PDA

Επιστροφή στο Forum : Ξύρισμα της ΄κάτω' περιοχής για άντρες-Τρίχες γενικά

miltostar
10-08-2010, 05:17
:-(:-(μπορειτε να μου πειτε πως ακριβως να το κανω??και επισης γινεται χωρις μηχανη?δηλαδη μονο με καποιο ξυραφακι?σας παρακαλω απαντηστε μου συντομα..!ευχαριστω..!:)

Serseris
10-08-2010, 08:03
Ψαλιδισε τα εν αρχή να κοντύνουνε, και έπειτα βάλε αφρό και ξούρισέ τα!!!!!!

miltostar
10-08-2010, 12:22
Ευχαριστώ..!ελπίζω να τα καταφέρω χωρίς να έχουμε κάποιο ατύχημα..:S :o

miltostar
10-08-2010, 14:37
οκ το εκανα..!καλα δν βγηκε οπως ακριβως το ηθελα αλλα ειναι ικανοποιητικο το αποτελεσμα..τωρα παιδια μηπως υπαρχει καποια λυση για την φαγουρα..??:$ :wow::-(

Serseris
10-08-2010, 15:09
οκ το εκανα..!καλα δν βγηκε οπως ακριβως το ηθελα αλλα ειναι ικανοποιητικο το αποτελεσμα..τωρα παιδια μηπως υπαρχει καποια λυση για την φαγουρα..??:$ :wow::-(

Για τον κνησμό χρησιμοποιήσε υγρή πούδρα της Fissan.

Scarlett
10-08-2010, 15:51
πετρελαιο και αναπτηρας

Downloadme
10-08-2010, 17:37
χεχε..πριν απο κανα εξαμηνο εκανα...το ιδιαιτερο αυτο ξυρισμα μονο με ξυραφακι! :blush:
Και μπορω να πω πως μετα απο 6 μηνες το "κουρεμα" παραμενει κοντιτερο απο οτι ηταν...
Οκ ειμαι 15 και εχω αρκετα τριχωτη οικογενια! οποτε δικαιολογουμε΄΄ :confused: :3some:

lola... love
10-08-2010, 21:07
βασικα μπορω να ρωτησω κατι αλλο...? επειδη δεν εχω σεξουαλικες σχεσεις ακομα... οι γυναικες πρεπει να κανουν αποτριχωση σε ολη την περιοχη και αν ναι αυτο ποναει παρα πολυ πως ειναι δυνατον να κανουν ολη την ευαισθητη περιοχη....?

trelokabero
12-08-2010, 14:04
^ εδω "ξυριζονται" οι αντρες.. για τις γυναικες ας ανοιξει ενα καινουργιο θρεντ θα χει γελιο

Scarlett
12-08-2010, 17:19
ε δν πρεπει?

CHOKE
25-08-2010, 14:17
http://www.youtube.com/watch?v=TBNBLaYVREg&feature=related

Quintadeen
15-09-2010, 15:37
Για να είμαι ειλικρινής, δεν έχω καταλάβει τι εξυπηρετεί το ξύρισμα πέρα από την εντύπωση ενός μεγαλύτερου οργάνου. Από αισθητικής απόψεως επίσης δε βλέπω κάτι θετικό αφού θεωρώ το τρίχωμα στη συγκεκριμένη περιοχή ιδιαίτερα ερωτικό και σε άντρες και σε γυναίκες. Η εποχή που ενδεχομένως θα χρειαζόμασταν κάτι τέτοιο (http://images.izideal.com/img/product/5362404/l/be_fr/bayer-spray-anti-puces-bolfo-250-ml-250-ml.jpeg) έχει περάσει πλέον. Μου διαφεύγει κάτι;

Emma_
24-10-2010, 17:35
Καθαριοτητα καλε μου, καθαριοτητα, ελεος με την τριχα μερικοι. Παρτε ψαλιδι και δωστε του για αρχη.

CHOKE
24-10-2010, 17:44
Για να είμαι ειλικρινής, δεν έχω καταλάβει τι εξυπηρετεί το ξύρισμα πέρα από την εντύπωση ενός μεγαλύτερου οργάνου. Από αισθητικής απόψεως επίσης δε βλέπω κάτι θετικό αφού θεωρώ το τρίχωμα στη συγκεκριμένη περιοχή ιδιαίτερα ερωτικό και σε άντρες και σε γυναίκες. Η εποχή που ενδεχομένως θα χρειαζόμασταν κάτι τέτοιο (http://images.izideal.com/img/product/5362404/l/be_fr/bayer-spray-anti-puces-bolfo-250-ml-250-ml.jpeg) έχει περάσει πλέον. Μου διαφεύγει κάτι;

Σε γυναίκες δεν το θεωρώ καθόλου ερωτικό να έχει τρίχωμα εκεί. Τώρα περαν της καθαριότητας δεν είναι ευχάριστο να φτήνει τρίχες η κοπέλα όταν πάει προς τα κάτω...

Emma_
24-10-2010, 18:21
Σε γυναίκες δεν το θεωρώ καθόλου ερωτικό να έχει τρίχωμα εκεί. Τώρα περαν της καθαριότητας δεν είναι ευχάριστο να φτήνει τρίχες η κοπέλα όταν πάει προς τα κάτω...

πες τα βρε ανθρωπε, και δεν μπορω να πω και παραπανω διοτι θα χασω τη γοητεια μου:tounge::tounge:

CHOKE
24-10-2010, 19:43
πες τα βρε ανθρωπε, και δεν μπορω να πω και παραπανω διοτι θα χασω τη γοητεια μου:tounge::tounge:

Άστο για μένα που είμαι κάφρος:p

Bakas
24-10-2010, 20:23
Καθαριοτητα καλε μου, καθαριοτητα, ελεος με την τριχα μερικοι. Παρτε ψαλιδι και δωστε του για αρχη.

Το τι ακριβώς εννοεί κάποιος με την λέξη "καθαριοτητα" είναι υποκειμενικό. Όπως γράφεις, νιώθω πως η τρίχα είναι για σένα κακόγουστη και κιτσάτη. Αυτο είναι κατανοητό και σεβαστό. Οπωσδήποτε όταν ο άνδρας ειναι ξυρισμένος εκεί κάτω γίνεται περισσότερο συναρπαστική η εμπειρία του στοματικού έρωτα. Και οι δυο επωφελούνται. Η γυναίκα δεν εκνευρίζεται με τις τρίχες, μπορεί να εισάγει μεγαλύτερο τμήμα του ανδρικού μορίου στο στόμα της και επομένως η ηδονή αυξάνεται για τον άνδρα. Άρα περνάνε και οι δυο καλά.

S1lV3r._.RAnG3r
24-10-2010, 23:33
http://img185.imageshack.us/img185/4613/220pxpks.jpg (http://img185.imageshack.us/i/220pxpks.jpg/)

Emma_
25-10-2010, 01:41
Το τι ακριβώς εννοεί κάποιος με την λέξη "καθαριοτητα" είναι υποκειμενικό. Όπως γράφεις, νιώθω πως η τρίχα είναι για σένα κακόγουστη και κιτσάτη. Αυτο είναι κατανοητό και σεβαστό. Οπωσδήποτε όταν ο άνδρας ειναι ξυρισμένος εκεί κάτω γίνεται περισσότερο συναρπαστική η εμπειρία του στοματικού έρωτα. Και οι δυο επωφελούνται. Η γυναίκα δεν εκνευρίζεται με τις τρίχες, μπορεί να εισάγει μεγαλύτερο τμήμα του ανδρικού μορίου στο στόμα της και επομένως η ηδονή αυξάνεται για τον άνδρα. Άρα περνάνε και οι δυο καλά.

Ειναι πιο απλα τα πραματα φιλε μου, χωρις αναλυσεις. Ειναι κιτς γιατι ιδρωνετε. Ιδρωνετε οσο καθαροι κι αν ειστε. Καποιοι εχουν εντονη εκκριση τεστοστερονης και μυρωδιας αντριλας, καποιοι αλλοι οχι. Και στις δυο περιπτωσεις, δεν ειναι καθολου ευχαριστο για μια γυναικα, ουτε να χρησιμοποιει εν ωρα σεξ οδοντικο νημα, και να ευχεται να καπνιζε περισσοτερο ωστε να της ειχε ελαττωθει η οσφρηση. Ακουγομαι ωμη, αλλα οπως εμεις κανουμε να αρεσουμε και να νιωθουμε σα γυαλοχαρτο απο πανω ως κατω απαλες και τρυφερες, ετσι κι εσεις παρτε ψαλιδακι κι αρχιστε τα μποτε ναστε επισης απαλοι και τρυφεροι.
Αμα βαριεσαι/ται/ουνται (γιατι δε βρισκω αλλη εξηγηση σε εκεινους που διαφωνουν) βαλε/βαλτε την κοπελια να το κανει. Κινκυ :p Υπαρχουν και γυναικες που δεν ξυριζονται. Εκει ειναι θεμα ζευγαριου πως θα τα βρει μεταξυ τους. Εγω λεω πως το θεωρω εγω. Οσο μου αρεσει η τριχα στον αντρα οπουδηποτε αλλου, αλλο τοσο δε μου αρεσει εκει.

Scarlett
25-10-2010, 01:46
Ειναι πιο απλα τα πραματα φιλε μου, χωρις πολλες αναλυσεις. Ειναι κιτς για τους εξης λογους- Ιδρωνετε μεσιε εκει κατω. Ιδρωνετε οσο καθαροι κι αν ειστε. Και εν πασει περιπτωσει, καποιοι εχουν εντονη εκκριση τεστοστερονης και μυρωδιας αντριλας, καποιοι αλλοι οχι. Και στις δυο περιπτωσεις, δεν ειναι καθολου ευχαριστο για μια γυναικα, ουτε να χρησιμοποιει εν ωρα σεξ οδοντικο νημα, και στη πρωτη να ευχεται επιπροσθετα να καπνιζε περισσοτερο ωστε να της ειχε ελαττωθει η οσφρηση. Ακουγομαι ωμη, αλλα οπως εμεις προσπαθουμε να αρεσουμε και να νιωθουμε σα γυαλοχαρτο απο πανω ως κατω απαλες και τρυφερες, ετσι κι εσεις παρτε ψαλιδακι κι αρχιστε τα μποτε ναστε επισης απαλοι και τρυφεροι. Αιντε γιατι σαν πολυ κατσατε πασαδες και τα περιμενετε ολα απο εμας. :p
Στην τελικη, αμα βαριεσαι/ται/ουνται (γιατι δε βρισκω αλλη εξηγηση) βαλε/βαλτε την κοπελια να το κανει. Κινκυ :P
^^
Νιιιιιιce.:baby::blush:

CHOKE
25-10-2010, 02:18
Οσο μου αρεσει η τριχα στον αντρα οπουδηποτε αλλου, αλλο τοσο δε μου αρεσει εκει.

Δηλαδί αν έχει πουλόβερ στην πλάτη δεν θα σε πείραζε? :p

Emma_
25-10-2010, 02:56
Δηλαδί αν έχει πουλόβερ στην πλάτη δεν θα σε πείραζε? :p
Αμα σου πω οχι δε με περαζει τοσο... θα σου φανει περιεργο?
Πραγματικα δε με πειραζει.

Αλλωστε εχω πολλα ψαλιδια στο σπιτι. Να λειπουν τα περιττα. :p
Γενικα ο,τιδηποτε περιττο καλο ειναι να φευγει :P

CHOKE
25-10-2010, 03:04
Αμα σου πω οχι δε με περαζει τοσο... θα σου φανει περιεργο?
Πραγματικα δε με πειραζει.

Δεν ξέρω! Μπορώ να πω ότι πρώτη φορά το ακούω από κοπέλα κάτι τέτοιο.

Αν είχα τρίχα στην πλάτη μάλλον θα έριχνα νέφτι και σπίρτο να τις απομακρύνω για πάντα.

Αλλωστε εχω πολλα ψαλιδια στο σπιτι. Να λειπουν τα περιττα.
Γενικα ο,τιδηποτε περιττο καλο ειναι να φευγει

Ώπα. Σιγα με τα ψαλίδια και τις ατάκες με "περιττά" μην φύγει και τίποτα υψίστης σημασίας:tounge:
Τρομάζεις κόσμο:afro:

Bakas
25-10-2010, 08:52
Ειναι πιο απλα τα πραματα φιλε μου, χωρις αναλυσεις. Ειναι κιτς γιατι ιδρωνετε. Ιδρωνετε οσο καθαροι κι αν ειστε. Καποιοι εχουν εντονη εκκριση τεστοστερονης και μυρωδιας αντριλας, καποιοι αλλοι οχι. Και στις δυο περιπτωσεις, δεν ειναι καθολου ευχαριστο για μια γυναικα, ουτε να χρησιμοποιει εν ωρα σεξ οδοντικο νημα, και να ευχεται να καπνιζε περισσοτερο ωστε να της ειχε ελαττωθει η οσφρηση. Ακουγομαι ωμη, αλλα οπως εμεις κανουμε να αρεσουμε και να νιωθουμε σα γυαλοχαρτο απο πανω ως κατω απαλες και τρυφερες, ετσι κι εσεις παρτε ψαλιδακι κι αρχιστε τα μποτε ναστε επισης απαλοι και τρυφεροι.
Αμα βαριεσαι/ται/ουνται (γιατι δε βρισκω αλλη εξηγηση σε εκεινους που διαφωνουν) βαλε/βαλτε την κοπελια να το κανει. Κινκυ :p Υπαρχουν και γυναικες που δεν ξυριζονται. Εκει ειναι θεμα ζευγαριου πως θα τα βρει μεταξυ τους. Εγω λεω πως το θεωρω εγω. Οσο μου αρεσει η τριχα στον αντρα οπουδηποτε αλλου, αλλο τοσο δε μου αρεσει εκει.

mα και εσύ αναλύεις τώρα......
Σιγουρα το ανδρικό ιδρώτα τον αντέχουν μονάχα οι άνδρες. Ισως το σεξ το καλοκαίρι δεν είν' πολυ καλή ιδέα αν δεν υπάρχει κλιματισμός.
Σκέψου η γυναίκα του Πάγκαλου τι τραβάει στο σεξ.....
Πρέπει να βρομοκοπάει λιγάκι ο άνδρας γιατί μετά πως θα παίξει επιτυχώς τον ρόλο του γουρουνιού μέσα στη σχέση;

Τι είναι τα μποτε; eγώ ξέρω το μπότοξ, το μποά, τον μπότσο, αλλά και τις μπότες που έλεγε ο άλλος από 'κει.

Triathlon Iron
25-10-2010, 11:49
Η καθαριοτητα ειναι η μιση αρχοντια... ξυριστειτε γιατι χανωμαστε, χαθειτε γιατι ξυριζωμαστε...
Γυαλι πρεπει να ειναι το δικο μας γυαλι πρεπει να ειναι και της γυναικας...
Ολοι για τη νικη προσπαθουμε...

trelokabero
25-10-2010, 16:57
το .... καραφλο λουκ κολακευει τις γυναικες? τελειως γλομπο ?
Οι αντρες που κανουν κερι "εκει" δε μ'αρεσουν .

CHOKE
25-10-2010, 17:04
το .... καραφλο λουκ κολακευει τις γυναικες? τελειως γλομπο ?
Οι αντρες που κανουν κερι "εκει" δε μ'αρεσουν .

Μια χαρά τις κολακεύει. Άσε δε που το ίδιο που ισχύει για γυναίκες που δεν θέλουν να τρώνε τρίχες το ίδιο δεν θέλουν και άντρες τρίχες όταν πάνε να κάνουν κάτι αντίστοιχο. Να σου κάτσει μ....τριχα στο λαρίγγι και να φτύνεις και να κάνεις γαργάρες καμια ώρα δεν λέει...

trelokabero
25-10-2010, 17:38
χαχαχ
ναι εννοω οτι υπαρχουν και ..σχεδιακια ..πιο κολακευτικα ειναι

CHOKE
25-10-2010, 23:45
Σχεδιάκια??? Τι ενωείς??? Οφείλω να πω ότι πέρα από κανα tattoo δεν έχω δει σχέδιο σε στιλ κουρεμένο γκαζόν με στιλ :P

Emma_
26-10-2010, 02:15
mα και εσύ αναλύεις τώρα...... Ε τροπος του λεγειν!!

Τι είναι τα μποτε; eγώ ξέρω το μπότοξ, το μποά, τον μπότσο, αλλά και τις μπότες που έλεγε ο άλλος από 'κει.

Τα μποτε ειναι οι κουρες ομορφιας, η περιποιηση γενικα της εμφανισης!!! χαχαχχαχαχαχχ

Δεν ξέρω! Μπορώ να πω ότι πρώτη φορά το ακούω από κοπέλα κάτι τέτοιο.

Αν είχα τρίχα στην πλάτη μάλλον θα έριχνα νέφτι και σπίρτο να τις απομακρύνω για πάντα.

Ώπα. Σιγα με τα ψαλίδια και τις ατάκες με "περιττά" μην φύγει και τίποτα υψίστης σημασίας:tounge:
Τρομάζεις κόσμο:afro:

Χαχα, οχι ενταξει, πολλοι ανδρες εχουν πολλη τριχοφυια, δε με πειραζει στην πλατη. Βεβαια εχω δει και φωτος καποιων που εχουν πολλη, δεν ξερω αν θα μου αρεσε τοσο, αλλα σιγουρα δε θα με απωθουσε οπως το αλλο που συζηταμε.

Bakas
26-10-2010, 12:28
Ε τροπος του λεγειν!!

Τα μποτε ειναι οι κουρες ομορφιας, η περιποιηση γενικα της εμφανισης!!! χαχαχχαχαχαχχ

Τρόπος του γράφειν, καλύτερα...

Οι Κούρες ομορφιάς ή οι κουρές ομορφιάς?
Ωστόσο, εγώ χρειάζομαι ένα μπότοξ!! ΜΠΟΤΟΞ ΟΛΕ!!:metal:
Αλλά και μια τεσμπό!

trelokabero
26-10-2010, 15:49
@ Choke + @ Thriathlon Iron (για το θεμα του κεριου που μ ειπες)

κανουν και οι αντρες κερι αλλα ποναειιιι (εψαξα κ ξαναβρηκα αυτο το αστειο βιντ χαχα) αλλα οχι εκει κατω :-)

http://www.youtube.com/watch?v=x-PW386PSNA

Σχεδιάκια??? Τι ενωείς??? Οφείλω να πω ότι πέρα από κανα tattoo δεν έχω δει σχέδιο σε στιλ κουρεμένο γκαζόν με στιλ :P

εννοω μια γραμμη μπροστα η κατι τετοιο..

CHOKE
26-10-2010, 16:17
εννοω μια γραμμη μπροστα η κατι τετοιο..

nαι φαντάστικα ότι κάτι τέτοιο μπορεί να παίζει. Δεν ξέρω δεν μπορώ να πω ότι μου κάνει μεγαλύτερη αίσθηση, αντίθετα αν είναι γλόμπος δεν υπάρχουν σκέψεις, καθαρά και όμορφα.

Emma_
26-10-2010, 23:58
Τρόπος του γράφειν, καλύτερα...

Οι Κούρες ομορφιάς ή οι κουρές ομορφιάς?
Ωστόσο, εγώ χρειάζομαι ένα μπότοξ!! ΜΠΟΤΟΞ ΟΛΕ!!:metal:
Αλλά και μια τεσμπό!

Οχι ρε συ, χωρις πλακα, το μποτοξ μπορει να κανει μεγαλες ζημιες.
Ο κουρές τι ειναι? Πουρές? :p

Emma_
27-10-2010, 00:00
nαι φαντάστικα ότι κάτι τέτοιο μπορεί να παίζει. Δεν ξέρω δεν μπορώ να πω ότι μου κάνει μεγαλύτερη αίσθηση, αντίθετα αν είναι γλόμπος δεν υπάρχουν σκέψεις, καθαρά και όμορφα.

Γραμμη εκει πρωτη φορα το ακουω... ουτε το χω δει. Θα χε γελιο κι εγω θα ξεκαρδιζομουν, λετε να ξενερωνα τον αλλο?
:p

Bakas
27-10-2010, 00:04
Οχι ρε συ, χωρις πλακα, το μποτοξ μπορει να κανει μεγαλες ζημιες.
Ο κουρές τι ειναι? Πουρές? :p

Καλά ας μην κάνουμε μπότοξ, αλλά μια μπότα?

κουρά (η) = το κόψιμο των μαλλιών / το κούρεμα του τριχώματος των αιγοπροβάτων / ο τύπος της τελετής κατά την οποία κόβονται τα μαλλιά του εισερχομένου στο μοναχικό βίο.

κούρα (η) = ιατρική θεραπεία, νοσηλεία, δίαιτα / ιατρική επίσκεψη [από το ιταλικό cura]

CHOKE
27-10-2010, 00:05
Γραμμή νομίζω για γυναίκες όχι για άντρες lol

Αλλά προσωπικά πρωτιμώ totally saved χωρίς γραμμές.

Emma_
27-10-2010, 01:42
Α Ουτε εμενα μου αρεσουν οι γραμμουλες. Να σας πω και την πικρη μου αληθεια, οταν εχεις συνηθισει να κανεις κατι συγκεκριμενο, μετα δε σου παει καρδια να το αλλαξεις.
Θυμηθηκα τη σαμανθα απο σεξ εν the city που ειχε κανει εναν κεραυνο.
Λολ. Μωρε πλακα εχουν αυτα αλλα βαλε ποση ωρα θες να κανεις καρδουλες και κεραυνους.
Αλλη ορεξη δεν εχουμε. :P

Scarlett
27-10-2010, 02:12
Ψηφιζω ναι.

trelokabero
27-10-2010, 04:07
Α Ουτε εμενα μου αρεσουν οι γραμμουλες. Να σας πω και την πικρη μου αληθεια, οταν εχεις συνηθισει να κανεις κατι συγκεκριμενο, μετα δε σου παει καρδια να το αλλαξεις.
Θυμηθηκα τη σαμανθα απο σεξ εν the city που ειχε κανει εναν κεραυνο.
Λολ. Μωρε πλακα εχουν αυτα αλλα βαλε ποση ωρα θες να κανεις καρδουλες και κεραυνους.
Αλλη ορεξη δεν εχουμε. :P

Προσωπικα δε μου αρεσει φαλακρο.
Αλλα γουστα ειν΄αυτα !

S1lV3r._.RAnG3r
27-10-2010, 11:56
Προσωπικα δε μου αρεσει φαλακρο.
Αλλα γουστα ειν΄αυτα !

δηλαδη τι σου αρεσει?

συγγνωμη κιολας, αλλα η ολη συζητηση καταντισε για τον πουτσο...

trelokabero
27-10-2010, 13:04
Ψηφιζω ναι.

σε ποιο απ'ολα ? Στο ξυρισμα της κουβερτας στην πλατη ή κι αλλου?
Το κορυφαιο ειναι γυναικες με τριχοφυια στην πλατη ,που δεν την αφαιρουν κιολας. εεεεεεκ

Bakas
27-10-2010, 13:38
Το κορυφαιο ειναι γυναικες με τριχοφυια στην πλατη ,που δεν την αφαιρουν κιολας. εεεεεεκ

To κορυφαίο είναι όταν καρφώνεται το πέος στον κόλπο, και τα υπόλοιπα είναι περιττά. Πρέπει πλέον οι συναντήσεις μεταξύ πέους και αιδοίου να γίνονται συχνότερα!

S1lV3r._.RAnG3r
27-10-2010, 13:39
Για οσους δεν γνωριζουν, υπαρχει και το βιτ για την πλατη.
Γω ειχα λιγες, αλλα μου εσπαγαν τα νευρα τα καλοκαιρια γιατι ιδρωνα σαν μαλακας συνεχεια.
Ξαδερφες θα εχετε, οποτε δοκιμαστε.

Αν δοκιμασετε στα ποδια η στηθος, ειστε για τον πουτσο.
Στην μπαλα τρωγαμε κλωτσιες αβερτακι οταν μας ξεριζωνοντουσταν ματωναμε αφου μετακινιοταν η καλαμιδα,
παρολα αυτα αρκετοι απο μας δεν τις ξυρισαμε,
ειναι αντιαισθητικο κι αθλιο.
Διαφορετικα, να σας συστησω καμια καλη οριφλειμ για να λαμποκοπατε λουκριτιες.

Scarlett
27-10-2010, 14:25
Βιτ ειναι καρκινογονο

επισης με κρεμα βγαινουν πιο πυκνες οι τριχες.......

πηγαινε σε αισθητικο να σου τις βγαζει με κερι.ειναι προτιμοτερο...

CHOKE
27-10-2010, 16:51
To κορυφαίο είναι όταν καρφώνεται το πέος στον κόλπο, και τα υπόλοιπα είναι περιττά. Πρέπει πλέον οι συναντήσεις μεταξύ πέους και αιδοίου να γίνονται συχνότερα!

Ναι μόνο που αν η άλλη έχει τριχοφυία στην πλάτη θα νιώθεις κτηνοβάτης.

Mephisto
27-10-2010, 18:02
ΤΙ ΣΥΖΗΤΑΤΕ;!;!;! http://i15.photobucket.com/albums/a384/themarbleintheoatmeal/smilies/sick0020.gif

TopGear
27-10-2010, 20:28
Γενικά μπορώ να καταλάβω γιατί οι κοπέλες είναι υπέρ αυτής της άποψης, οπότε τους δίνω κάποιο δικιο, ωστόσο έχω να ρωτήσω κάτι. Αν κάποιος άντρας γενικά έχει τριχοφυϊα, στο στήθος, στομάχι, πόδια κτλ, δε θα είναι γελοίο αν σε εκείνη την περιοχή δεν έχει καμία τρίχα; Γύρω γύρω δάσος και εκεί τίποτα; Συνεπώς, μήπως είναι καλύτερα να μιλάμε για αραίωση και όχι για ξύρισμα; Ψαλίδισμα έστω...

Ενώ στη γυναίκα, δεν κάνει διαφορά θεωρητικά, αφού ξυρίζεται σε πόδια, μασχάλες κτλ, δεν υπάρχει κάτι λάθος (οπτικά).

trelokabero
28-10-2010, 03:04
Γύρω γύρω δάσος και εκεί τίποτα;

:banana: ελα ντε.

S1lV3r._.RAnG3r
28-10-2010, 12:51
Σημασια εχει το παχος και κατα δευτερο λογο το μηκος για να χτυπαει μητρα ή αλλιως πατο.

Τα υπολοιπα ειναι για εκεινους δεν μπορουν να το ανακαλυψουν οταν εχουν δασος...

manta-rini
28-10-2010, 16:10
ΤΙ ΣΥΖΗΤΑΤΕ;!;!;! http://i15.photobucket.com/albums/a384/themarbleintheoatmeal/smilies/sick0020.gif

αχαχα.. άρλεκιν το κάναμε τελικά..:spank:

Feanaro
12-12-2010, 22:57
Αν κάποιος άντρας γενικά έχει τριχοφυϊα, στο στήθος, στομάχι, πόδια κτλ, δε θα είναι γελοίο αν σε εκείνη την περιοχή δεν έχει καμία τρίχα; Γύρω γύρω δάσος και εκεί τίποτα; Συνεπώς, μήπως είναι καλύτερα να μιλάμε για αραίωση και όχι για ξύρισμα; Ψαλίδισμα έστω...

Ενώ στη γυναίκα, δεν κάνει διαφορά θεωρητικά, αφού ξυρίζεται σε πόδια, μασχάλες κτλ, δεν υπάρχει κάτι λάθος (οπτικά).

Κι εγώ το ίδιο ήθελα να ρωτήσω, αλλά λογικά "τσιμπάνε" αν είναι απλώς ψαλιδισμένες οι τρίχες. :tounge:

Clark Cend
06-01-2011, 00:03
Πολυ εντυπωσιακη συζητηση μου κινησε σε μεγαλο βαθμο το ενδιαφερων! :p

grtt
07-01-2011, 19:09
Έχω την εντύπωση ότι πλέον αντρες και γυναίκες ξυρίζονται εκεί κάτω, και καλά κάνουν. Και λόγοι υγείας και απόλαυσης στο σεξ το επιβάλλουν. Οπότε συμφωνώ και επαυξάνω με το ξύρισμα!! :metal:

Σαχλαμάρας
07-01-2011, 22:29
Άμα ξυριστείς κάτω για να μη φτύνει τρίχες η γυναίκα, κι έχεις τρίχες στα πόδια και στην κοιλιά, τότε πρέπει να τις ξυρίσεις κι εκείνες. Γιατί άμα είσαι σε όλο το υπόλοιπο σώμα τριχωτός κι έχεις ξυρίσει το πέος και ότι βρίσκεται ένα εκατοστό γύρω απο τη βάση του πέους, τότε γυμνός, θα φαίνεσαι σαν να είσαι στο σκοτάδι της αυλαίας κι έχει πέσει πάνω στα όργανά σου ένας μίνι προβολέας. Λιγάκι γελοίο δεν νομίζετε; Όποτε πρέπει να ξυρίσεις και την κοιλιά και τα μπούτια, μετά το στήθος και στην τελική όλο το σώμα. Δηλαδή πας για μαλλί και βγαίνεις κουρεμένος. Οπότε, άστο καλύτερα.

std04131
08-01-2011, 01:07
Έχω την εντύπωση ότι πλέον αντρες και γυναίκες ξυρίζονται εκεί κάτω, και καλά κάνουν. Και λόγοι υγείας και απόλαυσης στο σεξ το επιβάλλουν. Οπότε συμφωνώ και επαυξάνω με το ξύρισμα!! :metal:

αυτο παλι απο πού προκυπτει;

Emma_
08-01-2011, 01:14
Προφανως εννοει πως η τριχουλα μαζευει μικροβιακια. Καλο ειναι να ξυριζεστε μωρε τα αγορακια. Τι γλυκουλα που ειμαι σημερα. :p

std04131
08-01-2011, 01:51
ξυραφι never and never and never... :p

οι τριχες εχουν ρολο προστασιας αλλιως δε θα τις ειχε δωσει η φυση...

manta-rini
08-01-2011, 02:03
Στις γυναίκες ο λόγος υγείας είναι ο εξής..με την περίοδο μένει αίμα πάνω στις τρίχες το οποίο ξερένεται και δεν είναι ότι καλύτερο..πρέπει να πλένεσαι συνέχεια ξέρω γω, ενω άμα είναι ξυρισμένη η περιοχή δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο.. :-)

Scarlett
08-01-2011, 02:05
εμενα μου εχει πει καποια οτι πρεπει να αφηνει η γυναικα γιατι την προστατευουν απο μικροβια..
τωρα για την περιοδο δεν ξερω..
Χμ.Αν και βρισκω αντιαισθητικες τις τριχες γενικα εκει κατω....Αλλα καθενας οτι γουσταρει.:)

Emma_
08-01-2011, 04:36
ξυραφι never and never and never... :p

οι τριχες εχουν ρολο προστασιας αλλιως δε θα τις ειχε δωσει η φυση...

Ρε συ απο κατω; Αληθεια λες; Ενταξει κοιτα αν ειχε ο φιλος μου δε θα τον χωριζα και γι αυτο:p αλλα θα του εξηγουσα πως ειναι ενοχλητικο. Ελπιζω να καταλαβαινεις τι θελω να πω.

Serseris
08-01-2011, 12:39
Ρε συ απο κατω; Αληθεια λες; Ενταξει κοιτα αν ειχε ο φιλος μου δε θα τον χωριζα και γι αυτο:p αλλα θα του εξηγουσα πως ειναι ενοχλητικο. Ελπιζω να καταλαβαινεις τι θελω να πω.

Ενοχλητικό που?????????????????????:o:tounge:
Στη πεολειχία??

Scarlett
08-01-2011, 12:59
E ναι ρε Σερσερη,στην πεολειχια.
Στο εννοησε η κοπελα.

Serseris
08-01-2011, 13:04
E ναι ρε Σερσερη,στην πεολειχια.
Στο εννοησε η κοπελα.

Δεν μπορούσα να φανταστώ..... Εγώ ξεκινώ με βάση ότι έχω απέναντι ένα καλό κορίτσι. "Ο κατηγορούμενος θεωρείται αθώος μέχρι αποδείξεως του ενάντιου!"
Είδες πόσο ακριβοδίκαιος είμαι απέναντι στις γυναίκες?....

Αν τώρα η κάθε κοπέλα γίνεται πολύ άτακτη στο κρεβάτι, εγώ πως να το φανταστώ??? Μου ΛΕΣ!!

Scarlett
08-01-2011, 13:16
Εχεις δικιο.
Ανταποκρινεσαι πολυ θετικα και ισορροπημενα.
Εισαι ενας σωστος αντρας πανω απο ολα.Ενας κυνηγος που ψαχνει για το θηραμα του.
Το λιονταρι που γλυκοκοιταει την ζεβρα η αλλιως το απολυτο αρσενικο.

Void
08-01-2011, 13:37
Δεν μπορούσα να φανταστώ..... Εγώ ξεκινώ με βάση ότι έχω απέναντι ένα καλό κορίτσι. "Ο κατηγορούμενος θεωρείται αθώος μέχρι αποδείξεως του ενάντιου!"
Είδες πόσο ακριβοδίκαιος είμαι απέναντι στις γυναίκες?....

Αν τώρα η κάθε κοπέλα γίνεται πολύ άτακτη στο κρεβάτι, εγώ πως να το φανταστώ??? Μου ΛΕΣ!!

Τι σχέση έχει το αν είναι καλό κορίτσι ή οχι με το πως κάνει σεξ; Ποινικοποιούμε συγκεκριμένους τρόπους για να κάνεις σεξ; Καλά στην περίπτωση σου θα έπρεπε βέβαια...

Serseris
08-01-2011, 13:41
Εχεις δικιο.
Ανταποκρινεσαι πολυ θετικα και ισορροπημενα.
Εισαι ενας σωστος αντρας πανω απο ολα.Ενας κυνηγος που ψαχνει για το θηραμα του.
Το λιονταρι που γλυκοκοιταει την ζεβρα η αλλιως το απολυτο αρσενικο.

Εμ, σαφώς! Ξεκάθαρες κουβέντες.... Σκέψου το άλλο-> Αν ο άλλος είναι ποδολάτρης, η ακόμη περισσότερο γοβολάτρης, μπορείς εσύ να το καταλάβεις από την εμφάνισή του????? Μάλον όχι.... Θα σου το πει αργότερα στην πορεία....

Οπότε όταν και εγώ βλέπω μια κοπέλα η οποία υιοθετεί ως βραδινό στυλ να βγαίνει φορώντας μόνο το άρωμά της, υποθέτω αρχικώς πως μιλάω σε ένα καλό κορίτσι από σπίτι. Αν αργότερα μου βγει κάτι άλλο τότε "Έχε γεια, Παναγιά!!"

Scarlett
08-01-2011, 15:42
Oι καλες κοπελες ετσι οπως το θετεις εσυ δν κανουυν τετοια παιχνιδια με μποτολαγνειες.
Γι αυτο ισως δν εχεις βρει γκομενα μεχρι τωρα.
Η εισαι ενα τεραστιο τεραστιων διαστασεων πρασινο ανθρωπακι.

Serseris
08-01-2011, 17:29
Oι καλες κοπελες ετσι οπως το θετεις εσυ δν κανουυν τετοια παιχνιδια με μποτολαγνειες.
Γι αυτο ισως δν εχεις βρει γκομενα μεχρι τωρα.
Η εισαι ενα τεραστιο τεραστιων διαστασεων πρασινο ανθρωπακι.

Eμ τι να κάνουμε, δεν μπορούμε να έχουμε και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο. Θα αρκεστούμε σε τρελό γλείψιμο καθαρών πατουσακίων! Τα καλά κορίτσι αυτό το κάνουν ευτυχώς!!!
Ειδικά αν ξέρει πως η τρυφερή γλωσσίτσα του άνδρα είναι αποκλειστικά αφιερωμένη στα δικά της και μόνο πατουσάκια, δεν θα έχει αντίρρηση!...

Πράσινο ξε-πράσινο ανθρωπάκι, πάντως αυτά τα 2 σιντάκια τα σπάνε κανονικά!! Τρελά γούστα δικέ μου!
http://vgmdb.net/album/1054
http://vgmdb.net/album/1058

Scarlett
08-01-2011, 17:31
Oxi oyte auto to kanoun

$s1
09-01-2011, 04:44
Σερσερη πες μου κατι. Τα "γοβοταϊσματα / μποτοταϊσματα" γινονται με παπουτσια αποκλειστικα για αυτην τη χρηση?
Επισης, τι σχεση εχει το αν κανει στοματικο στο αγορι της με το αν ειναι καλη κοπελα?

Serseris
09-01-2011, 12:08
Oxi oyte auto to kanoun

Εδώ! καταστάσεις μαγικές!
http://www.greekfoot.com/index.php?page=544

*Λάθος quotation*

Void
09-01-2011, 12:11
Εδώ καταστάσεις μαγικες!
http://www.greekfoot.com/index.php?page=544

Serseri Δεν υπάρχεις! Η περίπτωση σου με κάνει να σκέφτομαι να φύγω απο το forum!

duosmos
07-05-2012, 20:52
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡ Η ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗΣ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ?
ΣΕ ΤΙ ΒΟΗΘΟΥΝ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΟ ΑΝΔΡΙΚΟ ΣΩΜΑ?
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΥΓΕΙΗΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΜΑΤΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ?

Χαρα_19
08-05-2012, 14:14
η τριχες εμφανιζονται για καποιο λογο...και κυριως για να προστατευει το σωμα μας... επισης κραταει ακι τον υδρωτα... οσο για την αποτριχωση στους αντρες ειμαι κατα...

emilie
08-05-2012, 16:39
εμενα ο φιλος μ ειναι ξανθος και εχει ελαχιστες και ξανθες τριχες στο σωμα τ οποτε δεν εχω τετοιο θεμα. στ γεννητικα οργανα ομως εχει και εμενα μ αρεσει ν εχουν οι αντρες.το μονο π μ ενολχει ειναι στην πλατη και καποιοι εκει εχουν πολλες.αυτο τ θεωρω αντιαισθητικο

trelokabero
08-05-2012, 17:40
Και βέβαια! Γρήγορα για χαλάουα/ζεστό κερί! :10:

metalrules
09-05-2012, 00:00
Yπέρ της αποτρίχωσης μόνο στα απαραίτητα σημεία.χεχεχεχεχε.
Στα άλλα..μπα..πολύ ξενέρωτο!

Quintadeen
10-05-2012, 16:57

Το σημερινό τρίχωμα είναι προφανώς εξελικτικό κατάλοιπο ενός πολύ πιο τριχωτού σώματος στο παρελθόν. Το ότι απομένουν τρίχες σημαίνει ότι παίζουν κάποιο ρόλο και προσωπικά είμαι κατά της αποτρίχωσης, εκτός κι αν υπάρχει σοβαρός λόγος υγείας.

Όχι. Αρκεί να είσαι τακτικός με την ατομική υγιεινή. Ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα στην περιοχή αυτή.

Πιστεύω επίσης ότι κακώς πολλοί ξυρίζουν το τρίχωμα στις μασχάλες. Είναι γνωστό ότι σε ξυρισμένες μασχάλες είναι πιο εύκολο να συντηρηθούν τα μικρόβια που προκαλούν την κακοσμία διότι έρχονται σε απευθείας επαφή με το υγρό και ζεστό δέρμα. Πιθανόν να είναι πιο εύκολο να προκληθούν για το λόγο αυτό και τοπικές μικρομολύνσεις. Δε βλέπω γιατί η γεννητική περιοχή θα ήταν διαφορετική σε αυτό.

Ειδικά για τη γεννητική περιοχή, εκτός της όποιας προστασίας, το τρίχωμα πρέπει να χρησίμευε σε κάποιο πολύ μακρινό παρελθόν σαν "κόκκινη σημαία" ότι το άτομο που το διαθέτει βρίσκεται πλέον σε αναπαραγωγική ηλικία. Είναι η μόνη εξήγηση που έχω στο γιατί φαίνεται σε πολλούς το τρίχωμα αυτό ως ένα τόσο ισχυρό ερωτικό στοιχείο.

trelokabero
10-05-2012, 17:05
Yπέρ της αποτρίχωσης μόνο στα απαραίτητα σημεία.χεχεχεχεχε.
Στα άλλα..μπα..πολύ ξενέρωτο!

Απαραίτητα σημεία για τους άντρες είναι μόνο η πλάτη-φλοκάτη.. όλα τα άλλα απαγορεύω να αποψιλωθούν, δεν το δέχομαι!!

Moonbaby7
10-05-2012, 17:16
Απαραίτητα σημεία για τους άντρες είναι μόνο η πλάτη-φλοκάτη.. όλα τα άλλα απαγορεύω να αποψιλωθούν, δεν το δέχομαι!!

Μπλιάχ!!!!Όσες φορές έχω δει κάτι τέτοιο...
Αναλόγως.Αν δεν υπάρχει έντονη τριχοφυΐα σε ένα συγκεκριμένο σημείο τότε οκ.Αν όμως καλύπτει το σημείο τότε όχι.Χρειάζεται αποψίλωση.Δε με πειράζει να μην υπάρχουν τρίχες.Αλλά μιλάω μόνο για το συγκεκριμένο σημείο.Έχω δει άντρα να ξυρίζει τα πόδια του.Δεν.......είπαμε.

manta-rini
10-05-2012, 17:59
Το σημερινό τρίχωμα είναι προφανώς εξελικτικό κατάλοιπο ενός πολύ πιο τριχωτού σώματος στο παρελθόν. Το ότι απομένουν τρίχες σημαίνει ότι παίζουν κάποιο ρόλο και προσωπικά είμαι κατά της αποτρίχωσης, εκτός κι αν υπάρχει σοβαρός λόγος υγείας.

Όχι. Αρκεί να είσαι τακτικός με την ατομική υγιεινή. Ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα στην περιοχή αυτή.

Πιστεύω επίσης ότι κακώς πολλοί ξυρίζουν το τρίχωμα στις μασχάλες. Είναι γνωστό ότι σε ξυρισμένες μασχάλες είναι πιο εύκολο να συντηρηθούν τα μικρόβια που προκαλούν την κακοσμία διότι έρχονται σε απευθείας επαφή με το υγρό και ζεστό δέρμα. Πιθανόν να είναι πιο εύκολο να προκληθούν για το λόγο αυτό και τοπικές μικρομολύνσεις. Δε βλέπω γιατί η γεννητική περιοχή θα ήταν διαφορετική σε αυτό.

Ειδικά για τη γεννητική περιοχή, εκτός της όποιας προστασίας, το τρίχωμα πρέπει να χρησίμευε σε κάποιο πολύ μακρινό παρελθόν σαν "κόκκινη σημαία" ότι το άτομο που το διαθέτει βρίσκεται πλέον σε αναπαραγωγική ηλικία. Είναι η μόνη εξήγηση που έχω στο γιατί φαίνεται σε πολλούς το τρίχωμα αυτό ως ένα τόσο ισχυρό ερωτικό στοιχείο.

Είσαι κατά της αποτρίχωσης για τα πάντα ακόμα και για τα γυναικεία πόδια ας πούμε; :Ο
Η γυναίκα σου δεν θα ΄χει το άγχος της αποτρίχωσης, εκτός και αν ντρέπεται να κυκλοφορεί με την τρίχα στο πόδι καλοκαιριάτικα ή στην παραλία με μη αποτριχωμένη την περιοχή έστω του τριγώνου του μπικίνι.
Επίσης κορίτσια κάποιοι γυναικολόγοι προτείνουν να μην γίνεται αποτρίχωση στην περιοχή του αιδοίου καθώς υπάρχουν πολλοί ευαίσθητοι αδένες που καταπονούνται με αυτήν την τακτική με δυσάρεστα αποτελέσματα. Τώρα τι ακριβώς δεν γνωρίζω, ίσως με την δημιουργία κύστεων. Και είναι και μερικές αισθητικοί που κάνουν αντίστοιχες προειδοποιήσεις αν κάποια πελάτισσα τους ζητήσει ολική αποτρίχωση. Αλλά όπως και να το κάνουμε είναι πιο καλαίσθητη η ολική.

trelokabero
10-05-2012, 18:13
Αναλόγως.Αν δεν υπάρχει έντονη τριχοφυΐα σε ένα συγκεκριμένο σημείο τότε οκ.Αν όμως καλύπτει το σημείο τότε όχι.Χρειάζεται αποψίλωση.
Ποιο.. σημείο ?:blush2:

χαχα η αποψίλωση του Μέλανα Δρυμού.. αλλά όχι με ριζική αποτρίχωση, υπάρχει και το απλό "κλάδεμα" για τις εξτρίμ περιπτώσεις. Αλλά δε μπορώ το τόταλ αποτριχωμένο λουκ σαν γλυπτό, μου είχε σκάσει μια φορά ένας που είχε ξυρίσει τα πάντα, όμως. Έμεινα.

trelokabero
10-05-2012, 18:18
Επίσης κορίτσια κάποιοι γυναικολόγοι προτείνουν να μην γίνεται αποτρίχωση στην περιοχή του αιδοίου καθώς υπάρχουν πολλοί ευαίσθητοι αδένες που καταπονούνται με αυτήν την τακτική με δυσάρεστα αποτελέσματα. Τώρα τι ακριβώς δεν γνωρίζω, ίσως με την δημιουργία κύστεων. Και είναι και μερικές αισθητικοί που κάνουν αντίστοιχες προειδοποιήσεις αν κάποια πελάτισσα τους ζητήσει ολική αποτρίχωση. Αλλά όπως και να το κάνουμε είναι πιο καλαίσθητη η ολική.
Μάντα υπάρχει ένα κερί νέου τύπου (νομίζω..τυχαία το βρήκα) το οποίο είναι σε βαζάκι, ζεσταίνεται και όταν απλωθεί στερεοποιείται (σαν κανονικό κερί), δε θέλει ταινία, απλά τραβάς το κεράκι, δεν τραβιέται το δέρμα όπως με το κλασικό ζεστό κερί ή τη χαλάουα, δεν πονάει πολύ, το βασικό δεν κολλάει και δεν πασαλείβεσαι, είναι το μόνο κερί που έχω καταφερει να κουμαντάρω μόνη μου. Αλλά και το ξυραφάκι είναι καλή λύση, υγιεινή και δεν γυρνάει τις τρίχες.

Moonbaby7
10-05-2012, 19:42
Ποιο.. σημείο ?:blush2:

χαχα η αποψίλωση του Μέλανα Δρυμού.. αλλά όχι με ριζική αποτρίχωση, υπάρχει και το απλό "κλάδεμα" για τις εξτρίμ περιπτώσεις. Αλλά δε μπορώ το τόταλ αποτριχωμένο λουκ σαν γλυπτό, μου είχε σκάσει μια φορά ένας που είχε ξυρίσει τα πάντα, όμως. Έμεινα.

Όταν εννοείς τα πάντα;στο σημείο εκείνο ή γενικά;αρκετοί αθλητές πάντως έχω παρατηρήσει ότι το κάνουν.Κλάδεμα έστω.Να φαίνεται.
Εγώ σιχαίνομαι τις τρίχες γενικά,ευτυχώς δεν είμαι τριχωτή.Στα χέρια μου είναι καστανές για παράδειγμα και όχι έντονες.Στα πόδια και στο ...........ήταν το ίδιο μέχρι που έβαλα ξυράφι.Μετά τέλος όλα.Με μηχανή δε μπορώ να τις βγάλω,δοκίμασα μια φορά και ο πόνος ήταν αφόρητος.Έτσι με τη μηχανή κάνω στα πόδια κ.λ.π.
Στον άντρα δε με χαλάει η τριχοφυΐα αρκεί να μην είναι υπερβολική(πλάτη-φλοκάτη ή στην <<άλλη>>περιοχή -δάσος).

vryl
10-05-2012, 21:45
Οι τρίχες είναι ομορφιά ρε παιδιά και σύμβολο αρρενωπότητας! Και τι δε θα 'δινα εγώ να ήμουν πιο δασύτριχος. Μόνο τώρα με τη ζέστη γίνονται κάπως ενοχλητικές.

Quintadeen
10-05-2012, 22:00
Είσαι κατά της αποτρίχωσης για τα πάντα ακόμα και για τα γυναικεία πόδια ας πούμε; :Ο
Η γυναίκα σου δεν θα ΄χει το άγχος της αποτρίχωσης, εκτός και αν ντρέπεται να κυκλοφορεί με την τρίχα στο πόδι καλοκαιριάτικα ή στην παραλία με μη αποτριχωμένη την περιοχή έστω του τριγώνου του μπικίνι.

Προσωπικά δεν με απασχολούν τέτοια ζητήματα. Για να είμαι ειλικρινής, δε θυμάμαι πια αν ποτέ με απασχόλησαν.

Όσον αφορά τους άντρες, η θέση μου έχει όπως την παρουσίασα πριν.

MARKOS.P
11-05-2012, 22:34
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΥΓΕΙΗΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΜΑΤΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ? ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΕΡΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΣΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ.

Argiris D
12-05-2012, 00:22
ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΕΡΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΣΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ.

Και στο κεφάλι σου τρίχες έχεις αλλα δε το βρίσκω και τόσο απαίσιο....
Γούστα είναι αυτά...
Εγώ θεωρώ απαίσιο και αντιαισθητικό αντρες με το πόδι της Shakira και γυναίκες με του Ταρζάν.

Argiris D
12-05-2012, 00:37
Όσο αφορά τα "συγκεκριμένα σημεία" που αναφέρατε κάποιοι/ες νωρίτερα, είμαι κατά και του παραμικρού δείγματος τρίχας.... Τελείως!!! Κόντρα!!! Ούτε ο άντρας, ούτε η γυναίκα. Και από αισθητικής άποψης αλλά και από πρακτικής, τί δουλειά εχουν εκεί οι τρίχες? Όχι οτι το κατακρίνω αλλά όλα γινονται πολύ πιο "άνετα" έτσι....

RedRapidRocket
18-05-2012, 19:22

Όπα όπα όπα

Δηλαδή το ίδιο δεν θα ίσχυε και για τις γυναίκες?

Γιατί όμως είναι δεδομένη σήμερα η αποτρίχωση στις γυναίκες εκεί πέρα?

ich liebe dich
20-05-2012, 03:10
μια αλφα περιποίηση και από την πλευρά των ανδρών όσο αναφορά τις τρίχες στην συγκεκριμένη περιοχή νομίζω επιβάλλεται.
προσωπικά ξενερώνω και ψιλοσυχαίνομαι όταν ο άλλος είναι θάμνος..
εντάξει δεν είπα να είναι κόντρα ξυρισμένος και τέλεια πάντα..αλλά μια φορά την εβδομάδα δεν θα έβλαπτε να βάλει λίγο ξυράφι..
άλλωστε γιατί οι γυναίκες να το κάνουν κόντρα και αυτοί καθόλου?? (άλλο που έγω και για μένα το κάνω περισσότερο και μετά για τον φίλο μου)

RedRapidRocket
20-05-2012, 20:03
μια αλφα περιποίηση και από την πλευρά των ανδρών όσο αναφορά τις τρίχες στην συγκεκριμένη περιοχή νομίζω επιβάλλεται.
προσωπικά ξενερώνω και ψιλοσυχαίνομαι όταν ο άλλος είναι θάμνος..
εντάξει δεν είπα να είναι κόντρα ξυρισμένος και τέλεια πάντα..αλλά μια φορά την εβδομάδα δεν θα έβλαπτε να βάλει λίγο ξυράφι..
άλλωστε γιατί οι γυναίκες να το κάνουν κόντρα και αυτοί καθόλου?? (άλλο που έγω και για μένα το κάνω περισσότερο και μετά για τον φίλο μου)

Εγώ τις απομακρύνω όλες με ταινίες κερί και μετά από κάθε μπάνιο βάζω και baby oil.

Αυτό p.x. σου φαίνεται ωραίο η όχι?

Quintadeen
21-05-2012, 11:30
Δηλαδή το ίδιο δεν θα ίσχυε και για τις γυναίκες?

Φυσικά, είπα κάτι διαφορετικό;

Γιατί όμως είναι δεδομένη σήμερα η αποτρίχωση στις γυναίκες εκεί πέρα?

Δεν ξέρω. Πάντως, μέχρι και τη δεκαετία του '80 και μέρος της δεκαετίας του '90 δεν ήταν κάτι δεδομένο ακόμα και για τις γυναίκες.

duosmos
31-08-2012, 13:36
ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡ Η ΚΑΤΑ ΝΑ ΞΥΡΙΖΕΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΤΑ ΓΕΝΝΕΤΙΚΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΑ?
ΣΕ ΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΤΡΙΧΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΚΕΙΝΟ?
ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΛΚΥΣΤΙΚΟ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΦΥΛΛΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΞΥΡΙΖΩΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ Η ΦΑΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΟΣ AΠΟ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΔΑΣΟΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΙΔΡΩΜΕΝΟΣ
ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ?

fog131
31-08-2012, 13:41
:relaxed:Για να μην έχεις ΦΑΓΟΥΡΑ!!

Cypher
31-08-2012, 16:05
Τα ξυρίζω μόνο όταν τα χρησιμοποιώ, καθαρά για να τα απολαμβάνει η γυναίκα. Η τρίχα θα βοηθούσε μόνο αν μέναμε στη ζούγκλα.

fog131
31-08-2012, 17:27
Ε ναι....ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ...πάνω απ΄ολα....κρεμούλες ,αρωματάκια,αποτρίχωση....και μετά ...ψάχνετε γκόμενες...!!

Χαρα_19
01-09-2012, 00:19
ωραιο ειναι να ξυριζεσε που και που αλλα οχι συνεχεια... οσο για την φαγουρα ειναι ενα θεμα που το χουν και οι γυναικες πιστεψε με... αλλα αν θελεις μπορεις να χρησιμοποιεις και ψαλιδακι...να της κουρευεις οχι να τις ξυριζεις

A1200
01-09-2012, 01:02
...-άκυρο-...

Χαρα_19
01-09-2012, 01:08
τι ακυρο???:dont_speak:

A1200
01-09-2012, 12:17
Εκανα λάθος ποστ σε λάθος θέμα

TopGear
01-09-2012, 18:49
Merge (http://www.forums.gr/showthread.php?42921-%CF%E9-%F4%F1%DF%F7%E5%F2-%F3%F4%EF-%E1%ED%E8%F1%FE%F0%E9%ED%EF-%F3%FE%EC%E1#.UEIuS4ZcaVo&quot;)

Merge (http://[/COLOR]http://www.forums.gr/showthread.php?34152-%EE%F5%F1%E9%F3%EC%E1-%F4%E7%F2-%B4%EA%E1%F4%F9-%F0%E5%F1%E9%EF%F7%E7%F2-%E3%E9%E1-%E1%ED%F4%F1%E5%F2#.UEIxSoZcaVo)

dimitris XD
10-02-2014, 21:07
Peite kati re den ksirizontai kala me enoxloune (ama mporeite se video ​)

Fast2
13-02-2014, 23:01
Δεν ξερεις όντας καλα με ξυραφάκια;αμα ειναι ετσι καντο με ξυριστικα μηχανη Αλλιώς μετα πας σε αποτριχωση με κερί ή ξυριστικη κρέμα-αφρός!

Έφεσσος
13-02-2014, 23:14
Γιατί ρε το κάνετε αυτό; Οι γκέουλες το κάνουν.

Fast2
14-02-2014, 15:56
Εγω προσωπικά το κανω για τρεις λόγους:1)θελω να ειμαι καθαρός,2)ειμαι μυώδεις και θελω οι μυς να φαίνονται,3)θελω να ειμαι περιποιημένος σε αυτη την περιοχή οπως ειναι οι γυναικες:-)και σύμφωνα με έρευνες στην Αμερική έβγαλαν το συμπέρασμα οτι οι γκει δεν ξυριζομαι τοσο οσο οι στρειτ!!δηλαδη εσυ δεν εχεις ξυριστει ποτε;ουτε καν στο πουλι σου;

Styles
16-02-2014, 11:18
Μην τα ξυρίζεις..

Το ξύρισμα θα σκληρύνει την τρίχα και αργότερα θα σε ενοχλεί, όπως και τα γένια μετά από μερικά χρόνια. Καλύτερα με ψαλιδάκι, μέχρι όπου φτάσει. Μην παραδειγματίζεσαι από τις "ερωτικές ταινίες".. Εκείνους τους πληρώνουν για να τα ξυρίζουν!