PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι να πω?

QuirkyGirl
18-04-2010, 21:37
Καλησπερα σας,
Ειμαι καινουριο μελος και θα ηθελα τις αποψεις σας στο παρακατω θεμα.
Ζουσα στην Αγγλια για 9 χρονια και δεν εχω κανει ποτε σχεση με Ελληνα. Εχω γνωρισει τωρα καποιον εδω και στο σεξ μιλαει πολυ βρωμικα.:wow: Στα αγγλικα μ'αρεσε να το κανω και ενιωθα ανετα..μαλλον γιατι δεν ενιωθα απολυτα τι ελεγα, αλλο η ξενη γλωσσα. Στα ελληνικα ομως μου ακουγονται πολυ χυδαια αλλα πανω απο ολα δεν ξερω τι να πω. Θα ηθελα να με βοηθησετε γιατι μου αρεσει το παιδι και θελω να κανω μια προσπαθεια. Δεν ξερω τι επιτρεπεται να γραφουμε αλλα ελπιζω να μου δωσετε καποια ιδεα..!

#Gogo#
19-04-2010, 09:43
Καλησπερα σας,
Ζουσα στην Αγγλια για 9 χρονια και δεν εχω κανει ποτε σχεση με Ελληνα. Εχω γνωρισει τωρα καποιον εδω και στο σεξ μιλαει πολυ βρωμικα.:wow: Στα αγγλικα μ'αρεσε να το κανω και ενιωθα ανετα..μαλλον γιατι δεν ενιωθα απολυτα τι ελεγα, αλλο η ξενη γλωσσα. Στα ελληνικα ομως μου ακουγονται πολυ χυδαια αλλα πανω απο ολα δεν ξερω τι να πω. Θα ηθελα να με βοηθησετε γιατι μου αρεσει το παιδι και θελω να κανω μια προσπαθεια. Δεν ξερω τι επιτρεπεται να γραφουμε αλλα ελπιζω να μου δωσετε καποια ιδεα..!

Εννοείς ότι σου ζητάει να μιλάς χυδαία; Βρε μη πιέζεις τον εαυτό σου αυτά καμιά φορά θέλουν χρόνο.

CHOKE
19-04-2010, 16:09
Μίλα του στα Αγγλικά. Θα το πιάσει το νόημα.

Γενικά δεν κατάλαβα ποτέ την λέξη "Χυδαία" ειδικά όταν μιλάμε για Σεξ. Πιστεύω όμως ότι κατα μεγάλο βαθμό παίζει ρόλο και το τι βλέπουμε... Όταν ας πούμε για παράδιγμα είχα δει το βίντεο Τζούλιας, αυτά που έλεγε απλά δεν μου κάθονταν, δεν είχαν καλό άκουσμα. Αντιθετα στα Αγγλικά δεν θα με ένοιαζε καν, ίσα ίσα κιόλας. Ποιος ξέρει συνήθεια ίσως.

QuirkyGirl
19-04-2010, 16:29
Εννοείς ότι σου ζητάει να μιλάς χυδαία; Βρε μη πιέζεις τον εαυτό σου αυτά καμιά φορά θέλουν χρόνο.

nαι. Δε με πιεζει αλλα μου ειπε "δε λες τιποτα" και τετοια. Εχεις δικιο μπορει να μου'ρθει με τον καιρο.

std04131
19-04-2010, 17:55
ε καλα δε χρειαζεται να πιανεται και μπινελικοσυζητηση.αν πια σε βαζει κατω και σζε αρχιζει στα μπινελικια ειναι υπερβολικο.τωρα κανα ωραιο που και που δεν ειναι κακο και σιγα σιγα πιθανον θα σου βγει.αλλα μη νομιζεις οτι αποτελει και σημαντικο μερος του σεξ.1% και πολυ λεω.γιατι οταν χτυπιεσαι σαν τρελος στο κρεβατι δεν εχεις στο μυαλο σου παραλληλα να μιλας(βασικα δεν ειναι και ευκολο με ολο το σωμα να πηγαινοερχεται :p)

#Gogo#
19-04-2010, 23:06
nαι. Δε με πιεζει αλλα μου ειπε "δε λες τιποτα" και τετοια. Εχεις δικιο μπορει να μου'ρθει με τον καιρο.

Κοιτα το να εισαι και τελειως μουγκα δε λεει... Θα ερθει με την οικειότητα... Μην ανησυχεις

(Zen)
22-04-2010, 04:00
Παντος συγνωμη που θα το πω αλλα εμενα οι βρωμικες κουβεντες μου φαινονται γελοιες. Οποτε μου συμβαινει βαζω τα γελια για να μην ξενερωσω. Βεβαια ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι θελει, αλιμονο, τουλαχιστον η μονη ελευθερια που μας εχει απομεινει να ειναι εκει, αλλα απο αισθητικης αποψεως δεν εμπνεει, Σαν να βγαινουν τα αποθημενα μας, ειναι ενα μικρο βιτσιο, που κατεμε ολα τα βιτσια εχουν κατι το ανυκανοποιητο...κατι σαν σεχουαλικο αδιεξοδο και ειναι πολυ μακρια απο τον πραγματικο ερωτικο ποθο.

#Gogo#
22-04-2010, 13:47
Παντος συγνωμη που θα το πω αλλα εμενα οι βρωμικες κουβεντες μου φαινονται γελοιες. Οποτε μου συμβαινει βαζω τα γελια για να μην ξενερωσω. Βεβαια ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι θελει, αλιμονο, τουλαχιστον η μονη ελευθερια που μας εχει απομεινει να ειναι εκει, αλλα απο αισθητικης αποψεως δεν εμπνεει, Σαν να βγαινουν τα αποθημενα μας, ειναι ενα μικρο βιτσιο, που κατεμε ολα τα βιτσια εχουν κατι το ανυκανοποιητο...κατι σαν σεχουαλικο αδιεξοδο και ειναι πολυ μακρια απο τον πραγματικο ερωτικο ποθο.
Καθόλου συγγνώμη. Αυτά είναι γούστα. Εμένα μου αρέσουν και δεν μου αρέσουν επειδή είμαι ελλειπής σε κάτι. Απλα είναι θέμα του τι συνειρμούς κάνεις στο κεφάλι σου εκίνη τη στιγμη η πόσο σε φτιάχνει αυτό που ακούς.

(Zen)
23-04-2010, 00:20
Gogo οταν λες ελλειπης τι εννοεις?

#Gogo#
24-04-2010, 00:22
Gogo οταν λες ελλειπης τι εννοεις?
ναι εκφραστηκα κάπως άστοχα η αλήθεια είναι... Επειδή είπες οτι με τις βρισιές και τα έτσι δείχνει ότι κάτι δε πάει καλά με κάποιον, αν κατάλαβα καλά...
Το να μιλήσει ο άλλος χυδαία από την πρωτη φορά είναι λίγο κάπως δε θα με βρεις αντίθετη. Ωστόσο με τον καιρό ανοίγεσαι και γενικά στο σεξ δεν υπάρχει ταμπού (κατά την άποψή μου πάντα). Εγώ συνειδητοποίησα προ μηνών ότι τα λογάκια με φτιάχνουν, χωρίς να έχω κανένα απολύτως παράπονο από την σεξουαλική μου ζωή, ούτε απωθημένο. Έτσι πιστεύω τουλάχιστον. :smokin:

(Zen)
24-04-2010, 02:05
Χμ...οκ. Τελικά ο περισσοτερος κοσμος το γουσταρει αυτο γιατι το εχω ακουσει απο πολλους.
Ισως να δειχνει υποταγη του ενος προς τον αλλο που ανεβαζει την σεξουαλικη διαθεση. Τελικα ο φαλοκρατισμος(δεν ξερω αν ειναι η σωστη λεξη) σε κοινωνικο επιπεδο ειναι κατι ακραιο, στο σεξ ομως ειναι αναγκαια αισθηση... (σαν φύση), περα απο τις χυδαιες φρασεις και ανταγωνισμοι τετοιου ειδους των 2 φυλων πανε περιπατο για λιγο.
Εσυ τι λες, πως το ζει μια γυναικα? Τα αγορακια παντως αυτο βιωνουν.

F33L
25-04-2010, 06:49
Καλησπερα σας,
τελικα τι εγινε την βρηκες ή οχι? προσωπικα πιστευω οτι καλο ειναι να πεφτει και λιγο μπινελικακι αρκει να μην το κανουμε και ποιημα ολοκληρο..

π.σ ζεν αποτι καταλαβα εισαι φεμ?

(Zen)
26-04-2010, 01:09
π.σ ζεν αποτι καταλαβα εισαι φεμ?

Μπα, ο φεμινισμος ειναι μια απο τις μεγαλυτερες κατασκευασμενες απατες της κοινωνιας μας, αφου οπως λενε και οι αριστεροι με τον φεμινισμο δημιουργηθηκαν επιπλεον εργατες προς εκμεταλευση(εργαζομενη χειραφετημενη γυναικα) που καταληγει σε περισσοτερους καταναλωτες αχρηστων προιοντων που ειναι και καλα οι απαιτησεις του συνχρονου τροπου ζωης. Οχι οτι πιο πριν ηταν καλυτερα, αλλα ειμαστε τελικα μαριονετες και μας βαζουν και σφαζομαστε μεταξυ μας(τα 2 φυλα και οχι μονο).

QuirkyGirl
26-04-2010, 01:18
Παιδια λοιπον δεν ξερω αν ηταν που δεν μπορουσα απο την πρωτη φορα να κατεβασω αυτα που κατεβαζε αυτος (και ειλικρινα ηταν πολλα και ακραια, οχι ΛΙΓΟ βρωμικα η πονηρα) αλλα δεν προχωρησε το θεμα! Εμαθα ομως και 5 πραγματα παραπανω για την επομενη φορα χεχε

(Zen)
26-04-2010, 02:39
Τι εμαθες δηλαδη, γιατι το χω τωρα απορια? την τεχνη του βριζειν? :p

#Gogo#
27-04-2010, 20:27
Χμ...οκ. Τελικά ο περισσοτερος κοσμος το γουσταρει αυτο γιατι το εχω ακουσει απο πολλους.
Ισως να δειχνει υποταγη του ενος προς τον αλλο που ανεβαζει την σεξουαλικη διαθεση. Τελικα ο φαλοκρατισμος(δεν ξερω αν ειναι η σωστη λεξη) σε κοινωνικο επιπεδο ειναι κατι ακραιο, στο σεξ ομως ειναι αναγκαια αισθηση... (σαν φύση), περα απο τις χυδαιες φρασεις και ανταγωνισμοι τετοιου ειδους των 2 φυλων πανε περιπατο για λιγο.
Εσυ τι λες, πως το ζει μια γυναικα? Τα αγορακια παντως αυτο βιωνουν.
Καμία σχέση με φαλλοκρατισμό, άλλωστε δικαίωμα στο μπινελίκι έχουν και οι 2.... Εννοώ ότι είναι εγκεφαλικό, σε άλλους αρέσει σε άλλους όχι... Είναι κάθαρά θέμα γούστου. Έχω ακούσει γυναίκα που φρικάρει να τη βρίζουν (του τύπου "ιχ, πώς τολμάς;;;") και έχω ακούσει και γυναίκα που αν δε της χώσουν το μπινελίκι της δε φτιάχνεται. Θα επιμείνω στο σεξ δεν υπάρχουν ταμπού. Δε πρέπει να υπάρχουν. Ούτε χαρακτηρισμοί (δε το λέω για σένα αυτό). Ο καθένας φτάνει ως εκεί που γουστάρει, χωρίς να σημαίνει ότι τα υπόλοιπα είναι άσχημα.
Για να αρέσει σε τόσο κόσμο το μπινελίκι κάποιος λόγος θα υπάρχει. :cool: Θέλω να πω λοιπόν ότι δεν έχει να κάνει ούτε με φαλλοκρατισμό ούτε με τίποτα... Απλά το γουστάρει κάποιος και το κάνει.

(Zen)
28-04-2010, 06:13
Oκ...ισως επειδη εγω δεν το κατεχω το αντικειμενο να το εξηγω λάθος. Παντως, οταν εχουμε αρσενικο θυλικο, εχουμε και τις αντιστοιχες συμπεριφορες. Το αρσενικο ειναι το ποιο ορμητικο και το θυλικο ειναι αυτο που δεχεται την ορμη. Κατω απο αυτη την συμπεριφορα λεω ισως να λειτουργει. (ξεχνα τη λεξη φαλλοκρατισμος, ειναι ενας αστοχος ακραιος χαρακτηρισμος)

#Gogo#
29-04-2010, 23:32
Oκ...ισως επειδη εγω δεν το κατεχω το αντικειμενο να το εξηγω λάθος. Παντως, οταν εχουμε αρσενικο θυλικο, εχουμε και τις αντιστοιχες συμπεριφορες. Το αρσενικο ειναι το ποιο ορμητικο και το θυλικο ειναι αυτο που δεχεται την ορμη. Κατω απο αυτη την συμπεριφορα λεω ισως να λειτουργει. (ξεχνα τη λεξη φαλλοκρατισμος, ειναι ενας αστοχος ακραιος χαρακτηρισμος)

μπααααααααααααααα ξέρεις πώς βρίζουν κάποιες γυναίκες?

Serseris
02-05-2010, 10:35
Παιδια λοιπον δεν ξερω αν ηταν που δεν μπορουσα απο την πρωτη φορα να κατεβασω αυτα που κατεβαζε αυτος (και ειλικρινα ηταν πολλα και ακραια, οχι ΛΙΓΟ βρωμικα η πονηρα) αλλα δεν προχωρησε το θεμα! Εμαθα ομως και 5 πραγματα παραπανω για την επομενη φορα χεχε

To φάρμακο του τύπου που σκατολογεί κατά τη διάρκει του σεξ είναι το ακόλουθο!!:spank::metal:
http://studio1.clips4sale.com/accounts29/8093/clip_images/a-0519_ShoeChange_CockCrush_09_WMV.gif

DonTheDonborg
12-05-2010, 02:29
Originally Posted by Serseris
To φάρμακο του τύπου που σκατολογεί κατά τη διάρκει του σεξ είναι το ακόλουθο!!

http://studio1.clips4sale.com/accoun...ush_09_WMV.gif

¶ουτς!!!
Σιγά ντε! Σε περίοδο υπογεννητικότητας (τη γράφω σωστά ε?)?!
Για ένα βίτσιο?!:-(:-(:-(

Αλλά επί του θέματος... *γκουχ* *γκουχ* (*cough* *cough*)
Ε, έλα μωρέ για λίγο
Originally Posted by (Zen)
βριζειν
?

Σιγά το πράγμα!
Προχώρα παρακάτω κι αν δε σου βγαίνει... δε χάθηκε κι ο κόσμος.

Originally Posted by QuirkyGirl

1.Παραδείγματος χάρη ακραίων, βρώμικων και πονηρών? (Χιούμορ, δε θέλω να ξέρω μα το Θεό!!!)
2.Τι έμαθες??? (Τι εννοείς δηλαδή, αλλά αν το θεωρείς ακραίο να πεις ασ'το...)