PDA

Επιστροφή στο Forum : Λέτε κακές κουβέντες κατά την διάρκεια του σεξ;

Πόρνο
28-05-2009, 01:20
Λέτε κακές κουβέντες κατά την διάρκεια του σεξ;

Αν ναί πείτε τι λέτε και τον λόγο που σας αρέσει.

Αν όχι πείτε γιατί.

Scarlett
30-05-2009, 13:42
εγω λεω!! αλλα σηγα μη σου πω.το τι κανει καποιος στο κρεβατι ειναι προσωπικη του υποθεση.μεχρι εδω μπορω να φτασω.Ολα τα αλλα ειναι απορρητα.
χαααααχα.:p

Πόρνο
30-05-2009, 14:24
Δεν διαφωνώ, σίγουρα προσωπική και σεβαστή υπόθεση. αισθάνεσαι όμως ότι παρουσιάζεις την προσωπικότητα σου επώνυμα εδώ μέσα;

Πάντως έχεις δίκιο γιατί κάποιοι μπορεί και να σε υποτιμήσουν σε άλλα θρέντς αν ανοιχτείς.

Αυτούς πολεμώ.

Serseris
30-05-2009, 15:38
Πιστεύω μια υπέροχη ατάκα είναι η εξής όταν έχουμε την περίπτωση του ολοκληρωμένου στοματικού έρωτα: "Θα απλώσω τις ζεστές μου χυσιές στην τρυφερή σου γλωσσίτσα!" ή "Ασε με να απλώσω τις βασανισμένες χυσιές μου στην πεντάφορμη γλωσσίτσα σου...."

Τώρα εαν βρω κάποτε γυναίκα... ενδεχομένως...ποιός ξέρει... μπορεί να ειπωθεί...

Scarlett
30-05-2009, 15:43
ελεος ρε! εγω γελασα πολυ οταν το ακουσα αυτο.
μια αλλη ωραια ατακα ειναι οταν θες να σε παρει στα τεσσερα να του πεις αυτο:πηδα με σαν σκυλα.μου το ειχε πει καποιος και μαρεσαι και τωρα το χρησιμοποιω!

Πόρνο
30-05-2009, 15:45
σου ειχε πει κάποιος να τον πηδήξεις σαν σκύλα; μπράβο γούστα!

Scarlett
30-05-2009, 15:46
οχι να το πω εγω σε αντρα επειδη θελω να κανουμε Doggy style sex.

Πόρνο
30-05-2009, 15:49
το κατάλαβα, πλάκα έκανα!.

Serseris
30-05-2009, 15:52
Ή άλλη απίστευτη ατάκα, ενώ το μόριο το άνδρα έχει βγει από τη φωλιά του:

"Θα τρύψω τη ροδοκοκκινιστή μου ψωλίτσα στα τρυφερά σου μαγουλάκια!"

Scarlett
30-05-2009, 15:53
-ιτσα? χααχαχαχαχ

TopGear
30-05-2009, 17:58
Πιστεύω μια υπέροχη ατάκα είναι η εξής όταν έχουμε την περίπτωση του ολοκληρωμένου στοματικού έρωτα: "Θα απλώσω τις ζεστές μου χυσιές στην τρυφερή σου γλωσσίτσα!" ή "Ασε με να απλώσω τις βασανισμένες χυσιές μου στην πεντάφορμη γλωσσίτσα σου...."

Τώρα εαν βρω κάποτε γυναίκα... ενδεχομένως...ποιός ξέρει... μπορεί να ειπωθεί...

Αν δε σκάσει στα γέλια, σφύρα μου. :p :p :D

captain_clegg
30-05-2009, 18:02
Εγω βρίζω παραδοσιακά παντως....

John_Kouts
31-05-2009, 13:14

auto to lete otan thelete kapoios ap tous 2 na kanei emeto?

Πόρνο
31-05-2009, 19:16
auto to lete otan thelete kapoios ap tous 2 na kanei emeto?

Δεν έχουν όλοι τα γούστα σου στο σεξ. Είναι κρίμα να λογοκρίνεις! Ας κάνει και ας πει ο καθένας οτι του αρέσει!

Serseris
31-05-2009, 23:38
Άλλη απίστευτη ατάκα. Στη περίπτωση του ολοκληρωμένου στοματικού έρωτα: "Θα σου κάψω το λαρύγγι με σπέρμα!":baby:

Scarlett
01-06-2009, 12:44
χαχα0αχ0αχ0αχ00αχ0αχ0αα0

std04131
01-06-2009, 14:14
λιγα πραγματα αλλα ωραια.τα πολλα μπλα μπλα χαλανε την ολη φαση

necromancer_t
01-06-2009, 19:50
Ρε παιδιά, ο καθένας κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι του!Δεν βρίσκω το λόγο να καθόμαστε και να λέμε ότι μαλακία κάνουμε ή δεν κάνουμε στην προσωπική μας ζωή...
Απλά κάνω αυτή την παρατήρηση!Δεν σας λέω να μην συνεχίσετε τα λέτε "θα σου κάψω το λαρύγγι..." κλπ, αλλά προσωπικά δεν βρίσκω τον λόγο!

Πόρνο
01-06-2009, 23:31
Ρε παιδιά, ο καθένας κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι του!Δεν βρίσκω το λόγο να καθόμαστε και να λέμε ότι μαλακία κάνουμε ή δεν κάνουμε στην προσωπική μας ζωή...
Απλά κάνω αυτή την παρατήρηση!Δεν σας λέω να μην συνεχίσετε τα λέτε "θα σου κάψω το λαρύγγι..." κλπ, αλλά προσωπικά δεν βρίσκω τον λόγο!

Κοίτα δεν σε υποχρεώνει κανείς να μιλήσεις με το ζόρι. Για μένα αυτό το σκηνικό έχει να κάνει με την απομυθοποίηση κάποιων ταμπού που κάνουν κακό (κατά την γνώμη μου) στον άνθρωπο , παρά με κοτσομπολιό.

DafniV
01-06-2009, 23:52
Προτιμω να μου λενε βρωμολογα, παρα να λεω..Κολλαω λιγακι να πω εγω!! δεν ξερω, μου βγαινει ασχετα αν σκεφτομαι διαφορα!

DafniV
01-06-2009, 23:53
* δεν μου βγαινει, ασχετα αν σκεφτομαι

Πόρνο
01-06-2009, 23:55
εγώ πάντως πάω ανάλογα τη περίσταση...

giwrgos95
05-06-2009, 22:23
-ιτσα? χααχαχαχαχ

file sthn eipe..........

specialone
13-06-2009, 04:37
ex.. eksartatai.
an i kopela sikonei stixakia opos "vasta toixo giati 8a sbrokso gera" tote kalws,
an oxi ti na kanoume... pame sta klasika "ti sou kanw mana mou"

Scarlett
19-06-2009, 14:00
ex.. eksartatai.
an i kopela sikonei stixakia opos "vasta toixo giati 8a sbrokso gera" tote kalws,
an oxi ti na kanoume... pame sta klasika "ti sou kanw mana mou"

τι σου κανω μανα μου? Λιγο μπαναλ δν ειναι?:tounge: :blush: :baby:

ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ
21-06-2009, 12:08
ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΒΡΩΜΟΛΟΓΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΜΑΡΤΥΡΑΕΙ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΚΑΙ ΣΧΕΣΕΩΝ ...

-ΦΑΤΟΝ ΜΩΡΗ ΚΑΒΛΛΑ...
- ΧΤΥΠΑ ΜΕ ΣΧΙΖΟΠΟΥΤΣΑ ...
- ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΩΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ...
- ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ ΑΠΟΨΕ...
- ΠΑΡΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΣΚΥΛΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ...
- ΣΧΙΣΕ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΡΙΟΛΗ ...
-ΘΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΒΟΥΛΟΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ...
-ΣΩΠΑ ΚΑΙ ΓΑΜΑ ΚΑΒΛΟΚΩΛΗ ,,,
-ΣΧΙΣΕ ΜΕ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΒΛΑΡΙ ΣΟΥ ..
-ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ ΤΟ ΧΩΝΩ ΠΟΥΤΑΝΑ ...
-ΘΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΧΩΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΛΑΡΥΓΓΙ ..
-ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ...
- ΚΑΡΦΩΣΕ ΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΣΟΥ
- ΠΑΡΕ ΜΕ ΣΑ ΖΩΟ...
-ΠΝΙΧΤΟΝΕ ΜΕΣΑ ΣΗΝ ΚΑΒΛΑ ΜΟΥ ...
-ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥΡΟΤΗΡΙ ..
-ΓΑΜΑ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ...
-ΠΗΔΑ ΜΕ ΣΚΑΤΙΑΡΗ...
-ΠΑΛΙΟΓΑΜΙΟΛΑ ΚΑΨΟΜΟΥΝΑ ..
-ΘΑ ΣΟΥ ΓΥΡΙΣΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΑΝΑΠΟΔΑ..
-ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΑΠΕΞΩ ...
-ΔΑΓΚΩΣΤΟΝ ΜΟΥ ΜΩΡΗ ΣΚΥΛΑ...
.................................................. .................

ΑΧΧΧ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΙΟΥ ΜΙΣΟΥΣ ΠΟΥ ΤΡΕΦΟΥΝ ΤΑ ΦΥΛΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥ ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΥ ΤΟΥ
ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟΥ ...
ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΗΔΟΝΟΘΗΡΕΥΤΙΚΟΥ ...ΑΧΧ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΑΓΝΩΣΤΟ , ΜΑΚΡΥΝΟ ΚΑΙ ΑΠΛΗΣΙΑΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΒΙΩΜΑ ΕΝΑ ΒΙΩΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΚΕΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΡΑΦΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ....................
.................................................. ...................................

Serseris
21-06-2009, 12:51
Ομολογώ πως όποτε το σκέφτομαι δεν νοιώθω την ανάγκη να πω βρομόλογα την ώρα του σεξ. Νοιώθω πως οι παραπάνω φράσεις δεν μου ταιριάζουν να τις λέω στην κοπέλα που μου αρέσει. Τώρα εαν η κοπέλα θέλει να ακούει τέτοια πράματα, μάλλον θα αρχίσω να τις λέω. Εαν αυτή μου λέει βρομόλογα κατά τη διάρκεια του σεξ, τότε δεν ξέρω πως θα νοιώσω.......:confused: :confused:
Θα δούμε πως είναι στην πράξη

Ομολογώ πως η πιο βρόμικη φράση που θα ήθελα να πω στην μελλοντική μου κοπέλα είναι "Θα απλώσω τις ζεστές χυσιές μου στην τρυφερή σου τη γλωσσίτσα!"

TopGear
21-06-2009, 12:55
ΜΠΟΥΚΑΛΑ, ακόμη εδώ είσαι; Δεν έχεις γύρισμα μετά; :p :p

Xynon
21-06-2009, 13:00

-ΦΑΤΟΝ ΜΩΡΗ ΚΑΒΛΛΑ...
- ΧΤΥΠΑ ΜΕ ΣΧΙΖΟΠΟΥΤΣΑ ...
- ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΩΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ...
- ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ ΑΠΟΨΕ...
- ΠΑΡΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΣΚΥΛΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ...
- ΣΧΙΣΕ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΡΙΟΛΗ ...
-ΘΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΒΟΥΛΟΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ...
-ΣΩΠΑ ΚΑΙ ΓΑΜΑ ΚΑΒΛΟΚΩΛΗ ,,,
-ΣΧΙΣΕ ΜΕ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΒΛΑΡΙ ΣΟΥ ..
-ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ ΤΟ ΧΩΝΩ ΠΟΥΤΑΝΑ ...
-ΘΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΧΩΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΛΑΡΥΓΓΙ ..
-ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ...
- ΚΑΡΦΩΣΕ ΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΣΟΥ
- ΠΑΡΕ ΜΕ ΣΑ ΖΩΟ...
-ΠΝΙΧΤΟΝΕ ΜΕΣΑ ΣΗΝ ΚΑΒΛΑ ΜΟΥ ...
-ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥΡΟΤΗΡΙ ..
-ΠΗΔΑ ΜΕ ΣΚΑΤΙΑΡΗ...
-ΠΑΛΙΟΓΑΜΙΟΛΑ ΚΑΨΟΜΟΥΝΑ ..
-ΘΑ ΣΟΥ ΓΥΡΙΣΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΑΝΑΠΟΔΑ..
-ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΑΠΕΞΩ ...
-ΔΑΓΚΩΣΤΟΝ ΜΟΥ ΜΩΡΗ ΣΚΥΛΑ...
.................................................. .................

ΑΧΧΧ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΙΟΥ ΜΙΣΟΥΣ ΠΟΥ ΤΡΕΦΟΥΝ ΤΑ ΦΥΛΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥ ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΥ ΤΟΥ
ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟΥ ...
ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΗΔΟΝΟΘΗΡΕΥΤΙΚΟΥ ...ΑΧΧ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΑΓΝΩΣΤΟ , ΜΑΚΡΥΝΟ ΚΑΙ ΑΠΛΗΣΙΑΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΒΙΩΜΑ ΕΝΑ ΒΙΩΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΚΕΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΡΑΦΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ....................
.................................................. ...................................

γαμώτα ποστ +1 απο μένα,

ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ
21-06-2009, 13:03
..ΕΙΠΑΜΕ ΒΡΙΣΙΕΣ ΒΡΕ ΣΕΡΣΕΡΙ ..ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΡΥΦΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΝΗΡΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ...ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΒΡΩΜΟΛΟΓΑ ..ΤΑ ΣΕΞΙΣΤΙΚΑ ΒΡΩΜΟΛΟΓΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΔΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΦΕΡΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΞΕΣΤΟΜΙΖΟΥΜΕ ..ΜΙΣΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΔΟΝΙΚΗ ΜΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ..ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΙΣΩΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΤΕ Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΚΑΤΗΡΑ ..ΕΧΕ ΤΗΝ ΥΠΟΨΙΝ ΣΟΥ ...

<ΤΟΠ ΤΖΕΑΡ> ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ,,,ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ..ΣΤΑ ΑΠΟΧΩΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ...ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ...ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ Ο ΘΑΜΝΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΙΧΕΣ ΣΟΥ ΒΡΩΜΟΥΣΕ .............ΚΟΥΡΕΥΤΗΚΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ???

Serseris
21-06-2009, 13:22
Κοιταξε τα τρυφερά και πονηρά λογάκια πολύ μου αρέσουνε. :p :smokin: :love2:
Τα βρομολογα δεν είναι του στυλ μου θα έλεγα. Δηλαδή δεν θα ήθελα να πω στην κοπέλα που αγάπω "Θα σου κάνω το μουνί πηγάδι μωρή πουτάνα, ξεκωλιάρα". Αλλά θα ήθελα πολύ να της πω "Το γλυκό σου το αιδοίο σου είναι μεσ'την κάψα, δώστο μου σε παρακαλώ να το περιποιηθώ! Πυροσβέστης είμαι ξέρω τι πρέπει να κάνω!"

Ή θα ήθελα να της πω "Θέλω να μου μουδιάσεις την βάλανο με παθιασμένα φιλάκια". Ή "Θέλω να νοιώσω τα κερασένια χειλάκια σου να ρουφάνε την βάλανο μου"....:love2: :p

TopGear
21-06-2009, 13:27
..ΕΙΠΑΜΕ ΒΡΙΣΙΕΣ ΒΡΕ ΣΕΡΣΕΡΙ ..ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΡΥΦΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΝΗΡΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ...ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΒΡΩΜΟΛΟΓΑ ..ΤΑ ΣΕΞΙΣΤΙΚΑ ΒΡΩΜΟΛΟΓΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΔΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΦΕΡΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΞΕΣΤΟΜΙΖΟΥΜΕ ..ΜΙΣΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΔΟΝΙΚΗ ΜΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ..ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΙΣΩΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΤΕ Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΚΑΤΗΡΑ ..ΕΧΕ ΤΗΝ ΥΠΟΨΙΝ ΣΟΥ ...

<ΤΟΠ ΤΖΕΑΡ> ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ,,,ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ..ΣΤΑ ΑΠΟΧΩΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ...ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ...ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ Ο ΘΑΜΝΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΙΧΕΣ ΣΟΥ ΒΡΩΜΟΥΣΕ .............ΚΟΥΡΕΥΤΗΚΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ???

Βασικά σε φιστικώσαμε καλά πριν λίγο...

Θες κι άλλο μάλλον...

std04131
21-06-2009, 13:33

[COLOR="Red
[/COLOR]

τωρα εξηγουνται ολα...

Serseris
21-06-2009, 13:38
Πάντως παιδιά εμένα μου αρέσει να χρησιμοποιώ τις επιστημονικές λέξεις όταν λέω τις ατάκες του σεξ. Δηλαδή μόριο, πέος, αιδοίο, στήθος, θηλές του στήθους κτλ. Τώρα έαν η κοπέλα αισθανθεί πως πήγε γυναικολόγο τι να κάνουμε....

std04131
21-06-2009, 13:50
Πάντως παιδιά εμένα μου αρέσει να χρησιμοποιώ τις επιστημονικές λέξεις όταν λέω τις ατάκες του σεξ. Δηλαδή μόριο, πέος, αιδοίο, στήθος, θηλές του στήθους κτλ. Τώρα έαν η κοπέλα αισθανθεί πως πήγε γυναικολόγο τι να κάνουμε....

κοιτα ειδικα το πεος και το αιδοιο προτεινω να τα χρησιμοποιεις με τις προστυχες ονομασιες,εφοσον φυσικα βλεπεις την κοπελα να το ζηταει λεκτικα ή να σου δινει να καταλαβαινεις κατι τετοιο.το στηθος ειναι οκ κρατα το.:p

red_bull
25-06-2009, 17:22
εσυ ρε σερσεμι μας ελεγες ότι δεν έχεις φιλησει ποτέ κορίτσι..

Scarlett
25-06-2009, 17:31

ψαρακας!!!:p

Serseris
25-06-2009, 17:54

Ισχύει.
Τι θέλεις να αποδείξεις?

BP_Ultimate
25-06-2009, 20:00
μια αλλη ωραια ατακα ειναι οταν θες να σε παρει στα τεσσερα να του πεις αυτο:πηδα με σαν σκυλα.μου το ειχε πει καποιος και μαρεσαι και τωρα το χρησιμοποιω!

Όλες πουτάνες είστε καταβάθος...

red_bull
26-06-2009, 13:51
Ισχύει.
Τι θέλεις να αποδείξεις?

σεξ έχεις κάνει?

Scarlett
26-06-2009, 14:09
Όλες πουτάνες είστε καταβάθος...

kai seis oloi gay ama to pas etsi.to ti kanei o kathenas sto krebati tou dn se afora,en oligois.Na koitas monaxa to diko sou.

red_bull
26-06-2009, 14:23
kai seis oloi gay ama to pas etsi.to ti kanei o kathenas sto krebati tou dn se afora,en oligois.Na koitas monaxa to diko sou.

Και εσύ το τι κάνεις στο κρεβάτι σου να μην τα βγάζεις στα forum...

Scarlett
26-06-2009, 14:32

tha to kanw ama goustarw.edw apantame se erwtiseis pou epilegoume emeis.ama dn saresei kati min ta diavazeis.eleutheria logou exoume edw mesa.

Serseris
26-06-2009, 15:11
σεξ έχεις κάνει?

Oχι.

Γιατί ενοχλήσαι? Το θεωρείς προβοκατόρικο μια γυναίκα να λέει το τι κάνει στο κρεβάτι της?
Σε φουντώνει μήπως, και ταυτοχρόνα σε εκνευρίζει που δεν έχεις μια γυναίκα που κάνει τέτοιου είδους "πικάντικα" πράματα στο κρεβάτι?

Ψυχραιμία κοπέλα μου. Δεν είμαστε gay καταβάθος.

Scarlett
26-06-2009, 15:30
Oχι.

Γιατί ενοχλήσαι? Το θεωρείς προβοκατόρικο μια γυναίκα να λέει το τι κάνει στο κρεβάτι της?
Σε φουντώνει μήπως, και ταυτοχρόνα σε εκνευρίζει που δεν έχεις μια γυναίκα που κάνει τέτοιου είδους "πικάντικα" πράματα στο κρεβάτι?

Ψυχραιμία κοπέλα μου. Δεν είμαστε gay καταβάθος.

bre xazouliko to eipa eirwnika.gt oute kan pou skeftike otan petakse tin vlakeia tou.Kserw oti dn eiste gay.Eidika esu:blush:

BP_Ultimate
26-06-2009, 16:58
εγω λεω κακές κουβέντες!! αλλα σηγα μη σου πω.το τι κανει καποιος στο κρεβατι ειναι προσωπικη του υποθεση.

πηδα με σαν σκυλα.μου το ειχε πει καποιος και μαρεσαι και τωρα το χρησιμοποιω!

Μωρή πόρνη του έλεους, αφού σε τρώει το μουνί σου να μας το παίξεις μοιραία και περπατημένη γκόμενα, διάλεξε τουλάχιστον συγκεκριμένη στρατηγική γιατί μας μπερδεύεις..

to ti kanei o kathenas sto krebati tou dn se afora,en oligois.

Τότε στα αρχίδια μας το τι λές σε όσους σε ξαπατώνουν κατα καιρούς.

Πραγματικά στα αρχίδια μας...

Την επόμενη φορά να λές: "πήδα με σαν τη σαύρα"..
Σου ταιριάζει περισσότερο..

Καλά γαμήσια και με ρέγουλο οι πούτσες. Φιλιά.

@Serseris:

Όταν αποκτήσεις αρκετές εμπειρίες φίλε μου, θα καταλάβεις...

...το πόσο πουτάνες είναι (εγκεφαλικά) όσες βρίζουν στο κρεβάτι.

Αλλά για ένα-δύο χυσίματα καλές είναι..

Υ.Γ. Όποιος γουστάρει να πάρουμε παρτούζα την Scarlett ας μου γράψει πμ.

Scarlett
26-06-2009, 17:03
Τότε στα αρχίδια μας το τι λές σε όσους σε ξαπατώνουν κατα καιρούς.

Πραγματικά στα αρχίδια μας...

Την επόμενη φορά να λές: "πήδα με σαν τη σαύρα"..
Σου ταιριάζει περισσότερο..

Καλά γαμήσια και με ρέγουλο οι πούτσες. Φιλιά.

@Serseris:

Υ.Γ. Όποιος γουστάρει να πάρουμε παρτούζα την Scarlett ας μου γράψει πμ.
esy mporei na thes na me pareis alla egw den thelw.
prepei na exeis lusaksei polu.ax0ax0ax0ax0xa0
akoma dn to exeis dei kai thes na to aggikseis.:wow:
am de!:wavey: :D

Serseris
26-06-2009, 17:05
@Serseris:

Και πώς ορίζεται η γυναίκα η "πουτάνα"???:confused:

Οπωσδήποτε εαν βρίζουν στο κρεβάτι τον άνδρα κλπ, έχουνε μέσα τους κατώτερα σαρκικά ενστικτα που απελευθερώνονται στο κρεβατάκι....

BP_Ultimate
26-06-2009, 17:14
Και πώς ορίζεται η γυναίκα η "πουτάνα"?

1) Η γυναίκα που θα σου την κάνει με ελαφρά για κάποιον που γαμάει καλύτερα.

2) Η γκόμενα που συζητάει με τις φίλες της πόσες φορές την έχυσε στην μούρη ο γκόμενος το περασμένο βράδυ.

3) Η γκόμενα που υποκρίνεται οργασμούς.

4) Η γκόμενα που απολαμβάνει το σέξ μόνο όταν φαντασιώνεται καταστάσεις υποταγής στο αρσενικό.

και 5ον και τελευταίο, αυτό που τόσο πετυχημένα έγραψες:

Οπωσδήποτε εαν βρίζουν στο κρεβάτι τον άνδρα κλπ, έχουνε μέσα τους κατώτερα σαρκικά ενστικτα που απελευθερώνονται στο κρεβατάκι..

Εδώ υποκλίνομαι φίλε μου.. και συμφωνώ απόλυτα.

Και μια συμβουλή αν μου επιτρέπεις:

Στις σεξομανείς γκόμενες, σε αυτές που δεν χορταίνουν πούτσο, σε αυτές που είναι γεμάτες κόμπλεξ κατωτερότητας κ.λ.π. μην εμπιστευτείς ποτέ κομμάτια του εαυτού σου.

Πούτσα, ξύλο και δρόμο.

Xynon
26-06-2009, 17:23
τα στρουμφάκια γρηγορα! τα στρουμφάκια τώρα συναγερμός!! χαχαχα!!!!

TopGear
26-06-2009, 19:35
τα στρουμφάκια γρηγορα! τα στρουμφάκια τώρα συναγερμός!! χαχαχα!!!!

Καλώς τήνα την πέρδικα...

Άκουσες σκίσιμο και μπήκες να σε γαζώσουν;

Relaxxx
26-06-2009, 19:44
Oχι.

Ε καλά δεν σημαίνει πως ότι λέει ο καθένας εδώ μέσα το κάνει κιόλας..................

Άσε που όσο αναφορά το παλικάρι,δεν το ξέρουμε,μπορεί να έχει κοπέλα που τα κάνει και δεν μπαίνει σε φόρουμς για να γράψει τι κάνει ή τι θα ήθελε.

Xynon
26-06-2009, 19:49
Καλώς τήνα την πέρδικα...

Άκουσες σκίσιμο και μπήκες να σε γαζώσουν;

Hσουν ενας φλωρος που έγραφε κούφια λόγια στο σχέσεις;

Ειχές ενα gay avatar μέχρι χθές;

Εισαι ενας φλωρομαγκας πλέον;

χαχαχα!!!

ετσι να αφρίζεις θέλω!

Scarlett
26-06-2009, 19:52
afrizei opoios xrisimopoiei diplotritotetartoprofilia gia na tin lew ston allon.stin peritpwsi auth dn einai o topgear alla esu.

Xynon
26-06-2009, 19:55
afrizei opoios xrisimopoiei diplotritotetartoprofilia gia na tin lew ston allon.stin peritpwsi auth dn einai o topgear alla esu.

θελεις απεγνωσμενα να σου μιλήσω ε?

TopGear
26-06-2009, 20:03
Hσουν ενας φλωρος που έγραφε κούφια λόγια στο σχέσεις;

Ειχές ενα gay avatar μέχρι χθές;

Εισαι ενας φλωρομαγκας πλέον;

χαχαχα!!!

ετσι να αφρίζεις θέλω!

Εγώ αφρίζω; Όχι κοριτσάρα...

Χαλαρά...

Ο κώλος σου σ'έχει τσούξει από το σκίσιμο...

Εσύ καίγεσαι να μου την πεις και φτιάχνεις 500 προφίλ. Εσύ γλύφεις και τη μπουκάλα, αφού μόνος σου απαντάς σαν 5χρονο ή αντιγράφεις τις απαντήσεις των άλλων. Φτιάξε και 10000 προφίλ, για πλάκα σε έχω, όπως και όλοι εδώ μέσα.

Xynon
26-06-2009, 20:05

Εσύ καίγεσαι να μου την πεις και φτιάχνεις 500 προφίλ. Εσύ γλύφεις και τη μπουκάλα, αφού μόνος σου απαντάς σαν 5χρονο ή αντιγράφεις τις απαντήσεις των άλλων. Φτιάξε και 10000 προφίλ, για πλάκα σε έχω, όπως και όλοι εδώ μέσα.

ειμαι ο σατανάς σου? χουαχαχαχα@@!!!!

Scarlett
26-06-2009, 20:10
θελεις απεγνωσμενα να σου μιλήσω ε?

bazw stoixima oti ekspermatwnes osi wra to egrafes auto

xa0xa0a0xa0xa0xa0xa0xa0xa0xa0

Scarlett
26-06-2009, 20:11

Χαλαρά...

Ο κώλος σου σ'έχει τσούξει από το σκίσιμο...

den ta emathes? tin xwrise tin mpoukala.

Originally Posted by ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ View Post
ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΥΠΕΝΘΥΜΗΣΗ ..ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΜΙΑ ΒΙΟΦΙΛΟΣΟΦΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ...ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑ ΠΟΛΛΑ ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ..ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ ΣΑΣ ...ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΥΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ..ΕΤΣΙ ΚΟΛΛΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ....

αλλά άρχισα να σου λέω άλλα μου λές συνεννόηση μπουζούκι. Μείνε με τον skata-fart να τα πείτε, αντε γεια.

Xynon
26-06-2009, 20:15
den ta emathes? tin xwrise tin mpoukala.

Originally Posted by ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ View Post
ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΥΠΕΝΘΥΜΗΣΗ ..ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΜΙΑ ΒΙΟΦΙΛΟΣΟΦΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ...ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑ ΠΟΛΛΑ ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ..ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ ΣΑΣ ...ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΥΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ..ΕΤΣΙ ΚΟΛΛΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ....

αλλά άρχισα να σου λέω άλλα μου λές συνεννόηση μπουζούκι. Μείνε με τον skata-fart να τα πείτε, αντε γεια.

ετσι γατουλα να βλέπεις τι γράφω και τι λέω, παντως δεν εχεις ελπιδες μαζι μου, δεν μου αρέσεις...

Xynon
26-06-2009, 20:15
bazw stoixima oti ekspermatwnes osi wra to egrafes auto

xa0xa0a0xa0xa0xa0xa0xa0xa0xa0

αυτα σου άρεσει να σκέφτεσαι... χυσιματα πουτσες μουνια κτλ

Scarlett
26-06-2009, 20:16
exeis ginei rezili se olo to forum!!

Serseris
26-06-2009, 20:20
1) Η γυναίκα που θα σου την κάνει με ελαφρά για κάποιον που γαμάει καλύτερα.

2) Η γκόμενα που συζητάει με τις φίλες της πόσες φορές την έχυσε στην μούρη ο γκόμενος το περασμένο βράδυ.

3) Η γκόμενα που υποκρίνεται οργασμούς.

4) Η γκόμενα που απολαμβάνει το σέξ μόνο όταν φαντασιώνεται καταστάσεις υποταγής στο αρσενικό.

και 5ον και τελευταίο, αυτό που τόσο πετυχημένα έγραψες:

Εδώ υποκλίνομαι φίλε μου.. και συμφωνώ απόλυτα.

Και μια συμβουλή αν μου επιτρέπεις:

Στις σεξομανείς γκόμενες, σε αυτές που δεν χορταίνουν πούτσο, σε αυτές που είναι γεμάτες κόμπλεξ κατωτερότητας κ.λ.π. μην εμπιστευτείς ποτέ κομμάτια του εαυτού σου.

Πούτσα, ξύλο και δρόμο.

A, μάλιστα.........................

Εγώ πιστεύω πως οι περισσότερες γυναίκες θέλουν έναν ανδρα με "υψηλό δείκτη επιβίωσης" (=ΥΔΕ).
Ο ΥΔΕ είναι μια εξίσωση που αποτελείται από πολλές μεταβλητές και για κάθε μεταβλητή υπάρχει ένας συντελεστής βάρους. Οι μεταβλητές είναι οι ιδιότητες που χαρακτηρίζουν ένα αρσενικό και εκφράζονται με μορφή ερώτησης
Π.χ.
-Εχει λεφτά ο άνδρας?
-Μου κάνει το σεξ που θέλω?
-Την έχει μεγαλή?
-παίρνει πρωτοβουλίες μέσα στη σχέση?

και κάθε λογής ιδιότητα θα μπορούσε να σκεφτεί ένας γυναικείος εγκέφαλος.

Να ξεκαθαρίσω εδώ πως αυτές οι μεταβλητές ποικίλλουν απο γυναίκα σε γυναίκα, και επίσης οι συντελεστές βάρους ποικίλλουν. Δηλαδή με απλά λόγια, η εξίσωση ΥΔΕ είναι διαφορετική απο γυναίκα σε γυναίκα.
Παρόλα ταύτα υπάρχουν κάποιες μεταβλητές που φαίνεται να εμφανίζονται σε πολλές γυναίκες, όπως η μεταβλητή "Εχει φράγκα ό άνδρας?". Η ή μεταβλητή "Μου δίνει το σεξ που θέλω?".

Τώρα, είναι βέβαιο πως αρκετές γυναίκες θα ψάχνουν να βρουν τρόπους να μεγιστοποιήσουν την εξίσωση ΥΔΕ, δηλαδή να βρούνε την βέλτιστη λύση στο πρόβλημα της αναζήτης του άνδρα. Φυσικά και και θα κοιτάξουν το συμφέρον τους, επείδη αλλιώς δεν θα μπορέσουν να βρούν τη βέλτιση λύση.
Για το (1) που λες "Η γυναίκα που θα σου την κάνει με ελαφρά για κάποιον που γαμάει καλύτερα", είναι ακριβώς αυτό, η ανάγκη αναζήτησης της βέλτιστης λύσης. Εαν εγώ δεν είμαι σε θέση να της δώσω το σέξ που θέλει, φυσικά και θα με αφήσει. Είναι στο DNA των ανθρωπων να αναζητούν τις βέλτιστες λύσεις στα προβλήματα τους.

Αλλα εμεις το ξέρουμε αυτό, και ακολούθως λαμβάνουμε τα μέτρα μας. Δηλαδή εγώ που είμαι παρθενός γνωρίζω πως μια γυναίκα μπορεί να με παρατήσει επειδή είμαι παρθένος, επειδή στερούμαι εμπειρίας κ δεν μπορώ να της δώσω το σεξ που θέλει, επειδή...επειδή......επειδή....
Μπορεί να γελάσει μαζί μου και να με κοροδεύσει, αλλά το γνωρίζω αυτό a priori, οπότε είμαι προετοιμασμένος.
Εαν είναι να εμπιστευτώ κάποιο κομμάτι του ευατού και μου το χρησιμοποιήσει εναντίον μου αυτή η γυναίκα, η παρακάτω φράση απαντά, "Με εξαπάτησες μια φορά? Ντροπή σου! Εαν όμως με εξαπατήσεις και δεύτερη τότε θα είναι ντροπή μου!"

Πρέπει να είμαστε προσεκτικοί, όσο μπορούμε δηλαδή. Εγώ θεωρώ πως οι ερωτικές σχέσεις είναι ένα "πείραμα". Όσο περισσότερα "πειράματα" τόσο το καλύτερο. Φυσικά τα πειράματα πρέπει να γίνονται με ασφάλεια (προφυλάξεις κτλ). Είναι οι πειραματισμοί που γίνονται για την εύρεση της βέλτιστης λύσης. Είναι για να μαθαίνουμε. Εγώ θεωρώ πως οτιδήποτε "παθαίνω" από μια γυναίκα δεν πρέπει να το εκλάβω ως λόγο εκδίκησης απέναντι στο γυναικείο φύλο, αλλά ως ευκαιρία μάθησης. Ευκαιρίες υπάρχουν παντού, είμαι βέβαιος για αυτός, και κοπέλες πολλές υπάρχουν για γνωριμία και κοινωνική επαφή. Εγώ θεωρώ πως εαν μια γυναίκα με εκμεταλλευτέι δεν πρέπει να το εκλάβω ως λόγο για να χαρακτηρίσω τις γυναίκες "πουτάνες", αλλά ως ευκαιρία αυτο-βελτίωσης.
Είμαι προετοιμασμένος να μη το παρω προσωπικά. Θεωρώ πως αυτά που μας κάνουν οι "πουτάνες" καλό θα ήτανε να μη τα παίρνουμε προσωπικά, αλλά να αποτελούν μαθησιακή εμπειρία. Θα είμαστε και ήρεμοι επι τη ευκαιρία.
Αυτό είναι ο πειραματισμός. Άλλοτε έχει αποτυχίες, άλλοτε επιτυχίες. Δεν χρειάζεται να παίρνουμε προσωπικά τις αποτυχίες του πειραματισμού. Σημασία έχει να περνάμε καλά με την όλη διαδικάσια.

Τώρα το θέμα σεξ. Οι άνθρωποι εκ φύσεως έχουν τρωτά σημεία ως όντα και ένα από αυτά είναι τα κατώτερα σεξουαλικά πάθη και ένστικτά που κουβαλάνε. Το κρεβάτι είναι ενας καλός τόπος για να απελευθερωθούνε και η σεξουαλική πράξη είναι το μέσο, η αγωγός από όπου θα εξέλθουν.
Εαν μια γυναίκα θέλει να βρίζει τον άνδρα στο σεξ, την καταλαβαίνω. Έχει τους λόγους της.

Scarlett
26-06-2009, 20:22
ntaksei re serseri to exeis meletisei poulu to thema kai oute exeis filisei pote gunaika.opote min eisai toso apolutos
kai se periptwsi pou dn ta exeis mathei oi modernes gunaiks douleuoune kai suntiroune spitia kai oikogeneis polles mones tous.vgike i arnitiki sou pleura.

Xynon
26-06-2009, 20:24
exeis ginei rezili se olo to forum!!

δεν σε θέλω δε μου κάνεις εισαι ανώριμη... βαλτο καλα στο μυαλο σου!

εχει τοσα στρουμφακια εδω παιξε με αυτά, ασε εμένα.

Mr. Iso
26-06-2009, 20:25
Δεν έχει άδικο κ πολύ ξέρεις σ' αυτό που σου είπε....:sleep:

Serseris
26-06-2009, 20:32
kai se periptwsi pou dn ta exeis mathei oi modernes gunaiks douleuoune kai suntiroune spitia kai oikogeneis polles mones tous.vgike i arnitiki sou pleura.

Μήπως συντηρούν μονάχα τους εαυτούς τους? Γυναίκες που να συντηρούνε άνδρες είναι ελάχιστες. Εαν μια γυναίκα συντηρεί ένα σπιτικό, είναι επειδή υπάρχει το παιδί της μέσα στην οικόγενεια. Εαν δεν υπάρχει παιδί στη μέση, ελάχιστες γυναίκες θα "συντηρήσουν" έναν άνδρα μέσα σε μια σχέση.

scarlet_2
26-06-2009, 20:42
Μήπως συντηρούν μονάχα τους εαυτούς τους? Γυναίκες που να συντηρούνε άνδρες είναι ελάχιστες. Εαν μια γυναίκα συντηρεί ένα σπιτικό, είναι επειδή υπάρχει το παιδί της μέσα στην οικόγενεια. Εαν δεν υπάρχει παιδί στη μέση, ελάχιστες γυναίκες θα "συντηρήσουν" έναν άνδρα μέσα σε μια σχέση.
πρέπει κάποιος να συντηρεί κάποιον απαραίτητα??

red_bull
27-06-2009, 20:01
ρε σερσέρι εσύ τι πέρνεις θέση μας έχει πει όλα τα προσωπικά σου, δεν έχεις γ.... ποτέ, δεν ξέρεις τι θα πεί γυναικείο αιδείο, και άλλα πολλά... Εγώ παιδιά ένα έχω να πω όποια μπάινει σε οποιοδήποτε forum και γράφει ότι κάποτε είπε σε κάποιον πήδα με σαν σκύλα, πάει να πει ότι τα μοναχικά της βράδια το δαχτυλάκι της έχει πάρει φωτιά με το να μπαινοβγαίνει στο μ..νακι της αφού κανείς άλλος δεν το αγγίζει..!! Όσο για την ατάκα που πέταξε πριν (πήδα με σαν σκύλα) ψάχνεις κάποιον απεγνωσμένα να πηδηχθείς και να του πεις αυτήν την ατάκα με πολύ κάβλα, ελπίζω να τον βρείς...

YoMa-Sensei
27-06-2009, 23:22
this goddamn thread...

NoMoreSeed
01-07-2009, 16:33
:love2: :love2: :love2: :love2: :love2: :love2: :love2: :love2:

Serseris
11-09-2009, 23:59
Παιδιά είχα εμπνευση και μου ήλθαν κάτι κακές κουβέντες για το σεξ

-"θέλω να γαργαλήσεις τα παπάρια μου με την σκανδαλιάρικη γλωσσίτσα σου!"

-"Θα απλώσω τις επικές χ@σιές μου στο φωτεινό προσωπάκι σου!"

-"Θα καρφώσω την επική μαλαπέρδα μου στο βασιλικό ποπουλίνι σου και θα στο ξεσκίσω σαν αφίσα!"

-"Θα τρύψω την ροδαλή ψ@λίτσα μου στα βελούδινα μαγουλάκια σου!"

mpourmpoulithra
12-09-2009, 00:05
Παιδιά είχα εμπνευση και μου ήλθαν κάτι κακές κουβέντες για το σεξ

-"θέλω να γαργαλήσεις τα παπάρια μου με την σκανδαλιάρικη γλωσσίτσα σου!"

-"Θα απλώσω τις επικές χ@σιές μου στο φωτεινό προσωπάκι σου!"

-"Θα καρφώσω την επική μαλαπέρδα μου στο βασιλικό ποπουλίνι σου και θα στο ξεσκίσω σαν αφίσα!"

-"Θα τρύψω την ροδαλή ψ@λίτσα μου στα βελούδινα μαγουλάκια σου!"

ίου!!! Εμετικό...

Serseris
12-09-2009, 00:07
ίου!!! Εμετικό...

Na πας να ξεράσεις στη δικιά σου χέστρα! Εξω από το σπίτι μου!!:angryfire

Xynon
12-09-2009, 00:09
Θα ρίξω πιπεράκι στην σαρδελίτσα σου.

Θα ανακατέψω με κουτάλα την γαβάθα σου.

Θα μου γυαλίσεις το πόμολο

mpourmpoulithra
12-09-2009, 00:13
Εγώ το πολύ-πολύ να πω:
"Είσαι πολύ sexy"
"Μου αρέσει ο … σου"
"Μου αρέσει όπως μου …"

Αθώα πράγματα…

Xynon
12-09-2009, 00:15
αμα δεν πεις για πιπέρια και σαρδέλες δεν εισαι in , πρόσεχε γιατι θα το χάσεις το αγόρι.

Serseris
12-09-2009, 00:15
Αθώα πράγματα…

Αθώα πράματα σε κάτι (σεξ) που ποτέ δεν είχε "αθώο" χαρακτήρα................

mpourmpoulithra
12-09-2009, 00:18
Όταν έγραψα "Αθώα πράγματα…" εννοούσα ότι οι φράσεις που λέω είναι πολύ light.

gixpo2001
28-12-2009, 13:08
το Ελα να σου κοκκινσω τα μαγουλακια στα πουτσοσκαμπιλα πως σας φαινετε?και για γυναικες το κανε μου την τρυπα ταληρο.