PDA

Επιστροφή στο Forum : Βλεφαριδες

Scarlett
17-12-2010, 03:36
Αν κοψω τις βλεφαριδες μου με ψαλιδακι θα ξαναφυτρωσουν ποτε?
Και αν ναι σε ποσο καιρο?

Κλωθώ
17-12-2010, 03:39
Εγώ δεν θα το επιχειρούσα...
Γιατί να τις κόψεις καλέ ; :p
Άλλες κάνουν τα χίλια μύρια για να αποκτήσουν μεγάλες βλεφαρίδες...;-)

Scarlett
17-12-2010, 03:42
Δεν ξερω
Εκει που καθομουν μου ηρθε η ορεξη να τις ξεριζωσω

Κλωθώ
17-12-2010, 03:45
Κάνε κάτι να σου φύγει η όρεξη...
Είναι πολύ γελοίο το θέαμα believe me το κοντό τριχάκι για βλεφαρίδα, το χω δει.
Και που θα βάζεις την μάσκαρα; (Τρομερη ερώτηση...:baby::tounge:)

Scarlett
17-12-2010, 03:46
μα γι αυτο!
εβαλα μασκαρα τοσο πολυ π τυφλωθηκα και σκεφτηκα τι ωραια π θα ητανε να τις παρω ετσι με το χερακι κ να τις ξεριζωσω
επειδη βαριομουν να παω μεχρι το μπανιο να πλυθω ξερω γω..

ΜΗΠΩΣ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ?
ΜΗΠΩΣ?

Κλωθώ
17-12-2010, 03:50
Να το κοιτάξεις :tounge: (πλάκα κάνω)

Απλά σκέψου για λίγο να πας κάπου που απαιτεί βάψιμο, και να βάλεις την σκιά και να σου φυτρώνει το τριχάκι στο μάτι... Θα σε κοιτάνε καλά καλά... Τι θα πεις; Έκανα αποτρίχωση στο μάτι;

Φρίκη σκέτη είναι...

ΥΓ: Μου έχει έρθει η εικόνα ενός τραβελιού στην γειτονιά μου και έχω πεθάνει στα γέλια.. :p:spank:

Scarlett
17-12-2010, 03:53
ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ
θα λεω οτι λανσαρω νεα μοδα ξερω γω!!
σαν την μαντονα π εκοψε τα φρυδια της

Κλωθώ
17-12-2010, 04:00
Το φρύδι το ζωγραφίσεις κι ολας με κάτι μολύβια ειδικά.
Με την βλεφαρίδα τι θα κάνεις;
Άσε που μπορεί να σου μπαίνει και σκόνη στα μάτια, η σκιά άμα την ξεριζώσεις θα σου πέφτει μες το μάτι...
Δεν ξέρω, απλά πριν το κάνεις σκέψου το καλά και για αισθητικούς λόγους αλλά και για μόλυνση στο μάτι...

Scarlett
17-12-2010, 04:02
τοτε να βγαλω τα φρυδια π σιγουρα θα ξαναφυτρωσουν και μεχρι τοτε τα παταω κ ενα βαψιματακι μεχρι να βγει ξανα η τριχα

Κλωθώ
17-12-2010, 04:04
Δηλαδή το χεις πάρει στα σοβαρά να βγάλεις κανένα μάτι...
Απο κοντά όμως φαίνεται οτι είναι μολύβι και δεν έινια φρύδι...

ΥΓ: Άμα μπει κανένας άντρας εδώ και δει τι γράφουμε θα μας κράξει... χα0χ0αχα0

Scarlett
17-12-2010, 04:06
Ναι σιγα που θα φοβηθουμε :p

θελω κατι να βγαλω!!!!!!

Κλωθώ
17-12-2010, 04:10
Βγάλε το μουστάκι...

Έχω βρει έναν τρομερό τρόπο για να το βγάζω με veet τι ταινίες και αηδίες, βάζω το βιτ και δεν πονάω καθόλου...
Και μετά δεν γίνεται παπαφλέσσας το μουστάκι όπως λένε, κανονικότα βγαίνει όπως και αν έβαζες ταινίες...

Scarlett
17-12-2010, 04:12
εγω δν εχω εντονη τριχοφυια
βγαινει μοναχα απο αριστερα κατι τις
κ το κανω κ γω με βιτ
αλλα εχω παρατηρησει οτι βγαινουν πιο πολλες τριχουλες με τον καιρο
κ λεω επειδη δν εχω πολλες κ ειναι απο την μια πλευρα μονο να παω να τις βγαλω με λειζερ
αλλα νομιζω αυτα κοστιζουν αρκετα...

Κλωθώ
17-12-2010, 04:16
Ούτε εγώ έχω έντονη σε φυσιολοικά πλαίσια μιλάω πάντα.

Πονάνε τα λέιζερ και δεν πρέπει να σε δει ο ήλιος, είχε κάνει πέρσι μία ""φίλη"" μου κοντάς στις φαβορίτες γιατί ήταν σαν τον Σταμάτη Κόκοτα και πόναγε...Άσε που δεν βγαίνουν με την πρώτη φορά όλα και φαίνεται και άσχημα. Όταν είχε έρθει από το ινστιτούτο η περιοχή αυτή ήταν σαν φρεσκοξυρισμενο μάγουλο άνδρα που πετάει τρύχα.

Υπάρχει και μία κρέμα γύρω στα 17€ που το ξανθένει. Αυτό είναι καλύτερο πιστεύω από όλα...

Scarlett
17-12-2010, 04:19
η κρεμα π το ξανθενει ειναι χειροτερη απο ολα

πλιζ μην βαλεις τπτ τετοιο...ειχα μια φιλη π ειχε ξανθυνει τριχες ολοκληρες στα χερια κ ητανε ενα αισχος...
ελλεινο απλα
τοτε αποτριχωση ρε..κ σε μερικα χρονια θα εχει φυγει τελειως
σε καμια 5-6

Κλωθώ
17-12-2010, 04:22
Εμ στα χέρια είναι γελοίο να είναι ξανθές οι τρίχες απ την στιγμή που δεν είναι από την φύση τους.
Αυτή η κρέμα, δεν θυμαμαι πως λεγεται σε ενα πρασινο κουτακι ειναι, το ξανθενε οχι με το χρωμα πλατινε ή τίποτα τέτοιο. Σαν διάφανο το έκανε..Αλλά το σταμάτησα γιατί ήθελε "ρίζα" και άρχισα βιτ να βρω την ησυχία μου...χεχεχε

Scarlett
17-12-2010, 04:34
χαχαχαχχαχ

εν τω μεταξυ εχω λερωθει επειδη το ετριβα το ματοκλαδο κ εχω γινει σαν καταδικος

Κλωθώ
17-12-2010, 04:38
χαχαχαχαχα

πείστηκες τελικά να τα αφήσεις στην θέση τους; :p

Scarlett
17-12-2010, 05:00
τα ματοκλαδα? ναι ρε..
καθαριστηκα παντως

CHOKE
17-12-2010, 05:25
θελω κατι να βγαλω!!!!!!

Βγάλε τον εγκέφαλο και δώρισέ τον στην επιστήμη... Θα δώσεις τροφή για πολλές αναλύσεις ειδικά στην Ιαπωνία.

Void
17-12-2010, 10:03
Δεν ξερω

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTiCQLHilksCCALwmP9ihnSOlYWNZNh0 eVT_VkL5RFg_ZQqbtxy

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ7XYulRruruElqLwKqTuLh9EqXXxhDX Q2ObVgTVRGHwCYKUtzK

trelokabero
17-12-2010, 12:40
Δεν ξερω

ειπαμε αγχος αλλα οχι κι ετσι:p εμενα με επιανε να ταχτοποιω συρταρια εν οψει εξεταστικης.
χαλλλαρα !:wavey:

Scarlett
17-12-2010, 14:04
Βγάλε τον εγκέφαλο και δώρισέ τον στην επιστήμη... Θα δώσεις τροφή για πολλές αναλύσεις ειδικά στην Ιαπωνία.

Μετα χαρας.
Αφου πρωτα πηδηξεις απο τον Νιαγαρα ενω φωναζεις Jeronimoooooooooooooooooooooooooo

@τρελοκαμπερο
Δν ειναι αγχος ρε.Ειναι απλα μια λαμπρη ιδεα που μου ηρθε εκει που βαφομουν.

Mephisto
17-12-2010, 14:50
Ε, όχι και λαμπρή ιδέα, ανατρίχιασα!!! http://img.photobucket.com/albums/v725/bossnads/smilies/scared0001.gif

Scarlett
17-12-2010, 15:04
E ναι
Θα πονουσε λιγο.

Emma_
17-12-2010, 23:24
Ωχχ
Τις εβγαλε αραγε η προλαβα την καταστροφη της βλεφαριδας;;;

trelokabero
18-12-2010, 14:33
@τρελοκαμπερο
Δν ειναι αγχος ρε.Ειναι απλα μια λαμπρη ιδεα που μου ηρθε εκει που βαφομουν.

Οου! Προτεινω να αλλαξει ο τιτλος σε Υγεια & Διαστροφη !!

Scarlett
18-12-2010, 16:00
Xαχα
Τελειο
Αντε να μαζευτουμε ολες οι διεστραμμενες.:p

CHOKE
18-12-2010, 16:39
Πάρτε και τον Serseri ενδιαφέρεται.

Κλωθώ
18-12-2010, 17:46
Πάρτε και τον Serseri ενδιαφέρεται.

Για τρίχες μιλάμε όχι για γόβες... :p

KNIGHT
18-12-2010, 17:49
Για τρίχες μιλάμε όχι για γόβες... :p

χαχαχαχα και οι γόβες τρίχες έχουν:tounge:

Scarlett
18-12-2010, 17:57

erg???????

KNIGHT
18-12-2010, 18:44
erg???????

Ι'm kidding:p

Κλωθώ
18-12-2010, 19:36

Εξαρτάται την χρήση που κάνει ο καθένας και έχουν τρίχες :p

Emma_
19-12-2010, 01:38
Κι εγω διεστραμμενη ειμαι. Καποτε βαλα με τα μαλλια μου.
Σκαρλετ, τις εκοψες τελικα;;;

Εξαρτάται την χρήση που κάνει ο καθένας και έχουν τρίχες :p
Εσυ κι αν εισαι διεστραμμενη με τετοια σκεψη!!! :p Μαζευτηκαμε πολλες στο club.
Οι γυναικες ειμαστε πολυ πονηρες σε σχεση με τους ανδρες; Ρητορικη ερωτησις.... :p

Κλωθώ
19-12-2010, 02:10
Τελευταία μου το λένε πολλοί οτι είμαι πονηρή και πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί :p
χαχαχαχα

Emma_
19-12-2010, 03:14
Ειναι γυναικειο φαινομενο, μην ανησυχεις. Σε αλλες μας βγαινει εντονα, αλλες το ψιλοκρυβουμε.:p

Κλωθώ
19-12-2010, 16:16
Ειναι γυναικειο φαινομενο, μην ανησυχεις. Σε αλλες μας βγαινει εντονα, αλλες το ψιλοκρυβουμε.:p

χαχαχαχαχαχαχα

Void
19-12-2010, 16:20
Εσυ κι αν εισαι διεστραμμενη με τετοια σκεψη!!! :p Μαζευτηκαμε πολλες στο club.
Οι γυναικες ειμαστε πολυ πονηρες σε σχεση με τους ανδρες; Ρητορικη ερωτησις.... :p

Εμένα πάντως μου τι δίνουν οι γυναίκες που είναι πιο έξυπνες απο 'μένα!

LongTom
19-12-2010, 16:32

Μπα εγώ δεν έχω τέτοια κολλήματα.Ο χαρακτήρας είναι το παν.

Εμμα όντως οι περισσότερες γυναίκες είναι κατά τι ποιο πονηρές από τους άντρες(και έξυπνες).
Παίζει βέβαια ρόλο και ότι κάποιες φορές είμαστε χάπατα μπροστά στα κάλλη σας και μας κάνετε ότι θέλετε.
Άλλοι πάλι είναι τελείως κάφροι και δεν καταλαβαίνουν τίποτα από γυναικεία κόλπα.
Το καλύτερο είναι η ισορροπία,λίγο μαλακοπίτουρας και λίγο κάφρος ώστε να αλληλοεξουδετερώνονται και να μην σε κάνουν ότι θέλουν και ούτε να είσαι Νεάντερνταλ.

Κλωθώ
19-12-2010, 18:23

Εμμα όντως οι περισσότερες γυναίκες είναι κατά τι ποιο πονηρές από τους άντρες(και έξυπνες).
Παίζει βέβαια ρόλο και ότι κάποιες φορές είμαστε χάπατα μπροστά στα κάλλη σας και μας κάνετε ότι θέλετε.
Άλλοι πάλι είναι τελείως κάφροι και δεν καταλαβαίνουν τίποτα από γυναικεία κόλπα.
Το καλύτερο είναι η ισορροπία,λίγο μαλακοπίτουρας και λίγο κάφρος ώστε να αλληλοεξουδετερώνονται και να μην σε κάνουν ότι θέλουν και ούτε να είσαι Νεάντερνταλ.

Εγώ πάντως δεν είπα τίποτα πονηρό, το δικό σας μυαλό είναι πονηρό...http://www.myemoticons.com/images/what-s-hot/new-featured/angel-glitter.gif

χαχαχα ;-):p:metal::cop:

Emma_
19-12-2010, 20:04

Ξυδακι.:p
Στην προκειμενη, δε μιλαμε για εξυπναδα αλλα για πονηρια......
Αμα ησουν τοσο εξυπνος οσο δηλωνεις, θα εντοπιζες πως υπαρχει μεγαλη διαφορα.
:p

Scarlett
19-12-2010, 20:15
Tο λατρευω το θρεντ μου.
Οπως και τις βλεφαριδες μου.

Void
19-12-2010, 20:21
Ξυδακι.:p
Στην προκειμενη, δε μιλαμε για εξυπναδα αλλα για πονηρια......
Αμα ησουν τοσο εξυπνος οσο δηλωνεις, θα εντοπιζες πως υπαρχει μεγαλη διαφορα.
:p

Εγω δεν δηλώνω έξυπνος αλλά ανθεκτικός, και οι πονηρές μου τη δίνουν.

Emma_
19-12-2010, 20:23
Εγω δεν δηλώνω έξυπνος αλλά ανθεκτικός, και οι πονηρές μου τη δίνουν.

Τοτε φτιαχτα με αντρα, γιατι γυναικα μη πονηρη δε θα βρεις, ουτε μες στα μοναστηρια:p
Μην μπερδευεις την πονηρια με την κουτοπονηρια και την εξυπναδα. Το θεμα ειναι να λειτουργει, αξιοποιειται θετικα απο εμας κι οχι σε βαρος αλλων. Πονηρουλα ειναι εκεινη που θα σε ριξει στο κρεβατι με τον τροπο της και θα πετυχει τον σκοπο της, να πεσετε στο κρεβατι. Πονηρη αρνητικα, ειναι αυτη που θα σε καβαντζωσει για γαμο πχ, με δολια μεσα, πχ τα λεφτα της. Εξυπνη ειν αυτη που για να σε ριξει επειδη σε θελει, θα σου δωσει αυτο που θελεις. Κουτοπονηρη ειναι μια ηλιθια που δεν εχω παραδειγμα να σου δωσω, κανουν μπαμ αυτες, ειναι το χειροτερο σε γυναικα που μπορεις να πετυχεις.

Scarlett
19-12-2010, 20:24
Πονηρη..Αλεπου..πονηροκατσούλα...

Κλωθώ
19-12-2010, 20:26
Τοτε φτιαχτα με αντρα, γιατι γυναικα μη πονηρη δε θα βρεις, ουτε μες στα μοναστηρια:p

Αυτό ξανα πες το...

Void
19-12-2010, 20:27

Μην παίρνεις παράδειγμα απο τον εαυτό σου, υπάρχουν και πιο αθώες κοπέλες...

Scarlett
19-12-2010, 20:32

aθωα =παρθενα?

Emma_
19-12-2010, 20:34

Γνωριζομαστε και δεν το ηξερα;
kαι που ξερεις εσυ τι ειμαι και πως ειμαι; Το αν ειμαι πονηρη η εξυπνη φαινεται απο τις πραξεις μου και τη ζωη μου, γεγονοτα που εσυ δεν ξερεις.
Αθωες, ε;
Αυτες οταν ξυπνανε, ξερεις τι καρ..λ..ες γινονται;
Να προτιμας τις εξυπνες, γιατι μια.. αθωα οταν μεγαλωσει,μπορει να σε στειλει στο απο κει που ρθες. Ασε που αθωοτητα δεν υπαρχει γενικα

Void
19-12-2010, 20:35
aθωα =παρθενα?

οχι. Μη πονηρή. Που δεν σκέφτεται πονηρά. Με άλλη λέξη πουτανίστικα.

Scarlett
19-12-2010, 20:38
οχι. Μη πονηρή. Που δεν σκέφτεται πονηρά. Με άλλη λέξη πουτανίστικα.

Δεν υπαρχει μη αθωοτητα σε κανεναν ανθρωπο..

Emma_
19-12-2010, 20:41

Για τους ανδρες ειναι πολυ χειροτερο να ειναι πονηροι, η πονηρια στον ανδρα ισουται με κομπλεξισμο τεραστιο κατι που κανει τους γυρω του να φρικαρουν. Η γυναικα ειναι στη φυση της, να σκεφτεται απο πλαγιες οδους και να αναλυει περα δωθε, σε αντιθεση με τον ανδρα που κοιτα πιο ευθεια. Η εξυπναδα παλι, ειναι φαινομενο για τις γυναικες και οπως δε συναντας ευκολα πονηρους ανδρες, ετσι δε συναντας ευκολα εξυπνες γυναικες.

Emma_
19-12-2010, 20:42

αθωοτητα εννοεις.
(;)

Scarlett
19-12-2010, 20:42
Τι λες ρε...
Εννοειται οτι συναντας πολυ ευκολα εξυπνες γυναικες.....

Void
19-12-2010, 20:43

Για να στο περιγράψω καλύτερα υπάρχουν κοπέλες που είναι πιο αγαθές, καλοπροέρετες, ντόμπρες και υπάρχουν άλλες που σκέφτονται πονηρά, κάνουν πουτανιές, λένε ψέμματάκια κτλπ

Scarlett
19-12-2010, 20:43
αθωοτητα εννοεις.
(;)

ναι :p
κανω πολλα πραγματα μαζι κ αφαιρεθηκα:p

Scarlett
19-12-2010, 20:44
Για να στο περιγράψω καλύτερα υπάρχουν κοπέλες που είναι πιο αγαθές, καλοπροέρετες, ντόμπρες και υπάρχουν άλλες που σκέφτονται πονηρά, κάνουν πουτανιές, λένε ψέμματάκια κτλπ

A μια αγαθιαρα θες εσυ?
Αγαθος= χαζος στις μερες μας

Βασικα μηπως να αντιμετωπιζες πρωτα τα κομπλεξ σου τα δικα σ κ μετα να εβρισκες καμια ..γατουλα?χ0χα0χα:p

Emma_
19-12-2010, 20:44
aθωα =παρθενα?

Οι παρθενες σημερα, σε ηλικια μη επιτρεπομενη για την παρθενια ειναι οι χειριστες των γυναικων, μεγαλα προβληματα προσωπικοτητας αντιμετωπιζουν, οπως και οι ανδρες παρθενοι σε ηλικια που δεν πρεπει. Οκευ υπαρχουν κι εξαιρεσεις, που εγω ομως δεν εχω συναντησει, αν εχετε συναντησει εσεις... πειτε μας τα συμπερασματα σας...

Κλωθώ
19-12-2010, 20:45
Το ότι σκέφτονται πονηρά δεν σημαίνει πως δεν είναι ντόμπρες...
Επίσης πως το εννοείς το πονηρά; Οτι σκέφτοναι και λένε σεξουαλικά υποννοούμενα ή οτι είναι ύπουλες;

Void
19-12-2010, 20:47
A μια αγαθιαρα θες εσυ?
Αγαθος= χαζος στις μερες μας

Βασικα μηπως να αντιμετωπιζες πρωτα τα κομπλεξ σου τα δικα σ κ μετα να εβρισκες καμια ..γατουλα?χ0χα0χα:p

1) Στο "μυαλό" σου μπορεί
2) Πάλι λες βλάκειες για μένα. Δηλαδή τώρα αν πω οτι είσαι ενα τούβλο και μισό εγω θα φταίω;

Emma_
Επίσης πως το εννοείς το πονηρά; Οτι σκέφτοναι και λένε σεξουαλικά υποννοούμενα ή οτι είναι ύπουλες;

Αυτο εννοει αλλα δεν μπορεσε να το εκφρασει σωστα. Στον γραπτο εχουμε μερικες φορες τετοια προβληματα, κι εγω το παθαινω, τωρα αμα εννοει κατι αλλο...
void δωσε παραδειγματα

Scarlett
Οι παρθενες σε ηλικια ανω των 20 ειναι οι χειριστες των γυναικων, μεγαλα προβληματα προσωπικοτητας αντιμετωπιζουν, οπως και οι ανδρες

Βασικα ειναι πολυ γενικο αυτο π λες...Και εχω δει το ακριβως αντιθετο σε γυναικες ειδικα π κανανε σεξ γυρω στα 23 τους.Μια χαρα πανεμορφες ητανε κιολας....Ενα προβλημα αυτοπεποιθησης το ειχανε παντως..

Void
19-12-2010, 20:49

Το δεύτερο. Κοιτάνε πως να έχουν πάντα το πάνω χέρι.

Scarlett
19-12-2010, 20:49
2) Πάλι λες βλάκειες για μένα. Δηλαδή τώρα αν πω οτι είσαι ενα τούβλο και μισό εγω θα φταίω;

Πρωτα ειμαι γλυκια και ομορφη και τωρα ειμαι ενα τουβλο και μισο.:p
I guess δεν θα μπω στην λιστα σου.Tough luck:p

Emma_
19-12-2010, 20:50

Η αληθεια ειναι πως σε θεωρω κι εγω κομπλεξικο οπως και η Scarlett, αλλα δε μου χε δοθει η ευκαιρια να στο πω.
Μπορεις να το λυσεις μαζι μας, το γκρουπ θεραπυ βοηθα, αντε βρε θα σε βοηθησουμε, τι αλλο θες;
Ναι ναι εμεις τα τουβλα

Void, καθε φορα που δε σε συμφερει κατι που σου απαντα καποιος απαντας με κατα μετωπο επιθεση, το χεις κανει και σε μενα αλλα σε εχω γραψει γιατι βαριεμαι. Σταματα το, θα τα πηγαινουμε καλυτερα ολοι μας. Τι λες;

Void
19-12-2010, 20:52
Ναι ναι εμεις τα τουβλα

I rest my case.

Emma_
19-12-2010, 20:54

Το να πεταξει μια γυναικα σεξουαλικα υπονοουμενα, της δινει πρωτοκαθεδρια στη σχεση;
Δηλαδη Η κλωθω με το υποννοουμενο που πεταξε, την καθιστα πονηρη ή υπουλη;
Δηλαδη αν εγω πω στον φιλο μου ''τι θα μου κανεις αποψε μαγκα μου:p'' με καθιστα πονηρη και κοιταζω να χω το πανω χερι;
Θες να μας πεις πως πρεπει να φερεται μια γυναικα κατα τη γνωμη σου;
Θελω παραδειγματα

Scarlett
19-12-2010, 20:55
Οχι.Θα πει οτι καποιος εχει πολυυυ ορεξη..
Αχ:p

Void
19-12-2010, 20:55
Το να πεταξει μια γυναικα σεξουαλικα υπονοουμενα, της δινει πρωτοκαθεδρια στη σχεση;
Δηλαδη Η κλωθω με το υποννοουμενο που πεταξε, την καθιστα πονηρη ή υπουλη;
Δηλαδη αν εγω πω στον φιλο μου ''τι θα μου κανεις αποψε παλικαρα μου'' με καθιστα πονηρη και κοιταζω να χω το πανω χερι;

Ασ' το. I am bored of this conversation already. Πείτε τα εσείς τα κορίτσια...:wavey:

Scarlett
19-12-2010, 20:58
Ναι αλλα συνεχως πισω απο τα κοριτσια τρεχεις :p

Emma_
19-12-2010, 20:58
I rest my case.

Απαντησε πουλακι μου κι ασε τις εξυπναδες. Εδω σε θελω μαστορα, τωρα που εισαι στημενος, αρκετα μας τα χεις πει τελευταια και σε μενα και σε αλλους
Δειξε μου ποσο εξυπνος εισαι κι ανθεκτικος και εξηγησε μας τι εννοεις γιατι ολες μας μας εχεις βγαλει αντε να μην πω, λες κι εσυ εισαι ο καλος κι ο μη πονηρος κι ο περισσοτερο εξυπνος.
Καλε μου Void :p

Scarlett
19-12-2010, 21:00
Καλε μου Void :p

Emma_
19-12-2010, 21:00
Ασ' το. I am bored of this conversation already. Πείτε τα εσείς τα κορίτσια...:wavey:

http://1.bp.blogspot.com/_3irLzU-vvSg/TD2HIkrDPZI/AAAAAAAAJ68/X_t6Jsjfheg/s1600/kota.jpg

*Για το ''τουβλο''

Scarlett
19-12-2010, 21:01
χ0αχ0χα0χαχα0χα0χα0αχχ

Void
19-12-2010, 21:05
Ναι αλλα συνεχως πισω απο τα κοριτσια τρεχεις :p

Αν δεν έτρεχα θα είχες κάτι να μου προσάψεις. Anyway no offence taken ως γνωστών είσαι και λίγο psychopath.

Emma

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTpX6kjMIB3CD7cW39vsSI3Q2rCCHm2B HxJwc3vQV8vrIMNeDyM

Emma_
19-12-2010, 21:08
Τι λες ρε...
Εννοειται οτι συναντας πολυ ευκολα εξυπνες γυναικες.....

Εγω δεν το νομιζω αυτο, νομιζω πως συναντας ευκολοτερα πονηρες γυναικες,αν κρινεις απο τη σταση τους απεναντι σε σχεσεις ή τη συμπεριφορα τους απεναντι στη ζωη. Νομιζω πως οι γυναικες οι εξυπνες, το χουν μεσα τους απο προσωπικοτητα και το καλλιεργουν με τον χρονο. Το οτι καποια ειναι ντομπρα η ειλικρινης, δεν την καθιστα εξυπνη κατα τη γνωμη μου. Την εξυπναδα χωρις να ειμαι σιγουρη, την συνδιαζω με τη διπλωματια σε μια γυναικα.

Scarlett
19-12-2010, 21:09
Αν δεν έτρεχα θα είχες κάτι να μου προσάψεις. Anyway no offence taken ως γνωστών είσαι και λίγο psychopath.

h ειρωνια της υποθεσης ειναι οτι δν σε εχω βρισει ποτε μου και δν σου εχω προσαψει τιποτα.Απλα σε παιρνω στην πλακα..Χωρις να εξαπολυω βωμολοχιες απεναντι σου οπως κανει εσυ σε μενα( και σε αλλα κοριτσια)

Πχ τωρα με ειπες ψυχοπαθη.Αργκ.Απο που και ως που.

Emma_
19-12-2010, 21:10

Emma

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTpX6kjMIB3CD7cW39vsSI3Q2rCCHm2B HxJwc3vQV8vrIMNeDyM

Ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα

Γι αυτο να με προσεχεις

http://b-townblog.com/wp-content/images/boo.jpg

Και μην κλεβεις τις ιδεες μου:smokin:

Scarlett
19-12-2010, 21:11
Εγω δεν το νομιζω αυτο, νομιζω πως συναντας ευκολοτερα πονηρες γυναικες,αν κρινεις απο τη σταση τους απεναντι σε σχεσεις ή τη συμπεριφορα τους απεναντι στη ζωη. Νομιζω πως οι γυναικες οι εξυπνες, το χουν μεσα τους απο προσωπικοτητα και το καλλιεργουν με τον χρονο. Το οτι καποια ειναι ντομπρα η ειλικρινης, δεν την καθιστα εξυπνη κατα τη γνωμη μου. Την εξυπναδα χωρις να ειμαι σιγουρη, την συνδιαζω με τη διπλωματια σε μια γυναικα.

Α μαλιστα καταλαβαινω τι λες.
Εγω πιστευω το αντιθετο.Οτι δλδ διπλωματια ειναι πονηρια σε εναν ανθρωπο...
Με τον ορο διπλωματια -ερα απο την ρποφανης εννοια π εχει- να κανει μια γυναικα να φερνει εναν αντρα με τα νερα της..??

Emma_
19-12-2010, 21:11
h ειρωνια της υποθεσης ειναι οτι δν σε εχω βρισει ποτε μου και δν σου εχω προσαψει τιποτα.Απλα σε παιρνω στην πλακα..Χωρις να εξαπολυω βωμολοχιες απεναντι σου οπως κανει εσυ σε μενα( και σε αλλα κοριτσια)

Πχ τωρα με ειπες ψυχοπαθη.Αργκ.Απο που και ως που.

Εμενα ειπε καλε. Μη μου κλεβεις τον τιτλο. Εσυ εισαι τουβλο.
Εγω ειμαι ψυχοπαθης.
:metal:

LongTom
19-12-2010, 21:15

Με συγχωρείς αλλά αυτή η "διπλωματία" είναι κάτι που κατακρίνουν πολλοί άνδρες στις σχέσεις τους.Στον στρατό για παράδειγμα καθίσαμε καμιά 30αρια άτομα και είπαμε τι μας την σπάει στις σχέσεις και οι περισσότεροι είπαν ότι η πονηριά(κακώς εννοούμενη διπλωματία)είναι από τα βασικά.(και ναι είχαμε πολύ χρόνο εκεί και κάναμε group therapy:p)

Πιστεύω ότι η ντόμπρα αλήθεια είναι το καλύτερο,μπορεί να πληγώσει για λίγο αλλά κάνει την σχέση ξεκάθαρη.Τουλάχιστον για σχέσεις που βασίζονται στον αλληλοσεβασμό και στην αλληλοκατανόηση.

Αυτά από εμένα και τώρα αποσύρομαι στο καταφύγιο για να αποφύγω τις flames και τα σκάγια από τον πόλεμο σας.:toilet:

Scarlett
19-12-2010, 21:15
Εγω θελω να ειμαι ψυχοπαθης ομως ρε..Ας εισαι το τουβλο εσυ :p
deal or no deal?:p

Void
19-12-2010, 21:17
Emma κάνεις οτι μπορείς για να τσακωθούμε αλλά εγω δεν εχω την όρεξη σου...

Scarlett μάλλον δεν προσέχεις τι γράφεις να το κοιτάξεις λίγο αυτό.

Αυτά απο εμένα τέλος για σήμερα. Αύριο πάλι.

Scarlett
19-12-2010, 21:17
περα απο τις αποψεις σας οι οποιες ειναι σεβαστες
προσωπικα δν θα μπορουσα να ζησω σε μια σχεση με το να ειμαι διπλωματικη με τον ανθρωπο π εχω απεναντι μου..Θα εκρηγνυομουνα...
ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ psychopath kai eΓΩ!

LongTom
19-12-2010, 21:19
ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ psychopath kai eΓΩ!

:nhl:
Γρήγορα τα υπογλώσσια!

Emma_
19-12-2010, 21:22
Α μαλιστα καταλαβαινω τι λες.
Εγω πιστευω το αντιθετο.Οτι δλδ διπλωματια ειναι πονηρια σε εναν ανθρωπο...
Με τον ορο διπλωματια -ερα απο την ρποφανης εννοια π εχει- να κανει μια γυναικα να φερνει εναν αντρα με τα νερα της..??

χμ καπως ετσι το εννοω, χωρις ομως αυτο να το θεωρω κακο, αν δεν του κανει κακο η δεν κανει κακο σε μια σχεση.
Τωρα, μια ας πουμε που εκμεταλλευεται την αγαπη του κανοντας τον ο,τι θελει χωρις να του δινει κατι που αυτος ζητα, τοτε αυτο ειναι κακο, αυτη ειναι εκμεταλλευτρια και πονηρη. Δηλαδη πχ, πες πως μενω στο ιδιο σπιτι με τον φιλο μου. Αυτος εχει κολλημα να κρατα παλιαντζουρες και να μου τα στολιζει στο σαλονι. Εγω τρελαινομαι αλλα με την ευθεια αναμετρηση δε θα πετυχω αυτο που θελω γιατι και θα τσακωθω κι αυτος ειναι αγυριστο κεφαλι κι εγω θα χαλαστω. Τι κανω; Οκ θα στο αφησω εδω να υπαρχει αλλα με τον τροπο μου θα τον κανω να αλλαξει γνωμη, πχ θα τον παω σε ενα μαγαζι να δει κατι πολυ ωραιο (ξεροντας το γουστο του) και η μονη θεση που μπορει να μπει ειναι εκει που χει την παλιαντζουρα, αν μου φερει αντιρρηση, θα του δειξω κατι αλλο, σιγα σιγα θα του δειχνω εμμεσα πως κατι αλλο θα ταν προτιμοτερο να μπει εκει, μεχρι να τον καταφερω να καταλαβει πως αυτο ειναι αγουστο μες στο σπιτι.
Το εχω κανει αυτο που λεω ενω στην αρχη καβγαδιζα ακομα και για ενα βαζο μεχρι που δε μιλουσαμε και το πηρα αλλιως, σιγα σιγα με τον τροπο μου, το καταφερα χωρις να τσακωθουμε, χωρις να στεναχωρηθουμε κι αντιθετως απο μονος του να προτεινει να βαλουμε κατι αλλο σε εκεινη τη θεση. Χαζομαρα απο μερους μου θα ηταν να αφησω μια μπουρδα να μου χαλαει ολο το ντεκορ και να μην πω τιποτα η χαζομαρα μου θα ηταν αν τσακωνομουν-οπως στην αρχη- για μια βλακεια και οι καυγαδες δεν κανουν καλο στο ζευγαρι εστω και για ασημαντα ζητηματα.
Ημουν πονηρη, υπουλη, διπλωματικη; Του εκανα κακο;

Scarlett
19-12-2010, 21:24
Eισαι οντως πολυ διπλωματικη
με εκανες να συμφωνησω κατευθειαν με το συγκεκριμενο παραδειγμα π εδωσες:p

περα απο την πλακα εγω θα τ μιλουσα πρωτα κ αμα εβλεπα οτι δεν..θα εκανα αυτο π θα εκανες κ συ:p

Emma_
19-12-2010, 21:37
Eισαι οντως πολυ διπλωματικη
με εκανες να συμφωνησω κατευθειαν με το συγκεκριμενο παραδειγμα π εδωσες:p

περα απο την πλακα εγω θα τ μιλουσα πρωτα κ αμα εβλεπα οτι δεν..θα εκανα αυτο π θα εκανες κ συ:p

Αυτο το παραδειγμα ομως ειναι εξυπνο, αυτη η τακτικη ειναι οντως εξυπνη αφου εχεις περασει το σταδιο της χαζομαρας, που το περασα δηλαδη και ημουν εντελως ευθεια χωρις να ακουω κουβεντα.
Καμμια φορα οι λεξεις μας ''κολλανε'' πχ διπλωματια, πονηρια, εξυπναδα, ενω υπαρχει ορισμος, γι αυτο ζητησα παραδειγματα και το γεγονος οτι ο Void πεταξε τα τρελα του, μας εχεσε με ορισμους κι εφυγε μου την εδωσε. Τελικα εσενα ειπε σαικο, το ξαναδιαβασα, αλλα ειμαι κι εγω η αληθεια ειναι.
Ενα αλλο παραδειγμα, εισαι με τον δικο σου και μια τσουλιτσα του χαμογελα(η τον κοιτα) πολυ διακριτικα απο απεναντι. Μικροτερη θα σου λεγα πως θα την ξεμαλλιαζα επι τοπου, στο τελος θα τσακωνομουν παλι και απο το μυαλο του ισως να μην εφευγε το τσουλακι, το οποιο παρεπιπτοντως αυτο ηταν πονηρο, εβλεπε πως συνοδευεται ο κουκλος σου και δεν εχασε στιγμη, ειναι πολυ πιθανο μια τετοια κατασταση να δημιουργησει σοβαρο προβλημα σε μια σχεση γι αυτο απαιτειται ειδικος χειρισμος. Το πιο εξυπνο ειναι να κανεις πως δε δινεις σημασια(ενω ξερει πως την εχεις δει) τελικα και την επομενη να σαι πιο κουκλα και σεξυ απο ποτε. Σιγουρα στο μυαλο του δε θα παιζει καμμια και αυριο μεθαυριο ισως σου πει ποσο τυχερος ειναι που εχει τετοιο κοριτσαρο διπλα του. Δεν ειναι εξυπνη αυτη η κινηση; Ενω δεν ειναι υπουλη η αλλη, που ισως τελικα να ειναι μια αθωα.... μια γλυκουλα αθωα... μια παρθενιτσα.... που δεν ηθελε κατι αλλο απο το να χαμογελασει... μια αυθορμητη αθωα κοπελιτσα.

...

LongTom
19-12-2010, 21:49
Αυτο το παραδειγμα ομως ειναι εξυπνο, αυτη η τακτικη ειναι οντως εξυπνη αφου εχεις περασει το σταδιο της χαζομαρας, που το περασα δηλαδη και ημουν εντελως ευθεια χωρις να ακουω κουβεντα.
Καμμια φορα οι λεξεις μας ''κολλανε'' πχ διπλωματια, πονηρια, εξυπναδα, ενω υπαρχει ορισμος, γι αυτο ζητησα παραδειγματα και το γεγονος οτι ο Void πεταξε τα τρελα του, μας εχεσε με ορισμους κι εφυγε μου την εδωσε. Τελικα εσενα ειπε σαικο, το ξαναδιαβασα, αλλα ειμαι κι εγω η αληθεια ειναι.
Ενα αλλο παραδειγμα, εισαι με τον δικο σου και μια τσουλιτσα του χαμογελα(η τον κοιτα) πολυ διακριτικα απο απεναντι. Μικροτερη θα σου λεγα πως θα την ξεμαλλιαζα επι τοπου, στο τελος θα τσακωνομουν παλι και απο το μυαλο του ισως να μην εφευγε το τσουλακι, το οποιο παρεπιπτοντως αυτο ηταν πονηρο, εβλεπε πως συνοδευεται ο κουκλος σου και δεν εχασε στιγμη, ειναι πολυ πιθανο μια τετοια κατασταση να δημιουργησει σοβαρο προβλημα σε μια σχεση γι αυτο απαιτειται ειδικος χειρισμος. Το πιο εξυπνο ειναι να κανεις πως δε δινεις σημασια(ενω ξερει πως την εχεις δει) τελικα και την επομενη να σαι πιο κουκλα και σεξυ απο ποτε. Σιγουρα στο μυαλο του δε θα παιζει καμμια και αυριο μεθαυριο ισως σου πει ποσο τυχερος ειναι που εχει τετοιο κοριτσαρο διπλα του. Δεν ειναι εξυπνη αυτη η κινηση; Ενω δεν ειναι υπουλη η αλλη, που ισως τελικα να ειναι μια αθωα.... μια γλυκουλα αθωα... μια παρθενιτσα.... που δεν ηθελε κατι αλλο απο το να χαμογελασει... μια αυθορμητη αθωα κοπελιτσα.
...

Δεν ξέρω γιατί αλλά όταν διάβασα το τελευταίο κάτι μου ήρθε
,σαν ένα ρίγος, ένα ντάντανο ένα συναίσθημα που νιώθεις στα θρίλερ. :wow:

Ειλικρινά σκιάχτηκα!

Scarlett
19-12-2010, 21:54
ΧΑΧΑΧΑΧΑ
θεα η εμμα
ρε οντως αυτες οι καταστασεις ειναι λιγο δυσκολες
αν κ δν εχω πετυχει καμια να κοιταξει τον δικο μ θα μ ερχοταν να την ξεμαλλιασω την αλλη...
Κ ειναι κατι @$#$#σμενες π δν βλεπουν οτι συνοδευεται ο αλλος.
ΖΤΟΙΝΓΚ

αυτο π λες παντως δν θα το εκανα τοσο εντονα.Αμα δν θελει να ειναι μαζι μ δν θα καταπιεζομαι εγω να ειμαι στην τριχα συνεχεια..

KNIGHT
19-12-2010, 22:03
Ρε έλεος, μα τον Τουτατή, πλάκα κάνετε; Αν η γυναίκα δεν έχει λίγο πονηριά, λίγο εξυπνάδα, δεν έχει άποψη και γνώμη, τι να την κάνεις πέρα από το σεξ; Τέτοια άβουλα, χαζά και αθώα (με την κακή την ένοια) πλάσματα, θέλουν κάτι άντρες που τις γυναίκες τους τις θέλουν "σκλαβάκια". Βέβαια, αυτή την νοοτροποία την έχουν πολύ, οι Μεσογιακοί λαοί.

Scarlett
19-12-2010, 22:05
καλα μην το λες
ξερω γυναικα με πονηρια π λες π ειμαι σιγουρη σκλαβακι της θα την ειχε ο οποιος αντρας της τυχαινε..

Emma_
19-12-2010, 23:04
ΧΑΧΑΧΑΧΑ
θεα η εμμα
ρε οντως αυτες οι καταστασεις ειναι λιγο δυσκολες
αν κ δν εχω πετυχει καμια να κοιταξει τον δικο μ θα μ ερχοταν να την ξεμαλλιασω την αλλη...
Κ ειναι κατι @$#$#σμενες π δν βλεπουν οτι συνοδευεται ο αλλος.
ΖΤΟΙΝΓΚ

αυτο π λες παντως δν θα το εκανα τοσο εντονα.Αμα δν θελει να ειναι μαζι μ δν θα καταπιεζομαι εγω να ειμαι στην τριχα συνεχεια..

Δεν εχει να κανει με το αν σε θελει. Αυτο εξυπακουεται, αλλιως τι να κανεις, οση τριχα κι αν γινεις δεν αλλαζει. Λεω για την περιπτωση που καπως πρεπει να αντιδρασεις απεναντι στην κατασταση, δηλωνοντας την παρουσια σου εξυπνα. Ε δε γινεται να μην υπαρχει μια αντιδραση, αλλη θα την ξεμαλλιαζε(οπως σου ρθε εσενα σαν πρωτη αντιδραση), αλλη θα τσακωνοταν με εκεινον(ο κακομοιρης τι φταιει αν δεν εχει κανει κατι;), αλλη θα ηταν αδιαφορη(εγω δεν μπορω να ειμαι αδιαφορη γιατι παθιαζομαι, τις εχω τις τσουλες σαν ορεκτικο να γινομαι πιο γαματη, εδω παμε σε αλλο θεμα ομως προσωπικοτητας δικης μου και δικης σου αν της αρεσουν τα παιχνιδια και οι προκλησεις πχ η οχι), αλλη θα εκανε κατι αλλο. Η καθεμια αντιδρα διαφορετικα, το ζητημα για μενα ειναι να αντιδρασει, αν αντιδρασει, εξυπνα προκαλωντας καλυτερο ''καλο'' στη σχεση, οχι βεβαια να καταπιεστει, σαυτο συμφωνω.
Δυστυχως οι ανθρωποι καμμια φορα θεωρουμε δεδομενα καποια πραματα κι εκει την παταμε, οσο ωριμοι κι αν ειμαστε. Αν εντοπιζες πως κοιτα κι αυτος την αλλη, τοτε σιγουρα δε θα σουν στην τριχα την επομενη μερα αλλα μες στα νευρα και τη θλιψη.
Ενω οταν εισαι σιγουρη για τον εαυτο σου, γινεσαι ο μαγνητης του εαυτου σου και των αλλων.
Το θεμα των βλεφαριδων σου εγινε εστια συζητησης, μεταφερθειτε στο κους κους γρηγοραααα:p:p

Emma_
19-12-2010, 23:10
καλα μην το λες
ξερω γυναικα με πονηρια π λες π ειμαι σιγουρη σκλαβακι της θα την ειχε ο οποιος αντρας της τυχαινε..

Ρε συ μην αυταπατασαι. Μπορει να εχει οποιον θελει οπως λες(που εγω δεν το πιστευω, ολοι εχουν τις ατυχιες τους καποια στιγμη στον ερωτα)αλλα τη ρωτησες ποτε αν ειναι ευτυχισμενη; Την ρωτησες αν ναι μεν εχει ολους τους ανδρες στα ποδια της, αυτος για τον οποιο χτυπησε η καρδουλα της, της εκατσε; Την ρωτησες αν τελικα αυτο που ζητα ειναι να χει οποιον θελει;
Οι πιο πολλες που φερονται υπουλα και κοιτανε πως να φανε τον γκομενο της αλλης, ειναι συνηθως πολυ ζηλιαρες, κτητικες κι εγωπαθεις χωρις στην πραγματικοτητα να θελουν οσα κατακτουν.
Σκοπος ειναι να προσπαθεις γι αυτο που εχεις, να μην το χασεις, οχι να κανεις τα παντα γι αυτα που σιγουρα θα εχεις.

Scarlett
19-12-2010, 23:12
αμα θελει μια γυναικα να ειναι ομορφη την επομενη μερα ομως που θα γινει αυτο το περιστατικο δν θα το κανει για εκεινη οπως καταλαβαινεις αλλα για τον φιλο της *επειδη εγινε οτι εγινε την προηγουμενη μερα με την περαστικη* Ετσι δν ειναι?:p
πω οι ανθρωπινες σχεσεις ειναι δυσκολες...

Emma_
19-12-2010, 23:21
αμα θελει μια γυναικα να ειναι ομορφη την επομενη μερα ομως που θα γινει αυτο το περιστατικο δν θα το κανει για εκεινη οπως καταλαβαινεις αλλα για τον φιλο της *επειδη εγινε οτι εγινε την προηγουμενη μερα με την περαστικη* Ετσι δν ειναι?:p
πω οι ανθρωπινες σχεσεις ειναι δυσκολες...

Ε καλα δε σου πα απο Παπαφλεσσας να γινει next top model. :D Ουτε να γινει κι εμμονη. Αλλωστε καθε γυναικα που ειναι ερωτευμενη, την πιανει καποια ανασφαλεια σε τετοιες περιπτωσεις αλλα η καθεμια λειτουργει αλλιως. Χαζομαρα θα ηταν να κανει καυγα με τον φιλο της. Θελω να πω πως διπλωματια κατα τη γνωμη μου τουλαχιστο, ειναι να αλλαξεις τα δεδομενα προς οφελος σου, χωρις ομως να κανεις κακο σε εναν ανθρωπο η σε μια σχεση ειτε τη δικη σου, ειτε... μια αλλη. Γιαtι αυτο ειναι ................ κι οχι εξυπνο
Οτι ειναι δυσκολες, ειναι παρα πολυ, δε διαφωνω.....:p

Κλωθώ
20-12-2010, 01:13

Ενας φίλος μου είχε πει οτι ο άντρας είναι η κεφαλή και η γυναίκα ο σβέρκος που γυρνάει το κεφάλι όπου θέλει :tounge: :tounge:

trelokabero
20-12-2010, 13:45
Ενας φίλος μου είχε πει οτι ο άντρας είναι η κεφαλή και η γυναίκα ο σβέρκος που γυρνάει το κεφάλι όπου θέλει :tounge: :tounge:

ναι,στο Γαμος Α λα Ελληνικα!!
καλα ποσες σελιδες εφτασε το θρεντ?? Ευγε Σκαρλεεεεεεεεεεεετ!!

Scarlett
20-12-2010, 14:14
Ρε συ μην αυταπατασαι. Μπορει να εχει οποιον θελει οπως λες(που εγω δεν το πιστευω, ολοι εχουν τις ατυχιες τους καποια στιγμη στον ερωτα)αλλα τη ρωτησες ποτε αν ειναι ευτυχισμενη; Την ρωτησες αν ναι μεν εχει ολους τους ανδρες στα ποδια της, αυτος για τον οποιο χτυπησε η καρδουλα της, της εκατσε; Την ρωτησες αν τελικα αυτο που ζητα ειναι να χει οποιον θελει;
Οι πιο πολλες που φερονται υπουλα και κοιτανε πως να φανε τον γκομενο της αλλης, ειναι συνηθως πολυ ζηλιαρες, κτητικες κι εγωπαθεις χωρις στην πραγματικοτητα να θελουν οσα κατακτουν.
Σκοπος ειναι να προσπαθεις γι αυτο που εχεις, να μην το χασεις, οχι να κανεις τα παντα γι αυτα που σιγουρα θα εχεις.
Oxi η συγκεκριμενη δν ειχε ποτε καποιον
μονο μια φορα κ αυτο για λιγο χρονικο διαστημα
οποτε απο αυτο το γεγονος αν βρισκοτανε κανενας θα γινοταν χαλι

Scarlett
20-12-2010, 14:16
αυτο για το θεμα ανασφαλειας π ειπες
ρε δν γινεται αμα εισαι κ μικρος κιολας κ απειρος την κουτσουκελα σ θα την κανεις
κ θελει κ κατι τις για να μπορεις να εισαι ολη την ωρα χωρις ανασφαλεια μεσα στην σχεση σου
γινεται ποτε αυτο?
νομιζω ειναι ανεφικτο,ισως κιολας επειδη ειμαι μικρη κ απειρη να το σκεφτομαι ετσι..