακρισιας μου...Ωστόσο εμενα με βασανίζει μηπως τωρα που βρηκα εναν αντρα να με νοιαζεται κ να τον θέλω, οχι μόνο σαρκικα αλλά επειδή με εξιτάρει σαν ανθρωπος, μήπως δεν ικανοποιούμαι κ στον ερωτικό τομέα(δεν έχουμε ολοκληρώσει αλλά πρόκειται σύντομα)Μπορεί το μέγεθος να παίξει τοσο μεγάλο ρόλο σε μια σχέση?...Ξέρω πως η ερώτηση ίσως φανεί γελοία αλλά ξενερώνω απίστευτα στη σκέψη ότι μπορεί κάτι τετοιο να σταθεί εμπόδιο αναμεσα μασ...

ήταν μεγαλύτερο από αυτό ?

Micropenis (http://www.micropenis.biz/p/micropenis-images.html)

giannisagiannis
15-09-2011, 07:47
Τι τον θες τον μικροτσούτσουνο; Τέλειωσαν οι φυσιολογικοί άντρες (>18);

nikos-kant
18-09-2011, 16:40
Σαν δεν ντρέπεσαι λίγο.

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ...?????

almaniak
18-09-2011, 19:31
Μίλα καλύτερα ρε κουραμπιέ που θα με πεις και καραγκιόζη.
Μάθαμε τώρα όλοι πίσω από το πισί να βρίζουμε ανώνυμα.
Άντε φλωράκο!

_Natalie_
18-09-2011, 20:29
Σαν δεν ντρέπεσαι λίγο.

Αυτός ακόμα εδώ είναι?mods δεν υπάρχουν σαυτο το φορουμ να τον μασουν ?εε ρε που πάααμε?!

manta-rini
19-09-2011, 03:05
Αυτός ακόμα εδώ είναι?mods δεν υπάρχουν σαυτο το φορουμ να τον μασουν ?εε ρε που πάααμε?!

Είχε φάει ban, αλλά έφτιαξε 2ο προφίλ..

Scarlett
19-09-2011, 12:19
Πολλοι αντρες θα σου πουνε
πουτσα να ειναι και οτι να ναι.

Scarlett
19-09-2011, 12:20
Ειλικρινα τωρα ειναι πραγματα αυτα?

nikos-kant
19-09-2011, 14:15
Μίλα καλύτερα ρε κουραμπιέ που θα με πεις και καραγκιόζη.
Μάθαμε τώρα όλοι πίσω από το πισί να βρίζουμε ανώνυμα.
Άντε φλωράκο!

ΜΙΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΡΕ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕ !!!!
ΕΜΑΘΕΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΣΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ...
ΦΛΩΡΕ !!!
ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ !!!

almaniak
19-09-2011, 14:38
Τίποτα δικό σου δεν μπορείς να πεις ρε γκασμά?
Γαμώ το σπιτάκι σου και εγώ btw!

manta-rini
19-09-2011, 16:38
Ρε άντε ηρεμήστε μην σας αρχίσω στα infraction και τους δύο.:spank:
Γεμίσαμε βωμολοχίες εδώ μέσα..

Alithinos
15-01-2012, 02:40
Απαντώντας στην ερώτηση σου αν κάτι τέτοιο θα μπορούσε να σταθεί εμπόδιο,η μόνο απάντηση που μπορείς να λάβεις είναι πως αυτό θα το κρίνεις εσύ,από την εμπειρία που θα αποκομήσεις μαζί του! :)
Δεν μπορούμε εμείς να γνωρίζουμε ως δια μαγείας τι σε ικανοποιεί εσένα,ούτε τα ακριβή χαρακτηριστικά του συντρόφου σου.
Πάντως άμα ξέρεις να ευχαριστιέσαι,δεν θα σταθεί εμπόδιο. Αν δοκιμάσεις τη τσουτσού του και δεν... Τότε μπορεί να σε ικανοποιήσει και με το στόμα του ντε..

Painzor
15-01-2012, 12:59
Γνωστο πλεον σε πολλα φορουμ το να γινεται τις τρελης οταν μπαινουν θεματα τετοιας φυσεως . Καμια φορα περνεις ενα κομματι απο το συνολο του ολου θεματος και κολας εκει που εσυ θελεις . Η κοπελα εξεφρασε ενα προβληματισμο που ειχε και μεσα απο αυτο γεμιζει με περισσοτερες τυψεις αντι να αισθανθει λιγο καλυτερα . Anyway οπως προειπε καποιος-καποια σε προηγουμενο ποστ καλα θα ηταν να δοκιμασεις και τα αποτελεσματα τα βλεπεις στη πραξη .....

soulcon
15-01-2012, 14:23
Όσον αφορά το σετς πρέπει να χρησιμοποιήσω το σλόγκαν του Γκοτζίλα "Το μέγεθος μετράει".

http://www.impawards.com/1998/posters/godzilla_ver3.jpg

Giorgos_sd
09-06-2012, 07:21
Λοιπον, ειμαι ενα παιδι 21 χρονων... οταν πηγαινα 3 γυμνασιου δεν ειχα ιδεα οτι καθονται μερικοι κ μετρανε το τετοιο τους.. ουτε καν μου ειχε περασει απο το μυαλο... ενα παιδι φερνει ενα προφυλακτικο στην ταξη και αρχιζει το εξης... 3/15 το θεορουσαν μικρο (ξαναλεω παιδια 3ης γυμνασιου) την ιδια ωρα αρχιζει μια συζητηση περι μεγεθους οπου ενα παιδι που ειπε οτι του ηταν 10 ποντους το χλευασαν... αλλοι ειπαν 14-15-17 καπου εκει αναμεσα με τιποτα ποιο κατω... αναροτιεμαι και εγω λοιπον και λεω ας παω σπιτι μου να δω τι παιζει... γιατι τα αποτελεσματα μου φανηκαν καπως μεγαλα... παω λοιπον κ εγω μετραω βλεπω 11 εκατοστα... αρχιζω να ανησυχω.. λεω τι διαλο οι περισοτεροι στην ταξη ειναι τουλαχιστον 14 κ εγω ειμαι 11?... Αρχιζει λοιπον εκει μια ανασφαλεια... μετα απο κανενα δυμηνο βαλαμε ιντερνετ στο σπιτι και ψαχνω στο γκουγκλ και βλεπω οτι μεσος ορος παγκοσμιως ειναι 12-16 εκατοστα και συγκεκριμενα στην Ελλαδα δυο ξεχωριστες ερευνες οπου η μια ελεγε 12,5 και η αλλη 14,5 . Χαρουμενος λοιπον εγω σκευτομαι ε αρα ψεματα ελεγαν τα παιδια στην ταξη μια χαρα ειμαι αφου ημουν ακομα 3η γυμνασιου.... το συζηταω με τον τοτε κολητο μου και του λεω ρε συ μεσος ορος στην ελλαδα ειναι 12-14 εκατοστα.. εγω την εχω 11 κ ειμαι ακομα μικρος αρα μεχρι να ενηλικιωθω θα ειμαι μια χαρα.. και τι μου απανταει ο απαλευτος... αν την εχεις 11 εκατοστα κ πας τριτη γυμνασιου μαλλον εχεις προβλημα.. οποτε οχι η ανασφαλεια δεν μου εφυγε αλλα αρχισα να το σκευτομαι και ποιο πολυ εντωμεταξυ συνεχιζοταν να ακουγεται απο διαφορους οτι μεσος ορος ηταν 15-18 εκατοστα με μονο μια φορα να εχω ακουσει 15 .. συνηθως ακουγοταν απο 17 και πανω.. ειχε τυχει μαλλιστα να ακουσω το εξης "κατω απο 15 δεν θεωρειτε πουτσ@ αλλα πουλακι".. Μεγαλωσα λοιπον εφτασα 3 λυκειου δεν μ ειχε δει κοπελα εως τοτε γυμνο ημουν και μαζεμενο παιδι.. πλεον πληρως ανεπτυγμενος ξαναμετρωντας ειδα οτι ηταν 14εκατοστα.. και λεω.. οτι κ παλι συμφωνα με οτι ακουγα ημουν τελειως εκτος συναγωνισμου..

Θελω να ρωτησω λοιπον για αρχη το εξης... και τα υπολοιπα κατα τη διαρκεια του "thread" αλλα θα παρακαλουσα να απαντησει μονο καποιος η καποια που οντως ξερει και οχι οτι εχει ακουσει (η επειδη καποιος της ειπε την εχω 20 ποντους να το παρει και δεδομενο οτι οντος τοσο ηταν) Θεωρειτε ενα πεος 14 εκατοστα κοντο?.... αν οχι η αν ναι ποσο θεωρειται οτι ειναι ενα φυσιολογικο πεος? λεγοντας φυσιολογικο εννοω ποσο θεωρειτε οτι ειναι το "μεσο" πεος.

ελπιζω να μην παρενεβηκα τους κανονες του φορουμ με το ποστ. ευχαριστω εκ των πρωτερων

Giorgos_sd
09-06-2012, 07:43
Ναταλιτσα... εγω μεχρι τωρα ηλπιζα οτι 14 εκατοστα θεωρειτε φυσιολογικο... (εγω τοσο ειμαι) ... οι πρωην σου δηλαδη ποσο το ειχαν?.. και ας μη το πουμε σε εκατοστα γιατι ο καθενας λεει οτι θελει και κοντευουμε να φτασουμε το μεσο ορο στο 20 οπως παμε.. παρε ενα χαρακα και πιασε με τα 2 σου χερακια και πες μας ετσι περιπου ποσο ηταν των πρωην ποσο του κυριου που λες για να σου πουμε αντικειμενικα.. (ναι και εμενα με ενδιαφερει το θεμα :D)

TopGear
09-06-2012, 12:08
2 πράγματα.

-Σε δουλεύαν στο Γυμνάσιο για να το παίξουν κάποιοι και να δείξουν βαρβατίλα προς τα έξω. Δεν είναι δυνατόν σε τέτοια ηλικία τα παιδάκια να έχουν "προσόντα" πορνοστάρ, η πλειοψηφία κιόλας και να καυχιούνται. Κλασσική επίδειξη "μαγκιάς" των πιτσιρικιών που δεν ξέρουν καν τις τους γίνεται και δεν έχουν ιδέα από σεξ, προφυλάξεις κτλ, νομίζοντας ότι όλα είναι παιχνίδι.

-Αν εσύ νιώθεις άνετα με τον εαυτό σου, φτάνει και περισσεύει. Και σαφώς και οι γυναίκες που'χεις βρεθεί μαζί τους, να νιώθουν ωραία. Από κει κι έπειτα, δεν υπάρχει κανένας λόγος να απογοητεύεσαι, ούτε θα βρεις σε ένα forum ασφαλείς και προπαντώς ειλικρινείς απαντήσεις. Το 14 δεν το λέει κανείς κοντό, στο μ.ο. κυμαίνεται θα έλεγα κι επίσης, να λαμβάνεις υπόψιν σου και το πάχος, παίζει κι αυτό ρόλο. Οι ενήλικες που είναι ώριμοι σωματικά και κυρίως ψυχολογικά, δεν τα βάζουνε όλα σε απόλυτα μεγέθη, μετράνε στη μεζούρα και στο ζύγι και ορίζουν ταμπέλες στον καθένα πχ κοντός, μακρύς, κυρτός κτλ. Όποιος μπαίνει σε τέτοια διαδικασία, αντιμετωπίζει πολύ ρηχά κάποια πράγματα και τις περισσότερες φορές είναι ανίκανος να συνάψει και να διατηρήσει μια υγιή σχέση, σε σεξουαλικό και σε βαθύτερο επίπεδο.

Giorgos_sd
09-06-2012, 14:08
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση, δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που βαζουν ταμπελες τυπου κοντος χοντρος κλπ απλα οπως αν με φωναζαν χοντρο και πιστευα οτι δεν ειμαι ετσι και τωρα ηθελα να μαθω αφου δεν ειμαι γιατι ο "περιγυρος" μου με εχει κανει να αισθανομαι κατι που δεν ισχυει.. τωρα μετα απο την απαντηση που μου εδωσες σχεδον ντρεπομαι να ρωτησω αυτο που ηθελα να ρωτησω ως δευτερο αλλα επειδη ειναι εξισου σημαντικο για να καταλαβω κατι και οπως ειπες εκ εσυ πρεπει να λαμβανουμε υποψην και το παχος.. ηθελα να ρωτησω και για αυτο γιατι ολο σαλος για το μηκος γινετε και για παχος ουτε κουβεντα... υπαρχει καποιος τροπος να καταλαβουμε τι παιζει εκει περα?

TopGear
09-06-2012, 17:37
Δεν ξέρω αν υπάρχουν μετρήσεις για πάχος και συγκριτικά στοιχεία, όπως στο μήκος τουλάχιστον. Είναι ένας παράγοντας που κρίνεται "ικανοποιητικός" από γυναίκα σε γυναίκα. Δηλαδή μπορεί να βρεις μια σύντροφο που το α' πάχος τη διεγείρει και το β' την πονάει. Άλλες ενδέχεται να'χουν πιο πολλή "αντοχή". Επίσης, θεωρώ πώς θα παίζουν ρόλο η κλίση και το σχήμα του οργάνου, που ούτε γι'αυτά γίνεται κουβέντα.

Εν ολίγοις, εσύ ως προς το θέμα που γίνεται ο πολύς ντόρος (το μήκος δηλαδή), να μην αισθάνεσαι άσχημα, ανήκεις στο μ.ο. και δεν είναι ούτε κακό, ούτε ντροπή. Μήκος, κλίση κτλ, ανάλογα με τη σύντροφό σου. Αν την ικανοποιείς και περνάτε καλά, μπορείς να αισθάνεσαι σιγουριά, η ψυχολογία παίζει σημαντικό ρόλο σ'όλο αυτό το πράγμα κι αν την έχεις, μην κάθεσαι και απασχολείς το μυαλό σου με μερικές στατιστικές αναφορές που διάβασες στο ίντερνετ και τις ανυπόστατες φήμες-βλαχοκαγκουριές περί χαρισμάτων πορνοστάρ από μερικούς ανώριμους 14χρονους έφηβους τίγκα στην ακμή.

Giorgos_sd
10-06-2012, 02:16
Ο λογος που μετα απο τοσα χρονια ξαναενοιωσα την ανασφαλεια ειναι επειδη με την "τωρα" κοπελα μου συζητουσαμε κατι και εμαθα οτι ο πρωην ηταν οπως λενε και μερικοι εδω στο φορουμ "γκοτζιλα" ειδικα στο παχος.. και απο τη στιγμη που εχει δει μονο 2 εκ των οποιων το ενα κανονικο κ το αλλο ..... ε νιωθω αβολα καπως... επισης ο αλλος πρεπει να ηταν αυτο που λεμε "shower" (oxi "grower") (απο αυτους που εχουν αρκετα μεγαλο πεσμενο αλλα δν μεγαλωνει πολυ κατα τη στυση) οποτε εχει τυχει να μου πει οταν με δει εμενα πεσμενο "αχου το μικρουλι" διευκρινιζοντας μετα οτι δν το εννοει μικρο οταν σηκωνετε επειδη με ειδε κ στραβωσα...

υγ. οχι δεν την ρωτησα εγω αν ο αλλος ειναι προικισμενος η κατι τετοιο
υγ2. τι να κανω στο τελος θα καταληξω κομπλεξικος.. αλλα δν μπορω να αισθανομαι ετσι...

Ξεχασα να αναφερω οτι λογω μεγεθους του πρωην το σεξ μαζι του ηταν πολυ επωδυνο και επειδη δν το ηθελε κιολας ας πουμε οτι ειναι πληγωμενη ... επισης δεν ξερει καποια πραγματα πχ μου ειπε μια απο τις πρωτες φορες που καναμε σεξ προσφατα οτι δεν μπορει με προφυλακτικο.. τις λεω τι εννοεις ... μου λεει δν ειναι το ιδιο (ειχαμε κανει μια φορα χωρις) της λεω δηλαδη τι αισθανεσαι? και μου απανταει , αισθανομαι οτι το προφυλακτικο πλεει(ηταν ντιουρεξ και λεει ισως να χρησιμοποιησουμε ντουο που ειναι ποιο λεπτα)... Δεν εχω λογω να πω ψεματα.. αλλα μα την παναγια ειχε τυχει ι πρωην μου να μου πει οτι το θεορουσε καπως "χοντρο" και το θεμα ειναι οτι το προφυλακτικο με δυσκολευει καπως να το βαλω.. δν πλεει σε καμια περιπτωση.. μονο αν ξεδιπλωθει παραπανω σε μηκος.. και καθομαι και της εξηγω οτι ΟΛΑ μα ΟΛΑ τα προφυλακτικα εχουν "σπερματοδοχο καταληξη" οτι και να βαλω παλι θα εχει κενο μπροστα... Αν χρειαζοταν να βαλω ντουο θα το εκανα.. και ηδη θα το κανω αν ετσι αισθανετε καλυτερα το θεμα ειναι οτι πραγματικα το ντουο με σφιγκει λιγακι οχι οτι δν μπορω με αυτο απλα το αλλο ειναι ποιο ανετο...(κ το αλλο κολητο ειναι για να το πω ετσι απλα δεν σφιγκει..) το προβλημα μου ειναι οτι παρολο που την αγαπω ωρες ωρες με αυτα που λεει (και πιστευω οτι τα λεει κυριως λογω "αγνιας" για το τι ζημεια μπορει να προκαλεσει στην ψυχολογια ενος αντρα.. τουλαχιστον στη δικη μου) με ριχνει στο πατωμα ψυχολογικα..

Sharlin
10-06-2012, 23:36
Πόσο άσχετη η τωρινή σου κοπέλα! Κατ΄αρχήν αν το προφυλακτικό σε σφίγγει δεν είναι κατάλληλο και κυνδινευεις να σπάσει πιο έυκολα. Η πρώτη μάρκα είναι καλύτερη γενικά! Επίσης ο πρώην της νυν παίζει να ήταν 2 πόντος μεγαλύτερος και να την παραμύθιαζε κανονικότατα μιας και είναι λίγο "ευκολόπιστη" να το πω ευγενικά...!

Στο θέμα που έχεις, εδω μέσα αποκλείεται να σου πει κάποιος επιστημονική άποψη, ή θα είναι ότι έχει ακούσει ή βιωματικές εμπειρίες.

Για μένα καλύτερα να πας σε έναν ανρδολόγο-ουρολόγο και να σου λύσει όλες σου τις απορίες επιστημονικά και υπέυθυνα. Μπορεί να ακούγεται κάπως αλλά είναι μια τυπική επίσκεψη όπως πάει η γυναίκα στο γυναικολόγο. Ισώς δεν είναι συνηθησμένο για άντρες τις ηλικίας σου αλλα σε βλέπω πολύ αγχωμένο και καλύτερα να ξέρεις παρά να περάσεις κι άλλα χρόνια με αμφιβολίες και ανασφάλειες.

Quintadeen
11-06-2012, 13:27
.. αλλα μα την παναγια ειχε τυχει ι πρωην μου να μου πει οτι το θεορουσε καπως "χοντρο" και το θεμα ειναι οτι το προφυλακτικο με δυσκολευει καπως να το βαλω..
Με μήκος 14 cm και κάποια σχετική δυσκολία στην εφαρμογή του προφυλακτικού, μπορείς να κοιμάσαι ήσυχος χωρίς να σε απασχολούν οι διάφορες στατιστικές μεγεθών, και να διοχετεύσεις την ενέργειά σου σε πιο δημιουργικές και απολαυστικές ενασχολήσεις.

doctor4
11-06-2012, 18:55
Giorgos_sd Μάθε να δουλεύεις καλά αυτό που έχεις και άσε τα υπόλοιπα.
Εδώ και με δάχτυλο χύνουν οι γυναίκες...Αυτό έχεις, όσους πόντους και να είναι και με αυτό θα πηδάς.
Και άμα σου τα ζαλίζει με τον πρώην στείλτην και βρες καμιά αλλη κοπελίτσα να σε γουστάρει περισσότερο και να μη σου γαμεί την ψυχολογία.

Ηλίας
11-06-2012, 19:16
Εδώ μετράτε τους γκιόνηδές σας;

Void
12-06-2012, 14:36
Giorgos_sd Μάθε να δουλεύεις καλά αυτό που έχεις και άσε τα υπόλοιπα.
Εδώ και με δάχτυλο χύνουν οι γυναίκες...Αυτό έχεις, όσους πόντους και να είναι και με αυτό θα πηδάς.
Και άμα σου τα ζαλίζει με τον πρώην στείλτην και βρες καμιά αλλη κοπελίτσα να σε γουστάρει περισσότερο και να μη σου γαμεί την ψυχολογία.

Πσολύ σωστά

ich liebe dich
13-06-2012, 14:34
μωρέ δεν είναι μόνο το μέγεθος,αλλά και το πάχος. και όχι μόνο αυτά, αλλά και ο τρόπος που το χρησιμοποιεί!!!
μπορεί να σου φαίνεται μικρό αλλά στην πράξη να μην σου φανεί καν η διαφορά του μεγέθους. ολοκλήρωσε πρώτα μαζί του και αφού δημιουργήσεις μια ολοκληρωμένη άποψη τότε τα ξαναλέμε ;)

Sharlin
13-06-2012, 16:07
βασιστηκα μονο σ αυτο που ειδα...ισως επειδη ηταν καθιστος και μισοντυμενος μου φανηκε ετσι ,τι να πω....

Έτσι απλά το είδες και έκρινες?! Κάτσε να το πιάσεις να το νιώσεις και μετα κρίνε!
Επίσης το οτι το γράφεις εδώ τον εκθέτεις πιο πολύ απ οτι αν έκανες συζήτηση μαζί του. Το οτι ειναι μορφωμένος και ευπαρουσίαστος δε σημαίνει οτι απαγορεύται να του πεις αυτο που σε απασχολεί.
Το σεξουαλικό παιζει μεγάλο ρόλο στη σχέση ειδίκα αν το βλέπεις πιο σοβαρά μαζι,περιμένε να ολοκληρώσετε πρώτα και μετά θα έχει πιο ξεκάθαρη άποψη.

Giorgos_sd
14-06-2012, 00:50
Το αγχος μου επι του θεματος δεν ειναι ενασχολισης μου.. απλα αγχος... παντως πραγματικα.. δν ξερω τι στο καλο να κανω να το βγαλω απο το μυαλο μου.. μου εχει κατσει πολυ ασχημα που εμαθα για τον πρωην της... και δν ρωτησα κιολας γμτ..... απλα αισθανομαι ασχημα που εκ των 2 που εχει δει ειμαι ο μικροτερος... και αν ακουει και τους αλλους που λεει ο καθενας απο 18 και πανω παντα.. οχι οτι θα επηρεαζε τη σχεση μας η κατι τετοιο... ειμαι σιγουρος οτι και οντος να ειχα μικρο δεν θα την πειραζε... ειναι πολυ καλη κοπελα.. το προβλημα ειναι οτι εχω κάλο... πως τον βγαζω τον κάλο...? επεμβαση για αφαιρεση αντρικου κάλου δεν εχω ακουσει ποτε να γινετε... :P

Nora83
10-07-2012, 18:15
Ο γυναικείος κόλπος σε βάθος είναι από 7-13 εκατοστά και αυτό στις μεγαλόσωμες γυναίκες και έχει και ελαστικότητα Συνεπώς ένας άνδρας με ένα πέος έστω 13-14 εκ είναι επαρκής.

Από εκεί και πέρα ρόλο παίζει το πάχος του πέους και φυσικά οι παραστάσεις που έχεις από άλλες σχέσεις.

DDevil
10-07-2012, 19:13
Το επίπεδό μου άσε να το ξέρω εγώ καλύτερα μωρή πουτάνα!

Το τι κάνει η κορη σου ασε να το ξερω καλυτερα εγω μωρη π***** !!!

ΧΑΧΑΧΑ απο φουσεκη φαρσες... κορυφαιος. Να την βαλω εδω απο το γιουτιουμπ
ή θα με κυνηγήσουν τα αφεντικά του φορουμ? :D

Οσο για την θεματοθετρια κακως την έβρισες παικτη μου. ΟΠως ειδες ειναι σωστη
και δεν θελει να εκθεσει τον φιλο της. Μαγκια της σε αυτο. Παω πολυ τετοια ξηγημενα ατομακια.

shelby
10-07-2012, 19:16
Από εκεί και πέρα ρόλο παίζει το πάχος του πέους και φυσικά οι παραστάσεις που έχεις από άλλες σχέσεις. και η φαντασια....

giannisagiannis
13-07-2012, 12:28
Ο γυναικείος κόλπος σε βάθος είναι από 7-13 εκατοστά και αυτό στις μεγαλόσωμες γυναίκες και έχει και ελαστικότητα Συνεπώς ένας άνδρας με ένα πέος έστω 13-14 εκ είναι επαρκής.

Αν δεν αισθανθείς λίγο να στρετσάρει ο κόλπος, τί να ευχαριστηθείς;

Matzika
04-08-2012, 01:22
ο τροπος που μηλας με εντιποζιαζει!
πολυ σοφο αυτο που ειπες!

Λοιπον τωρα για την κοπελα

1)μαρεσει ενας που με περναει 19 χρονια και τον αγαπαω (και ολοι λενε τη πουτ ειμαι επειδι ειναι πλουσιοςς ..αλλα εγω τον θελω επειδι τον αγαπαω..αρα ο ο γελειος αριθμος δεν εχει σημασεια

2)αν τον αγαπας και 1 εκατοστο να την ειχε δε θα σε πειραζε!

CHOKE
10-08-2012, 02:54
2)αν τον αγαπας και 1 εκατοστο να την ειχε δε θα σε πειραζε!

Με ένα 1 εκατοστό ούτε τον παρθενικό υμένα σκιουρήνας δεν έσπαγε.

emilie
10-08-2012, 03:20
χαχαχαχαχα σκιουρηναςςςςςςςςςςςςς χαχαχα ελιωσααααααααααααα

Moonbaby7
10-08-2012, 03:30
Με ένα 1 εκατοστό ούτε τον παρθενικό υμένα σκιουρήνας δεν έσπαγε.

Choke πραγματικά σήμερα κεντάς,δεν αντέχω άλλο.Κάθε σου ποστ είναι για ασθενοφόρο και εντατική.Τόσο γέλιο μιλάμε.
Τον παρθενικό υμένα σκιουρήνας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα.
Είναι όμως αλήθεια και απόψεις του τύπου κι ένα εκατοστό να είναι δεν έχεις θέμα τις θεωρώ υπερβολή.Είπαμε!
Ο άλλος θα σε τραβήξει και σεξουαλικά,όχι μόνο συναισθηματικά.
Εγώ πάντως έλκομαι από τα μεγάλα,δυστυχώς δε μπορώ να το αλλάξω,όσο κυνικό κι αν ακούγεται.Σόρρυ.

DDevil
10-08-2012, 11:40
Choke πραγματικά σήμερα κεντάς,δεν αντέχω άλλο.Κάθε σου ποστ είναι για ασθενοφόρο και εντατική.Τόσο γέλιο μιλάμε.
Είναι όμως αλήθεια και απόψεις του τύπου κι ένα εκατοστό να είναι δεν έχεις θέμα τις θεωρώ υπερβολή.Είπαμε!
Εγώ πάντως έλκομαι από τα μεγάλα,δυστυχώς δε μπορώ να το αλλάξω,όσο κυνικό κι αν ακούγεται.Σόρρυ.

Eσυ τα γράφεις αυτα ρε τύπισσα? Παλια μας έλεγες οτι δεν παιζει ρολο το σεξ μονο σε μια σχεση
και σου λεγα οτι ειναι ικανο να την διαλυσει και εγραφες σεντονια να με πεισεις για το αντιθετο.

Τωρα ελκεσαι απο τα μεγαλα......

giannisagiannis
10-08-2012, 13:57
Τελικά πόσα εκατοστά είναι το μεγάλο; Καταλήξαμε;

Εγώ το έχω 18εκ πάντως.

goomena
10-08-2012, 15:16
Eσυ τα γράφεις αυτα ρε τύπισσα? Παλια μας έλεγες οτι δεν παιζει ρολο το σεξ μονο σε μια σχεση
και σου λεγα οτι ειναι ικανο να την διαλυσει και εγραφες σεντονια να με πεισεις για το αντιθετο.

Touché. Οι απόψεις διίστανται τελικά. Εγώ προσωπικά δεν τα μπορώ τα τραγικά μεγάλα. Και νομίζω το "μεγάλο" είναι υποκειμενικό, και εξαρτάται απ'το τι τσόντες βλέπει η γυναίκα.

alexandros2
10-08-2012, 16:59
Εσύ ποια θεωρείς τραγικά μεγάλα;

Moonbaby7
10-08-2012, 17:17

Ρε τη κολοκυθιά παίζεις;δε παίζει μόνο το σεξ εννοείται.
Δε διαβάζεις καθόλου προσεκτικά μου φαίνεται.Έβαλα το "ΚΑΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ".
Αλλά στο μερίδιο του ρόλου που παίζει εγώ έχω κόλλημα με το μέγεθος,στην ιδέα και μόνο.Δηλαδή και μόνο που το βλέπω φτιάχνομαι.Δε νομίζω να λέω κάτι παράλογο.
Μ'αρέσει να πονάω και λίγο στην αρχή.Ο καθένας με τα γούστα του.
Μόνο μια φορά μου έχει τύχει να δω ένα πολύ μικρό,απλά σε φάσωμα.Δεν προέκυψε σχέση.

Moonbaby7
10-08-2012, 17:20
Touché. Οι απόψεις διίστανται τελικά. Εγώ προσωπικά δεν τα μπορώ τα τραγικά μεγάλα. Και νομίζω το "μεγάλο" είναι υποκειμενικό, και εξαρτάται απ'το τι τσόντες βλέπει η γυναίκα.
Το μεγάλο είναι μεγάλο,δε χρειάζεται τσόντες για να καταλάβει μια γυναίκα τη διαφορά.

Τώρα όσον αφορά το μεγάλο θα έλεγα ότι περισσότερη σημασία δίνω στο πάχος.Αυτό εννοώ μεγάλο.Και φυσικά το μήκος αλλά εκεί δε θέλω να είναι πολύ,17,18 καλά είναι.

DDevil
10-08-2012, 17:26
Ρε τη κολοκυθιά παίζεις;δε παίζει μόνο το σεξ εννοείται.
Δε διαβάζεις καθόλου προσεκτικά μου φαίνεται.Έβαλα το "ΚΑΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ".
Αλλά στο μερίδιο του ρόλου που παίζει εγώ έχω κόλλημα με το μέγεθος,στην ιδέα και μόνο.Δηλαδή και μόνο που το βλέπω φτιάχνομαι.Δε νομίζω να λέω κάτι παράλογο.
Μ'αρέσει να πονάω και λίγο στην αρχή.Ο καθένας με τα γούστα του.
Μόνο μια φορά μου έχει τύχει να δω ένα πολύ μικρό,απλά σε φάσωμα.Δεν προέκυψε σχέση.

hahahahha περιμενε τραμπαλιτσα και έχω δικο σου υλικο \m/

Σχετικά με το θέμα πιστεύω ότι το σεξ δεν είναι ακριβώς η βάση της σχέσης γιατί η πραγματική σχέση χρειάζεται και κάποια άλλα πράγματα για να λειτουργήσει σωστά.
Οπότε βάζω 50%ποσοστό στο σεξ και 50% στα υπόλοιπα.

......λες να τα βγάζω από το μυαλό μου;κοντεύουν 5 χρόνια.Οπότε ξέρω τι λέω.
Εσύ βάζεις 70 κι εγώ 50,προτιμώ να μη χαλάω τις ισορροπίες.
Το 70+ σεξ δε κρατά καμία σχέση γιατί μένει ένα πολύ μικρό ποσοστό (30%) που είναι ΟΟΛΑΑ τα υπόλοιπα.Πολύ μικρό δε νομίζεις;
Φυσικά και παίζει σημαντικό ρόλο,δεν είπα δίχως σεξ,έγραψα 50%.Και κάποιες φορές μπορεί και 60%.Αλλά αν μετά το σεξ δεν έχεις να πεις τίποτα κοινό τότε σύντομα θα χαλάσει η σχέση.
Μάλλον είστε και οι δύο πιτσιρικάδες γι'αυτό και ο ένας είναι κάπως απόλυτος και ο άλλος γράφει 70%+...αυτό που παίζει ρόλο είναι και στο 50% να είναι τέλειο και το υπόλοιπο 50% να είναι η επικοινωνία,η κατανόηση,το ταίριασμα τέλος πάντων δύο χαρακτήρων.
Χωρίς σεξ δε γίνεται να κρατηθεί μια σχέση,μόνο με σεξ επίσης δεν γίνεται.Είναι αυτονόητο.

Ναι πολυ μικρο.........

Moonbaby7
10-08-2012, 17:32
hahahahha περιμενε τραμπαλιτσα και έχω δικο σου υλικο \m/
Ναι πολυ μικρο.........

Πες μου ότι δεν έχεις ακόμα καταλάβει.Πες το μου!
Είπαμε 50-50 ή έστω 60-40.Δε παίζει ρόλο το σεξ δηλαδή;να ταιριάζεις σεξουαλικά;
Εδώ μιλάμε για την αρχή μιας σχέσης,όταν θα πέσετε στο κρεβάτι,στο άλλο θέμα υποτίθεται πως δεν υπήρχε το θέμα με το μέγεθος αφού μιλούσαμε για ήδη υπάρχουσα σχέση.Για να είσαι με κάποιον μαζί σημαίνει ότι ταιριάζετε σεξουαλικά και νιώθεις ικανοποιημένη από το μέγεθος.
Εδώ μιλάμε περί μεγέθους.Ε εγώ γουστάρω τα μεγάλα.Κάποια άλλη μπορεί να μη τη νοιάζει.
Καλά για το 1 εκατοστό εντάξει,ουδέν σχόλιο,μεγάάάάλο ψέμα.

Να τα γράψω σε άλλη γλώσσα;

Moonbaby7
10-08-2012, 17:43
Ακόμα ψάχνεσαι ε;να στο θέσω διαφορετικά.Στο 50% που αντιστοιχεί στο σεξ βάζω και το μεγάλο μέγεθος.Θέλω να μου πεις ότι κατάλαβες.

http://www.youtube.com/watch?v=WEL6_SuQCu8
:metal::metal::metal::metal:

alexandros2
10-08-2012, 17:51
τι να πω εγω γυναικα δεν ειμαι αλλα απο εμπειρια βλεπω οτι οι γυναικες ενα μεγεθοςτο θελουν . κ η τεχνη ομως οπως και η διαρκεια χρειαζεται

Moonbaby7
10-08-2012, 17:53
τι να πω εγω γυναικα δεν ειμαι αλλα απο εμπειρια βλεπω οτι οι γυναικες ενα μεγεθοςτο θελουν . κ η τεχνη ομως οπως και η διαρκεια χρειαζεται
Έτσι,πολύ σωστά.Τουλάχιστον κάποιος καταλαβαίνει τι θέλω να πω.

DDevil
10-08-2012, 18:01
Έτσι,πολύ σωστά.Τουλάχιστον κάποιος καταλαβαίνει τι θέλω να πω.

Ναι κάποιος καταλαβαινει τι θες να πεις.. θα βγαινατε εξω θα κανες ολες αυτες τις
εισαγωγες και τις πολυλογιες και μολις εβλεπες καμια μπάμια την αλλη μερα θα ειχες κλειστο το κινητο!!!!!!

Oπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι.

Moonbaby7
10-08-2012, 18:06
Ναι κάποιος καταλαβαινει τι θες να πεις.. θα βγαινατε εξω θα κανες ολες αυτες τις
εισαγωγες και τις πολυλογιες και μολις εβλεπες καμια μπάμια την αλλη μερα θα ειχες κλειστο το κινητο!!!!!!

Δε μου έχει τύχει,αν θέλεις το πιστεύεις αν δε θέλεις όχι.Και δεν πήγαινα με όποιον γνώριζα στο κρεβάτι.Ήταν μεγάλα και κάποια κανονικού μεγέθους.Εκτός από τη μία φορά που είπα.Μάλλον στάθηκα τυχερή.
Εγώ δε λέω ψέματα ότι και 1 εκατοστό να είναι όλα καλά.Αυτά να τα πεις σ'αυτές που λένε αυτό το ψέμα.Εγώ είμαι ειλικρινής.Θα έπρεπε να το εκτιμάς αυτό.
Αλλά μάλλον γουστάρετε το ψέμα.

DDevil
10-08-2012, 18:06
Δε μου έχει τύχει,αν θέλεις το πιστεύεις αν δε θέλεις όχι.Και δεν πήγαινα με όποιον γνώριζα στο κρεβάτι.Ήταν μεγάλα και κάποια κανονικού μεγέθους.Εκτός από τη μία φορά που είπα.Μάλλον στάθηκα τυχερή.
Εγώ δε λέω ψέματα ότι και 1 εκατοστό να είναι όλα καλά.Αυτά να τα πεις σ'αυτές που λένε αυτό το ψέμα.Εγώ είμαι ειλικρινής.Θα έπρεπε να το εκτιμάς αυτό.
Αλλά μάλλον γουστάρετε το ψέμα.

Δεν το πιστευω αν δεν το δω. ΓΙα να μην κουραζεσαι αδικα :P

Ολοι ειλικρινεις ειμαστε !!!!! Μεχρι αποδειξεως του εναντιου....

Moonbaby7
10-08-2012, 18:15
Δεν το πιστευω αν δεν το δω. ΓΙα να μην κουραζεσαι αδικα :P

Ολοι ειλικρινεις ειμαστε !!!!! Μεχρι αποδειξεως του εναντιου....
Ναι κάτσε να πάρω τηλέφωνο τους πρώην μου να τους πω να σου στείλουν φωτογραφία μεγέθους.lol.
Ναι μπορεί.Αλλά μερικά ψέματα κάνουν μπαμ,1 εκατοστό όλα καλά.Δε θέλετε ειλικρινείς ανθρώπους,γουστάρετε υποκρισίες.Not for me.
Δηλαδή θα της τύχει κάποιος με μεγάλα προσόντα και θα πει όχι ας πούμε,ε;
Το ό,τι η γυναίκα έλκεται από τα μεγάλα προσόντα έχει και επιστημονική εξήγηση.
Ψάξε να τη βρεις βαριέμαι τώρα.
Σ'άρεσε το κομμάτι που σου αφιέρωσα;που θα μου βάλεις και \m/ :p

alexandros2
10-08-2012, 18:16
Βρε παιδιά αν βρεί μπάμια και την κάνει καλά θα κάνει το κορίτσι. ¨οπως εμείς δεν μπορούμε να ανεχτούμε τα πάντα στο γυναικίο σώμα ετσι και οι γυναίκες στο αντρικό. Κ κάτι προς τους άντρες. Επειδή το θέμα μας είναι το μέγεθος: ΄΄οτι έχουμε ,εχουμε αυτό δεν αλλάζει. ασχοληθείται πιο πολύ με την διαδικασία. Προκαταρκτικά διάρκεια τέχνική

DDevil
10-08-2012, 18:19
Ναι κάτσε να πάρω τηλέφωνο τους πρώην μου να τους πω να σου στείλουν φωτογραφία μεγέθους.lol.
Ναι μπορεί.Αλλά μερικά ψέματα κάνουν μπαμ,1 εκατοστό όλα καλά.Δε θέλετε ειλικρινείς ανθρώπους,γουστάρετε υποκρισίες.Not for me.
Δηλαδή θα της τύχει κάποιος με μεγάλα προσόντα και θα πει όχι ας πούμε,ε;
Το ό,τι η γυναίκα έλκεται από τα μεγάλα προσόντα έχει και επιστημονική εξήγηση.
Ψάξε να τη βρεις βαριέμαι τώρα.
Σ'άρεσε το κομμάτι που σου αφιέρωσα;που θα μου βάλεις και \m/ :p

Τι να δω απο τους πρωην σου ακριβως? :/
Αλλο σου εγραψα αλλο καταλαβες.... εγω εγραψα πως γενικα οταν γραφει
πολλα η άλλη ή ο αλλος.... ειναι υποπτο. Μαλλον πρεπει να περιμενεις τα αντιθετα
γιατι εσυ μας διαφημιζεσαι εδω ως ηθικια και ειλικρινης κτλπ κτλπ και μπορει να εισαι αλλιως
ειναι τελειως αναξιοπιστος ο τροπος που παρουσιαζει ο κοσμος τον εαυτο του.

Ελεος με λογια πειθονται μονο τα μικρα παιδια και ουτε κ αυτα καμια φορα....
Δεν ακουσα καν το κομματι που εβαλες.... βαρεθηκα.

Moonbaby7
10-08-2012, 18:19
Βρε παιδιά αν βρεί μπάμια και την κάνει καλά θα κάνει το κορίτσι. ¨οπως εμείς δεν μπορούμε να ανεχτούμε τα πάντα στο γυναικίο σώμα ετσι και οι γυναίκες στο αντρικό. Κ κάτι προς τους άντρες. Επειδή το θέμα μας είναι το μέγεθος: ΄΄οτι έχουμε ,εχουμε αυτό δεν αλλάζει. ασχοληθείται πιο πολύ με την διαδικασία. Προκαταρκτικά διάρκεια τέχνική
Εσύ θα πας μπροστά,πραγματικά,έχεις πιάσει το νόημα του θέματος.
Ακούστε τον Αλέξανδρο ρε!

DDevil
10-08-2012, 18:22
Τα δικα μου προσοντα ειναι πολυ πανω απο τον μεσο ορο τυπισσα....
οι φαφλες και οι αντιφασεις που πεφτετε οι γλωσσουδες και οι γλωσσαδες με συφιλιαζουν.

Moonbaby7
10-08-2012, 18:23
Τι να δω απο τους πρωην σου ακριβως? :/
Αλλο σου εγραψα αλλο καταλαβες.... εγω εγραψα πως γενικα οταν γραφει
πολλα η άλλη ή ο αλλος.... ειναι υποπτο. Μαλλον πρεπει να περιμενεις τα αντιθετα
γιατι εσυ μας διαφημιζεσαι εδω ως ηθικια και ειλικρινης κτλπ κτλπ και μπορει να εισαι αλλιως
ειναι τελειως αναξιοπιστος ο τροπος που παρουσιαζει ο κοσμος τον εαυτο του.

Α οκ,σόρρυ δε κατάλαβα.Ε αν είμαι η όχι ειλικρινής είναι δύσκολο να το καταλάβεις μέσα από ένα φόρουμ όπου ο καθένας μπορεί να παρουσιάσει εαυτόν όπως θέλει.
Όσο για το ό,τι γράφω πολλά,ε τι να κάνουμε.Πολλές φορές πρέπει να γράψεις κάτι παραπάνω για να συνεννοηθείς με κάποιον.
Δε διαφημίζομαι απλά είναι η άποψή μου και μπήκα εδώ για να την εκφράσω.Τα συμπεράσματα δικά σου.
Ηθική ναι,δεν κοροϊδεύω,αυτό δε σημαίνει όμως ότι ήμουν ποτέ χαμηλοβλεπούσα.
Ειλικρινής ναι,ο κόσμος μας θα ήταν πολύ καλύτερος αν όλοι είχαν την απαραίτητη δόση ειλικρίνειας στον χαρακτήρα τους.Συμφωνείς;

alexandros2
10-08-2012, 18:23
Εμ αυτή η συζήτηση για το μέγεθος κρατάει χρόνια λες και αν καταλήξουμε στο επιθυμητό θα μας μεγαλώσει ή θα μας μικρύνει. ας ασχοληθούμε με αυτά που μπορούμε να βελτιώσουμε

alexandros2
10-08-2012, 18:26
Ρε παιδιά όταν μιλάμε για σεξ δεν μιλάμε για ηθική.Το μόνο σεβαστό είναι τα γούστα. Ότι μας αρέσει και αρέσει και στον άλλο είναι ηθικό

Moonbaby7
10-08-2012, 18:27
Τα δικα μου προσοντα ειναι πολυ πανω απο τον μεσο ορο τυπισσα....
οι φαφλες και οι αντιφασεις που πεφτετε οι γλωσσουδες και οι γλωσσαδες με συφιλιαζουν.

Γιατί ποιος σε ρώτησε για τα προσόντα σου;να τα έχεις να τα χαίρεσαι.
Δε ξέρω τι κάνουν οι άλλες,εγώ δε πέφτω σε καμία αντίφαση.Δηλαδή πόσο πιο ξεκάθαρα θα έπρεπε να γράφω για να μη με θεωρήσεις αντιφατική και γλωσσού;
Και από όλες τις αντιφάσεις που διάβασες εδώ κόλλησες στη δική μου "μη αντίφαση";
Δηλαδή το 1 εκατοστό,όλα καλά,εμένα να μη με συφιλιάσει;
Όχι πες μου δηλαδή.
:seriously-are-you-f

DDevil
10-08-2012, 18:31
Tην αλλη φορα ειπες εμενα ξενερωτο
και στο σεξ δεν κανεις ουτε τα βασικα παω στοιχημα....
σας ειδα και στο αλλο θρεντ πως κανατε για το προωκτικο!!!!!
Εσυ η μη ξενερωτη. Θα χει και αλλες αντιφασεις το πανηγυρι
σε αφηνω να παρεις αδεια τωρα..... και θα τα ξανπουμε στο μελλον χελωνακι.

Τα ξαναλεμε απο Σεπτεμβριο καλο καλοκαιρι να χεις :angry2:

τσιμπα και ενα αρνητικο εικονιδιο να ηρεμησεις.

Moonbaby7
10-08-2012, 18:37
Tην αλλη φορα ειπες εμενα ξενερωτο
και στο σεξ δεν κανεις ουτε τα βασικα παω στοιχημα....
σας ειδα και στο αλλο θρεντ πως κανατε για το προωκτικο!!!!!
Εσυ η μη ξενερωτη. Θα χει και αλλες αντιφασεις το πανηγυρι
σε αφηνω να παρεις αδεια τωρα..... και θα τα ξανπουμε στο μελλον χελωνακι.

Κάτι μου είπες και σε είπα ξενέρωτο,α όλα κι όλα.
Όσο για το τι κάνω ξέρω εγώ.Ο καθένας κάνει ό,τι νομίζει και ό,τι του αρέσει.
Αλλά από ότι βλέπω εσύ δεν κάνεις πλάκα όπως νόμιζα,εσύ βγάζεις εμπάθεια.
Πώς ξεγελάστηκα έτσι;
Οπότε σου δίνω εισιτήριο για ταξίδι άνευ επιστροφής,όσον αφορά εμένα.
Από εδώ και πέρα δεν θα σου απαντώ σε τίποτα,γράψε ό,τι θέλεις για μένα.Ελεύθερα :-)

alexandros2
10-08-2012, 18:44
Κρίμα ένα τόσο ευχάριστο θέμα να βγάζει τόσα νεύρα

Moonbaby7
10-08-2012, 18:47
Εννοείται κρίμα,εγώ νόμιζα ότι μιλούσαμε και κάναμε πλάκα κι αυτός με προσβάλλει και σε λίγο θα με βγάλει παρθένα ρε έλεος χαχαχαχαχαχαχαχα.Τραγική ειρωνεία.
Δε πειράζει,δε κρατώ κακίες.Να είναι καλά.

http://www.youtube.com/watch?v=ILsH2kpKlow
Yeeeaaah!
But I'll take my time anywhere
Free to speak my mind anywhere

alexandros2
10-08-2012, 18:59
Βγήκε κανένα συμπέρασμα τουλάχιστον πέρα από κακίες;

Moonbaby7
10-08-2012, 19:09
Βγήκε κανένα συμπέρασμα τουλάχιστον πέρα από κακίες;

Τι εννοείς;
Εγώ έχω βγάλει τα συμπεράσματά μου.Εδώ μπαίνουμε για να περάσουμε όμορφα τον ελεύθερο χρόνο μας.Σήμερα είμαστε,αύριο μπορεί να μη κάνουμε καν login.
Οπότε είναι μάταιο και ανούσιο να βγάζουμε κακίες και να ειρωνευόμαστε τους άλλους.Λες και θα καταλάβουμε κάτι ας πούμε.
Τώρα για το μέγεθος συμφωνώ με αυτά που είπες.Κι εγώ την ίδια άποψη έχω.Είναι όπως είναι.Εγώ προσωπικά ανέκαθεν προτιμούσα τα μεγάλα.Γούστο μου και καπέλο μου.
So simple.

alexandros2
10-08-2012, 19:18
Μαζί σου. Σχετικά με ποιο σώμα μας αρέσει όπως και το τι μας αρέσει στο σεξ είναι καθαρά δικό μας θέμα. Εμένα ας πούμε μου αρέσουν οι γυναίκες με πρωτοβουλεία που παίρνουν πραγματα στα χέρια τους

Moonbaby7
10-08-2012, 19:34
Μαζί σου. Σχετικά με ποιο σώμα μας αρέσει όπως και το τι μας αρέσει στο σεξ είναι καθαρά δικό μας θέμα. Εμένα ας πούμε μου αρέσουν οι γυναίκες με πρωτοβουλεία που παίρνουν πραγματα στα χέρια τους
Κι εγώ μαζί σου.Και εννοείται είναι καθαρά δικό μας θέμα.
Όσο για το δεύτερο που γράφεις μπορείς αν θέλεις να ανοίξεις θέμα στα σεξουαλικά και όποιος έχει τα ίδια γούστα με σένα να γράψει κι αυτός τι του αρέσει ή όποιος δεν έχει τα ίδια γούστα να πει τη γνώμη του.Για να μην είμαστε κι εκτός θέματος.
Πάντως σε πολλούς άντρες αρέσει να παίρνουν πρωτοβουλία οι γυναίκες.
Εμένα μου αρέσει και το ένα και το άλλο.Τη μια να παίρνω εγώ πρωτοβουλία και την άλλη ο σύντροφος.

manta-rini
10-08-2012, 22:45
Μπορεί κάποιο πέος να φαίνεται μικρό, αλλά η αίσθηση του στο σεξ να είναι ικανοποιητική. Οπότε,εδώ που τα λέμε, είναι και λίγο κομπλεξικό εκ μέρους της γυναίκας να απορρίψει κάποιον στην θέα και μόνο του μεγέθους του αν κατά τα άλλα της αρέσει ο τύπος.
Αφήνει και υπόνοιες για βαρκίτιδα του κόλπου αυτή η συμπεριφορά.:p
Επίσης είναι αρκετά σπάνιο να συναντήσει καμία πέος κάτω από 11-12 cm που ακόμα και αυτό το μέγεθος θεωρείται νορμάλ.

Moonbaby7
10-08-2012, 22:55
Ναι,αν είναι πορνοστάρ ας πούμε μπορεί να είναι ανοιχτή σαν κρουαζιερόπλοιο.
Οπότε εγώ που αρέσκομαι στο μεγάλο είμαι ανοιχτή σαν κρουαζιερόπλοιο ή πορνοστάρ.
Δηλαδή η πιθανότητα να μη πάσχει κάποια από βαρκίτιδα αλλά να φτιάχνεται στη θέα ενός μεγάλου ανδρικού μορίου δε παίζει.
Nice.

manta-rini
10-08-2012, 23:06
Σόρι τώρα, αλλά γιατί μυγιάστηκες; Εγώ αναφέρθηκα σε περιπτώσεις που η άλλη τον έχει παρατήσει σύξυλο άμα τη εμφανίσει του εργαλείου του και όχι στον θαυμασμό ενός μεγάλου πέους.
Άσε που δεν παίζει ρόλο και πορνοστάρ να είναι κάποια. Όπως υπάρχουν διαφορετικά πουλιά έτσι υπάρχουν και διαφορετικά μεγέθη κόλπων. Άλλες είναι πιο φαρδιές εκ γενετής άλλες πιο στενές. Μόνο ο τοκετός ίσως να επιδράει, αν και έτσι και αλλιώς πέφτει ράψιμο μετά.

emilie
10-08-2012, 23:15
παραθετω την αποψη μ οπως την ειχα αναφερει σ αλλο θεμα: ''γι ατ μεγεθος μπορει ν ακουστει κοινοτυπο αλλα ο τροπος μετραει για τ αν κ τ κατα ποσο θ ικανοποιηθει μια γυναικα.τ μεγεθος απλα λειτουργει ως μια θετικη η αρνητικη προδιαθεση.εννοειται οτι ενα μεγαλο μοριο αν τ δει μια γυναικα θ φτιαχτει αλλα δ σημαινει οτι στην πραξη θ τν ικανοποιησει.εμενα τουλαχιστν μ εχει συμβει κατι αντιστοιχο οποτε για μενα ο τροπος μετραει οχι οι αριθμοι.''

αυτο βεβαια οπως αναφερω κιολας τ πιστευω γιατι εγω ειχα συντροφο μ μεγαλο μοριο π ηταν εντελως χαλια στην πραξη κ αλλο μ αρκετο μικρο π ηταν πολυ καλος.για αυτο τ λογο εγω θ εδινα ευκαιρια σ καθε μεγεθος( αν κ εννοειται μ προδιαθετει πιο θετικα ενα μεγαλο) ωστοσο δ θ απερριπτα ενα μικρο χωρις δοκιμη χαχαχα

Moonbaby7
10-08-2012, 23:18
Σόρι τώρα, αλλά γιατί μυγιάστηκες; Εγώ αναφέρθηκα σε περιπτώσεις που η άλλη τον έχει παρατήσει σύξυλο άμα τη εμφανίσει του εργαλείου του και όχι στον θαυμασμό ενός μεγάλου πέους.
Άσε που δεν παίζει ρόλο και πορνοστάρ να είναι κάποια. Όπως υπάρχουν διαφορετικά πουλιά έτσι υπάρχουν και διαφορετικά μεγέθη κόλπων. Άλλες είναι πιο φαρδιές εκ γενετής άλλες πιο στενές. Μόνο ο τοκετός ίσως να επιδράει, αν και έτσι και αλλιώς πέφτει ράψιμο μετά.
Δε μυγιάστηκα ακριβώς απλά είναι κάπως απόλυτη αυτή η άποψη.
Όσο να'ναι μια νέα κοπέλα δε γίνεται να πάσχει από βαρκίτιδα,να μου πεις όταν φτάσει ας πούμε τα 50 και αν έχει πάει με πολλούς μπορεί όντως να μη νιώθει.Παίζει ρόλο και ο τοκετός.Αλλά τώρα μια 20 ή 30χρονη ας πούμε που δεν έχει κάνει παιδιά,δε ξέρω κατά πόσο φαρδύς μπορεί να είναι ο κόλπος της ώστε να λέμε ότι πάσχει από βαρκίτιδα.

Ρε συ δε νομίζω να υπάρχει κοπέλα που να έχει παρατήσει κάποιον σύξυλο,καταρχάς είναι τρομερή αγένεια.Οπότε και κατάλαβα ότι η απάντηση πήγαινε σε μένα που είπα ότι ναι,προτιμώ τα μεγάλα.
Κι εκεί ήρθε η μύγα :p .

manta-rini
11-08-2012, 00:08
Ρε συ δε νομίζω να υπάρχει κοπέλα που να έχει παρατήσει κάποιον σύξυλο,καταρχάς είναι τρομερή αγένεια.Οπότε και κατάλαβα ότι η απάντηση πήγαινε σε μένα που είπα ότι ναι,προτιμώ τα μεγάλα.
Κι εκεί ήρθε η μύγα :p .

Και όμως συμβαίνει! Το έχω ακούσει τουλάχιστον μία φορά αυτό το σκηνικό, όσο απίστευτο και να σου φαίνεται. Είδα και το σχετικό ποστ και πετάχτηκα.
Κοίτα άπαξ και ερεθιστούμε είτε μεγάλο, είτε κανονικό, είτε μικρότερο η αίσθηση είναι περίπου η ίδια. Το ζόρισμα που ανέφερες στην αρχή συμβαίνει λόγω του ότι η λίπανση συνήθως δεν είναι επαρκής στην αρχή της πράξης, είτε μετά από κάποιες μέρες/ ώρες αποχής καταλαβαίνεις...;)
Για να μιλάμε για ζόρισμα καθ όλη την διάρκεια ή ανυπαρξία πιστεύω ότι είναι και τα 2 ακραίες περιπτώσεις που είναι πολύ σπάνιες.
Γενικώς η περίπτωση σου νομίζω ότι είναι "φάτε μάτια ψάρια" για να βάλουμε και τα πράγματα στην θέση τους.

Δε μυγιάστηκα ακριβώς απλά είναι κάπως απόλυτη αυτή η άποψη.
Όσο να'ναι μια νέα κοπέλα δε γίνεται να πάσχει από βαρκίτιδα,να μου πεις όταν φτάσει ας πούμε τα 50 και αν έχει πάει με πολλούς μπορεί όντως να μη νιώθει.Παίζει ρόλο και ο τοκετός.Αλλά τώρα μια 20 ή 30χρονη ας πούμε που δεν έχει κάνει παιδιά,δε ξέρω κατά πόσο φαρδύς μπορεί να είναι ο κόλπος της ώστε να λέμε ότι πάσχει από βαρκίτιδα.

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό ρε συ. Δεν ξεχειλώνει ο κόλπος με τον αριθμό των συντρόφων ή των σεξουαλικών επαφών. Ντάξ, με τα χρόνια ίσως να χαλαρώνει. Δεν είμαι και 50 χρονών να ξέρω (αν και αυτές οι ηλικίες θέμα λίπανσης έχουν λόγω κλιμακτηρίου).
Δηλαδή αν μια γυναίκα πάει με 50 διαφορετικούς άντρες από μια φορά είναι πιο ξεχειλωμένη από μια που έκανε σεξ 50 φορές με τον ίδιο;

Moonbaby7
11-08-2012, 00:24
Και όμως συμβαίνει! Το έχω ακούσει τουλάχιστον μία φορά αυτό το σκηνικό, όσο απίστευτο και να σου φαίνεται. Είδα και το σχετικό ποστ και πετάχτηκα.
Ντροπή ρε συ!!!Δηλαδή τι έκανε,έφυγε τρέχοντας;εντάξει,καφρίλα,όχι αστεία.

Κοίτα άπαξ και ερεθιστούμε είτε μεγάλο, είτε κανονικό, είτε μικρότερο η αίσθηση είναι περίπου η ίδια. Το ζόρισμα που ανέφερες στην αρχή συμβαίνει λόγω του ότι η λίπανση συνήθως δεν είναι επαρκής στην αρχή της πράξης, είτε μετά από κάποιες μέρες/ ώρες αποχής καταλαβαίνεις...;)
Εμένα μου αρέσει το stretching και γουστάρω και λίγο πόνο στην αρχή.Αλλά έχω παρατηρήσει ότι παρόλο που γίνεται συχνά,είναι στενό,πραγματικά πολλές φορές νομίζω ότι το κάνω για πρώτη φορά.Αυτή η αίσθηση μου αρέσει πάρα πολύ,οπότε με ένα μεγάλο πέος είναι πιο εύκολο να συμβεί.Όχι ότι και μεσαίου μεγέθους δεν θα νιώσω κάτι,απλά πως να το πω για να μη γίνω χυδαία θέλω να ζορίζομαι.Βίτσια ;p.Αυτό ισχύει και για το στοματικό.

Για να μιλάμε για ζόρισμα καθ όλη την διάρκεια ή ανυπαρξία πιστεύω ότι είναι και τα 2 ακραίες περιπτώσεις που είναι πολύ σπάνιες.
Ναι μπορεί,νομίζω ότι υπάρχει αυτό το ζόρισμα σε μένα καθ όλη τη διάρκεια.Σε αυτό βοηθά και το μεγάλο μόριο.
Πάντως τη μια φορά που μου έτυχε να δω κάποιον με πολύ μικρό ξενέρωσα.Δεν το έδειξα όμως,δε ξέρω αν κατάλαβε κάτι στο βλέμμα μου.Αλλά μιλάμε για πραγματικά πολύ μικρό και το χειρότερο:λεπτό.

Γενικώς η περίπτωση σου νομίζω ότι είναι "φάτε μάτια ψάρια" για να βάλουμε και τα πράγματα στην θέση τους.
Τι εννοείς;δε το κατάλαβα.Ότι φτιάχνομαι από τη θέα του μεγάλου;

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό ρε συ. Δεν ξεχειλώνει ο κόλπος με τον αριθμό των συντρόφων ή των σεξουαλικών επαφών. Ντάξ, με τα χρόνια ίσως να χαλαρώνει. Δεν είμαι και 50 χρονών να ξέρω (αν και αυτές οι ηλικίες θέμα λίπανσης έχουν λόγω κλιμακτηρίου).
Δηλαδή αν μια γυναίκα πάει με 50 διαφορετικούς άντρες από μια φορά είναι πιο ξεχειλωμένη από μια που έκανε σεξ 50 φορές με τον ίδιο;
Πιστεύω ότι χαλαρώνει κάπως.Ιδιαίτερα όσες το έχουν επάγγελμα ίσως με τα χρόνια τους χαλαρώσει.Όχι ρε συ με τα χρόνια σου λέω αν από τα 30 της ας πούμε μέχρι τα 50-60 πηγαίνει κάθε μέρα με κάποιον,κάνει σεξ,δε παίζει ρόλο αν είναι ο ίδιος ή άλλος,ε δε θα χαλαρώσει έστω λίγο;Δε ξέρω.

CHOKE
11-08-2012, 00:25
Πως καταλήξαμε να μιλάμε για ξεχιλομένα μουνιά δεν έχω καταλάβει???

Συνήθως απο γέννα η σε μεγαλήτερες ηλικίες χαλαρώνουν οι "μυς" του κόλπου δεν ξεχιλώνει WTF απλά εμείς οι κοινοί θνητοί το λέμε έτσι...

Τώρα στο περι μεγέθους επι δει είδα λίγες περίεργες κόντρες που δεν τις καταλαβαίνω… Τα πράγματα έχουν ως εξής όντος όπως λέει η ροδακίνι υπάρχουν διαφορετικά πουλιά και διαφορετικά μουνιά...

ΑΛΛΑ η θέα ενός μεγάλου πέους θα έλεγα φτιάχνει καλήτερα την ψυχολογία της γυναίκας… Πως να το κάνουμε και κουμπότρυπα να είναι το πιπή της θα θέλει να το δοκιμάσει το πλοκάμι. Το μέγεθος μετράει, αλλα φυσικά και η σωστή χρήση έχει σημασία εννωείτε.

Moonbaby7
11-08-2012, 00:35
Πιστεύω ότι εξηγείται και επιστημονικά πάντως αυτό,δε ξέρω αν είναι σωστό,το οποίο όπως πολύ σωστά λες Choke φτιάχνει τη γυναίκα ψυχολογικά,ίσως βλέποντας ένα μεγάλο πέος θεωρεί ότι αυτό σημαίνει ότι ο άντρας είναι "καρπερός".Νομίζω ισχύει κι αυτό.Όπως πολλές φορές ισχύει για το γυναικείο στήθος ή τον γυναικείο ποπό.Έχουμε οι άνθρωποι γενικά θέμα με το μέγεθος,δε ξέρω ίσως υποσυνείδητα το έχουμε συνδέσει με την γονιμότητα κ.λ.π.

Κόντρα με την Μανταρίνι δεν είχα πάντως εγώ,αν εννοείς αυτό.
Με κομπλεξικούς που δεν έχουν τι να κάνουν και προσβάλλουν κόσμο ναι,μπορώ να έχω άπειρες κόντρες.Γιατί στη τελική δε σ'αρέσει ένα θέμα;βλέπεις πράγματα τα οποία σε συγχύζουν;ε μην ασχολείσαι ρε φίλε.Γενικά μιλάω.

CHOKE
11-08-2012, 00:40

E όπως είπα παραπάνω δεν νομίζω να είναι της Moon η περίπτωση είναι λογικό το μεγάλο να εντιπωσιάζει...

Ας κάνουμε ένα ΤΕΣΤ:
Πόσες κοπέλες είδαν μικρό πουλί και είπαν "ΟΥΑΟΥ θα περάσουμε καλά σήμερα" (ας απαντήσουν κάνοντας quote και με την ένδειξη +1)

Πόσες κοπέλες είδαν μεγάλο πουλί και είπαν "Μπλιαχ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ δε θέλω" (ας απαντήσουν κάνοντας quote και με την ένδειξη +1)

και
Πόσες κοπέλες είδαν το παλαμάρι του βαρκάρη και είπαν "ΨΨΨΨΨΨΨΨΨ ΕΛΑ" (ας απαντήσουν κάνοντας quote με την ένδειξη +1)

υ.γ.
Moon τι έγινε με την περίπτωση γύρισε απο διακοπές?

manta-rini
11-08-2012, 00:44
Εγώ πάλι με τα μεγάλα ένα σοκ αρχικά το παθαίνω και μια ανησυχία ας πούμε.
Χμμ .. μάλλον θα έχω εγώ το θεματάκι μου. :blush:

Moonbaby7
11-08-2012, 00:49
Χμμ .. μάλλον θα έχω εγώ το θεματάκι μου. :blush:
Χαχαχαχαχαχαχα η ανησυχία είναι όμως θετική σωστά;είναι φάση ανησυχία,θαυμασμός.

Εγώ πάλι εξέφραζα την ανησυχία μου,αλλά με θαυμασμό.Δεν νομίζω να υπάρχει άντρας που θα του πεις ότι το έχει μεγάλο και θα δει τα μάτια ορθάνοιχτα ας πούμε και δεν θα του φτιάξεις τη μέρα :p

manta-rini
11-08-2012, 01:01
Πόσες κοπέλες είδαν μικρό πουλί και είπαν "ΟΥΑΟΥ θα περάσουμε καλά σήμερα" (ας απαντήσουν κάνοντας quote και με την ένδειξη +1)

+1
Άμα γουστάρεις πολύ τον άλλον τα παραβλέπεις κάτι τέτοια. Άσε που είναι και πρόκληση να δεις αν "ταιριάζετε".

Πόσες κοπέλες είδαν μεγάλο πουλί και είπαν "Μπλιαχ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ δε θέλω" (ας απαντήσουν κάνοντας quote και με την ένδειξη +1)

Ε όχι και έτσι, αλλά μια απορία για το που θα χωρέσει όλο αυτό υπάρχει όσο να ΄ναι.

Πόσες κοπέλες είδαν το παλαμάρι του βαρκάρη και είπαν "ΨΨΨΨΨΨΨΨΨ ΕΛΑ" (ας απαντήσουν κάνοντας quote με την ένδειξη +1)

χαχαχαχ :blush:

Έγινε :tounge:.
Με μία εικόνα μόνο επειδή δε θέλω να πω περισσότερα,είσαι γάτα και θα καταλάβεις.

Από τη 1 το βράδυ μέχρι τις 5 το πρωί :tounge:
Αυτά.

Υ.Γ.:ΜΑΚΑΡΙ να ήταν όλοι οι άντρες σαν εσένα Choke,ξεκάθαροι και ειλικρινείς.Αυτό οφείλω να το πω.

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, στον δικό σου φαντάζομαι δεν θα το πες.
Για πες και άλλες πικάντικες λεπτομέρειες.:D

CHOKE
11-08-2012, 01:03

Κοίτα να δεις το είναι όπως το περιέγραψε η moon. Λογικά το σκέφτεσαι όπως βλέπεις ένα παγωτό χωνάκι ΓΙΓΑΣ… Ανυσηχείς για τις θερμίδες αλλα πως το λένε σε πιάνει ένα Δέος… lol

Περίπου το ίδιο συμβάινει και με εμάς όταν βλέπουμε μεγάλα βυζιά και κόλους μας πιάνει ένα Δέος αλλα και μια ανυσηχία ότι μόλις γδηθείτε θα πέσουν στο πάτωμα :p

Έγινε :tounge:.
Με μία εικόνα μόνο επειδή δε θέλω να πω περισσότερα,είσαι γάτα και θα καταλάβεις.

Χμμ μάλιστα για να μην έχεις αναφέρει τίποτα φαντάζομαι ήταν έκρηξη της στιγμής και όχι κάτι που πάει για συνέχεια.

Από τη 1 το βράδυ μέχρι τις 5 το πρωί

Ρεκορ

Moonbaby7
11-08-2012, 01:08
Ε όχι και έτσι, αλλά μια απορία για το που θα χωρέσει όλο αυτό υπάρχει όσο να ΄ναι.
Άμα είσαι πρακτικός άνθρωπος όλα λύνονται χαχαχα.

χαχαχαχ :blush:
Δε σε χάλασε χαχαχααχχαχα :p

Για πες και άλλες πικάντικες λεπτομέρειες.:D
Δε μπορώ να πω,μη με πιέζετε χαχαχαχαχα.Υπάρχουν άτομα που παρακολουθούν τι γράφω και δε θέλω να εκνευριστώ πάλι.

CHOKE
11-08-2012, 01:10
+1
Άμα γουστάρεις πολύ τον άλλον τα παραβλέπεις κάτι τέτοια. Άσε που είναι και πρόκληση να δεις αν "ταιριάζετε".

Που να ταιριάζετε? στο πλέξιμο μπρε?

Αληλένδετα είναι αυτά τα πράγματα, φαντάσου να ταιριάζετε όλα cool και κάθε φορά στο Σεξ να λες "ρε γμτ να είχε 3-4 κατοστά παραπάνω).

Τι πει? Με γυναίκα πήγε δεν πιάνεται. Αν μου την έκανε η γυναίκα μου πάντος την φάση αυτή οφείλω να πω ότι θα εκμεταλευόμουν την κατάσταση να εκπληρώσω το 2 on 1 γουχουουου.

manta-rini
11-08-2012, 01:19
Που να ταιριάζετε? στο πλέξιμο μπρε?

Αληλένδετα είναι αυτά τα πράγματα, φαντάσου να ταιριάζετε όλα cool και κάθε φορά στο Σεξ να λες "ρε γμτ να είχε 3-4 κατοστά παραπάνω).

Δεν γίνεται αυτό και εξήγησα γιατί. Άπαξ και επέλθει ο πλήρης ερεθισμός η αίσθηση είναι σχεδόν ίδια για όλα τα μεγέθη που κυμαίνονται κοντά στον μέσο όρο.

Τι πει? Με γυναίκα πήγε δεν πιάνεται. Αν μου την έκανε η γυναίκα μου πάντος την φάση αυτή οφείλω να πω ότι θα εκμεταλευόμουν την κατάσταση να εκπληρώσω το 2 on 1 γουχουουου.

Χαχα, για εσένα δεν πιάνεται. Για άλλους όμως; Ντάξ, ότι είναι πολύ πιο light κέρατο είναι γεγονός.

Δε μπορώ να πω,μη με πιέζετε χαχαχαχαχα.Υπάρχουν άτομα που παρακολουθούν τι γράφω και δε θέλω να εκνευριστώ πάλι.

Οκ, πάω πάσο. :)

//Πάντως οι προικισμένοι δεν είναι και λίγο ψώνια; Δεν νιώθουν ότι έχουν τα πάντα και δεν χρειάζεται να προσπαθήσουν για τίποτα; :tounge: Οι κανονικοί κάνουν καλύτερο σεξ πιστεύω.

manta-rini
11-08-2012, 01:37
Ναι ισχύει αυτό,βέβαια κάποιες ενδέχεται να ερεθίζονται και μόνο στη θέα ενός μεγάλου πέους(ονόματα δε λέμε) :p

Χαχαχαχ και κάπου εδώ ανακαλύπτω ότι παραείμαι ρομαντική...

Ναι μπορεί και ίσως ισχύει.Όμως έτυχε να είναι φαντασίωση μου και προέκυψε,επίσης με το κατάλληλο άτομο εμφανισιακά και λόγω οικειότητας.Είμαι ευτυχισμένη που δεν έχω ας πούμε απωθημένα,που έγινε αυτό.
Η άλλη φαντασίωση δε με αφορά,ας μείνει φαντασίωση καθώς δεν είναι κάτι το διαφορετικό από αυτό που κάνω ήδη.Αλλά αυτή που έγινε πραγματικότητα ήταν μια διαφορετική εμπειρία.Εννοείται τέλεια κ.λ.π.
Το θέμα είχε συζητηθεί άλλωστε με τον δικό μου.Είναι πως το βλέπει ο καθένας με λίγα λόγια.

Σε καταλαβαίνω απολύτα.

Μπορεί,ναι όλα παίζουν.Όταν όμως ο προικισμένος δε νιώθει ψώνιο αλλά προσπαθεί κ.λ.π,τότε μιλάμε για την τελειότητα! :tounge:

Εξαρτάται, άμα είναι και παιδαράς μαζί τότε ο δείκτης ψωνίτιδας απειρίζεται. Χώρια που θα του είναι εξαιρετικά δύσκολο να είναι με μία γυναίκα μόνο. Άμα είναι προς το μέτριο εμφανισιακά. ίσως και κάτω του μετρίου τότε παίζεται.

CHOKE
11-08-2012, 01:41
Δεν γίνεται αυτό και εξήγησα γιατί. Άπαξ και επέλθει ο πλήρης ερεθισμός η αίσθηση είναι σχεδόν ίδια για όλα τα μεγέθη που κυμαίνονται κοντά στον μέσο όρο.

Εγώ δεν είπα ότι δεν θα είναι απολαυστικό το Σεξ… όπως λές όμως ΣΧΕΔΟΝ ίδια.

Χαχα, για εσένα δεν πιάνεται. Για άλλους όμως; Ντάξ, ότι είναι πολύ πιο light κέρατο είναι γεγονός.

Άμα δεν πέσει κρέας δεν είναι κέρατο… Μόνο ως ευκαιρία το βλέπω.

Εκτός και αν είσαι ο Ρος Γκέλερ

http://farm6.static.flickr.com/5243/5199403907_19d6778d2b.jpg

manta-rini
11-08-2012, 01:48
Εγώ δεν είπα ότι δεν θα είναι απολαυστικό το Σεξ… όπως λές όμως ΣΧΕΔΟΝ ίδια.

Σχεδόν ίδια είναι με την πλήρη λίπανση του κόλπου. Στο αρχικό ζόρισμα που λέμε όμως έχουν μεγάλη διαφορά. Και με τον μεγάλο μπορεί το ζόρισμα να είναι τέτοιο που μέχρι να συνέλθεις να έχει τελειώσει αυτός που λέει ο λόγος.

Άμα δεν πέσει κρέας δεν είναι κέρατο… Μόνο ως ευκαιρία το βλέπω.

Εκτός και αν είσαι ο Ρος Γκέλερ

http://farm6.static.flickr.com/5243/5199403907_19d6778d2b.jpg

Υπερβάλλεις νομίζω. Υπάρχουν αρκετοί Ρος Γκέλερ τελικά.

giannisagiannis
11-08-2012, 03:26
Το μεγάλο είναι μεγάλο,δε χρειάζεται τσόντες για να καταλάβει μια γυναίκα τη διαφορά.

Τώρα όσον αφορά το μεγάλο θα έλεγα ότι περισσότερη σημασία δίνω στο πάχος.Αυτό εννοώ μεγάλο.Και φυσικά το μήκος αλλά εκεί δε θέλω να είναι πολύ,17,18 καλά είναι.

Εντάξει την περνάω τη βάση. Από πάχος κωλύομαι να πάρω αυτή τη στιγμή τη μεζούρα. Καλό είναι πάντως. Έχει εκτόπισμα.

Αλλά δε μας είπε καμία τίποτα περί σχήματος. Αν είναι όντως καλύτερο το καμπυλωτό απ' το ίσιο. Πώς πρέπει να είναι το κεφάλι. κλπ.

emilie
11-08-2012, 06:08
καταρχην τη βγαζω με οτι μ αρεσει !!ετσι για ν λυνονται οι αποριες.οσο για τ σχημα π ρωτησε ενα μελος προσωπικα δε μ εχει τυχει ποτε καποιος π ν εχει κλιση ουτε προς τ κατω ουτε προς τ πανω.εμφανισιακα δ μ αρεσει ν εχει κλιση γιατ νομιζω οτι θ σπασει.αλλα αυτο οσον αφορα την εμφανιση.οπως ειπα κ πιο πριν δεν εχει για μενα σημασια τ μεγεθος ( ασχετο μ τ οτι λειτουργει ως θετικη η αρνητικη προδιαθεση) οποτε προσωπικα κ μικρο ν ηταν κ μ κλιση θ τ δοκιμαζα κ δ θ απερριπτα καποιον για τετοιους λογους.κ εξακολουθω ν επιμενω ο τροπος μετραει πιο πολυ.οκ μιλησαμε κ για μεγεθος αλλα μην αρχισουμε ν ψαχνουμε και την ΄΄γωνια προπτωσης ΄΄π πρεπει ν εχει γιατι χαθηκαμε χαχαχα

alexandros2
11-08-2012, 19:50
ρε κοριτσια θα μιλησουμε λιγο για σεξ αντι να μαλωνετες;. να ρωτησω. αν βτειτε εναν αντρα που σας βολευει με το μεγεθος πως τον θελετε μετα στο σεξ για να περασετε καλα;

elasaranda
14-08-2012, 16:43
απειρες συζητησεις και σχολια γυρω απο το θεμα

που τα περισσοτερα το μονο που καταφερνουν ειναι να θολωνουν το τοπιο.ποια ειναι η πραγματικοτητα?τελικα απο το μεγεθος εξαρταται η ικανοποιηση μια γυναικας η προκειται περι μυθου που το μονο που καταφερνει ειναι να ταλαιπωρει την αντρικη ψυχολογια??

Giorgos_sd
01-09-2012, 19:36
Tελος παντων, αν μπορουσε καποια κοπελα που πραγματικα ξερει ποσο κυμενεται το μεγεθος θα το εκτιμουσα αν απαντουσε.. παντως σε περιπτωση που υπολογιζετε με το ματι δυσκολα τα πραγματα δν ειναι ευκολο..

Moonbaby7
01-09-2012, 23:19
Πολύ το συζητάς και αγχώνεσαι,έτσι χάνεις την ουσία όμως.Σκέψου το.

almaniak
02-09-2012, 01:44
χαχα είναι μικροτσούτσουνος χαχα

Giorgos_sd
02-09-2012, 07:44
χαχα είναι μικροτσούτσουνος χαχα
Διαβαζοντας ολο το ποστ απο την αρχη μπορω να πω οτι... φιλε αλμανιακ... τα λες καπως χοντρα.. δν ειναι σωστο... αλλα πραγματικα γελαω καθε φορα που διαβαζω την πρωτη σου απαντηση σε αυτο το θεμα.. :laughat2::laughat2::laughat2::laughat2::laughat:

duosmos
02-09-2012, 23:53
δεν παιζει ρολο το μεγεθοs ,οσο η σωστη τεχνικη ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΘΟS!
ΠΗΔΑΤΕ χωριs να σκεφτεσται αν ειστε γιγαντεs η μπαμιεs
τετοια κολυματα μονο εμειs τα εχουμε , οι γυναικεs σκεφτονται ποτε ποσα cm διαμετρο εχει το μ.....ι τουs?
εμειs γιατι τοτε να προβληματιζομαστε?

Robin-Hood
04-09-2012, 21:32
almaniak,το ξέρεις ότι τώρα δε θα ήσουν εδώ αν σε είχε αποκλείσει συντονιστής;

almaniak,το ξέρεις ότι μπορείς να φας μόνιμο αποκλεισμό και σε αυτόν αλλά και στους άλλους λογαριασμούς που έχεις και θα φτιάξεις;

νομίζω ότι δεν σε έχουν μάθει τρόπους οι δικοί σου και επίσης δε πιστεύω ότι θα τόλμαγες να έλεγες ότι λες τώρα αλλά να ήσουνε πρόσωπο με πρόσωπο με τα άλλα μέλη.

σωστά δε τα λέω ή θες να πω και άλλα;

Void
04-09-2012, 21:44
almaniak,το ξέρεις ότι τώρα δε θα ήσουν εδώ αν σε είχε αποκλείσει συντονιστής;

almaniak,το ξέρεις ότι μπορείς να φας μόνιμο αποκλεισμό και σε αυτόν αλλά και στους άλλους λογαριασμούς που έχεις και θα φτιάξεις;

νομίζω ότι δεν σε έχουν μάθει τρόπους οι δικοί σου και επίσης δε πιστεύω ότι θα τόλμαγες να έλεγες ότι λες τώρα αλλά να ήσουνε πρόσωπο με πρόσωπο με τα άλλα μέλη.

σωστά δε τα λέω ή θες να πω και άλλα;

Πες του τα έτσι με πάθος χαχα

almaniak
05-09-2012, 01:20
Ναι,πες κι άλλα,μείωσέ με κι άλλο,κάνε με σκουπίδι τελείως,ταπείνωσέ με μπροστά στους διαδικτυακούς μου φίλους περισσότερο.Μπορείς!.Λες και δεν είναι αρκετά αυτά που ήδη έγραψες,λες και δε βυθίζομαι ξανά μέσα στη θλίψη και στην απόγνωση,λες και κάθε λέξη δεν ήταν ήδη μια μαχαιριά στην ευαίσθητη πλην τίμια καρδιά μου,ένα ακόμη σημάδι στην ψυχή μου,μία ακόμη ρωγμή στο μωσαικό της ανθρώπινης μου υπόστασης...
Καθώς τα συναισθήματά μου δεν υπάρχουν πια,θα πνίξω τον πόνο,την μοναξιά και την μελαγχολία στο ποτό.
Τα κατάφερες λοιπόν ΓΑΜΗΜΕΝΕ!Με έκανες αλκοολικό.
Να σε χαίρεται η μανούλα σου ;)

manta-rini
05-09-2012, 03:09
χαχαχ κλαίω. :cryingwithlaughter:
Και μετά παραπονιέστε που δεν τρώει μπαν.

Moonbaby7
05-09-2012, 15:21
Ναι,πες κι άλλα,μείωσέ με κι άλλο,κάνε με σκουπίδι τελείως,ταπείνωσέ με μπροστά στους διαδικτυακούς μου φίλους περισσότερο.Μπορείς!.Λες και δεν είναι αρκετά αυτά που ήδη έγραψες,λες και δε βυθίζομαι ξανά μέσα στη θλίψη και στην απόγνωση,λες και κάθε λέξη δεν ήταν ήδη μια μαχαιριά στην ευαίσθητη πλην τίμια καρδιά μου,ένα ακόμη σημάδι στην ψυχή μου,μία ακόμη ρωγμή στο μωσαικό της ανθρώπινης μου υπόστασης...
Καθώς τα συναισθήματά μου δεν υπάρχουν πια,θα πνίξω τον πόνο,την μοναξιά και την μελαγχολία στο ποτό.

Μη φύγεις ποτέ!!!Το προσωπικό σου δράμα προκάλεσε ρίγη συγκίνησης στο ταλαιπωρημένο κορμί μου!
Πώς μπόρεσε να σου φερθεί έτσι;πώς;;

http://www.youtube.com/watch?v=m80SC_5djGY&playnext=1&list=PL5BDC82B8A7DB 06D4&feature=results_video

Robin-Hood
06-09-2012, 14:26

δηλαδή αυτό που είπες σε εμένα αλλά και στην συντάκτρια του θεματος ήταν ευγενέστατο;http://www.forums.gr/images/icons/icon19.gif

almaniak
06-09-2012, 17:10
Το αν ήταν ή όχι ευγενέστατο αυτό που είπα σε εσένα και στη συντάκτρια του θέματος άσε με να το ξέρω εγώ καλύτερα μωρή πουτάνα.

DDevil
06-09-2012, 18:28
hahahahahhahaha

Λοιπον ΦΟΥΣΤΗ! ΔΩσε μου την τέτοιανε.... την Μαρία...

με πνιξες ρε μλκ χχαχα πινω κοκα κολα κ μου βγηκε απο την μυτη

GEORGEBIG
13-11-2012, 07:24
Το μεγεθος του πεους αν ειναι μεγαλο σχεδον παντα φερνει προβληματα.εγω προσωπικα τον εχω 23 εκατοστα
δυστυχως και λεω δυστυχως διοτι δεν εχω καλη στυση γιατι δεν αιματωνονται σωστα τα αγγεια.εχω παει σε πολλους σεξολογους αλλα θεραπεια δεν υπαρχει εδω παρα μονο αμερικη και σε πειραματικα επιπεδα.οταν το μεγεθος ειναι πανω απο 19 χανεται η στυση περιπου απο 50-70%.χιλιες φορες να τον ειχα 13-15 παρα ετσι και να εχω ψυχολογικο προβλημα.

aidiothir
14-11-2012, 01:33
Θεματοθετρια, νομιζω οτι το προβλημα που εχεις με τον σιγκεκριμενο αντρα, δεν ειναι το μεγεθος του πεους του, αλλα αυτο:

[QUOTE=natalitsa;1170803]Εδώ και 2 μήνες έχω σχέσημε έναν άντρα αρκετα μεγαλυτερο μου (9 χρονια)[ /QUOTE]
Αυτο ειναι που σε κωλυει. Εκει ειναι το προβλημα σου, δηλαδη στη διαφορα ηλικιας.
Και αυτο διοτι οπως ξερεις ο αντρας μετα τα 30 πεφτει σεξουαλιακα απο τη μια, (ανεξαρτητα αν ειχε στο παρελθον μεγαλο πεος),
και απο την αλλη ασχημαινει εμφανισιακα.

Κακα τα ψεματα, τα νιατα ειναι νιατα, και τα γεραματα ειναι γεραματα.

Οποτε επειδη δεν ταιριαζουν οι ηλικιες σας (με ολες τις διαφορες που επαγεται απο αυτο), γιαυτο το λογο εχεις προβλημα μαζι του.