PDA

Επιστροφή στο Forum : Για οποιον δεν εχει τι αλλο να κανει :Ρ

DafniV
30-05-2009, 13:31
Δεν ειναι σοβαρο θεμα :Ρ
ΑΠλα εχω ενα θεμα εδω περα το οποιο με απασχολει λιγακι..
Ειμαι 16, εχω σχεση 2 χρονια (η οποια ωδευει προς το τελος αν κ εκεινος με αγαπαει οσο τπτ αλλο στον πλανητη, εγω νομιζω πως χανω το ενδιαφερον μ, δεν θελω να παραδεχτω πως χανω την αγαπη..)..
Τελοσπαντων!!! Το θεμα μου ειναι πως στο γυμναστηριο που γραφτηκα πριν ενα μηνα καθε απογευμα ειναι ενα παιδι, Χρηστο τον λενε, που ανελαβε να με βοηθησει στις ασκησεις... Δεν ξερω ποσο χρονων ειναι... Ντρεπομαι να ρωτησω... Υπολογιζω 22... Παντως γελαμε ΠΑΡΑ πολυ, δεν μπορω να σταματησω να γελαω με αυτα που λεει κ ειναι παρα πολυ συμπαθητικος..
Δεν ειναι απο τους τυπους που το παιζουν ανδρες και γενικα δειχνουν εναν ψευτικο εαυτο. Αυτος εινια πολυ καλη ψυχη..
Φυσικα δεν τολμαω να κανω καποια κινηση επειδη σιγουρα ειμαι μικρη για εκεινον, εχω σχεση, αυτος δουλευει εκει κ δεν μπορει να κανει κατι, κ φυσικα δεν θελω να χαλασω αυτες τις ομορφες στιγμες!!! Τωρα σκεφτομαι τα χτεσινα αστεια κ γελαω μονη μ!!:-)
Πιανω ομως τον εαυτο μου να ανυπομονω να παω γυμναστηριο και αμα δνε μπορω απογευμα που δουλευει, δνε παω καθολου!!!

Ποια ειναι η αποψη σας για το θεμα;; Τί σεναρια θα μπορουσαν να προκυψουν;; Μηπως ο τυπος ειναι απλα φιλικος μαζι μου κ εγω το παρεξηγω;; Ακουω !! :p

Υ.Γ οσον αφορα την ηλικια μου δεν μετρανε θεματα σεξουαλικα γτ πολυ απλα εγινε κατι στο παρελθον κ αυτα που ζει κανεις στα 16 εγω τα εζησα πολυ νωριτερα.. Ενας 17 χρονος για μενα ειναι μωρο πια!

Scarlett
30-05-2009, 13:41
εγω πιστευω οτι απο τη στιγμη που αρχισε να σε βοηθαει στις ασκησεις ειναι γτ του κεντριζεις το ενδιαφερον.Αλλα εμενα..μου φαινεται οτι ειναι μεγαλη η διαφορα των 6 χρονων σε αυτες τισ ηλικιες που ειστε.Μπορει να μην το παιζει αντρας οπως τα αγορακια της ηλικιας αλλα ισως το παει πιο μαλακα.Ξερει τι κανει.

DafniV
30-05-2009, 13:48
Απλα ... ενταξει.. Εχω προβλημα με τα ατομα της ηλικιας μου.. πλεον δεν μπορω να συνεννοθω.. Τα πηγαινω καλα με ηλικιες 18-20. Νομιζω πως ψυχικα αυτη η ηλικα με χαρακτηριζει.. Αυτο με απασχολει ειναι πως, οπως ειναι λογικο, βοηθαει κ αλλους. Κ κοπελες κ ανδρες. Κ εχω μια σκεψη πως ισως ο τροπος που συμπεριφερεται ειναι ιδιος σε μενα οπως κ σε ολους κ οτι απλα το παρεξηγω.. Παντως οντως με εχει προσεξει, διοτι 2 βδομαδες πηγαινα μονο πρωι, κ οταν πηγα απογευμα αμεσως με πλησιασε κ χαρηκε που με ειδε, με ρωτησε τι εγινε!! *ονειροπολημενο smiley* :Ρ

Scarlett
30-05-2009, 13:56
Απλα ... ενταξει.. Εχω προβλημα με τα ατομα της ηλικιας μου.. πλεον δεν μπορω να συνεννοθω.. Τα πηγαινω καλα με ηλικιες 18-20. Νομιζω πως ψυχικα αυτη η ηλικα με χαρακτηριζει.. Αυτο με απασχολει ειναι πως, οπως ειναι λογικο, βοηθαει κ αλλους. Κ κοπελες κ ανδρες. Κ εχω μια σκεψη πως ισως ο τροπος που συμπεριφερεται ειναι ιδιος σε μενα οπως κ σε ολους κ οτι απλα το παρεξηγω.. Παντως οντως με εχει προσεξει, διοτι 2 βδομαδες πηγαινα μονο πρωι, κ οταν πηγα απογευμα αμεσως με πλησιασε κ χαρηκε που με ειδε, με ρωτησε τι εγινε!! *ονειροπολημενο smiley* :Ρ

βασικα απο τα λιγα που με ειπες ειμαι σχεδον σιγουρη οτι του αρεσεις.18-19 μου ακουγονται καλες ηλικιες.Αλλα για πιο πανω οχι.τωρα αυτα ειναι δικα μου κολληματα κιολας.:D :tounge: απλα θεωρω (και το εχω δει να γινεται πολυ συχνα οτι οι περισσοτεροι νεαροι των 22++ προσπαθουν να την πεσουν σε κοπελιτσες για να "σκοραρουν" απλως γτ τις θεωρουν πιο ευκολο στοχο.
Δες τι τυπος ειναι και αμα ειναι καλο παιδι και σε σεβεται...Εσυ ξερεις.:blush:

DafniV
30-05-2009, 14:05
Εμ ναι... βασικα... Νομιζε πως ειμαι μεγαλυτερη και οταν του ειπα εγω η ψευτρα πως ειμια 17 (δεν ηθελα να χασω το παιχνιδι απο την αρχη) σοκαριστικε λιγο!! Αλλα ευτυχως δεν σταματησε να μου μιλαει..

Το μονο που φοβαμαι ειναι πως σιγα σιγα τελειωνουν οι ασκησεις, και δεν θα εχει τπτ αλλο να μου δειξει!! χαχαχαχαχαχαχα!!!
Μπορει να γελαω αλλα οταν ερθει η ωρα κ η στιγμη θα χτυπιεμαι!!!

Anyway, ευχαριστω για τις αποψεις :)

Πόρνο
30-05-2009, 14:32
έλεος με τις ηλικίες, 20 χρονών μεγάλος;:-( εγώ που είμαι 29 τι είμαι παππούς;

Scarlett
30-05-2009, 14:36
δεν εισαι μεγαλος καθολου.αλλα το κανει σχεση καποιος που ειναι στα 29 με 16 για μενα ειναι παιδεραστια.σε καποιες χωρες πηγαινεις φυλακη γι αυτο.Πχ αγγλια.

DafniV
30-05-2009, 14:38
Ε,εμενα το 22 ειναι το ανωτατο οριο... Ας πουμε ειναι ενας 29 χρονος ξανα στο γυμναστηριο, που μιλαμε που κ που αλλα τωρα που το παει για καφεδες και εξοδους, εγω απομακρυνθηκα.. Για να μη πω πως τρομοκρατηθηκα και φοβηθηκα!!!!!!!!!! Μου φαινεται πως 30 χρονων κανεις ειναι ετοιμος για γαμο ενω εμενα ΤΩΡΑ ξεκινα η ζωη μου.. Με λιγα λογια, πως να τα βρουν ενας 30χρονος με ενα 16χρονο. Υπαρχουν αλλες υποχρεωσεις και αντιληψεις!

DafniV
30-05-2009, 14:39
Παιδεραστεια δεν θα το ονομαζα. Γτ αμα κ η κοπελα συμφωνει, τοτε τα θελει ο κ..λος της :Ρ χαχαχα

Πόρνο
30-05-2009, 14:41
Είναι παράξενη φάση, δεν με πολυ ενδιαφέρουν οι νόμοι αλλά οι προθέσεις.
Αν ας πούμε ενας η μία 29 χρονη/ος κάνει σχέση με 16, με ευγενικό σκοπό να τον/την στυλώσει ερωτικα τοτε δεν ειναι καθόλου κακό.
Μάκαρι να μου είχε συμβεί και μένα αυτό!

Scarlett
30-05-2009, 14:41
Παιδεραστεια δεν θα το ονομαζα. Γτ αμα κ η κοπελα συμφωνει, τοτε τα θελει ο κ..λος της :Ρ χαχαχα

δεν εχει σημασια αμα το θελει η οχι.ειναι παιδεραστια (οχι βιασμος)

Πόρνο
30-05-2009, 14:45
Μου φαινεται πως 30 χρονων κανεις ειναι ετοιμος για γαμο ενω εμενα ΤΩΡΑ ξεκινα η ζωη μου.. Με λιγα λογια, πως να τα βρουν ενας 30χρονος με ενα 16χρονο. Υπαρχουν αλλες υποχρεωσεις και αντιληψεις!

Γάμο;; χαχα μακρία απο μένα! Εμένα η ζωή μου ξεκιναει κάθε μέρα, υπάρχει κόσμος και κοσμάκης εκεί έξω! Μην γενικεύεις. Και αν την πέσει ενας 30αρης σε μια 16 δύσκολα θα εχει το μυαλο του στο γάμο.

Scarlett
30-05-2009, 14:46
εγω δεν θελω να παντρευτω ποτε!! το δηλωνω και ξαλαφρωνω!

Πόρνο
30-05-2009, 14:48
εγω δεν θελω να παντρευτω ποτε!! το δηλωνω και ξαλαφρωνω!

Μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλες κουβέντες μην λες.;-)

Scarlett
30-05-2009, 14:49
δεν ειμαι για τετοια ρε συ...ενα ειναι το σιγουρο.παιδια δεν θελω.θα παντρευομουν μονο αν εκανα παιδι για να μην το λενε μπασταρδο αλλα παλι ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ!

DafniV
30-05-2009, 14:51
Γάμο;; χαχα μακρία απο μένα! Εμένα η ζωή μου ξεκιναει κάθε μέρα, υπάρχει κόσμος και κοσμάκης εκεί έξω! Μην γενικεύεις. Και αν την πέσει ενας 30αρης σε μια 16 δύσκολα θα εχει το μυαλο του στο γάμο.

Οντως, σε αυτο εχεις δικιο!

Πόρνο
30-05-2009, 14:52
Εγώ θέλω να κάνω παιδία, τα αγαπάω πολύ!
Μπόρεις να κάνεις και παιδιά χωρις γάμο, δεν βλέπω το προβλήμα πουθενα, αυτα ειναι ξεπερασμένα λίγο!

Πόρνο
30-05-2009, 14:53
Οντως, σε αυτο εχεις δικιο!

Ενώ στα αλλα άδικο... κακιά και εσυ, φτου! :tounge:

Scarlett
30-05-2009, 14:55
η ελλαδα ειναι ακομα συντηρητικη κοινωνια παιδεια!!!

DafniV
30-05-2009, 14:57
Ενώ στα αλλα άδικο... κακιά και εσυ, φτου!

Οχ, με παρεξηγησες!! Το μονο μου θεμα ειναι πως 16 κ 30 δεν πανε μαζι...
Αλλα μωρε κ 22 μου ειναι πολυ... Αλλα δεν μπορω να κρυφτω απο τα αυτα που νιωθω!

Πόρνο
30-05-2009, 14:57
Όσο είμαστε εγω και εσυ συντηρητικοί έτσι θα είναι και η Ελλάδα, προφανώς ο κύκλος σου ειναι χάλια. Εγώ δεν βλέπω συντηρητισμό στην καθημερινότητα μου!

Scarlett
30-05-2009, 15:01
εγω βλεπω πολυ.εφοσον η ελλαδα ειναι πουριτανικη κοινωνια θα ειναι παντα ετσι.αμα το εθνος αντικαατροπτιζεται σε τρεις λεξεις πατριδα-θρησεια-οικογενεια νομιζω οτι πηγαινει πισω.Γιναμε Αμερικη.Αυτο που μισουμε περισσοτερο.

Πόρνο
30-05-2009, 15:02
Οχ, με παρεξηγησες!! Το μονο μου θεμα ειναι πως 16 κ 30 δεν πανε μαζι...
Αλλα μωρε κ 22 μου ειναι πολυ... Αλλα δεν μπορω να κρυφτω απο τα αυτα που νιωθω!

Το 16 & 30 πάει μονο σαν σχέση δασκάλου μαθητή, αν ειναι καλός ο δασκαλος τοτε ολά καλα, αν ειναι κακος τοτέ έχουμε πρόβλημα.
Πάντως για σχέση που θέλει καθε κοριτσάκι σε αυτην την ηλικία , πράγματι δεν ειναι δυνατό, έτσι πιστεύω.

Εγω στην θεση σου δεν θα εμπιστευόμουν τον 22 ουτε με σφαιρες, μάπας θα είναι, κατά 80% το παίζω!

Πόρνο
30-05-2009, 15:06
εγω βλεπω πολυ.εφοσον η ελλαδα ειναι πουριτανικη κοινωνια θα ειναι παντα ετσι.αμα το εθνος αντικαατροπτιζεται σε τρεις λεξεις πατριδα-θρησεια-οικογενεια νομιζω οτι πηγαινει πισω.Γιναμε Αμερικη.Αυτο που μισουμε περισσοτερο.

Γιαυτο καλή μου πρέπει να αλλάξουμε την χώρα μας, το πατριδα-θρησεια-οικογενεια ειναι φάντασμα του παρελθόντος μην το φοβάσαι!

Γίναμε χειρότερα απο Αμερική, έχεις μυαλό τελικά!

Scarlett
30-05-2009, 15:06
ακομα τρεμει η καρδουλα τους σε τετοιες ηλικιες! χαχαχα !!!!! τσιγαρησε τον λιγο μωρε.

DafniV
30-05-2009, 15:26
Εγω στην θεση σου δεν θα εμπιστευόμουν τον 22 ουτε με σφαιρες, μάπας θα είναι, κατά 80% το παίζω!

Διαφωνω εντελως :Ρ Ο τωρινος μου φιλος ειναι 20, και απο αγορι που απεφευγε σχεσεις και ηθελε την απολυτη ελευθερια, ξαφνικα αγαπησε εμενα κ ξερω πως δεν υποκρινεται! Απλα, πολυ απλα, δεν του στερησα την ελευθερια του και τωρα απο μονος του δεν αντιδρα!

Να ειμαι ειλικρινης αμφιβαλλω πως θα γινει κατι γιατι δεν σκοπευω να πω τι νιωθω ουτε περιμενω ανταποκριση!! Ισως εινια ενα απο τα κλασσικα κολληματα που μετα απο λιγο καιρο ξεχνιουνται!

Πόρνο
30-05-2009, 15:37
Διαφωνω εντελως :Ρ Ο τωρινος μου φιλος ειναι 20, και απο αγορι που απεφευγε σχεσεις και ηθελε την απολυτη ελευθερια, ξαφνικα αγαπησε εμενα κ ξερω πως δεν υποκρινεται! Απλα, πολυ απλα, δεν του στερησα την ελευθερια του και τωρα απο μονος του δεν αντιδρα!

Να ειμαι ειλικρινης αμφιβαλλω πως θα γινει κατι γιατι δεν σκοπευω να πω τι νιωθω ουτε περιμενω ανταποκριση!! Ισως εινια ενα απο τα κλασσικα κολληματα που μετα απο λιγο καιρο ξεχνιουνται!

Μάλλον έσυ εχεις τους τρόπους σου, πιστεύω ενας 22χρονος θα έβρισκε την 16αρα σαν ευκολο θύμα.

DafniV
30-05-2009, 15:41
Ναι να ειμαι ειλικρινης στη περιπτωση αυτη αμα με βουταγε ξαφνικα και με επαιρνε αγκαλια δεν θα αντισκεκομουν!!! Αλλα δε θα το κανει! ειμαι μεταξυ του ΝΤΡΟΠΑΛΟΥ κ του ΑΔΙΑΦΟΡΟΥ :Ρ

Πωπω εκει που παντα ημουν τρομερα σκληρη και ρεαλιστρια τωρα ξαφνικα λιωωωωωωωωωωνω!

Πόρνο
30-05-2009, 15:44
μακαρι να ηταν ολες οι γυναικες σαν εσένα κουκλα μου.
ο κοσμος θα ηταν καλυτερος, συγκινηθηκα!

DafniV
30-05-2009, 15:46
χαχαχαχαχαχαχα!!!

DafniV
30-05-2009, 16:15
Αλλες αποψεις για τον γυμναστη μου δεν εχουμε;;;;

χαχαχαχαχαχα!

Πόρνο
30-05-2009, 16:33
Έχεις φαντασιωθεί καθόλου τον γυμναστή; Αν ναι πως;

DafniV
30-05-2009, 16:39
Ε, φυσικα κ προσπαθω να φανταστω πως ειναι γυμνος!! Ναι εχω μια φαντασιωση, την ειχα σημερα το πρωι που ημουνα ακομα στρο κρεββατι μου κ σκεφτομουν. Λοιπον, ειμαι σε ενα δωματιο λευκο, με μπανιο κ τπτ αλλο μαζι , ουτε καν παραθυρο,με εκεινον κλειδωμενη! Κ φοραμε μονο εσωρουχα.

Πόρνο
30-05-2009, 16:42
Οταν προσπαθεις να τον φανταστεις γυμνο σκεφτεσαι και μεγεθος;
Φαντάζομαι ναι, ειναι και εκεινο το 40% στην μέση και ξέρω.

Σημερα το πρωι με ξυπνησαν οι διπλανοι γιατι εκαναν σεξ... οι πρωινες καυλες ισχυουν και στις γυναικες τελικά!

DafniV
30-05-2009, 16:48
Ναι το μεγεθος το σκεφτηκα, κ χτες επιασα τον εαυτο μου να χαζευει εκει περα κ μετα ντραπηκα επειδη δεν το εκανα διακριτικα.. Σιγουρα καποιος θα με καταλαβε χαχαχααχχα!! Αλλα δεν μπορω με τπτ να φανταστω πως θα ειναι!! Εχω δει 3 στη ζωη μου κ ολες ηταν ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικες :Ρ

Αχ μωρε, νιωθω τυψεις που σκεφτομαι αυτον κ οχι το αγορι μ. Πρεπει να ξεκολισω και δεν γινεται.

Πόρνο
30-05-2009, 16:51
Αχ μωρε, νιωθω τυψεις που σκεφτομαι αυτον κ οχι το αγορι μ. Πρεπει να ξεκολισω και δεν γινεται.

Σε καταλαβαίνω, αλλά μην έχεις ενοχες, γιατί οι τύψεις φέρνουν καύλα. Το απαγορευμένο ειναι και πιο γλυκο.

DafniV
30-05-2009, 16:57
Πιστεψε με το ζω αυτη τη στιγμη αυτο που λες!!!! ουφφφφφ
Αλλα δεν προκειται να κερατωσω τον φιλο μου... Ποτε των ποτων.
Δεν ξερω βεβαια πως θα εξελιχθουν τα πραγμτα με τη σχεση μου. Δεν ξερω αν τον θελω απο συνηθεια ή απο αγαπη!

Πόρνο
30-05-2009, 17:01
Το ασφαλές κεράτωμα είναι μια καλή λύση για την περίπτωση σου αν και λίγο άτιμο για την κοινή ηθική. Ίσως το θέμα της μονογαμίας είναι μια αυταπάτη που εξυπηρετεί κοινωνικά συμφέροντα.

DafniV
30-05-2009, 17:07
ΜΠα οχι , δεν θελω να το κανω επιδη ξερω πως αμα μου το εκανε εμενα θα στενοχωριομουν παρα πολυ κ θα το θεωρουσα δειλια. θελω να ειμαι ξεκαθαρη απεναντι του.. Αλλα επισης θελω να ορμηξω στον αλλον!!
Χτες εκανα ενα οργανο οπου επρεπε να δεσεις το ποδι σου σε ενα λουρι κ να σηκωνεις το ποδι πισω. Μπορω να πω πως υπηρχε ηλεκτρισμενη ατμοσφαιρα οταν με εδενε πανω σε αυτο :Ρ Αν κ με μετα με ξεχασε επειδη τον φωναξαν και εγω εκανα τυχαια πως δεν μπορουσα να το λυσω! χαχαχαχαχαχα

Μου εχει αγγιζει κ τα χερια μια φορα... Οπως εκανα βαρη, ηρθε απο πισω και εβαλε τις παλαμες του πανω στις γροθιες μου. Αλλα δεν το εκανε σε στυλ αποπλανηση. Ηταν τελειως φυσιολογικο!!! ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!

DafniV
30-05-2009, 17:08
Ασε που απλη λεπτη γκομενα, εκανα το σωμα της Πετρουλας τοσο συχνα που πηγαινω!! :Ρ

Πόρνο
30-05-2009, 17:09
εισαι σέξυ δηλαδη...

Πόρνο
30-05-2009, 17:10
η πετρουλα δεν μου αρέσει καθόλου.

DafniV
30-05-2009, 17:12
Δεν εννοω πως ειμαι σαν την πετρουλα, ουτε λεω πως ειμια σεξυ!!
ΑΠλα το σωμα της ειναι πολυ καλα γυμνασμενο! Εκει αναφερομουν!

Πόρνο
30-05-2009, 17:13
ασέ τα σάπια... εγω πάντως ειμαι πολυ χοτ αγόρι, το ξέρω και το λέω άνετα

DafniV
30-05-2009, 17:16
Κοιτα, δεν εννουσα πως μοιαζω με την Πετρουλα απο τον λαιμο κ πανω! Ουτε εμενα μου αρεσει το προσωπο της. Αλλα το σωμα της με τρελαινει αν εξαιρεσουμε τα βυζια, μπορω να πω οτι μοιαζει με το δικο μου! Μονο που αυτη πρεπει να ειναι 2 μετρα ενω εγω 1,65 :Ρ

Πόρνο
30-05-2009, 17:20
οταν μεγαλώσεις μερικα χρονακια μην με ξεχάσεις!

Πόρνο
30-05-2009, 17:21
τι διαφορα εχεις στα βυζια σε σχέση με την πετρούλα?

DafniV
30-05-2009, 17:22
Καλα μεχρι τοτε εχουμε καιρο :Ρ

DafniV
30-05-2009, 18:52
Τα βυζια της Πετρουλας ειναι ψευτικα ενω τα δικα μου αληθινα ;)

Υ.Γ ΜΟλις χωρισα. Δεν πηγαινε αλλο η κατασταση...

Ε ας δουμε την θετικη πλευρα!! Δεν θα εχω τυψεις για τις σκεψεις του Γυμναστη!

Πόρνο
30-05-2009, 19:10
Είσαι αποφασιστικό + θετικο άτομο τελικά. Δεν πιστεύω να εισαι στενοχωρημένη;

DafniV
30-05-2009, 19:24
Βασικα... Καποτε ηταν η ζωη μου αυτο το ατομο...
Γενικα ημουν σκατα κ ειχα τασεις αυτοκτονιας.
Αλλα εκεινος μου εμαθε πως η ζωη συνεχιζεται...
Δεν ειναι φοβερο;;; Απο ολες της αποψεις με βοηθησε...
Κ τωρα νιωθω αρκετα καλα!!! Δεν χοροπηδαω κιολας!!

Jo22
30-05-2009, 19:36
Βασικα... Καποτε ηταν η ζωη μου αυτο το ατομο...
Γενικα ημουν σκατα κ ειχα τασεις αυτοκτονιας.
Αλλα εκεινος μου εμαθε πως η ζωη συνεχιζεται...
Δεν ειναι φοβερο;;; Απο ολες της αποψεις με βοηθησε...
Κ τωρα νιωθω αρκετα καλα!!! Δεν χοροπηδαω κιολας!!

Αν εξαιρέσεις τις τάσεις αυτοκτονίας, ακριβώς τα ίδια λέω και εγώ για την δική μου περιπετειούλα, συν ότι εκτός απ' ότι με έκανε να δω παραπέρα, μπορώ να πω ότι την αγαπώ φιλικά πλέον, να 'ναι καλά.

DafniV
30-05-2009, 19:40
Σπανιζουν τετοιες σχεσεις :)

Jo22
31-05-2009, 01:42
Δεν κατάφερε να γίνει σχέση, η διαφορά ηλικίας, λίγο ότι είναι παντρεμένη κ.α. Αταίριαστος έρωτας ήταν, αλλά δημιουργήθηκαν οι κατάλληλες συνθήκες και βρήκε την ευκαιρία πλαγίως, για να μην εκτεθεί, να με κάνει να ομολογήσω το πάθος μου και ανακουφίστηκα. Τότε ναι, μπορώ να πω ότι η επικοινωνία μας πέρασε σε άλλο επίπεδο και δημιουργήθηκε ένα άλλο δέσιμο, μαγικές στιγμές, χωρίς ίχνος σεξ :tounge:

DafniV
31-05-2009, 01:43
Εγω τωρα λυγισα βραδιατικα... Μια η ταινια The Notebook, μια το ξενυχτι...
Ας ελπισω πως αυριο θα ειμαι καλυτερα.

Jo22
31-05-2009, 01:46
Δεν είναι κακό να βιώνεις δυνατές συναισθηματικές εμπειρίες, εκεί πραγματικά μορφώνεται ο άνθρωπος και τα βρίσκει με τον εαυτό του.

DafniV
31-05-2009, 01:55
Παλι καλα που ανοιξα αυτο το τοπικ σημερα με τον γυμναστη αλλιως θα τον ειχα ξεχασει τελειως και θα εκλαιγα ασταματητα. Αν και τωρα που μου φυγε λιγο το "ονειρο" νομιζω πως δε θα αλλαξει κατι με αυτον κ απλα καποια στιγμη θα τελειωσουν τα μηχανηματα να μου δειξει, κ θα σβησει και η μικρη σπιθιτσα!

αεφνκξεβςφκξεβφκξβεξηγφθερηθιηξεςβφδκξβ;3κ

Jo22
31-05-2009, 02:13
Το ξεπερνάς, καλό αυτό. Αλλιώς είναι εύκολο να του πετάξεις καμιά ατάκα, για να κάνει κίνηση, αν θέλει.

DafniV
31-05-2009, 02:18
Πιστευω πως το να πεταξω ατακα ειναι ασκοπο...
1. Για να την "πεταξω" σημαινει πως την εχω σκεφτει πρωτα, και αυτο δε μ αρεσει!!!

2. Ειμαι δειλη :Ρ Απλα. Δεν το συνηθιζω ευτυχως!

Jo22
31-05-2009, 02:22
Μες στο flirt είναι η πρόκληση και αυτός είναι ο σκοπός μιας ατάκας.

DafniV
31-05-2009, 02:29
Ναι κ μετα ανοιγουν οι πορτες, εμφανιζεται μια θεογκομενα με ολη την τελειοτηα πανω της, ντυμενη με δερματινη ολοσωμη στολη και οπλισμενη με με τριαινες και σπαθια , επισκιαζει τον πολυποθητο (λεμε τωρα) και με σκοτωνει! Κ μετα ολοι γελανε μαζι μου!

Απο ολα αυτα κραταμε πως μπορει να γινω ξεφτιλα!!! Η τακτικη μου παραμενει να ειμαι παντα ομορφη (αν κ στο γυμναστηριο βαμμενη κ φτιαγμενη δε παω), να μυριζω ωραια κ πανω απολα να ειμαι καλη και ευχαριστη!!! Βεβαια αρχη ειναι ακομα!! 1 μηνας εχει περασει μονο!

Scarlett
31-05-2009, 22:53
κατα ποσο εισαι ετοιμη να αρχισεις ομως κατι καινουργιο οταν μολις τελειωσε μια σημαντικη σχεση....?

DafniV
01-06-2009, 00:22
Δεν νομιζω καν πως τελειωσε...
Δεν μπορουμε να χασουμε επικοινωνια τελικα.
Αλλα αυτο το φλερτ, αυτη η φλογα που νιωθω οταν σκεφτομαι τον γυμναστη
με κανει κ νιωθω τρομερα!

DafniV
02-06-2009, 22:12
Παει το αποφασισα!! τα βγαζω απο το μυαλο μου!! Σε ολες ετσι ειναι! Ζηλεψα σημερα κ τον απεφευγα!! Αν και ηρθε να μ μιλησει την ωρα που εφευγα..
ΓΑΜΩΤΟΟΟΟ :( Ωρες ωρες μου ρχεται να του τα πω ολα οσα σκεφτομαι αλλα ΟΧΙ θα κρατησω επιπεδο :Ρ γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ
Υπαρχει αλλη μια κοπελα που του μιλαει συνεχεια και ενταξει τί να κανει ο ανθρωπος, πρεπει να την βοηθησει στις δηθεν αποριες της αλλα πολυ θα ηθελα να εξαφανιστει!!! χαχαχα

vs23
03-06-2009, 10:10
DafniV gia su ime agori ke ime 17 ke kathos epsahna kati epesa se afto to forum ke diavasa to olo skiniko ke i simvuli mu ine na afisis ton gimnasti stin isihia tu ke na ta ftiaksis me kana agori stin ilikia su etsi ke alios stis ilikies 16-19 diamorfonete pliros i prosopikotita kathe agoriou ke o gimnastis pos nomizis pos itan 3 hronakia prin episis pistevo oti ogimnastis to olo thema to hirizete poli eksipna

DafniV
03-06-2009, 10:36
Δεν εχω κανει σχεδον ποτε κατι με ατομο ηλικιας μου. 3 χρονια διαφορα το λιγοτερο.. Δεν ξερω, εχω κολλημα! Μου φαινονται νιανιαρα τα 16χρονα! Ναι οντως το χειριζεται πολυ εξυπνα γτ αρχιζω να τον βλεπω και στον υπνο μου τωρα!!! Συμφωνω πως θα πρεπε να τον αφησω ησυχο αλλα κοντευω να σκασω μεσα μου!!! (τοσο πολυ που αναγκαστικα να τα γραψω ολα εδω :Ρ)

Scarlett
03-06-2009, 10:47
κι εγω ειχα μια γνωστη που ητανε 16 και τα αγορακια της ηλικιας της δεν τα ηθελε.να σημειωσω οτι αυτη ειχε σεξουλικες σχεσεις ομως απο τα 15 και παντα με 25χρονους.κοριτσι απο καλη οικογενεια και ετσι αλλα ψιλοβλαμμενη!!! δεν τα μπορω αυτα τα "μεγαλιστικα" παντως.καθε πραγμα στο καιρο του..

DafniV
03-06-2009, 10:55
Κοιτα προσπαθω να το αποφυγω αλλα δε μπορω... Ελπιζω να μην νομισεις οτι το λεω για λυπηση. Με ειχαν βιασει στα 12, ενα αγορι 15 χρονων (!!). Απο τοτε δεν μπορω να μην κανω σεξ. Αμα εκανα πως δεν εγινε τπτ απλα θα ηταν ολα χειροτερα. Απλα μισω πια την ιλικια 15/17. Την μισω. Αγορια μεγαλυτερα με εχουν καταλαβει κ ειναι πιο ωριμα..

Scarlett
03-06-2009, 11:03
Κοιτα προσπαθω να το αποφυγω αλλα δε μπορω... Ελπιζω να μην νομισεις οτι το λεω για λυπηση. Με ειχαν βιασει στα 12, ενα αγορι 15 χρονων (!!). Απο τοτε δεν μπορω να μην κανω σεξ. Αμα εκανα πως δεν εγινε τπτ απλα θα ηταν ολα χειροτερα. Απλα μισω πια την ιλικια 15/17. Την μισω. Αγορια μεγαλυτερα με εχουν καταλαβει κ ειναι πιο ωριμα..

κοιτα δεν ειμαι ψυχολογος.τετοια ζητηματα ειναι πολυ λεπτα οποτε αμα πω κατι που σε πειραξε πες το μου αμεσως.το οτι εγινε αυτο στη ζωη σου σιγουρα δν ειναι οτι πιο ωραιο αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα σε κανει πιο δυνατη.:-) απλα ηξερα οτι οταν συμβαινει κατι παρομοιο σε μια γυναικα συνηθως εχει αντιθετα αποτελεσματα.Δλδ αργεις πολυ μεχρι να εχεις την επομενη σεξ.επαφη..Απλα προσεχε γτ το οτι καποιος τον βιασε ενα παιδι 15χρονων δν σημαινει οτι ειναι απιθανο να το κανει και ενας μεγαλυτερος μας.Και αυτο ισχυει για ολες τις γυναικες φυσικα,οχι μονο για σενα.

Scarlett
03-06-2009, 11:08
Α και δεν σε λυπαμαι καθολου! Προς Θεου!

DafniV
03-06-2009, 11:16
Οχι φυσικα δεν με πειραξε τπτ... Απλα ηθελα να εξηγησω το λογο που θελω μεγαλυτερους.. Ισα ισα γι αυτο μιλαω εδω γτ μου αρεσει να ακουω αποψεις απο ολους... (νιωθω πως πρηζω πολυ με αυτο το thread που ανοιξα αλλα τωρα θα το συνεχισω χαχαχα)
Γενικα ειμαι τυπος που γραφει τον αλλον κ το παιζω μοιραια κ ολοι τρεχουν απο πισω.. Ο γυμναστης με εχει αφησει αδιαβαστη!!! χαχαχα τον θελω τωωωωωωρααααα

Scarlett
03-06-2009, 11:21
για αυτον τον θελεις! επειδη σε εχει λιγο "φτησει" και θιχτηκε ο εγωισμος σου! δν ειναι κατι αληθινο αυτο που νιωθεις.Καλο ειναι να το παιζεις μοιραια! και μενα μαρεσει.Αλλα τσιγαρησε τον και λιγο και κλαστον και εσυ.νιωθω απο αυτα που μου λες οτι εχει καταλαβει οτι τον γουσταρεις.οποτε αμα τον κλασεις και λιγο θα ξαφνιαστει πολυ!!!!!!!!

DafniV
03-06-2009, 11:25
ναι το εκανα χτες κ μετα ηρθε να μου πει γεια οταν εφυγα...
Αλλα δεν νομιζω οτι θα αλλαξει η κατασταση.. δλδ να παει σε αλλο επιπεδο..
πχ αγκαλια

Scarlett
03-06-2009, 11:30
καντο και δες.σιγα τι εχεις να χασεις!

DafniV
03-06-2009, 11:39
να τον γραψω εννοεις;;; Ε ξερω γω.. Αμα τον γραψω τελειως λογικο ειναι να χασει το ενδιαφερον του.. Πραγματικα μου ρχεται να του τα πω ολα χυμα κ να εξαφανιστω!!!

DafniV
03-06-2009, 12:34
Σκεφτομαι να τον γραψω για τις επομενες βδομαδες, οχι κ εντελως, κ μετα στισ 18 Ιουνιου που παω αμερικη, να γραψω ενα σημειωμα κ να του πω τι νιωθω (κατι εξυπνο παντως οχι τπτ απελπισμενο) και μετα ουτως η αλλως θα εξαφανιστω για μισο μηνα οποτε δεν θα γινω τελειως ξεφτιλα!!
Οταν γυρισω ομως δεν ξερω τι θα γινει!

Scarlett
03-06-2009, 13:48
Σκεφτομαι να τον γραψω για τις επομενες βδομαδες, οχι κ εντελως, κ μετα στισ 18 Ιουνιου που παω αμερικη, να γραψω ενα σημειωμα κ να του πω τι νιωθω (κατι εξυπνο παντως οχι τπτ απελπισμενο) και μετα ουτως η αλλως θα εξαφανιστω για μισο μηνα οποτε δεν θα γινω τελειως ξεφτιλα!!
Οταν γυρισω ομως δεν ξερω τι θα γινει!

εισαι μιση αμερικανα!? nice! apo poio meros ean epitrepetai?

DafniV
03-06-2009, 14:20
Oxι ειμαι μιση γερμανιδα βασικα!! :Ρ ΑΠλα παω για διακοπες στην Καλιφορνια σε μια φιλη μου :)

Πόρνο
03-06-2009, 21:53
για αυτον τον θελεις! επειδη σε εχει λιγο "φτησει" και θιχτηκε ο εγωισμος σου! δν ειναι κατι αληθινο αυτο που νιωθεις.Καλο ειναι να το παιζεις μοιραια! και μενα μαρεσει.Αλλα τσιγαρησε τον και λιγο και κλαστον και εσυ.νιωθω απο αυτα που μου λες οτι εχει καταλαβει οτι τον γουσταρεις.οποτε αμα τον κλασεις και λιγο θα ξαφνιαστει πολυ!!!!!!!!

Δεν ξέρω αλλά κλανιές φτυσίματα κτλ κάπως δεν μου κάθονται καλά στο παιχνίδι του έρωτα. Βέβαια μικρές είστε και ακόμα μαθαίνετε αλλά ρε κορίτσια κάντε λίγο την διαφορά και με λίγη τύχη και υπομονή η ειλικρίνεια σας θα εκτιμηθεί κάποτε.

DafniV
03-06-2009, 22:52
Κατι που ειπε η Scarlett και το σκεφτομουν... Αμα του δωσω καποιο σημειωμα οπως ελεγα, και εινια μαλακας τελικα, μπορει να το δειξει σε αλλους και να με δουλεουν.. ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΔΙΕΞΟΔΟ. Ο,τι γινοταν να κανω το εκανα.

DafniV
03-06-2009, 22:54
Μωρεεε το μονο που θελω ειναι μια αγκαλιτσα κ ειναι τοσο δυσκολο :(

Πόρνο
03-06-2009, 22:58
Παντως αυτο με το σημείωμα το ειχα κάνει καποτέ σε μια κοπέλα που μου άρεσε πολυ...

DafniV
03-06-2009, 22:59
Τι της εγραψες;;; Εγω ΑΝ ειναι να γραψω, μονο μια γραμμουλα θα εκανα... ΕΠιφυλακτικα..

Πόρνο
03-06-2009, 23:01
χαχα..! εγω τις έγραψα δυο σελίδες! άστα, έπαιζε και πολύ απόγνωση, ειχα και τους λόγους μου τότε...

DafniV
03-06-2009, 23:02
πως αντεδρασε; και τι αποψη εχεις για τη δικη μ περιπτωση...;

Πόρνο
03-06-2009, 23:05
βασικα δεν έμαθα ποτέ, γιατι την επόμενη μέρα την ειδα μάζι με ενα άτομο που τότε το θεωρούσα εχθρό μου, το ειχα μετανιώσει πολυ που τις έδωσα αυτο το γράμμα, ελπίζω να το πέταξε.

Ειμαι λιγο άτυχος τελικά :-(

Δεν ξέρω κουκλα μου, στην περιπτωση σου μπορει να πάει καλα, αλλά αφου θα πας america τι τον θέλεις μωρε και αυτον να τον σκέφτεσαι!

DafniV
03-06-2009, 23:08
Ε μωρε σκεφτηκα να το δωσω πριν παω, ετσι ωστε να εχω περιθωριο 2 βδομαδων να ξεφυγω μακρυα παρεα με την ντροπη μου!!

Πόρνο
03-06-2009, 23:10
Μπορείς να του πεις απλά πως φεύγεις για δυο εβδομάδες ,κόψε αντιδράσεις και φλέρταρε, το γράμμα βάση της εμπειρίας μου δεν το συνιστώ.

DafniV
03-06-2009, 23:13
Α του το ειπα πως θα παω Αμερικη, πιασαμε λιγο κουβεντα για το θεμα..
Φλερταρω μα δε φτανει αυτο.
Σορρυ που σας πρηζω εδω περα με τις βλακειες μου, αλλα με σωζει ο τιτλος του thread!

Πόρνο
03-06-2009, 23:19
Θα σου δώσω μια συμβουλή που αρμόζει σε πολλές περιστάσεις της ζωής και αν θες πέτα την.

Μην ξεπερνάς τις δυνάμεις σου ξεπέρνα τις αδυναμίες σου,

αν δε νιώθεις άνετα μην το κάνεις!

DafniV
03-06-2009, 23:21
Ετσι μου ρχεται να τα ξερασω ολα στο ασχετο κ να φυγω τρεχοντας!

Πόρνο
03-06-2009, 23:25
Γιατί δεν του προτείνεις απλά να πάτε μια βόλτα? είναι ανάγκη να είσαι χύμα;
Προσωπικά μου αρέσεις απίστευτα που είσαι έτσι, αλλά γιατί δεν κουλάρεις λίγο;

DafniV
03-06-2009, 23:29
Θα φανει αστειο αλλα βαρεθηκα να κουλαρω!! Παντα ηθελα να παθω πλακα με καποιον κ τωρα που μου συμβαινει το ευχαριστιεμαι :Ρ
Μα πως να παμε βολτα;; Αυτη ειναι μ@λακια..
Ολα αυτα γινονται μεσα στο γυμναστηριο...
Ντρεπομαι τοοοοοοοοοοοοοσο πολυ!
(με αναβει αυτος ο τυπος.)

Πόρνο
03-06-2009, 23:31
α μετα πάω πασο, με τις υγείες σου!! χεχε
βολτα ραντεβού εννοώ βρε χαζό!

DafniV
03-06-2009, 23:34
Μα ναι αυτο εννουσα!! Δεν νομιζω πως εχουμε φτασει στο καταλληλο σημειο να αναφερω κατι τετοιο!! Εξαλλου η τακτικη μου ειναι να κανω τον αλλον να μου ζητησει, δεν αντεχω την απορριψη στη συγκεκριμενη περιπτωση!! θα πεθανω απο ντροπη! Αλλα εδω για μια αγκαλια ή ενα φιλακι παλευω!!
μακαρι να τον γνωριζα καπου αλλου :Ρ
Δεν συνιστω σε κανεναν να κανει γνωριμιες με τον "προπονητη". ΕΙνια αθλοιο!

Πόρνο
03-06-2009, 23:36
Εξαλλου η τακτικη μου ειναι να κανω τον αλλον να μου ζητησει,

κακιά συνήθεια...

DafniV
03-06-2009, 23:39
Ναι κακια δε διαφωνω, αλλα σιγουρη :Ρ
Μωρε τωρα εγω ειμαι 16 εκεινος λογικα μεχρι 22 (δεν ξερω καν..).
Θα ηταν αστειο να ζητουσα εγω!! Δεν κολλαει!! Θελω να με στριμωξει στη σκαλα κ να με φιλησει! Κατι που δυσκολα γινεται. γκρρρ μπρρρρ ααα εεεε φεςνςεκφξν

Πόρνο
03-06-2009, 23:43
και έγω θα ηθελα να ημουν στην θεση του και να ξέρω τι θέλεις , αλλά δεν γινονται ολα! χαχα

DafniV
03-06-2009, 23:45
Τρομαζω! δεν μου εχει συμβει ξανα να με ελεγχει ανδρας!!!
Αλλα μ αρεσει! χεχεχε

Πόρνο
03-06-2009, 23:48
εγω αν ηταν να παω καλιφορνια θα τρόμαζα απο αυτα που θα έκανα εκει.

DafniV
03-06-2009, 23:51
Μπα δεν θελω να βγαλω τα ματια μου εκει!! θα παω να διασκεδασω με τη φιλη μου, να ψωνισω πολυ, ισως κ να φλερταρω λιγακι αλλα ως εκει!!

Πόρνο
03-06-2009, 23:55
και και εγω δεν εννοουσα μονο το ξεματιασμα...ασε που και στο γυμναστήριο για γυμναστική πήγες!

DafniV
03-06-2009, 23:57
Ναι πως!! Για ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ θα παω και αυριο :d
ααααχ...

Πόρνο
03-06-2009, 23:59
παω να την κάνω μας εκαψες κανονικα με το γυμναστη σου, (και μυαλο δεν βάζεις) αντε καληνύχτες!

DafniV
04-06-2009, 00:00
Καληνυχτα χαχαχαχα!

DafniV
04-06-2009, 22:26
Στο νεο επειδοδιο σημερα εμαθα πως ειναι 22 τελικα!! Το πετυχα ακριβως... μουχαχαχαχαχα για αλλη μια φορα, παρα πολλη κουβεντουλα, τπτ αλλο!!
Εριξα ενα αγελικο χαμογελο στο φευγα!